Zoznam live stávok na Bet365.com

Zdieľajte, ďakujeme:
ČasŠportUdalosť
00:35Syracuse Chiefs - Scranton/WB
01:00College World Series
01:00Instituto AC Cordoba - CSD Flandria
01:00Botafogo - Avai
01:05Indianapolis Indians - Durham Bulls
01:05Charlotte Knights - Columbus Clippers
01:05WAS Nationals - CHI CubsPriamy prenos
01:10BOS Red Sox - MIN TwinsPriamy prenos
01:10CLE Indians - TEX RangersPriamy prenos
01:15Huracan - BelgranoPriamy prenos
01:15Velez Sarsfield - TemperleyPriamy prenos
01:15CA Aldosivi - OlimpoPriamy prenos
01:15Venezuela - Trinidad a Tobago
01:30Stockolmo - Colon
01:30Cordon - Tabare
01:30Union Atletica - Auriblanco
01:30Guaros de Lara - Marinos de Anzoategui
02:00Regatas - San Martin
02:00Arecibo - Fajardo
02:00Mayaguez - Bayamon
02:00Argentinos Jrs - Juventud Unida G.
02:00CSA - Fortaleza EC
02:00Gimnasia - Institución Sarmiento
02:00Union Vecinal de Villa Adelina - Crovara
02:00Cañeros del Este - Huracanes Del Atlantico
02:00Indios - Union Santo Domingo
02:00Lyon Gaming - ZAGA Talent - LOL
02:00Indios de San Francisco - Soles De Santo Domingo Este
02:00Humacao - San German
02:00Capitanes de Arecibo - Fajardo
02:00CS Alagoano - Fortaleza EC
02:05Iowa - New Orleans
02:10CHI White Sox - NY YankeesPriamy prenos
02:40Colorado Springs Sky Sox - Omaha SC
03:00ITF - Južná Kórea F5
03:05Reno Aces - Salt Lake Bees
04:00Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon
04:00Gaming Gaming - Dash9 - LOL
04:00ITF - Čína F10
04:00ITF - Hongkong F2Priamy prenos
04:00ITF - Anning - ženy
04:05Fresno Grizzlies - Albuquerque Isotopes
04:05SF Giants - COL RockiesPriamy prenos
04:10LA Dodgers - LA AngelsPriamy prenos
06:00Taiwan OpenPriamy prenos
06:30ITF - Srí Lanka F2
06:45Indian Stars - Bangladéš
07:00Young Glory - Team Fighter - LOL
09:00Jarrad Breen - Wayne WillgressPriamy prenos
09:00Frane Kojic - Evgueni ChtchetininePriamy prenos
09:00Gamboa Coffee Mix - Tanduay Rhum Masters
09:00Legend Dragon - Royal Club - LOL
09:00ATP AntalyaPriamy prenos
09:00ITF - Izrael F12
09:00ITF - Tel Aviv - ženy
09:00ITF - Rusko F2
09:00ITF - Rumunsko F5
09:00ITF - Bukurešť - ženy
09:00ITF - Istanbul - ženy
09:00Obolon Brovar Kiev - Niva Vinnitsa
09:35Hurricanes - British & Irish Lions
09:40Jakub Kleprlik - Josip HuzjakPriamy prenos
10:00FIVB PorecPriamy prenos
10:00Wayne Willgress - Mark RoyalPriamy prenos
10:00Ever8 Winners - ROX Tigers - LOL
10:00ITF - Francúzsko F13
10:00ITF - Egypt F18
10:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
10:00ITF - Španielsko F19
10:00ITF - Taliansko F19
10:00ITF - Belgicko F2
10:00ITF - Holandsko F2
10:00ITF - Zimbabwe F3
10:00ITF - Poľsko F3
10:00ITF - Nemecko F5Priamy prenos
10:00ITF - De Haan - ženy
10:00ITF - Lund - ženy
10:00ITF - Perigueux - ženy
10:00ITF - Stuttgart - ženy
10:00ITF - Tarvisio - ženy
10:00ITF - Torun - ženy
10:00Pirin Blagoevgrad - FK Vitosha
10:00Zalgiris Vilnius rezervný tím - FC Stumbras
10:15Afghanistan Bulls - Nepal Storm
10:20Marcos Madrid - Petr DavidPriamy prenos
10:30Challenger - MilánoPriamy prenos
10:30Grange Thistle - rezervný tím - Capalaba rezervný tím
11:00Mark Royal - Jarrad BreenPriamy prenos
11:00Miroslav Horejsi - Evgueni ChtchetininePriamy prenos
11:00Batangas Team - Zark's Jawbreakers
11:00Chunichi Dragons - Hanshin Tigers
11:00Yakult Swallows - Yomiuri Giants
11:00Yokohama Bay Stars - Hiroshima Carp
11:00Young Miracles - Vici Gaming - LOL
11:00ITF - Portugalsko F9
11:00ITF - Southsea - ženyPriamy prenos
11:00Cherrylume ženy - Cocolife ženy
11:00Capalaba Bulldogs - University of Queensland
11:00Mudgeeraba - Palm Beach
11:00Karpaty Lviv - Korona Kielce
11:00Pogon Grodzisk Mazowiecki - Glogovia Glogow Malopolski
11:00Army FC - Bangkok University Deffo
11:30Anglicko ženy - Pakistan ženyPriamy prenos
11:30Seibu Lions - Chiba Lotte Marines
11:30SK Wyverns - Doosan Bears
11:30St George Willawong FC - Mitchelton FC
11:30Peninsula Power rezervný tím - Logan Lightning rezervný tím
11:30Eastern Suburbs ženy - North Pine ženy
11:40Valerij Rakov - Petr DavidPriamy prenos
12:00Jarrad Breen - Wayne WillgressPriamy prenos
12:00WTA - EastbournePriamy prenos
12:00ATP - EastbournePriamy prenos
12:00Wimbledon - kvalifikácia
12:00Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin
12:00Chertanovo Moskva ženy - Donchanka Azov ženy
12:00FK Kubanočka Krasnodar ženy - Rossiyanka ženy
12:00Podbrezova - FC Liptovsky Mikulas
12:00Chertanovo Moskva ženy - Donchanka Azov ženy
12:03NottinghamPriamy prenos
12:11Perry BarrPriamy prenos
12:20Frane Kojic - Marcos MadridPriamy prenos
12:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
12:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
12:30Noida Warriors - Delhi Kings
12:30Grange Thistle - Capalaba FC
12:35Vaal (JA)Priamy prenos
13:00Wayne Willgress - Mark RoyalPriamy prenos
13:00Jakub Kleprlik - Valerij RakovPriamy prenos
13:00Nam Ching - Eagle
13:00KT Rolster - SK Telecom T1 - LOL
13:00Generika ženy - Cignal ženy
13:00Vejle Boldklub Kolding - Randers FC
13:00Yozavon - Sementchi Kuvasoy
13:30Kazachstan ženy - Bulharsko ženy
13:40Miroslav Horejsi - Josip HuzjakPriamy prenos
14:00Južná Kórea ženy - Čína ženy
14:00Lechia Gdańsk - Apoel Nikózia
14:00Hirnik Sport - FC Ingulets
14:00Ryazan VDV ženy - CSKA Moskva ženy
14:00Korona Kielce - MKS Puszcza Niepolomice
14:00Hutteen - Al Taliya
14:30Mark Royal - Jarrad BreenPriamy prenos
14:30FK Naryn Namangan - Uz-Dong-Ju Andijon
14:30Nasaf Qarshi II - Gallakor Automobilist
14:40Yuk Fai - Winling
15:00BeverleyPriamy prenos
15:00ATP - BoodlesPriamy prenos
15:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
15:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
15:00Essex - Middlesex
15:00Hampshire - Somerset
15:00Warwickshire - Lancashire
15:00Yorkshire - Surrey
15:00Durham - Worcestershire
15:00Glamorgan - Derbyshire
15:00Northants - Leicestershire
15:00Nottinghamshire - Kent
15:00Sussex - Gloucestershire
15:00Atvidabergs FF U19 - AIK U19
15:00Defensa y Justicia rezervný tím - Gimnasia LP rezervný tím
15:00Parana Clube U19 - GRECAL U19
15:00Orebro - Djurgarden
15:00Yadah FC - CAPS United
15:00FK Andijan - FK NBU Osiyo Tashkent
15:00Xorazm Urganch - FK Khotira-79 Uychi
15:08CrayfordPriamy prenos
15:15BrightonPriamy prenos
15:18SunderlandPriamy prenos
15:30Chandigarh Cheetahs - Gurugram Spartans
15:45Bowls Grand Prix - FinálePriamy prenos
16:00Nový Zéland ženy - Malajzia ženy
16:00ITF - USA F22
16:00Turecko ženy - Rusko ženy
16:00CA Independiente rezervný tím - Lanus rezervný tím
16:00Alemannia Aachen - Fortuna Cologne
16:00Kalmar FF U21 - IFK Goteborg U21
16:00Obolon Brovar Kiev - PFC Nyva Vinnytsia
16:00FC Veres Rivne - Mykolaiv
16:00Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin
16:00FC Veres Rivne - Energia Mykolaiv
17:00Litva U20 ženy - Ukrajina U20 ženy
17:00ITF - USA F21
17:00ITF - Auburn - ženy
17:00Malawi - Maurícius
17:00Cherno More Varna - Septemvri Sofia
17:00Lokomotiv Plovdiv - Vereya
17:00Ryazan VDV ženy - CSKA Moskva ženy
17:00BK Hacken - Aalborg BK II
17:30IFK Mariehamn - FC Inter TurkuPriamy prenos
17:30Lahti - HIFKPriamy prenos
17:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
17:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
17:30PK Keski-Uusimaa - FC Lahti Academy
17:30PEPO - KTP
17:30MP - Sudet
17:30SalPa - KaPa
17:30NuPS - BK-46
17:30TPV - FC Viikingit
17:30PK-37 - VIFK
17:30JS Hercules - OTP
17:30SC Kufu 98 - Kajha
17:30GBK - TP-47
17:30FF Jaro - OPS-JP
17:30IF Gnistan - AC Oulu
17:30IFK Mariehamn - FC InterPriamy prenos
17:30FF Jaro - OPS Oulu
18:00Metta/LU - SK BabitePriamy prenos
18:00Holandsko ženy - Taliansko ženy
18:00WAS Mystics - SEA StormPriamy prenos
18:00Apollon Limassol - UjpestPriamy prenos
18:00RZ Pellets WAC - Arsenal TulaPriamy prenos
18:00HNK Rijeka - Astra GiurgiuPriamy prenos
18:00MuSa - FC Espoo
18:00FC Villiketut - JBK
18:00PS-44 - Saaksjærven Loiske
18:00Majstrovstvá Európy U21
18:00Pforzheim - Stuttgart Kickers
18:00FK Napredak Kruševac - CS Concordia Chiajna
18:00Partizan Belehrad - Kapfenberger SV
18:00Sandecja Nowy Sacz - Apoel Nikózia
18:00FK Vozdovac - FC Orenburg
18:00Amkar Perm - Astra Giurgiu
18:00FK Kukesi - Botosani
18:00Zrinjski Mostar - HNK Cibalia
18:00Vasteras SK U21 - Assyriska FF U21
18:00Halmstads BK U19 - Malmo FF U19
18:00IK Frej Täby U21 - Dalkurd FF U21
18:00Harma Hameenlinna - Pirkkala JK
18:00JJK - JBK
18:00Pforzheim - Stuttgarter Kickers
18:00FK Napredak Kruševac - CS Concordia Chiajna
18:00FK Vozdovac - FC Orenburg
18:00KS Kukesi - FC Botosani
18:30SC Mannsdorf - Wiener Neustadt
18:30VfB Eichstätt - Norimberg
18:30Albatroz SC - SK Upesciems
18:30FC Excondo - New Project
18:30Gamla Upsala SK ženy - Vaxjo ženy
18:45Americký pohár
18:50BallinrobePriamy prenos
19:00Newton AbbotPriamy prenos
19:00IK Start - Arendal
19:00Malmo - Lokomotiva ZagrebPriamy prenos
19:00ITF - Kanada F3
19:00SW Harelbeke - Zulte-Waregem
19:00El Masry - Al Ahly Cairo
19:00FC Honka - Ilves Kissat
19:00Vestfossen - Strømsgodset 2
19:00Vallentuna BK - Riala GolF
19:00Torns IF - Lunds BK
19:00Eskilsminne IF - Ullareds IK
19:00Vinbergs IF - Varbergs GIF FK
19:00Petrojet - El Zamalek
19:00SW Harelbeke - SV Zulte Waregem
19:00El Masry - Al Ahly Cairo
19:00SW Harelbeke - SV Zulte Waregem
19:00Drobak/Frogn U19 - Odd Grenland 3
19:10LeicesterPriamy prenos
19:10Rospiggarna - Dackarna
19:28NewcastlePriamy prenos
19:30Angola - Tanzánia
19:30Club Leandro N. Alem - Juventud Unida San Miguel
19:30FC Rapperswil-Jona - FC Wettswil-Bonstetten
19:30Dalstorps IF - Lindome GIF
19:30Club Leandro N. Alem - Juventud Unida San Miguel
19:38SheffieldPriamy prenos
19:45Amoko/02 - FK Sirius
20:00Belgicko ženy - Španielsko ženy
20:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
20:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
20:00Velez Sarsfield rezervný tím - Temperley rezervný tím
20:00T.N.S. - Europa FC
20:00Fjolnir/Vaengir U19 - Afturelding/Hvíti U19
20:00KR Reykjavik U19 - IA/Kari U19
20:00Valur Reykjavík ženy - Thor/KA Akureyri ženy
20:00Zalgiris Vilnius - IFK Goteborg
20:00Stabaek ženy - LSK ženy
20:00Hibernians FC Paola - FCI Tallinn
20:00The New Saints - Europa
20:00KR U19 ženy - IBV Vestmannaeyjar U19 ženy
20:31TowcesterPriamy prenos
20:39HarlowPriamy prenos
20:45Hibernians - FCI TallinnPriamy prenos
20:45Alashkert FC - FC Santa Coloma
20:45Vikingur Gota - Trepca'89
21:00Cipolletti - Gimnasia Mendoza
21:00Majstrovstvá Európy U21
21:15FH Hafnarfjodour ženy - Breidablik ženy
21:15Stjarnan ženy - Haukar ženy
22:00Braga - Sporting CP
22:00Independiente - Lanus
23:00Estudiantes BA - Quilmes
23:00Newell's - Godoy Cruz
23:00IMG Academy Bradenton - South Florida Surf
ČasŠportUdalosť
00:00Omaha SC - Colorado Springs Sky Sox
00:00CA Talleres de Córdoba - San Lorenzo
00:00Defence Force FC - North East Stars FC
00:15EC Juventude - Goias
00:15EC Juventude - Goias
00:30Syracuse Chiefs - Scranton/WB
00:30GRB Barueri U19 ženy - Amparo/Floresta U19 ženy
00:30Americano RJ - Sampaio Correa RJ
00:30Saint Louis FC U23 - Chicago FC United
00:30Seacoast United Phantoms ženy - Seacoast United Mariners ženy
01:00CON Sun - LA SparksPriamy prenos
01:05PIT Pirates - TB RaysPriamy prenos
01:05WAS Nationals - CHI CubsPriamy prenos
01:05TOR Blue Jays - BAL OriolesPriamy prenos
01:10BOS Red Sox - MIN TwinsPriamy prenos
01:10CIN Reds - MIL BrewersPriamy prenos
01:10CLE Indians - TEX RangersPriamy prenos
01:10DET Tigers - KC RoyalsPriamy prenos
01:10MIA Marlins - NY MetsPriamy prenos
01:15Atenas - Sayago
01:15CA Talleres de Córdoba - San LorenzoPriamy prenos
01:15CA Independiente - LanusPriamy prenos
01:30Capitol - Verdirrojo
01:30Miramar - Marne
01:30Guaros de Lara - Marinos de Anzoategui
01:30CA Parana - All Boys
01:30Peachtree City - Tri Cities FC
01:30FA Euro New York - Reading United
02:00Quebradillas - Aguada
02:00Bayamon - Humacao
02:00Ponce - Mayaguez
02:00Quilmes - CASLA
02:00Soles De Santo Domingo Este - Reales de La Vega
02:00Infinity eSports CR - Predators - LOL
02:00Morvant Caledonia Utd - San Juan Jabloteh
02:00FC Dallas - Colorado Rapids
02:10CHI White Sox - NY YankeesPriamy prenos
02:10HOU Astros - OAK AthleticsPriamy prenos
02:30Figueirense - Londrina
02:30Tulsa Roughnecks - Swope Park Rangers
02:45Fuerza Amarilla SC - Santa FePriamy prenos
03:00Taiwan OpenPriamy prenos
03:00Montana - Condores
03:00Aguilas - Piratas
03:00ITF Korea F5
03:40ARI Diamondbacks - STL CardinalsPriamy prenos
04:00Silver Crows - Just Toys Havoks - LOL
04:00ITF - Čína F10
04:00ITF - Hongkong F2
04:00ITF Women Anning
04:10LA Dodgers - LA AngelsPriamy prenos
04:10SD Padres - ATL BravesPriamy prenos
04:10SEA Mariners - PHI PhilliesPriamy prenos
04:10Fastbreak - Sabios
04:15SF Giants - COL RockiesPriamy prenos
05:00California Thunder ženy - San Ramon ženy
06:30ITF Sri Lanka F2
06:45Indian Stars - Dubai Warriors
07:00DS Gaming - Team Hurricane - LOL
09:00Porec MajorPriamy prenos
09:00Moss Seven Club - Oh My Dream - LOL
09:00ATP AntalyaPriamy prenos
09:00ITF Israel F12
09:00ITF Women Tel Aviv
09:00ITF - Rusko F2
09:00ITF - Rumunsko F5
09:00ITF - Bukurešť - ženy
09:00ITF Women Istanbul
09:00FK Dunav Stari Banovci - Krídla Sovietov rezervný tím
09:00Ukrainská liga
09:00FC Ingulets - LKS Bobrek
09:30ANZ PremiershipPriamy prenos
10:00Samsung Galaxy - Longzhu - LOL
10:00ITF - Francúzsko F13
10:00ITF - Egypt F18
10:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
10:00ITF Spain F19
10:00ITF - Taliansko F19
10:00ITF Belgium F2
10:00ITF Netherlands F2
10:00ITF - Zimbabwe F3
10:00ITF Poland F3
10:00ITF Germany F5
10:00ITF Women De Haan
10:00ITF Women Lund
10:00ITF - Perigueux - ženy
10:00ITF Women Stuttgart-Stammheim
10:00ITF Women Tarvisio
10:00ITF - Torun - ženy
10:00Sokol Saratov - Mordovia Saransk
10:00Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 71
10:15Gold Coast Knights - Robina City Blue
10:30Challenger - Miláno
10:30Dong Tam Long An II - Mancons Sai Gon FC
10:45Redlands United U20 - Western Pride U20
11:00Game Talents - Joy Dream - LOL
11:00ITF - Portugalsko F9
11:00ITF Women Southsea
11:00Pacific Pines - Runaway Bay
11:00Brisbane Strikers U20 - Brisbane City U20
11:00Jablonec - Viktoria Žižkov
11:00Bohemians 1905 - FC Vlasim
11:00NK Brezice - NK Celje
11:00NK Maribor - Dinamo Bukurešť
11:00Wisla Plock - Górnik Łęczna
11:30Južná Afrika ženy - Nový Zéland ženyPriamy prenos
11:30Lake Macquarie - Charlestown City Blues
11:30Brisbane Olympic FC - Sunshine Coast - Zápas U20
12:00Jeonnam Dragons - FC SeoulPriamy prenos
12:00Sangju Sangmu - UlsanPriamy prenos
12:00WTA - EastbournePriamy prenos
12:00Consadole Sapporo - Cerezo OsakaPriamy prenos
12:00Sanfrecce Hiroshima - FC TokyoPriamy prenos
12:00ATP - EastbournePriamy prenos
12:00Wimbledon - kvalifikácia
12:00Da Nang - Ha Noi FC
12:00Hai Phong - Long An
12:00Quang Nam - Song Lam Nghe An
12:00XSKT Can Tho - Hoang Anh Gia Lai
12:00Blacktown City - Apia L Tigers
12:00Sydney United 58 - Hakoah Sydney City East
12:00Vorskla Poltava - FC Voluntari
12:00FC Rukh Vynnyky - Volyn Lutsk
12:00Termalica BB Nieciecza - MKS Puszcza Niepolomice
12:00Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice
12:03Perry BarrPriamy prenos
12:11NewcastlePriamy prenos
12:15Tally Valley Yellow - Surfers Paradise
12:30Pohang Steelers - Jeonbuk MotorsPriamy prenos
12:30Daegu FC - Suwon BluewingsPriamy prenos
12:30Gangwon FC - Gwangju FCPriamy prenos
12:30Noida Warriors - Dehradun Devils - Twenty20
12:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
12:30Ho Chi Minh City - Thanh Hoa
12:45Pattaya Utd - Nakhon Ratchasima
12:45Police Tero FC - Super Power Samut Prakan
12:55Kenilworth (JA)Priamy prenos
13:00Jeju United - Incheon UtdPriamy prenos
13:00San Miguel Beermen - Tropang TextersPriamy prenos
13:00Jin Air Green Wings - Afreeca Freecs - LOL
13:00Bangkok United - Ubon UMT FC
13:00Buriram United - Thai Honda
13:00Than Quang Ninh - Sanna Khanh Hoa
13:00Binh Duong - Sai Gon FC
13:00FC Nordsjaelland - Nykobing
13:00FK Sportakademklub Moskva - Krídla Sovietov Moskva
13:30NBL - zápas
13:30NBL - zápas
13:30Guangxi Weizhuang - Nanjing Eastern Army
13:30Guizhou Senhang - Fujian Lightning
13:30Henan Shedian - Shanxi Xinda
13:30Hunan Yongsheng - Anhui Wenyi
13:30Lhasa Pure Land - Jiangsu Guoli
13:30Young Lions - Warriors FC
14:00Litva U20 ženy - Ukrajina U20 ženy
14:00Ratchaburi FC - Bangkok Glass
14:00Navy FC - Port FC
14:00Korona Kielce - MKS Puszcza Niepolomice
14:00Muang Thong Utd - Chonburi
15:00CarlislePriamy prenos
15:00ATP - BoodlesPriamy prenos
15:00Essex - Middlesex
15:00Hampshire - Somerset
15:00Warwickshire - Lancashire
15:00Yorkshire - Surrey
15:00Durham - Worcestershire
15:00Glamorgan - Derbyshire
15:00Northants - Leicestershire
15:00Nottinghamshire - Kent
15:00Sussex - Gloucestershire
15:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
15:00Suphanburi FC - Chiangrai Utd
15:00Sukhothai FC - Sisaket FC
15:00FK Mashuk-KMV Pyatigorsk - FK Nizhny Novgorod
15:00Balmazujvaros FC - Bekescsaba
15:00Ukrainská liga
15:00Ukrainská liga
15:08SunderlandPriamy prenos
15:10SalisburyPriamy prenos
15:15Inter Turku U20 - TPS U20
15:18Belle VuePriamy prenos
15:20WorcesterPriamy prenos
15:30Jaipur Jaguars - Delhi Kings
15:30Viktoria Plzeň - FK Usti nad Labem
16:00Golden Spike
16:00ITF - USA F22
16:00FK Slavyanochka Minsk ženy - FK Minsk ženy
16:00Zlín - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00MFK Skalica - Opava
16:00FK Aktobe - Shakhter Karagandy
16:00Balkany Zorya - Chernomorets Odessa
16:00Volyn - FC Rukh Vynnyky
16:00Ukrainská liga
17:00Rusko - Portugalsko
17:00ITF - USA F21
17:00ITF Women Auburn
17:00FK MAS Taborsko - Teplice
17:00Slavia Praha - České Budějovice
17:00SC Znojmo - Slovácko
17:00HIFK Helsinki - Tips Vantaa
17:00Sigma Olomouc - FC Spartak Trnava
17:00Budapest Honved - Paksi Se
17:00Cracovia - MFK Karviná
17:00SKN St Polten - Vardar Skopje
17:00Spartak Trnava - Sigma Olomouc
17:00Bekescsabai Elore SE - Balmazujvaros FC
17:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - PFC Neftochimic Burgas
17:00USK Anif - TSV 1860 Munich II
17:00FK MAS Taborsko - FK Teplice
17:00Lokomotiv Plovdiv - Vereya
17:00Wisla Krakov - Rakow Czestochowa
17:00Zimbabwe - Madagaskar
17:00ABS FC - Kano Pillars
17:00Enugu Rangers - Ifeanyi Ubah United
17:00Enyimba - El Kanemi Warriors
17:00MFM FC - Sunshine Stars FC
17:00Plateau United - Nasarawa United
17:00MKS Pogon Szczecin - Legia Varšava
17:00Šinnik Jaroslavľ - Luch-Energiya Vladivostok
17:00FC Cherepovets - Rybinets Rybinsk
17:00Torpedo-M Sdysshor Vladimir - Volga Tver
17:10Európska liga UEFA – kvalifikácia
17:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
17:30JaPS - Klubi-04
17:30Naestved - Brondby
17:30RoPo - FC Kemi
17:30FC Peltirumpu - Edustus IPS
18:00Austria Vienna - Rubin KazaňPriamy prenos
18:00FK Ludogorest 1947 Razgrad - Universitat CraiovaPriamy prenos
18:00Dinamo Moskva - Qarabag Agdam FK
18:00Keila JK - JK Nomme Kalju II
18:00Tampereen Ilves 2 - HJS Akatemia
18:00VPS-J - Sisu-Pallo
18:00FC Admira Wacker Mödling - Gyirmot SE
18:00SV Fortuna Magdeburg - Magdeburg
18:00Gornik Zabrze - Třinec
18:00FK Mačva Šabac - FK Krupa
18:00SV Mattersburg - Vardar Skopje
18:00CS Voluntari - Vorskla Poltava
18:00Dynamo Drážďany - Viktoria 89 Berlin
18:00FK Krupa - FK Mačva Šabac
18:00Istra 1961 - Anži Machačkala
18:00Byasen U19 - Orkla U19
18:00Arna Bjornar ženy - Klepp ženy
18:00Sandviken ženy - Avaldsnes ženy
18:00Kolbotn ženy - Medik Morshin ženy
18:00Valerenga ženy - Grand Bodø ženy
18:05Toledo Mud Hens - Gwinnett Braves
18:30CHI Sky - IND FeverPriamy prenos
18:30Celtic - FC Blau Weiss LinzPriamy prenos
18:30FCM Traiskirchen - Floridsdorfer AC
18:30Kuusalu JK Rada - Paide Linnameeskond
18:30FC Red Bull Salzburg - Terek Groznyj
18:30Tus - Bochum
18:301.FC Schweinfurt 05 - Nurnberg II
18:30FC Astoria Walldorf - Wehen SV
18:30FC Blau Weiss Linz - Celtic
18:30Steinbach - Sportfreunde Siegen
18:40KemptonPriamy prenos
18:50NaasPriamy prenos
19:00BathPriamy prenos
19:00ITF - Kanada F3
19:00Luzern - Kriens
19:00KSV Oudenaarde - Club Brugge
19:00SV Gonsenheim - Mainz II
19:00KVV W Koersel - Westerlo
19:00Nórsko – 3. divízia
19:00Molde 2 - SK Traeff
19:00Bryne 2 - Madla
19:00Mashtekh - Std Petrovich
19:00IK Kongahälla - Ahlafors IF
19:00Švédsko - Elite League
19:00Djurgardens ženy - KIF Orebro ženy
19:00Švédsko – 2. divízia
19:00Kvarnby IK - Asarums IF FK
19:00Varmbols FC - Huddinge IF
19:00Švédsko – 2. divízia
19:00Boo FK - Orebro
19:15Hisingsbacka FC - Lärje-Angereds IF
19:28SwindonPriamy prenos
19:30FC Bornholm - Waasland-Beveren
19:30Ludogorets - Universitatea Craiova
19:30SK Rapid Leest - KV Mechelen
19:30FC Utrecht - SDC Putten
19:30Seychely - Mozambik
19:30Švédsko – 2. divízia
19:30Vasteras IK - Enebybergs IF
19:30Švédsko – 2. divízia
19:30Hoganas BK - Tenhults IF
19:30Habo IF - Karlbergs BK
19:33DoncasterPriamy prenos
19:35Indianapolis Indians - Durham Bulls
19:38HovePriamy prenos
20:00Mexiko - Nový Zéland
20:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
20:00Santos SP U20 - Chapecoense U20
20:00Barra da Tijuca RJ - Duque de Caxias FC
20:00AD Itaborai - Queimados RJ
20:00Carapebus/Campos - Audax Rio
20:00Barcelona EC - Barra Mansa FC
20:00Botafogo FR - Sport Recife - Zápas U20
20:00Coritiba FBC - Flamengo - Zápas U20
20:00Fluminense RJ U20 - Ponte Preta U20
20:00Gremio U20 - SC Corinthians Paulista U20
20:00Sao Paulo U20 - Atletico Mineiro U20
20:00Torque - La Paz FC
20:00Centro Espanyol - Cerro Largo
20:00Cerrito - Villa Teresa
20:00Miramar Misiones - Progreso
20:00Villa Espanola - AD San Carlos
20:15IK Start - IL Express
20:25PeterboroughPriamy prenos
20:30Lagan Athletic ženy - Killen Rangers ženy
20:30Lisburn ženy - Portadown ženy
20:30Crusaders Strikers ženy - Newry City ženy
20:30Glentoran Belfast United LFC ženy - Linfield ženy
20:31Central ParkPriamy prenos
20:45Linfield - La Fiorita
21:00Vitoria Salvador U20 - Vasco Da Gama U20
21:00Stjarnan/KFG U19 - Fram U19
21:15UMF Grindavik ženy - Fylkir Reykjavik ženy
21:40SEA Mariners - PHI PhilliesPriamy prenos
21:45SF Giants - COL RockiesPriamy prenos
22:00Jundiai U19 - Mogi das Cruzes U19
22:00Cerrito - Villa Teresa
22:30Peru – Primera
23:00eUnited - CLG Academy - LOL
23:00Gold Coin United - Delta Fox - LOL
23:00Tempo Storm - Big Gods Jackals - LOL
23:00Washington Spirit ženy - rezervný tím - Fredericksburg FC ženy
ČasŠportUdalosť
00:00Cruzeiro U20 - Palmeiras U20
00:00Serra Macaense - America RJ
00:00Seacoast United Mariners - Boston City FC
00:15Defensa y Justicia - ChapecoensePriamy prenos
00:35Syracuse Chiefs - Scranton/WB
01:05PIT Pirates - TB RaysPriamy prenos
01:05WAS Nationals - CHI CubsPriamy prenos
01:05TOR Blue Jays - BAL OriolesPriamy prenos
01:10BOS Red Sox - MIN TwinsPriamy prenos
01:10CIN Reds - MIL BrewersPriamy prenos
01:10CLE Indians - TEX RangersPriamy prenos
01:10DET Tigers - KC RoyalsPriamy prenos
01:10MIA Marlins - NY MetsPriamy prenos
02:00College World Series
02:10CHI White Sox - NY YankeesPriamy prenos
02:10HOU Astros - OAK AthleticsPriamy prenos
02:45Patriotas FC - CorinthiansPriamy prenos
02:45Flamengo - SantosPriamy prenos
03:00Taiwan OpenPriamy prenos
03:00ITF - Južná Kórea F5
03:40ARI Diamondbacks - STL CardinalsPriamy prenos
04:00ITF - Čína F10
04:00ITF - Hongkong F2Priamy prenos
04:00ITF - Anning - ženy
04:05Tacoma Rainiers - Las Vegas 51s
04:10LA Dodgers - LA AngelsPriamy prenos
04:10SD Padres - ATL BravesPriamy prenos
06:30ITF - Srí Lanka F2
07:00Royal Club - Young Miracles - LOL - LSPL Summer Split
09:00ATP - AntalyaPriamy prenos
09:00ITF - Tel Aviv - ženy
09:00ITF - Izrael F12
09:00ITF - Rusko F2
09:00ITF - Rumunsko F5
09:00ITF - Bukurešť - ženy
09:00ITF - Istanbul - ženy
09:00Vici Gaming - Young Glory - LOL - LSPL Summer Split
10:00Porec MajorPriamy prenos
10:00ITF - Francúzsko F13
10:00ITF - Egypt F18
10:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
10:00ITF - Španielsko F19
10:00ITF - Taliansko F19
10:00ITF - Belgicko F2
10:00ITF - Holandsko F2
10:00ITF - Zimbabwe F3
10:00ITF - Poľsko F3
10:00ITF - Nemecko F5
10:00ITF - De Haan - ženy
10:00ITF - Lund - ženy
10:00ITF - Perigueux - ženy
10:00ITF - Stuttgart-Stammheim - ženy
10:00ITF - Tarvisio - ženy
10:00ITF - Torun - ženy
10:00BBQ Olivers - MVP - LOL - LCK Summer Split
10:30Open de France
10:30Challenger - MilánoPriamy prenos
10:30World League - ženy - Zápas play-off
10:30An Giang - PVF
11:00ITF - Portugalsko F9
11:00ITF - Southsea - ženy
11:00DAN Gaming - Royal Never Giveup - LOL - LPL Summer Split
11:00Team Fighter - Legend Dragon - LOL - LSPL Summer Split
11:30India ženy - Západoindické ostrovy ženyPriamy prenos
11:30Austrália ženy - Srí Lanka ženyPriamy prenos
11:50Parramatta Eels - Canterbury BulldogsPriamy prenos
12:00WTA - EastbournePriamy prenos
12:00ATP - EastbournePriamy prenos
12:00Wimbledon - kvalifikácia
12:00England Lions - Južná Afrika
12:00Invictus Gaming - JD Gaming - LOL - LPL Summer Split
12:03SunderlandPriamy prenos
12:11SheffieldPriamy prenos
12:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
12:30Gurugram Spartans - Delhi Kings
12:35Vaal (JA)Priamy prenos
13:00World League - ženy - Štvrťfinále
13:00KT Rolster - ROX Tigers - LOL - LCK Summer Split
13:30ATP - BoodlesPriamy prenos
13:30CS:GO - PGL
15:00NewcastlePriamy prenos
15:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
15:00CS:GO - PGL
15:00Durham - Worcestershire
15:00Glamorgan - Derbyshire
15:00Northants - Leicestershire
15:00Nottinghamshire - Kent
15:00Sussex - Gloucestershire
15:00Essex - Middlesex
15:00Hampshire - Somerset
15:00Warwickshire - Lancashire
15:00Yorkshire - Surrey
15:08RomfordPriamy prenos
15:10NewmarketPriamy prenos
15:18CrayfordPriamy prenos
15:20NottinghamPriamy prenos
15:30World League - ženy - Štvrťfinále
15:30Jaipur Jaguars - Dehradun Devils
16:00ITF - USA F22
16:30CS:GO - PGL
17:00ITF - USA F21
17:00ITF - Auburn - ženy
17:00Ninjas In Pyjamas - Mysterious Monkeys - LOL - EU LCS Summer Split
17:30PS Kemi - RoPSPriamy prenos
17:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
17:30World League - ženy - Štvrťfinále
17:30Šachťor Doneck - Steaua BukurešťPriamy prenos
18:00Apollon Limassol - Mladá BoleslavPriamy prenos
18:00CS:GO - PGL
18:05Norfolk Tides - Louisville Bats
18:10CLE Indians - TEX RangersPriamy prenos
18:30KPMG Women's LPGA Championship
18:30Nomme Kalju - HB TorshavnPriamy prenos
18:40TipperaryPriamy prenos
18:50NewburyPriamy prenos
19:00HamiltonPriamy prenos
19:00Pitea IF ženy - FC Rosengard ženyPriamy prenos
19:00ITF - Kanada F3
19:00Fnatic - Splyce - LOL - EU LCS Summer Split
19:05Iowa Cubs - New Orleans Baby Cakes
19:05Buffalo Bisons - Rochester
19:10DET Tigers - KC RoyalsPriamy prenos
19:28HovePriamy prenos
19:30World League - ženy - Štvrťfinále
19:30CS:GO - PGL
19:33MonmorePriamy prenos
19:38NewcastlePriamy prenos
20:00Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
20:00US Senior Open
20:00Pohár konfederácií FIFA
20:05Salt Lake Bees - Reno Aces
20:10HOU Astros - OAK AthleticsPriamy prenos
20:31HenlowPriamy prenos
20:39Belle VuePriamy prenos
20:45Rangers - Progres Niederkorn
21:00Leeds - St Helens
21:00CS:GO - PGL
21:30Quicken Loans National
21:40ARI Diamondbacks - STL CardinalsPriamy prenos
22:00Big Brother
22:00Hafnet eSports - Born to Kill - LOL - LAS Closing Season
22:05WAS Nationals - CHI CubsPriamy prenos
22:30CS:GO - PGL
23:00Big Gods Jackals - eUnited - LOL - NA Challenger
23:00CLG Academy - Delta Fox - LOL - NA Challenger
23:00Tempo Storm - Gold Coin United - LOL - NA Challenger
ČasŠportUdalosť
00:00CS:GO - PGL
00:00Rebirth eSports - Isurus Gaming - LOL - LAS Closing Season
00:15Ponte Preta - Sol de AmericaPriamy prenos
00:30Atletico Mineiro - BotafogoPriamy prenos
00:35Syracuse Chiefs - Scranton/WB
01:00WAS Mystics - NY LibertyPriamy prenos
01:05PIT Pirates - TB RaysPriamy prenos
01:05TOR Blue Jays - BAL OriolesPriamy prenos
01:10BOS Red Sox - MIN TwinsPriamy prenos
01:10CIN Reds - MIL BrewersPriamy prenos
01:10MIA Marlins - NY MetsPriamy prenos
01:30New York City FC - Minnesota UnitedPriamy prenos
02:00CON Sun - SEA StormPriamy prenos
02:00Last Kings - Furious Gaming - LOL
02:10CHI White Sox - NY YankeesPriamy prenos
02:45Fluminense - CD Universidad CatolicaPriamy prenos
02:45Racing Club - Independiente MedellinPriamy prenos
03:00CAL Stampeders - OTT Renegades
03:00ITF - Južná Kórea F5
03:10SD Padres - ATL BravesPriamy prenos
04:00ITF - Čína F10 - kvalifikácia
04:00ITF - Hongkong F2Priamy prenos
04:00ITF - Anning - ženy
04:05LA Angels - LA DodgersPriamy prenos
04:05Fresno Grizzlies - Albuquerque Isotopes
05:00Taiwan OpenPriamy prenos
05:30Victoria Country - Western Australia
06:30Srí Lanka - Zimbabwe
06:30ITF - Srí Lanka F2
06:45Bangladesh Tigers - Sri Lankan Lions
07:00Burning Core - Rascal Jester - LOL
07:00Team Hurricane - Moss Seven Club - LOL
08:00Victoria Metro - South Australia
09:00Porec MajorPriamy prenos
09:00ATP - AntalyaPriamy prenos
09:00ITF - Tel Aviv - ženy
09:00ITF - Izrael F12
09:00ITF - Rusko F2
09:00ITF - Rumunsko F5
09:00ITF - Bukurešť - ženy
09:00ITF - Istanbul - ženy
09:00Joy Dream - DS Gaming - LOL
10:00Gold Coast Titans - St George/Illawarra DragonsPriamy prenos
10:00ITF - Francúzsko F13
10:00ITF - Egypt F18
10:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
10:00ITF - Španielsko F19
10:00ITF - Taliansko F19
10:00ITF - Belgicko F2
10:00ITF - Holandsko F2
10:00ITF - Zimbabwe F3
10:00ITF - Poľsko F3
10:00ITF - Nemecko F5Priamy prenos
10:00ITF - De Haan - ženy
10:00ITF - Lund - ženy
10:00ITF - Perigueux - ženy
10:00ITF - Stuttgart - ženy
10:00ITF - Tarvisio - ženy
10:00ITF - Torun - ženy
10:007th Heaven - Unsold Stuff Gaming - LOL
10:00Fireball - ahq e-Sports club - LOL
10:30Open de France
10:30Challenger - MilánoPriamy prenos
11:00ITF - Portugalsko F9
11:00ITF - Southsea - ženyPriamy prenos
11:00NewBee - IMay - LOL
11:00Oh My Dream - Game Talents - LOL
11:31KinsleyPriamy prenos
11:38SwindonPriamy prenos
11:50Brisbane Broncos - Melbourne StormPriamy prenos
11:50Melbourne - Sydney
12:00Fairview (JA)Priamy prenos
12:00WTA - EastbournePriamy prenos
12:00ATP - EastbournePriamy prenos
12:00Smart Beach Tour - Duisburg
12:00England Lions - Južná Afrika
13:00Tropang Texters - San Miguel BeermenPriamy prenos
13:00Veľká cena Nemecka
13:00Rampage - DetonatioN FocusMe - LOL
13:00Raise Gaming - Wayi Spider - LOL
13:00World Elite - LGD Gaming - LOL
13:30ATP - BoodlesPriamy prenos
13:35Shanghai Shenhua - LiaoningPriamy prenos
15:00DoncasterPriamy prenos
15:00Západoindické ostrovy - India
15:08HovePriamy prenos
15:10YarmouthPriamy prenos
15:18MonmorePriamy prenos
15:20CartmelPriamy prenos
16:00ITF - USA F22
17:00ITF - USA F21
17:00ITF - Auburn - ženy
17:00ROCCAT - Team Vitality - LOL
18:00LASK Linz - UjpestPriamy prenos
18:00Austria Vienna - Arsenal TulaPriamy prenos
18:00Lokomotiv Moskva - HNK RijekaPriamy prenos
18:30Tour de France
18:30KPMG Women's LPGA Championship
18:30Sharks - Bulls
18:45CurraghPriamy prenos
18:50NewmarketPriamy prenos
19:00NewcastlePriamy prenos
19:00Plochá dráha - Majstrovstvá Európy
19:00ITF - Kanada F3
19:00Barcelona XI - Man Utd Legends
19:00Misfits - H2K - LOL
19:10ChesterPriamy prenos
19:28NottinghamPriamy prenos
19:33CrayfordPriamy prenos
19:39SheffieldPriamy prenos
20:00US Senior Open
20:12RomfordPriamy prenos
20:25Srbsko U21 - Španielsko U21
20:25SunderlandPriamy prenos
20:45Cork City - BohemiansPriamy prenos
20:45Drogheda United - LimerickPriamy prenos
20:45Bray Wanderers - DundalkPriamy prenos
20:45St Patrick's Athletic - Galway UnitedPriamy prenos
21:00Finn Harps - Derry CityPriamy prenos
21:30Quicken Loans National
22:00Big Brother - Ďalšie vyradenie
22:00Last Kings - Born to Kill - LOL
ČasŠportUdalosť
00:00Rebirth eSports - Kaos Latin Gamers - LOL
00:00Cloud9 - Team SoloMid
01:00TOR Argonauts - BC Lions
01:05BAL Orioles - TB RaysPriamy prenos
01:05PIT Pirates - SF GiantsPriamy prenos
01:05TOR Blue Jays - BOS Red SoxPriamy prenos
01:05Los Jaguares - Southern Kings
01:10CIN Reds - CHI CubsPriamy prenos
01:10DET Tigers - CLE IndiansPriamy prenos
01:10NY Mets - PHI PhilliesPriamy prenos
01:30ATL Dream - LA SparksPriamy prenos
02:00SA Stars - CHI SkyPriamy prenos
02:00Furious Gaming - Isurus Gaming - LOL
02:10CHI White Sox - TEX RangersPriamy prenos
02:10HOU Astros - NY YankeesPriamy prenos
02:10MIL Brewers - MIA MarlinsPriamy prenos
02:15KC Royals - MIN TwinsPriamy prenos
02:15STL Cardinals - WAS NationalsPriamy prenos
03:00Phoenix1 - EnVyUs - LOL
03:00ITF - Južná Kórea F5
03:30Real Salt Lake - Orlando City SC
03:40ARI Diamondbacks - COL RockiesPriamy prenos
04:00PHX Mercury - MIN Lynx
04:00EDM Eskimos - MON Alouettes
04:00ITF - Čína F10
04:00ITF - Hongkong F2
04:00ITF - Anning - ženy
04:05OAK Athletics - ATL BravesPriamy prenos
04:05LA Angels - SEA MarinersPriamy prenos
04:10SD Padres - LA DodgersPriamy prenos
04:30Wyong Roos - Newtown Jets
05:45Western Bulldogs - West Coast
06:00Taiwan Open
06:10Carlton - Adelaide
06:10Essendon - Richmond
06:30ITF Sri Lanka F2
06:45Asian Premier League
06:45Asian Premier League
07:00Consadole Sapporo - Shimizu S-PulsePriamy prenos
07:00Sydney Roosters - Cronulla Sharks
07:10Randwick - Warringah
08:00JD Gaming - Snake - LOL
08:35Gold Coast - North Melbourne
09:00Smart Beach Tour - DuisburgPriamy prenos
09:00ATP - Antalya
09:00ITF - Tel Aviv - ženy
09:00ITF - Izrael F12
09:00ITF - Rusko F2
09:00ITF - Rumunsko F5
09:00ITF - Bukurešť - ženy
09:00ITF - Istanbul - ženy
09:30Changchun Yatai - Beijing GuoanPriamy prenos
09:30Porec MajorPriamy prenos
09:30Manly Sea Eagles - New Zealand Warriors
09:35Nový Zéland - British & Irish Lions
10:00Afreeca Freecs - Longzhu - LOL
10:00SN Gaming - Invictus Gaming - LOL
10:00ITF - Francúzsko F13
10:00ITF - Sharm El Sheikh - ženy
10:00ITF - Egypt F18
10:00ITF - Španielsko F19
10:00ITF - Taliansko F19
10:00ITF - Belgicko F2
10:00ITF - Holandsko F2
10:00ITF - Zimbabwe F3
10:00ITF - Poľsko F3
10:00ITF - Nemecko F5
10:00ITF - De Haan - ženy
10:00ITF - Lund - ženy
10:00ITF - Perigueux - ženy
10:00ITF - Tarvisio - ženy
10:00ITF - Torun - ženy
10:00Hong Kong Attitude - M19 - LOL
10:00ITF - Zimbabwe F3
10:00ITF - Stuttgart - ženy
10:30Challenger - Miláno
11:00Kyoto Sanga FC - Thespa KusatsuPriamy prenos
11:00Montedio Yamagata - Machida ZelviaPriamy prenos
11:00Renofa Yamaguchi - Matsumoto Y FCPriamy prenos
11:00Avispa Fukuoka - FC GifuPriamy prenos
11:00JEF Utd Chiba - OitaPriamy prenos
11:00ITF - Portugalsko F9
11:00ITF - Southsea - ženy
11:25Greater Western Sydney - Geelong
11:30Canberra Raiders - North Queensland Cowboys
11:30Hero Hockey Svetová liga - ženy
11:40Port Adelaide - Richmond
12:00Tokushima Vortis - Ehime FCPriamy prenos
12:00Roasso Kumamoto - Tokyo VerdyPriamy prenos
12:00Shonan Bellmare - Nagoya GrampusPriamy prenos
12:00Kamatamare Sanuki - V-Varen NagasakiPriamy prenos
12:00Zweigen Kanazawa - Yokohama FCPriamy prenos
12:00Fagiano Okayama - Mito HollyhockPriamy prenos
12:00Omiya Ardija - Yokohama F-MarinosPriamy prenos
12:00Urawa Red Diamonds - Sanfrecce HiroshimaPriamy prenos
12:00Albirex Niigata - Jubilo IwataPriamy prenos
12:00Kawasaki Frontale - Vissel KobePriamy prenos
12:00Vegalta Sendai - Gamba OsakaPriamy prenos
12:00Incheon Utd - Gwangju FCPriamy prenos
12:00Daegu FC - Gangwon FCPriamy prenos
12:00Ulsan Hyundai - Suwon BluewingsPriamy prenos
12:00England Lions - Južná Afrika
12:00OMG - DAN Gaming - LOL
12:00ATP - Eastbourne
12:00Nottinghamshire - Surrey
12:30Majstrovstvá sveta U21Priamy prenos
12:30Gurugram Spartans - Jaipur Jaguars
12:35Veľká cena Nemecka
13:00New Zealand U19 - Južná Kórea U19Priamy prenos
13:00SuperMassive - Galakticos - LOL
13:00Jin Air Green Wings - Samsung Galaxy - LOL
13:00Flash Wolves - J Team - LOL
13:15WTA EastbournePriamy prenos
13:15Japonsko - Španielsko U19Priamy prenos
13:30CS:GO - Krakow Minor kval.Priamy prenos
13:30ATP - BoodlesPriamy prenos
13:30Henan Jianye - Tianjin TedaPriamy prenos
13:30Hebei CFFC - Shandong LunengPriamy prenos
13:30Guangzhou R&F - Chongqing LifanPriamy prenos
13:30Jiangsu Suning FC - Shanghai SIPGPriamy prenos
13:30Open de France
14:45ChesterPriamy prenos
14:50NewcastlePriamy prenos
14:55YorkPriamy prenos
15:00CurraghPriamy prenos
15:00Kedus Giorgis - Mamelodi SundownsPriamy prenos
15:00Zanaco FC - Al AhlyPriamy prenos
15:00Ferroviario Beira - Etoile Sportive SahelPriamy prenos
15:00Gambit Gaming - RoX - LOL
15:00Dark Passage - CILEKLER - LOL
15:05NewmarketPriamy prenos
15:05Cheetahs - Stormers
15:10WindsorPriamy prenos
15:15Argentína U19 - Francúzsko U19Priamy prenos
15:15Tour de France 2017 - 1. etapa
15:30Kanada U19 - MaliPriamy prenos
15:30Chandigarh Cheetahs - Noida Warriors
16:00FC Ilves - KuPS KuopioPriamy prenos
16:00JJK - LahtiPriamy prenos
16:00Luzern - Austria LustenauPriamy prenos
16:00Vega Squadron - Virtus Pro - LOL
16:00GIF Sundsvall - Sirius
16:00Malmo FF - AFC Eskilstuna
16:00ITF - USA F22
17:00AS Vita Club - ES TunisPriamy prenos
17:00Cotonsport - Wydad CasablancaPriamy prenos
17:00MIA Heat - CHA Hornets
17:00RoX - Natus Vincere - LOL
17:00Fenerbahce - Crew e-Sports Club - LOL
17:00Mysterious Monkeys - G2 Esports - LOL
17:00ITF - USA F21
17:00ITF - Auburn - ženy
17:15Lions - Sunwolves
17:30Irán U19 - USA U19Priamy prenos
17:45Nemecko U19 - Litva U19Priamy prenos
18:00Lillestrom - StromsgodsetPriamy prenos
18:00FC Thun - FC ZürichPriamy prenos
18:00Vaevictis eSports - Vega Squadron - LOL
18:00Keyd Stars - RED Canids - LOL
18:00Catalan Dragons - Leigh
18:00Halmstad - Elfsborg
18:40LingfieldPriamy prenos
18:55DoncasterPriamy prenos
19:00IND Pacers - ORL Magic
19:00Alexander Povetkin - Andriy Rudenko
19:00Natus Vincere - Team Just Alpha - LOL
19:00Ninjas In Pyjamas - Unicorns of Love - LOL
19:00Quicken Loans National
19:00US Senior Open
19:00ITF - Kanada F3
19:05TOR Blue Jays - BOS Red SoxPriamy prenos
19:10DET Tigers - CLE IndiansPriamy prenos
20:00Vaevictus eSports - M19 - LOL
20:00CNB e-Sports Club - Team oNe - LOL
20:00Toronto Wolfpack - York City Knights
20:00Svetový pohár na plochej dráhe
20:10CHI White Sox - TEX RangersPriamy prenos
20:15Sogndal - AalesundPriamy prenos
20:15KC Royals - MIN TwinsPriamy prenos
20:30Angola U19 - Taliansko U19Priamy prenos
20:30Egypt U19 - Portoriko U19Priamy prenos
21:00Palmeiras - GremioPriamy prenos
21:00DAL Mavericks - NY Knicks
21:00CLG - Cloud9 - LOL
21:00Team SoloMid - Immortals - LOL
21:00KPMG Trophy
22:00IND Fever - CON SunPriamy prenos
22:00Frank Buglioni - Ricky Summers
22:05BAL Orioles - TB RaysPriamy prenos
22:05OAK Athletics - ATL BravesPriamy prenos
22:05PIT Pirates - SF GiantsPriamy prenos
22:10CIN Reds - CHI CubsPriamy prenos
22:10MIL Brewers - MIA MarlinsPriamy prenos
22:10NY Mets - PHI PhilliesPriamy prenos
23:00DET Pistons - OKC Thunder
ČasŠportUdalosť
00:00Atletico Goianiense - SantosPriamy prenos
00:00Echo Fox - Team Liquid - LOL
00:00Team Dignitas - FlyQuest - LOL
00:15Pawtucket Red Sox - Scranton/WB
01:00Taiwan OpenPriamy prenos
01:00Montreal Impact - DC UnitedPriamy prenos
01:00Kansas City - Portland Timbers
01:00US Senior Open
01:15DET Tigers - CLE IndiansPriamy prenos
01:15HOU Astros - NY YankeesPriamy prenos
01:15STL Cardinals - WAS NationalsPriamy prenos
02:35KC Royals - MIN TwinsPriamy prenos
03:00SAS Roughriders - WIN Bluebombers
03:00Chicago Fire - Vancouver WhitecapsPriamy prenos
03:00FC Dallas - Toronto FCPriamy prenos
03:00Montreal Impact - DC UnitedPriamy prenos
03:00Philadelphia Union - New England RevolutionPriamy prenos
03:00Sporting Kansas City - Portland TimbersPriamy prenos
03:30Columbus Crew - Atlanta UnitedPriamy prenos
04:00Sprint Championship
04:05LA Angels - SEA MarinersPriamy prenos
04:10ARI Diamondbacks - COL RockiesPriamy prenos
04:10SD Padres - LA DodgersPriamy prenos
04:30San Jose Earthquakes - LA GalaxyPriamy prenos
05:00Colorado Rapids - Houston DynamoPriamy prenos
06:00Newcastle Knights - Wests TigersPriamy prenos
06:00San Jose Earthquakes - LA GalaxyPriamy prenos
07:00Hawthorn - Collingwood
08:00South Sydney Rabbitohs - Penrith PanthersPriamy prenos
08:00Essendon - Brisbane
08:40Fremantle - St Kilda
09:30Guizhou Hengfeng Zhicheng - Yanbian Fude FCPriamy prenos
11:00Ventforet Kofu - Sagan TosuPriamy prenos
11:30Austrália ženy - Nový Zéland ženy - Svetový pohár
11:30Južná Afrika ženy - Západoindické ostrovy ženy - Svetový pohár
11:30Anglicko ženy - Srí Lanka ženy - Svetový pohár
11:30Kashiwa Reysol - Kashima AntlersPriamy prenos
12:00Cerezo Osaka - FC TokyoPriamy prenos
12:00Sangju Sangmu - Pohang SteelersPriamy prenos
12:00FC Seoul - Jeonbuk MotorsPriamy prenos
12:00Jeonnam Dragons - Jeju UnitedPriamy prenos
12:30San Miguel Beermen - Tropang TextersPriamy prenos
13:15Južná Kórea U19 - Argentína U19Priamy prenos
14:45CurraghPriamy prenos
15:00UttoxeterPriamy prenos
15:00Jonkopings Sodra - IFK GoteborgPriamy prenos
15:10WindsorPriamy prenos
15:20CartmelPriamy prenos
15:30Francúzsko U19 - New Zealand U19Priamy prenos
15:35Tianjin Quanjian - Guangzhou Evergrande
16:00Španielsko U19 - Kanada U19Priamy prenos
17:30Orebro SK - IFK NorrkopingPriamy prenos
17:30AIK - Ostersunds FKPriamy prenos
17:30FC Inter - HJK HelsinkiPriamy prenos
17:30VPS Vaasa - IFK MariehamnPriamy prenos
17:45Portoriko U19 - Nemecko U19Priamy prenos
18:00Odd BK - SarpsborgPriamy prenos
18:00Sandefjord - StabaekPriamy prenos
18:00Molde - Viking FKPriamy prenos
18:00Haugesund - Tromsø ILPriamy prenos
18:15USA U19 - Angola U19Priamy prenos
19:05NY Mets - PHI PhilliesPriamy prenos
19:10TOR Blue Jays - BOS Red SoxPriamy prenos
19:10CIN Reds - CHI CubsPriamy prenos
19:10DET Tigers - CLE IndiansPriamy prenos
19:30India ženy - Pakistan ženy
19:35BAL Orioles - TB RaysPriamy prenos
19:35PIT Pirates - SF GiantsPriamy prenos
20:00Taliansko U19 - Irán U19Priamy prenos
20:00SK Brann - Valerenga
20:10CHI White Sox - TEX RangersPriamy prenos
20:10HOU Astros - NY YankeesPriamy prenos
20:10MIL Brewers - MIA MarlinsPriamy prenos
20:15KC Royals - MIN TwinsPriamy prenos
20:30Litva U19 - Egypt U19Priamy prenos
20:45Dundalk - Cork City
21:00Flamengo - Sao Paulo
21:35LA Angels - SEA MarinersPriamy prenos
21:35ATL Braves - OAK AthleticsPriamy prenos
22:10ARI Diamondbacks - COL RockiesPriamy prenos
22:40SD Padres - LA DodgersPriamy prenos
ČasŠportUdalosť
00:00Coritiba - Vasco Da Gama

Live stávkovanie na Bet365.com

Prinášame vám zoznam live stávok na najbližších 7 dní od renomovanej stávkovej kancelárie Bet365. Tento britský bookmaker je držiteľom viacerých prvenstiev v oblasti internetového stávkovania a jedným z nich je aj najväčší počet live stávok vrátane odvodených stávok. Stávková kancelária Bet365 má vynikajúco prepracované prostredie live stávok a v šírke ponuky live stávok nemá takmer žiadnu konkurenciu. Ku každému zápasu vypisuje najrôznejšie stávky a nerobí takmer žiadne rozdiely medzi jednotlivými ligami. Okrem toho poskytuje Bet365 aj najväčší počet live prenosov zo športových udalostí.



Získajte 10 rád ako úspešne tipovať a začnite vyhrávať

Prihláste sa k odberu noviniek a rady vám pošleme na e-mail.
Žiadny spam vám posielať nebudeme a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská spoločnosť DOXXbet už naplno spustila svoju slovenskú webovú...
DOXXbet.com už neprijíma registrácie zo Slovenska
tak s týmto vám asi nepomôžem. To musíte komunikovať iba s netellerom. Ja...
Neteller debit card
dobry den, všetko záleží ako to ma herna urobené. Môžete mať s tým aj...
Vyber vyhry

Aktuálne bonusy

Bet365 bonus

Vynikajúci 50 € bonus od Bet365

Vložte 50 € a 50 € dostanete od tejto vynikajúcej stávkovky ako bonus.

Unibet bonus

100% bezriziková stávka do 25 €

Ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Unibet vráti váš vklad až do výšky 25 €.

Bet-at-home bonus

Vstupný bonus 100 € ihneď

Bonus 100 € ihneď ku vkladu.

Ďaľšie bonusy
Poradíme vám?