Stávky bez remízy, na počet gólov a iné

Zdieľajte, ďakujeme:

Stávky na počet gólov

Okrem stávok na over/under (viac/menej) je možné stávkovať na počet gólov pri rôznych príležitostiach. Staviť si môžete na počet gólov v prvom alebo druhom polčase, na počet gólov po desiatich minútach, koľko gólov dá jednotlivý tím, či mužstvo neinkasuje, či oba tímy strelia gól alebo je možné tipovať aj na presný počet gólov či už celkovo alebo na polčas.

Ak ide o poprednú ligu budete si môcť staviť aj na to, či si mužstvo strelí vlastný gól, či jedno z mužstiev skóruje z pokutového kopu, či bude v zápase nepremenený pokutový kop, či padne párny alebo nepárny počet gólov. Pri veľkých ligách sú v kurzovej ponuke k dispozícií stávky na presný výsledok či už po polčase alebo celkovo. Ďalej je možné stávkovať aj na to, kto strelí gól príp. koľko gólov strelí konkrétny hráč v zápase.

SBR (stávka bez remízy)

Stávka SBR po angl. DNB (draw no bet) znamená, že ak sa zápas skončí v riadnej hracej dobe remízou, tak bude stávka zrušená. V tomto prípade vám bude vklad do stávky vrátený. Stávka SBR a ázijský hendikep AH(0) je tá istá stávka, pretože v prípade remízy sa vždy vráti vklad. Môžu sa však líšiť kurzy, pretože na ázijské hendikepy má stávková kancelária menšiu maržu a teda sú kurzy vyššie. Stretnúť sa môžete aj s výrazom PK (Pick) čo je ďalší obdobný výraz pre SBR. Pri týchto stávkach máte vždy vypísané iba dve možnosti (1 a 2), pretože remíza v prípade tejto stávky neexistuje.

Stávka Money Line

Money Line je primárne stávka na celkové víťazstvo v zápase vrátane predĺženia. Tento pojem sa zaužíval pri amerických športoch, kde sa vždy zápasy predlžujú ak po riadnej hracej dobe skončí zápas remízou. V niektorých stávkových kanceláriách predovšetkým európskych sa môžete stretnúť s tým, že sa stávky na Money Line vyhodnocujú po riadnej hracej dobe (v tomto prípade sa jedná o stávku bez remízy - SBR).

UpozorneniePred uzavretím tejto stávky vám odporúčame prečítať pravidlá konkrétnej stávkovej kancelárie ak si nie ste istý ako sa tento druh stávky vyhodnocuje.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca (1X, X2) sa podáva, ak si chcete poistiť prípadnú remízu. Touto stávkou sa uisťujete, že aj v prípade remízy je váš tiket výherný. Ak chcete tipovať na vášho favorita zápasu a vidíte tam aj reálnu možnosť remízy, tak máte dve možnosti:

  1. Buď zvolíte dvojitú šancu napr. 1X, teda váš tiket bude výherný ak nevyhrá hosťujúce mužstvo.
  2. Ďalšou alternatívou je zvoliť stávku bez remízy (SBR), ale v tomto prípade sa vám iba vráti vklad, ak zápas skončí remízou.
PoznámkaAk by sme tieto dve stávky porovnali kurzovo, tak pri stávke SBR je vždy väčší kurz.

Druhá šanca

Tento druh stávky zaviedla stávková kancelária Fortuna a ide o výnimočnú stávku, ktorá kombinuje stávku na prvý polčas a výsledok celého zápasu.

Pri stávke Druhá šanca máte na výber 3 možnosti:

  • 1 - 1  (výhra domáceho mužstva v 1. polčase alebo zápase)
  • 0 - 0 (remíza v 1. polčase alebo zápase)
  • 2 - 2 (výhra hosťujúceho tímu v 1. polčase alebo zápase)

Stávka Grand Salami

Grand Salami je stávka, pri ktorej tipujete na celkový počet gólov vo všetkých hokejových zápasoch behom jedného dňa. V tomto prípade podávate stávku nad alebo pod zvolenú hranicu gólov, ktoré padnú v jeden deň. S výrazom Grand Salami sa môžete stretnúť aj v bejzbale, kde stávkujete na celkový počet skórovaných runov.Získajte 10 rád ako úspešne tipovať a začnite vyhrávať

Prihláste sa k odberu noviniek a rady vám pošleme na e-mail.
Žiadny spam vám posielať nebudeme a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská spoločnosť DOXXbet už naplno spustila svoju slovenskú webovú...
DOXXbet.com už neprijíma registrácie zo Slovenska
tak s týmto vám asi nepomôžem. To musíte komunikovať iba s netellerom. Ja...
Neteller debit card
dobry den, všetko záleží ako to ma herna urobené. Môžete mať s tým aj...
Vyber vyhry

Aktuálne bonusy

Bet365 bonus

Vynikajúci 50 € bonus od Bet365

Vložte 50 € a 50 € dostanete od tejto vynikajúcej stávkovky ako bonus.

Unibet bonus

100% bezriziková stávka do 25 €

Ak prehráte vašu prvú stávku, tak vám Unibet vráti váš vklad až do výšky 25 €.

Bet-at-home bonus

Vstupný bonus 100 € ihneď

Bonus 100 € ihneď ku vkladu.

Ďaľšie bonusy
Poradíme vám?