Holandsko - Poľsko (analýza + tip na zápas)

Holandsko - Poľsko (analýza + tip na zápas)

Ďalší zaujímavý zápas sa v Lige Národov odohrá v lige A. Zlepšujúce sa Holandsko privíta Poľsko, ktoré má bombardéra Lewandowskeho. Podľa kurzov je momentálne jasným favoritom domáci tím.

Holandsko absentovalo na predošlých dvoch veľkých futbalových podujatiach. Neprebojovalo sa na Euro 2016 a ani na MS v Rusku 2018. Aktuálne sa však výrazne zlepšili a nastupuje mladá, talentovaná generácia hráčov. Predošlý ročník Ligy Národov vyhrali pred Francúzskom aj Nemeckom, pričom favorit v skupine neboli. Postúpili na EURO z 2. miesta, kde ich predbehlo iba Nemecko a vrátilo im tak straty bodov z Ligy Národov. Poľsko v predošlej edícii Ligy Národov skončilo na 3. mieste za Portugalskom a Talianskom. Podarilo sa mu však postúpiť na EURO z 1. miesta tabuľky. Ich najväčším ťahúňom a tromfom, na ktorého sa spolieha je Robert Lewandowski, od ktorého sa očakávajú góly. Poľsko nemusí byť v tomto meraní síl až taký outsider, ako naznačujú vystavené kurzy.

Čo sa týka vzájomných súbojov týchto dvoch tímov, jednoznačne navrch má domáci tím, ktorý dokázal až štyrikrát vyhrať a raz sa body delili. Podobný scenár očakávam aj teraz, myslím si, že domáci tím vyhrá, ale nemusí to byť jasný výsledok. Myslím si, že hostia majú kvalitu streliť aspoň gól v zápase, preto hrám tip, že obaja dajú gól.

Tip na zápas

Zápas: Holandsko - Poľsko
Súťaž:
UEFA Liga Národov - Liga A
Čas zápasu: 04.09.2020 20:45
Tip:
Obaja dajú gól
Kurz: 1.93
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy