Ako dopadne Slovensko na Majstrovstvách Európy vo futbale do 21 rokov?

 •  Promo akcie a bonusy
Zdieľajte, ďakujeme:
Ako dopadne Slovensko na Majstrovstvách Európy vo futbale do 21 rokov?

Dňa 16.6.2017 začínajú Majstrovstvá Európy vo futbale do 21 rokov, ktoré sa uskutočnia v Poľsku. Mnoho z vás vie, že na tomto turnaji nebudú chýbať ani naši reprezentanti, ktorý prešli kvalifikáciou vynikajúcim spôsobom a preto môžeme očakávať aj postup zo skupiny. Nejde o ľahkú skupinu, pretože nás čakajú domáci reprezentanti, Anglicko a nakoniec Švédsko. Počas celej kvalifikácie nás zdobil tímový duch čo je pre úspech vo futbale veľmi dôležité.

Keďže máme na ME21 skvelú partiu približme si niektoré kurzy, ktoré ponúka napr. stávková kancelária Tipsport.

Poľsko – Slovensko

V tomto zápase je vypísaný na SVK vysoký kurz 3.57. Aj keď ide o domácich, tak tip 02 (neprehra Slovenska), kde je kurz 1.75 môže byť pre niekoho stále zaujímavý.

Slovensko v skupine A

Slovensko ako víťaz skupiny .............. kurz 8.0
Slovensko do 2. Miesta v skupine ...... kurz 3.0

Obidva tipy sú zaujímavé a minimálne do druhého miesta by slovenská reprezentácia skončiť mohla. Ak si myslíte, že SVK zaboduje max. v jednom zápase, tak potom môžete skúsiť umiestnenie do tretieho miesta, kde je kurz 1.9

Slovensko ako celkový víťaz

V prípade celkového víťazstva Slovenska na ME21 je kurz 30.0 a na to, že si zahrá finále tak 16.0. V porovnaní s ostatnými tímami, tak vyšší kurz ako SVK má už len Macedónsko a to 50.0. Najnižší má Nemecko 4.2, Španielsko 4.5 a Portugalsko 6.5.

 

Bonusy v jednotlivých stávkových kanceláriách

Kam pre bonus do stávkových kancelárií? Keďže ide o Slovenskú reprezentáciu, tak sa odporúčajú stávkové kancelárie so slovenskou licenciou. Môžete tak mať viac možností na tipovanie ako u zahraničných stávkových. Naopak problém  môže nastať, ak chcete podať stávky za väčší obnos peňazí (v radoch tisíc EUR). S najväčšou pravdepodobnosťou budete mať s takýmito stávkami problém u tuzemských stávkových kancelárií.

Stávka zdarma v hodnote 30 EUR od Fortuny

Žiadne komplikované pretáčania bonusu, ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Fortuna vráti 30 EUR. Minimálny kurz na tikete je 2.0.

Fortuna poskytuje aj iné vstupné bonusy a to vo výške 250 a 500 EUR

Tieto bonusy sú náročné na pretočenie, pričom bonus vám bude pripísaný po častiach (najprv 20% po požadovanom pretočení a nakoniec 80% keď pretočenie bonusu skompletizujete.

Tipsport a jeho vysoký bonus vo výške 999 EUR

Bonus je vysoký, ale aj tu väčšinu bonusových peňazí uvidíte až po celkovom pretočení.

DOXXbet a jeho bezriziková stávka v hodnote 20 EUR

Stávková kancelária zrušila možnosť registrácie na doxxbet.com a preto sa musíte registrovať už iba na doxxbet.sk. DOXXbet vám ponúka aj bláznivo vysoký vstupný bonus vo výške 2.000 EUR. Dobrá správa je, že jeden klient môže získať obidva uvedené bonusy.Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, ak ste bonus nemali dopretáčany, tak nemôžete očakávať že vám...
Tipbet
a kde si našiel takúto informáciu? ........ lebo na tej web stránke nič také...
Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov
Servus petodunaj, vieme sa viac rozpisat o bookmaeroch na telefon a...
Stávková na vklad od 10000€?

Aktuálne bonusy

Poradíme vám?