Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk (analýza + tip na zápas)

Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk (analýza + tip na zápas)

V play-off ruskej KHL proti sebe nastúpia v prvom štvrťfinlálovom zápase Barys proti Sibiru. Domáci tím z Kazachstanu skončil v základnej časti na skvelom 2. mieste, a jeho náprotivok obsadil 5. miesto. Barys si v 1. kole vyraďovacej časti poradil pomerne hladko s Magnitogorskom, ktorý skončil v základnej časti na 7. mieste. Barys dokázal zvíťaziť 4:1 na zápasy, a postúpil bez problémov ďalej. Sibir si v 1. kole taktiež poradil pre mňa až prekvapivo ľahko 4:1 na zápasy s Jekaterinburgom, ktorý obsadil v základnej časti 4. Miesto, takže hlavne preto som čakal väčšiu drámu, nakoľko Sibir skončil hneď za ním.

Oba spomínané tímy si ľahko poradili na úvod so svojimi súpermi, tak uvidíme ako sa im bude dariť v tejto vzájomnej konfrontácii. Za oba celky hovorí dobrá forma, či už herná pohoda v ktorej sa ocitli. Myslím si, že táto séria by mohla priniesť vyrovnanejší priebeh, ako tomu bolo v predošlých prípadoch. Za mňa sú to dva vyrovnané celky. Rozdiel vidím v tom, že Barys pravidelne vždy postúpi do play-off, zatiaľ čo Sibír absentoval myslím predošlé 2 sezóny. Tento rok sa to ale podarilo, a ich tím vyzerá byť najlepší za predošlé sezóny.

Vzájomná bilancia zápasov medzi týmito tímami je pomerne vyrovnaná. Preto ak sa pozrieme na predošlých päť vzájomných súbojov, tak sa tu zrodili až tri remízy v riadnom hracom čase, kde neskôr uspel dvakrát Sibir a raz Barys. Zvyšné dva súboje vyhral Barys, takže spolu je to 3:2 v prospech Barysu. Favorit v tomto súboji je domáci tím, ale skúsim zahrať stávku, že domáci celok strelí v 1. tretine aspoň gól.

Tip na zápas

Zápas: Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk
Soutěž:
KHL - play-off
Čas zápasu: 17.03.2020 14:30
Tip:
Počet gólov tímu v 1. tretine: Nur Sultan over 0.5
Kurz: 1.75
Bookmaker:Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť +30 FS.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu