Tipovanie cez mobil - stávkujte kedykoľvek a kdekoľvek

Zdieľajte, ďakujeme:

Každá stávková kancelária poskytuje pre svojich zákazníkov zjednodušenú mobilnú verziu stránky alebo mobilnú aplikáciu, prostredníctvom ktorích sa dá tipovať cez mobilný telefón, smartfón alebo tablet. Mobilné stávkovanie cez smartfóny a tablety je možné cez mobilné webové aplikácie alebo mobilné aplikácie (aplikácie na stiahnutie). Pre športové tipovanie na strarších mobilných telefónoch sú určené zjednodušené mobilné verzie stránok, ktoré ale spustíte aj na smartfónoch resp. tabletoch (napr. možete použiť v prípade pomalého internetu).

Mobilná webová aplikácia má prostredie prispôsobené pre mobilné zariadenia. Do webovej aplikácie pristupujete po zadaní webovej adresy v adresnom riadku prehliadača. Mobilná aplikácia sa dá stiahnuť do mobilu buď priamo zo stránky stávkovej kancelárie alebo z Google Play príp. App Store.

Ak má stávková kancelária mobilnú webovú aplikáciu aj mobilnú aplikáciu na stiahnutie, tak môžu byť medzi nimi rozdiely (chýbajúce funkcie ako napr. live stream alebo maxikombi stávky). Taktiež môžu byť rozdiely medzi aplikáciami pre rôzne operačné systémy.

Popri webových aplikáciach pre mobily a mobilných aplikáciach na stiahnutie sa môžete stretnúť aj s jednoduchšími mobilnými verziami stránok - WAP verziami. Hlavnou výhodou WAP verzie je rýchlosť, nevýhodou je naopak horšie grafické spracovanie a chýbajúce funkcie.

Väčšina stávkových kancelárií vás automaticky presmeruje po zadaní webovej adresy stávkovej kancelárie na mobilnú verziu stránky resp. mobilnú webovú aplikáciu, ale pri niektorých budete musieť zadať presnú adresu napr. m.tipsport.sk.

Stávkové kancelárie s mobilným stávkovaním
Stávková kancelária Mobilná verzia stránky Mobilná webová aplikácia
Android iPhone, iPad Windows Phone Black Berry
Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone Aplikácia pre BlackBerry
Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone Aplikácia pre BlackBerry
Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone Aplikácia pre BlackBerry

Mobilné aplikácie na stiahnutie

Niektoré stávkové kancelárie umožňujúce stávkovanie cez mobil, majú k dispozícií aj mobilné aplikácie na stiahnutie. Tieto mobilné aplikácie sa dajú stiahnuť buď v internetových obchodoch ako play.google.com (Android) či itunes.apple.com (iOS) alebo si ich môžete stiahnuť priamo zo stránky stávkovej kancelárie. Google ale hazardné hry nepodporuje, preto väčšina stávkových kancelárií tieto aplikácie v Google Play pre operačný systém Android neponúka.

Športové prenosy v mobile

Niektoré stávkové kancelárie ponúkajú pri tipovaní cez mobil aj možnosť sledovania priameho prenosu cez vaše mobilné zariadenia (ide hlavne o mobilné aplikácie pre Android a iOS). Pri mobilnom vysielaní prenosov je ale k dispozícií oveľa menší počet priamych prenosov ako cez PC. Medzi stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú priame prenosy vo vašom mobilnom zariadení patrí napr. anglická stávková kancelária Bet365 (dostupné pre Android a iOS).Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, ak ste bonus nemali dopretáčany, tak nemôžete očakávať že vám...
Tipbet
a kde si našiel takúto informáciu? ........ lebo na tej web stránke nič také...
Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov
Servus petodunaj, vieme sa viac rozpisat o bookmaeroch na telefon a...
Stávková na vklad od 10000€?

Aktuálne bonusy

Poradíme vám?