COLOSSUS BETS v Betclicu a Expekte – 7 zápasov a je z vás milionár!

 •  Promo akcie a bonusy
Zdieľajte, ďakujeme:
COLOSSUS BETS v Betclicu a Expekte – 7 zápasov a je z vás milionár!

V Colossus Bets tipujete presné skóre, 1X2 alebo presný bodový rozdiel pri vybraných zápasoch.
Hráči uzatvárajú  jednu alebo viacero stávok, pričom každá stávka sa skladá z jedného tipu na každú vypisanú udalosť. Ak je vypísaných 7 udalostí, tak musíte zvoliť tip na každú udalosť. Týchto 7 tipov sa bude považovať za jednu stávku (jeden riadok). Ak pri jednej udalosti zvolíte napr. dva tipy, tak potom vzniknú už dve stávky (dva riadky). Takto vám môže vzniknúť veľký počet riadkov. Ak budete uzatvárať veľa stávok, tak potom musíte počítať, že aj vklad sa bude priamou úmerou zvyšovať.

Aká je minimálna stávka pri Colossus Bets?

Cena tiketu je nastavená na 2 GBP, 2 EUR resp. 50 Kč. Často krát však môžete tipovať aj za zlomok celkovej ceny a to napr. za 1 EUR, 0,5 EUR alebo 0,2 EUR (polovica, štvrtina a desatina). V prípade nižších stávok sa bude prepočítavať aj vaša prípadná výhra. Stávky je možné uzatvárať v mene, ktorú ste si vybrali pri registrácií do stávkovej kancelárie.

Koľko môžete vyhrať s Colossus Bets?

O všetkých stávkach, ktoré sú v tipovacej súťaži, bude rozhodnuté na základe pomeru vsadených peňazí a počtu správnych tipov. Ak budete jediný so všetkými správnymi tipmi, tak získavate prizepool, ktorý môže byť aj vo výške 5.000.000 EUR.

Súťažiaci môžu získať:

  1. Prizepool – hlavná cena, ktorá je pri stávkach na presné skóre v miliónoch EUR
  2. Cena útechy – v prípade, že uhádnete všetky výsledky okrem 1 až 3, tak môžete získať podiel z  prizepoolu útechy.
  3. Bonusové hryvíťaz/víťazi prizepoolu získavajú voľný tip na presné skóre zápasu, ktorý vyberie Colossus Bets. Ak sa podarí niekomu určiť presné skóre v takomto zápase, tak získa aj podiel z bonusového prizepoolu.

Príklad na Prizepool: Presné skóre

Hráte o 10.000.000 EUR (50% výhra 5.000.000 EUR, 50% bonus 5.000.000 EUR). V záhlaví potom vidíte aj cenu útechy, ktorá môže predstavovať sumu 5.000 EUR pri neuhádnutí jedného tipu alebo 3.000 EUR ak neuhádnete 2 tipy. Bonus 5.000.000 EUR predstavuje bonus prizepool, takže podiel získate iba ak uhádnete aj presné skóre z voľného tipu.

Môže sa pri Colossus Bets využívať cashout?

Cashout je možné využiť v dobe, keď sa hrá zápas. Cashout, tak nie je k dispozícií ako za normálnych okolností, teda po odohraní zápasu, pred zahájením ďalšieho zápasu atď. Cashout je možné využiť iba počas zápasu, pričom môžete využiť celé alebo len čiastočné vyplatenie.

            Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, ak ste bonus nemali dopretáčany, tak nemôžete očakávať že vám...
Tipbet
a kde si našiel takúto informáciu? ........ lebo na tej web stránke nič také...
Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov
Servus petodunaj, vieme sa viac rozpisat o bookmaeroch na telefon a...
Stávková na vklad od 10000€?

Aktuálne bonusy

Poradíme vám?