Zoznam live prenosov na Bet365.com

Zdieľajte, ďakujeme:
ČasŠportUdalosť
08:30Senegal ženy - Guinea ženy
08:30China Championship
10:00South Sydney Rabbitohs - New Zealand Warriors
10:00Admiral Vladivostok - Neftechimik Nižnekamsk
10:00Teufl/Zass - Graessli/GuerraSchmocker
10:15Phoenix Petroleum - Meralco Bolts
10:45Kongo ženy - Egypt ženy
10:45Egger/Caluori - Geiger/Licka
11:30Loiseau/Gauthier-Rat - Breer/Haussener
11:31Kinsley
11:38Swindon
11:50Brisbane Broncos - St George/Illawarra Dragons
12:00Bulgaria Open
12:30Heidrich/Kissling G. - Kovatsch/Kissling, J.
13:00Blackwater Elite - NLEX Road Warriors
13:00Pobrežie Slonoviny ženy - Stredoafrická republika
13:00Fairview (JA)
14:30Brazília U23 - Mexiko U23
14:30Turecko U23 - Čína U23
14:50Wolverhampton
15:00Nottingham
15:00Spartak Moskva - HC Vityaz
15:08Hove
15:10Newbury
15:15Angola ženy - Kamerun ženy
15:18Monmore
16:00Salavat Julajev Ufa - Lada Togliatti
16:40Dundalk
17:00Kuba U23 - Poľsko U23
17:00Rusko U23 - Alžírsko U23
17:00WTA - Cincinnati
18:00AC Horsens - AaB
18:00Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sacz
18:05Tramore
18:20Newmarket
18:30Austria Lustenau - FC Blau Weiss Linz
18:30Wiener Neustadt - WSG Swarovski Wattens
18:30Floridsdorfer AC - SV Kapfenberg
18:30Darmstadt - St Pauli
18:30Eintracht Braunschweig - Erzgebirge Aue
18:30FK Tosno - SKA Energija Chabarovsk
18:30Catterick
18:30CSKA Moskva - Dynamo Moskva
19:00Jonkopings Sodra - Elfsborg
19:00Mali ženy - Tunisko ženy
19:00IF Limhamn Bunkeflo - Hammarby IF - Ženy
19:28Nottingham
19:33Crayford
19:39Sheffield
19:45Holandsko - Španielsko
20:00Clermont Foot - Lorient
20:00Gazelec Ajaccio - Rouen
20:00Ajaccio - Bastia
20:00Le Havre - Valenciennes
20:00Nancy - Sochaux
20:00Niort - Tours
20:00Auxerre - US Orleans 45
20:00Reims - Bourg-Peronnas
20:00FC Volendam - Helmond Sport
20:00FC Eindhoven - Telstar
20:00Cambuur Leeuwarden - Ajax rezervný tím
20:00Roda JC - Vitesse
20:00Lorca FC - Cultural Leonesa
20:00Neuchatel Xamax - FC Schaffhausen
20:00Spartak - FK Vozdovac
20:00Istra 1961 - HNK Cibalia
20:12Romford
20:15Randers FC - Silkeborg IF
20:15Leganes - CD Alaves
20:20CHI Cubs - TOR Blue Jays
20:25Sunderland
20:30FC Wacker Innsbruck - FC Liefering
20:30Standard Liege - Zulte-Waregem
20:30Bayern Mníchov - Bayer Leverkusen
20:45Burton Albion - Birmingham
20:45Metz - Monako
21:00Argentína U23 - Irán U23
21:00Egypt U23 - Japonsko U23
21:15Mozambik ženy - Nigéria ženy
21:30Rio Ave - Portimonense
22:00Tenerife - Real Zaragoza
22:15Valencia - Las Palmas
ČasŠportUdalosť
01:00CON Sun - NY Liberty
01:00WAS Mystics - PHX Mercury
01:00Audax Italiano - Deportes Iquique
01:00Tigres de Ciego de Avila - Granma
01:05BAL Orioles - LA Angels
01:05PIT Pirates - STL Cardinals
01:10BOS Red Sox - NY Yankees
01:10DET Tigers - LA Dodgers
01:10NY Mets - MIA Marlins
01:10TB Rays - SEA Mariners
01:35ATL Braves - CIN Reds
02:00MIN Lynx - IND Fever
02:00Morelia - Pachuca
02:05TEX Rangers - CHI White Sox
02:10HOU Astros - OAK Athletics
02:10MIN Twins - ARI Diamondbacks
02:15KC Royals - CLE Indians
02:30CHI Sky - LA Sparks
02:40COL Rockies - MIL Brewers
03:00St Kitts and Nevis Patriots - Barbados Tridents - Twenty20
04:00SEA Storm - SA Stars
04:00Tijuana - Santos Laguna
04:00Portland Timbers - New York Red Bulls
04:10SD Padres - WAS Nationals
04:15SF Giants - PHI Phillies
07:00Newcastle Knights - Melbourne Storm
08:30Coop Beachtour - Rorschach
09:00Bulgaria Open
09:30Sydney Roosters - East Tigers
10:00CEV Majstrovstvá Európy - plážovom volejbale - finále
10:00Yanbian Fude FC - Jiangsu Suning FC
10:15Nemecko ženy - Škótsko ženy
11:30Stredoafrická republika ženy - Tunisko ženy
11:30North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks
11:30Kashima Antlers - Shimizu S-Pulse
11:30Guizhou Hengfeng Zhicheng - Shanghai SIPG
11:30Jubilo Iwata - Cerezo Osaka
11:31Romford
11:38Crayford
12:00Sanfrecce Hiroshima - Ventforet Kofu
12:00Suwon Bluewings - Gangwon FC
12:00FC Seoul - Ulsan Hyundai
12:00Jeju United - Jeonnam Dragons
12:00Jeonbuk Motors - Gwangju FC
12:00Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo
12:00Urawa Red Diamonds - FC Tokyo
12:00Sagan Tosu - Omiya Ardija
12:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
12:00Albirex Niigata - Vegalta Sendai
12:25Turffontein (JA)
12:30Belgicko ženy - Česká republika ženy
13:00Dynamo Drážďany - Sandhausen
13:00Heidenheim - MSV Duisburg
13:00Fortuna Düsseldorf - Kaiserslautern
13:10Kenilworth (JA)
13:15Sheff Utd - Barnsley
13:30Kilmarnock - Celtic
13:30China Championship
13:35Shanghai Shenhua - Guangzhou Evergrande
13:35Liaoning Hongyun - Tianjin Teda
13:35Hebei CFFC - Beijing Guoan
13:45Egypt ženy - Guinea ženy
14:00Ural - CSKA Moskva
14:25Doncaster
14:45Anglicko ženy - Írsko ženy
14:45Curragh
14:50Newbury
15:00Perth
15:00FC Rosengard - Eskilstuna United DF
15:00Mexiko U23 - Japonsko U23
15:00Irán U23 - Čína U23
15:00Lens - Brest
15:05Ripon
15:10Newmarket
15:24Newcastle
15:30Hertha Berlin - VfB Stuttgart
15:30TSG Hoffenheim - Werder Brémy
15:30Wolfsburg - Borussia Dortmund
15:30Hamburg - Augsburg
15:30Mainz - Hannover 96
16:00Kamerun ženy - Pobrežie Slonoviny ženy
16:00PS Kemi - FC Inter
16:00HIFK - RoPS
16:00SK Rapid Viedeň - SK Sturm Graz
16:00NK Triglav Kranj - ND Gorica
16:00Santiago Wanderers - Universidad Catolica
16:00AFC Eskilstuna - Malmo FF
16:30Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva
17:00Belgicko ženy - Rakúsko ženy
17:00Tondela - Estoril
17:00SJK - Lahti
17:00Lyon - Bordeaux
17:30Argentína U23 - Alžírsko U23
17:30Brazília U23 - Poľsko U23
17:50Tramore
17:55Market Rasen
18:00Guyana Amazon Warriors - Trinbago Knight Riders
18:00Genk - Charleroi
18:00Piast Gliwice - Korona Kielce
18:00FC Kodaň - Sonderjyske
18:00Lillestrom - Valerenga
18:00WTA - Cincinnati
18:10Bath
18:15Nigéria ženy - Kongo ženy
18:15Celta Vigo - Real Sociedad
18:30FC Twente - VVV
18:30Wolfsberger AC - Admira Wacker Modling
18:30Schalke - RB Leipzig
19:00Rubin Kazaň - Anži Machačkala
19:00Alcorcon - Sporting Gijon
19:00Osasuna - Sevilla Atletico
19:00Karabukspor - Istanbul Basaksehir
19:00Bursaspor - Alanyaspor
19:00FC Rapperswil-Jona - Wohlen FC
19:00FC Chiasso - Wil 1900
19:00FC Thun - Lausanne Sports
19:00FC Zürich - Young Boys
19:00Spartak Subotica - FK Vozdovac
19:15Guimaraes - Sporting
19:28Central Park
19:33Monmore
19:39Peterborough
19:45AZ - ADO Den Haag
20:00Holandsko ženy - Španielsko ženy
20:00Eupen - KV Oostende
20:00Waasland-Beveren - Lokeren
20:00St Etienne - Amiens
20:00Montpellier - Štrasburg
20:00Troyes - Nantes
20:00Rennes - Dijon
20:00Nice - Guingamp
20:00Egypt U23 - Kuba U23
20:00Turecko U23 - Rusko U23
20:15Girona - Atletico Madrid
20:20CHI Cubs - TOR Blue Jays
20:20Maribor - NK Krsko
20:30Mali ženy - Angola ženy
20:30KV Mechelen - Antverpy
20:30Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw
20:30Cordoba - Cadiz
20:30Numancia - Huesca
20:30Union Espanola - San Luis
20:30Nacional De Football - CA Juventud Alianza
20:30Nacional De Football - Juventud De Las Piedras
20:31Crayford
20:39Newcastle
20:45Heerenveen - Heracles
20:45Sivasspor - Yeni Malatyaspor
20:45Osmanlispor FK - Galatasaray
21:00Corinthians - Vitoria
21:30Benfica - Belenenses
22:00Valladolid - Barcelona B
22:00Granma - Tigres de Ciego de Avila
22:00Caracas - Zulia
22:05DET Tigers - LA Dodgers
22:05PIT Pirates - STL Cardinals
22:15Sevilla - Espanyol
22:45Senegal ženy - Mozambik ženy
ČasŠportUdalosť
00:00Antofagasta - Palestino
00:00Universidad de Chile - Huachipato
00:00Flamengo - Atletico Goianiense
00:10TB Rays - SEA Mariners
01:00Carabobo - Deportivo Tachira
01:05BAL Orioles - LA Angels
01:10MIN Twins - ARI Diamondbacks
01:10ATL Braves - CIN Reds
01:10BOS Red Sox - NY Yankees
01:10NY Mets - MIA Marlins
01:10HOU Astros - OAK Athletics
01:15KC Royals - CLE Indians
01:30Montreal Impact - Real Salt Lake
01:30Orlando City SC - Columbus Crew
02:00Leon - Monterrey
02:00Chicago Fire - Toronto FC
02:00DAL Wings - ATL Dream
02:05TEX Rangers - CHI White Sox
02:10COL Rockies - MIL Brewers
02:30Colo Colo - Universidad de Concepcion
02:30Sporting Kansas City - FC Dallas
02:40SD Padres - WAS Nationals
03:00Colorado Rapids - DC United
03:00St Kitts and Nevis Patriots - St Lucia Stars
03:05SF Giants - PHI Phillies
04:00Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo
04:30San Jose Earthquakes - Philadelphia Union
06:00Canberra Raiders - Penrith Panthers
08:00Canterbury Bulldogs - Manley Sea Eagles
08:00China Championship
08:30Smart Beach Tour - Hamburg
09:00Anglicko - Poľsko
09:30Nigéria ženy - Egypt ženy
09:30Coop Beachtour - Rorschach
10:00Changchun Yatai - Tianjin Quanjian
10:00Majstrovstvá Európy
10:30Globalport Batang Pier - KIA Picanto
11:00Tokyo Verdy - V-Varen Nagasaki
11:00Montedio Yamagata - JEF Utd Chiba
11:00Nagoya Grampus - Avispa Fukuoka
11:00Yokohama FC - Mito Hollyhock
11:00Thespa Kusatsu - Zweigen Kanazawa
11:00Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi
11:00FC Gifu - Kamatamare Sanuki
11:00Kyoto Sanga FC - Oita
11:00Fagiano Okayama - Matsumoto Y FC
11:00Ehime FC - Machida Zelvia
11:00Shonan Bellmare - Roasso Kumamoto
11:00Srí Lanka - India - 1. ODI
11:00Španielsko - Česká republika
11:30Vissel Kobe - Yokohama F-Marinos
11:45Mozambik ženy - Guinea ženy
12:00Odense BK - Midtjylland
12:00ITTF World Tour
12:00Daegu FC - Sangju Sangmu
12:00Incheon Utd - Pohang Steelers
12:03Belle Vue
12:11Hove
12:30Excelsior - Feyenoord
12:45Rain Or Shine - Talk N Text
12:45Greyville (JA)
13:15Írsko - Škótsko
13:30FC Ingolstadt - SSV Jahn Regensburg
13:30Holstein Kiel - Greuther Fürth
13:30Norimberg - Union Berlin
13:35Guangzhou R&F - Shandong Luneng
13:35Henan Jianye - Chongqing Lifan
14:00Amkar Perm - Zenit Petrohrad
14:00Angola ženy - Tunisko ženy
14:30Esbjerg - Thisted FC
14:30FC Utrecht - Willem II
14:30Ajax - FC Groningen
14:30Anderlecht - Sint-Truidense
14:50Tramore
15:00Southwell
15:00Lille - Caen
15:00Djurgarden - Halmstad
15:00Ostersunds FK - AIK
15:00Kuba U23 - Japonsko U23
15:00Rusko U23 - Čile U23
15:06Perry Barr
15:10Curragh
15:12Kinsley
15:15Thirsk
15:30Wisla Plock - Legia Varšava
15:30Nemecko - Írsko
16:00Hobro IK - Lyngby
16:00Aarau - FC Vaduz
16:00FC Bazilej - Lugano
16:00Grasshoppers - St Gallen
16:00FC Sion - Lucerne
16:00Metta/LU - FK Jelgava
16:00Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
16:00Karpaty Lviv - PFC Oleksandria
16:00FC Zirka Kropyvnytskyi - Zarja Luhansk
16:30Dinamo Moskva - FC Ufa
16:30LASK Linz - SCR Altach
16:30FC Red Bull Salzburg - SKN Sankt Pölten
16:45NAC - PSV
16:45Sparta Rotterdam - PEC Zwolle
17:00Marseille - Angers
17:00Vitoria Setubal - Chaves
17:00WTA - New Haven
17:00Aragua - Estudiantes Merida
17:30VPS Vaasa - FC Ilves
17:30JJK - HJK Helsinki
17:30KuPS Kuopio - IFK Mariehamn
17:30Sirius - IFK Norrkoping
17:30IFK Goteborg - BK Hacken
17:30Mexiko U23 - Poľsko U23
17:30Tunisko U23 - Argentína U23
17:45Nemecko - Anglicko
18:00Deportes Iquique - Curico Unido
18:00AGF Aarhus - Brondby
18:00IA Akranes - IBV Vestmannaeyjar
18:00Atalanta - AS Rím
18:00Sogndal - Kristiansund BK
18:00Rosenborg - Haugesund
18:00Odd BK - Sandefjord
18:00Tromsø IL - Aalesund
18:00Stabaek - Molde
18:00Termalica BB Nieciecza - Lech Poznaň
18:00Santiago Wanderers - Universidad Catolica
18:00KV Kortrijk - Club Brugge
18:15Demokratická republika Kongo - Senegal
18:15Athletic Bilbao - Getafe
18:30Pobrežie Slonoviny ženy - Mali ženy
18:30Dynamo Kyjev - Stal Kamianske
18:30Vorskla Poltava - FC Illychivets Mariupol
19:00FC Porto - Moreirense
19:00FK Rostov - Krasnodar
19:00Oviedo - Rayo Vallecano
19:00SV Mattersburg - FK Austria Viedeň
19:04Poole
19:10NY Mets - MIA Marlins
19:10DET Tigers - LA Dodgers
19:10TB Rays - SEA Mariners
19:11Central Park
19:30BOS Red Sox - NY Yankees
19:30Henlow
19:35ATL Braves - CIN Reds
19:35BAL Orioles - LA Angels
20:00Vikingur Olafsvik - Breidablik
20:00FH Hafnarfjodour - KR Reykjavik
20:00Vikingur Reykjavik - KA Akureyri
20:00Viking FK - SK Brann
20:00Belgicko - Holandsko
20:00WTA - Cincinnati
20:00Mouscron-Peruwelz - Gent
20:00Egypt U23 - Brazília U23
20:00Irán U23 - Alžírsko U23
