Bars Kazaň - Salavat Ufa (analýza + tip na zápas)

Bars Kazaň - Salavat Ufa (analýza + tip na zápas)

Ďalšou štvrťfinálovou dvojicou play-off ruskej KHL bude súboj Kazane s Ufou. Kazaň skončila v konferencii prvá, a podľa očakávaní si hladko 4:0 na zápasy poradila s Nižnekamskom, ktorý skončil na 8. mieste. Ufa skončila na 6. mieste, no dokázala vyradiť Omsk 4:2 na zápasy, ktorý sa umiestnil na 3. mieste. Z tohto uhľa pohľadu dokázala Ufa prekvapiť mierneho favorita, keďže Omsk vlani dokráčal až do finále. Oba tímy sa dôkladne poznajú, navyše by sa tento zápas, alebo séria dala označiť za akési susedské derby dvoch bohatých klubov.

V tejto konfrontácii je opäť favoritom Kazaň. Z pohľadu umiestnenie v základnej časti by Kazaň mala byť ešte väčším favoritom, ako bol Omsk proti Ufe. Kazaň je veľmi ambiciózny tím. V základnej časti určite zaváhal menej krát ako Ufa. Kým Kazaň si držala prvé miesto dlhodobo, tak Ufa s formou kolísala, a musela sa snažiť aby nestratila play-off. Nakoniec skončila na 6. mieste, a možno práve vyraďovacia časť im sadne, a prekvapí ďalšieho favorita. Nieže by Ufa bola slabý a chudobný tím, to určite nie. Má dostatok kvalitných hráčov, ale Kazaň by mala mať o čosi vyššiu kvalitu, a vyváženosť kádra.

Vzájomné súboje týchto tímov boli pomerne vyrovnané, a padlo tu vždy dosť gólov na oboch stranách. Kazaň síce vyhrala štyrikrát nad Ufou, a iba raz vyhrala Ufa, ale až tri súboje sa skončili v riadnom hracom čase remízou. Myslím si, že aj keď sú v tomto zápase favoritom domáci, tak tento súboj môže priniesť veľmi vyrovnaný duel. Zaujala ma skutočnosť, že až v štyroch prípadoch dokázali obaja aktéri streliť v týchto zápasoch proti sebe aspoň po 2 góly. Skúsim tejto tradícii veriť, a budem hrať tip, že oba tímy strelia v zápase aspoň po 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Bars Kazaň - Salavat Ufa
Soutěž:
KHL - play-off
Čas zápasu: 18.03.2020 17:00
Tip:
Každý tím dá v zápase 2 a viac gólov: Áno
Kurz: 2.24
Bookmaker:Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť +30 FS.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu