Bars Kazaň - Salavat Ufa (analýza + tip na zápas)

Bars Kazaň - Salavat Ufa (analýza + tip na zápas)

Ďalšou štvrťfinálovou dvojicou play-off ruskej KHL bude súboj Kazane s Ufou. Kazaň skončila v konferencii prvá, a podľa očakávaní si hladko 4:0 na zápasy poradila s Nižnekamskom, ktorý skončil na 8. mieste. Ufa skončila na 6. mieste, no dokázala vyradiť Omsk 4:2 na zápasy, ktorý sa umiestnil na 3. mieste. Z tohto uhľa pohľadu dokázala Ufa prekvapiť mierneho favorita, keďže Omsk vlani dokráčal až do finále. Oba tímy sa dôkladne poznajú, navyše by sa tento zápas, alebo séria dala označiť za akési susedské derby dvoch bohatých klubov.

V tejto konfrontácii je opäť favoritom Kazaň. Z pohľadu umiestnenie v základnej časti by Kazaň mala byť ešte väčším favoritom, ako bol Omsk proti Ufe. Kazaň je veľmi ambiciózny tím. V základnej časti určite zaváhal menej krát ako Ufa. Kým Kazaň si držala prvé miesto dlhodobo, tak Ufa s formou kolísala, a musela sa snažiť aby nestratila play-off. Nakoniec skončila na 6. mieste, a možno práve vyraďovacia časť im sadne, a prekvapí ďalšieho favorita. Nieže by Ufa bola slabý a chudobný tím, to určite nie. Má dostatok kvalitných hráčov, ale Kazaň by mala mať o čosi vyššiu kvalitu, a vyváženosť kádra.

Vzájomné súboje týchto tímov boli pomerne vyrovnané, a padlo tu vždy dosť gólov na oboch stranách. Kazaň síce vyhrala štyrikrát nad Ufou, a iba raz vyhrala Ufa, ale až tri súboje sa skončili v riadnom hracom čase remízou. Myslím si, že aj keď sú v tomto zápase favoritom domáci, tak tento súboj môže priniesť veľmi vyrovnaný duel. Zaujala ma skutočnosť, že až v štyroch prípadoch dokázali obaja aktéri streliť v týchto zápasoch proti sebe aspoň po 2 góly. Skúsim tejto tradícii veriť, a budem hrať tip, že oba tímy strelia v zápase aspoň po 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Bars Kazaň - Salavat Ufa
Soutěž:
KHL - play-off
Čas zápasu: 18.03.2020 17:00
Tip:
Každý tím dá v zápase 2 a viac gólov: Áno
Kurz: 2.24
Bookmaker:Tipsport

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille
tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?