Zoznam live stávok na Bet365.com

Zdieľajte, ďakujeme:
ČasŠportUdalosť
17:15SBS Ostrava ženy - MK Technic Brno ženy
17:15Al Safa - Al Qadisiya Al Khubar
17:184.18 Monmore (Preteky 7)Priamy prenos
17:20Pardubice - Třinec
17:254.25 Greyville (JA) (Dostihy 2)Priamy prenos
17:254.25 Chepstow (Dostihy 6)Priamy prenos
17:274.27 Hove (Preteky 8)Priamy prenos
17:30CareerBuilder Challenge
17:30Helsinki Seagulls - Kouvot
17:30KTP Basket Kotka - Korihait
17:30Lapuan Korikobrat - Salon Vilpas
17:30Slovanka MB ženy - ZVVZ USK Praha ženy
17:30HBA Marsky - Jarvenpaan Koripalloseura
17:30Pirati Chomutov - Karlovy Vary
17:30Litvínov - HC Olomouc
17:30BK Mladá Boleslav - Mountfield HK
17:30K-Vantaa - SaPKo
17:30Kalpa - Tappara
17:30Lukko - Saipa
17:30Mytiščinské Atlanty U20 - HK MVD U20
17:30HK Riga U20 - Serebryanye Lvy U20
17:30Dynamo Petrohrad - Ermak Angarsk
17:30Pirin Razlog - Dobrudja 07
17:30Alpla HC Hard - HC Kriens-Luzern
17:374.37 Monmore (Preteky 8)Priamy prenos
17:45Nemecko - ChorvátskoPriamy prenos
17:45Švédsko - EgyptPriamy prenos
17:474.47 Hove (Preteky 9)Priamy prenos
17:554.55 Greyville (JA) (Dostihy 3)Priamy prenos
17:574.57 Monmore (Preteky 9)Priamy prenos
18:00Darussafaka - Unics KazaňPriamy prenos
18:00Zalgiris - Real MadridPriamy prenos
18:00BC Tartu - Parnu
18:00CS Cheminots - Ezzahra Sport
18:00Napredak - OKK Beograd
18:00ETHA Engomi - EN Paralimni
18:00Keravnos Strovolou - AEK Larnaca
18:00Tartu Ulikool - Parnu
18:00Brno - Zlín
18:00Liberec - Plzeň
18:00Dukla Trenčín - HK Nitra
18:00HKM Zvolen - MsHK Žilina
18:00HC Nove Zamky - HC Košice
18:00MHC Martin - HC 05 Banská Bystrica
18:00Czarni Radom - MKS Bedzin
18:00Raufoss - Redalen
18:005.00 Dundalk (Dostihy 1)Priamy prenos
18:00Hungarian Open - ženy - Jia Wen - Dandan ShengPriamy prenos
18:00Hungarian Open - ženy - Yihan Zhou - Tetyana BilenkoPriamy prenos
18:00Toma Junior Popov - Mattias BorgPriamy prenos
18:075.07 Hove (Preteky 10)Priamy prenos
18:10Al Ahli Jeddah - Al Shoalah
18:15BK Handicap Brno ženy - U19 Chance ženy
18:175.17 Monmore (Preteky 10)Priamy prenos
18:20Dostihy 1 AqueductPriamy prenos
18:225.22 Hove (Preteky 11)Priamy prenos
18:255.25 Greyville (JA) (Dostihy 4)Priamy prenos
18:25Dostihy 1 Tampa Bay DownsPriamy prenos
18:30Polski Cukier Torun - PGE Turow
18:30Rapla ženy - Dynamo Kursk 2 ženy
18:30HC Orli Znojmo - EC Dornbirner
18:30Polonia Bytom - GKS Jastrzebie
18:30Tannourine - Al Anwar
18:30Aalesund - Brattvåg
18:30Borussia M'gladbach ženy - FC Twente ženy
18:305.30 Dundalk (Dostihy 2)Priamy prenos
18:335.33 Monmore (Preteky 11)Priamy prenos
18:35Dostihy 1 GulfstreamPriamy prenos
18:385.38 Hove (Preteky 12)Priamy prenos
18:455.45 Wolverhampton (Dostihy 1)Priamy prenos
18:475.47 Monmore (Preteky 12)Priamy prenos
18:50Dostihy 2 AqueductPriamy prenos
18:555.55 Greyville (JA) (Dostihy 5)Priamy prenos
18:55Dostihy 2 Tampa Bay DownsPriamy prenos
18:565.56 Hove (Preteky 13)Priamy prenos
19:00Modo Hockey - Mora IK
19:00Timrå IK - Västerviks IK
19:00Karlskrona HK - Växjö Lakers HCPriamy prenos
19:00Grottaglie - Haukar
19:00CDS Quilicura U22 - Atletico Club San Martin U22
19:00Kk Slovenske Konjice - Ljubljana
19:00Mattersburg Rocks - BSC Fürstenfeld Panthers
19:00Opava B - Snakes Ostrava
19:00Podčetrtek - Portoroz
19:00UBSC Graz - Klosterneuburg Dukes
19:00Udominate ženy - Mark ženy
19:00SK Torma Sport - Tamsalu Los Toros
19:00AIK - IK Pantern
19:00Almtuna IS - BIK Karlskoga
19:00UVC Weberzeile Ried - SV Musgym Salzburg
19:00Nea Salamina - Pafiakos
19:00Anagennisi Deryneias - AE Karava
19:00Anorthosis Famagusta - Omonia Nicosia
19:00FCK Handbold ženy - Team Esbjerg ženy
19:00Daniel Brands - Nils LangerPriamy prenos
19:006.00 Dundalk (Dostihy 3)Priamy prenos
19:00Hungarian Open - Bo Fang - Saehyuk JooPriamy prenos
19:00Hungarian Open - An Yan - Hugo CalderanoPriamy prenos
19:00Henri Hurskainen - Rasmus Gemke
19:00Faulmann/Heriau - Kuuba/Rüütel
19:00Hungarian Open - Bo Fang - Xi WangPriamy prenos
19:04Malbas - Jamtland
19:046.04 Monmore (Preteky 13)Priamy prenos
19:04Dostihy 2 GulfstreamPriamy prenos
19:116.11 Hove (Preteky 14)Priamy prenos
19:15VSV - Olimpija Ljubljana
19:15Graz - Fehérvár AV19
19:15Vienna Capitals - Klagenfurt
19:15Linz - Bolzano
19:156.15 Wolverhampton (Dostihy 2)Priamy prenos
19:186.18 Monmore (Preteky 14)Priamy prenos
19:20Dostihy 3 AqueductPriamy prenos
19:256.25 Greyville (JA) (Dostihy 6)Priamy prenos
19:25Dostihy 3 Tampa Bay DownsPriamy prenos
19:286.28 Nottingham - večer (Preteky 1)Priamy prenos
19:30Straubing Tigers - Schwenniger Wild WingsPriamy prenos
19:30Eisbären Berlin - Adler MannheimPriamy prenos
19:30EHC München - Fischtown Pinguins BremerhavenPriamy prenos
19:30Krefeld Pinguine - Augsburger PantherPriamy prenos
19:30Grizzlys Wolfsburg - Iserlohn RoostersPriamy prenos
19:30Nürnberg Ice Tigers - Düsseldorfer EGPriamy prenos
19:30Kölner Haie - ERC IngolstadtPriamy prenos
19:30MMKS Podhale - GKS Tychy
19:30GBA - Nymburk B
19:30TJ Start Havířov - SKB Zlín
19:30St. Polten - Bulls Kapfenberg
19:30Frederickshavn Whitehawks - Aalborg Pirates
19:30Sirens - Rabat Ajax
19:306.30 Dundalk (Dostihy 4)Priamy prenos
19:30Karlsson/Magnusson - Persson/RunessonPriamy prenos
19:336.33 Crayford - večer (Preteky 1)Priamy prenos
19:33Dostihy 3 GulfstreamPriamy prenos
19:396.39 Sheffield - večer (Preteky 1)Priamy prenos
19:446.44 Nottingham - večer (Preteky 2)Priamy prenos
19:45Lugano - Kloten
19:45ZSC Lions - Servette GE
19:456.45 Wolverhampton (Dostihy 3)Priamy prenos
19:496.49 Crayford - večer (Preteky 2)Priamy prenos
19:50Dostihy 4 AqueductPriamy prenos
19:556.55 Greyville (JA) (Dostihy 7)Priamy prenos
19:55Dostihy 4 Tampa Bay DownsPriamy prenos
19:566.56 Sheffield - večer (Preteky 2)Priamy prenos
20:00Olympiacos - BaskoniaPriamy prenos
20:00Le Havre - Ajaccio GFCAPriamy prenos
20:00Auxerre - Bourg-PeronnasPriamy prenos
20:00Laval - TroyesPriamy prenos
20:00Sochaux - Clermont FootPriamy prenos
20:00Štrasburg - ToursPriamy prenos
20:00AC Ajaccio - US Orleans 45Priamy prenos
20:00Reims - ValenciennesPriamy prenos
20:00Niort - AmiensPriamy prenos
20:00FC Twente - HeraclesPriamy prenos
20:00RKC - FC EmmenPriamy prenos
20:00De Graafschap - FC Den BoschPriamy prenos
20:00Fortuna Sittard - TelstarPriamy prenos
20:00Huesca - Alcorcon
20:00Maroko - TogoPriamy prenos
20:00Team Vitality - Unicorns of Love
20:00Paris FC - Sedan
20:00Dunkerque - CA Bastia
20:00AS Beziers - Creteil
20:00Concarneau - Lyon Duchere
20:00Marseille Consolat - Avranches
20:00Bristol City U23 - Southampton U23
20:00Fjolnir ženy - HK Vikingur ženy
20:00Angers ženy - Lyon ženy
20:00Basket Kosire - USK Praha B
20:00Bourg - Boulogne
20:00Fos Ouest Provence - Poitiers
20:00Karpos Sokoli - MZT Skopje
20:00Le Portel - Antibes
20:00Lille - Blois
20:00Nantes - Roanne
20:00Saint-Chamond - Rouen
20:00Saint-Quentin - Charleville-Mézières
20:00TS Casablanca - FAR Rabat
20:00FC Dordrecht - FC Utrecht rezervný tím
20:00FC Volendam - FC Eindhoven
20:00Helmond Sport - FC Oss
20:00NAC - Achilles 29
20:00Pau - Les Herbiers
20:00KMN Tomaz - SD Brezje Maribor
20:007.00 Dundalk (Dostihy 5)Priamy prenos
20:00Hungarian Open - ženy - Georgina Pota - Fen LiPriamy prenos
20:00Joe Perry - Ding JunhuiPriamy prenos
20:00Mayo Hibi - Mari OsakaPriamy prenos
20:00Boje/Grebak - Melgaard/Rindshoej
20:017.01 Nottingham - večer (Preteky 3)Priamy prenos
20:02Dostihy 4 GulfstreamPriamy prenos
20:067.06 Crayford - večer (Preteky 3)Priamy prenos
20:117.11 Sheffield - večer (Preteky 3)Priamy prenos
20:127.12 Romford - večer (Preteky 5)Priamy prenos
20:15Thor Thorl - Haukar
20:15Hamar - Fjolnir
20:15Vestri - Armann
20:15Breidablik ženy - KR Reykjavik ženy
20:157.15 Wolverhampton (Dostihy 4)Priamy prenos
20:167.16 Nottingham - večer (Preteky 4)Priamy prenos
20:20Dostihy 5 AqueductPriamy prenos
20:227.22 Crayford - večer (Preteky 4)Priamy prenos
20:257.25 Greyville (JA) (Dostihy 8)Priamy prenos
20:257.25 Sunderland - večer (Preteky 1)Priamy prenos
20:25Dostihy 5 Tampa Bay DownsPriamy prenos
20:277.27 Sheffield - večer (Preteky 4)Priamy prenos
20:297.29 Romford - večer (Preteky 6)Priamy prenos
20:30Newcastle Eagles - Worcester WolvesPriamy prenos
20:30London Lions - Glasgow RocksPriamy prenos
20:30Bristol Flyers - Plymouth RaidersPriamy prenos
20:30Gent - CharleroiPriamy prenos
20:30SC Freiburg - Bayern MníchovPriamy prenos
20:30Tubize - Lommel
20:30Luis Matte Larrain U22 - Ula PTO. Montt U22
20:30Lions Gibraltar - Manchester 62 FC
20:30Risca United - Cambrian & Clydach
20:30Aberdare Town - Briton Ferry
20:307.30 Dundalk (Dostihy 6)Priamy prenos
20:30Monza - PadovaPriamy prenos
20:327.32 Nottingham - večer (Preteky 5)Priamy prenos
20:32Dostihy 5 GulfstreamPriamy prenos
20:377.37 Crayford - večer (Preteky 5)Priamy prenos
20:397.39 Sunderland - večer (Preteky 2)Priamy prenos
20:437.43 Sheffield - večer (Preteky 5)Priamy prenos
20:45Brighton - Sheff WedPriamy prenos
20:45Lincoln City - DoverPriamy prenos
20:45Bastia - NicePriamy prenos
20:45Las Palmas - Deportivo La CorunaPriamy prenos
20:45Bielorusko - MaďarskoPriamy prenos
20:45Katar - DánskoPriamy prenos
20:45Miláno - Galatasaray
20:45Port Vale - Bury
20:45Ards FC - Glentoran
20:45St Mochtas - Bohemians Dublin
20:457.45 Wolverhampton (Dostihy 5)Priamy prenos
20:45Dostihy 1 Sunland ParkPriamy prenos
20:467.46 Romford - večer (Preteky 7)Priamy prenos
20:487.48 Nottingham - večer (Preteky 6)Priamy prenos
20:50Dostihy 6 AqueductPriamy prenos
20:537.53 Crayford - večer (Preteky 6)Priamy prenos
20:547.54 Sunderland - večer (Preteky 3)Priamy prenos
20:55Dostihy 6 Tampa Bay DownsPriamy prenos
20:587.58 Sheffield - večer (Preteky 6)Priamy prenos
21:00Burgos - Prat
21:00Ourense - Gipuzkoa Basket
21:00Palencia - Breogan
21:00Burgos - CB Prat
21:00Cartagena FS - FC Barcelona
21:00Inverurie Loco Works - Fraserburgh
21:008.00 Dundalk (Dostihy 7)Priamy prenos
21:00Hungarian Open - Quadri Aruna - Tomas KonechyPriamy prenos
21:00Hungarian Open - Ricardo Walther - Ruwen FilusPriamy prenos
21:02Dostihy 6 GulfstreamPriamy prenos
21:038.03 Romford - večer (Preteky 8)Priamy prenos
21:048.04 Nottingham - večer (Preteky 7)Priamy prenos
21:098.09 Crayford - večer (Preteky 7)Priamy prenos
21:108.10 Sunderland - večer (Preteky 4)Priamy prenos
21:10Dostihy 2 Sunland ParkPriamy prenos
21:148.14 Sheffield - večer (Preteky 7)Priamy prenos
21:158.15 Wolverhampton (Dostihy 6)Priamy prenos
21:198.19 Nottingham - večer (Preteky 8)Priamy prenos
21:20Dostihy 7 AqueductPriamy prenos
21:218.21 Romford - večer (Preteky 9)Priamy prenos
21:248.24 Crayford - večer (Preteky 8)Priamy prenos
21:25Dostihy 7 Tampa Bay DownsPriamy prenos
21:268.26 Sunderland - večer (Preteky 5)Priamy prenos
21:30Pacos Ferreira - MoreirensePriamy prenos
21:308.30 Dundalk (Dostihy 8)Priamy prenos
21:30Giuliana Olmos - Monika KilnarovaPriamy prenos
21:318.31 Sheffield - večer (Preteky 8)Priamy prenos
21:32Dostihy 7 GulfstreamPriamy prenos
21:35Dostihy 3 Sunland ParkPriamy prenos
21:368.36 Nottingham - večer (Preteky 9)Priamy prenos
21:378.37 Romford - večer (Preteky 10)Priamy prenos
21:418.41 Crayford - večer (Preteky 9)Priamy prenos
21:428.42 Sunderland - večer (Preteky 6)Priamy prenos
21:45Dostihy 1 Golden Gate FieldsPriamy prenos
21:478.47 Sheffield - večer (Preteky 9)Priamy prenos
21:50Dostihy 8 AqueductPriamy prenos
21:528.52 Nottingham - večer (Preteky 10)Priamy prenos
21:538.53 Romford - večer (Preteky 11)Priamy prenos
21:55Dostihy 8 Tampa Bay DownsPriamy prenos
21:578.57 Crayford - večer (Preteky 10)Priamy prenos
21:588.58 Sunderland - večer (Preteky 7)Priamy prenos
22:00Celebrity Big Brother 2017
22:00Nikaragua - BelizePriamy prenos
22:00KF Fjallabyggd - Volsungur
22:00CD San Juan Evangelista U22 - Santiago Compostela U22
22:00Estrella CF - Villa Sta Brigida
22:00UD Telde - Arucas CF
22:00Race 1 Santa AnitaPriamy prenos
22:00Dostihy 4 Sunland ParkPriamy prenos
22:029.02 Sheffield - večer (Preteky 10)Priamy prenos
22:02Dostihy 8 GulfstreamPriamy prenos
22:079.07 Nottingham - večer (Preteky 11)Priamy prenos
22:099.09 Romford - večer (Preteky 12)Priamy prenos
22:129.12 Crayford - večer (Preteky 11)Priamy prenos
22:159.15 Sunderland - večer (Preteky 8)Priamy prenos
22:15Dostihy 2 Golden Gate FieldsPriamy prenos
22:179.17 Sheffield - večer (Preteky 11)Priamy prenos
22:20Dostihy 9 AqueductPriamy prenos
22:229.22 Nottingham - večer (Preteky 12)Priamy prenos
22:25Dostihy 9 Tampa Bay DownsPriamy prenos
22:269.26 Romford - večer (Preteky 13)Priamy prenos
22:26Dostihy 5 Sunland ParkPriamy prenos
22:30Nový Zéland - Bangladéš
22:30Marinhense - Fisica Torres Vedras B
22:30Praia Clube ženy - Sao Caetano ženy
22:30Monarcas Morelia II - CF Reboceros La Piedad
22:30Race 2 Santa AnitaPriamy prenos
22:329.32 Sunderland - večer (Preteky 9)Priamy prenos
22:32Dostihy 9 GulfstreamPriamy prenos
22:449.44 Romford - večer (Preteky 14)Priamy prenos
22:45CLIP - Fides Gondobasket
22:45Dostihy 3 Golden Gate FieldsPriamy prenos
22:489.48 Sunderland - večer (Preteky 10)Priamy prenos
22:52Dostihy 6 Sunland ParkPriamy prenos
22:55Dostihy 10 Tampa Bay DownsPriamy prenos
23:00Fluminense ženy - Valinhos ženy
23:00Brazília U20 - Čile U20
23:00Francati/ R-Millette - Hibi/ ZhaoPriamy prenos
23:00Race 3 Santa AnitaPriamy prenos
23:02Dostihy 10 GulfstreamPriamy prenos
23:0310.03 Sunderland - večer (Preteky 11)Priamy prenos
23:15Dostihy 4 Golden Gate FieldsPriamy prenos
23:1810.18 Sunderland - večer (Preteky 12)Priamy prenos
23:18Dostihy 7 Sunland ParkPriamy prenos
23:30CD Genchi Osorno U22 - Club Palestino U22
23:30Race 4 Santa AnitaPriamy prenos
23:3510.35 Sunderland - večer (Preteky 13)Priamy prenos
23:44Dostihy 8 Sunland ParkPriamy prenos
23:45Dostihy 5 Golden Gate FieldsPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00Team SoloMid - Cloud9
00:00Coquimbo Unido - Union La Calera
00:00San Francisco FC - Santa Gema - U19 Match
00:00Dostihy 1 Penn NationalPriamy prenos
00:00Race 5 Santa AnitaPriamy prenos
00:10Dostihy 9 Sunland ParkPriamy prenos
00:15Dostihy 6 Golden Gate FieldsPriamy prenos
00:15Dostihy 1 Turfway ParkPriamy prenos
00:27Dostihy 2 Penn NationalPriamy prenos
00:30Honduras - KostarikaPriamy prenos
00:30Urunday Universitario - Malvin
00:30Usiminas Minas ženy - Pinheiros ženy
00:30Race 6 Santa AnitaPriamy prenos
00:44Dostihy 2 Turfway ParkPriamy prenos
00:45Dostihy 7 Golden Gate FieldsPriamy prenos
00:54Dostihy 3 Penn NationalPriamy prenos
01:00Australian Open - Hisense ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Margaret Court ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Aréna Roda LaveraPriamy prenos
01:00Adelaide Strikers ženy - Brisbane Heat ženy
01:00Australian Open - kurt 10Priamy prenos
01:00Australian Open 2017 - Kurt 12Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 13Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 14Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 15Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 19Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 2Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 20Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 22Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 3Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 5Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 7Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 8Priamy prenos
01:00Seton Hall ženy - Providence ženy
01:00Instituto de Cordoba - Atenas
01:00MUN. Puente Alto U22 - TRB Concepcion U22
01:00La Union - Club Atletico Aguada
01:00Barrio Parque - Villa Angela
01:00Ciclista Juninense - Atenas
01:00Comunicaciones - Salta Basket
01:00Union - Mitre de Tucuman
01:00Penarol - Gimnasia Comodoro
01:00Regatas Corrientes - Echague
01:00Ciclista Olimpico - Ferro Carril Oeste
01:00Obras Sanitarias - Estudiantes Concordia
01:00Hispano Americano - Libertad
01:00Dell Aspac Jakarta - NSH Jakarta
01:00MKKS Rybnik - Zaglebie Sosnowiec
01:00Poltava ženy - Politekhnika Lviv ženy
01:00Hangtuah Sumsel IM - Pacific Caesar SurabayaPriamy prenos
01:00BGEU-RCOR Osipovichi - BK Sdiushor Prinemanie
01:00Neftechimik Tobolsk - Dynamo MGTU
01:00Mersin Kurtulus ženy - 55 Genclik ženy
01:00Southern United - Waitakere United
01:00Anadolu University ženy - Edremit Belediye ženy
01:00Ma Pau SC - Defence Force FC
01:00Tsmoki-Minsk II - Rubon Vitebsk
01:00Satria Muda - Satya Wacana Salatiga
01:00Zenit Petrohrad - Krasnye Krylia Samara
01:00Yalova Group Belediye - Final Genclik
01:00Orduspor ženy - Mersin BSB Gelisim ženy
01:00Ormanspor ženy - Kircecegi Bodrum Basketbol - ženy
01:00Cherno More - Slavia ženy
01:00Oulun NMKY - Espoo United
01:00Athinaikos ženy - Olympiakos Pireus - ženy
01:00Pertevniyal - Istanbulspor
01:00Bursaspor - Afyon Belediyesi
01:00Dynamo-Npu Kyjev ženy - Suzirja-Osdyushor-NUVGP Rivne ženy
01:00Bakken Bears - Hoersholm 79ers
01:00Aabyhoj IF ženy - Horsholm 79ers ženy
01:00Pelita Jaya Jakarta - CLS Knights Surabaya
01:00Kibirkstis VICI Iki ženy - Siauliai Universitetas ženy
01:00Stroitel Engels - Runa Basket
01:00Lemvig Basket - BK Amager ženy
01:00GS Petroliers - NA Hussein Dey
01:00US Setif - USM Blida
01:00Athinaikos ženy - Olympiakos ženy
01:00SPR Thunderbirds - BRI Sound Tigers
01:00Tupac Amaru ženy - Alianza Lima ženy
01:00Harvard - Ball St
01:00Saint Francis - Fort Wayne
01:00George Mason - King Tornado
01:00NJIT - Kean Cougars
01:00Dostihy 1 Charles TownPriamy prenos
01:00Race 7 Santa AnitaPriamy prenos
01:05BOS Bruins - CHI BlackhawksPriamy prenos
01:05BUF Sabres - DET Red WingsPriamy prenos
01:05CAR Hurricanes - PIT PenguinsPriamy prenos
01:05Beovuk 72 - Konstantin
01:05Smederevo 1953 - Borac Cacak
01:05Sloga - Spartak Subotica
01:05Vrsac - Dunav
01:05ORL Magic - MIL BucksPriamy prenos
01:05CHA Hornets - TOR RaptorsPriamy prenos
01:05PHI 76ers - POR Trail BlazersPriamy prenos
01:13Dostihy 3 Turfway ParkPriamy prenos
01:15Ekvádor U20 - Kolumbia U20
01:22Dostihy 4 Penn NationalPriamy prenos
01:30Hobart Hurricanes ženy - Melbourne Stars ženy
01:30Race 8 Santa AnitaPriamy prenos
01:31Dostihy 2 Charles TownPriamy prenos
01:35Tour Down Under
01:35NJ Devils - MON CanadiensPriamy prenos
01:42Dostihy 4 Turfway ParkPriamy prenos
01:49Dostihy 5 Penn NationalPriamy prenos
01:57Dostihy 3 Charles TownPriamy prenos
02:00Hispano Americano - Libertad
02:00Obras Sanitarias - Estudiantes Concordia
02:00Xavier ženy - Georgetown ženy
02:00Potros UAEM - Lobos BUAP
02:00McKendree - Emmanuel College Athletics
02:05NO Pelicans - BKN NetsPriamy prenos
02:05ATL Hawks - CHI BullsPriamy prenos
02:05HOU Rockets - GS WarriorsPriamy prenos
02:05MEM Grizzlies - SAC KingsPriamy prenos
02:10Atlético Tucumán - CA Independiente
02:11Dostihy 5 Turfway ParkPriamy prenos
02:16Dostihy 6 Penn NationalPriamy prenos
02:21Dostihy 4 Charles TownPriamy prenos
02:30Dunkin Raptors - Long Island Nets
02:35DAL Mavericks - UTA JazzPriamy prenos
02:40Dostihy 6 Turfway ParkPriamy prenos
02:43Dostihy 7 Penn NationalPriamy prenos
02:56Dostihy 5 Charles TownPriamy prenos
03:00La Union Formosa - AguadaPriamy prenos
03:00Echo Fox - Phoenix1
03:00Panama - El SalvadorPriamy prenos
03:00Fuerza Regia - Abejas
03:00Correcaminos - Club Celaya
03:00San Francisco FC - Santa Gema
03:00Deportivo Alianza ženy - Sporting Cristal ženy
03:05EDM Oilers - NAS PredatorsPriamy prenos
03:09Dostihy 7 Turfway ParkPriamy prenos
03:10Dostihy 8 Penn NationalPriamy prenos
03:22Dostihy 6 Charles TownPriamy prenos
03:38Dostihy 8 Turfway ParkPriamy prenos
03:50Dostihy 7 Charles TownPriamy prenos
04:00Hanoi Buffaloes - Hitech Assumption Thonburi
04:00Oakleigh Cannons U20 - Moreland City U20
04:00Veracruz - Atlas
04:00Oaxaca - Mineros de Zacatecas
04:00UC San Diego - UC Irvine
04:00UCLA - USC Trojans
04:00Long Beach St - Hawaii
04:00Pepperdine - Stanford
04:05VAN Canucks - FLA PanthersPriamy prenos
04:07Dostihy 9 Turfway ParkPriamy prenos
04:20Dostihy 8 Charles TownPriamy prenos
04:30Melbourne Renegades ženy - Sydney Sixers ženy
04:30Cimarrones de Sonora FC - Universidad Guadalajara
04:30Coras Tepic - Tampico Madero
04:35LA Lakers - IND PacersPriamy prenos
05:00Japonsko - V League - ženyPriamy prenos
05:00Dire Wolves - Chiefs eSports Club
05:00Japonsko - V Premier League ženyPriamy prenos
05:00Singapore Open
05:00Hitachi Rivale ženy - Okayama Seagulls Women
05:00Toyota Queenseis ženy - Hisamitsu Springs ženy
05:05Japonsko - Premier LeaguePriamy prenos
05:05Suntory Sunbirds - JT Thunders
05:05Toyoda Gosei Trefurza - Osaka Sakai Blazers
05:15Soles de Mexicali - Correcaminos De ColonPriamy prenos
05:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets
06:00IMay - LGD Gaming
06:00Japonsko - Premier LeaguePriamy prenos
06:00Central Coast Mariners U21 - Sydney FC U21
06:00Luch UOR N1 2 ženy - Zvezda Zvenigorod 2 ženy
06:00Toray Arrows - FC Tokyo
06:00Panasonic Panthers - JTEKT Stings
06:20Hobart Hurricanes - Perth Scorchers - T20 Big Bash - M Klinger
06:30Tokyo Excellence - Ibaraki Robots
06:30PEA Basketball Club - Mono Vampire Basketball Club
07:00Malaysia MastersPriamy prenos
07:00Tochigi Brex - Kawasaki Brave ThundersPriamy prenos
07:00Sydney Thunder ženy - Perth Scorchers ženy
07:00Sydney Uni Flames ženy - Perth Lynx ženy
07:00Adelaide Lightning ženy - Dandenong Rangers ženy
07:00Chiba Jets - Mikawa Seahorses
07:00Sydney FC ženy - Newcastle Jets ženy
07:30Brisbane Bullets - Melbourne UnitedPriamy prenos
07:30South Melbourne - Canberra Olympic
07:30Southern District - Kitchee
07:30Wofoo Tai Po FC - Eastern Salon
07:35Wellington Phoenix - Brisbane RoarPriamy prenos
08:00Exile5 - Tainted Minds
08:00Brisbane Olympic FC - Gold Coast City FC
08:00Bonnyrigg White Eagles - Sydney Olympic
08:00Neftyanik 2 Orenburg juniori - Fakel N.Urengoy juniori
08:00VC Altai ženy - Karaganda ženy
08:00M88 Aspac Jakarta - NSH JakartaPriamy prenos
08:30Melbourne Aces - Adelaide Bite
09:00Tokyo Alvark - Yokohama B-CorsairsPriamy prenos
09:00ahq e-Sports club - Flash Wolves
09:00Ever - KT Rolster
09:00Snake - Invictus Gaming
09:00SCARZ - Rascal Jester
09:00Swedish Int.Priamy prenos
09:00UC Capitals ženy - Bendigo Spirit ženy
09:00Osaka Evessa - Akita Northern Happinets
09:00Samsung BlueMinx ženy - KDB Winnus ženy
09:00Dunkin Raptors - Thai General Equipment
09:00Konyaspor U21 - Caykur Rizespor U21
09:00Logan Lightning - Southside Eagles
09:00Souths United - Brisbane Strikers
09:00Avto U20 - Tyumenskiy Legion U20
09:00HC Chelmet - HC Sarov
09:00Peking - ženy - Sichuan ženy
09:00Šanghaj ženy - Liaoning ženy
09:25Melbourne Stars - Sydney Sixers - T20 Big Bash
09:30Adelaide 36ers - Sydney KingsPriamy prenos
09:30Abu Dhabi Golf Championship
09:30Brisbane Bandits - Perth Heat
09:30Rostov-Don 2 ženy - Astrahanochka 2 ženy
10:00Perth Glory - Melbourne VictoryPriamy prenos
10:00Globalport Batang Pier - San Miguel BeermenPriamy prenos
10:00ITF - Andrezieux-Boutheon - ženy - kvalifikácia
10:00Evil Geniuses - Team Faceless
10:00Kyoto Hannaryz - San En Neo Phoenix
10:00Shibuya Sun Rockers - Sendai 89ers
10:00Niigata Albirex - Nagoya Diamond Dolphins
10:00Levanga Hokkaido - Shiga Lake Stars
10:00Fukushima Fire Bonds - Hiroshima Dragonflies
10:00Challenger Rennes
10:00Berkuty Urala juniori - Yenisey Krasnoyarsk Youth
10:00ES Spor - Egirdir Elma
10:15Zjazd - ženy
10:30Svetový pohár
10:30HK Pegasus - HK Rangers FC
11:00BC Astana - Zenit PetrohradPriamy prenos
11:00Hungarian OpenPriamy prenos
11:00Sparta Praha - FK TeplicePriamy prenos
11:00SK Slavia Praha U21 - VlasimPriamy prenos
11:00USM El Harrach U21 - USM Bel Abbes U21
11:00CA Batna U21 - Olympique Medea U21
11:00Yeni Malatyaspor - Mersin Idmanyurdu
11:00Konya Selcuklu Belediye - Merzifon Belediye SK
11:00Samsun ženy - Adana Sakirpasa ženy
11:00HC Tambov - HC Rostov
11:00Das Drapetsonas - Rodion Athlisis
11:00Zenit Kazaň juniori - Universitet Nizhnevartovsk juniori
11:00Eser Spor - Torul Genclik
11:00TED Kolejililer ženy - Pursaklar ženy
11:00Galatasaray ženy - Vakifbank ženy
11:30Zjazd - muži
11:30Akhisar Belediye - KayserisporPriamy prenos
11:30Nakhon Pathom Mad Goat - Kabayan Pilipinas
11:31RomfordPriamy prenos
11:38CrayfordPriamy prenos
11:45Turffontein (JA)Priamy prenos
12:00Longzhu - Jin Air Green Wings
12:007th Heaven - Unsold Stuff Gaming
12:00Hong Kong Esports - Fireball
12:00Royal Never Giveup - OMG
12:00Rely Monte Carlo
12:00Mbk Dogus Hastanesi ženy - Galatasaray ženy
12:00Anadolu University - Marmara Istanbul
12:00Genc Usak Spor ženy - Ankara Yenimahalle ženy
12:00LC Pardaugava - HK Kurbads
12:00Khanty-Mansiysk - Tyumen
12:00Ankara PTT - Bornova Anadolu Lisei
12:00Maltepe Yali ženy - Salihli Bld ženy
12:00Satria Muda - Satya Wacana SalatigaPriamy prenos
12:15Penafiel - Portimonense
12:30Kenilworth (JA)Priamy prenos
12:30HK Mogo - HS Riga
13:00Espanyol - GranadaPriamy prenos
13:00Digital Chaos - Team Secret
13:00Cherkasy Mavpy 2 - Hoverla 2
13:00Kryvbas 2 - Dnipro 2
13:00Niko-Basket Mykolaiv - Sumy State univerzitný tím
13:0093 Pulsar Rivne - Khimik Yuzhny 2
13:00ASO Chlef U21 - WA Boufarik U21
13:00ES Setif U21 - CS Constantine U21
13:00NA Hussein Dey U21 - RC Relizane U21
13:00Muratpasa SK ženy - Bursa Osmangazi ženy
13:00Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk
13:00Telekom Baku ženy - Azeryol Baku ženy
13:00Al Ettifaq - Masirah
13:00Alslam - Saham
13:00Piatra-Neamt ženy - Lugoj ženy
13:00Uralochka-NTMK ženy - Dynamo Kazaň ženy
13:00Dynamo Krasnodar ženy - Sakhalin ženy
13:00Prikamye Perm - Sportakademiya Sterlitamak
13:00Dinamo MGTU - Avtomobilist S. Petersburg
13:00Nova Novokuibyshevsk Youth - Zvezda Yugry juniori
13:00TVF Spor Lisesi - Hatay B.Sehir Bld
13:00Buyuk Ege - Milas Bld
13:15Catgas Energia Santa Coloma - El Pozo Murcia
13:30NavanPriamy prenos
13:30Podujatie svetového pohára
13:30Clermont - Exeter Chiefs
13:30QPR - Fulham
13:30Liverpool - Swansea
13:30Rangers - MotherwellPriamy prenos
13:30Papendal/Arnhem ženy - VC Zwolle ženy
13:50LingfieldPriamy prenos
13:55HaydockPriamy prenos
14:00Nižný Novgorod - VEF RigaPriamy prenos
14:00Svetový pohár
14:00Ulster - Union Bordeaux-Begles
14:00Semifinále
14:00Iraklis - Veria
14:00Konyaspor - Caykur RizesporPriamy prenos
14:00Svetový pohárPriamy prenos
14:00Sparta Praha - FK Usti nad LabemPriamy prenos
14:00Slavia Praha - Viktoria ŽižkovPriamy prenos
14:00Adroit Widodo Group - Mono Thewphaingarm
14:00Tofas - Pinar Karsiyaka
14:00Adana ASKI ženy - Istanbul Universitesi ženy
14:00St Andrews - Balzan FC
14:00Bielorusko U20 - Khimik-SKA Novopolotsk
14:00Hypo Tirol II - Sportunion St Polten
14:00SCM Craiova - ACS Volei Municipal Zalau
14:00VC As Nižný Novgorod - Magnitka-Universitet
14:00Pelita Jaya Jakarta - CLS Knights SurabayaPriamy prenos
14:05Dibba Al Fujairah - Baniyas SCPriamy prenos
14:10TauntonPriamy prenos
14:25Al-Ahli Doha - Al-Arabi Doha
14:30Mumbai Magicians - Ranchi Rays
14:30CA Batna - Olympique Medea
14:30Mantova - Sambenedettese
14:30Juve Stabia - Monopoli
14:30US Siracusa - Taranto
14:30Lecce - Melfi
14:30Cosenza - Matera
14:30Virtus Francavilla - Messina
14:30IF Grótta ženy - Fram Reykjavik ženy
14:30USC Munster ženy - VCO Berlin ženy
14:30Seramiksan ženy - Halkbank ženy
14:45Chateauroux - Boulogne
14:45Jastrzebski Wegiel - Effector Kielce
14:55Linköping IBK - Team Thorengruppen SK
15:00Lietkabelis - SiauliaiPriamy prenos
15:00Spal - Benevento
15:00Virtus Entella - FrosinonePriamy prenos
15:00Cittadella - Bari
15:00Brescia - Avellino
15:00Carpi - Vicenza
15:00Latina - Verona
15:00Trapani - Novara
15:00Pisa - Ternana
15:00Lens - NimesPriamy prenos
15:00Ludogorets - Jagiellonia BialystokPriamy prenos
15:00HNK Rijeka - NK Triglav Kranj
15:00Kauno University - Ezerunas
15:00Mazeikiai - Jonavos SK
15:00IK Eos ženy - Alvik ženy
15:00Fenerbahce Ulker - TED Kolejliler
15:00Royal Hali Gaziantep - Istanbul BSB
15:00MBC Mykolaiv - Khimik Yuzhny
15:00Cherkaski Mavpy - BC Dnipro
15:00USM El Harrach - USM Bel Abbes
15:00JS Saoura U21 - DRB Tadjenant U21
15:00Gentofte Volley - Marienlyst
15:00VCM LPS Piatra Neamt - Arcada Galati
15:15Podujatie svetového pohára
15:24NewcastlePriamy prenos
15:30Augsburg - TSG HoffenheimPriamy prenos
15:30Darmstadt - Borussia M'gladbachPriamy prenos
15:30Werder Brémy - Borussia DortmundPriamy prenos
15:30Wolfsburg - HamburgPriamy prenos
15:30Schalke - FC IngolstadtPriamy prenos
15:30Barbar - Al Shabab
15:30Azerrail Baku ženy - Lokomotiv Baku ženy
15:30Al Gharafa - Al Jaish
15:45Al Shamal - Al Rayyan
15:45Esperance ST - SS Bou Said
16:00Paok - Doxa Lefkadas
16:00Rethymno Cretan Kings - Kolossos Rodos
16:00Trikala BC - Aris
16:00AEK - Apollon Patras
16:00GS Kymis - GS Lavrio
16:00Neptunas - Lietuvos rytasPriamy prenos
16:00Luleå HF - Färjestads BKPriamy prenos
16:00Skellefteå AIK - Brynäs IFPriamy prenos
16:00Djurgårdens IF - Leksands IFPriamy prenos
16:00Linköping HC - Rögle BKPriamy prenos
16:00Saracens - Toulon
16:00Svetový pohár
16:00Panathinaikos - PamvohaikosPriamy prenos
16:00Newcastle - RotherhamPriamy prenos
16:00Bournemouth - Watford
16:00Middlesbrough - West Ham
16:00Crystal Palace - Everton
16:00West Brom - Sunderland
16:00Stoke - Man Utd
16:00Oviedo - ValladolidPriamy prenos
16:00Keyd Stars - paiN Gaming
16:00G2 Esports - ROCCAT
16:00Svetový pohárPriamy prenos
16:00Svetový pohárPriamy prenos
16:00Osasuna B - CD Boiro
16:00Racing Ferrol - Mutilvera
16:00Leioa - Navalcarnero
16:00Real Union Irun - Real Sociedad B
16:00Athletic Bilbao B - Albacete
16:00Amorebieta - Real Madrid Castilla
16:00Villarreal B - Barcelona B
16:00Audentese SG/Noortekoondis - Rakvere Taras
16:00BC Nokia - Kauhajoen Karhu
16:00Eurobasket Roma - Tortona
16:00Froya Basket - Ammerud Basket
16:00Trabzonspor - Usak
16:00BC Horizont 2 ženy - BC Polotsk ženy
16:00Kangoeroes-Willebroek ženy - Sparta Laarne ženy
16:00G4S Noorteliiga II - BC Rakvere Tarvas
16:00Espoo Basket Team ženy - Forssan Alku ženy
16:00Kouvot Kouvola ženy - Vimpelin Veto ženy
16:00AEK Atény - Apollon Patras
16:00PAOK - Doxa Lefkadas
16:00Al Jalil - Anjara
16:00Olimpic Baia Mare - Cluj-Napoca
16:00Uppsala ženy - Telge Basket ženy
16:00NA Hussein Dey - RC Relizane
16:00ASO Chlef - WA Boufarik
16:00Anorthosis Famagusta - Omonia Nicosia
16:00Blackburn - Birmingham
16:00Nottm Forest - Bristol City
16:00Wigan - Brentford
16:00Huddersfield - Ipswich
16:00Norwich - Wolverhampton
16:00Cardiff - Burton Albion
16:00Derby - Reading
16:00Aston Villa - Preston
16:00Walsall - Bristol Rovers
16:00Swindon - Peterborough
16:00Southend - Bolton
16:00Bradford - Millwall
16:00Charlton - Scunthorpe
16:00Shrewsbury - Oldham
16:00Coventry - Fleetwood Town
16:00Chesterfield - AFC Wimbledon
16:00Sheff Utd - Gillingham
16:00Rochdale - Oxford Utd
16:00Milton Keynes Dons - Northampton
16:00Doncaster - Crewe
16:00Cheltenham - Plymouth
16:00Blackpool - Yeovil
16:00Cambridge Utd - Mansfield
16:00Grimsby - Notts County
16:00Barnet - Newport County
16:00Accrington Stanley - Carlisle
16:00Exeter - Colchester
16:00Leyton Orient - Morecambe
16:00Hartlepool - Stevenage
16:00Wycombe - Luton
16:00Crawley Town - Portsmouth
16:00York - Barrow
16:00Macclesfield - Guiseley
16:00Southport - North Ferriby Utd
16:00Maidstone Utd - Torquay
16:00Gateshead - Aldershot
16:00Forest Green - Braintree Town
16:00Dag & Red - Bromley
16:00Chester - Wrexham
16:00Boreham Wood - Solihull Moors
16:00Woking - Tranmere
16:00Sutton Utd - Eastleigh
16:00Kidderminster - AFC Telford
16:00Chorley - Altrincham
16:00Stockport - Darlington 1883
16:00Halifax - Salford City
16:00Curzon Ashton - AFC Fylde
16:00Norrkoping Dolphins ženy - KFUM Ostersund ženy
16:00FC United of Manchester - Harrogate Town
16:00Bradford P A - Boston Utd
16:00Alfreton Town - Worcester City
16:00Gainsborough - Stalybridge
16:00Nuneaton - Brackley Town
16:00Ebbsfleet United - Chelmsford
16:00Weston-S-Mare - Wealdstone
16:00Hampton & Richmond - Gosport Borough
16:00Oxford City - Bath City
16:00Welling - Dartford
16:00Poole Town - St Albans
16:00Bishop's Stortford - Concord Rangers
16:00Whitehawk - Hemel Hempstead
16:00Birkirkara - Valletta
16:00Crusaders - Cliftonville
16:00Linfield - Ballymena Utd
16:00Ballinamallard Utd - Coleraine
16:00Portadown - Glenavon
16:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
16:00Morton - Falkirk
16:00Partick - Formartine United
16:00Kilmarnock - Hamilton
16:00Aberdeen - Stranraer
16:00Stirling - Clyde
16:00St Johnstone - Stenhousemuir
16:00Elgin - Inverness CT
16:00Livingston - East Fife
16:00Bonnyrigg Rose - Hibernian
16:00Ayr - Queen's Park
16:00Dundee - St Mirren
16:00Ross County - Dundee Utd
16:00Alloa - Dunfermline
16:00Dumbarton - Queen of South
16:00Arbroath - Annan Athletic
16:00Edinburgh City - Forfar
16:00Montrose - Cowdenbeath
16:00UDominate Basket ženy - Mark ženy
16:00Visby ženy - BBK Lulea ženy
16:00Chesham - Frome Town
16:00Hitchin - Cirencester
16:00St Ives Town - Kings Langley
16:00Kuban Krasnodar ženy - HC Lipsko ženy
16:00ASE Douka - Aeropos Edessas
16:00Shakhtar Akademiya - LDUFK Polytechnik Lviv
16:00Lada ženy - TuS Metzingen ženy
16:00Kookoo - Lukko
16:00Pelicans - HIFK
16:00Vaasan Sport - HPK Hämeenlinna
16:00Kärpät Oulu - Kalpa
16:00Ässät - Saipa
16:00Tappara - TPS
16:00CSM Bucuresti - CS U Cluj
16:00CSM Bucuresti ženy - SCMU Craiova ženy
16:00Izhgtu-Dynamo Izhevsk - Dynamo-Vyatgu Kirov
16:04Boras Basket - Norrkoping
16:08PoolePriamy prenos
16:10Al Nassr - Al Feiha
16:15Sale Sharks - Scarlets
16:15Panionios - Panetolikos
16:15Real Madrid - MalagaPriamy prenos
16:15Pécs - Szolnok
16:30Reggina - Akragas
16:30Vibonese - Foggia
16:30Giresunspor - Altinordu
16:30Njardvik ženy - Snaefell ženy
16:30VBK Klagenfurt - supervolley Enns
16:30TSV Volksbank Hartberg - VC Furstenfeld
16:30CV Sant Cugat ženy - Gran Canaria ženy
16:30Fenerbahce - Maliye Milli Piyango
16:35Al Gharafa - Al-Shahaniya SC
17:00Igokea - Červená hviezda
17:00Al Shabab Al Arabi - Al Ittihad KalbaPriamy prenos
17:00Nantes - PSGPriamy prenos
17:00FC Porto - Rio AvePriamy prenos
17:00Karabukspor - GalatasarayPriamy prenos
17:00Bursaspor - AdanasporPriamy prenos
17:00Ghana - MaliPriamy prenos
17:00Olympiakos - Koroivos Amaliadas
17:00Lukoil Academic - Spartak Pleven
17:00Split - Cedevita
17:00CEZ Nymburk - Turi Svitavy
17:00Kongsberg Miners - Nidaros Jets
17:00Ovarense - Sampaense
17:00Lugano Tigers - Swiss Central Basket
17:00ES Setif - CS Constantine
17:00Lierse - Cercle Brugge
17:00Aris Limassol - AEK Larnaca
17:00Flamengo - Franca
17:00Sevenoaks Suns ženy - Barking Abbey Crusaders ženy
17:00Academic Plovdiv - Yambol
17:00Rilski Sportist - Beroe
17:00Al Najma - Al Tadamon
17:00FC Midtjylland ženy - Skanderborg Håndbold ženy
17:00Neftochimic 2010 ženy - Montana 2003 ženy
17:00BK Handicap Brno ženy - Bk Lokomotiva Karlovy Vary ženy
17:00Cegledi EKK ženy - BEAC ženy
17:00Polonia Leszno - Legia Varšava
17:00Atlassib Sibiu - Dinamo-Erbasu Bucuresti
17:00Jezica ženy - ZKK Athlete Celje ženy
17:00CSM Bucuresti ženy - HC Zalau ženy
17:00Polva Serviti - Granitas Kaunas
17:00Viljandi HC - SKA Minsk
17:00HC Frydek Mistek - HC Zubr Přerov
17:00Frýdek Místek ženy - Sternberk ženy
17:00Olympiacos - Ethnikos Alexandroupolis
17:00AO Orestiadas - Foinikas Syrou
17:00Iraklis Thessaloniki - Kyzikos
17:00Iraklis Chalkidas - Paok
17:00Markopoulo ženy - Olympiacos ženy
17:00AS Elpis ženy - AO Thiras ženy
17:00FAR Rabat ženy - TS Casablanca ženy
17:00Chemik Police - Rzeszow ženy
17:00Dabrowa Gornicza ženy - Bielsko Biala ženy
17:00Luczniczka Bydgoszcz - AZS Czestochowa
17:00AZS Olsztyn - Politechnika Warszawska
17:00Al Khor - Al Arabi
17:00Cruz Azul U20 - Monterrey U20
17:00Cherno More - Montana
17:10Vasas Budapest U20 - KHL Medveščák Záhreb U20
17:10Osasco ženy - SESI SP ženy
17:15Ironi Nahariya - Hapoel Jeruzalem
17:30Valmiera - BorisfenPriamy prenos
17:30USK Praha - BK JIP Pardubice
17:30Keflavik ženy - Grindavik ženy
17:30Iuventa Michalovce ženy - Sokol Poruba ženy
17:30Skallagrimur ženy - Stjarnan ženy
17:30Grosuplje ženy - Janina ženy
17:30SK Horacka Slavia Trebic - HC Benatky nad Jizerou
17:30Dresdner SC ženy - VC Wiesbaden ženy
17:30AO Kifisias - Panachaiki GE
17:30Sacre Coeur - Knat
17:30Leningradka ženy - Yenisey Krasnoyarsk ženy
17:45Al Jaish - Al Khor
17:50Nantes ženy - Randers HK ženy
18:00Eisbaren Bremerhaven - Ratiopharm Ulm
18:00Dzukija Alytus - Pieno ZvaigzdesPriamy prenos
18:00Stjernen - Sparta Sarpsborg
18:00KV Kortrijk - Zulte-WaregemPriamy prenos
18:00Chievo - FiorentinaPriamy prenos
18:00Tenerife - CordobaPriamy prenos
18:00Rayo Vallecano - ElchePriamy prenos
18:00Lugo - GimnasticPriamy prenos
18:00Boston College - NC State
18:00Rutgers - Nebraska
18:00Purdue - Penn St
18:00Villanova - Providence
18:00Florida - Vanderbilt
18:00INTZ - CNB esports
18:00Svetový pohárPriamy prenos
18:00Huesca - AlcorcónPriamy prenos
18:00BK Děčín - BC Kolín
18:00BK Lions Jindřichův Hradec - Sluneta Ústí nad Labem
18:00Valka/Valga - Jurmala/Fenikss
18:00Araberri - Leyma Coruna
18:00Miasto Szkla Krosno - Energa Czarni
18:00Polpharma - Asseco Gdynia
18:00Siarka Tarnobrzeg - Start Lublin
18:00Belmont - Tennessee Tech
18:00JS Saoura - DRB Tadjenant
18:00Byåsen ženy - Érd ženy
18:00Thüringer HC ženy - Borussia Dortmund ženy
18:00Bemaco Prešov ženy - Sokol Pisek ženy
18:00Croatia 2006 Zagreb ženy - Ragusa ženy
18:00Plamen Pozega ženy - Split ženy
18:00Tresnjevka 2009 ženy - Brod Na Savi ženy
18:00GKK Šibenik - Alkar
18:00Gorica - Jolly JBS Šibenik
18:00KK Ošijek - KK Zabok
18:00Apollon Limassol - Apoel Nikózia
18:00SG Sokol/Post ženy - VC Tirol ženy
18:00ADC Bradesco Women - Associacao Chapecoense Women ženy
18:00Makedones ženy - AEK ženy
18:00Santanderina - AD Caceres
18:00TSV Jona - TV Schönenwerd
18:00Volley Köniz ženy - Kanti Schaffhausen ženy
18:00Hunter College - Baruch College
18:10IBF Falun - FC Helsingborg
18:15Promitheas - Panathinaikos
18:15Leicester - Glasgow
18:15Bembibre ženy - Uni Ferrol ženy
18:15T.N.S. - Barry Town
18:30Chalon - DijonPriamy prenos
18:30Gran Canaria - BC Andorra
18:30Växjö Lakers HC - Karlskrona HKPriamy prenos
18:30HV71 - Örebro HKPriamy prenos
18:30Munster - Racing Metro 92
18:30Barnsley - Leeds
18:30Man City - Tottenham
18:30RB Leipzig - Eintracht FrankfurtPriamy prenos
18:30Olympiakos - Xanthi
18:30AZ - Sparta RotterdamPriamy prenos
18:30CD Alaves - LeganesPriamy prenos
18:30Piacenza - Verona
18:30Massachusetts - Fordham
18:30DVTK Jegesmedvék - HSC Csíkszereda
18:30Linz Steg ženy - UVC Graz ženy
18:45Hapoel Herzelia - Hapoel Hadera
19:00Splyce - H2K
19:00TSV Herrsching - SWD DürenPriamy prenos
19:00Solingen Volleys - VFB FriedrichshafenPriamy prenos
19:00National - American
19:00Partizan - FMP
19:00Skrljevo - Záhreb
19:00MMCITE Brno - NH Ostrava
19:00IUPUI - Denver
19:00KK Sencur - Zlatorog Lasko
19:00Rogaska - Tajfun Sentjur
19:00Vitoria SC - Galitos FC
19:00SG BBM Bietigheim ženy - Rostov-Don ženy
19:00SG Raiffeisen Arbesbach - SV Musgym Salzburg
19:00SK Aich/Dob - UVC Graz
19:00VBC Weiz - Hypo Tirol
19:00TI-Volley Innsbruck ženy - ATSC Klagenfurt ženy
19:00TSV Hartberg ženy - Eisenerz/Trofaiach ženy
19:00Vilsbiburg ženy - MTV Stuttgart ženy
19:00Kopenicker SC ženy - Schweriner SC ženy
19:00Blat - Halat
19:00Murillo VC ženy - Alcobendas ženy
19:15Maritimo - SportingPriamy prenos
19:15Maccabi Rishon Lezion - Maccabi Kiryat Gat
19:28Central ParkPriamy prenos
19:30Toulouse - Ajaccio
19:30Army - Navy
19:30Landstede Zwolle - Donar Groningen
19:30Nova Iguacu - Cabofriense
19:30Bonsucesso FC - Tigres do Brasil
19:30Portuguesa RJ - Campos
19:30Odense Bulldogs - Esbjerg Energy
19:30Aalborg Pirates - Frederikshavn Whitehawks
19:30Tg Russelsheim 2 - FT Freiburg
19:30CV Haris ženy - CV Aguere - ženy
19:33SunderlandPriamy prenos
19:39MonmorePriamy prenos
19:45ADO Den Haag - PEC ZwollePriamy prenos
19:45Feyenoord - Willem IIPriamy prenos
19:45PSV rezervný tím - Cambuur LeeuwardenPriamy prenos
19:45Ambri Piota - ZSC Lions
19:45Kloten - Davos
20:00Surrey Scorchers - Leeds ForcePriamy prenos
20:00Obradorio CAB - Iberostar TenerifePriamy prenos
20:00Semifinále
20:00Nantes - Tours
20:00Montpellier - PoitiersPriamy prenos
20:00Waasland-Beveren - KV OostendePriamy prenos
20:00Mouscron-Peruwelz - LokerenPriamy prenos
20:00Bordeaux - ToulousePriamy prenos
20:00Metz - MontpellierPriamy prenos
20:00Dijon - LillePriamy prenos
20:00Guingamp - RennesPriamy prenos
20:00Caen - NancyPriamy prenos
20:00UCAM Murcia CF - Real ZaragozaPriamy prenos
20:00Egypt - UgandaPriamy prenos
20:00DePaul - Butler
20:00Texas Tech - Oklahoma St
20:00Kansas - Texas
20:00NC State - Wake Forest
20:00Basket Lattes Montpellier ženy - Villeneuve d'Ascq ženy
20:00Hainaut Basket ženy - Nantes Reze ženy
20:00USO Mondeville ženy - Bourges Basket ženy
20:00Nanterre - Cholet
20:00Orleans - Asvel Lyon-Villeurbanne
20:00Le Mans - Gravelines
20:00Boulazac - Aix Maurienne
20:00Oklahoma - Iowa St
20:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
20:00Apollo Amsterdam - BS Weert
20:00CSA - Murici
20:00Uniclinic CE - Tiradentes CE
20:00Bayer Leverkusen ženy - Bad Wildungen Vipers ženy
20:00VCV Veenendaal - Orion Doetinchem
20:00VV Alterno ženy - VC Sneek ženy
20:00TS Casablanca - FAR Rabat
20:00Muszynianka ženy - KSZO Ostrowiec S. ženy
20:15Michigan - Illinois
20:30Telenet Oostende - Spirou CharleroiPriamy prenos
20:30Walter Tigers Tubingen - Science City JenaPriamy prenos
20:30Oldenburg - Fraport SkylinersPriamy prenos
20:30Conegliano ženy - Il Bisonte Firenze ženyPriamy prenos
20:30Eupen - GenkPriamy prenos
20:30Creighton - Marquette
20:30Leuven Bears - Brussels Basketball
20:30Mons-Hainaut - Okapi Aalstar
20:30Kangoeroes Basket - Liege Basket
20:30Antverp Giants - Limburg United
20:30Antverpy - OH Leuven
20:30Sampaio Correa - Santa Quiteria
20:30Asterix AVO ženy - Antwerpy ženy
20:30Noliko Maaseik - Knack Roeselare
20:30Prefaxis Menen - Topvolley Antwerpen
20:30Lindemans Aalst - Zoersel
20:30Trentino - Ravenna
20:31CrayfordPriamy prenos
20:39NewcastlePriamy prenos
20:45Leicester Riders - Cheshire PhoenixPriamy prenos
20:45FC Groningen - VitessePriamy prenos
20:45AC Miláno - NeapolPriamy prenos
20:45Villarreal - ValenciaPriamy prenos
20:45Svetový pohárPriamy prenos
20:45Svetový pohárPriamy prenos
20:45Mantovana - Virtus Bologna
20:45Hboub - Zahra
21:00CareerBuilder Challenge
21:00WIN Jets - STL BluesPriamy prenos
21:00La Rochelle - Benetton Treviso
21:00CLG - Team Liquid
21:00EnVyUs - FlyQuest
21:00Východ - Západ
21:00Cibona - Union Olimpija
21:00Challenger Maui
21:00Sesc RJ - UPIS/Brasilia
21:00Botafogo - Blumenau Voleibol
21:00Clube Curitibano Women - Abel Brusque Women
21:00Brasilia ženy - Rio do Sul ženy
21:30Arouca - BoavistaPriamy prenos
22:00UCLA - Arizona
22:00Tulane - Cincinnati
22:00Celebrity Big Brother
22:00Auburn - Alabama
22:00FC Porto - CAB Madeira
22:00Coll Of Charleston - James Madison
22:00Academico FC ženy - Alavarium ACA ženy
22:30Minnesota - Wisconsin
22:30Nový Zéland - Bangladéš
23:00San Jose St - Boise St
23:00Belen - AD Carmelita
23:05CLB Blue Jackets - CAR HurricanesPriamy prenos
23:05BOS Celtics - POR TBlazersPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00Nevada - Fresno St
00:00SMU - Houston
00:00Tennessee - Mississippi St
00:00Echo Fox - Immortals
00:00Team Dignitas - Phoenix1
00:00Kentucky - South Carolina
00:00Kansas St - West Virginia
00:00Cruz Azul - Monterrey
00:00Zacatepec 1948 - Venados FC
00:00Plaza Amador - Tauro FC
00:05DET Pistons - WAS WizardsPriamy prenos
00:30Goes - Sayago
00:30Olimpia - Cordon
01:00Australian Open - Hisense ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Margaret Court ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Aréna Roda LaveraPriamy prenos
01:00Australian Open - kurt 10Priamy prenos
01:00Australian Open 2017 - Kurt 12Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 13Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 14Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 15Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 19Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 2Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 20Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 22Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 3Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 5Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 7Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 8Priamy prenos
01:00SMBC Singapore Open
01:00St Josephs - Pensylvánia
01:00Olimpico - Ferrocarril Oeste
01:00Harbour View FC - Boys Town
01:00Petapa - Marquense
01:00Independiente Medellin - Independiente Santa Fe
01:05CHA Hornets - BKN NetsPriamy prenos
01:05ATL Hawks - PHI 76ersPriamy prenos
01:05MON Canadiens - BUF SabresPriamy prenos
01:05NY Islanders - LA KingsPriamy prenos
01:05PHI Flyers - NJ DevilsPriamy prenos
01:05TOR Maple Leafs - OTT SenatorsPriamy prenos
01:15Correcaminos De Colon - La Union FormosaPriamy prenos
01:30CD Luis Angel Firpo - CD Pasaquina
01:30CD Sonsonate - CD Chalatenango
01:30Huracan - Petrolero Argentino
01:30San Isidro - Hindu Club
01:35MIA Heat - MIL BucksPriamy prenos
01:35NY Knicks - PHX SunsPriamy prenos
02:00TCU - Baylor
02:00Nové Mexiko - Wyoming
02:00Indios - Toros
02:00Washington - Utah
02:00AD Isidro Metapan - CD Dragon
02:00Eastern Suburbs Auckland - Hamilton Wanderers AFC
02:00Leon - Unam Pumas
02:00Loros de Colima - Cafetaleros de Tapachula FC
02:00Monarcas Morelia - Santos Laguna
02:00Team Wellington - Hawkes Bay United
02:00Tigres - Club America
02:00Illinois St - Drake
02:00Gonzaga - Portland
02:05MEM Grizzlies - HOU RocketsPriamy prenos
02:05ARZ Coyotes - TB LightningPriamy prenos
02:05DAL Stars - WAS CapitalsPriamy prenos
02:30Arkansas - LSU
02:30Tennessee St - Jacksonville St
02:30Alajuelense - Herediano
02:35CLE Cavaliers - SA SpursPriamy prenos
03:00UTA Jazz - IND PacersPriamy prenos
03:00CHI Bulls - SAC KingsPriamy prenos
03:00Garzas - Correcaminos
03:00Melbourne Aces - Adelaide Bite
03:05DEN Nuggets - LA ClippersPriamy prenos
03:05MIN Wild - ANA DucksPriamy prenos
03:30Aguada - Soles de MexicaliPriamy prenos
03:30Panteras - Santos San luis
03:55Tour Down Under
04:00Austrália - Pakistan
04:00Cal Poly - Long Beach St
04:00Chivas Guadalajara - Tijuana
04:00Dorados - Atlante
04:00Necaxa - Pachuca
04:00Berkuty Urala juniori - Fakel N.Urengoy juniori
04:00Kabayan Pilipinas - Dunkin Raptors
04:05CAL Flames - EDM OilersPriamy prenos
04:30Kalifornia - Oregon St
04:30Western Sydney Wanderers ženy - Canberra United ženy
04:35SJ Sharks - COL AvalanchePriamy prenos
04:35Canterbury United - Auckland City
05:00Tochigi Brex - Kawasaki Brave ThundersPriamy prenos
05:00Niigata Albirex - Nagoya Diamond DolphinsPriamy prenos
05:00Cairns Taipans - Illawarra HawksPriamy prenos
05:00Japonsko - Premier LeaguePriamy prenos
05:00Japonsko - V Premier League ženyPriamy prenos
05:00Japonsko - V Premier League ženyPriamy prenos
05:00Abyss Esports - Sin Gaming
05:00Saint Mary's CA - Pepperdine
05:00Melbourne Boomers ženy - Perth Lynx ženy
05:00JTEKT Stings - FC Tokyo
05:00Hisamitsu Springs ženy - Okayama Seagulls Women
05:00Brisbane Bandits - Perth Heat
05:05Japonsko - Premier LeaguePriamy prenos
05:05Suntory Sunbirds - Osaka Sakai Blazers
06:00Shibuya Sun Rockers - Sendai 89ersPriamy prenos
06:00Game Talents - Qiao Gu
06:00Kyoto Hannaryz - San En Neo Phoenix
06:00Neftyanik 2 Orenburg juniori - VC Yenisey Kransoyarsk juniori
06:00Fugador Sumida - Shonan Bellmare
06:00Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry
06:00Levanga Hokkaido - Chiba Jets
06:30Thai General Equipment - Adroit Widodo Group
07:00Malaysia MastersPriamy prenos
07:00Tokyo Alvark - Yokohama B-CorsairsPriamy prenos
07:00Chiba Jets - Mikawa SeahorsesPriamy prenos
07:00Western Sydney Wanderers - Newcastle JetsPriamy prenos
07:00Tolpar U20 - Chanty-Mansijsk U20
07:00Toray Arrows - Panasonic Panthers
07:00Toyota Queenseis ženy - Hitachi Rivale ženy
07:00Dynamo-Vyatgu Kirov - Khanty-Mansiysk
07:05Toyoda Gosei Trefurza - JT Thunders
07:30Hong Kong Sapling - South China AA
08:00Legacy - Avant Garde
08:00Nova Novokuybyshevsk juniori - Universitet Nizhnevartovsk juniori
08:30India - Anglicko - 3. ODI
08:30Pescadola Machida - Bardral Urayasu
08:45Zvezda Zvenigorod 2 ženy - Rostov-Don 2 ženy
09:00MVP - Afreeca Freecs
09:00J Team - Machi E-Sports
09:00Vici Gaming - NewBee
09:00New Zealand Breakers - Perth WildcatsPriamy prenos
09:00ITF - Egypt F1
09:00ITF - Tunisko F2
09:00Avto U20 - Tyumenskiy Legion U20
09:00Rostov Volley - Avtomobilist Saint-Petersburg
09:00VC Tyumen - VC As Nižný Novgorod
09:00Jenisej Krasnojarsk ženy - Dynamo Moskva ženy
09:00KB Stars ženy - Woori Hansae ženy
09:00Hitech Assumption Thonburi - PEA Basketball Club
09:30Alaska Aces - Mahindra FloodbusterPriamy prenos
10:00Šachťor Doneck - CracoviaPriamy prenos
10:00Sokhumi - Mgzavrebi
10:00Kremen 2 - Azovmash Mariupol
10:00Challenger Rennes
10:00ITF - Španielsko F1
10:00ITF - Andrezieux-Boutheon - ženy - kvalifikácia
10:00Zenit-UOR Kazan juniori - Zvezda Yugry juniori
10:30Svetový pohár 2016/17
10:30Long An - Song Lam Nghe An
10:45Ruský pohár
11:00Antholz - Svetový pohár
11:00HC Mordovia Saransk - HC Crystall - Junior
11:00HC Tambov - HC Rostov
11:00Challenger Koblenz
11:00ITF - Turecko F2
11:00ITF - Francúzsko F2
11:00ITF - Káhira - ženy
11:00ITF - Stuttgart-Stammheim - ženy
11:00Bandirmaspor - Denizlispor
11:00Perth Glory ženy - Adelaide United ženy
11:00Umraniyespor - Sanliurfaspor
11:00Dinamo MGTU - VC Vladimir
11:00Magnitka-Universitet - IzGTU-Dynamo
11:00Sariyer Istanbul ženy - Fenerbahce ženy
11:00BK Zaporozhye - Budivelnyk
11:00Kazanochka Kazaň ženy - MBA Moskva ženy
11:00Oulun NMKY - Torpan Pojat
11:00Ternopil - TNEU - Invasport
11:00Tim Skuf Kyjev ženy - Hdu-Tavriyska Zirka Kerson ženy
11:00Politechnik Ska Lviv - Shakhtar Akademiya
11:00Than Quang Ninh - Quang Nam
11:00Sanna Khanh Hoa - XSKT Can Tho
11:00Da Nang - Hai Phong
11:00Hoang Anh Gia Lai - Sai Gon FC
11:00EDMF Churra - CF Lorca Deportiva
11:15Soba Antwerpen - RPC Anderlecht
11:15Santurtzi - Sodupe
11:30Ulricehamn - Majstrovstvá sveta - ženy
11:30Osmanlispor FK - AntalyasporPriamy prenos
11:30Gaziantepspor - GenclerbirligiPriamy prenos
11:30Zamudio - Barakaldo
11:30Machine Sazi Tabriz - Saba Qom
11:30Mono Thewphaingarm - Hanoi Buffaloes
11:30CLB TP Ho Chi Minh - Ha Noi T&T
11:30Sevilla C - CD Guadalcacin
11:30CD Alcala - Ecija Balompie
11:30Llosetense - Platges de Calvia
11:30Basconia - Portugalete
11:45Barangay Ginebra San Miguel - Phoenix Fuel MastersPriamy prenos
11:45Condal - L'Entregu CF
12:00Svetový pohár 2016/17 - Super obrovský slalom - ženy
12:00Swedish MastersPriamy prenos
12:00Trento - BrindisiPriamy prenos
12:00Levante - NumanciaPriamy prenos
12:00Osasuna - SevillaPriamy prenos
12:00Kongdoo Monster - SK Telecom T1
12:00eXtreme Gamers - Wayi Spider
12:00Edward Gaming - World Elite
12:00Rely Monte Carlo
12:00Valencia - Espanyol
12:00Celta de Vigo B - Palencia
12:00Lealtad - Caudal
12:00Real Valladolid B - Arandina
12:00Tudelano - Coruxo
12:00Rayo Majadahonda - UD Logrones
12:00Fuenlabrada - UD San Sebastian Reyes
12:00Prat - Badalona
12:00Alcoyano - Gava
12:00Atletico Baleares - Cornella
12:00CD Ebro - Valencia B
12:00Espanyol B - Eldense
12:00Mallorca B - Levante
12:00Cordoba B - Marbella
12:00Jumilla - Villanovense
12:00Merida - Melilla
12:00CSKA Moscow 2 - Enisey Krasnoyarsk 2
12:00VK Vestsjaelland - ASV Arhus
12:00Ishikkent ženy - Yesilbayramic ženy
12:00AEO Proteas Voulas ženy - Ao Dafni Ag. Dimitrios ženy
12:00BC Olimpi - Kutaisi
12:00Panathinaikos ženy - GS Kronos ženy
12:00Binh Duong - Thanh Hoa
12:00Ordenes - Cerceda
12:00Coria CF - Real Betis B
12:00Plasencia - CP Amanecer
12:00Cuarte Ind - Teruel
12:00Albacete - Almagro
12:00UP Langreo - CM De Luanco
12:00Real Racing Club B - CD Cayon
12:00CD Vitoria - Alaves B
12:03Belle VuePriamy prenos
12:05Greyville (JA)Priamy prenos
12:11HovePriamy prenos
12:15Academico Viseu - FC Porto B
12:15Portimonense - Sporting B
12:15Socuéllamos - Sestao River
12:15Silva SD - Deportivo La Coruna B
12:15Jerez - La Estrella
12:30UCAM Murcia - BaskoniaPriamy prenos
12:30CAI Zaragoza - Unicaja MalagaPriamy prenos
12:30Fuenlabrada - Joventut
12:30Estudiantes - BilbaoPriamy prenos
12:30FC Utrecht - AjaxPriamy prenos
12:30Juventus - LazioPriamy prenos
12:30El Palmar CF Estrella Grana - Olímpico Totana
12:35Shenzhen - Bayi
12:35Tianjin - Guangzhou
12:35Fujian - Shanxi Zhongyu
12:35Qingdao - Jilin
12:35Shandong - Guangdong
12:35Zhejiang Guangsha Lions - Zhejiang Chouzhou Bank
12:35Beijing Ducks - Jiangsu Dragons
12:40Rosa Radom - Zielona Gora
13:00Hong Kong Eastern - Pilipinas Basketball ClubPriamy prenos
13:00Ulricehamn - Svetový pohár
13:00Abu Dhabi Golf Championship
13:00Southampton - Leicester
13:00Niko-Basket Mykolaiv - Sumy State univerzitný tím
13:00King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin
13:00Molot-Prikamye Perm - HC Ryazan
13:00Toros Neftekamsk - Zvezda Chekhov
13:00Sputnik Nizhny Tagil - Buran Voronež
13:00Jenisej Krasnojarsk ženy - Dynamo Moskva ženy
13:00KK Mladost - Tamis
13:00MKS Dabrowa Gornicza II - AZS Politechnika Czestochowa
13:00Nadezhda Orenburg ženy - Dynamo Kursk ženy
13:00Kuzbass Kemerovo - Yugra-Samotlor
13:00Nova Novokuybyishevsk - Zenit Kazaň
13:00Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Ural UFA
13:00Dinamo-LO - Neftyanik Orenburg