20:00Partizan Belehrad - FK Napredak Kruševac
20:00Granma - Tigres de Ciego de Avila
20:10HOU Astros - OAK Athletics
20:10MIN Twins - ARI Diamondbacks
20:15Barcelona - Real Betis
20:15KC Royals - CLE Indians
20:20CHI Cubs - TOR Blue Jays
20:30Borussia M'gladbach - Kolín nad Rýnom
20:30SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
20:30Gimnastic de Tarragona - Almeria
20:30El Tanque Sisley - Penarol
20:45Udinese - Chievo
20:45Lazio - Spal
20:45Sassuolo - Janov
20:45Inter Miláno - Fiorentina
20:45Sampdoria - Benevento
20:45Bologna - Turín
20:45Crotone - AC Miláno
20:45Kamerun ženy - Stredoafrická republika ženy
21:00Bahia - Vasco Da Gama
21:00PSG - Toulouse
21:00CON Sun - PHX Mercury
21:00NY Liberty - MIN Lynx
21:00CD Aves - Braga
21:05TEX Rangers - CHI White Sox
21:10COL Rockies - MIL Brewers
21:15Maritimo - Boavista
21:30Everton de Vina - O'Higgins
22:00Granada - Albacete
22:00Metropolitanos FC - Mineros de Guayana
22:05SF Giants - PHI Phillies
22:15Deportivo La Coruna - Real Madrid
22:40SD Padres - WAS Nationals
23:00IND Fever - WAS Mystics
23:00Universidad de Chile - Huachipato
ČasŠportUdalosť
00:00New York City FC - New England Revolution
00:00Guyana Amazon Warriors - Barbados Tridents
00:00Palmeiras - Chapecoense
01:00PIT Pirates - STL Cardinals
01:00CHI Sky - SEA Storm
01:30Veracruz - Queretaro
03:30Seattle Sounders FC - Minnesota United
09:00Jarrad Breen - Billy Jackson
10:00Billy Jackson - Andrew Ware
11:00Andrew Ware - Jarrad Breen
12:00Billy Jackson - Jarrad Breen
12:03Perry Barr
12:11Swindon
12:15Španielsko - Rakúsko
12:20Flamingo Park (SA)
13:00Andrew Ware - Billy Jackson
14:30Andrew Ware - Jarrad Breen
14:30Írsko - Poľsko
15:00Lingfield
15:00Alžírsko U23 - Čína U23
15:00Poľsko U23 - Japonsko U23
15:08Monmore
15:15Thirsk
15:18Sheffield
15:45Bowls Grand Prix - Finále
16:00FK Ventspils - FK Liepaja
16:45Anglicko - Nemecko
17:30Kuba U23 - Brazília U23
17:30Turecko U23 - Irán U23
17:45Al Ain SCC - Al Hilal Riyadh
18:00Hexham
18:00Rigas FS - Riga FC
18:00Zaglebie Lubin - Wisla Krakov
18:00WTA - New Haven
18:20Windsor
19:00FC Nordsjaelland - FC Helsingor
19:00Sarpsborg - Stromsgodset
19:00FC Akhmat Grozny - Arsenal Tula
19:00Orebro SK - Hammarby
19:00GIF Sundsvall - Kalmar FF
19:28Nottingham
19:38Romford
19:45Belgicko - Holandsko
20:00Egypt U23 - Mexiko U23
20:00FC Utrecht rezervný tím - FC Oss
20:00PSV rezervný tím - De Graafschap
20:00Rudar Velenje - NK Celje
20:00Lugo - Reus Deportiu
20:00Rusko U23 - Argentína U23
20:15Wattenscheid 09 - Wuppertaler SV. Bor II
20:15Levante - Villarreal
20:30Arminia Bielefeld - Bochum
20:31Doncaster
20:39Harlow
20:45Konyaspor - Genclerbirligi
21:00Feirense - Pacos Ferreira
21:15Valur Reykjavik - Grindavik
21:15Stjarnan - Fjolnir
22:00Malaga - Eibar
23:10CHI White Sox - MIN Twins
23:30St Kitts and Nevis Patriots - Jamaica Tallawahs
ČasŠportUdalosť
00:00Libertad - Santa Fe
01:05PIT Pirates - LA Dodgers
01:05BAL Orioles - OAK Athletics
01:10NY Mets - ARI Diamondbacks
01:10CLE Indians - BOS Red Sox
01:10CIN Reds - CHI Cubs
