Otváracie hodiny a adresy pobočiek stávkovej kancelárie Tipkurz (TIPOS)

Hľadáte najbližšiu prevádzku stávkovej kancelárie Tipkurz? Zistite, kde sa nachádza a kedy má otvorené. Ktoré kamenné prevádzky TIPOS sú otvorené aj cez víkendy a sviatky?

Pobočky TIPOS (Tipkurz) 🏟️ otváracie hodiny a adresy

Nie je žiadnym tajomstvom, že národná lotériová spoločnosť Tipos patrí štátu – 100 % akcionárom je teda slovenské Ministerstvo financií.

Na internete nájdete túto známu lotériovú spoločnosť pod skratkou eTIPOS a stávkovú kanceláriu nájdete pod názvom TIPKURZ.

Pobočky lotériovej spoločnosti TIPOS nájdete takmer všade, naopak pobočky stávkovej kancelárie TIPKURZ nenájdete nikde.

🏟️ Prehľad pobočiek Zobraziť
💰 Vklad na pobočke
💶 Min. vklad na pobočke
✔️ Min. stávka (Sólo)
🕗 Otváracia doba pobočiek Overiť
🧐 Overenie totožnosti na pobočke
💍 Vernostná karta

Prečo pobočky TIPKURZ neexistujú?

Stávková kancelária TIPKURZ funguje iba online na internete alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie pod názvom eTIPOS tipkurz.

Uzatváranie stávok, kontrolovanie výsledkov a sledovanie kurzovej ponuky je teda prakticky možné iba online formou. Na oficiálnej webovej stránky eTIPOS si môžete zahrať aj virtuálne hry v novootvorenom online casine.

TIPKURZ online

Chcete si vyskúšať uzatvorenie stávky online? Kliknite SEM a pozrite si aktuálnu ponuku kurzov pre jednotlivé športy. Vašou registráciou navyše získate prístup k rôznym promo akciám a súťažiam TIPKURZU.

Keďže TIPKURZ oficiálne nemá svoje vlastné pobočky, tak sa v článku budeme venovať dostupným kamenným pobočkám TIPOSU.

TIPOS pobočky alebo predajné miesta

Na pobočkách TIPOS je možné uzatváranie príjmu stávok pre lotériové hry ako KENO 10, LOTO, LOTO 5 z 35, Euromilióny alebo Eurojackpot.

Vaše najbližšie predajné miesto TIPOSu si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke tipos.sk. Otváracie hodiny jednotlivých prevádzok TIPOS sú vo väčšine prípadov od 09:00 do 21:00 hod, pričom prevádzky bývajú otvorené aj počas víkendov a sviatkov.

Mapa pobočiek Tiposu na Slovensku

TIPKURZ / TIPOS kontakt

Máte nejaký problém s uzatváraním kurzových stávok alebo uzatváraním tipov pre číselné hry? Tak neváhajte a kontaktujte zákaznícku podporu TIPOS. Poradíme vám, ako na to.

Lotériovú spoločnosť TIPOS alebo stávkovú kanceláriu TIPKURZ môžete kontaktovať nasledovnými spôsobmi:
infolinka Tiposu: 18177 alebo 18277,
telefónny kontakt: +421 2 59419 111,
e-mail: info@tipos.sk (pre všeobecné informácie).

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Má stávková kancelária Tipkurz vlastné pobočky?

Nie, nemá. Na území Slovenskej republiky nájdete iba TIPOS pobočky. Ak chcete vedieť, aké má Tipos otváracie hodiny cez sviatky odporúčame navštíviť stránku TIPOS pobočky. K dispozícii je ale aj eTipos kontakt a Tipos infolinka na tel. č. 18177 alebo 18277.

2️⃣ Je možné cez zberne TIPOS uskutočniť vklad na online hráčsky účet v eTIPOS (TIPKURZ)?

Nie, nie je to možné. Všetky možnosti ako vložiť peniaze na vaše eTIPOS konto nájdete v našej recenzii stávkovej kancelárie eTIPOS.

3️⃣ Môžete si na zberniach TIPOS vybrať svoju výhru?

Nie. Výplata peňazí sa uskutočňuje prevodom na bankový účet. Vyhrali ste viac ako 15.000 €? Tak vám neostáva nič iné ako osobne navštíviť TIPOS.

4️⃣ Je možný v stávkovej kancelárii eTIPOS vklad cez mobil?

Áno, vklady aj výbery cez mobil sú v eTIPOS možné. Mobilná aplikácia Tipkurz však rozhodne nepatrí medzi tie najlepšie aplikácie na trhu.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy