Cash Out - vyplaťte si tiket skôr ako bude nevýherný

Zdieľajte, ďakujeme:

Čo je to Cash out a ako funguje?

Cash out je veľmi užitočná funkcia, ktorá umožňuje okamžite vyplatiť rozohraný tiket. Cashout označovaný aj ako predaj tiketu alebo vyplatiť teraz dokáže minimalizovať straty ako aj okamžite navýšiť stav finančných prostriedkov na vašom hráčskom účte.

Ak tvorí váš tiket napr. 5 zápasov a povedzme 2 zápasy z tiketu boli víťazne odohrané, tak nemusíte čakať kým sa odohrajú zvyšné 3 zápasy. Prejdete na tiket alebo moje stávky a po kliknutí na cash out pri danom tikete uvidíte, koľko peňazí vám môže byť vyplatených. Z logických dôvodov bude výherná čiastka vždy nižšia ako tá, ktorú ste mali pôvodne na tikete. Použitím funkcie cash out môžete zabrániť zbytočným stratám a okamžite si vyplatiť výhru. Niektoré stávkové kancelárie nazývajú funkciu cash out aj „vyplatiť teraz / ihneď“ alebo „predať tiket“. Ak sa rozhodnete cash out využiť, tak vaša výhra bude ihneď pripísaná na váš hráčsky účet.

Je možné využiť Cash out aj keď sa zápas nevyvíja v môj prospech?

Samozrejme. Ak ste v zápase Chelsea - Manchester Utd podali stávku za 100 EUR na Chelsea a tá po 25 minútach prehráva 0:1, tak pri použití funkcie cash out (predaj tiketu) môžete zachrániť istú časť vkladu (napr. 40 EUR a prehráte tak iba 60 EUR). Ak sa Chelsea podarí vývoj zápasu otočiť, tak použitie cashoutu nebolo dobré rozhodnutie.

Je možné využiť Cash out aj pri live stávkach, AKU stávkach alebo systémových stávkach?

Každá stávková kancelária má svoje vlastné podmienky, ktoré určujú kedy môžete využiť funkciu cash out. Väčšina z nich umožňuje cash out využívať aj pri live stávkach, ale napr. Tipsport.sk túto možnosť zatiaľ neponúka. V niektorých stávkových kanceláriách sa môže stať, že cash out nebudete môcť použiť pri systémových stávkach. Pri AKU stávkach (tzv. plachta) sa dá cash out použiť takmer vždy. Taktiež sa môže stať, že pri niektorích športoch nebude táto funkcia k dispozícií.

Je možné pri Cashoute čiastočné vyplatenie?

Ak by ste si chceli vyplatiť predčasne iba časť peňazí, tak existuje možnosť použitia tzv. posuvníka. Zároveň nechávate zvyšné peniaze ďalej v hre. Vďaka posuvníku si určite koľko peňazí si chcete nechať vyplatiť. Potom už len kliknete na tlačidlo vyplatiť teraz / cash out.  Zostavajúca časť vašej stávky bude potom vyhodnotená na základe konečného výsledku. Posuvníkom disponuje veľmi málo stávkových kancelárií a jednou z nich je Bet365.com.  

Je Cash out k dispozícií aj na mobiloch a tabletoch?

Každá stávková kancelária pristupuje k funkciám pre mobilné telefóny a tablety individuálne, ale väčšina z nich sa snaží funkcie ako cashout resp. predaj tiketu integrovať aj na tieto zariadenia. Je potrebné si overiť, či je cash out k dispozícií aj pre aplikácie na stiahnutie alebo mobilné aplikácie dostupné cez web. Tipsport.skiFortuna.sk ako aj Bet365.com ponúkajú túto funkciu pre mobilné aplikácie ako aj aplikácie na stiahnutie.

Ako sa vypočíta výplata pri použití Cashoutu?

Pri výpočte sumy, ktorú vám stávková kancelária vyplatí sa berie do úvahy pôvodný vklad, vyhodnotené tipyaktuálne kurzy nevyhodnotených tipov.

Je funkcia Cash out neustále k dispozícií?

Nie. Ak je stávka pozastavená, zatvorená alebo sa kurzy zmenili, tak v tom čase nie je cash out k dispozícií. Častokrát sa to stáva pri live stávkach (pozastavené kurzy) alebo keď ste natipovali na postup. Po odohratí prvého zápasu (napr. pri semifinále Ligy majstrov) nebudú k dispozícií istú dobu kurzy, preto sa nebude dať cash out vypočítať. Akonáhle stávková kancelárie vypíše kurzy k druhému zápasu, tak opäť budete môcť použiť funkciu cash out.Získajte 10 rád ako úspešne tipovať a začnite vyhrávať

Prihláste sa k odberu noviniek a rady vám pošleme na e-mail.
Žiadny spam vám posielať nebudeme a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Cavte, ja prave zopar dni skusam ten martingale a mozem povedat, ze to...
Spolahlivy system tipovania
Dobrý den. Chcel by som sa opýtať či nepoznáte stránku na ktorej by som...
Stránka na štatistiky
novinka, interwette ma super live,nieco tam zmenili Táto stávková kabcelária...
Interwetten

Aktuálne bonusy

Bet365 bonus

Vynikajúci 50 € bonus od Bet365

Vložte 50 € a 50 € dostanete od tejto vynikajúcej stávkovky ako bonus.

Unibet bonus

100% bezriziková stávka do 25 €

Ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Unibet vráti váš vklad až do výšky 25 €.

Bet-at-home bonus

Vstupný bonus 100 € ihneď

Bonus 100 € ihneď ku vkladu.

Ďaľšie bonusy
Poradíme vám?