13:00Dynamo Moskva ženy - Zarechye Odintsovo ženy
13:00Tenerife B - Las Zocas
13:00Muang Thong United - Sukhothai FC
13:00Spartak Noginsk ženy - Dynamo Novosibirsk ženy
13:00Sunderland U23 - Cardiff U23
13:10Enisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Kuban
13:15Paykan - Tractor Sazi
13:30Južná Afrika - Srí Lanka - Twenty20
13:30ITF - Nemecko F2
13:30Inegol Bld - Tokat Belediye Plevne
13:30Terpsithea Glyfadas ženy - Panathinaikos ženy
14:00FontwellPriamy prenos
14:00Fehérvár KC ženy - Brest ženy
14:00Augsburger Panther - Krefeld PinguinePriamy prenos
14:00Düsseldorfer EG - Kölner HaiePriamy prenos
14:00Stade Francais - Harlequins
14:00The Masters
14:00Hungarian OpenPriamy prenos
14:00AEK Atény - Asteras Tripolis
14:00Kasimpasa - TrabzonsporPriamy prenos
14:00Liverpool U23 - Ipswich U23
14:00Svetový pohárPriamy prenos
14:00Ladja U20 - Snezhnye Barsy Astana U20
14:00Izhstal Izhevsk - SKA-Neva
14:00Gzira United - Hibernians
14:00Sivasspor - Boluspor
14:00Tarxien Rainbows FC - Pembroke Athleta FC
14:00Dagestan - Lokomotiv-Izumrud Jekaterinburg
14:00VK Politekh Kursk ženy - Indezit Lipetsk ženy
14:00Banvit - Yesilgiresun Bld
14:00Mono Vampire Basketball Club - Nakhon Pathom Mad Goat
14:00Panserraikos - Panthrakikos
14:00Aiginiakos FC - Kallithea
14:00Panelefsiniakos - Apollon Smyrnis
14:00Kissamikos - Chania FC
14:00Agrotikos Asteras - AE Sparti
14:00Kalloni AEL - Trikala
14:00Man City U23 - Derby U23
14:05Raith - HeartsPriamy prenos
14:10LeopardstownPriamy prenos
14:15Aurillac - Oyonnax
14:15Ravenna - Eternedile Bologna
14:15Sanat Naft Abadan - Esteghlal
14:15DBC Houthalen ženy - KB Oostende Bredene ženy
14:20HerefordPriamy prenos
14:25Lekhwiya - Al-Wakrah SC
14:30Kalinga Lancers - Delhi Wave Riders
14:30TV Bühl - SVG LuneburgPriamy prenos
14:30Standard Liege - Club BruggePriamy prenos
14:30Excelsior - Go Ahead EaglesPriamy prenos
14:30NEC - Roda JCPriamy prenos
14:30VVV - MaastrichtPriamy prenos
14:30Alessandria - Lucchese
14:30Bassano - Ancona
14:30Como - Giana Erminio
14:30Fano - AlbinoLeffe
14:30Forli - Padova
14:30Gubbio - Lumezzane
14:30Olbia - Pontedera
14:30Parma - Santarcangelo
14:30Piacenza - Renate
14:30Pistoiese - Prato
14:30Arkas Izmir - Ziraat Bankasi
14:30Besiktas - Anadolu Efes
14:30USC Munster ženy - Erfurt ženy
14:45Antholz - Majstrovstvá sveta - ženy
14:45Trefl Gdansk - Resovia Rzeszow
15:00Juventus - VytautasPriamy prenos
15:00Khimki Moscow Region - Kalev/CramoPriamy prenos
15:00Club Italia ženy - Modena ženyPriamy prenos
15:00Monako - LorientPriamy prenos
15:00Empoli - UdinesePriamy prenos
15:00Bologna - TurínPriamy prenos
15:00Janov - CrotonePriamy prenos
15:00Palermo - Inter MilánoPriamy prenos
15:00Pescara - SassuoloPriamy prenos
15:00Ascoli - Pro VercelliPriamy prenos
15:00Rustavi - Cactus Tbilisi
15:00Sparta Praha - Pardubice
15:00Třinec - Plzeň
15:00Khimik Voskresensk - HC Kazzinc-Torpedo
15:00Dynamo Petrohrad - Sokol Krasnoyarsk
15:00THK Tver - HC Saryarka
15:00Dynamo Balashikha - Ermak Angarsk
15:00Apollon Limassol - Ermis Aradippou
15:00Nea Salamis Famagusta - AEL Limassol
15:00Dinamo-Bipa Odessa - SK Krivbas
15:00Olympiacos - Koroivos Amaliadas
15:00TSV Hartberg ženy - VC Tirol ženy
15:00UMMC Jekaterinburg ženy - Vologda Chevakata ženy
15:00Valur - Vestri
15:00Hull FC - Toronto Wolfpack
15:06Perry BarrPriamy prenos
15:12KinsleyPriamy prenos
15:15Arsenal - Burnley
15:30Giessen 46ers - Rasta VechtaPriamy prenos
15:30Chaumont - AS CannesPriamy prenos
15:30Bayer Leverkusen - Hertha BerlinPriamy prenos
15:30FK Qarabag - Termalica BB NiecieczaPriamy prenos
15:30FC Bayern Mníchov - Telekom Baskets BonnPriamy prenos
15:30BBC Bayreuth - Brose BambergPriamy prenos
15:30Tarbes ženy - Nice ženy
15:30Flammes Carolo Basket ženy - Basket Landes ženy
15:30Pirati Chomutov - Vítkovice
15:30St George - Jimma Aba Buna
15:45Zebre - Wasps
15:45Majstrovstvá sveta
15:45Davos - Zug
15:45Al Wakrah - Al Gharafa
16:00Olympiacos - Koroivos AmaliadasPriamy prenos
16:00Zalgiris - NevezisPriamy prenos
16:00Warberg IC - IBK Dalen
16:00Södertälje SK - VIK Västerås HK
16:00IF Björklöven - Mora IK
16:00Zakopané - Svetový pohár
16:00Paríž - SetePriamy prenos
16:00Berlin Volleys - Netzhoppers KWPriamy prenos
16:00Albion - CelticPriamy prenos
16:00Reus Deportiu - MalorkaPriamy prenos
16:00Dynamo Kyjev - Tianjin TedaPriamy prenos
16:00Lokomotiv Moskva - CSKA SofiaPriamy prenos
16:00Gambit Gaming - NorthPriamy prenos
16:00Operation Kino - KaBuM! e-Sports
16:00Svetový pohárPriamy prenos
16:00Svetový pohárPriamy prenos
16:00Svetový pohárPriamy prenos
16:00Kataja Basket - Tampereen Pyrinto
16:00Liberec - Karlovy Vary
16:00ITF - USA F4
16:00ITF - Orlando - ženy
16:00Apoel Nikózia - AE Zakakiou
16:00Floriana - Sliema Wanderers
16:00Hamrun Spartans - Mosta FC
16:00Santa Clara - Academica
16:00SV Roeselare - Union Saint Gilloise
16:00Fortuna Odense ženy - Ikast KFUM ženy
16:00Dinamo Kazan ženy - Yenisey Krasnoyarsk ženy
16:00Beroe ženy - Septemvri 97 ženy
16:00Palac Bydgoszcz ženy - Trefl Sopot ženy
16:00Stroitel Engels - Runa Basket
16:00Vasas Budapest - KTE-Duna Aszfalt
16:00Doncaster - Sheffield
16:00Featherstone Rovers - Wakefield
16:00Halifax - Salford
16:00Leigh - Wigan
16:10Toulouse - Connacht
16:15Levadiakos - Atromitos Athinon
16:15Larissa - Platanias
16:15Athletic Bilbao - Atletico MadridPriamy prenos
16:15Olimpija Ljubljana - HC Orli Znojmo
16:30Adler Mannheim - Eisbären BerlinPriamy prenos
16:30Schwenniger Wild Wings - EHC MünchenPriamy prenos
16:30Straubing Tigers - Krefeld PinguinePriamy prenos
16:30Iserlohn Roosters - ERC IngolstadtPriamy prenos
16:30Carrarese - Livorno
16:30Cremonese - Pro Piacenza
16:30Goztepe - Gaziantep BLD
16:30Robur Siena - Arezzo
16:30Tuttocuoio - Lupa Roma
16:30Arkas Spor ženy - Bursaspor ženy
16:30MKS Dabrowa Gornicza - AZS Kutno
16:30Royal IV Brussels - BC Ninane
16:30CD As Pontes - Castro
16:30Mar Menor - La Hoya Lorca CF
16:30Diter Zafra - Olivenza
16:30Moralo - Arroyo CP
16:35Al-Mu'aidar - Al-Sadd SC
16:35El Jaish SC - Al-Rayyan SC
16:45PSV - HeerenveenPriamy prenos
17:00London Lions - Worcester WolvesPriamy prenos
17:00HKM Zvolen - HC Košice
17:00TV Rottenburg - Rhein-Main VolleyPriamy prenos
17:00Monza ženy - Casalmaggiore ženyPriamy prenos
17:00Novara ženy - Montichiari ženyPriamy prenos
17:00Bergamo ženy - Scandicci ženyPriamy prenos
17:00St Etienne - AngersPriamy prenos
17:00Feirense - EstorilPriamy prenos
17:00Benfica - TondelaPriamy prenos
17:00Fenerbahce - Istanbul BasaksehirPriamy prenos
17:00Belize - HondurasPriamy prenos
17:00Burgos - Guijuelo
17:00Cultural Leonesa - Izarra
17:00Ponferradina - Somozas
17:00Pontevedra - Racing Santander
17:00Toledo - CD Getxo
17:00Atletico Saguntino - Llagostera
17:00CE L'Hospitalet - Lleida
17:00Real Balompedica Linense - Extremadura
17:00CD El Ejido - San Fernando
17:00La Hoya Lorca B - Real Murcia
17:00La Roda - Granada CF B
17:00Linares Deportivo - Jaen
17:00Recreativo Huelva - Atletico Sanluqueno
17:00Centrum Tigers - Nidaros Jets
17:00TTU - TLU/Kalev
17:00Latvijas Universitate - BK Jekabpils
17:00Legnano - Trapani
17:00FCU Pinheirense - Quinta dos Lombos
17:00Klagenfurt - Linz
17:00HC Olomouc - BK Mladá Boleslav
17:00Mountfield HK - Brno
17:00Eispiraten Crimmitschau - EHC Freiburg
17:00MHC Martin - MHk 32 Liptovský Mikuláš
17:00MsHK Žilina - HK Nitra
17:00HC Nove Zamky - HC 05 Banská Bystrica
17:00Dukla Trenčín - HK ŠKP Poprad
17:00Karmiotissa - Anagennisi FC Deryneia
17:00Iraklis Chalkidas - PAOK Thessaloniki
17:00Budowlani Lodz ženy - LKS Lodz ženy
17:00Best Balikesir - Darussafaka
17:00Demir Insaat BB - Galatasaray
17:00Essex Leopards - Plymouth Raiders
17:00Hyvinkaan Ponteva ženy - Peli-Karhut ženy
17:00Mornar Bar - KK Buducnosť
17:00Eisenerz/Trofaiach ženy - SG Prinz Brunnenbau ženy
17:00Panathinaikos ženy - Aris ženy
17:00Novara ženy - Montichiari ženyPriamy prenos
17:00Impel Wroclaw ženy - Torun ženy
17:00SISU Copenhagen ženy - Stevnsgade ženy
17:00Team Northumbria ženy - Nottingham Wildcats ženy
17:00ZTE NKK ženy - Uni Győr ženy
17:00Bergantinos - Ribadumia CF
17:00Compostela - Celtiga
17:00Arcos - San Roque de Cadiz
17:00Los Barrios - Lebrijana
17:00SD Logrones - Arnedo
17:00CD Quintanar del Rey - Illescas
17:00Rayo Cantabria - CD Bezana
17:00Velarde - Vimenor
17:15Fnatic - G2 EsportsPriamy prenos
17:20Zlín - Litvínov
17:30Chelsea - Hull
17:30Mainz - Kolín nad RýnomPriamy prenos
17:30Salernitana - SpeziaPriamy prenos
17:30Atletico Mancha Real - Cartagena
17:30EC Dornbirner - Graz
17:30Innsbruck - Vienna Capitals
17:30Besiktas - Istanbul BBSK
17:30Lahti Basketball - Forssan Koripojat
17:45Al Arabi - Qatar SC
17:45Praga - Remeros
18:00UBSC Raiffeisen Graz - Swans Gmunden
18:00Glasgow Rocks - Manchester GiantsPriamy prenos
18:00Alba Berlín - BraunschweigPriamy prenos
18:00Modena - PerugiaPriamy prenos
18:00Busto Arsizio ženy - Bolzano ženyPriamy prenos
18:00Spoleto - Reggio Emilia
18:00Siena - Alessano
18:00Santa Croce - Aversa
18:00Lagonegro - Ortona
18:00Potenza Picena - Club Italia
18:00Materdominivolley.it - Brescia
18:00Grottazzolina - Cantu
18:00Bergamo - Montecchio Maggiore
18:00Tuscania - Castellana Grotte
18:00VBC Mondovi - Civita Castellana
18:00Anderlecht - Sint-TruidensePriamy prenos
18:00Atalanta - SampdoriaPriamy prenos
18:00Girona - Sevilla AtleticoPriamy prenos
18:00Getafe - MirandesPriamy prenos
18:00Francúzsko ženy - Južná Afrika ženy
18:00Ludwigsburg - Ratiopharm UlmPriamy prenos
18:00Seton Hall - St John's
18:00UNC ženy - Notre Dame ženy
18:00Remo Bravo - RED Canids
18:00Svetový pohárPriamy prenos
18:00Majstrovstvá sveta
18:00Majstrovstvá sveta
18:00Gernika - Mensajero
18:00Hercules - Sabadell
18:00Persbraten Basket - Asker Aliens
18:00Hallmann Vienna - Klosterneuburg Dukes
18:00Gimle BBK - Ammerud Basket
18:00Imola - Jesi
18:00Latina Basket - Scafati
18:00Recanati - Udine
18:00Reggio Calabria - Virtus Roma
18:00Kapfenberg Bulls - Arkadia Traiskirchen
18:00Rieti - Ferentino
18:00Agrigento - Biella
18:00Roseto - Ferrara
18:00Treviso - Forli
18:00Chieti - Trieste
18:00Agropoli - Treviglio
18:00Barcelona II - Melilla
18:00Telekom Bonn - S.Oliver Würzburg
18:00Casale Monferrato - Siena
18:00CSD Municipal - Deportivo Carcha
18:00Aris Thessaloniki ženy - Niki Lefkadas ženy
18:00BC Körmend - SZTE-Szedeak
18:00Napoli ženy - San Martino di Lupari ženy
18:00Fjölnir - IA Larre Borges
18:00Maccabi Ashdod ženy - Maccabi Raanana ženy
18:00Modena - PerugiaPriamy prenos
18:00Piacenza - Sora
18:00Verona - Miláno
18:00Molfetta - Latina
18:00Pallacanestro Torino ženy - Le Mura Lucca ženy
18:00UMass Lowell - UMBC ženy
18:00Rekord Bielsko Biala - Red Devils Chojnice
18:00Bnei Yehuda Tel Aviv - MS Ashdod
18:05ORL Magic - GS WarriorsPriamy prenos
18:15Miláno - Capo D'Orlando
18:15Reggio Emilia - Caserta
18:15Brescia - Pesaro
18:15Pistoia - Cremona
18:15Varese - Dinamo Sassari
18:15Venezia - Cantu
18:15Fehérvár AV19 - VSV
18:30Real Madrid - ValenciaPriamy prenos
18:30Real Betis - Sporting GijonPriamy prenos
18:30SK Gaming - HellRaisersPriamy prenos
18:30Real Sociedad - Celta VigoPriamy prenos
18:30Fidelis Andria - Catanzaro
18:30Reggiana - Venezia
18:35DET Red Wings - NY RangersPriamy prenos
19:00Limoges - MonakoPriamy prenos
19:00ICL Manresa - Real Betis
19:00Nürnberg Ice Tigers - Grizzlys WolfsburgPriamy prenos
19:00Belenenses - Vitoria SetubalPriamy prenos
19:00Ohio St - Northwestern
19:00BC Timisoara - Targu Mures
19:00Mega Leks - Zadar
19:00Malacateco - Suchitepequez
19:00Toluca - Chiapas
19:00Megas Alexandros ženy - Pefkon ženy
19:00Migdoniakos ženy - Anagenisi Risiou ženy
19:00WBC Raiffeisen Wels - Allianz Swans Gmunden
19:00Hapoel Kfar Saba - Beitar Jerusalem
19:04PoolePriamy prenos
19:10HenlowPriamy prenos
19:11Central ParkPriamy prenos
19:30Kerkyra - Panathinaikos
19:30El Salvador - NikaraguaPriamy prenos
19:30S'Volley Enns - VCA Amstetten
19:30PSV Salzburg ženy - ATSC Klagenfurt ženy
19:30MK Beer Sheva - Maccabi Petach Tikva
19:45Virtus Pro - OpTic GamingPriamy prenos
20:00The Masters
20:00KV Mechelen - WesterloPriamy prenos
20:00Cadiz - AlmeriaPriamy prenos
20:00Kamerun - GabonPriamy prenos
20:00Guinea-Bissau - Burkina FasoPriamy prenos
20:00Dayton - Saint Louis
20:00South Florida ženy - Louisville ženy
20:00Manhattan - Siena
20:00Rio Ave - SL Benfica
20:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Bnei Sakhnin
20:30VBC Guibertin - VDK Gent
20:30Fylkir ženy - UMF Selfoss ženy
20:40Majstrovstvá sveta
20:45Turín - AvellinoPriamy prenos
20:45AS Rím - CagliariPriamy prenos
20:45Eibar - BarcelonaPriamy prenos
20:45Svetový pohárPriamy prenos
21:00CareerBuilder Challenge
21:00Lyon - MarseillePriamy prenos
21:00Natus Vincere - mousesportsPriamy prenos
21:00EnVyUs - CLG
21:00Team SoloMid - Immortals
21:00Krka - Cedevita
21:00Challenger - Maui
21:00San Marcos De Arica - Iberia
21:00Santos de Guápiles - Municipal Perez Zeledon
21:05PIT Penguins - BOS BruinsPriamy prenos
21:05ATL Falcons - GB Packers
21:15Braga - GuimaraesPriamy prenos
21:30Arnett Gardens - WaterhousePriamy prenos
21:30Guastatoya - CSD Comunicaciones
21:30Clearex Chorzow - AZS Katowice
21:35DAL Mavericks - LA LakersPriamy prenos
22:00Celebrity Big Brother
22:00Xavier - Georgetown
22:00Memphis - UCF
22:00Panama - KostarikaPriamy prenos
22:00Mogi das Cruzes - Universo/Vitoria
22:00Tupac Amaru ženy - Sporting Cristal ženy
22:00Tinguiririca San Fernando - Universidad de Concepcion
22:00Tulikivi Deerlijk ženy - Panthers ženy
22:00Tigres del Licey - Aguilas Cibaeñas
22:15Team Liquid - EnVyUsPriamy prenos
22:30Nový Zéland - Bangladéš
22:30Municipal Limeño - CD Aguila
23:00Fuerza Regia - Abejas
23:00Atletico Nacional - Chorrillo
23:05OTT Senators - CLB Blue JacketsPriamy prenos
23:30Astralis - GODSENTPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00Connecticut - East Carolina
00:00Team Dignitas - Cloud9
00:00Team Liquid - FlyQuest
00:00DET Pistons - WAS WizardsPriamy prenos
00:00Alianza Lima ženy - Universidad San Martin ženy
00:00Deportes Castro - CD Espanol Osorno
00:00Mun. Puente Alto - C.D. Espanol de Talca
00:05TOR Raptors - PHX SunsPriamy prenos
00:05NY Islanders - PHI FlyersPriamy prenos
00:30Clemson - Virginia Tech
00:40NE Patriots - PIT Steelers
00:45Flipsid3 Tactics - FaZePriamy prenos
01:00MIN Timberwolves - DEN NuggetsPriamy prenos
01:00Australian Open - Hisense ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Margaret Court ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Aréna Roda LaveraPriamy prenos
01:00Australian Open - kurt 10Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 13Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 14Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 15Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 19Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 2Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 20Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 22Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 3Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 5Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 6Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 7Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 8Priamy prenos
01:00Quilmes - Gimnasia
01:00Puebla - Queretaro
01:00TCU ženy - Kansas ženy
01:00Harbour View FC - Boys TownPriamy prenos
01:00Banda Norte (Rio Cuarto) - 9 de Julio (Las Perdices)
01:00Atletico Bell (Bell Ville) - Asociacion Cordoba
01:009 de julio (Rio Tercero) - El Tala (San Francisco)
01:00Gimnasia - Atenas
01:05CSKA Moscow 2 - Enisey Krasnoyarsk 2
01:05Lokomotiv Kuban 2 - Nizhny Novgorod 2
01:05Spartak St. Petersburg 2 - Samara 2
01:15Correcaminos De Colon - AguadaPriamy prenos
01:15Ekvádor U20 - Čile U20
01:30CHI Blackhawks - VAN CanucksPriamy prenos
02:00MIN Wild - NAS PredatorsPriamy prenos
02:10Rosario Central - Cordoba
02:30USC - Arizona St
02:30EAC Generals - Letran
03:30Soles de Mexicali - La Union FormosaPriamy prenos
04:00UC Irvine - Hawaii
05:30SSC Lady Stags ženy - Lyceum ženy
06:00ITF - Kazachstan F1
06:00ITF - Almaty - ženy
07:00San Sebastian - Lyceum Pirates
08:00Bnot Hertzeliya - Ironi Ramat Gan
08:00Uralochka-NTMK ženy - Sakhalin ženy
08:00Dyynamo-Viktoria Moskva juniori - Leningradka juniorky
08:00Malajzia - Indonézia
08:30Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Jakub KosowskiPriamy prenos
09:00ITF - Egypt F2
09:00ITF - Turecko F3
09:10Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Frantisek PlacekPriamy prenos
09:50Challenger - Ochsenhausen - Sanil Shetty - Jakub FigelPriamy prenos
10:00Cafe France Bakers - Tanduay Rhum Masters
10:00Challenger - Rennes
10:00ITF - Španielsko F2
10:00ITF - Nemecko F3
10:00ITF - Francúzsko F3
10:00ITF - Andrezieux-Boutheon - ženy
10:00Zhetysu ženy - VC Altai ženy
10:00Barkom Lviv - Burevesnik-SVSM
10:00Dánsko ženy - Scotland ženy
10:00Kedah - Hebei China Fortune
10:00Rakhine United - Yangon United FC
10:30Challenger - Ochsenhausen - Daniel Kriston - Valerij RakovPriamy prenos
10:30Mjanmarsko - Laos
10:45Adelaide Comets - Cumberland United
11:00Shinhan S'Birds ženy - KEB Hana ženy
11:00HC Irbis U20 - Altai U20
11:00Kuznetskie Medvedi U20 - Stalnye Lisy U20
11:00Suzirya Rivne ženy - Tavriyska Zivka Kherson ženy
11:00BFSO Dinamo - HK Brest 2
11:00Neman-2 - HK Vitebsk
11:00FK Suduva - Lietava Jonava
11:00MS Police - Kenkre SC
11:00Olimpik Donetsk - Kolos Kovalyovka
11:10Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Jakub KleprlikPriamy prenos
11:20Flamingo Park (SA)Priamy prenos
11:50Challenger - Ochsenhausen - Sanil Shetty - Frantisek PlacekPriamy prenos
12:00HK Gomel 2 - Yunost Minsk
12:00HC Astana - HC Almaty
12:00Irtysh Kazchrome ženy - Karaganda ženy
12:00Burnley U23 - Blackburn U23
12:00Horizont Turnovo - FK Rabotnicki
12:00Pelister Bitola - Vlazrimi Kicevo
12:00Rigas Futbola Skola - FK Jelgava
12:03Hall GreenPriamy prenos
12:11SwindonPriamy prenos
12:15Zob Ahan - Foolad Khuzestan
12:15Saipa Karadj - FC Mashhad
12:15Persepolis - Gostaresh Foolad
12:15Padideh Khorasan - Naft Tehran
12:15Esteghlal Khuzestan - Sepahan
12:30Challenger - Ochsenhausen - Daniel Kriston - Jakub FigelPriamy prenos
12:30Sibirskie Snaypery U20 - HC Sarmaty U20
12:30SK Babite - Metta/LU
13:00Svetový pohárPriamy prenos
13:00Russkie Vityazi U20 - Amurskie Tigry U20
13:00Avtodor-Metar ženy - Proton Saratov ženy
13:00Besiktas ženy - Idman Ocagi ženy
13:00Krasnoyarskie Rysi - Batyr Neftekamsk
13:00Metar Chelyabinsk - Proton ženy
13:00Al Majd - Al Jazeera
13:00Arsenal Bila Tserkva - Avangard Kursk
13:00Timor Leste - Thajsko
13:10Challenger - Ochsenhausen - Valerij Rakov - Jakub KosowskiPriamy prenos
13:30Louleh AS Shiraz - Niroye Zamini
13:30Palayesh Naft Abadan - Daneshgah Azad Tehran
13:45Shahrdari Gorgan - Shahrdari Kashan
13:50Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Sanil ShettyPriamy prenos
14:00FK Qabala - FK TosnoPriamy prenos
14:00International Open
14:00Galatasaray Spor Kulubu - Halkbank
14:00AFC Wimbledon U23 - Charlton U23
14:00Jadran Dekani - Červená hviezda
14:00Jadran Dekani - Červená hviezda
14:15Umm Salal - Al Sadd rezervný tím
14:30Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Jakub KosowskiPriamy prenos
14:30Kalinga Lancers - Ranchi Rays
14:30Tolpar U20 - Chanty-Mansijsk U20
14:30Zauralie Kurgan - HC Sarov
14:30HC Chelmet - Bars
14:30Reading U23 - Birmingham U23
14:40NewcastlePriamy prenos
14:50Bangor On DeePriamy prenos
15:00WolverhamptonPriamy prenos
15:00Svetový pohárPriamy prenos
15:00Arsenal Tula - Shakhter KaragandyPriamy prenos
15:00MHC Spartak U20 - Taifun U20
15:00Krasnaya Armiya U20 - Loko U20
15:00Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk
15:00ITF - Saint Martin - ženy
15:00Al Sadd - Al Rayyan
15:08MonmorePriamy prenos
15:15CS Cheminots - Petroshimi
15:18SheffieldPriamy prenos
15:30CSM Studentesc Iasi - City'Us Targu Mures
15:30Rumunsko ženy - Slovensko ženy
16:00FK Viktoria Plzen - Ulsan HyundaiPriamy prenos
16:00Challenger - Ochsenhausen - Valerij Rakov - Jakub FigelPriamy prenos
16:00Lada Togliatti - Metallurg Novokuzneck
16:25Al Kharaitiyat SC - Al-Wakrah SC
16:25Al Jaish - Al Arabi
16:25Muaither SC - Al Rayyan
16:30Al Ain - Al Jazira SCPriamy prenos
16:30Dynamo Petrohrad U20 - HK MVD U20
16:30HC Mordovia Saransk - HC Crystall - Junior
16:30Adana Demirspor - Samsunspor
16:30Teramo U20 - ASD Basket Sestri U20
16:30Al Arabi - Al Kuwait
16:30Al Jahra - Al Sahel
16:40Challenger - Ochsenhausen - Daniel Kriston - Frantisek PlacekPriamy prenos
17:00Hermes Analitica - Cibona
17:00Neftechimik Nižnekamsk - Sibir Novosibirsk
17:00Lokomotiv Jaroslavľ - Metallurg Magnitogorsk
17:00Torpedo Novgorod - Severstal Čerepovec
17:00Krídla Sovietov U20 - Almaz U20
17:00New Basket Brindisi U20 - Aurora Brindisi U20
17:00Al Wakra - Al Ahli
17:00Sporting - Covilha
17:20Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Sanil ShettyPriamy prenos
17:30HC Benatky nad Jizerou - HC Most
17:30Ceske Budejovice - SK Kadan
17:30HC Vityaz - Salavat Julajev Ufa
17:30Dynamo Moskva - Traktor Čeľjabinsk
17:30Spartak Moskva - CSKA Moskva
17:30HK Soči - SKA Petrohrad
17:30HK Riga U20 - SKA-1946 U20
17:30Mytiščinské Atlanty U20 - Chaika U20
17:30MHC Martin B - HK 36 Skalica
18:00Svetový pohárPriamy prenos
18:00Alanyaspor - BesiktasPriamy prenos
18:00Challenger - Ochsenhausen - Jakub Figel - Jakub KosowskiPriamy prenos
18:00Prievidza - MBK Lučenec
18:00Rytíři Kladno - HC Dukla Jihlava
18:00HC AZ Havířov - SK Horacka Slavia Trebic
18:00HC Stadion Litomerice - Slavia Praha
18:00LHK Jestřábi Prostějov - HC Frydek Mistek
18:00HC Zubr Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem
18:00GKS Katowice - Bielsko Biala
18:00Ethnikos Achna - Doxa Katokopias
18:00Hapoel Bnei Lod - Maccabi Herzliya
18:00Hapoel Afula - Hapoel Petach Tikva
18:00Hapoel Katamon - Maccabi Shaaraim
18:00Ramat Ha Sharon ženy - Hapoel Zichron/Maagan ženy
18:00Hapoel Petah Tikva ženy - Hapoel Rishon-Lezion ženy
18:00Debrecen HK - HSC Csikszereda
18:00HK Beograd - Dunaujaros
18:00RSB Berkane - Esperance
18:00Raja Casablanca ženy - CF Costa Adeje ženy
18:00BC Jyväskylä - Tampereen Pyrinto 2
18:15Salus Bologna U20 - Basket Ravenna U20
18:15Hermes Analitica - Cibona
18:20Gilboa Galil - Maccabi Haifa
18:20Futsal Glogow - Nbit Gliwice
18:25Maccabi Ashdod - Hapoel Holon
18:30Liepajas Lauvas - Barsy AtyrauPriamy prenos
18:30Giannina - PAOK Salonika
18:30Energija Elektrinai - Bielorusko U18
18:30Fortuna Sittard rezervný tím - RKC rezervný tím
18:40Challenger - Ochsenhausen - Valerij Rakov - Frantisek PlacekPriamy prenos
19:00MODO Hockey - Timrå IK
19:00Benfica B - Varzim
19:00Roma Eur U20 - San Paolo Ostiense U20
19:00AONS MILON - AO P Falirou
19:00APOEL Nikózia - Anorthosis Famagusta
19:00AE Karava - Omonia Nicosia
19:00EN Paralimni - Nea Salamina
19:00Pafiakos - Anagennisi Deryneias
19:00West Ham U23 - Leicester U23
19:20Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Daniel KristonPriamy prenos
19:23NottinghamPriamy prenos
19:30Raiffeisen Furstenfeld - UBSC Raiffeisen Graz
19:30Pol. San Giorgio Basket Quinto U20 - ASD Montalto Dora U20
19:30Eupen rezervný tím - Waasland-Beveren rezervný tím
19:30Gent rezervný tím - Standard Liege rezervný tím
19:30Genk Reserves - Club Brugge rezervný tím
19:30KV Oostende rezervný tím - Charleroi rezervný tím
19:30Westerlo rezervný tím - Mouscron-Peruwelz rezervný tím
19:30Anderlecht rezervný tím - Lokeren rezervný tím
19:30Sint Truidense rezervný tím - KV Kortrijk rezervný tím
19:30Zulte Waregem rezervný tím - KV Mechelen rezervný tím
19:30Raiffeisen Furstenfeld - UBSC Raiffensen Graz
19:33YarmouthPriamy prenos
19:39RomfordPriamy prenos
20:00Svetový pohárPriamy prenos
20:00Senegal - AlžírskoPriamy prenos
20:00Zimbabwe - TuniskoPriamy prenos
20:00Ajax rezervný tím - Almere City FCPriamy prenos
20:00Challenger - Ochsenhausen - Sanil Shetty - Jakub KosowskiPriamy prenos
20:00Penas Huesca - Força Lleida
20:00Enosi Trahonon Dia - Alfa Alimou
20:00Virtus Bologna U20 - Reggiana U20
20:00GS Kerateas ženy - Sfam Fivos ženy
20:00Aberdeen Reserves - Falkirk Reserves
20:00Colchester U23 - Hull U23
20:00Nottm Forest U23 - Brighton U23
20:00Sheff Utd U23 - Stoke U23
20:00Wolverhampton U23 - Everton U23
20:05BK Opava - Orli Prostějov
20:15MMCITE Brno - NH Ostrava
20:15Nuova Olginate U20 - Basket Francavilla U20
20:30Štrasburg - Elan ChalonPriamy prenos
20:30Perugia - CesenaPriamy prenos
20:30Fonte Roma U20 - Tiber U20
20:30Mens Sana Basket U20 - Pino Dragons Firenze U20
20:30Sana Mesagne U20 - AD CUS Jonico Basket Taranto U20
20:30AE Athinar ženy - Kolegio Deree ženy
20:30AS Papagou ženy - AE Ampelokipon ženy
20:30Europa Point - Lincoln Red Imps
20:30Shamrock Rovers - Dublin College University
20:40Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Valerij RakovPriamy prenos
20:45Brest - Red Star FC 93Priamy prenos
20:45Real Sociedad - Celta Vigo
20:45Hungerford Town - Whitehawk
20:45Fondi - Catania
20:45Foinikas Piraeus - Ermis Peramatos
20:45AO Sirios Aspropirgou - GS Petroupolis
20:45AON Argiroupolis - GS Ilioupolis
20:45PAK Chalandriou ženy - Ionikos ženy
20:45Kronos Agion Anargiron - AE Armeniki
20:45OFA Apollonios - Pok Esperos
20:45AE Gravas ženy - Neoi Vironos ženy
20:45Dungannon Swifts - Linfield
21:00Chaves - NacionalPriamy prenos
21:00Le Bocce Erba U20 - ASD Milano3 Basket U20
21:00Aurora Basket Jesi U20 - Piacenza U20
21:00FSU - Hamar
21:20Challenger - Ochsenhausen - Jakub Figel - Frantisek PlacekPriamy prenos
22:00Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Daniel KristonPriamy prenos
22:00Celebrity Big Brother
22:30Macae Basquete - Franca
22:30Nový Zéland - Bangladéš
23:00Universitario - WanderersPriamy prenos
23:00Peru U20 - Venezuela U20
23:15Deportivo Capiata - Deportivo TachiraPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00TOR Raptors - PHX SunsPriamy prenos
00:00Obras Sanitarias - Libertad
00:30Bigua - Larre Borges
01:00NY Rangers - LA KingsPriamy prenos
01:00WAS Capitals - CAR HurricanesPriamy prenos
01:00Holy Cross - Americké
01:00Duke - NC State
01:00Oklahoma St - TCU
01:00Južná Karolína ženy - Mississippi St ženy
01:00Indiana St ženy - Penn St ženy
01:00CHA Hornets - WAS WizardsPriamy prenos
01:00NottinghamPriamy prenos
01:00Australian Open - Aréna Roda LaveraPriamy prenos
