Zoznam live stávok na Bet365.com

Zdieľajte, ďakujeme:
ČasŠportUdalosť
20:317.31 Crayford - večer (Preteky 1)Priamy prenos
20:327.32 Central Park EVE (Preteky 5)Priamy prenos
20:32Dostihy 7 GulfstreamPriamy prenos
20:32Dostihy 6 Turfway ParkPriamy prenos
20:35LA Clippers - UTA JazzPriamy prenos
20:35Benetton Treviso - Ospreys
20:377.37 Sunderland - večer (Preteky 5)Priamy prenos
20:397.39 Wimbledon - večer (Preteky 1)Priamy prenos
20:437.43 Monmore - večer (Preteky 5)Priamy prenos
20:45Oviedo - GironaPriamy prenos
20:45Nantes - PSG HádzanaPriamy prenos
20:45Belgicko - Grécko
20:45Luxembursko - Francúzsko
20:45Bulharsko - Holandsko
20:45Portugalsko - Maďarsko
20:45Declercq-Stortbeton Waregem ženy - Tulikivi Deerlijk ženy
20:45Fellows Ekeren BBC - Royal IV Brussels
20:45RPC Anderlecht - Bent Schoenen Waregem
20:45UCD - Longford Town
20:45Cabinteely FC - Cobh Ramblers
20:457.45 Wolverhampton (Dostihy 5)Priamy prenos
20:45Dostihy 1 Golden Gate FieldsPriamy prenos
20:477.47 Crayford - večer (Preteky 2)Priamy prenos
20:487.48 Central Park EVE (Preteky 6)Priamy prenos
20:537.53 Sunderland - večer (Preteky 6)Priamy prenos
20:547.54 Wimbledon - večer (Preteky 2)Priamy prenos
20:55Dostihy 8 Tampa Bay DownsPriamy prenos
20:56Dostihy 2 Sunland ParkPriamy prenos
20:587.58 Monmore - večer (Preteky 6)Priamy prenos
21:00New York Red Bulls - Real Salt LakePriamy prenos
21:00Santiago Morning - Coquimbo Unido
21:00Deportes Valdivia - CDSC Iberia
21:00CD Colegio Norte Viera ženy - CD Aguiluchos
21:00Minas - Franca
21:00CB Agustinos Eras - UPB Gandia
21:00Cusano Milanino U20 - Virtus Cermenate U20
21:00Sparta Laarne ženy - Oostende Bredene ženy
21:00Destroyers - Always Ready
21:00Rio Verde GO - Atletico GO
21:00Cavalier - Real Mona
21:00Qureshi/ Simon - Monroe/ SockPriamy prenos
21:00European Tour 1 2017 - Michael van Gerwen - Jermaine WattimenaPriamy prenos
21:00Race 2 Santa AnitaPriamy prenos
21:028.02 Crayford - večer (Preteky 3)Priamy prenos
21:02Dostihy 8 GulfstreamPriamy prenos
21:02Dostihy 7 Turfway ParkPriamy prenos
21:048.04 Central Park EVE (Preteky 7)Priamy prenos
21:05MIL Brewers - KC Royals
21:06Južná Karolína ženy - Quinnipiac ženy
21:098.09 Sunderland - večer (Preteky 7)Priamy prenos
21:10ARI Diamondbacks - LA Angels
21:10SD Padres - TEX Rangers
21:108.10 Wimbledon - večer (Preteky 3)Priamy prenos
21:148.14 Monmore - večer (Preteky 7)Priamy prenos
21:15Fortaleza - Leones
21:15Atletico Huila - Deportes Tolima
21:158.15 Wolverhampton (Dostihy 6)Priamy prenos
21:15Dostihy 2 Golden Gate FieldsPriamy prenos
21:188.18 Crayford - večer (Preteky 4)Priamy prenos
21:198.19 Central Park EVE (Preteky 8)Priamy prenos
21:22Dostihy 3 Sunland ParkPriamy prenos
21:248.24 Sunderland - večer (Preteky 8)Priamy prenos
21:25Dostihy 9 Tampa Bay DownsPriamy prenos
21:268.26 Wimbledon - večer (Preteky 4)Priamy prenos
21:30Alges - Imortal BC
21:30European Tour 1 2017 - Mensur Suljovic - Mervyn KingPriamy prenos
21:30Race 3 Santa AnitaPriamy prenos
21:318.31 Monmore - večer (Preteky 8)Priamy prenos
21:32Dostihy 9 GulfstreamPriamy prenos
21:33Dostihy 8 Turfway ParkPriamy prenos
21:348.34 Crayford - večer (Preteky 5)Priamy prenos
21:368.36 Central Park EVE (Preteky 9)Priamy prenos
21:418.41 Sunderland - večer (Preteky 9)Priamy prenos
21:428.42 Wimbledon - večer (Preteky 5)Priamy prenos
21:458.45 Wolverhampton (Dostihy 7)Priamy prenos
21:45Dostihy 3 Golden Gate FieldsPriamy prenos
21:478.47 Monmore - večer (Preteky 9)Priamy prenos
21:48Dostihy 4 Sunland ParkPriamy prenos
21:508.50 Crayford - večer (Preteky 6)Priamy prenos
21:528.52 Central Park EVE (Preteky 10)Priamy prenos
21:55Dostihy 10 Tampa Bay DownsPriamy prenos
21:578.57 Sunderland - večer (Preteky 10)Priamy prenos
21:588.58 Wimbledon - večer (Preteky 6)Priamy prenos
22:00San Lorenzo - QuilmesPriamy prenos
22:00TOR Marlies - SPR Thunderbirds
22:00Sangalhos DC - OS Belenenses
22:00Benfica ženy - AD Ovarense ženy
22:00Tecnico Universitario - Mushuc Runa
22:00Imbabura - LDU Portoviejo
22:00CD Colon - America de Quito
22:00Pioneros de Cancun - Tlaxcala FC
22:00Sporting Canamy - Inter Playa del Carmen
22:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion
22:00Richmond Kickers - Harrisburg City Islanders
22:00LA Galaxy II - Vancouver Whitecaps II
22:00Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls II
22:00Carabobo - Mineros
22:00Nick Kyrgios - Damir DzumhurPriamy prenos
22:00European Tour 1 2017 - Simon Whitlock - Kevin PainterPriamy prenos
22:00Maia Basket 2 - Beira Mar
22:00Arsenal Andebol - Sporting Horta
22:00UD San Antonio Pilar ženy - Union Guimar ženy
22:00Nandasmo FC - Real Madriz FC
22:00Yulia Putintseva - Karolina PliskovaPriamy prenos
22:00Race 4 Santa AnitaPriamy prenos
22:029.02 Monmore - večer (Preteky 10)Priamy prenos
22:02Dostihy 10 GulfstreamPriamy prenos
22:05Instituto AC Cordoba - Chacarita Juniors
22:069.06 Crayford - večer (Preteky 7)Priamy prenos
22:079.07 Central Park EVE (Preteky 11)Priamy prenos
22:09Dostihy 9 Turfway ParkPriamy prenos
22:129.12 Sunderland - večer (Preteky 11)Priamy prenos
22:15Gimnasia LP - SarmientoPriamy prenos
22:15CD Dragon - UES
22:159.15 Wimbledon - večer (Preteky 7)Priamy prenos
22:159.15 Wolverhampton (Dostihy 8)Priamy prenos
22:15Dostihy 4 Golden Gate FieldsPriamy prenos
22:15Dostihy 5 Sunland ParkPriamy prenos
22:179.17 Monmore - večer (Preteky 11)Priamy prenos
22:229.22 Central Park EVE (Preteky 12)Priamy prenos
22:249.24 Crayford - večer (Preteky 8)Priamy prenos
22:30Nový Zéland - Južná Afrika
22:30Deportivo Capiata - Guarani Asuncion
22:30CP Esgueira - Academico FC
22:30Coimbroes ženy - Guifoes SC ženy
22:30Volta Redonda - Nova Iguacu
22:30America MG - CA Tricordiano
22:309.30 Monmore - večer (Preteky 12)Priamy prenos
22:30European Tour 1 2017 - Joe Cullen - Jamie BainPriamy prenos
22:30Mirza Basic - Jason JungPriamy prenos
22:30Race 5 Santa AnitaPriamy prenos
22:329.32 Wimbledon - večer (Preteky 8)Priamy prenos
22:32Dostihy 11 GulfstreamPriamy prenos
22:35Universidad SC - Deportivo Jocotan
22:40Los Jaguares - Reds
22:409.40 Crayford - večer (Preteky 9)Priamy prenos
22:43Dostihy 6 Sunland ParkPriamy prenos
22:459.45 Monmore - večer (Preteky 13)Priamy prenos
22:45Dostihy 5 Golden Gate FieldsPriamy prenos
22:489.48 Wimbledon - večer (Preteky 9)Priamy prenos
22:55Dostihy 10 Turfway ParkPriamy prenos
22:569.56 Crayford - večer (Preteky 10)Priamy prenos
23:00Immortals - CLG
23:00CHA Checkers - CHI Wolves
23:00Santamarina Tandil - CA Brown de Adrogue
23:00Oregon St ženy - Florida St ženy
23:00ABA Ancud - CD Espanol Osorno
23:00Paradise FC - Rendezvous
23:00Gremio RS - Juventude RS
23:00Ferroviaria SP - Ituano
23:00Batatais - Capivariano SP
23:00Velo Clube SP - Sertaozinho FC
23:00Marilia - Sao Carlos
23:00La Serena - Union La Calera
23:00Barnechea - Deportes Pintana
23:00Malleco Unido - Club Deportes Santa Cruz
23:00Atletico Estado de Mexico - Real Zamora
23:00Cachorros Guadalajara - Queretaro II
23:00CA Independiente - Colon C-3
23:00Race 6 Santa AnitaPriamy prenos
23:00Dostihy 1 Penn NationalPriamy prenos
23:02Dostihy 12 GulfstreamPriamy prenos
23:0310.03 Wimbledon - večer (Preteky 10)Priamy prenos
23:05SD Padres - SF Giants
23:05Xavier - Gonzaga
23:10Dostihy 7 Sunland ParkPriamy prenos
23:1110.11 Crayford - večer (Preteky 11)Priamy prenos
23:15Hebraica Macabi - Trouville
23:15Dostihy 6 Golden Gate FieldsPriamy prenos
23:1810.18 Wimbledon - večer (Preteky 11)Priamy prenos
23:2610.26 Crayford - večer (Preteky 12)Priamy prenos
23:27Dostihy 2 Penn NationalPriamy prenos
23:30Deportivo Pereira - Valledupar FC
23:30Santa Cruz RN - ABC
23:30Bryan/ Bryan - Martin/ MatkowskiPriamy prenos
23:30Race 7 Santa AnitaPriamy prenos
23:31Dostihy 11 Turfway ParkPriamy prenos
23:32Dostihy 13 GulfstreamPriamy prenos
23:3510.35 Wimbledon - večer (Preteky 12)Priamy prenos
23:37Dostihy 8 Sunland ParkPriamy prenos
23:45Dostihy 7 Golden Gate FieldsPriamy prenos
23:54Dostihy 3 Penn NationalPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00Independiente Santa Fe - Millonarios
00:00CD Real Santander - Bogota FC
00:00Racing Club - Godoy CruzPriamy prenos
00:00Regatas - Ferrocarril OestePriamy prenos
00:00Zacatepec 1948 - Juarez FC
00:00Oaxaca - Loros de Colima
00:00Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
00:00Chorrillo - Santa Gema
00:00Sporting San Miguelito - CD Arabe Unido
00:00Caldense MG - Democrata GV
00:00Charleston Battery - FC Cincinnati
00:00Race 8 Santa AnitaPriamy prenos
00:00Dostihy 1 Charles TownPriamy prenos
00:04Dostihy 12 Turfway ParkPriamy prenos
00:05NJ Devils - CAR HurricanesPriamy prenos
00:05MON Canadiens - OTT SenatorsPriamy prenos
00:05NY Islanders - BOS BruinsPriamy prenos
00:05FLA Panthers - CHI BlackhawksPriamy prenos
00:05STL Blues - CAL FlamesPriamy prenos
00:05WAS Capitals - ARZ CoyotesPriamy prenos
00:05BUF Sabres - TOR Maple LeafsPriamy prenos
00:05Dostihy 9 Sunland ParkPriamy prenos
00:15Dostihy 8 Golden Gate FieldsPriamy prenos
00:22Dostihy 4 Penn NationalPriamy prenos
00:30Columbus Crew - Portland TimbersPriamy prenos
00:30Atletico Rafaela - Estudiantes LPPriamy prenos
00:30Tampa Bay Rowdies - Orlando City II
00:30Portoriko - New York Cosmos
00:30Maverick Banes - Marc PolmansPriamy prenos
00:30Race 9 Santa AnitaPriamy prenos
00:31Dostihy 2 Charles TownPriamy prenos
00:35CLE Cavaliers - WAS WizardsPriamy prenos
00:45Dostihy 9 Golden Gate FieldsPriamy prenos
00:49Dostihy 5 Penn NationalPriamy prenos
00:57Dostihy 3 Charles TownPriamy prenos
01:00Brunstrom/ Siljestrom - Gonzalez/ Sitak
01:00Alajuelense - Belen
01:00Tulsa Roughnecks - Colorado Switchbacks FC
01:00TEX Stars - STK Heat
01:00Ateneo Blue Eagles - UE Red Warriors
01:00Robin Haase - Juan Martin Del PotroPriamy prenos
01:00Bolivar - Chapecoense
01:00Barbora Krejčíková - Destanee AiavaPriamy prenos
01:00Independiente - Hindu
01:00Las Parejas - Comunicaciones
01:00Halcones De Sonzacate - Brujos Izalco
01:00San Miguel - Quezaltepeque Biomedical
01:00Rapido De La Union - Giants
01:00Talca - Leones Quilpue
01:00Loyola Chicago - Penn State
01:05NAS Predators - SJ SharksPriamy prenos
01:16Dostihy 6 Penn NationalPriamy prenos
01:25Dostihy 4 Charles TownPriamy prenos
01:30Victoria - South Australia
01:30Barrio Parque - Obera TC
01:30Urunday Universitario - Defensor Sporting
01:30UNSW Wests Magpies - Queensland Breakers
01:30Libertad - Obras Sanitarias
01:30Quilmes - Argentino Junin
01:30Union Santa Fe - Tiro Federal
01:30Rocamora - Ciclista
01:30Sada Cruzeiro - Canoas
01:30Swope Park Rangers - OKC Energy FC
01:35DAL Mavericks - TOR RaptorsPriamy prenos
01:35SA Spurs - NY KnicksPriamy prenos
01:43Dostihy 7 Penn NationalPriamy prenos
01:45Junior - Jaguares de Cordoba
01:45Oregon - Kansas
01:55Dostihy 5 Charles TownPriamy prenos
01:59Atenas - Boca Juniors
01:59Atletico Veraguense - San Francisco FC
03:00Challenger QuanzhouPriamy prenos
03:00Hispano Americano U23 - San Lorenzo U23
03:00Mitre de Tucuman - Villa San Martin
03:00Salta Basket - Villa Angela
03:00ITF ženy - Mornington
03:30Sorana Cirstea - Caroline WozniackiPriamy prenos
03:30Waverley Falcons ženy - Bulleen Boomers ženy
03:30Santa Tecla - Denver Fas
03:30Isidro Metapan - Canarios De 11 Municipal
03:00Southern Steel - Northern Stars - ANZ Premiership
03:00Club Celaya - Lobos BUAP
03:00ITF - Quanzhou - ženy - kvalifikácia
03:00Sacramento Gold - Sonoma County Sol
03:00Nunawading Spectres ženy - BA Centre of Excellence ženy
03:00ONT Reign - SAN Rampage
03:00Panama Viejo - Rio Abajo F.C.
03:00Juventus Managua - Managua FC
03:00CD Sport West - Tierra Firme FC
03:00Adamson Falcons - UP Fighting Maroons
03:00Tenerife B - UD Telde
03:00Jerzy Janowicz - Denis ShapovalovPriamy prenos
03:00Mousley/ Polmans - De Waard/ PuodziunasPriamy prenos
03:00Diamond Valley Eagles ženy - Warrandyte Venom ženy
03:00Knox Raiders ženy - Southern Peninsula ženy
03:00Norths Bears ženy - Hills Hornets ženy
03:00Fuerza Regia - Soles
03:00Indigo Hawks - Taranaki Mountain Airs
03:00SoCal SC - Deportivo Coras
03:00Napa Valley 1839 - CD Aguiluchos
03:05POR Trail Blazers - MIN TimberwolvesPriamy prenos
03:05EDM Oilers - COL AvalanchePriamy prenos
03:05Australian Grand Prix Albert Park Race 4
03:10Dostihy 8 Penn NationalPriamy prenos
03:22Dostihy 6 Charles TownPriamy prenos
03:30Charlestown City Blues U20 - Lake Macquarie City FC U20
03:30Werribee City U20 - Bendigo CIty U20
03:30Phoenix Rising FC - Toronto FC ll
03:35LA Kings - NY RangersPriamy prenos
03:45Sunshine Coast U20 - Olympic FC U20
03:49Dostihy 7 Charles TownPriamy prenos
04:00Shiho Akita - Sarah-R Sekulic
04:00NSW Swifts - Collingwood Magpies - Super NetballPriamy prenos
04:00Xelaju - Marquense
04:00Mounties Wanderers - St George Saints
04:00San Francisco Deltas - Indy Eleven
04:00Wollongong Wolves U20 - Manly United U20
04:00Moreland City U20 - Ballarat City FC U20
04:00Municipal Perez Zeledon - AD Carmelita
04:00Brigham - Long Beach St
04:00FEU Tamaraws - Adamson Falcons
04:00Sunbury Jets ženy - Ringwood Hawks ženy
04:00Norths Bears - Hills Hornets
04:00San Lorenzo de Almagro - Penarol
04:00Reno 1868 FC - Orange County Blues
04:00Chivas Guadalajara - Leon
04:00Pepperdine - UC Irvine
04:10North Melbourne - West Coast
04:19Dostihy 8 Charles TownPriamy prenos
04:30Portland Timbers II - Real Monarchs SLC
04:30Waverley Falcons - Whittlesea Pacers
05:00India - Austrália
05:00WBOP Magic - Mainland Tactix - ANZ Premiership
05:00Dorados - Universidad Guadalajara
05:00Gwangju City ženy - Gyeongnam ženy
05:00Werribee Devils - Diamond Valley Eagles
05:00Newcastle Hunters - Illawarra Hawks
05:05Team Wellington - Waitakere United
05:30Clarence United - Launceston City
05:30Weston Workers FC - Lambton Jaffas
05:30Charlestown City Blues - Lake Macquarie
06:00Roasso Kumamoto - OitaPriamy prenos
06:00Renofa Yamaguchi - Kamatamare SanukiPriamy prenos
06:00Zweigen Kanazawa - Machida ZelviaPriamy prenos
06:00Niigata Albirex - Kawasaki Brave ThundersPriamy prenos
06:00Hungkuk Pink Spiders ženy - IBK Altos ženyPriamy prenos
06:00Sunshine Coast - Brisbane Olympic FC
06:00Moreland City SC - Ballarat City FC
06:00Werribee City - Bendigo City
06:00Gold Coast City FC ženy - The Gap NPL ženy
06:00Rockdale City Suns U20 - Parramatta Eagles U20
06:00Wollongong Wolves - Manly Utd
06:00SKA Energija Chabarovsk - FK TyumenPriamy prenos
06:00BPZ - Griffin
06:00Tochigi Uva FC - Ryutsu Keizai Dragons
06:00NTV Beleza ženy - AS Elfen Women
06:00Nara Club - Verspah Oita
06:00Maruyasu Okazaki - Vanraure Hachinohe
06:00JEF Utd Chiba ženy - Vegalta Sendai ženy
06:00Inac Leonessa ženy - Nojima ženy
06:00Hornsby Spiders - Sydney Comets
06:00Tokyo Musashino City FC - Honda FC
06:10Tokyo Alvark - Akita Northern Happinets
06:20Adelaide - Greater Western Sydney
06:30Nagoya Fighting Eagles - Earth Friends Tokyo Z
06:45Brisbane Roar FC U20 II - SWQ Thunder U20
07:00Montedio Yamagata - Avispa FukuokaPriamy prenos
07:00Thespa Kusatsu - Fagiano OkayamaPriamy prenos
07:00Matsumoto Y FC - Nagoya GrampusPriamy prenos
07:00Anyang KGC - Busan SonicboomPriamy prenos
07:00Dongbu Promy - Seoul KnightsPriamy prenos
07:00Incheon Elephants - KCC EgisPriamy prenos
07:00Goyang Orions - Changwon SakersPriamy prenos
07:00Seoul Thunders - Mobis PhoebusPriamy prenos
07:00San En Neo Phoenix - Shibuya Sun RockersPriamy prenos
07:00Yokohama B-Corsairs - Toyama GrousesPriamy prenos
07:00Wests Tigers - Melbourne StormPriamy prenos
07:00Austrálska Grand Prix
07:00Snake - Qiao Gu
07:00Northern Mystics - Central Pulse - ANZ Premiership
07:00Bayswater City U20 - Floreat Athena U20
07:00Stirling Lions U20 - Inglewood Utd U20
07:00Geelong Galaxy ženy - Box Hill ženy
07:00Colorful Daegu ženy - SK Women
07:00Tochigi Brex - Sendai 89ers
07:00Nagoya Diamond Dolphins - Shiga Lake Stars
07:00Osaka Evessa - Mikawa Seahorses
07:15Peninsula Power NPL ženy - Western Pride FC ženy
07:30Tung Sing - Dreams Metro Gallery FC
07:30Sun Hei - Eastern District
07:30Kwai Tsing DFA - Yau Tsim Mong
07:30Double Flower - Wanchai
08:00Wellington Phoenix - Newcastle JetsPriamy prenos
08:00Chiba Jets - Levanga HokkaidoPriamy prenos
08:00Rockdale City Suns - Parramatta FC
08:00ITF - Bahrajn F2 - kvalifikácia
08:00Gyeongnam FC - Daejeon Citizen
08:00Luch-Energiya Vladivostok - Zenit St Petersburg IIPriamy prenos
08:00North Pine rezervný tím - Uni Queensland rezervný tím
08:00Dalian Tongshun - Jilin Baijia
08:00Giravanz Kitakyushu - Cerezo Osaka U23
08:00Adamson ženy - Ateneo ženy
08:00Sutherland Sharks ženy - Manly Warringah Sea Eagles ženy
08:00KIA Classic
08:00Nova-2 juniori - Dinamo-KubGTU juniori
08:00Souths United NPL ženy - University of Queensland ženy
08:30Fakel Taganrog - SKIF Omsk
09:00Vietnam International
09:00eXtreme Gamers - ahq e-Sports club
09:00Vici Gaming - Royal Never Giveup
09:00ITF - Egypt F10
09:00ITF - Turecko F11
09:00ITF - Tunisko F11
09:00ITF - Grécko F3
09:00ITF - Antalya - ženy
09:00ITF - Hammamet - ženy
09:00ITF - Heraklion - ženy
09:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
09:00Taringa Rovers - Bayside United
09:00Čína - FA CupPriamy prenos
09:00Ruský pohár - Finále
09:00RisingStar Gaming - Ever8 Winners
09:00UGNTU Ufa - Dinamo Čeľjabinsk
09:00Sangmu Phoenix - Chungnam Athletic
09:00Univer Ternopil ženy - Onmu-Vimar Odessa ženy
09:00Dynamo Moskva ženy - Yenisei Krasnoyarsk Women
09:00Long An ženy - Vinh Phuc ženy
09:00NU Lady Bulldogs ženy - UP Lady Maroons ženy
09:00Dinamo Krasnodar - Yugra Samotlor
09:00Thanh Hoa ženy - Ngan Hang Cong Thuong ženy
09:00Kazachstan U19 ženy - Krasnodar Region U19 ženy
09:30St George/Illawarra Dragons - New Zealand WarriorsPriamy prenos
09:30Hills Brumbies - Macarthur Rams
09:30Bayside Utd ženy - Alamein FC ženy
09:30Wong Tai Sin - Citizen AA
09:30Shatin - Wing Yee
09:30Kwun Tong - Tai Chung
09:30Zhetysu ženy - VC Karaganda ženy
09:30Kowloon City - Lucky Mile
09:30Persip Pekalongan - Persela Lamongan
10:00Perth Glory - Sydney FCPriamy prenos
10:00Polish OpenPriamy prenos
10:00Planica
10:00Afreeca Freecs - Longzhu
10:00ITF - Chorvátsko F3
10:00ITF - Taliansko F5
10:00ITF - Santa Margherita - ženyPriamy prenos
10:00ITF - Francúzsko F7
10:00ITF - Španielsko F8
10:00ITF - Le Havre - ženy
10:00Moggill - Brisbane Knights
10:00North Star - The Gap
10:00Acacia Ridge - Brisbane Wolves
10:00Challenger - St Brieuc - kvalifikácia
10:00ITF - Španielsko F9 - kvalifikácia
10:00ITF - Croissy-Beaubourg - ženy - kvalifikácia
10:00Spirit FC - North Shore Mariners
10:00BC Kropyvnytsky - Politechnica
10:00SK Krivbas - BC Goverla
10:00Mount Gravatt Hawks - Southside Eagles
10:00North Pine - University of Queensland
10:00FA Club Barcelona ženy - AMOK Chrysomilia ženy
10:00Apollon Limassol ženy - AEK Kokkinochoria ženy
10:00Platanias U20 - PAS Giannina U20
10:00Lokomotiv Novosibirsk juniori - Zenit-UOR Kazan juniori
10:00Polish Open
10:00Mono Vampire Basketball Club - Mono Thewphaingarm
10:00KPZO Dos Dush-Dor - Kremen 2
10:00Kirovograd - Politekhnika Lviv
10:00Frankivsk ženy - SDushor-4 Mykolaiv ženy
10:00Hdu-Tavriyska Zirka Kerson ženy - DVUFK 5 Dnipro ženy
10:00Yenisei Krasnoyarsk Women - Dynamo Moskva ženy
10:00Lokomotiv TSIVS juniori - Zenit-UOR Kazan juniori
10:00Dinamo-2-LO juniori - Neftyanik-2 juniori
10:00Grorud - Finnsnes IL
10:00Gaziantep BB U19 - Sanliurfaspor U19
10:00Kayserispor U19 - Hatayspor U19
10:00Elazigspor U19 - Yeni Malatyaspor U19
10:00Sancaktepe Belediye U19 - Kartalspor U19
10:00Barkom Lviv - VC Vinnitsya
10:00Burevesnik-SVSM - Dnipro Dnipropetrovsk
10:15Toowong - Park Ridge
10:15Slovácko II - Viktoria Otrokovice
10:15SK Uničov - FK Blansko
10:30Blackwater Elite - Rain or Shine Elasto PaintersPriamy prenos
10:30Majstrovstvá sveta
10:30Worgl SV - Wacker Innsbruck II
10:30Zlín II - MFK Vyškov
10:30Portugalete - Sodupe
10:30Liptovský Hrádok - FK Cadca
10:30PVF U19 - Song Lam Nghe An U19
10:40Fremantle - Geelong
11:00ITF - Obidos - ženy
11:00TSG 1899 Hoffenheim II ženy - SV 67 Weinberg ženy
11:00Borussia M'gladbach ženy - SGS Essen ženy
11:00Cum Petere Valpellice ženy - Pallamano Raluca ženy
11:00HC Mordovia Saransk - Slavutych Smolensk
11:00NK Trnje - NK Samobor
11:00FC Espoo U20 - HJK Helsinki U20
11:00SC Sand ženy - FFC Turbine Postupim ženy
11:00CS Ineu ženy - Sporting Lugas ženy
11:00FC Academica Clinceni - Juventus Bucuresti
11:00Santutxu - Balmaseda FC
11:00Fakel Novy Urengoi - Universitet Nizhnevartovsk
11:00Ha Tinh - Vinh Long
11:00University Ternopil ženy - ONMU-Vimar Odessa ženy
11:00TIM SKIF Kiev ženy - Suzirja Rivne ženy
11:00supervolley Enns - SV Musgym Salzburg
11:00The Cong - Quan Doan 4
11:00UD Tacuense B ženy - SD Casablanca ženy
11:00Bakili Baku - Moik Baku
11:00Rumunsko U19 ženy - Azerbajdžan U19 ženy
11:15Soba Antwerpen A - BC Ninane
11:15Colombo FC - Saunders SC
11:30SC Condor Hamburg - Buxtehuder SV
11:30CD Alcala - CD Utrera
11:30San Marcial - Oyonesa
11:30Real Zaragoza B - Illueca
11:30Basconia - Lagun Onak
11:30Alaves B - CD Getxo
11:30Almoradi CF - UD Rayo Ibense
11:30Elche Ilicitano - Muro CF
11:30San Fernando Henares - Alcobendas Sport
11:30Valencia ženy - Oiartzun KE ženy
11:30Rayo Vallecano ženy - Espanyol ženy
11:30Atletico de Pinto - Aravaca CF
12:00Getafe - LugoPriamy prenos
12:00Potenza Picena - Montecchio Maggiore
12:00Caserta - VeneziaPriamy prenos
12:00Flash Wolves - Wayi Spider
12:00Sibir Novosibirsk - Sokol SaratovPriamy prenos
12:00Taiwan - Turkménsko
12:00Umraniyespor - Balikesirspor
12:00Yozgat Bozok - Zagnos MYK Hentbol
12:00Bordeaux ženy - Metz ženy
12:00UKP Zielona Gora U19 - Warta Poznan U19
12:00Alondras - CD Choco
12:00Castro - Rapido Bouzas
12:00Deportivo La Coruna B - UD Barbadas
12:00Arcos - Sevilla C
12:00Castilleja CF - CA Antoniano
12:00San Roque de Cadiz - CD Gerena
12:00Ecija Balompie - Real Betis B
12:00UCAM Murcia CF B - Pinatar Arena FC
12:00UC La Estrella - UD Montijo
12:00Barreda - Racing Santander B
12:00CD Guarnizo - CD Cayon
12:00CF Montanesa - Jupiter CE
12:00EC Granollers - UE Olot
12:00Castelldefels - La Jonquera
12:00Paterna CF - Novelda
12:00CD Almazora - CD Bunol
12:00CD Segorbe - Orihuela
12:00Atletico Pinto - Aravaca CF
12:00Atletico Madrid B - Villanueva Del Pardillo
12:00Atarfe Ind CF - Loja
12:00UD San Pedro - Malaga B
12:00Velez CF - Alhaurino
12:00Alhaurin Torre - Guadix CF
12:00Atletico Madrid ženy - Athletic Bilbao ženy
12:00Real Sociedad ženy - Fundacion Albacete ženy
12:00Barcelona ženy - Sporting De Huelva ženy
12:00Levante Las Planas ženy - Porto Cristo FC ženy
12:00Berkuty Urala juniori - Kuzbass Kemerovo juniori
12:00Kenya Prisons - Forces Armees Police
12:00Sevenoaks Suns ženy - Oaklands Wolves ženy
12:00Caceres - Araberri
12:00Mersin BSB Gelisim ženy - 55 Genclik ženy
12:00Avto-Plaza - Dinamo-Bipa Odessa
12:00TTU/Kiili - Neemeco SK
12:00VC Almaty ženy - Irtysh Kazchrome ženy
12:00Olimpia Grodno ženy - Tsmoki Minsk ženy
12:00Air India FC - Kenkre SC
12:00Besiktas ženy - Atasehir Bld Spor ženy
12:00SK RTU - VK Ozolinieki
12:00Yuridicheskaya Academia - Favorit Lubny
12:00Prat - Alcoyano
12:00Covadonga - Real Oviedo B
12:00CD Ebro - Hercules
12:00Celta de Vigo B - Ponferradina
12:00Gornik Zabrze U19 - Pogon Szczecin U19
12:00CE L'Hospitalet - Atletico Baleares
12:00Marbella FC - FC Cartagena
12:00Sporting Gijon B - Siero
12:00Santa Teresa ženy - Zaragoza CF ženy
12:00Extremadura - Melilla
12:00UD San Sebastian Reyes - UD Logrones
12:00UE Castelldefels - La Jonquera
12:00Racing Ferrol - Osasuna B
12:03Belle VuePriamy prenos
12:11HovePriamy prenos
12:15Opava - FC Brno
12:15CD Azuaga - Don Benito
12:15Fundacion Lucentum - Granada
12:15Palencia - Cultural Leonesa
12:15Gernika - Toledo
12:30Scottsville (JA)
12:30Real Madrid - BilbaoPriamy prenos
12:30Barcelona - BC AndorraPriamy prenos
12:30Verona - Pisa
12:30MCC - Middlesex
12:30Silkeborg IF U19 - Esbjerg U19
12:30Volta a Catalunya
12:30Real Betis - Joventut
12:30UCAM Murcia - Iberostar Tenerife
12:30Zamora - Alcazar
12:30Iraklis Thessaloniki U20 - AEK Atény U20
12:30MSK Urfa - Inegol Bld
12:30Lebrijana - Algeciras CF
12:30BM Los Olivos ženy - UCAM Murcia ženy
12:30Roling - ženy - Budúcnosť ženy
12:30Bulava Lviv - Bakhmut Artemovsk
12:30Mensajero - Sestao River
12:30MSU - Hindustan Eagles
12:40Asseco Gdynia - Zielona Gora
12:45Phoenix Fuel Masters - Tropang TextersPriamy prenos
13:00WGC - Dell Match Play
13:00KT Rolster - Kongdoo Monster
13:00Kaohsiung Truth - Pilipinas Basketball ClubPriamy prenos
13:00Dukla Praha U21 - Bohemians 1905 U21Priamy prenos
13:00Olimpik Donetsk - Karpaty LvivPriamy prenos
13:00European Tour 1Priamy prenos
13:00Lotyšsko U21 - Bielorusko U21
13:00FC Oberlausitz Neugersdorf - Hertha Berlin II
13:00Dnipro - BK Zaporozhye
13:00VPS Vaasa U20 - FC Haka U20
13:00JyPK ženy - GBK Kokkola ženy
13:00Spartakus Daleszyce - Motor Lublin
13:00Anagenisi Risiou ženy - Pigasos Polichnis ženy
13:00Krasnodar II - Dinamo Stavropol
13:00Beylikduzu ženy - Pursaklar ženy
13:00Espoo United - Torpan Pojat
13:00Irkutsk - Sakhalin
13:00Azovmash Mariupol - 93 Pulsar Rivne
13:00Niko-Basket Mykolaiv - Khimik Yuzhny 2
13:00Poltava Basket K3 ženy - Poltava ženy
13:00Avangard Kiev ženy - Blyskavky Vinnytsia ženy
13:00Zvezda Yugry juniori - Belogorie-2 juniori
13:00PFK Turan Tovuz - Mil-Muğan FK
13:00FC Slutsk - FK Vitebsk
13:00Rayong FC - PTT Rayong
13:00Air Force Central - Krabi FC
13:00Lampang FC - Ang Thong FC
13:00Pendikspor U19 - Inegolspor U19
13:00Bursaspor U19 - Darica Genclerbirligi U19
13:00Viktoria Plzeň ženy - Slovan Liberec ženy
13:00Fenerbahce U19 - Sariyer U19
13:00Metta/LU - Valmieras FK
13:00Keňa - Kongo
13:00Slovinsko U19 ženy - Irán U19 ženy
13:00Las Palmas B - CD La Cuadra
13:15UK Open
13:15VSK Aarhus 2 - IF Skjold Sæby
13:30Scunthorpe - BradfordPriamy prenos
13:30Union Furstenwalde - VfB Auerbach
13:30Deportivo Capiata - Guarani Asuncion
13:30SUS Nyborg - Korsor Slagelse
13:30Ringkøbing IF - FC Sønderborg
13:30Leicester Riders ženy - Nottingham Wildcats ženy
13:30West Bengal - Goa FT
13:45Hobro IK - Fremad AmagerPriamy prenos
13:45FC Helsingor - FC Fredericia
13:45Skive - Naestved IF
14:00Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars KazaňPriamy prenos
14:00AIK - IFK Norrkoping
14:00Grizzlys Wolfsburg - Nürnberg Ice TigersPriamy prenos
14:00Babelsberg 03 - Carl Zeiss Jena
14:00ETSV Weiche Flensburg - Eintracht Braunschweig II
14:00Rot Weiss Ahlen - SV Rodinghausen
14:00Bayern Mníchov ženy - Bayer Leverkusen ženy
14:00MSV Duisburg ženy - Wolfsburg ženy
14:00TSG 1899 Hoffenheim ženy - USV Jena ženy
14:00AEL Kallonis - AE Sparti
14:00Apollon Smyrnis - Aiginiakos FC
14:00Kissamikos - Anagennisi Karditsas
14:00OFI Crete - Kallithea
14:00Panserraikos - Agrotikos Asteras
14:00Trikala - Aris Salonika
14:00Atlas - GrIFK
14:00Maliye Milli Piyango - Antalyaspor
14:00Salaspils - LSPA
14:00Lokomotiv Kuban U21 - BC Khimki Moscow Blast U21
14:00Spartak Noginsk ženy - Jenisej Krasnojarsk ženy
14:00University-Ugra Surgut - Temp-Sumz Revda
14:00Klagenfurt - Salzburg
14:00Maliye Milli Piyango - Besiktas
14:00Spartans ženy - Aberdeen ženy
14:00Esperance - Assarya
14:00Grozny Grozno - Yaroslavich Yaroslavl
14:00Hai Duong ženy - Vinh Long ženy
14:00Linköpings VC - Södertelge
14:00Lokomotiv - Kristall Voronezh
14:00Yalova Group Belediye - Ormanspor
14:00Interkhim Sdysshor Oddessa ženy - Khai Kharkiv ženy
14:00Rodion Athlisis - Das Drapetsonas
14:00VC Astana ženy - VC Altai ženy
14:00Jenisej-2 juniori - Dinamo-Olimp juniori
14:00Thong Tin Lien ženy - Quang Ninh ženy
14:00FC Bergheim ženy - Wacker Innsbruck ženy
14:00CSKA Moskva - Arsenal Tula
14:00SV Gonsenheim - Arminia Ludwigshafen
14:00Acharnaikos - Panegialios
14:00Chainat FC - Nakhon Pathom FC
14:00Bangkok FC - Trat FC
14:00Sivas Belediyespor - Hacettepe SK
14:00Ofspor - Amedspor
14:00Keciorengucu - Buyukcekmece Tepecikspor
14:00Kocaeli Birlik Spor - Kahramanmarasspor
14:00Fatih Karagumruk - Nazilli Belediyespor
14:00Bucaspor - Anadolu Selcukluspor
14:00Fethiyespor - Istanbulspor
14:00Erzurum BB - Pendikspor
14:00Kastamonuspor - Gumushanespor
14:00Kirklarelispor - Sariyer
14:00Aydinspor - Eyupspor
14:00Ankaragucu - Menemen Belediye Spor
14:00Tuzlaspor - Bugsasspor
14:00Kayseri Erciyesspor - 1461 Trabzon
14:00Hatayspor - Etimesgut Belediyespor
14:00Karsiyaka - Nigde Belediyespor
14:00Inegolspor - Tokatspor
14:00Kartalspor - Altay
14:00Van Belediyespor - 24 Erzincanspor
14:00Kutahyaspor - Sancaktepe Belediye Spor
14:00Manavgat Evrensekispor - Beylerbeyi SK
14:00Bayburt Genclikspor - Kizilcabolukspor
14:00Karacabey Birlikspor AS - Kozan BLD Spor
14:00Kocaelispor - Corum Belediyespor
14:00Erzin Belediyespor - Golcukspor
14:00Čína U23 - Thajsko U23
14:00Malajzia U23 - Singapur U23
14:00Hope Doves FC - Synergy FC
14:00FK Sumy - Obolon Brovar Kiev
14:00AS Ionikos ženy - Larisa ženy
14:00Nacional Asuncion rezervný tím - Olimpia Asuncion rezervný tím
14:15Trieste - Virtus Bologna
14:15Beziers - Colomiers
14:30Parma Perm - Nižný NovgorodPriamy prenos
14:30Cercle Brugge - Lommel
14:30Sambenedettese - Reggiana
14:30Casertana - Cosenza
14:30Lecce - Fondi
14:30Catania - Foggia
14:30Vibonese - Fidelis Andria
14:30Melfi - Akragas
14:30Gent-Wevelgem
14:30Bangu RJ U20 - Botafogo RJ U20
14:30VV UNA - VVSB
14:30US Siracusa - Reggina
14:30SKA Rostov - FK Chernomorets Novorossiysk
14:30Gembo Borgerhout - Gent Hawks
14:30Kon BC Gistel Oostende - Melco Ieper
14:30FC Thalwil - FC Seuzach
14:30FC Mendrisio - Red Star Zurich
14:30FC Muri - FC Solothurn
14:30Siracusa - Reggiana
14:45M. Muszyna ženy - PTPS Pila ženy
15:00Hereford
15:00Virtus Entella - CesenaPriamy prenos
15:00TSV Hannover Burgdorf - THW KielPriamy prenos
15:00HV71 - Färjestad
15:00Salernitana - Ascoli
15:00Spal - Frosinone
15:00Latina - Pro Vercelli
15:00Vicenza - Brescia
15:00Carpi - Perugia
15:00Ternana - Avellino
15:00Giraldilla Int.
15:00Kuban Krasnodar - Neftekhimik NizhnekamskPriamy prenos
15:00FK Tosno - Dinamo MoskvaPriamy prenos
15:00FK Khimki - Šinnik JaroslavľPriamy prenos
15:00Greve - Kjellerup IF
15:00Avarta - Thisted FC
15:00Petrojet - El Ittihad Al Sakandry
15:00Al Moqawloon Al Arab - Al Nasr Taaden
15:00Tanta - Enppi
15:00VfV Borussia 06 Hildesheim - Hannover II
15:00BSV Schwarz-Weiss Rehden - Lupo-Martini Wolfsburg
15:00SV Drochtersen-Assel - Eintracht Norderstedt
15:00Trikala 2011 ženy - Rodopi 87 ženy
15:00Vendsyssel ženy - DHG Odense ženy
15:00SCM Craiova ženy - HC Dunarea Braila ženy
15:00Besiktas - Taşova Yibo SK
15:00Goztepe SK - Merzifon Belediye SK
15:00Yelsigiresun BLD - Anadolu Efes
15:00Banvit - Gaziantep BB
15:00Tsmoki Minsk - Enisey Krasnoyarsk
15:00Flamengo U20 - Vasco Da Gama U20
15:00Fluminense RJ U20 - Macae Esporte RJ U20
15:00EC Barretos - Rio Claro
15:00Olimpia SP - Gremio Catanduvense
15:00Flamengo SP - Independente FC Limeira
15:00Noroeste - Taboao Da Serra
15:00Comercial SP - São José dos Campos FC
15:00Frederikshavn Whitehawks - Esbjerg Energy
15:00Grenoble - Rouen
15:00HC Rostov - HC Tambov
15:00Viktorie Jirny - FK Loko Vltavin
15:00Rouen U19 - Lens U19
15:00PSG ženy - ASJ Soyaux ženy
15:00Loko Karlovy Vary - Hvezda Cheb
15:00Juvisy Essonne ženy - St Etienne ženy
15:00Benátky nad Jizerou - SK Sokol Zapy
15:00Amiens SC U19 - US Orleans 45 U19
15:00VfL Osnabrück II - Cloppenburg
15:00VFL Oldenburg - SVG Göttingen 07
15:00VfB Hilden - TV Jahn Hiesfeld
15:00TuS Hartenholm - Union Neumunster
15:00FC Hurth - Blau-Weiß Friesdorf
15:00Trefl Sopot ženy - Chemik Police ženy
15:00Aalborg HIK - Lyngby
15:00Aarhus - Middelfart VK
15:00FK Afips Afipsky - Rotor Volgograd
15:00Celtic ženy - Hearts ženy
15:00NS Drava Ptuj - NK Dob
15:00Iller Bankasi ženy - Samsun Anakent ženy
15:00OFI Crete - Markopoulo
15:00Sint-Katelijne-Waver ženy - Belfius Namur Capitale ženy
15:00Santos - Contagem Towers
15:00Marienlyst - Ishoj IF
15:00TLU/Rakvere - Audentese SG/Noortekoondis
15:00DAS Oraiokastrou ženy - Niki Alexandroupolis ženy
15:00CA Metropolitano - Joinville
15:00Marseille ženy - Guingamp ženy
15:00Schwarz-Weiß Essen - Sportfreunde Baumberg
15:001.FC Kaan-Marienborn - SC Roland Beckum
15:00SuS Neuenkirchen - TSV Marl-Hüls
15:00Ikaros Petrotou Women - Agia Paraskevi ženy
15:00Aris Korinthou Women - Pigasos Thriasiou ženy
15:00AS Ostia Mare - Virtus Flaminia
15:00Citta di Ciampino - ASD Anziolavinio
15:00Nocerina - FBC Gravina
15:00Pro Sesto - Varese
15:00Varesina Calcio - US Inveruno
15:00San Donato Tavarnelle - Sangiovannese
15:00Ravenna - Lentigione
15:00Correggese - Delta Porto Tolle
15:00Scandicci - Colligiana
15:00Khartoum Al Watani - Al Hilal Obied
15:00Bazilej ženy - FC Zürich ženy
15:00Umraniyespor U19 - Golcukspor U19
15:00Odense Bulldogs - Gentofte Stars
15:00Dagestan - Dinamo Tattransgaz Kazaň
15:00Beylerbeyispor U19 - Eyupspor U19
15:00Foligno - Sassari Torres
15:00Hibernians FC ženy - Rangers ženy
15:00Western Stima - Sofapaka FC
15:06Perry BarrPriamy prenos
15:10Naas
15:12KinsleyPriamy prenos
15:15Wincanton
15:15CSM Bucuresti - CSU Suceava
15:15DBC Houthalen ženy - Jeugd Gentson ženy
15:20Downpatrick
15:30Telekom Bonn - LudwigsburgPriamy prenos
15:30Braunschweig - Bayern MníchovPriamy prenos
15:30USC Landhaus ženy - SK Sturm Graz ženy
15:30MBK Nikolaev - Khimik Yuzhny
15:30APEJES Academy - Les Astres FC De Douala
15:30First Vienna FC 1894 - SK Rapid Viedeň
15:30Buducnost Dobanovci - CSK Pivara Celarevo
15:30FK Pohronie - Dukla Banská Bystrica
15:30MFK Skalica - STK Samorin
15:30Tatran Liptovsky Mikulas - MŠK Rimavská Sovbota
15:30Partizan Bardejov - FK Poprad
15:30FC Lokomotiva Kosice - FK Haniska
15:30FC Nitra - Spartak Trnava B
15:30MŠK Žilina B - AFC Nove Mesto nad Vahom
15:30Lipany - Lokomotiva Zvolen
15:30VSS Kosice - Spišská Nová Ves
15:30Botafogo - Blumenau
15:30AS Marsa - Tataouine
15:45Doncaster - PlymouthPriamy prenos
16:00Surrey Scorchers - Sheffield SharksPriamy prenos
16:00Kalev/Cramo - VEF RigaPriamy prenos
16:00Cadiz - TenerifePriamy prenos
16:00Taylor Townsend - Svetlana Kuznetsova
16:00Juventus - NeptunasPriamy prenos
16:00TV Bühl - BerlinPriamy prenos
16:00Rhein-Main - TSV HerrschingPriamy prenos
16:00Linköping HC - Brynäs IFPriamy prenos
16:00Konigs Wusterhausen - VFB FriedrichshafenPriamy prenos
16:00Keighley - Toronto Wolfpack
16:00Saracens - Bath
16:00Jeremy Chardy - Fabio Fognini
16:00Mordovia Saransk - Fakel VoronezhPriamy prenos
16:00Varzim - Academica
16:00Rhyl - Newtown
16:00SV Telfs - SV Innsbruck
16:00Estónsko U19 - Azerbajdžan U19
16:00Spartak Nalčik - Volgar G AstrakhanPriamy prenos
16:00Quinta dos Lombos - Braga
16:00Dinamo Moskva - Dinamo Moskva
16:00Tyrone - Mayo
16:00HC Lipsko ženy - Thüringer HC ženy
16:00ASC Corona Brasov ženy - CSM Unirea Slobozia ženy
16:00Wybrzeze Gdańsk - Gornik Zabrze
16:00IFK Tumba HK - Anderstorps SK
16:00Eskilstuna Guif - Ricoh HK
16:00ACA Alavarium ženy - CS Madeira ženy
16:00Aziziye Belediyesi - Konya Selcuklu Belediye
16:00BB Ankaraspor - Trabzonspor
16:00Colegio De Gaia ženy - CS Juventude do Mar ženy
16:00Passos Manuel ženy - Maiastars ženy
16:00Nilufer Belediye - Beykoz Belediyespor
16:00Cocks - Anaitasuna
16:00SKH Pezinok - SKP Start Bratislava
16:00Sporting Clube - ASE Douka Athens
16:00Pitesti - U-Banca Transilvania Cluj
16:00BK Samara - Spartak Primorie
16:00Olympique Lyon ženy - Rodez AF ženy
16:00Bílí Tygři Liberec - Plzeň
16:00Egersund - Bryne
16:00HC Gornyak U21 - Batyr Neftekamsk U21
16:00Tromsø IL - Bodo/Glimt
16:00Ranheim - Levanger
16:00Mjondalen - Stabaek
16:00Salgueiros - UD Oliveirense
16:00AD Oliveirense - GD Gafanha
16:00Atletico CP Lisbon - Almancilense
16:00FC Barreirense - AT Malveira
16:00Clube Oriental Lisboa - Loures
16:00FC Armacenenses - Casa Pia
16:00Benfica Castelo Branco - Angrense
16:00FC Pampilhosa - Academica Coimbra SF
16:00Estarreja - RD Agueda
16:00Anadia FC - FC Cesarense
16:00Louletano DC - Fatima
16:00AD Sanjoanense - SC Coimbroes
16:00Engelholm ženy - Lunds VK ženy
16:00Chavdar Troyan - Levski Sofia 2
16:00Vidabasket - University of Economics
16:00Academic Varna - Cherno More 2
16:00AEK Larnaca - Keravnos Strovolou
16:00BC Novy Jicin - Sokol Pisek
16:00Slavoj BK Litomerice - SK UP Olomouc
16:00Kataja Basket - KTP Basket Kotka
16:00Al Tadamon Lebanon - Byblos
16:00Champville - Homenetmen
16:00Asker ženy - Gimle ženy
16:00Qatar SC - Al Gharafa
16:00Regio Basel - BBC Monthey
16:00Geneve Lions - Fribourg
16:00Lugano Tigers - Union Neuchatel Basket
16:00Dnipro 2 - Ternopil-TNEU
16:00Batley - Oldham
16:00Bradford - Dewsbury Rams
16:00Featherstone Rovers - Toulouse
16:00Hull KR - Halifax
16:00London Broncos - Rochdale
16:00South Wales Ironmen - Newcastle Thunder
16:00Swinton - Sheffield
16:00York City Knights - North Wales Crusaders
16:00Wasps - Worcester Warriors
16:00Yorkshire Carnegie - Richmond
16:00Panathinaikos ženy - Pannaxiakos ženy
16:00Egaleo Women - AON Zirinios ženy
16:00Lagonegro - Cantu
16:00Quan Khu 4 - TP Ho Chi Minh
16:00VLXD Binh Duong - Long An
16:00Rapla ženy - RSU/Merks ženy
16:00Nasarawa United - Shooting Stars
16:00Plateau United - ABS FC
16:00Niger Tornadoes - Sunshine Stars FC
16:00Abia Warriors - Kano Pillars
16:00Enyimba - Rivers United
16:00El Kanemi Warriors - Lobi Stars FC
16:00Akwa United - Ifeanyi Ubah United
16:00Remo Stars - Wikki Tourists
16:00Vilafranquense - ARC Oleiros
16:00Sacavenense - Real Sport Clube Queluz
16:00BCM U Pitesti - Cluj-Napoca
16:00Zolotoy Vek - Politekhnika Lviv
16:00Lipetsk ženy - Severyanka Čerepovec ženy
16:00US Temara - ASS Sale
16:30Mantova - Teramo
16:30Gubbio - Parma
16:30Ancona - Sudtirol
16:30Maceratese - AC Feralpisalo
16:30AlbinoLeffe - Modena
16:30Venezia - Santarcangelo
16:30VFL Oldenburg ženy - SG BBM Bietigheim
16:30HK Drott Halmstad - Tyresö Handboll
16:30Academia do Lumiar - Ginasio Figueirense
16:30Union Douala - Racing de Bafoussam
16:30Ilioupoli ženy - Makedones ženy
16:30Utebo - SD Tarazona
16:30UE Sant Andreu - Manlleu
16:30Castleford - Catalan Dragons
16:30Orion Doetinchem - Dynamo Apeldoorn
16:30Spojené arabské emiráty U23 - Jordánsko U23
16:45Eisbären Berlin - EHC MünchenPriamy prenos
16:45CD Erriberri - CD Iruna
16:50Bjerringbro-Silkeborg - Pick SzegedPriamy prenos
17:00Taliansky pohárPriamy prenos
17:00Meshkov Brest - SG Flensburg-Handewitt
17:00Montpellier - KS KielcePriamy prenos
17:00Brive - Montpellier
17:00TV Rottenburg - Solingen VolleysPriamy prenos
17:00Belogorie Belgorod - Zenit KazaňPriamy prenos
17:00Katar - Moto3 GP
17:00Academico Viseu - Santa Clara
17:00Uniao Madeira - Vizela
17:00Handball Tirol - HC Bruck
17:00Talent Plzeň - HBC Jičín
17:00Lovosice - Banik Karvina
17:00HCM Ramnicu Valcea ženy - HC Danubius Galati ženy
17:00RP IF Linköping - OV Helsingborg HK
17:00HSC Suhr Aarau - HC Kriens-Luzern
17:00Füchse Berlin - RD Ribnica
17:00Zadar - Cibona
17:00Ustí Nad Labem - Prostějov
17:00Cremona - Dinamo Sassari
17:00Best Balikesir - Fenerbahce
17:00Talleres Remedios - Acassuso
17:00Cracovia - GKS Tychy
17:00MHk 32 Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín
17:00Balmazujvarosi FC - Bekescsaba
17:00HC Ocelari Trinec - Pirati Chomutov
17:00Pamvohaikos - Paok
17:00Kyzikos - Olympiakos
17:00Panachaiki GE - Iraklis Chalkidas
17:00Foinikas Syrou - Panathinaikos
17:00Iraklis Thessaloniki - AO Kifisias
17:00Mondovi ženy - Palmi ženy
17:00Trentino ženy - Legnano ženy
17:00MKS Bedzin - Resovia Rzeszow
17:00Torun ženy - KSZO Ostrowiec ženy
17:00LKS Skalni Zaskale - Podhale Nowy Targ
17:00Operario - Torreense
17:00Lusitania - Ginasio Clube Alcobaca
17:00Hibernian ženy - Rangers ženy
17:00Compostela - Arosa
17:00Bergantinos - CD Barco
17:00Racing Club Villalbes - Silva SD
17:00AD Ceuta FC - Cabecense
17:00Deportiva Minera - Mar Menor
17:00CD Badajoz - Extremadura B
17:00Pena Sport - Oberena
17:00Haro Deportivo - CA Vianes
17:00SD Logrones - CD Calahorra
17:00Almansa - Albacete B
17:00CD Toledo B - Almagro CF
17:00Marino de Luanco - Lenense
17:00Textil Escudo - CD Bezana
17:00CD Colindres - EMF Meruelo
17:00Vimenor - SD Revilla
17:00Pobla Mafumet - CE Europa
17:00Silla CF - Torrevieja
17:00Numancia B - Real Aviles CF
17:00Gimnastica Segoviana - La Baneza
17:00CD Huetor Tajar - CD Rincon
17:00Falkenberg - Tierp
17:00Haskovo 2012 ženy - Neftochimic 2010 ženy
17:00Nymburk B - Opava B
17:00Heidelberg Academics - Hanau White Wings
17:00Artego Bydgoszcz ženy - Energa Torun ženy
17:00Targoviste ženy - CSM Satu Mare ženy
17:00Cluj Napoca ženy - ICIM Arad ženy
17:00ULZ Sparkasse Schwaz - HC Bruck
17:00AO Orestiadas - Ethnikos Alexandroupolis
17:00Filottrano ženy - Hermaea Olbia ženy
17:00Brescia ženy - Settimo Torinese ženy
17:00Pesaro ženy - Soverato ženy
17:00Sluneta Ústí nad Labem - Prostějov
17:00MK Technic Brno ženy - BK Strakonice ženy
17:00Maritimo Funchal II - Amarante FC
17:00Pontevedra - Tudelano
17:00Praiense - Farense
17:00Racing Santander - Somozas
17:00Jaen - San Fernando CD
17:00Real Murcia - Cordoba B
17:00Real Union Irun - Zamudio
17:00Rec de Huelva - CD El Ejido
17:00Terrassa - FC Asco
17:00Albacete - Fuenlabrada
17:00Bahrajn U23 - Filipíny U23
17:00Burgos - Valladolid B
17:00Navalcarnero - Arenas Club de Getxo
17:00CF Palleja ženy - Espanyol B ženy
17:00Eldense - Gava
17:15Ismaily SC - El Sharkeyah
17:15El Daklyeh - El Entag El Harby
17:15TSV GWD Minden - Bergischer HC
17:30DET Red Wings - MIN WildPriamy prenos
17:30Ferentino - Biella
17:30Varese - Capo D'Orlando
17:30Vologda-Chevakata ženy - Dynamo Moskva ženy
17:30HD Mladi Jesenice U20 - Vienna Capitals U20
17:30Yunost Minsk - HK Neman Grodno
17:30Dragon Club Yaounde - UMS de Loum
17:30NV Estudiantes de Murcia CF - Yeclano
17:30L'Entregu CF - Atletico Lugones
17:30Crevillente - Ontinyent
17:30Istanbul BBSK - Arkas SporPriamy prenos
17:30ATSC Klagenfurt ženy - SG Sokol/Post ženy
17:30AFAD Djekanou - WAC d'Adjame
17:30Linense - La Roda
17:30Izarra - Lealtad
17:30Linares Deportivo - Atletico Mancha Real
17:40Körmend - Szolnok
18:00Leicester Riders - Glasgow RocksPriamy prenos
18:00Mirandes - HuescaPriamy prenos
18:00Reus Deportiu - UCAM Murcia CFPriamy prenos
18:00AEK - PanathinaikosPriamy prenos
18:00Modena - Lube Banca MarchePriamy prenos
18:00Anglicko - Litva
18:00Azerbajdžan - Nemecko
18:00Arménsko - Kazachstan
18:00San Maríno - Česká republika
18:00ITF - USA F11
18:00Sevilla Atletico - CordobaPriamy prenos
18:00Challenger - Leon - kvalifikácia
18:00RED Canids - paiN Gaming
18:00Byåsen ženy - Raelingen ženy
18:00Storhamar ženy - Stabaek ženy
18:00Oppsal ženy - Gjerpen ženy
18:00Vipers Kristiansand ženy - Glassverket ženy
18:00Sola ženy - Larvik ženy
18:00Zápas gréckeho pohára
18:00RK Ribola Kastela - RK Metalac
18:00Gorica - Vrijednosnice Osijek
18:00Rieti - Agropoli
18:00Treviglio - Reggio Calabria
18:00Piacenza - Ferrara
18:00Scafati - Casale Monferrato
18:00Jesi - Forli
18:00Trapani - Virtus Roma
18:00Battipaglia ženy - Ragusa ženy
18:00Napoli ženy - Turín ženy
18:00Verona - Ravenna
18:00Iraurgi SB - Ciudad De Valladolid
18:00HC 07 Detva - HK 36 Skalica
18:00CD FAS rezervný tím - CD Pasaquina rezervný tím
18:00Sheffield Steelers - Coventry Blaze
18:00Sarpsborg 08 - Fredrikstad
18:00Sandnes Ulf - Haugesund
18:00Monza - Molfetta
18:00Perugia - Trentino
18:00Piacenza - Latina
18:00Kedzierzyn Kozle - Politechnika Warszawska
18:00Ilisiakos ženy - AOF Porfyras ženy
18:00Atlético Espeleno - San Roque Lepe
18:00Las Zocas - CD Marino
18:00Jerez - Santa Amalia
18:00CD Coria - Olivenza
18:00Arroyo CP - CP Amanecer
18:00CD Quintanar del Rey - CD Yuncos
18:00CD Madridejos - CF Talavera
18:00Villareal C - Olímpic de Xativa
18:00Union Adarve - DAV Santa Ana
18:00Antequera - CD Huetor Vega
18:00Etoile Du Sahel - Al Swehly
18:00Gentofte Volley - Hvidovre VK
18:00Spoleto - Reggio EmiliaPriamy prenos
18:00Bergamo - Civita CastellanaPriamy prenos
18:00Lahti Basketball - Oulun NMKY
18:00Sopron KC - MAFC Budapešť
18:00Atomeromu - ZTE KK
18:00SZTE-Szedeak - Kaposvari
18:00Jászberény - Falco Szombathely
18:00KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár
18:00PVSK Pannon - Vasas Budapest
18:00San Martino di Lupari ženy - Lucca ženy
18:00Vigarano ženy - Broni ženy
18:00Umbertide ženy - La Spezia ženy
18:00Famila Schio ženy - Benátky ženy
18:00Imola - Treviso
18:00Legnano - Latina Basket
18:00Udine - Mantovana
18:00AZS UMCS Lublin ženy - Wisla Can-Pack ženy
18:00Basket Gdynia ženy - Sleza Wroclaw ženy
18:00Vasco Da Gama - Barreirense
18:00Al Arabi - Al Rayyan
18:00Olimpia Brasov ženy - Phoenix Galati ženy
18:00Sepsi Sic ženy - Alexandria ženy
18:00RK Umag - GRK Varaždin 1930
18:00VBC Guibertin - VBC Waremme
18:00Valentia - Ravenna
18:00Siena - VBC Mondovi
18:00Sportivo Barracas - CA San Miguel
18:00Tindastoll ženy - Fjardabyggd/Leiknir ženy
18:00Triestina - AC Vigasio
18:00Al Merrikh - Al Hilal Kadougli
18:00HC Nove Zamky - HC 05 Banská Bystrica
18:00Fonte Bastardo - SL Benfica
18:00Badalona - UE Cornella
18:00At. Pueblonuevo - Valdivia
18:00El Palmar CF Estrella Grana - CD Algar
18:00Jumilla - Merida
18:00Villanovense - La Hoya Lorca CF
18:15Leksands IF - Mora IK
18:15Pistoia - Miláno
18:15Turín - Cantu
18:15Trento - Pesaro
18:15KR Reykjavik ženy - Keflavik ženy
18:15Los Barrios - Coria CF
18:15Guijuelo - CD Boiro
18:20Katar - Moto2 GP
18:30Estudiantes - BaskoniaPriamy prenos
18:30Západoindické ostrovy - Pakistan - Twenty20
18:30Štrasburg - ChalonPriamy prenos
18:30Como - Piacenza
18:30Juve Stabia - Catanzaro
18:30Monopoli - Virtus Francavilla
18:30Matera - Messina
18:30CD Clan Juvenil - CD River Plate EcuadorPriamy prenos
18:30Juazeirense U20 - Jacobina U20
18:30Heilbronner EC - Starbulls Rosenheim
18:30Targu Mures ženy - Politehnica lasi ženy
18:30Penas Huesca - Amics Castello
18:30OK Sibenik - OK Karlovac
18:30Caudal - Arandina
19:00Manchester Giants - London LionsPriamy prenos
19:00ATL Hawks - BKN NetsPriamy prenos
19:00CHA Hornets - PHX SunsPriamy prenos
19:00CAI Zaragoza - Gran CanariaPriamy prenos
19:00BM Granollers - Frisch Auf GöppingenPriamy prenos
19:00Macara - Independiente del VallePriamy prenos
19:00Fnatic - North
19:00CSD Municipal - Antigua GFC
19:00Olmedo - SD Aucas
19:00Vinhais - Modicus Sandim
19:00Kmf Ekonomac Kragujevac - Falcon Khmelnitskyi
19:00RK Rudar - Dubrava
19:00ICL Manresa - Fuenlabrada
19:00Kumanovo - Karpos Sokoli
19:00CHA Checkers - CHI Wolves
19:00Edinburgh Capitals - Braehead Clan
19:00Suchitepequez - Deportivo Carcha
19:00Deportivo Mixco - Aurora
19:00ASEC Ndiambour - Casa Sport
19:00Strumica - Pelister
19:00CCC Polkowice ženy - AZS AJP Gorzow ženy
19:00Atletico CP - Scalipus
19:00Maccabi Holon ženy - Girls Soccer Academy ženy
19:04PoolePriamy prenos
19:05MIN Twins - BOS Red Sox
19:05WAS Nationals - HOU Astros
19:05STL Cardinals - MIA Marlins
19:05PHI Phillies - PIT Pirates
19:10NY Mets - ATL Braves
19:11Central ParkPriamy prenos
19:15SC Braga - GDB Leca/Gargolandia
19:30Cheshire Phoenix - Worcester WolvesPriamy prenos
19:30Alessano - Grottazzolina
19:30Ortona - Materdominivolley.it
19:30HenlowPriamy prenos
19:30Puerto Rico Open
19:30Wadi Degla - Talaea El Geish
19:30CSD Flandria - CA Parana
19:30Hapoel Kiryat Ono - Maccabi Kiryatim
19:30Dundee Stars - Fife Flyers
19:30Stade de Mbour - AS Douanes
19:30Primorska - Podčetrtek
19:40Bnot Netanya ženy - Bnot Sakhnin ženy
19:45Reggio Emilia - Brescia
19:45SC Langenthal - Rapperswil-Jona Lakers
20:00Katar - MotoGp
20:00Malacateco - Mictlán
