Otázky a odpovede o bonusoch na stávkovanie

Zdieľajte, ďakujeme:

Najčastejšie otázky

Ako získam vstupný bonus resp. registračný bonus?

Návod k získaniu vstupného bonusu nájdete v jednotlivých recenziách alebo priamo na stránke stávkovej kancelárie. Pre rýchly prehľad bonusov využite porovnanie bonusov.

V niektorých stávkových kanceláriách musíte pri alebo po registrácií hráčskeho účtu zadať bonusový kód (promo kód), ktorý nájdete v jednotlivých recenziách. Ak stávková kancelária bonusový kód nemá (zistite v recenzii), pre získanie bonusu nemusíte zadávať nič.

Ak sa zaregistrujete do stávkovej kancelárie so vstupným bonusom, tak si dôkladne prečítajte bonusové podmienky. Pri bonuse je podstatné, aké sú tam podmienky na pretočenie bonusu a kedy bude pripísaný. Bonus vám môže byť pripísaný ihneď po vklade, po pretočení vkladu / bonusu, postupne alebo keď prehráte svoju prvú stávku (tzv. stávka zdarma). Taktiež si treba dávať pozor na časové obmedzenie platnosti bonusovej ponuky (napr. bonus je potrebné aktivovať do 7 dní od registrácie).

Bonusovými podmienkami sa vo väčšine prípadov myslí hlavne pretočenie bonusu. Ak bonus pretočíte podľa požiadaviek stávkovej kancelárie, tak potom môžete vyberať peniaze zo svojho hráčskeho účtu spolu s bonusom. Ak ste o bonus požiadali resp. vám bol pridelený a vy chcete vybrať peniaze z účtu ešte pred požadovaným pretočením, tak vám stávková kancelária výber neumožní alebo vám strhne všetko čo ste vyhrali vrátane bonusu (dôvod: výhry ste dosiahli na základe bonusových peňazí). Toto však nemusí vždy platiť, hlavne ak ide o bonusy, ktoré vám stávková kancelária pripíše až po požadovanom pretočení. Iné pravidlá môžu platiť aj pre stávky zdarma, kde máte prvú stávku vždy zdarma, lebo vám stávková kancelária v prípade prehry vráti vklad. Tejto stávke nemusia podliehať žiadne ďalšie pretočenia. Odporúčame vždy dôkladne prečítať bonusové podmienky.

Ktorá stávková kancelária mi dá bonus ihneď po vklade?

Stávková kancelária Bet-at-home vám poskytne bonus, ktorý si môžete ihneď vyzdvihnúť a použiť ho na stávkovanie. Tento bonus nie je potrebné ihneď staviť a nemusíte sa tak nikde ponáhľať. Jedinou podmienkou je, že po vložení peňazí na hráčsky účet je potrebné si tento bonus vyzdvihnúť do 10 dní. Vyzdvihnutie bonusu prebieha veľmi jednoducho - v správe účtu kliknete na “Vyzdvihnúť bonus“ a zadáte bonusový kód, ktorý nájdete v bonusových podmienkach. Bonus je potom potrebné pretočiť, ale bonusové podmienky nie sú náročné.

Najjednoduchšie podmienky na pretočenie bonusu má stávková kancelária Bet365.com, akurát tu budete musieť najprv vloženú čiastku jeden krát pretočiť (max. 50 EUR aj pri viacerých tiketoch napr. 10x 5 EUR) a potom vám bude uvoľnených ďalších 50 EUR.

Kedy mi bude pripísaný bonus?

Pre mnoho tipérov je dôležité, kedy budú môcť tipovať za bonusové peniaze. Vkladový bonus vám môže byť pripísaný:

  • Ihneď po vložení peňazí na hráčsky účet (možnosť použiť okamžite na stávky - najlepšia varianta)
  • Po vložení peňazí na hráčsky účet a následnom pretočení vkladu 1x (dobrá varianta)
  • Postupným uvoľňovaním napr. po 10%
  • Po požadovanom pretočení

Pri posledných dvoch prípadoch môže nastať problém s pretočením, ak vám stávková kancelária udelí limit. Potom je pretáčanie sťažené. Takáto situácia však nastáva iba v ojedinelých prípadoch.

Okrem vkladových bonusov existujú aj stávky zdarma (resp. free bets alebo cashback akcie), kde je dôležitý váš prvý tiket. Ak bude nevýherný, tak vám stávková kancelária vráti vsadené peniaze alebo získate voľnú stávku v tejto hodnote. Pri voľných stávkach musíte počítať s tým, že vám stávková kancelária pripíše iba čistú výhru. Ak je vaša prvá stávka výherná, tak vtedy väčšinou nemáte nárok na stávku zdarma. Je potrebné čítať bonusové podmienky.

Čo je bonusový kód (promo kód)?

V recenziách stávkových kancelárií ako aj na stránkach online stávkových kancelárií sa častokrát môžete stretnúť s pojmom bonusový kód resp. promo kód. Ide o kód, ktorý musíte zadať buď pri alebo po registrácií do stávkovej kancelárie. Niektoré stávkové kancelárie majú v registračných formulároch aj pole bonusový kód, ale pre získanie vstupného bonusu (bonus na prvý vklad) nie je potrebné zadať žiadny bonusový kód. Aj z tohto dôvodu je potrebné dôkladne čítať bonusové podmienky. Zadávanie promo kódu v registračnom formulári je skôr výnimkou ako pravidlom. Vo väčšine prípadov vám príde postup pre získanie vstupného bonusu na e-mail až po registrácií.

Sú výhodné bonusy bez vkladu (no deposit bonus)?

Bonus bez vkladu je druh bonusu, ktorý získate po registrácii hráčskeho účtu bez toho aby ste museli vložiť peniaze. S týmto druhom bonusu sa môžete najčastejšie stretnúť pri online kasínach alebo poker herňách. Treba si ale uvedomiť, že dnes vám nikto nič zadarmo nedá. Ak si budete chcieť výhru vyplatiť, budete musieť najprv peniaze vložiť. Ak ich vložíte, bude vás čakať niekoľkonásobné pretočenie (napríklad čiastky, ktorú ste vyhrali z bonusu bez vkladu) a až potom budete môcť vybrať vaše peniaze. Bonusové podmienky hlavne pri kasínach sú čoraz sofistikovanejšie a je potrebné si ich dôkladne prečítať, aby vás nič neprekvapilo.

Podobné to bude aj pri bláznivých 200% až 500% bonusoch od rôznych online kasín. Je potrebné si prečítať bonusové podmienky. V stávkových kanceláriách sa skôr stretávame s poukážkami zadarmo vo výške 5 EUR, ktoré poskytuje stávková kancelária Bet-at-home. Táto stávková kancelária umožňuje poukážky vyplatiť na bankový účet bez toho, aby ste vložilii na hráčsky účet peniaze. Stačí peniaze z poukážky niekoľkokrát pretočiť a peniaze sú vaše.Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, ak ste bonus nemali dopretáčany, tak nemôžete očakávať že vám...
Tipbet
a kde si našiel takúto informáciu? ........ lebo na tej web stránke nič také...
Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov
Servus petodunaj, vieme sa viac rozpisat o bookmaeroch na telefon a...
Stávková na vklad od 10000€?

Aktuálne bonusy

Poradíme vám?