01:00Australian Open - Hisense ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Margaret Court ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - kurt 10Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 13Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 14Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 15Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 19Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 2Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 20Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 22Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 3Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 5Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 6Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 7Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 8Priamy prenos
01:15Deportivo Municipal - Independiente del VallePriamy prenos
01:30TOR Maple Leafs - CAL FlamesPriamy prenos
01:30MIA Heat - GS WarriorsPriamy prenos
01:30ATL Hawks - LA ClippersPriamy prenos
01:30BKN Nets - SA SpursPriamy prenos
01:30DET Pistons - SAC KingsPriamy prenos
02:00WIN Jets - ANA DucksPriamy prenos
02:00NO Pelicans - CLE CavaliersPriamy prenos
02:00MIL Bucks - HOU RocketsPriamy prenos
02:00IND Pacers - NY KnicksPriamy prenos
03:00COL Avalanche - SJ SharksPriamy prenos
03:00ARZ Coyotes - FLA PanthersPriamy prenos
03:00UTA Jazz - OKC ThunderPriamy prenos
03:00Texas - Oklahoma
03:00Mississippi Valley State - Texas Southern
05:15Clemson - Virginia Tech
08:30Challenger - OchsenhausenPriamy prenos
09:00Akzhayik Uralsk - Karpaty LvivPriamy prenos
09:30Twenty20 Big Bash
10:30Amur Chabarovsk - HC Slovan BratislavaPriamy prenos
10:30Admiral Vladivostok - KHL Medveščak ZáhrebPriamy prenos
11:55Turffontein (JA)Priamy prenos
12:11Perry BarrPriamy prenos
13:00Sparta Praha - MFK Ružomberok
14:20LeicesterPriamy prenos
14:30WetherbyPriamy prenos
14:40SouthwellPriamy prenos
15:00Uralochka-NTMK ženy - Eczacibasi Istanbul ženyPriamy prenos
15:08CrayfordPriamy prenos
15:18SunderlandPriamy prenos
16:00FC Zürich - Dinamo BukurešťPriamy prenos
16:00Chongqing Lifan - CSKA SofiaPriamy prenos
17:00Unics Kazaň - FenerbahcePriamy prenos
17:00Svetový pohárPriamy prenos
17:30Dynamo Minsk - Avtomobilist Jekaterinburg
17:30Jokerit - Barys AstanaPriamy prenos
17:30Schladming - Slalom - muži
17:45Alba Fehérvár - Pau-Orthez
18:00EWE Baskets Oldenburg - VaresePriamy prenos
18:00Ventspils - PAOKPriamy prenos
18:00Rosa Radom - NeptunasPriamy prenos
18:00Usak - Asvel Lyon-VilleurbannePriamy prenos
18:00Galatasaray - Maccabi Tel AvivPriamy prenos
18:00Česká republika - Rumunsko
18:30Dynamo Riga - HC YugraPriamy prenos
19:00Skellefteå AIK - HV71Priamy prenos
19:00Rögle BK - Djurgårdens IFPriamy prenos
19:00Frölunda HC - Karlskrona HKPriamy prenos
19:00Zalgiris - CSKA MoskvaPriamy prenos
19:00IK Sirius IBK - Storvreta IBK
19:00Mora IK - HC Vita Hästen
19:00Team Eslöv IK ženy - Skövde HF ženy
19:15Nemecko - Srbsko
19:28NewcastlePriamy prenos
19:30Hapoel Jeruzalem - Zenit PetrohradPriamy prenos
19:30Schwenniger Wild Wings - Iserlohn RoostersPriamy prenos
19:30Eisbären Berlin - Düsseldorfer EGPriamy prenos
19:30ERC Ingolstadt - Straubing TigersPriamy prenos
19:30Kölner Haie - Nürnberg Ice TigersPriamy prenos
19:30Francúzsko - Taliansko
19:33KinsleyPriamy prenos
19:39SheffieldPriamy prenos
19:45Panathinaikos - F.C.BarcelonaPriamy prenos
20:00Togo - KongoPriamy prenos
20:00Maroko - Pobr. SlonovinyPriamy prenos
20:00Rakúsko - Maďarsko
20:14TowcesterPriamy prenos
20:30Umana Venezia - CSM CSU LPS OradeaPriamy prenos
20:30Le Mans - Avtodor SaratovPriamy prenos
20:30Kataja Basket - Pinar KarsiyakaPriamy prenos
20:30Khimik - Maccabi RaananaPriamy prenos
20:30Genk - KV KortrijkPriamy prenos
20:30KV Oostende - CharleroiPriamy prenos
20:30Zulte-Waregem - Mouscron-PeruwelzPriamy prenos
20:39HarlowPriamy prenos
20:45Volendam - Sparta RotterdamPriamy prenos
20:45Barrow - Lincoln CityPriamy prenos
21:00Bordeaux - PSGPriamy prenos
21:15CD Alaves - AlcorconPriamy prenos
21:30Baskonia - Červená hviezdaPriamy prenos
23:00Nautico - Uniclinic CE
ČasŠportUdalosť
01:00WAS Wizards - BOS CelticsPriamy prenos
01:00ORL Magic - CHI BullsPriamy prenos
01:00LA Clippers - PHI 76ersPriamy prenos
01:00TOR Raptors - SA SpursPriamy prenos
01:00Australian Open - Hisense ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Margaret Court ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Aréna Roda LaveraPriamy prenos
01:00Australian Open - kurt 10Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 13Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 14Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 15Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 19Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 2Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 20Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 22Priamy prenos
01:00Australian Open - Show kurt č. 3Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 5Priamy prenos
01:00Australian Open - Kurt č. 6Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 7Priamy prenos
01:00Australian Open - kurt 8Priamy prenos
01:00NY Islanders - CLB Blue JacketsPriamy prenos
01:00DET Red Wings - BOS BruinsPriamy prenos
01:00NJ Devils - LA KingsPriamy prenos
01:00STL Blues - PIT PenguinsPriamy prenos
01:00Michigan St - Purdue
01:00West Virginia - Kansas
01:00Pittsburgh - Louisville
01:00Maryland - Rutgers
01:00Wichita St - Southern Illinois
01:30MON Canadiens - CAL FlamesPriamy prenos
01:30OTT Senators - WAS CapitalsPriamy prenos
02:00NAS Predators - BUF SabresPriamy prenos
02:00WIN Jets - SJ SharksPriamy prenos
02:00Marquette - Villanova
02:30DAL Stars - MIN WildPriamy prenos
02:30CHI Blackhawks - TB LightningPriamy prenos
03:00PHX Suns - MIN TimberwolvesPriamy prenos
03:00DEN Nuggets - UTA JazzPriamy prenos
03:00Tennessee - KentuckyPriamy prenos
03:00Iowa St - Kansas St
03:00Wisconsin - Penn St
03:00Houston - Tulane
08:30Challenger SeriesPriamy prenos
09:15Purefoods - Blackwater ElitePriamy prenos
10:00Pacific Caesar Surabaya - Pelita Jaya Esia JakartaPriamy prenos
11:00Mobis Phoebus - Seoul Thunders
11:00Busan Sonicboom - Changwon SakersPriamy prenos
11:55Fairview (JA)Priamy prenos
12:00Tropang Texters - Globalport Batang PierPriamy prenos
12:00CLS Knights Surabaya - Satria MudaPriamy prenos
13:00Westports Malaysia Dragons - Kaohsiung TruthPriamy prenos
13:30Majstrovstvá Európy
13:3039. Majstrovstvá Európy - Oberhof - Majstrovstvá Európy
13:45FairyhousePriamy prenos
14:00Levadiakos - AEK AtényPriamy prenos
14:00Garuda Bandung - Hangtuah SumselPriamy prenos
14:05LingfieldPriamy prenos
14:25CatterickPriamy prenos
14:45LudlowPriamy prenos
15:00FC Bazilej - FC ChiassoPriamy prenos
15:00Amkar Perm - FC BotosaniPriamy prenos
15:00Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy
16:00Rubin Kazaň - Suwon BluewingsPriamy prenos
16:15Lamia - AtromitosPriamy prenos
16:15Asteras Tripolis - TrikalaPriamy prenos
17:00CS Volei Alba Blaj - Volero Zürich - ŽenyPriamy prenos
17:00Dinamo Moskva ženy - D Krasnodar ženyPriamy prenos
17:00Pieno Zvaigzdes - ValmieraPriamy prenos
17:00Južná Afrika - Srí Lanka - Twenty20
17:00Vafibank Gunes - Dresdner SC ženyPriamy prenos
17:15NewcastlePriamy prenos
17:30HPK - LP SaloPriamy prenos
17:30Jekabpils - Rakvere TarasPriamy prenos
17:30Khimki - Ratiopharm UlmPriamy prenos
17:30Dynamo Moskva - Salavat Julajev UfaPriamy prenos
17:55Legia Varšava - Ulsan Hyundai
18:00Chemik Police ženy - Conegliano ženyPriamy prenos
18:00Linamar-BRSE - Jedinstvo Stara PazovaPriamy prenos
18:00AEK Atény - Zielona GoraPriamy prenos
18:00Lietkabelis - Bayern MníchovPriamy prenos
18:00Besiktas - Uni-Riesen LeipzigPriamy prenos
18:00Dinamo Sassari - KK Partizan BeogradPriamy prenos
18:00Fenerbahce ženy - Uni Győr ženy
18:00Lietuvos rytas - Nižný NovgorodPriamy prenos
18:00Spirou Charleroi - Szolnoki OlajPriamy prenos
18:15Körmend - Bnei Herzeliya
18:25Anadolu Efes - Istanbul Dogus univerzitný tím
18:30FC Utrecht - Cambuur LeeuwardenPriamy prenos
18:30Team Thorengruppen SK - AIK Innebandy
18:30Anadolu Efes - DarussafakaPriamy prenos
18:30Aris Thessaloniki - OlympiakosPriamy prenos
19:00Timrå IK - BIK Karlskoga
19:00VIK Västerås HK - IF Björklöven
19:00Cedevita - Alba BerlínPriamy prenos
19:00Jurmala/Fenikss - NevezisPriamy prenos
19:15Eibar - Atletico MadridPriamy prenos
19:30Grizzlys Wolfsburg - Augsburger PantherPriamy prenos
19:30EHC München - Krefeld PinguinePriamy prenos
19:30Fischtown Pinguins Bremerhaven - Adler MannheimPriamy prenos
19:30Barons Kvartals - BarsyPriamy prenos
20:00SVG Luneburg - VCO BerlinPriamy prenos
20:00Helios Domzale - CEZ NymburkPriamy prenos
20:00Fraport Skyliners - Ironi NahariyaPriamy prenos
20:00Monako - ArisPriamy prenos
20:00Bakken Bears - BanvitPriamy prenos
20:00Egypt - GhanaPriamy prenos
20:00Uganda - MaliPriamy prenos
20:00Brose Bamberg - Real MadridPriamy prenos
20:25PeterboroughPriamy prenos
20:30Modena ženy - Telekom Baku ženyPriamy prenos
20:30St Raphael ženy - Azerrail Baku ženyPriamy prenos
20:30Gornicza Women - Fenerbahce ženyPriamy prenos
20:30Cibona - Telenet OostendePriamy prenos
20:30Mornar - ŠtrasburgPriamy prenos
20:30Club Brugge - Waasland-BeverenPriamy prenos
20:30Westerlo - AnderlechtPriamy prenos
20:30Sint-Truidense - KV MechelenPriamy prenos
20:30Lokeren - GentPriamy prenos
20:30Avellino - JuventusPriamy prenos
20:30Mega Leks - Iberostar TenerifePriamy prenos
20:30Fuenlabrada - Lokomotiv KubanPriamy prenos
20:30UCAM Murcia - Gran CanariaPriamy prenos
20:30Valencia - UnicajaPriamy prenos
20:30Caloni Agnelli Bergamo - Montecchio MaggiorePriamy prenos
20:31Central ParkPriamy prenos
20:45AZ - HeerenveenPriamy prenos
20:45Juventus - AC Miláno
20:45Miláno - Olympiakos PireusPriamy prenos
21:00Liverpool - SouthamptonPriamy prenos
21:00Monako - NancyPriamy prenos
21:15Celta Vigo - Real MadridPriamy prenos
21:45Vitoria Setubal - Braga
22:45CSA - ABC
22:45Sport Recife - Sampaio Correa
ČasŠportUdalosť
00:00Temple - Memphis
00:30Providence - St John's
01:00CLE Cavaliers - SAC KingsPriamy prenos
01:00DET Red Wings - TOR Maple LeafsPriamy prenos
01:00South Florida - Connecticut
01:00Australian Open - Hisense ArénaPriamy prenos
01:00Australian Open - Margaret Court ArénaPriamy prenos
01:00Ohio St - Minnesota
01:00Mississippi St - Missouri
01:30BOS Celtics - HOU RocketsPriamy prenos
01:30BKN Nets - MIA HeatPriamy prenos
01:30Ole Miss - Texas A&M
02:00MIL Bucks - PHI 76ersPriamy prenos
02:00MEM Grizzlies - TOR RaptorsPriamy prenos
02:00NO Pelicans - OKC ThunderPriamy prenos
02:00CHA Hornets - GS WarriorsPriamy prenos
02:00CHI Bulls - ATL HawksPriamy prenos
02:00NY Rangers - PHI FlyersPriamy prenos
02:00Richmond - Rhode Island
02:30DAL Mavericks - NY KnicksPriamy prenos
02:30Seton Hall - Butler
03:00Georgia - Alabama
03:00LSU - Florida
03:00Illinois - Iowa
03:30COL Avalanche - VAN CanucksPriamy prenos
04:00ANA Ducks - EDM OilersPriamy prenos
04:00Boise St - Nevada
04:20Austrália - Pakistan - 5. ODI
04:30POR Trail Blazers - LA LakersPriamy prenos
05:00Arizona St - Washington
06:00ITF - Almaty - ženy
06:00ITF - Kazachstan F1
07:30New Zealand Breakers - Cairns TaipansPriamy prenos
07:30Commercial Bank Qatar Masters
07:30Syed Modi Int
07:30Myanmar Open
08:30Challenger - OchsenhausenPriamy prenos
09:00ITF - Egypt F2
09:00ITF - Turecko F3
09:00ITF - Tunisko F3
09:00ITF - Káhira - ženy
09:50Melbourne Victory - Sydney FCPriamy prenos
10:00Challenger - Rennes
10:00ITF - Španielsko F2
10:00ITF - Francúzsko F3
10:00ITF - Andrezieux-Boutheon - ženy
10:30Amur Chabarovsk - KHL Medveščak ZáhrebPriamy prenos
11:00Woori Card Wibee - Ansan Rush&CashPriamy prenos
11:00Anyang KGC - Goyang OrionsPriamy prenos
11:00Seoul Knights - Dongbu PromyPriamy prenos
11:10Vaal (JA)Priamy prenos
12:00CSKA Sofia - Rubin KazaňPriamy prenos
12:00India - Anglicko
12:30Kunlun Red Star - HC Slovan BratislavaPriamy prenos
13:50Gowran ParkPriamy prenos
14:00Majstrovstvá sveta
14:00WIBC - ženy
14:05FakenhamPriamy prenos
14:10Al Ittihad Kalba - Hatta DubaiPriamy prenos
14:15SouthwellPriamy prenos
14:25WarwickPriamy prenos
14:30India - Anglicko - Twenty20
14:30Ranchi Rays - Kalinga Lancers
15:00Universitatea Craiova - Terek GroznyjPriamy prenos
15:00ITF - Saint Martin - ženy
16:00ITF - USA F5
16:00ITF - Wesley Chapel - ženy
16:15PAOK Thessaloniki - PanaitolikosPriamy prenos
17:00Al Wahda Abu Dhabi - Al Dhafra SCCPriamy prenos
17:30Kalev/Cramo - Parma PermPriamy prenos
17:30Jokerit - Avtomobilist JekaterinburgPriamy prenos
18:25IBK Dalen - Karlstad IBF
18:30Kissamikos - PanathinaikosPriamy prenos
18:30Dynamo Riga - Barys AstanaPriamy prenos
18:45Fenerbahce - GalatasarayPriamy prenos
18:50WolverhamptonPriamy prenos
19:00Djurgårdens IF - Färjestads BKPriamy prenos
19:00Frölunda HC - Brynäs IFPriamy prenos
19:00Karlskrona HK - IF Malmö RedhawksPriamy prenos
19:00Linköping HC - Skellefteå AIKPriamy prenos
19:00Örebro HK - Luleå HFPriamy prenos
19:00Växjö Lakers HC - Rögle BKPriamy prenos
19:00Červená hviezda - PanathinaikosPriamy prenos
19:00Maccabi Haifa ženy - Casalmaggiore ženy
19:30GV Hennebont TT - AS Pontoise CergyPriamy prenos
20:00Challenger - Maui
20:05Maccabi Tel Aviv - Unics KazaňPriamy prenos
20:14HenlowPriamy prenos
20:25Belle VuePriamy prenos
20:30Eupen - Standard LiegePriamy prenos
20:45Svetový pohárPriamy prenos
20:45Vitesse - FeyenoordPriamy prenos
20:45Hull - Man Utd
21:00Barcelona - BaskoniaPriamy prenos
21:00Farmers Insurance Open
21:00Campinense - Santa Cruz
21:15Barcelona - Real SociedadPriamy prenos
21:45Moreirense - Benfica
23:00Itabaiana - CRB
23:00Vitoria - Sergipe

