Karviná - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Karviná - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Po prehratom zápase s Plzňou sa Sparta predstaví v roli favorita na trávniku Karvinej. Sparta aktuálne neprežíva dobré obdobie a patrí jej až 9. miesto so ziskom 35 bodov. Karviná je priebežne na 13. mieste so ziskom 24 bodov. Aktuálne sa jej darí lepšie ako hosťom.

Sparta neuspela v predošlom kole doma ani proti odvekému rivalovi a prehrala s Plzňou 1:2. Z predošlých 5-tich duelov nedokázala vyhrať ani jeden. V 5-tich zápasoch až trikrát prehrala a dvakrát remizovala. Karviná naopak prežíva veľmi dobré obdobie. V predošlých 5-tich dueloch dokázala až trikrát vyhrať a dvakrát remizovať. Pozbierala tak mnoho cenných bodov, a z dna tabuľky sa vyšvihla na zatiaľ bezpečnejšie miesta. Darilo sa jej hlavne v predošlých troch domácich zápasoch, ktoré vyhrala s čistým kontom so skóre 7:0. Naopak Sparta má o čom premýšľať, nakoľko jej kríza trvá už dlhú dobu. Pri súčasnej forme nemôže Sparta konkurovať mestskému rivalovi Slavii, ani Plzni.

Vzájomné zápasy týchto dvoch celkov vyznievajú lepšie v prospech favorita - teda Sparty, ktorá trikrát vyhrala. Jednu výhru zaznamenala aj Karviná a raz sa body delili. Sparte sa podarilo v predošlom zápase proti Plzni znížiť aspoň v závere. Následne dokázali súpera ešte potrápiť. Skúsim veriť, že to bude dobrý impulz do tohto súboja a Sparta by konečne mohla vyhrať. Skúsim Preto hrať dvojku.

Tip na zápas

Zápas: Karviná - Sparta Praha
Súťaž: 1. Liga
Čas zápasu: 31.05.2020 18:00
Tip: 2
Kurz: 1.70
Bookmaker:Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy