Zoznam live prenosov na Bet365.com

Zdieľajte, ďakujeme:
ČasŠportUdalosť
17:184.18 Monmore (Preteky 7)
17:254.25 Greyville (JA) (Dostihy 2)
17:254.25 Chepstow (Dostihy 6)
17:274.27 Hove (Preteky 8)
17:374.37 Monmore (Preteky 8)
17:45Nemecko - Chorvátsko
17:45Švédsko - Egypt
17:474.47 Hove (Preteky 9)
17:554.55 Greyville (JA) (Dostihy 3)
17:574.57 Monmore (Preteky 9)
18:00Darussafaka - Unics Kazaň
18:00Zalgiris - Real Madrid
18:005.00 Dundalk (Dostihy 1)
18:00Hungarian Open - ženy - Jia Wen - Dandan Sheng
18:00Hungarian Open - ženy - Yihan Zhou - Tetyana Bilenko
18:00Toma Junior Popov - Mattias Borg
18:075.07 Hove (Preteky 10)
18:175.17 Monmore (Preteky 10)
18:20Dostihy 1 Aqueduct
18:225.22 Hove (Preteky 11)
18:255.25 Greyville (JA) (Dostihy 4)
18:25Dostihy 1 Tampa Bay Downs
18:305.30 Dundalk (Dostihy 2)
18:335.33 Monmore (Preteky 11)
18:35Dostihy 1 Gulfstream
18:385.38 Hove (Preteky 12)
18:455.45 Wolverhampton (Dostihy 1)
18:475.47 Monmore (Preteky 12)
18:50Dostihy 2 Aqueduct
18:555.55 Greyville (JA) (Dostihy 5)
18:55Dostihy 2 Tampa Bay Downs
18:565.56 Hove (Preteky 13)
19:00Karlskrona HK - Växjö Lakers HC
19:00Daniel Brands - Nils Langer
19:006.00 Dundalk (Dostihy 3)
19:00Hungarian Open - Bo Fang - Saehyuk Joo
19:00Hungarian Open - An Yan - Hugo Calderano
19:00Hungarian Open - Bo Fang - Xi Wang
19:046.04 Monmore (Preteky 13)
19:04Dostihy 2 Gulfstream
19:116.11 Hove (Preteky 14)
19:156.15 Wolverhampton (Dostihy 2)
19:186.18 Monmore (Preteky 14)
19:20Dostihy 3 Aqueduct
19:256.25 Greyville (JA) (Dostihy 6)
19:25Dostihy 3 Tampa Bay Downs
19:286.28 Nottingham - večer (Preteky 1)
19:30Straubing Tigers - Schwenniger Wild Wings
19:30Eisbären Berlin - Adler Mannheim
19:30EHC München - Fischtown Pinguins Bremerhaven
19:30Krefeld Pinguine - Augsburger Panther
19:30Grizzlys Wolfsburg - Iserlohn Roosters
19:30Nürnberg Ice Tigers - Düsseldorfer EG
19:30Kölner Haie - ERC Ingolstadt
19:306.30 Dundalk (Dostihy 4)
19:30Karlsson/Magnusson - Persson/Runesson
19:336.33 Crayford - večer (Preteky 1)
19:33Dostihy 3 Gulfstream
19:396.39 Sheffield - večer (Preteky 1)
19:446.44 Nottingham - večer (Preteky 2)
19:456.45 Wolverhampton (Dostihy 3)
19:496.49 Crayford - večer (Preteky 2)
19:50Dostihy 4 Aqueduct
19:556.55 Greyville (JA) (Dostihy 7)
19:55Dostihy 4 Tampa Bay Downs
19:566.56 Sheffield - večer (Preteky 2)
20:00Olympiacos - Baskonia
20:00Le Havre - Ajaccio GFCA
20:00Auxerre - Bourg-Peronnas
20:00Laval - Troyes
20:00Sochaux - Clermont Foot
20:00Štrasburg - Tours
20:00AC Ajaccio - US Orleans 45
20:00Reims - Valenciennes
20:00Niort - Amiens
20:00FC Twente - Heracles
20:00RKC - FC Emmen
20:00De Graafschap - FC Den Bosch
20:00Fortuna Sittard - Telstar
20:00Maroko - Togo
20:007.00 Dundalk (Dostihy 5)
20:00Hungarian Open - ženy - Georgina Pota - Fen Li
20:00Joe Perry - Ding Junhui
20:00Mayo Hibi - Mari Osaka
20:017.01 Nottingham - večer (Preteky 3)
20:02Dostihy 4 Gulfstream
20:067.06 Crayford - večer (Preteky 3)
20:117.11 Sheffield - večer (Preteky 3)
20:127.12 Romford - večer (Preteky 5)
20:157.15 Wolverhampton (Dostihy 4)
20:167.16 Nottingham - večer (Preteky 4)
20:20Dostihy 5 Aqueduct
20:227.22 Crayford - večer (Preteky 4)
20:257.25 Greyville (JA) (Dostihy 8)
20:257.25 Sunderland - večer (Preteky 1)
20:25Dostihy 5 Tampa Bay Downs
20:277.27 Sheffield - večer (Preteky 4)
20:297.29 Romford - večer (Preteky 6)
20:30Newcastle Eagles - Worcester Wolves
20:30London Lions - Glasgow Rocks
20:30Bristol Flyers - Plymouth Raiders
20:30Gent - Charleroi
20:30SC Freiburg - Bayern Mníchov
20:307.30 Dundalk (Dostihy 6)
20:30Monza - Padova
20:327.32 Nottingham - večer (Preteky 5)
20:32Dostihy 5 Gulfstream
20:377.37 Crayford - večer (Preteky 5)
20:397.39 Sunderland - večer (Preteky 2)
20:437.43 Sheffield - večer (Preteky 5)
20:45Brighton - Sheff Wed
20:45Lincoln City - Dover
20:45Bastia - Nice
20:45Las Palmas - Deportivo La Coruna
20:45Bielorusko - Maďarsko
20:45Katar - Dánsko
20:457.45 Wolverhampton (Dostihy 5)
20:45Dostihy 1 Sunland Park
20:467.46 Romford - večer (Preteky 7)
20:487.48 Nottingham - večer (Preteky 6)
20:50Dostihy 6 Aqueduct
20:537.53 Crayford - večer (Preteky 6)
20:547.54 Sunderland - večer (Preteky 3)
20:55Dostihy 6 Tampa Bay Downs
20:587.58 Sheffield - večer (Preteky 6)
21:008.00 Dundalk (Dostihy 7)
21:00Hungarian Open - Quadri Aruna - Tomas Konechy
21:00Hungarian Open - Ricardo Walther - Ruwen Filus
21:02Dostihy 6 Gulfstream
21:038.03 Romford - večer (Preteky 8)
21:048.04 Nottingham - večer (Preteky 7)
21:098.09 Crayford - večer (Preteky 7)
21:108.10 Sunderland - večer (Preteky 4)
21:10Dostihy 2 Sunland Park
21:148.14 Sheffield - večer (Preteky 7)
21:158.15 Wolverhampton (Dostihy 6)
21:198.19 Nottingham - večer (Preteky 8)
21:20Dostihy 7 Aqueduct
21:218.21 Romford - večer (Preteky 9)
21:248.24 Crayford - večer (Preteky 8)
21:25Dostihy 7 Tampa Bay Downs
21:268.26 Sunderland - večer (Preteky 5)
21:30Pacos Ferreira - Moreirense
21:308.30 Dundalk (Dostihy 8)
21:30Giuliana Olmos - Monika Kilnarova
21:318.31 Sheffield - večer (Preteky 8)
21:32Dostihy 7 Gulfstream
21:35Dostihy 3 Sunland Park
21:368.36 Nottingham - večer (Preteky 9)
21:378.37 Romford - večer (Preteky 10)
21:418.41 Crayford - večer (Preteky 9)
21:428.42 Sunderland - večer (Preteky 6)
21:45Dostihy 1 Golden Gate Fields
21:478.47 Sheffield - večer (Preteky 9)
21:50Dostihy 8 Aqueduct
21:528.52 Nottingham - večer (Preteky 10)
21:538.53 Romford - večer (Preteky 11)
21:55Dostihy 8 Tampa Bay Downs
21:578.57 Crayford - večer (Preteky 10)
21:588.58 Sunderland - večer (Preteky 7)
22:00Nikaragua - Belize
22:00Race 1 Santa Anita
22:00Dostihy 4 Sunland Park
22:029.02 Sheffield - večer (Preteky 10)
22:02Dostihy 8 Gulfstream
22:079.07 Nottingham - večer (Preteky 11)
22:099.09 Romford - večer (Preteky 12)
22:129.12 Crayford - večer (Preteky 11)
22:159.15 Sunderland - večer (Preteky 8)
22:15Dostihy 2 Golden Gate Fields
22:179.17 Sheffield - večer (Preteky 11)
22:20Dostihy 9 Aqueduct
22:229.22 Nottingham - večer (Preteky 12)
22:25Dostihy 9 Tampa Bay Downs
22:269.26 Romford - večer (Preteky 13)
22:26Dostihy 5 Sunland Park
22:30Race 2 Santa Anita
22:329.32 Sunderland - večer (Preteky 9)
22:32Dostihy 9 Gulfstream
22:449.44 Romford - večer (Preteky 14)
22:45Dostihy 3 Golden Gate Fields
22:489.48 Sunderland - večer (Preteky 10)
22:52Dostihy 6 Sunland Park
22:55Dostihy 10 Tampa Bay Downs
23:00Francati/ R-Millette - Hibi/ Zhao
23:00Race 3 Santa Anita
23:02Dostihy 10 Gulfstream
23:0310.03 Sunderland - večer (Preteky 11)
23:15Dostihy 4 Golden Gate Fields
23:1810.18 Sunderland - večer (Preteky 12)
23:18Dostihy 7 Sunland Park
23:30Race 4 Santa Anita
23:3510.35 Sunderland - večer (Preteky 13)
23:44Dostihy 8 Sunland Park
23:45Dostihy 5 Golden Gate Fields
ČasŠportUdalosť
00:00Dostihy 1 Penn National
00:00Race 5 Santa Anita
00:10Dostihy 9 Sunland Park
00:15Dostihy 6 Golden Gate Fields
00:15Dostihy 1 Turfway Park
00:27Dostihy 2 Penn National
00:30Honduras - Kostarika
00:30Race 6 Santa Anita
00:44Dostihy 2 Turfway Park
00:45Dostihy 7 Golden Gate Fields
00:54Dostihy 3 Penn National
01:00Australian Open - Hisense Aréna
01:00Australian Open - Margaret Court Aréna
01:00Australian Open - Aréna Roda Lavera
01:00Australian Open - kurt 10
01:00Australian Open 2017 - Kurt 12
01:00Australian Open - Kurt č. 13
01:00Australian Open - Kurt č. 14
01:00Australian Open - Kurt č. 15
01:00Australian Open - Kurt č. 19
01:00Australian Open - Show kurt č. 2
01:00Australian Open - Kurt č. 20
01:00Australian Open - Kurt č. 22
01:00Australian Open - Show kurt č. 3
01:00Australian Open - kurt 5
01:00Australian Open - kurt 7
01:00Australian Open - kurt 8
01:00Hangtuah Sumsel IM - Pacific Caesar Surabaya
01:00Dostihy 1 Charles Town
01:00Race 7 Santa Anita
01:05BOS Bruins - CHI Blackhawks
01:05BUF Sabres - DET Red Wings
01:05CAR Hurricanes - PIT Penguins
01:05ORL Magic - MIL Bucks
01:05CHA Hornets - TOR Raptors
01:05PHI 76ers - POR Trail Blazers
01:13Dostihy 3 Turfway Park
01:22Dostihy 4 Penn National
01:30Race 8 Santa Anita
01:31Dostihy 2 Charles Town
01:35NJ Devils - MON Canadiens
01:42Dostihy 4 Turfway Park
01:49Dostihy 5 Penn National
01:57Dostihy 3 Charles Town
02:05NO Pelicans - BKN Nets
02:05ATL Hawks - CHI Bulls
02:05HOU Rockets - GS Warriors
02:05MEM Grizzlies - SAC Kings
02:11Dostihy 5 Turfway Park
02:16Dostihy 6 Penn National
02:21Dostihy 4 Charles Town
02:35DAL Mavericks - UTA Jazz
02:40Dostihy 6 Turfway Park
02:43Dostihy 7 Penn National
02:56Dostihy 5 Charles Town
03:00La Union Formosa - Aguada
03:00Panama - El Salvador
03:05EDM Oilers - NAS Predators
03:09Dostihy 7 Turfway Park
03:10Dostihy 8 Penn National
03:22Dostihy 6 Charles Town
03:38Dostihy 8 Turfway Park
03:50Dostihy 7 Charles Town
04:05VAN Canucks - FLA Panthers
04:07Dostihy 9 Turfway Park
04:20Dostihy 8 Charles Town
04:35LA Lakers - IND Pacers
05:00Japonsko - V League - ženy
05:00Japonsko - V Premier League ženy
05:05Japonsko - Premier League
05:15Soles de Mexicali - Correcaminos De Colon
06:00Japonsko - Premier League
07:00Malaysia Masters
07:00Tochigi Brex - Kawasaki Brave Thunders
07:30Brisbane Bullets - Melbourne United
07:35Wellington Phoenix - Brisbane Roar
08:00M88 Aspac Jakarta - NSH Jakarta
09:00Tokyo Alvark - Yokohama B-Corsairs
09:00Swedish Int.
09:30Adelaide 36ers - Sydney Kings
10:00Perth Glory - Melbourne Victory
10:00Globalport Batang Pier - San Miguel Beermen
11:00BC Astana - Zenit Petrohrad
11:00Hungarian Open
11:00Sparta Praha - FK Teplice
11:00SK Slavia Praha U21 - Vlasim
11:30Akhisar Belediye - Kayserispor
11:31Romford
11:38Crayford
11:45Turffontein (JA)
12:00Satria Muda - Satya Wacana Salatiga
12:30Kenilworth (JA)
13:00Espanyol - Granada
13:30Navan
13:30Rangers - Motherwell
13:50Lingfield
13:55Haydock
14:00Nižný Novgorod - VEF Riga
14:00Konyaspor - Caykur Rizespor
14:00Svetový pohár
14:00Sparta Praha - FK Usti nad Labem
14:00Slavia Praha - Viktoria Žižkov
14:00Pelita Jaya Jakarta - CLS Knights Surabaya
14:05Dibba Al Fujairah - Baniyas SC
14:10Taunton
15:00Lietkabelis - Siauliai
15:00Virtus Entella - Frosinone
15:00Lens - Nimes
15:00Ludogorets - Jagiellonia Bialystok
15:24Newcastle
15:30Augsburg - TSG Hoffenheim
15:30Darmstadt - Borussia M'gladbach
15:30Werder Brémy - Borussia Dortmund
15:30Wolfsburg - Hamburg
15:30Schalke - FC Ingolstadt
16:00Neptunas - Lietuvos rytas
16:00Luleå HF - Färjestads BK
16:00Skellefteå AIK - Brynäs IF
16:00Djurgårdens IF - Leksands IF
16:00Linköping HC - Rögle BK
16:00Panathinaikos - Pamvohaikos
16:00Newcastle - Rotherham
16:00Oviedo - Valladolid
16:00Svetový pohár
16:00Svetový pohár
16:08Poole
16:15Real Madrid - Malaga
17:00Al Shabab Al Arabi - Al Ittihad Kalba
17:00Nantes - PSG
17:00FC Porto - Rio Ave
17:00Karabukspor - Galatasaray
17:00Bursaspor - Adanaspor
17:00Ghana - Mali
17:30Valmiera - Borisfen
18:00Dzukija Alytus - Pieno Zvaigzdes
18:00KV Kortrijk - Zulte-Waregem
18:00Chievo - Fiorentina
18:00Tenerife - Cordoba
18:00Rayo Vallecano - Elche
18:00Lugo - Gimnastic
18:00Svetový pohár
18:00Huesca - Alcorcón
18:30Chalon - Dijon
18:30Växjö Lakers HC - Karlskrona HK
18:30HV71 - Örebro HK
18:30RB Leipzig - Eintracht Frankfurt
18:30AZ - Sparta Rotterdam
18:30CD Alaves - Leganes
19:00TSV Herrsching - SWD Düren
19:00Solingen Volleys - VFB Friedrichshafen
19:15Maritimo - Sporting
19:28Central Park
19:33Sunderland
19:39Monmore
19:45ADO Den Haag - PEC Zwolle
19:45Feyenoord - Willem II
19:45PSV rezervný tím - Cambuur Leeuwarden
20:00Surrey Scorchers - Leeds Force
20:00Obradorio CAB - Iberostar Tenerife
20:00Montpellier - Poitiers
20:00Waasland-Beveren - KV Oostende
20:00Mouscron-Peruwelz - Lokeren
20:00Bordeaux - Toulouse
20:00Metz - Montpellier
20:00Dijon - Lille
20:00Guingamp - Rennes
20:00Caen - Nancy
20:00UCAM Murcia CF - Real Zaragoza
20:00Egypt - Uganda
20:30Telenet Oostende - Spirou Charleroi
20:30Walter Tigers Tubingen - Science City Jena
20:30Oldenburg - Fraport Skyliners
20:30Conegliano ženy - Il Bisonte Firenze ženy
20:30Eupen - Genk
20:31Crayford
20:39Newcastle
20:45Leicester Riders - Cheshire Phoenix
20:45FC Groningen - Vitesse
20:45AC Miláno - Neapol
20:45Villarreal - Valencia
20:45Svetový pohár
20:45Svetový pohár
21:00WIN Jets - STL Blues
21:30Arouca - Boavista
23:05CLB Blue Jackets - CAR Hurricanes
23:05BOS Celtics - POR TBlazers
ČasŠportUdalosť
00:05DET Pistons - WAS Wizards
01:00Australian Open - Hisense Aréna
01:00Australian Open - Margaret Court Aréna
01:00Australian Open - Aréna Roda Lavera
01:00Australian Open - kurt 10
01:00Australian Open 2017 - Kurt 12
01:00Australian Open - Kurt č. 13
01:00Australian Open - Kurt č. 14
01:00Australian Open - Kurt č. 15
01:00Australian Open - Kurt č. 19
01:00Australian Open - Show kurt č. 2
01:00Australian Open - Kurt č. 20
01:00Australian Open - Kurt č. 22
01:00Australian Open - Show kurt č. 3
01:00Australian Open - kurt 5
01:00Australian Open - kurt 7
01:00Australian Open - kurt 8
01:05CHA Hornets - BKN Nets
01:05ATL Hawks - PHI 76ers
01:05MON Canadiens - BUF Sabres
01:05NY Islanders - LA Kings
01:05PHI Flyers - NJ Devils
01:05TOR Maple Leafs - OTT Senators
01:15Correcaminos De Colon - La Union Formosa
01:35MIA Heat - MIL Bucks
01:35NY Knicks - PHX Suns
02:05MEM Grizzlies - HOU Rockets
02:05ARZ Coyotes - TB Lightning
02:05DAL Stars - WAS Capitals
02:35CLE Cavaliers - SA Spurs
03:00UTA Jazz - IND Pacers
03:00CHI Bulls - SAC Kings
03:05DEN Nuggets - LA Clippers
03:05MIN Wild - ANA Ducks
03:30Aguada - Soles de Mexicali
04:05CAL Flames - EDM Oilers
04:35SJ Sharks - COL Avalanche
05:00Tochigi Brex - Kawasaki Brave Thunders
05:00Niigata Albirex - Nagoya Diamond Dolphins
05:00Cairns Taipans - Illawarra Hawks
05:00Japonsko - Premier League
05:00Japonsko - V Premier League ženy
05:00Japonsko - V Premier League ženy
05:05Japonsko - Premier League
06:00Shibuya Sun Rockers - Sendai 89ers
07:00Malaysia Masters
07:00Tokyo Alvark - Yokohama B-Corsairs
07:00Chiba Jets - Mikawa Seahorses
07:00Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets
09:00New Zealand Breakers - Perth Wildcats
09:30Alaska Aces - Mahindra Floodbuster
10:00Šachťor Doneck - Cracovia
11:30Osmanlispor FK - Antalyaspor
11:30Gaziantepspor - Genclerbirligi
11:45Barangay Ginebra San Miguel - Phoenix Fuel Masters
12:00Swedish Masters
12:00Trento - Brindisi
12:00Levante - Numancia
12:00Osasuna - Sevilla
12:03Belle Vue
12:05Greyville (JA)
12:11Hove
12:30UCAM Murcia - Baskonia
12:30CAI Zaragoza - Unicaja Malaga
12:30Estudiantes - Bilbao
12:30FC Utrecht - Ajax
12:30Juventus - Lazio
13:00Hong Kong Eastern - Pilipinas Basketball Club
14:00Fontwell
14:00Augsburger Panther - Krefeld Pinguine
14:00Düsseldorfer EG - Kölner Haie
14:00Hungarian Open
14:00Kasimpasa - Trabzonspor
14:00Svetový pohár
14:05Raith - Hearts
14:10Leopardstown
14:20Hereford
14:30TV Bühl - SVG Luneburg
14:30Standard Liege - Club Brugge
14:30Excelsior - Go Ahead Eagles
14:30NEC - Roda JC
14:30VVV - Maastricht
15:00Juventus - Vytautas
15:00Khimki Moscow Region - Kalev/Cramo
15:00Club Italia ženy - Modena ženy
15:00Monako - Lorient
15:00Empoli - Udinese
15:00Bologna - Turín
15:00Janov - Crotone
15:00Palermo - Inter Miláno
15:00Pescara - Sassuolo
15:00Ascoli - Pro Vercelli
15:06Perry Barr
15:12Kinsley
15:30Giessen 46ers - Rasta Vechta
15:30Chaumont - AS Cannes
15:30Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
15:30FK Qarabag - Termalica BB Nieciecza
15:30FC Bayern Mníchov - Telekom Baskets Bonn
15:30BBC Bayreuth - Brose Bamberg
16:00Olympiacos - Koroivos Amaliadas
16:00Zalgiris - Nevezis
16:00Paríž - Sete
16:00Berlin Volleys - Netzhoppers KW
16:00Albion - Celtic
16:00Reus Deportiu - Malorka
16:00Dynamo Kyjev - Tianjin Teda
16:00Lokomotiv Moskva - CSKA Sofia
16:00Gambit Gaming - North
16:00Svetový pohár
16:00Svetový pohár
16:00Svetový pohár
16:15Athletic Bilbao - Atletico Madrid
16:30Adler Mannheim - Eisbären Berlin
16:30Schwenniger Wild Wings - EHC München
16:30Straubing Tigers - Krefeld Pinguine
16:30Iserlohn Roosters - ERC Ingolstadt
16:45PSV - Heerenveen
17:00London Lions - Worcester Wolves
17:00TV Rottenburg - Rhein-Main Volley
17:00Monza ženy - Casalmaggiore ženy
17:00Novara ženy - Montichiari ženy
17:00Bergamo ženy - Scandicci ženy
17:00St Etienne - Angers
17:00Feirense - Estoril
17:00Benfica - Tondela
17:00Fenerbahce - Istanbul Basaksehir
17:00Belize - Honduras
17:00Novara ženy - Montichiari ženy
17:15Fnatic - G2 Esports
17:30Mainz - Kolín nad Rýnom
17:30Salernitana - Spezia
18:00Glasgow Rocks - Manchester Giants
18:00Alba Berlín - Braunschweig
18:00Modena - Perugia
18:00Busto Arsizio ženy - Bolzano ženy
18:00Anderlecht - Sint-Truidense
18:00Atalanta - Sampdoria
18:00Girona - Sevilla Atletico
18:00Getafe - Mirandes
18:00Ludwigsburg - Ratiopharm Ulm
18:00Svetový pohár
18:00Modena - Perugia
18:05ORL Magic - GS Warriors
18:30Real Madrid - Valencia
18:30Real Betis - Sporting Gijon
18:30SK Gaming - HellRaisers
18:30Real Sociedad - Celta Vigo
18:35DET Red Wings - NY Rangers
19:00Limoges - Monako
19:00Nürnberg Ice Tigers - Grizzlys Wolfsburg
19:00Belenenses - Vitoria Setubal
19:04Poole
19:10Henlow
19:11Central Park
19:30El Salvador - Nikaragua
19:45Virtus Pro - OpTic Gaming
20:00KV Mechelen - Westerlo
20:00Cadiz - Almeria
20:00Kamerun - Gabon
20:00Guinea-Bissau - Burkina Faso
20:45Turín - Avellino
20:45AS Rím - Cagliari
20:45Eibar - Barcelona
20:45Svetový pohár
21:00Lyon - Marseille
21:00Natus Vincere - mousesports
21:05PIT Penguins - BOS Bruins
21:15Braga - Guimaraes
21:30Arnett Gardens - Waterhouse
21:35DAL Mavericks - LA Lakers
22:00Panama - Kostarika
22:15Team Liquid - EnVyUs
23:05OTT Senators - CLB Blue Jackets
23:30Astralis - GODSENT
ČasŠportUdalosť
00:00DET Pistons - WAS Wizards
00:05TOR Raptors - PHX Suns
00:05NY Islanders - PHI Flyers
00:45Flipsid3 Tactics - FaZe
01:00MIN Timberwolves - DEN Nuggets
01:00Australian Open - Hisense Aréna
01:00Australian Open - Margaret Court Aréna
01:00Australian Open - Aréna Roda Lavera
01:00Australian Open - kurt 10
01:00Australian Open - Kurt č. 13
01:00Australian Open - Kurt č. 14
01:00Australian Open - Kurt č. 15
01:00Australian Open - Kurt č. 19
01:00Australian Open - Show kurt č. 2
01:00Australian Open - Kurt č. 20
01:00Australian Open - Kurt č. 22
01:00Australian Open - Show kurt č. 3
01:00Australian Open - kurt 5
01:00Australian Open - Kurt č. 6
01:00Australian Open - kurt 7
01:00Australian Open - kurt 8
01:00Harbour View FC - Boys Town
01:15Correcaminos De Colon - Aguada
01:30CHI Blackhawks - VAN Canucks
02:00MIN Wild - NAS Predators
03:30Soles de Mexicali - La Union Formosa
08:30Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Jakub Kosowski
09:10Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Frantisek Placek
09:50Challenger - Ochsenhausen - Sanil Shetty - Jakub Figel
10:30Challenger - Ochsenhausen - Daniel Kriston - Valerij Rakov
11:10Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Jakub Kleprlik
11:20Flamingo Park (SA)
11:50Challenger - Ochsenhausen - Sanil Shetty - Frantisek Placek
12:03Hall Green
12:11Swindon
12:30Challenger - Ochsenhausen - Daniel Kriston - Jakub Figel
13:00Svetový pohár
13:10Challenger - Ochsenhausen - Valerij Rakov - Jakub Kosowski
13:50Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Sanil Shetty
14:00FK Qabala - FK Tosno
14:30Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Jakub Kosowski
14:40Newcastle
14:50Bangor On Dee
15:00Wolverhampton
15:00Svetový pohár
15:00Arsenal Tula - Shakhter Karagandy
15:08Monmore
15:18Sheffield
16:00FK Viktoria Plzen - Ulsan Hyundai
16:00Challenger - Ochsenhausen - Valerij Rakov - Jakub Figel
16:30Al Ain - Al Jazira SC
16:40Challenger - Ochsenhausen - Daniel Kriston - Frantisek Placek
17:20Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Sanil Shetty
18:00Svetový pohár
18:00Alanyaspor - Besiktas
18:00Challenger - Ochsenhausen - Jakub Figel - Jakub Kosowski
18:30Liepajas Lauvas - Barsy Atyrau
18:40Challenger - Ochsenhausen - Valerij Rakov - Frantisek Placek
19:20Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Daniel Kriston
19:23Nottingham
19:33Yarmouth
19:39Romford
20:00Svetový pohár
20:00Senegal - Alžírsko
20:00Zimbabwe - Tunisko
20:00Ajax rezervný tím - Almere City FC
20:00Challenger - Ochsenhausen - Sanil Shetty - Jakub Kosowski
20:30Štrasburg - Elan Chalon
20:30Perugia - Cesena
20:40Challenger - Ochsenhausen - Lucjan Blaszcyk - Valerij Rakov
20:45Brest - Red Star FC 93
21:00Chaves - Nacional
21:20Challenger - Ochsenhausen - Jakub Figel - Frantisek Placek
22:00Challenger - Ochsenhausen - Jakub Kleprlik - Daniel Kriston
23:00Universitario - Wanderers
23:15Deportivo Capiata - Deportivo Tachira
ČasŠportUdalosť
00:00TOR Raptors - PHX Suns
01:00NY Rangers - LA Kings
01:00WAS Capitals - CAR Hurricanes
01:00CHA Hornets - WAS Wizards
01:00Nottingham
01:00Australian Open - Aréna Roda Lavera
01:00Australian Open - Hisense Aréna
01:00Australian Open - Margaret Court Aréna
01:00Australian Open - kurt 10
01:00Australian Open - Kurt č. 13
01:00Australian Open - Kurt č. 14
01:00Australian Open - Kurt č. 15
01:00Australian Open - Kurt č. 19
01:00Australian Open - Show kurt č. 2
01:00Australian Open - Kurt č. 20
01:00Australian Open - Kurt č. 22
01:00Australian Open - Show kurt č. 3
01:00Australian Open - kurt 5
01:00Australian Open - Kurt č. 6
01:00Australian Open - kurt 7
01:00Australian Open - kurt 8
01:15Deportivo Municipal - Independiente del Valle
01:30TOR Maple Leafs - CAL Flames
01:30MIA Heat - GS Warriors
01:30ATL Hawks - LA Clippers
01:30BKN Nets - SA Spurs
01:30DET Pistons - SAC Kings
02:00WIN Jets - ANA Ducks
02:00NO Pelicans - CLE Cavaliers
02:00MIL Bucks - HOU Rockets
02:00IND Pacers - NY Knicks
03:00COL Avalanche - SJ Sharks
03:00ARZ Coyotes - FLA Panthers
03:00UTA Jazz - OKC Thunder
08:30Challenger - Ochsenhausen
09:00Akzhayik Uralsk - Karpaty Lviv
10:30Amur Chabarovsk - HC Slovan Bratislava
10:30Admiral Vladivostok - KHL Medveščak Záhreb
11:55Turffontein (JA)
12:11Perry Barr
14:20Leicester
14:30Wetherby
14:40Southwell
15:00Uralochka-NTMK ženy - Eczacibasi Istanbul ženy
15:08Crayford
15:18Sunderland
16:00FC Zürich - Dinamo Bukurešť
16:00Chongqing Lifan - CSKA Sofia
17:00Unics Kazaň - Fenerbahce
17:00Svetový pohár
17:30Jokerit - Barys Astana
18:00EWE Baskets Oldenburg - Varese
18:00Ventspils - PAOK
18:00Rosa Radom - Neptunas
18:00Usak - Asvel Lyon-Villeurbanne
18:00Galatasaray - Maccabi Tel Aviv
18:30Dynamo Riga - HC Yugra
19:00Skellefteå AIK - HV71
19:00Rögle BK - Djurgårdens IF
19:00Frölunda HC - Karlskrona HK
19:00Zalgiris - CSKA Moskva
19:28Newcastle
19:30Hapoel Jeruzalem - Zenit Petrohrad
19:30Schwenniger Wild Wings - Iserlohn Roosters
19:30Eisbären Berlin - Düsseldorfer EG
19:30ERC Ingolstadt - Straubing Tigers
19:30Kölner Haie - Nürnberg Ice Tigers
19:33Kinsley
19:39Sheffield
19:45Panathinaikos - F.C.Barcelona
20:00Togo - Kongo
20:00Maroko - Pobr. Slonoviny
20:14Towcester
20:30Umana Venezia - CSM CSU LPS Oradea
20:30Le Mans - Avtodor Saratov
20:30Kataja Basket - Pinar Karsiyaka
20:30Khimik - Maccabi Raanana
20:30Genk - KV Kortrijk
20:30KV Oostende - Charleroi
20:30Zulte-Waregem - Mouscron-Peruwelz
20:39Harlow
20:45Volendam - Sparta Rotterdam
20:45Barrow - Lincoln City
21:00Bordeaux - PSG
21:15CD Alaves - Alcorcon
21:30Baskonia - Červená hviezda
ČasŠportUdalosť
01:00WAS Wizards - BOS Celtics
01:00ORL Magic - CHI Bulls
01:00LA Clippers - PHI 76ers
01:00TOR Raptors - SA Spurs
01:00Australian Open - Hisense Aréna
01:00Australian Open - Margaret Court Aréna
01:00Australian Open - Aréna Roda Lavera
01:00Australian Open - kurt 10
01:00Australian Open - Kurt č. 13
01:00Australian Open - Kurt č. 14
01:00Australian Open - Kurt č. 15
01:00Australian Open - Kurt č. 19
01:00Australian Open - Show kurt č. 2
01:00Australian Open - Kurt č. 20
01:00Australian Open - Kurt č. 22
01:00Australian Open - Show kurt č. 3
01:00Australian Open - kurt 5
01:00Australian Open - Kurt č. 6
01:00Australian Open - kurt 7
01:00Australian Open - kurt 8
01:00NY Islanders - CLB Blue Jackets
01:00DET Red Wings - BOS Bruins
01:00NJ Devils - LA Kings
01:00STL Blues - PIT Penguins
01:30MON Canadiens - CAL Flames
01:30OTT Senators - WAS Capitals
02:00NAS Predators - BUF Sabres
02:00WIN Jets - SJ Sharks
02:30DAL Stars - MIN Wild
02:30CHI Blackhawks - TB Lightning
03:00PHX Suns - MIN Timberwolves
03:00DEN Nuggets - UTA Jazz
03:00Tennessee - Kentucky
08:30Challenger Series
09:15Purefoods - Blackwater Elite
10:00Pacific Caesar Surabaya - Pelita Jaya Esia Jakarta
11:00Busan Sonicboom - Changwon Sakers
11:55Fairview (JA)
12:00Tropang Texters - Globalport Batang Pier
12:00CLS Knights Surabaya - Satria Muda
13:00Westports Malaysia Dragons - Kaohsiung Truth
13:45Fairyhouse
14:00Levadiakos - AEK Atény
14:00Garuda Bandung - Hangtuah Sumsel
14:05Lingfield
14:25Catterick
14:45Ludlow
15:00FC Bazilej - FC Chiasso
15:00Amkar Perm - FC Botosani
16:00Rubin Kazaň - Suwon Bluewings
16:15Lamia - Atromitos
16:15Asteras Tripolis - Trikala
17:00CS Volei Alba Blaj - Volero Zürich - Ženy
17:00Dinamo Moskva ženy - D Krasnodar ženy
17:00Pieno Zvaigzdes - Valmiera
17:00Vafibank Gunes - Dresdner SC ženy
17:15Newcastle
17:30HPK - LP Salo
17:30Jekabpils - Rakvere Taras
17:30Khimki - Ratiopharm Ulm
17:30Dynamo Moskva - Salavat Julajev Ufa
18:00Chemik Police ženy - Conegliano ženy
18:00Linamar-BRSE - Jedinstvo Stara Pazova
18:00AEK Atény - Zielona Gora
18:00Lietkabelis - Bayern Mníchov
18:00Besiktas - Uni-Riesen Leipzig
18:00Dinamo Sassari - KK Partizan Beograd
18:00Lietuvos rytas - Nižný Novgorod
18:00Spirou Charleroi - Szolnoki Olaj
18:30FC Utrecht - Cambuur Leeuwarden
18:30Anadolu Efes - Darussafaka
18:30Aris Thessaloniki - Olympiakos
19:00Cedevita - Alba Berlín
19:00Jurmala/Fenikss - Nevezis
19:15Eibar - Atletico Madrid
19:30Grizzlys Wolfsburg - Augsburger Panther
19:30EHC München - Krefeld Pinguine
19:30Fischtown Pinguins Bremerhaven - Adler Mannheim
19:30Barons Kvartals - Barsy
20:00SVG Luneburg - VCO Berlin
20:00Helios Domzale - CEZ Nymburk
20:00Fraport Skyliners - Ironi Nahariya
20:00Monako - Aris
20:00Bakken Bears - Banvit
20:00Egypt - Ghana
20:00Uganda - Mali
20:00Brose Bamberg - Real Madrid
20:25Peterborough
20:30Modena ženy - Telekom Baku ženy
20:30St Raphael ženy - Azerrail Baku ženy
20:30Gornicza Women - Fenerbahce ženy
20:30Cibona - Telenet Oostende
20:30Mornar - Štrasburg
20:30Club Brugge - Waasland-Beveren
20:30Westerlo - Anderlecht
20:30Sint-Truidense - KV Mechelen
20:30Lokeren - Gent
20:30Avellino - Juventus
20:30Mega Leks - Iberostar Tenerife
20:30Fuenlabrada - Lokomotiv Kuban
20:30UCAM Murcia - Gran Canaria
20:30Valencia - Unicaja
20:30Caloni Agnelli Bergamo - Montecchio Maggiore
20:31Central Park
20:45AZ - Heerenveen
20:45Miláno - Olympiakos Pireus
21:00Liverpool - Southampton
21:00Monako - Nancy
21:15Celta Vigo - Real Madrid
ČasŠportUdalosť
01:00CLE Cavaliers - SAC Kings
01:00DET Red Wings - TOR Maple Leafs
01:00Australian Open - Hisense Aréna
01:00Australian Open - Margaret Court Aréna
01:30BOS Celtics - HOU Rockets
01:30BKN Nets - MIA Heat
02:00MIL Bucks - PHI 76ers
02:00MEM Grizzlies - TOR Raptors
02:00NO Pelicans - OKC Thunder
02:00CHA Hornets - GS Warriors
02:00CHI Bulls - ATL Hawks
02:00NY Rangers - PHI Flyers
02:30DAL Mavericks - NY Knicks
03:30COL Avalanche - VAN Canucks
04:00ANA Ducks - EDM Oilers
04:30POR Trail Blazers - LA Lakers
07:30New Zealand Breakers - Cairns Taipans
08:30Challenger - Ochsenhausen
09:50Melbourne Victory - Sydney FC
10:30Amur Chabarovsk - KHL Medveščak Záhreb
11:00Woori Card Wibee - Ansan Rush&Cash
11:00Anyang KGC - Goyang Orions
11:00Seoul Knights - Dongbu Promy
11:10Vaal (JA)
12:00CSKA Sofia - Rubin Kazaň
12:30Kunlun Red Star - HC Slovan Bratislava
13:50Gowran Park
14:05Fakenham
14:10Al Ittihad Kalba - Hatta Dubai
14:15Southwell
14:25Warwick
15:00Universitatea Craiova - Terek Groznyj
16:15PAOK Thessaloniki - Panaitolikos
17:00Al Wahda Abu Dhabi - Al Dhafra SCC
17:30Kalev/Cramo - Parma Perm
17:30Jokerit - Avtomobilist Jekaterinburg
18:30Kissamikos - Panathinaikos
18:30Dynamo Riga - Barys Astana
18:45Fenerbahce - Galatasaray
18:50Wolverhampton
19:00Djurgårdens IF - Färjestads BK
19:00Frölunda HC - Brynäs IF
19:00Karlskrona HK - IF Malmö Redhawks
19:00Linköping HC - Skellefteå AIK
19:00Örebro HK - Luleå HF
19:00Växjö Lakers HC - Rögle BK
19:00Červená hviezda - Panathinaikos
19:30GV Hennebont TT - AS Pontoise Cergy
20:05Maccabi Tel Aviv - Unics Kazaň
20:14Henlow
20:25Belle Vue
20:30Eupen - Standard Liege
20:45Svetový pohár
20:45Vitesse - Feyenoord
21:00Barcelona - Baskonia
21:15Barcelona - Real Sociedad

Live streaming na Bet365.com

Stávková kancelária Bet365 poskytuje desiatky tisíc priamych prenosov každý rok pre svojich zákazníkov (najviac zo všetkých stávkových kancelárií). Popri sledovaní priameho prenosu môžete uzatvárať na Bet365.com live stávky. Na každý priamy prenos resp. ligu či podujatie musí byť zakúpená licencia na národnej úrovni. Z tohto dôvodu môžu byť niektoré priame prenosy obmedzené resp. dostupné len v niektorých krajinách. StavkoveKancelarie.com tieto priame prenosy dostupné na Bet365.com filtrujú podľa krajín! Každý priamy prenos, ktorý tu nájdete ku konkrétnemu zápasu, si tak môžete na Bet365 aj skutočne pozrieť. Kompletnú ponuku priamych prenosov na najbližšie dni nájdete práve tu.

Dostupnosť live streamingu

  1. Dostupnosť priamych prenosov sa riadi podľa toho v ktorej krajine sa nachádzate teda podľa vašej IP adresy.
  2. Vo väčšine stávkových kancelárií je potrebné mať na hráčskom účte zostatok, aby ste mohli pozerať priame prenosy. Ak by ste chceli pozerať priame prenosy na konské dostihy, tak je potrebné uzatvoriť aj stávku na konkrétny dostih.
  3. Pri live streamingu cez smartfón nie sú k dispozícií všetky priame prenosy ako na bežnom počítači.


Získajte 10 rád ako úspešne tipovať a začnite vyhrávať

Prihláste sa k odberu noviniek a rady vám pošleme na e-mail.
Žiadny spam vám posielať nebudeme a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravím ľudia... Hľadám schopného tipéra na spoluprácu , ktorý sa tomu...
Hľadám tipéra
Ahoj , napíš mi na skype mato3233 , venujem sa tipovaniu uz dlhsiu dobu a...
Hľadám tipérov
Já s nimi mám tuto zkušenost, za prosinec jsem s nimi vydělal přes 10.000,-...
Placené tipy v Česku

Aktuálne bonusy

Bet365 bonus

Vynikajúci 50 € bonus od Bet365

Vložte 50 € a 50 € dostanete od tejto vynikajúcej stávkovky ako bonus.

Unibet bonus

100% bezriziková stávka do 25 €

Ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Unibet vráti váš vklad až do výšky 25 €.

Bet-at-home bonus

Vstupný bonus 100 € ihneď

Bonus 100 € ihneď ku vkladu.

Ďaľšie bonusy
Poradíme vám?