Live stávkovanie na Bet365.com

Prinášame vám zoznam live stávok na najbližších 7 dní od renomovanej stávkovej kancelárie Bet365. Tento britský bookmaker je držiteľom viacerých prvenstiev v oblasti internetového stávkovania a jedným z nich je aj najväčší počet live stávok vrátane odvodených stávok. Stávková kancelária Bet365 má vynikajúco prepracované prostredie live stávok a v šírke ponuky live stávok nemá takmer žiadnu konkurenciu. Ku každému zápasu vypisuje najrôznejšie stávky a nerobí takmer žiadne rozdiely medzi jednotlivými ligami. Okrem toho poskytuje Bet365 aj najväčší počet live prenosov zo športových udalostí.



Získajte 10 rád ako úspešne tipovať a začnite vyhrávať

Prihláste sa k odberu noviniek a rady vám pošleme na e-mail.
Žiadny spam vám posielať nebudeme a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravím ľudia... Hľadám schopného tipéra na spoluprácu , ktorý sa tomu...
Hľadám tipéra
Ahoj , napíš mi na skype mato3233 , venujem sa tipovaniu uz dlhsiu dobu a...
Hľadám tipérov
Já s nimi mám tuto zkušenost, za prosinec jsem s nimi vydělal přes 10.000,-...
Placené tipy v Česku

Aktuálne bonusy

Bet365 bonus

Vynikajúci 50 € bonus od Bet365

Vložte 50 € a 50 € dostanete od tejto vynikajúcej stávkovky ako bonus.

Unibet bonus

100% bezriziková stávka do 25 €

Ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Unibet vráti váš vklad až do výšky 25 €.

Bet-at-home bonus

Vstupný bonus 100 € ihneď

Bonus 100 € ihneď ku vkladu.

Ďaľšie bonusy
Poradíme vám?