01:10DET Tigers - NY Yankees
01:10TB Rays - TOR Blue Jays
01:15Pinar del Río - Santiago de Cuba
01:35PHI Phillies - MIA Marlins
01:35ATL Braves - SEA Mariners
02:00MIN Lynx - PHX Mercury
02:10CHI White Sox - MIN Twins
02:10HOU Astros - WAS Nationals
02:15KC Royals - COL Rockies
02:15STL Cardinals - SD Padres
02:45Atlético Tucumán - CA Independiente
04:00Santos de Guápiles - Chorrillo
04:05LA Angels - TEX Rangers
04:15SF Giants - MIL Brewers
04:30LA Sparks - SA Stars
07:00Puebla - Leon
07:00Santos Laguna - Chivas Guadalajara
09:00Czech Open
10:00FIVB Hamburg
10:15Alaska Aces - Blackwater Elite
11:30Guinea - Demokratická republika Kongo
11:30Adelaide United - Melbourne Victory
11:30Moreton Bay Jets FC - Gold Coast City FC
12:00Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds
12:30Nemecko - Poľsko
13:00Star Hotshots - Phoenix Petroleum
13:45Egypt - Mozambik
14:00FIVB Hamburg ženy
14:45Írsko - Anglicko
15:30Bengaluru - April 25
16:00Stredoafrická republika - Angola
17:00Španielsko - Belgicko
18:00Viborg - FC Fredericia
18:15Tunisko - Pobrežie Slonoviny ženy
19:00Majstrovstvá sveta
19:00IFK Orebro - Eskilstuna United DF
19:00Kvarnsveden - Djurgarden
20:00Holandsko - Rakúsko
20:25Romford
20:30Mali - Kamerun
20:31Central Park
20:45Cheltenham - West Ham
20:45Blackburn Rovers FC (JAR) - Burnley
21:05BAL Orioles - OAK Athletics
21:45SF Giants - MIL Brewers
22:45Senegal - Nigéria

Live streaming na Bet365.com

Stávková kancelária Bet365 poskytuje desiatky tisíc priamych prenosov každý rok pre svojich zákazníkov (najviac zo všetkých stávkových kancelárií). Popri sledovaní priameho prenosu môžete uzatvárať na Bet365.com live stávky. Na každý priamy prenos resp. ligu či podujatie musí byť zakúpená licencia na národnej úrovni. Z tohto dôvodu môžu byť niektoré priame prenosy obmedzené resp. dostupné len v niektorých krajinách. StavkoveKancelarie.com tieto priame prenosy dostupné na Bet365.com filtrujú podľa krajín! Každý priamy prenos, ktorý tu nájdete ku konkrétnemu zápasu, si tak môžete na Bet365 aj skutočne pozrieť. Kompletnú ponuku priamych prenosov na najbližšie dni nájdete práve tu.

Dostupnosť live streamingu

  1. Dostupnosť priamych prenosov sa riadi podľa toho v ktorej krajine sa nachádzate teda podľa vašej IP adresy.
  2. Vo väčšine stávkových kancelárií je potrebné mať na hráčskom účte zostatok, aby ste mohli pozerať priame prenosy. Ak by ste chceli pozerať priame prenosy na konské dostihy, tak je potrebné uzatvoriť aj stávku na konkrétny dostih.
  3. Pri live streamingu cez smartfón nie sú k dispozícií všetky priame prenosy ako na bežnom počítači.


Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, ak ste bonus nemali dopretáčany, tak nemôžete očakávať že vám...
Tipbet
a kde si našiel takúto informáciu? ........ lebo na tej web stránke nič také...
Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov
Servus petodunaj, vieme sa viac rozpisat o bookmaeroch na telefon a...
Stávková na vklad od 10000€?

Aktuálne bonusy

Poradíme vám?