20:00AS Ramat Hasharon 2 - Maccabi Petah Tikva
20:00Gremio ženy - SC Corinthians Paulista ženy
20:00EC Agua Santa - Guarani SP
20:00Operario de Mafra U20 - Metropolitano SC U20
20:00Magni Grenivik - Dalvik/Reynir
20:00Cruz Azul II - Santos de Soledad
20:00Dos Hermanas - Motril
20:00Apollon Kalamarias - Kampaniakos
20:00Hapoel Tel Aviv - MK Beer Sheva
20:00Societe Omnisports De L'Armee - AS Tanda
20:00Diriangen - Sebaco
20:05Maccabi Tel Aviv - Hapoel Holon
20:15Brose Bamberg - Ratiopharm UlmPriamy prenos
20:15Fylkir Reykjavik ženy - IA Akranes ženy
20:30Elche - Real ZaragozaPriamy prenos
20:30Bari - NovaraPriamy prenos
20:30Padova - Bassano
20:30Forli - Fano
20:30Sao Francisco ženy - Vitoria das Tabocas ženy
20:30Portuguesa Londrinense - Maringa FC
20:30Resende RJ - Boavista RJ
20:30Costa Del Este - Atletico Chiriqui
20:30Santos - Deportivo Saprissa
20:45Škótsko - Slovinsko
20:45Rumunsko - Dánsko
20:45Čierna Hora - Poľsko
20:45Malta - Slovensko
20:45Severné Írsko - Nórsko
20:45Brindisi - Avellino
21:00Sao Paulo - CorinthiansPriamy prenos
21:00Team SoloMid - Phoenix1
21:00Colon - LanusPriamy prenos
21:00Real Potosi - Nacional PotosiPriamy prenos
21:00Auto Club
21:00Bangu - Botafogo
21:00Atlético Venezuela - Trujillanos
21:00Sao Jose PA - Internacional
21:00Cruzeiro RS - Ypiranga RS
21:00Caxias RS - Passo Fundo RS
21:00Veranopolis - Sao Paulo RS
21:00UAI Urquiza - Deportivo Riestra
21:00Jacuipense - Bahia de Feira
21:00Juazeirense - Galicia EC
21:00Chapecoense - Avai
21:00Horizonte - Ferroviario
21:00Vila Nova - Goias
21:00Defensores de Cambaceres - Lujan
21:00Paysandu - Clube Do Remo
21:00Coruripe - ASA
21:00Audax SP ženy - EC Iranduba ženy
21:00Sao Jose SP ženy - Foz Cataratas ženy
21:00EC Vitoria ženy - Rio Preto ženy
21:00Santos SP ženy - Ponte Preta ženy
21:00Villa Nova - Tupi MG
21:00J Malucelli - Londrina
21:00Portuguesa Desportos - Uniao Barbarense
21:00Sport Recife - Santa Cruz FC
21:00Melipilla - San Antonio Unido
21:00Central SC - Salgueiro
21:00MIL Admirals - GRA Griffins
21:00Stade Francais - Toulon
21:00Sesi SP - Minas Tenis Clube
21:00Deportivo Madryn - Gimnasia Mendoza
21:00CRB - CSAPriamy prenos
21:00Atletico MG - URT MG
21:05Social Espanyol - CA Estudiantes Caseros
21:30LA Clippers - SAC KingsPriamy prenos
21:30MIL Bucks - CHI BullsPriamy prenos
21:30HOU Rockets - OKC ThunderPriamy prenos
21:30San Martin de San Juan - Boca JuniorsPriamy prenos
21:30Danubio - Cerro
21:30IA Sud America - CA River Plate
21:30Nacional De Football - Liverpool MontevideoPriamy prenos
21:30Juventud De Las Piedras - Plaza Colonia
21:30Santos de Guápiles - Deportivo Saprissa
21:30Nublense - San Marcos De Arica
21:30Llaneros - Real Cartagena
21:30Club General Martin Ledesma - 22 De Setiembre FBC
21:30Valur - Breidablik
21:30Waterhouse - Montego Bay UtdPriamy prenos
21:30CDF San Martin - Boca Juniors
21:45AD Fundao - Sporting CP
22:00NJ Devils - DAL StarsPriamy prenos
22:00Fuerza Amarilla SC - LDU QuitoPriamy prenos
22:00Boca Unidos - All Boys
22:00Gimnasia Jujuy - Sportivo Estudiantes
22:00Monagas - Anzoategui
22:00Ah Zapla - Sportivo Patria
22:00CD Libertad De Sunchales - Guaraní Antonio Franco
22:00Juventud Unida Universitario - Gutierrez
22:00Trinidad a Tobago ženy - Venezuela ženy
22:00Sporting San Jose - AD Juventud Escazucena
22:00Pumas Generalena - AD Curridabat
22:00Naval - CD Trasandino de Los Andes
22:00Itabaiana - CS Sergipe
22:00Cobreloa - Union San Felipe
22:00TOR Marlies - SYR Crunch
22:00Cienciano - Deportivo Municipal
22:00Circolo ženy - Sporting Cristal ženy
22:00CA Independiente Neuquen - Ferro Carril Oeste LP
22:00Itumbiara - Ipora EC
22:00Barrio Mexico - AD Grecia
22:00Stjarnan ženy - Valur Reykjavík ženy
22:05TEX Rangers - LA Dodgers
22:05CHI White Sox - SF Giants
22:10ARI Diamondbacks - CLE Indians
22:10LA Angels - KC Royals
22:15Cucuta Deportivo - Orsomarso
22:30Nový Zéland - Južná Afrika
22:30Barcelona Guayaquil - Universidad Catolica del EcuadorPriamy prenos
22:30Limon FC - AD San Carlos
22:30Colchagua CD - Independiente de Cauquenes
22:30Flamengo - Vasco Da GamaPriamy prenos
22:30Magallanes - Curico Unido
22:30Tivoli Gardens - Boys Town
22:30Portmore United - Harbour View FC
22:30Jamalco FC - Arnett Gardens
23:00Fluminense - Macae Esporte RJ
23:00Municipal Liberia - Cartagines
23:00CD FAS - CD Pasaquina
23:00Municipal Limeño - CD Sonsonate
23:00Seattle Sounders II - Sacramento Republic
23:00CA Chaco For Ever - Juventud Antoniana
23:00Sportivo Las Parejas - Club Villa Mitre
23:00Aduaneros de Carabobo - Cocodrilos
23:00Barranquilla FC - Union Magdalena
23:00Atletico Cali FC - Universitario Popayan
23:00HFD Wolf Pack - PRO Bruins
23:00Gualaceo SC - Santa Rita
23:00El Salvador - CD Olimpia
23:00Barbados ženy - Martinik ženy
23:00Celaya II - Atletico San Luis II
23:00Barnechea - Municipal La Pintana
23:00Deportivo Petare - CSD Comunicaciones
23:00Sporting San Miguelito - CD Arabe Unido
23:30Sao Bento - Ponte PretaPriamy prenos
23:30River Plate - BelgranoPriamy prenos
23:30Temperley - Atlético TucumánPriamy prenos
23:30Central Cordoba - Ferro Carril Oeste
23:30Jacobina EC - EC Vitoria
23:30Fortaleza EC - Tiradentes CE
23:30Criciuma - EC Internacional SC
ČasŠportUdalosť
00:00BOS Celtics - MIA HeatPriamy prenos
00:00IND Pacers - PHI 76ersPriamy prenos
00:00FlyQuest - Team Liquid
00:00PIT Penguins - PHI FlyersPriamy prenos
00:00Plaza Amador - Alianza FC
00:00Deportivo Cali - Deportivo Pasto
00:00BDF FC - Belmopan Bandits SC
00:00Trotamundos - Cocodrilos
00:00RB Brasil - Botafogo SP
00:00Guaros de Lara - Bucaneros
00:00Petapa - CSD Comunicaciones
00:00Leones de America FC - New York FC Colon
00:00Deportivo Jaamsa ženy - Geminis ženy
00:00Agropecuario - Union Sunchales
00:00Herediano - UCR
00:00Racing Club Haitien - America des Cayes
00:00XV Piracicaba - Juventus SP
00:00Sportivo Belgrano - Sol de America de Formosa
00:05Oshawa Generals - Sudbury Wolves
00:30Brasil de Pelotas - Novo Hamburgo
00:30Juventud Unida G. - Villa Dalmine
00:30Tubarao - Brusque
00:30Foz Do Iguacu - PSTC
00:30Coritiba - Rio Branco PR
00:30Zamora - Deportivo Zulia
00:40Aldosivi - Arsenal
01:00WIN Jets - VAN CanucksPriamy prenos
01:00Waterhouse - Montego Bay UtdPriamy prenos
01:00PIT Penguins - PHI FlyersPriamy prenos
01:00ITF ženy - MorningtonPriamy prenos
01:00Quimsa - Peñarol
01:00Herediano - UCR
01:00Union de Mar del Plata - Independiente de Neuquen
01:00Hispano Americano - San Lorenzo de Almagro
01:00Gaiteros - Marinos de Anzoategui
01:00Guaiqueries - Panteras
01:00Guaros de Lara - Bucaneros
01:10Deportivo Capiata - Guarani Asuncion
01:15Weber Bahia Estudiantes U23 - Argentino Junin U23
01:40CA Aldosivi - Arsenal de SarandiPriamy prenos
02:00DEN Nuggets - NO PelicansPriamy prenos
02:00GS Warriors - MEM GrizzliesPriamy prenos
02:00ANA Ducks - NY RangersPriamy prenos
02:00Barbados - Martinik
02:00Once Caldas - Rionegro Aguilas
02:00Portland Thorns ženy - Chicago Red Stars ženy
02:00Asociacion Morteros - Atletico Bell (Bell Ville)
02:00DOMC Cobras - CdSL Griffins
02:00Sonsonate BC - Centro Educativo Denver San Salvador
02:00Isidro Metapan - Santa Tecla
02:00ABA Ancud - CD Espanol Osorno
02:00San Martin de La Rioja - Olimpia de Catamarca
02:00Municipalidad de Junin - Centro Espanol de Plottier
02:00Independiente de Oliva - Deportivo Norte de Armstrong
02:00Deportivo Rivadavia Mendoza - Perfora de Plaza Huincul
02:00Capuchinos de Concordia - BH de Gualeguay
02:00Amancay de La Rioja - Hindu BBC de Catamarca
02:00La Union Formosa U23 - Ferro Carril U23
02:00Instituto de Cordoba - Atlético Boca juniori
02:30Victoria - South Australia
02:30Arcense Biomedical - Rapido De La Union
02:30Petrolero Argentino - Club Estudiantes
02:30La Union Colon - Platense
03:00WTA - MiamiPriamy prenos
03:00ITF - Kofu - ženy
03:00UNAN Managua - Chinandega FC
03:30LA Lakers - POR Trail BlazersPriamy prenos
03:30PATTS Seahorses - RTU Blue Thunder
04:00ITF - Quanzhou - ženyPriamy prenos
04:00China OpenPriamy prenos
05:00India - Austrália
05:00ITF - Indonézia F4
08:30WBOP Magic - Northern StarsPriamy prenos
08:30Nandor Ecseki - Josip HuzjakPriamy prenos
09:00Andrew Ware - Mervyn KingPriamy prenos
09:00ITF - Bahrajn F2
09:00ITF - Izrael F3
09:00Ekvádor U20 - Honduras U20
09:10Andrew Baggaley - Aleksandar KarakasevicPriamy prenos
09:50Florian Bluhm - Frantisek PlacekPriamy prenos
10:00Mervyn King - Jarrad BreenPriamy prenos
10:00Challenger - St BrieucPriamy prenos
10:00ITF - Chorvátsko F4
10:00ITF - Taliansko F6Priamy prenos
10:00ITF - Santa Margherita - ženyPriamy prenos
10:00ITF - Španielsko F9
10:00ITF - Croissy-Beaubourg - ženy
10:00Kadir Has univerzitný tím - Acibadem University
10:00Nórsko - Macedónsko
10:30Valerij Rakov - Pavel PlatonovPriamy prenos
10:30Albany Creek rezervný tím - Logan Lightning rezervný tím
11:00Jarrad Breen - Andrew WarePriamy prenos
11:00Corvidae - Funky Monkeys - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
11:00Sharurspor - FC Agsu
11:10Nandor Ecseki - Andrew BaggaleyPriamy prenos
11:30Bulleen Lions ženy - Calder Utd SC ženy
11:50Florian Bluhm - Aleksandar KarakasevicPriamy prenos
12:00KAL Jumbos - Hyundai Skywalkers - Kórea - V LigaPriamy prenos
12:00Andrew Ware - Mervyn KingPriamy prenos
12:00FK Tambov - FK YeniseyPriamy prenos
12:00Corvidae - Funky Monkeys - CS:GO - ESL ANZ - Match 2
12:00Ararat Yerevan II - Pyunik Yerevan II
12:00Južná Kórea U20 - Zambia U20
12:03Hall GreenPriamy prenos
12:11SwindonPriamy prenos
12:30Valerij Rakov - Frantisek PlacekPriamy prenos
12:30MCC - Middlesex
12:30Dome FC - Bangkok Christian College
12:30Albany Creek - Logan Lightning
12:30Indian Bank - Southern Railway
12:30PSM Makassar - Perseru Serui
12:30Amkar Perm - Dinamo Kirov
13:00Rumunsko U21 - Dánsko U21Priamy prenos
13:00Mervyn King - Jarrad BreenPriamy prenos
13:00Legacy - Supremacy - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
13:00Etisalat - Alaab Damanhour
13:00Irkutsk - Sakhalin
13:00Shamkir - Qaradag Lokbatan
13:00Zaqatala - Goyazan Qazakh
13:00Anži Machačkala - FK Legion Dynamo
13:10Fairview (JA)Priamy prenos
13:10Pavel Platonov - Josip HuzjakPriamy prenos
13:45El Masry - Smouha
13:50Nandor Ecseki - Florian BluhmPriamy prenos
14:00MFK Karvina U21 - FK Pribram U21
14:00Legacy - Supremacy
14:00Talaa El Geish - Smouha
14:00Al Ittihad - Uhod
14:00Al Nahda - Al Hilal
14:00Al Nasr - Al Fateh
14:00San Lorenzo rezervný tím - Quilmes rezervný tím
14:00Crewe U23 - Crystal Palace U23
14:00Sheff Wed U23 - Cardiff U23
14:30Jarrad Breen - Andrew WarePriamy prenos
14:30Andrew Baggaley - Josip HuzjakPriamy prenos
15:00PlumptonPriamy prenos
15:00ITF - Campinas - ženy
15:00CSM Studentesc Iasi - Dunarea Calarasi
15:00Rethymno Cretan Kings - Olympiacos
15:00Sonderjyske rezervný tím - Vejle rezervný tím
15:00Nórsko U19 - Španielsko U19
15:00Bielorusko U19 - Anglicko U19
15:00Heliopolis - Al Tayaran
15:00Poltava Basket K3 ženy - Poltava ženy
15:08MonmorePriamy prenos
15:10Market RasenPriamy prenos
15:18SheffieldPriamy prenos
15:20WolverhamptonPriamy prenos
15:30U Jolidon Cluj ženy - HCM Roman ženy
15:30Assi Basket Brindisi U20 - Nuova Pallacanestro Olginate U20
15:45Bowls Grand Prix - FinálePriamy prenos
16:00Pavel Platonov - Frantisek PlacekPriamy prenos
16:00Abdullah Gul Universitesi ženy - Girne Universitesi ženy
16:00Hatay ženy - Osmaniye Genclik ženy
16:00Canik Belediye ženy - Yakin Dogu Universitesi ženy
16:00Al Olimpy - Al Ahly
16:00Nadezhda Orenburg ženy - MBA Moskva ženy
16:00UMMC Jekaterinburg ženy - Dynamo Novosibirsk ženy
16:30Aswan FC - Al Ahly Cairo
16:30KK Tallinna Ulikool Women - Liepajas Women
16:40Valerij Rakov - Aleksandar KarakasevicPriamy prenos
16:45Poľsko U21 - Česká republika U21Priamy prenos
17:00ATP - MiamiPriamy prenos
17:00Novi Pazar - KMF Kopernikus Vidre
17:00Craiova - Targu Mures
17:00Adana ASKI ženy - Galatasaray ženy
17:00Al Dukhan - Al Shams
17:00BK Samara - Spartak Primorye Vladivostok
17:00AGU Spor Kulubu ženy - Girne Universitesi ženy
17:10Bnei Herzliya ženy - Maccabi Bnot Ashdod ženy
17:10Elitzur Holon ženy - Maccabi Ramat Hen ženy
17:20Andrew Baggaley - Florian BluhmPriamy prenos
17:30Hurrikaani - Vantaa Ducks
17:30HPK Hämeenlinna - Jyp
17:30Ilves - Tappara
17:30HIFK - TPS
17:30Pelicans - Kalpa
17:55Švédsko - Allsvenskan
18:00Unics Kazaň - Avtodor SaratovPriamy prenos
18:00BC Khimki - CSKA MoskvaPriamy prenos
18:00Švédsko U21 - Česká republika U21Priamy prenos
18:00Dzukija - ZalgirisPriamy prenos
18:00Lokomotiv Jaroslavľ - SKA PetrohradPriamy prenos
18:00IK Sävehof - Lugi HF
18:00Challenger - LeonPriamy prenos
18:00Frantisek Placek - Josip HuzjakPriamy prenos
18:00Budowlani Lodz ženy - Palac Bydgoszcz ženy
18:00Almaz U20 - SKA-1946 U20
18:00Russkie Vityazi U20 - Krasnaya Armiya U20
18:00Dzukija Alytus - ZalgirisPriamy prenos
18:00Darussafaka - Usak
18:00Gezira Club - Zamalek
18:40Pavel Platonov - Aleksandar KarakasevicPriamy prenos
18:45Dánsko U21 - Anglicko U21
19:00IF Malmö Redhawks - Växjö Lakers HCPriamy prenos
19:00Skellefteå AIK - Frölunda HCPriamy prenos
19:00Čes. rep U19 - Rakúsko U19Priamy prenos
19:00Škótsko U19 - Maďarsko U19Priamy prenos
19:00Nykobing - Vendsyssel FFPriamy prenos
19:00Pobr. Slonoviny - SenegalPriamy prenos
19:00SC Potsdam ženy - VC Wiesbaden ženy
19:00Hammarby IF HF - IFK Ystad HK
19:00HK Malmö - HK Aranäs
19:00Francúzsko U19 - Izrael U19
19:00Bulharsko U19 - Bosna a Hercegovina U19
19:05BAL Orioles - BOS Red Sox
19:15Rögle BK - BIK Karlskoga
19:20Nandor Ecseki - Valerij RakovPriamy prenos
19:28NottinghamPriamy prenos
19:30Zabok - Cedevita
19:33YarmouthPriamy prenos
19:39RomfordPriamy prenos
19:45El Zamalek - Misr Lel Makasa
20:00FFC Frankfurt ženy - Freiburg ženy
20:00Florian Bluhm - Josip HuzjakPriamy prenos
20:15Superliga
20:30AS Rím - Brescia
20:30Limoges - Paris-LevalloisPriamy prenos
20:30Dabrowa Gornicza ženy - Siodemka Legionovia ženy
20:40Nandor Ecseki - Pavel PlatonovPriamy prenos
20:45Reggio Emilia - BresciaPriamy prenos
20:45Recanati - Chieti
20:45Arezzo - Pistoiese
21:00Taliansko U21 - Španielsko U21Priamy prenos
21:15Ercolano U20 - Athletic System San Giorgio U20
21:20Frantisek Placek - Aleksandar KarakasevicPriamy prenos
21:30San Giorgio U20 - Buccinasco CRAC Bionics U20
22:00Smug - PunkPriamy prenos
22:00Andrew Baggaley - Valerij RakovPriamy prenos
22:05LA Dodgers - CHI White Sox
22:10ARI Diamondbacks - LA Angels
22:10SD Padres - SEA Mariners
22:20Julio Fuentes - MARNPriamy prenos
22:30Nový Zéland - Južná Afrika
22:30Funvic/Taubate - JF Volei
22:40Brolynho - INFILTRATIONPriamy prenos
23:00Ricki Ortiz - MomochiPriamy prenos
23:15Malvin - Bigua
23:20Smug - Julio FuentesPriamy prenos
23:40INFILTRATION - PunkPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00NY Islanders - NAS Predators
00:00BUF Sabres - FLA Panthers
00:00Ricki Ortiz - MARNPriamy prenos
00:00Velez Sarsfield - HuracanPriamy prenos
00:05ATL Braves - DET Tigers
00:05PIT Pirates - MIN Twins
00:05HOU Astros - STL Cardinals
00:20Smug - BrolynhoPriamy prenos
00:30TB Lightning - CHI BlackhawksPriamy prenos
00:30Maverley Hughenden - Reno FCPriamy prenos
00:30Guaros de Lara - Bucaneros
00:40Punk - MomochiPriamy prenos
01:00NY Islanders - NAS PredatorsPriamy prenos
01:00BUF Sabres - FLA PanthersPriamy prenos
01:00CAR Hurricanes - DET Red WingsPriamy prenos
01:00Ricki Ortiz - Julio FuentesPriamy prenos
01:20Smug - INFILTRATIONPriamy prenos
01:30TB Lightning - CHI BlackhawksPriamy prenos
01:30NY Knicks - DET PistonsPriamy prenos
01:30TOR Raptors - ORL MagicPriamy prenos
01:40Momochi - MARNPriamy prenos
02:00STL Blues - ARZ CoyotesPriamy prenos
02:00SA Spurs - CLE CavaliersPriamy prenos
02:00Ricki Ortiz - BrolynhoPriamy prenos
02:15CA Talleres de Córdoba - Olimpo B BlancaPriamy prenos
02:20Julio Fuentes - PunkPriamy prenos
02:30DAL Mavericks - OKC ThunderPriamy prenos
02:30Victoria - South Australia
02:40Momochi - SmugPriamy prenos
03:00CAL Flames - COL AvalanchePriamy prenos
03:00UWI - Humble LionsPriamy prenos
03:00Ricki Ortiz - INFILTRATIONPriamy prenos
03:10CLE Indians - CHI Cubs
03:20Punk - MARNPriamy prenos
03:40Momochi - BrolynhoPriamy prenos
04:00INFILTRATION - Julio FuentesPriamy prenos
04:20MARN - SmugPriamy prenos
04:30SAC Kings - MEM GrizzliesPriamy prenos
04:30UTA Jazz - NO PelicansPriamy prenos
04:40Brolynho - PunkPriamy prenos
05:00India - Austrália
05:00Julio Fuentes - MomochiPriamy prenos
05:20Smug - Ricki OrtizPriamy prenos
05:40INFILTRATION - MARNPriamy prenos
06:00Julio Fuentes - BrolynhoPriamy prenos
06:20Ricki Ortiz - PunkPriamy prenos
06:30Afganistan - Írsko
06:40INFILTRATION - MomochiPriamy prenos
07:00Brolynho - MARNPriamy prenos
09:00Greg Harlow - Wayne WillgressPriamy prenos
09:00Florian Bluhm - Pavel PlatonovPriamy prenos
09:40Nandor Ecseki - Frantisek PlacekPriamy prenos
10:00Wayne Willgress - Robert PaxtonPriamy prenos
10:20Valerij Rakov - Josip HuzjakPriamy prenos
11:00Robert Paxton - Greg HarlowPriamy prenos
11:00Srí Lanka - Bangladéš - 2. ODIPriamy prenos
11:00Austrália - Spojené arabské emirátyPriamy prenos
11:00Andrew Baggaley - Pavel PlatonovPriamy prenos
11:40Aleksandar Karakasevic - Josip HuzjakPriamy prenos
12:00Greg Harlow - Wayne WillgressPriamy prenos
12:00IBK Altos ženy - Hungkuk Pink Spiders ženyPriamy prenos
12:00Cambridge MCCU - Nottinghamshire
12:00Glamorgan - Cardiff MCCU
12:00Gloucestershire - Durham MCCU
12:00Kent - Leeds/Bradford MCCU
12:00Leicestershire - Loughborough MCCU
12:00Oxford MCCU - Surrey
12:03NottinghamPriamy prenos
12:11Perry BarrPriamy prenos
12:20Florian Bluhm - Valerij RakovPriamy prenos
12:30Japonsko - ThajskoPriamy prenos
12:30MCC - Middlesex
13:00Wayne Willgress - Robert PaxtonPriamy prenos
13:00Južná Kórea - SýriaPriamy prenos
13:00Nandor Ecseki - Aleksandar KarakasevicPriamy prenos
13:05Vaal (JA)Priamy prenos
13:40Andrew Baggaley - Frantisek PlacekPriamy prenos
14:00Macedónsko U21 - Bulharsko U21Priamy prenos
14:00Driedaagse De Panne
14:30Robert Paxton - Greg HarlowPriamy prenos
15:00HexhamPriamy prenos
15:00Uzbekistan - KatarPriamy prenos
15:00Irán - ČínaPriamy prenos
15:08CrayfordPriamy prenos
15:10SouthwellPriamy prenos
15:18SunderlandPriamy prenos
15:20WolverhamptonPriamy prenos
15:45Bowls Grand Prix - FinálePriamy prenos
16:00Gruzínsko - LotyšskoPriamy prenos
16:00Albánsko - Bosna a HercegovinaPriamy prenos
17:00WTA - MiamiPriamy prenos
17:20Slovensko U21 - Srbsko U21
17:45Nemecko U21 - Portugalsko U21
18:00Ak Bars Kazaň - Metallurg MagnitogorskPriamy prenos
18:00Estónsko - ChorvátskoPriamy prenos
18:00Nórsko U21 - Rusko U21Priamy prenos
18:00FC Koper - NK KrskoPriamy prenos
18:00Macedónsko - BieloruskoPriamy prenos
18:00Galatasaray ženy - Dinamo Kazan ženyPriamy prenos
18:25KK Buducnosť - Červená hviezda
19:00Färjestad - HV71Priamy prenos
19:00Brynäs IF - LinköpingPriamy prenos
19:05MIN Twins - TB Rays
19:10NY Mets - STL Cardinals
19:28SheffieldPriamy prenos
19:30Saudská Arábia - IrakPriamy prenos
19:30EHC Munchen - Eisbären BerlinPriamy prenos
19:33KinsleyPriamy prenos
19:38TowcesterPriamy prenos
20:00Tours - Rhein-MainPriamy prenos
20:30Casalmaggiore ženy - Busto Arsizio ženyPriamy prenos
20:30Valencia - Unicaja Malaga
20:30Trentino - FenerbahcePriamy prenos
20:39HarlowPriamy prenos
20:45Portugalsko - ŠvédskoPriamy prenos
20:45Írska republika - IslandPriamy prenos
20:45Holandsko - TalianskoPriamy prenos
20:45Rakúsko - FínskoPriamy prenos
21:00Francúzsko - Španielsko
22:00Bolívia - ArgentínaPriamy prenos
22:00Gllty - Snake EyezPriamy prenos
22:05MIL Brewers - CLE Indians
22:05KC Royals - CHI White Sox
22:05CHI Cubs - SF Giants
22:10SEA Mariners - ARI Diamondbacks
22:10LA Angels - OAK Athletics
22:20GamerBee - Alex VallePriamy prenos
22:30Nový Zéland - Južná Afrika
22:40Eita - Justin WongPriamy prenos
23:00Honduras - KostarikaPriamy prenos
23:00Ekvádor - Kolumbia
23:00PR Balrog - Daigo UmeharaPriamy prenos
23:20Gllty - GamerBeePriamy prenos
23:40Justin Wong - Snake EyezPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00Čile - VenezuelaPriamy prenos
00:00PR Balrog - Alex VallePriamy prenos
00:05PIT Pirates - BOS Red Sox
00:20Gllty - EitaPriamy prenos
00:40Snake Eyez - Daigo UmeharaPriamy prenos
01:00Trinidad a Tobago - MexikoPriamy prenos
01:00CHA Hornets - MIL BucksPriamy prenos
01:00IND Pacers - MIN TimberwolvesPriamy prenos
01:00PR Balrog - GamerBee
01:00NJ Devils - WIN JetsPriamy prenos
01:00CLB Blue Jackets - BUF SabresPriamy prenos
01:00BOS Bruins - NAS PredatorsPriamy prenos
01:00PHI Flyers - OTT SenatorsPriamy prenos
01:00ITF ženy - Mornington
01:00SK Gaming - OpTic Gaming - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
01:00CS Bakersfield - Georgia Tech
01:00CAR Hurricanes - DET Red Wings
01:20Gllty - Justin Wong
01:30DET Pistons - MIA HeatPriamy prenos
01:30BKN Nets - PHI 76ersPriamy prenos
01:30ATL Hawks - PHX SunsPriamy prenos
01:30TOR Maple Leafs - FLA PanthersPriamy prenos
01:30MON Canadiens - DAL StarsPriamy prenos
01:40Daigo Umehara - Alex Valle
01:45Brazília - ParaguajPriamy prenos
02:00HOU Rockets - GS WarriorsPriamy prenos
02:00MIN Wild - WAS CapitalsPriamy prenos
02:00PR Balrog - Eita
02:10SK Gaming - OpTic Gaming - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
02:20GamerBee - Snake Eyez
02:30Victoria - South Australia
02:40Daigo Umehara - Gllty
03:00EDM Oilers - LA KingsPriamy prenos
03:00PR Balrog - Justin Wong
03:00ITF - Japonsko F4
03:00ITF - Kofu - ženy
03:20Snake Eyez - Alex Valle
03:20Team Liquid - Winterfox - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
03:30TCU - Central Florida
03:40Daigo Umehara - Eita
04:00POR Trail Blazers - DEN NuggetsPriamy prenos
04:00ANA Ducks - VAN CanucksPriamy prenos
04:00Justin Wong - GamerBee
04:00ITF - Quanzhou - ženy
04:05Panama - Spojené štáty americkéPriamy prenos
04:15Peru - Uruguaj
04:20Alex Valle - Gllty
04:30LA Lakers - WAS WizardsPriamy prenos
04:30SJ Sharks - NY RangersPriamy prenos
04:30Team Liquid - Winterfox - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
04:40Eita - Snake Eyez
05:00GamerBee - Daigo Umehara
05:00India - Austrália - 4. test
05:00ITF - Indonézia F4
05:20Gllty - PR Balrog
05:40Justin Wong - Alex Valle
06:00GamerBee - Eita
06:20PR Balrog - Snake Eyez
06:40Justin Wong - Daigo Umehara
07:00Eita - Alex Valle
07:00Royal Club - Gama e-Sport Dream
08:00China Open
09:00ITF - Turecko F12
09:00ITF - Bahrajn F2
09:00ITF - Izrael F3
09:00ITF - Grécko F4
09:00ITF - Heraklion - ženy
09:00ITF - Istanbul - ženy
10:00Challenger - St Brieuc
10:00ITF - Egypt F11
10:00ITF - Chorvátsko F4
10:00ITF - Taliansko F6
10:00ITF - Santa Margherita - ženy
10:00ITF - Španielsko F9
10:00ROX Tigers - SK Telecom T1
10:00ITF - Croissy-Beaubourg - ženy
10:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
10:15Alaska Aces - Mahindra FloodbusterPriamy prenos
11:00DAN Gaming - DS Gaming
11:00ITF - Tunisia F12
11:00ITF - Hammamet - ženy
11:00ITF - Portugal F4
11:00ITF - Obidos - ženy
11:05Challenger SeriesPriamy prenos
12:00Hyundai Skywalkers - KAL JumbosPriamy prenos
12:00Cambridge MCCU - Nottinghamshire
12:00Glamorgan - Cardiff MCCU
12:00Gloucestershire - Durham MCCU
12:00Kent - Leeds/Bradford MCCU
12:00Leicestershire - Loughborough MCCU
12:00Oxford MCCU - Surrey
12:00Team Immunity - Chiefs eSports Club - CS:GO - ZEN League - Match 1
12:02Hall GreenPriamy prenos
12:11NewcastlePriamy prenos
12:30MCC - Middlesex - Tour zápas
13:00Rain or Shine Elasto Painters - Meralco BoltsPriamy prenos
13:00Team Immunity - Chiefs eSports Club - CS:GO - ZEN League - Match 2
13:00MVP - Samsung Galaxy
13:00Saint Gaming - SN Gaming
13:05Kenilworth (JA)Priamy prenos
14:00JYP - TheMongolz - CS:GO - ZEN League - Match 1
15:00SouthwellPriamy prenos
15:00Fakel Novyi Urengoy - IstanbulPriamy prenos
15:00ITF - Campinas - ženy
15:00JYP - TheMongolz - CS:GO - ZEN League - Match 2
15:08HovePriamy prenos
15:10SedgefieldPriamy prenos
15:18Belle VuePriamy prenos
15:20LingfieldPriamy prenos
16:00Taliansko - Torneo Viareggio
17:00NK Rudar Velenje - NK CeljePriamy prenos
17:00WTA - MiamiPriamy prenos
17:00ATP - Miami
17:00Česká republika - Extraliga
17:30Lietkabelis - SiauliaiPriamy prenos
17:30Vytautas - Pieno Zvaigzdes PasvalysPriamy prenos
17:50Erdi VSE - DVSC
18:00THW Kiel - TV BittenfeldPriamy prenos
18:00Olympiacos ženy - Jenisej ženyPriamy prenos
18:00Lokomotiv Jaroslavľ - SKA PetrohradPriamy prenos
18:00NK Domzale - NK AluminijPriamy prenos
18:00Natus Vincere - NiP - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
18:00Challenger - Leon
18:15GKS Tychy - Cracovia
18:30Ribe-Esbjerg HH - Bjerringbro SilkeborgPriamy prenos
18:55KemptonPriamy prenos
19:00Duren - SVG LuneburgPriamy prenos
19:00Nanterre - Telekom BonnPriamy prenos
19:00Växjö Lakers HC - IF Malmö RedhawksPriamy prenos
19:00Frolunda HC - Skellefteå AIKPriamy prenos
19:00WTA - MiamiPriamy prenos
19:00Schweriner SC ženy - Bursa BBSK ženyPriamy prenos
19:00Elite League
19:10Natus Vincere - NiP - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
19:15BIK Karlskoga - Rögle BK
19:28YarmouthPriamy prenos
19:30Nürnberg Ice Tigers - Grizzlys WolfsburgPriamy prenos
19:30NK Maribor - NK RadomljePriamy prenos
19:30Berlin Volleys - TV Ingersoll BuhlPriamy prenos
19:33SunderlandPriamy prenos
19:38SwindonPriamy prenos
19:45Ujpest - Vasas
20:00VFB Friedrichshafen - Konigs WusterhausenPriamy prenos
20:00Ludwigsburg - BanvitPriamy prenos
20:15Olimpija Ljubljana - ND GoricaPriamy prenos
20:20Astralis - Kinguin - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
20:25PeterboroughPriamy prenos
20:30Iberostar Tenerife - Asvel Lyon-VilleurbannePriamy prenos
20:30Umana Venezia - Pinar KarsiyakaPriamy prenos
20:30Dinamo Sassari - MonakoPriamy prenos
20:30BC Oostende - ChalonPriamy prenos
20:31Central ParkPriamy prenos
20:45SC Magdeburg - VfL GummersbachPriamy prenos
21:05CIN Reds - CLE Indians
21:05MIL Brewers - LA Angels
21:05CHI White Sox - SD Padres
21:15FC Barcelona - Inter Movistar FS
21:30Astralis - Kinguin - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
22:00Gootecks - K-Brad
22:10SEA Mariners - LA Dodgers
22:20FUUDO - Wolfkrone
22:40Fchamp - tokido
23:00XIAN - MOV
23:20Gootecks - FUUDO
23:40tokido - K-Brad
ČasŠportUdalosť
00:00XIAN - Wolfkrone
00:20Gootecks - Fchamp
00:40K-Brad - MOV
01:00PHI 76ers - ATL HawksPriamy prenos
01:00ORL Magic - OKC ThunderPriamy prenos
01:00ITF ženy - Mornington
01:00XIAN - FUUDO
01:00Immortals - Rivali - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
01:00Česká republika - Extraliga
01:00Quilmes - San MartinPriamy prenos
01:20Gootecks - tokido
01:30TOR Raptors - CHA HornetsPriamy prenos
01:30NY Knicks - MIA HeatPriamy prenos
01:30BOS Celtics - MIL BucksPriamy prenos
01:40MOV - Wolfkrone
02:00NO Pelicans - DAL MavericksPriamy prenos
02:00MEM Grizzlies - IND PacersPriamy prenos
02:00PIT Penguins - CHI BlackhawksPriamy prenos
02:00XIAN - Fchamp
02:10Immortals - Rivali - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
02:20FUUDO - K-Brad
02:30Victoria - South Australia - Sheffield Shield
02:40MOV - Gootecks
02:45Brazília - Paraguaj
03:00CAL Flames - LA KingsPriamy prenos
03:00ITF - Japonsko F4
03:00ITF - Kofu - ženy
03:00XIAN - tokido
03:20K-Brad - Wolfkrone
03:20compLexity - Selfless - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
03:30SA Spurs - GS WarriorsPriamy prenos
03:40MOV - Fchamp
04:00COL Avalanche - WAS CapitalsPriamy prenos
04:00ITF - Quanzhou - ženy
04:00tokido - FUUDO
04:20Wolfkrone - Gootecks
04:30SAC Kings - UTA JazzPriamy prenos
04:30LA Clippers - WAS WizardsPriamy prenos
04:30ARZ Coyotes - STL BluesPriamy prenos
04:30compLexity - Selfless - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
04:40Fchamp - K-Brad
05:00Hongkong - Nepál
05:00ITF - Indonézia F4
05:00FUUDO - MOV
05:00Bangladéš - Pakistan - Medzinárodné zápasy U23
05:00India - Afganistan - Medzinárodné zápasy U23
05:00Thai OpenPriamy prenos
05:20Gootecks - XIAN
05:40tokido - Wolfkrone
06:00FUUDO - Fchamp
06:20XIAN - K-Brad
06:30Afganistan - Írsko
06:40tokido - MOV
07:00Fchamp - Wolfkrone
07:00Young Miracles - NON
08:00China OpenPriamy prenos
09:00Orleans InternationalPriamy prenos
09:00ITF - Turecko F12
09:00ITF - Bahrajn F2
09:00ITF - Izrael F3
09:00ITF - Grécko F4
09:00ITF - Istanbul - ženy
10:00Challenger - St Brieuc
10:00ITF - Egypt F11
10:00ITF - Chorvátsko F4
10:00ITF - Taliansko F6
10:00ITF - Španielsko F9
10:00ITF - Croissy-Beaubourg - ženy
10:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
10:20Richmond - Collingwood
11:00ITF - Tunisia F12
11:00ITF - Portugal F4
11:00ITF - Obidos - ženy
11:00Athletico - Cypher - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
11:00LGD Gaming - Royal Never Giveup
11:00IN Gaming - Oh My Dream
11:05Canterbury Bulldogs - Brisbane BroncosPriamy prenos
12:00Cambridge MCCU - Nottinghamshire
12:00Glamorgan - Cardiff MCCU
12:00Gloucestershire - Durham MCCU
12:00Kent - Leeds/Bradford MCCU
12:00Leicestershire - Loughborough MCCU
12:00Oxford MCCU - Surrey
12:00Athletico - Cypher - CS:GO - ESL ANZ - Match 2
12:00IBK Altos ženy - Hungkuk Pink Spiders ženyPriamy prenos
12:03SunderlandPriamy prenos
12:11SheffieldPriamy prenos
12:20Turffontein (JA)Priamy prenos
13:00Avant Garde - Alpha Sydney - CS:GO - ESL ANZ - Match 1
13:00Invictus Gaming - IMay
14:00Avant Garde - Alpha Sydney - CS:GO - ESL ANZ - Match 2
14:45LimerickPriamy prenos
15:00TauntonPriamy prenos
15:00ITF - Campinas - ženy
15:08RomfordPriamy prenos
15:10WolverhamptonPriamy prenos
15:18CrayfordPriamy prenos
15:20WarwickPriamy prenos
16:00VEF Riga - Parma PermPriamy prenos
16:00Legend Dragon - Mighty Eagle
17:00Splyce - Unicorns of Love
18:00Orleans International
18:00ANA Inspiration
18:00Ak Bars Kazaň - Metallurg MagnitogorskPriamy prenos
18:00Challenger - Leon
18:00North - HellRaisers - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
18:00Virtus Pro - EnVyUs - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
18:00FC Roskilde - SkivePriamy prenos
18:30Západoindické ostrovy - Pakistan - Twenty20
18:45Chelmsford CityPriamy prenos
18:55Anadolu Efes - OlympiacosPriamy prenos
19:00Rhein Neckar Löwen - THW KielPriamy prenos
19:00HV 71 - FärjestadPriamy prenos
19:00Linköping - BrynäsPriamy prenos
19:00Brann - Rosenborg
19:00ATP - Miami
19:00WTA - MiamiPriamy prenos
19:05BAL Orioles - DET Tigers
19:05PHI Phillies - NY Yankees
19:10IFK Skövde HK - Redbergslids IK
19:10North - HellRaisers - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
19:10Virtus Pro - EnVyUs - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
19:15Leksands IF - Mora IK
19:28HovePriamy prenos
19:30Olympiada Neapolis ženy - Thoi Avgorou ženy
19:33MonmorePriamy prenos
19:39NewcastlePriamy prenos
20:00Premier League DartsPriamy prenos
20:00G2 Esports - Fnatic
20:20FaZe - Fnatic
20:20FaZe - Fnatic - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
20:20G2 Esports - Team LDLC - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 1
20:25Belle VuePriamy prenos
20:25Česká republika - Extraliga
20:31HenlowPriamy prenos
20:45Brose Bamberg - DarussafakaPriamy prenos
21:00Barcelona - Maccabi Tel AvivPriamy prenos
21:00Salford - St Helens
21:10SD Padres - COL Rockies
21:30FaZe - Fnatic - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
21:30G2 Esports - Team LDLC - CS:GO - ESL Pro League - Zápas 2
22:00Shell Houston Open
22:00LPN - Ryan Hart
22:20Xiao Hai - LI Joe
22:40Luffy - NuckleDu
23:00Chris Tatarian - Phenom
23:20LPN - Xiao Hai
23:40NuckleDu - Ryan Hart
ČasŠportUdalosť
00:00Chris Tatarian - LI Joe
00:20LPN - Luffy
00:40Ryan Hart - Phenom
01:00WTA - MiamiPriamy prenos
01:00PHI Flyers - NY IslandersPriamy prenos
01:00CAR Hurricanes - CLB Blue JacketsPriamy prenos
01:30TB Lightning - DET Red WingsPriamy prenos
01:30BOS Bruins - DAL StarsPriamy prenos
01:30MON Canadiens - FLA PanthersPriamy prenos
01:30DET Pistons - BKN NetsPriamy prenos
02:00WIN Jets - ANA DucksPriamy prenos
02:00NAS Predators - TOR Maple LeafsPriamy prenos
02:00MIN Wild - OTT SenatorsPriamy prenos
02:00MIN Timberwolves - LA LakersPriamy prenos
02:00CHI Bulls - CLE CavaliersPriamy prenos
02:00Chris Tatarian - Luffy
02:20Xiao Hai - Ryan Hart
02:40Phenom - LPN
03:00EDM Oilers - SJ SharksPriamy prenos
03:00Chris Tatarian - NuckleDu
03:20Ryan Hart - LI Joe
03:40Phenom - Luffy
04:00PHX Suns - LA ClippersPriamy prenos
04:00NuckleDu - Xiao Hai
04:20LI Joe - LPN
04:30POR Trail Blazers - HOU RocketsPriamy prenos
04:40Luffy - Ryan Hart
05:00Xiao Hai - Phenom
05:20LPN - Chris Tatarian
05:40NuckleDu - LI Joe
06:00Xiao Hai - Luffy
06:20Chris Tatarian - Ryan Hart
06:40NuckleDu - Phenom
07:00Luffy - LI Joe
08:30Orleans InternationalPriamy prenos
09:00Sydney Roosters - Manly Sea EaglesPriamy prenos
10:15Tropang Texters - Blackwater ElitePriamy prenos
10:50Adelaide United - Perth GloryPriamy prenos
11:00Thai OpenPriamy prenos
11:05North Queensland Cowboys - South Sydney RabbitohsPriamy prenos
12:10Sendai 89ers - Levanga HokkaidoPriamy prenos
13:00Fairview (JA)Priamy prenos
13:00Star Hotshots - NLEX Road WarriorsPriamy prenos
15:00LingfieldPriamy prenos
15:10FontwellPriamy prenos
15:20WetherbyPriamy prenos
17:40Greyville (JA)Priamy prenos
18:00Inter Zaprešić - Hajduk SplitPriamy prenos
18:00Slask Wroclaw - Korona KielcePriamy prenos
18:00AC Horsens - OBPriamy prenos
18:30Anži Machačkala - UralPriamy prenos
18:30Wiener Neustadt - Austria LustenauPriamy prenos
18:30FC Blau Weiss Linz - KSV 1919Priamy prenos
18:30Floridsdorfer AC - LASK LinzPriamy prenos
18:30WSG Swarovski Wattens - FC LieferingPriamy prenos
18:30Norimberg - KarlsruherPriamy prenos
18:30Fortuna Düsseldorf - TSV 1860 MunchenPriamy prenos
18:30Erzgebirge Aue - St PauliPriamy prenos
18:45NewcastlePriamy prenos
19:00DundalkPriamy prenos
19:00Guingamp - NancyPriamy prenos
19:00Avellino - SpalPriamy prenos
19:00Galatasaray - BaskoniaPriamy prenos
19:00Zalgiris - MilánoPriamy prenos
19:00Červená hviezda - Unics KazaňPriamy prenos
19:30Eisbären Berlin - EHC MunchenPriamy prenos
19:30Grizzlys Wolfsburg - Thomas Sabo Ice TigersPriamy prenos
19:30Alpla HC Hard - SG WestwienPriamy prenos
20:00Niort - AuxerrePriamy prenos
20:00Tours - Red Star FC 93Priamy prenos
20:00Troyes - US Orleans 45Priamy prenos
20:00Laval - AC AjaccioPriamy prenos
20:00Amiens - Clermont FootPriamy prenos
20:00Ajaccio GFCA - Bourg-PeronnasPriamy prenos
20:00Nimes - ValenciennesPriamy prenos
20:00Le Havre - ReimsPriamy prenos
20:00Alcorcon - MalorkaPriamy prenos
20:00Chaves - Pacos FerreiraPriamy prenos
20:00De Graafschap - PSV rezervný tímPriamy prenos
20:00RKC - FC VolendamPriamy prenos
20:00FC Oss - Achilles 29Priamy prenos
20:15Mladá Boleslav - FK Baumit Jablonec
20:15FC Nordsjaelland - LyngbyPriamy prenos
20:30Sheffield Sharks - Glasgow RocksPriamy prenos
20:30Worcester Wolves - Newcastle EaglesPriamy prenos
20:30Plymouth Raiders - Cheshire PhoenixPriamy prenos
20:30Leeds Force - Manchester GiantsPriamy prenos
20:30Zulte-Waregem - AnderlechtPriamy prenos
20:30Wisla Krakov - Lech PoznaňPriamy prenos
20:30SV Horn - FC Wacker InnsbruckPriamy prenos
20:30Hertha Berlin - HoffenheimPriamy prenos
20:45Derby - QPRPriamy prenos
20:45Espanyol - Real BetisPriamy prenos
20:45Panathinaikos - CSKA MoskvaPriamy prenos
20:45Dundee - AberdeenPriamy prenos
20:45Derby - QPR
20:45Dundee - AberdeenPriamy prenos
21:00Cesena - FrosinonePriamy prenos
21:00Unicaja Malaga - ValenciaPriamy prenos
21:00Real Madrid - FenerbahcePriamy prenos
22:00Nacional - VitoriaPriamy prenos

Live stávkovanie na Bet365.com

Prinášame vám zoznam live stávok na najbližších 7 dní od renomovanej stávkovej kancelárie Bet365. Tento britský bookmaker je držiteľom viacerých prvenstiev v oblasti internetového stávkovania a jedným z nich je aj najväčší počet live stávok vrátane odvodených stávok. Stávková kancelária Bet365 má vynikajúco prepracované prostredie live stávok a v šírke ponuky live stávok nemá takmer žiadnu konkurenciu. Ku každému zápasu vypisuje najrôznejšie stávky a nerobí takmer žiadne rozdiely medzi jednotlivými ligami. Okrem toho poskytuje Bet365 aj najväčší počet live prenosov zo športových udalostí.



Získajte 10 rád ako úspešne tipovať a začnite vyhrávať

Prihláste sa k odberu noviniek a rady vám pošleme na e-mail.
Žiadny spam vám posielať nebudeme a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Hledam kontakty a nebo nekoho do spolupracy, koupim konto v bet365
Hledam nekoho do spolupracy
Vítané . Som z Krakova. Vzhľadom k hrozným zákonom hazard, že naša vláda...
Podmienky hry na stávkových kancelárií na...
pěkné https://podvodyvsazeni.wordpress.com/20 ... tika-tipu/...
Placené tipy v Česku

Aktuálne bonusy

Bet365 bonus

Vynikajúci 50 € bonus od Bet365

Vložte 50 € a 50 € dostanete od tejto vynikajúcej stávkovky ako bonus.

Unibet bonus

100% bezriziková stávka do 25 €

Ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Unibet vráti váš vklad až do výšky 25 €.

Bet-at-home bonus

Vstupný bonus 100 € ihneď

Bonus 100 € ihneď ku vkladu.

Ďaľšie bonusy
Poradíme vám?