Odporúčané stávkové kancelárie - s týmito chybu neurobíte

Zdieľajte, ďakujeme:

Najlepšia stávková kancelária na svete pre mnohých stávkujúcich je stávková kancelária Bet365. Stávkové kancelárie ako BwinTipsport alebo Unibet môžu byť pre stávkujúcich taktiež veľmi zaujímavé.

Prečo je Bet365 najlepšia stávková kancelária na internete? Stávková kancelária Bet365 má najkomplexnejšiu kurzovú ponuku stávok vrátane ázijských hendikepov, vysoké limity (maximálna výhra môže byť až 2.000.000 GBP na tiket/týždeň) a zároveň má stávková kancelária Bet365 aj najlepšie live stávky.

Ak ste profesionálny stávkar a prevažne podávate jeden zápas na tiket, tak budú pre vás najlepšie profesionálne stávkové kancelárie ako Pinnacle Sports alebo SBObet. Prečo sa tieto spoločnosti považujú za najlepšie stávkové kancelárie pre profesionálov? Stávková kancelária pre profesionálov vám nikdy neudelí limit, má najlepšie kurzy a okrem toho vám umožňuje tipovať za vysoké sumy.

Máte vlastný názor na stávkové kancelárie? Neváhajte sa o svoje skúsenosti s internetovými stávkovými kanceláriami podeliť s ostatnými vo fóre oTipovani.com.
Odporúčané stávkové kancelárie
Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
9.5 Live tipovanie Priame prenosy Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone Ázijský handicap 50 €
8.8 Live tipovanie Priame prenosy Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone Ázijský handicap 25 €
8.0 Live tipovanie Priame prenosy Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone Ázijský handicap 999 €
7.8 Live tipovanie Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone 100 €
7.4 Live tipovanie Priame prenosy Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Aplikácia pre Windows Phone 30 €

Najlepšie live stávkovanie

Medzi najlepšie stávkové kancelárie ponúkajúce live stávky patrí aj Unibet, avšak ponuka live stávok nie je taká široká ako má Bwin alebo Bet365. Stávkové kancelárie Unibet a Bet365 ako jediné ponúkajú priame prenosy z talianskej ligy, pričom sú ich stránky veľmi prehľadné a jednoduché. Medzi najlepšie stávkové kancelárie pre live tipovanie v hokeji rozhodne nepatrí Pinnacle Sports, pretože tipovať môžete len počas prestávok medzi tretinami. Najlepšie kurzy na live stávky však nájdete práve v Pinnacle Sports.

Stávková kancelária Poznámka
Najširšia ponuka live stávok na internete a k dispozícií máte aj najväčší počet priamych prenosov.
Tipsport ponúka aj solídne live stávky, ktoré si môžu obľúbiť hlavne tí čo tipujú slovenský resp. český hokej (Tipsport prináša priame prenosy z českej hokejovej ligy). Výhodou je aj to, že stránka nie je vo flash a všetko sa veľmi rýchlo načíta.
Bwin disponuje jednou z najväčších ponúk na live stávky a aj z tohto dôvodu je táto stávková kancelária na Slovensku veľmi populárna. K veľkému počtu priamych prenosov majú hráči k dispozícií aj live streaming.

Najlepší live streaming

Najväčší počet priamych prenosov zo športových zápasov má stávková kancelária Bet365, ale pre SR nie sú k dispozícií priame prenosy z nemeckej Bundesligy (k dispozícií na Bwin, Tipsport). KHL má k dispozícií viacero stávkových kancelárií ako je Bet365, Fortuna, Tipsport, Unibet alebo Bwin. Všetky priame prenosy z českej hokejovej ligy vysiela iba Tipsport. Českú futbalovú ligu je možné pozerať na Tipsport. Priame prenosy zo slovenskej futbalovej a hokejovej ligy nevysiela žiadna stávková kancelária. Zápasy z NHL a NBA môžete nájsť na Bet365.

Stávková kancelária Hodnotenie live streamingu Pre sledovanie priamych prenosov
5 je potrebný peňažný zostatok na hráčskom účte
4 je potrebný peňažný zostatok na hráčskom účte
4 je potrebné zaplatiť poplatok

Najvyššie kurzy

Výšku kurzov vyjadruje najlepšie payout. Čím je vyšší, tým je pre vás výhodnejší. V našom prípade je rátaný z kurzov 1X2. Najlepšou stávkovou kanceláriou je v tomto prípade jednoznačne Pinnacle Sport (97%). V priemere majú najlepšie stávkové kancelárie payout okolo 92% pri kurzoch 1X2. Najlepšie slovenské stávkové kancelárie Fortuna a Tipsport majú pri kurzoch 1X2 payout okolo 90%. Rozdiely sú aj pri hladinách kurzov, kde Pinnacle Sports má 1.95 - 1.95, u väčšiny stávkových kancelárií sa pohybuje od 1.90 - 1.90 (Bet365, William Hill), 1.87 - 1.87 (Unibet, Bwin) až po 1.80 - 1.80 (Bet-at-home a tuzemské stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna).

Stávková kancelária Poznámka
V Bet365 nájdete veľký počet hodnotných stávok, hladina kurzov sa pohybuje zväčša na úrovni 1.90 - 1.90. Pri ázijskom hendikepe, ktorý vyrovnáva šance mužstiev 50:50 je hladina kurzov až 1.95 - 1.95.
Unibet má payout na predzápasové kurzy 1X2 takmer 92,5%, ale hladina kurzov sa pohybuje na úrovni 1.87 - 1.87.
Pinnacle dosahuje payout takmer 97% a pri live stávkach je to okolo 96%. Hladiny kurzov 1.952 - 1.952 potešia určite každého stávkujúceho.
V burze stávok Betfair môžete nájsť najvyššie kurzy na trhu, pretože kurzy vytvárajú samotní stávkari. Na druhej strane si Betfair účtuje poplatok vo výške 2-5% z výhier.

Najvyššie limity na stávky

Najlepšie stávkové kancelárie vám schvália stávky aj za väčšie peniaze ako je to napr. vo William Hill, ale vo väčšine prípadov to bude podliehať schváleniu bookmakerom. V Pinnacle Sport máte stanovené limity a keď chcete podať stávku ešte za viac peňazí, tak musíte uzavrieť ďalší tiket (ale už so zmeneným kurzom). V Bet365 si môžete pozrieť za koľko si môžete maximálne staviť, avšak tieto  limity môžete prekročiť, ale zvyšná suma pôjde na schválenie k bookmakerovi.

Stávková kancelária Poznámka
Bet365 môže limitmi konkurovať aj profesionálnym stávkovým kanceláriám, pričom má na niektoré športy ako je napr. európsky hokej jednoznačne najvyššie možné maximálne stávky.
Aj keď má tento tradičný britský bookmaker pre český a slovenský trh obmedzené maximálne stávky, aj tak sú ešte stále vysoké.
Najväčšie limity sú na NFL a NBA (50.000 USD), anglickú futbalovú ligu (30.000 USD), MLB (20.000 USD) a NHL (10.000 USD). Tenis aj európsky futbal sa dá tipovať v tisícoch EUR.
Maximálna stávky v burze stávok môžu byť na niektoré udalosti veľmi vysoké, pretože všetko záleží od likvidity.

Najvyššie limity na výhry

Medzi maximálnymi výhrami v stávkových kanceláriách sú veľké rozdiely. Najlepšie stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať až 2.000.000 GBP tiket/týždeň. Naopak niektoré stávkové kancelárie vám umožňujú vyhrať len 10.000 EUR na tiket. Výška maximálnej výhry môže byť dôležitý faktor, ktorý ovplyvní výber pre vás tej najlepšej stávkovej kancelárie.

Stávková kancelária Maximálna výhra Poznámka
2.000.000 £ záleží od športu a ligy
300.000 € na všetky športy
2.000.000 £ záleží od športu a ligy
1.000.000 £ záleží od športu a ligy

Najlepšie mobilné stávkovanie

Ak chce byť stávková kancelária úspešná, tak musí mať k dispozícií mobilnú verziu stránky. V dnešnej dobe sa podáva viac ako 30% stávok práve cez mobilné telefóny resp. smartfóny. Najviac stávkových aplikácií sa vytvára práve pre inteligentné mobilné telefóny s operačnými systémami Android a iOS a ak chcete tipovať cez mobil, tak vám odporúčame mobilné stávkovanie práve cez smartfóny s operačnými systémami Android alebo iOS (iPhone, iPad).

Stávková kancelária Poznámka
Možnosť pozerania priamych prenosov cez mobil pre Android a iOS, ale samotné live tipovanie je k dispozícií pre každý mobilný telefón.
Unibet disponuje mobilnou verziou pre všetky telefóny ako aj aplikáciami pre Android a iOS (iPhone, iPad). Svoje mobilné služby neustále vylepšujú a preto pribúdajú stále nové funkcie.
Tipsport ponúka svojim zakazníkom aplikáciu, ktorá funguje na OS Android, iOS, Windows Phone alebo BlackBerry. K dispozícií máte kompletnú kurzovú ponuku.
iFortuna ponúka mobilnú verziu pre všetky druhy mobilných telefónov a najnovšie aj pre iPad. Na stránke si môžete stiahnuť aplikáciu pre Android ako aj iPhone a pozerať priame prenosy v mobile.
Bwin ponúka aplikácie na stiahnutie pre Android a iOS (iPhone, iPad) ako aj kvalitnú mobilnú verziu pre internetové prehliadače.

Najlepšie ázijské handicapy

Najlepšou stávkovou kanceláriou pre ázijské hendikepy je Bet365. Jej ponuka je najširšia zo všetkých a zväčša je ohraničená kurzami 6.00 až 7.00. To znamená, že vypíše rôzne ázijské hendikepy či na výsledok alebo góly v zápase, až kým nedosiahnu uvedené kurzy. V Pinnacle a 10Bet sa tieto ázijské hendikepy vypisujú zvyčajne len do kurzu 3.00. Ak tipujete ázijské hendikepy pri live stávkach, tak si prečítajte pravidlá, pretože pri live stávkach sa ázijské stávky rátajú od aktuálneho skóre.

Stávková kancelária Hodnotenie ázijského handicapu Typy ázijských hendikepov
5 napr. AH(0), AH(-0,25), AH(-0,5), AH(-0,75), AH(-1) atď.
4 napr. AH(0), AH(-0,25), AH(-0,5), AH(-0,75), AH(-1) atď.
4 napr. AH(0), AH(-0,25), AH(-0,5), AH(-0,75), AH(-1) atď.

Stávkové kancelárie so skupinovým tiketom

Skupinové tikety sú podobné ako systemové stávky. Rozdiel je v tom, že pri skupinových tiketoch vám môže tvoriť jednu skupinu (napr. skupinu A) viacero zápasov. Pri systémových stávkach vám vždy jednu skupinu bude tvoriť iba jeden zápas. Tikety sú obmedzované počtom zápasov, kurzom ale aj maximálnymi výhrami. Záleží od stávkovej kancelárie, ale pri skupinových tiketoch nesmie tiket v nižšie uvedených stávkových kanceláriách presiahnuť maximálnu výšku výhry. Ak teda vytvoríte tikety a dáte systémovú stávku 3 z 5 (vytvorí sa 10 kombinácií), tak vaša maximálna výhra nesmie prekročiť výhry (spočítané dokopy) zo všetkých kombinácií. Skupinové stávky nájdete len v pár internetových stávkových kanceláriách.

Stávková kancelária Maximálny počet zápasov na tikete Maximálna výhra
50 300.000 €
50 150.000 €
30 15.000 €


Získajte 10 rád ako úspešne tipovať a začnite vyhrávať

Prihláste sa k odberu noviniek a rady vám pošleme na e-mail.
Žiadny spam vám posielať nebudeme a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská spoločnosť DOXXbet už naplno spustila svoju slovenskú webovú...
DOXXbet.com už neprijíma registrácie zo Slovenska
tak s týmto vám asi nepomôžem. To musíte komunikovať iba s netellerom. Ja...
Neteller debit card
dobry den, všetko záleží ako to ma herna urobené. Môžete mať s tým aj...
Vyber vyhry

Aktuálne bonusy

Bet365 bonus

Vynikajúci 50 € bonus od Bet365

Vložte 50 € a 50 € dostanete od tejto vynikajúcej stávkovky ako bonus.

Unibet bonus

100% bezriziková stávka do 25 €

Ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Unibet vráti váš vklad až do výšky 25 €.

Bet-at-home bonus

Vstupný bonus 100 € ihneď

Bonus 100 € ihneď ku vkladu.

Ďaľšie bonusy
Poradíme vám?