Tipovanie s manipulákom na pobočke Tipsportu je dnes už minulosťou!

Stávková kancelária Tipsport si pre vás pripravila ďalšiu skvelú novinku, ktorá vám výrazne zlepší vaše tipovanie na jednotlivých pobočkách Tipsportu. O akú novinku ide sa dozviete v článku.

Tipovanie na pobočkách Tipsportu je odteraz bez manipuláku

V minulosti zrušil Tipsport ako jedna z prvých stávkových kancelárií svoj manipulačný poplatok pri internetových stávkach, ale čo v prípade kurzových stávok uzatvorených na pobočkách? Túto dilemu sa snažil Tipsport vyriešiť už v minulosti, avšak neúspešne.

Nový rok však so sebou priniesol aj nové pozitívne zmeny. Už žiadne manipulačné poplatky na pobočkách Tipsportu! Od 01.05.2021 si môžu všetci pobočkoví klienti Tipsportu natipovať bez manipuláku. Túto ponuku však môžu využiť len všetci registrovaní hráči Tipsportu.

Čo získate vašou registráciou v Tipsporte?

Ak plánujete tipovať na pobočke, tak teraz sa vám registrácia naozaj vyplatí! Tipsport ako prvá stávková zrušila manipulačné poplatky na pobočkách, ale aby tomu tak bolo musíte splniť tri podmienky:

 • zaregistrovať sa na Tipsport.sk 
 • overiť totožnosť
 • požiadať o zaslanie vernostnej karty – Tipkarty

Tipkarta je veľmi dôležitá, pretože jej preukázaním sa na pobočke nemusíte platiť manipulačný poplatok. Tipkartu je potrebné si vyžiadať napr. e-mailom.  Ak chcete uskutočniť transakciu na vaše online hráčske konto (bez toho, aby to vedela vaša banka), tak je ideálne ju vykonať práve cez pobočku (pri vklade a výbere nie je potrebné mať pri sebe Tipkartu).

V minulosti Tipsport posielal Tipkartu automaticky, teraz je to na vyžiadanie.

Ak ešte nemáte vytvorenú registráciu, tak neváhajte a zaregistrujte sa hneď teraz! Vašou registráciou získate kopec zaujímavých výhod, ktoré sa skutočne oplatí využiť. Medzi najväčšie výhody patrí Tipsport vstupný bonus bez vkladu, ktorý vám bude aktivovaný ihneď po dokončení vašej registrácie

Novo registrovaným online hráčom Tipsport ponúka:
 • vysoké vstupné bonusy na vklad + bonus bez vkladu
 • bohatú kurzovú ponuku,
 • bezplatné športové live streamy na online televízií TV Tipsport,
 • Multiview – sledovanie live streamov a uzatváranie stávok na 2 zápasy súčasne,
 • mobilnú aplikáciu Tipsport pre Android a iOS (iPhone, iPad),
 • funkciu cash out – predčasné vyplatenie tiketu,
 • možnosť vyplácania výhier aj na pobočkách Tipsportu,
 • zaujímavé súťaže a promo akcie, v ktorých máte šancu vyhrať peniaze zadarmo.

Okrem toho ste po vašej registrácií herného účtu automaticky zapojený do vernostného programu Tipkonto, ktoré pravidelne odmeňuje každého aktívneho tipéra v Tipsporte!

Registrácia v Tipsporte a vstupné bonusy

Váš herný účet si môžete vytvoriť na oficiálnej webovej stránke tipsport.sk. Samotné vytvorenie herného účtu vám potrvá len pár minút, stačí ak si pozriete náš rýchly a jednoduchý návod na registráciu v Tipsporte.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

O všetkých vstupných bonusoch sa môžete dočítať v našej recenzii Tipsportu

Registruj sa a tipuj na pobočkách bez poplatku!
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Vklady a výbery v Tipsporte

Stávková kancelária Tipsport vám umožňuje viacero spôsobov pre realizovanie vkladov na váš herný účet v Tipsporte. Váš herný účet si dokážete dobiť pomocou platobnej karty, internet bankingu, Skrillu, Paysafecard a takisto je možné dobiť si svoj herný účet aj na ktorejkoľvek pobočke Tipsportu.

V prípade výberu peňažných prostriedkov resp. výplaty z vášho herného účtu je možné použiť bankový prevod, Skrill, Paysafecard alebo výber na pobočke Tipsport. Všetky potrebné informácie o vkladoch a výberoch sa môžete dočítať v našom ďalšom článku Tipsport vklady a výbery – veľký prehľad na jednom mieste.

Bezplatný live stream na TV Tipsport

Všetci novo registrovaní hráči a takisto aj aktívni tipéri môžu využiť možnosť bezplatného sledovania akéhokoľvek športového live streamu na internetovej televízií TV Tipsport. Popri sledovaní športového live streamu si môžete uzatvoriť aj LIVE stávku na svojho favorita zápasu. Váš obľúbený zápas si môžete zapnúť na PC, mobile alebo tablete.

Prehľad dostupných live prenosov na TV Tipsport
⚽ Futbal 🥊 MMA 🤾🏻 Hádzaná 🏉 Rugby
🏒 Hokej 🚲 Cyklistika 🏐 Volejbal 🏓 Stolný tenis
🎾 Tenis 🎿 Lyžovanie 🏇 Dostihy 🎱 Snooker
🏍️ Motor Šport 🏀 Basketbal 🎯 Šípky a ďalšie športy

Celý prehľad dostupných live streamov na TV Tipsport spoločne s návodom a recenziou si môžete pozrieť v našom ďalšom článku TV Tipsport – recenzia a návod ako sledovať športové zápasy online a NAŽIVO.

Noví hráči Tipsportu majú nárok na 7-dňové bezplatné sledovanie live streamu. Po uplynutí tejto doby je potrebné pretipovať aspoň raz mesačne minimálne 1,20 €.

Tipsport pobočky a otváracie hodiny

DUO pobočky Tipsportu, ktoré bývajú umiestnené v rôznych prevádzkach ako sú bary, pohostinstvá alebo obchodných centrách by mali mať štandardnú prevádzkovú dobu. Pobočkoví klienti Tipsportu by mali zvýšiť svoju opatrnosť v prípade sviatkov, kedy môže byť otváracia doba jednotlivých prevádzok Tipsportu špeciálne upravená.

Viac informácií o pobočkách a ich otváracích hodinách nájdete na našej stránke Tipsport pobočky – otváracie hodiny a adresy pobočiek.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy je možné tipovať bez MP na pobočke? 

Manipulačný poplatok vám bude odpustený ak sa preukážete na pobočke kartičkou tzv. Tipkarta. Túto kartu Tipsport neposiela už automaticky, preto o ňu musíte požiadať napr. e-mailom.

2️⃣ Ako zákazník získa klubovú kartu tzv. Tipkartu? 

Aby ste mohli získať túto kartu, tak musíte urobiť online registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport. Táto registrácia má aj tú výhodu, že získate prístup k vstupný bonusom (Tipsport ponúka dokonca aj bonus zadarmo), priamym prenosom a LIVE stávkam. Keď budete ma hráčsky účet, tak potom musíte e-mailom požiadať o vydanie karty (v minulosti ju Tipsport automaticky posielal). 

3️⃣ Ako sa vypláca výhra pri podaní tiketu na pobočke? 

Ak ste tiket podali raz na pobočke, tak s ním musíte aj na pobočku prísť a tam sa zároveň dohodnete ako bude vaša výhra vyplatená. Nefunguje to tak, že po preukázaní kartičky na pobočke vám bude výherný tiket automaticky  pripísaný na vaše online hráčske konto

4️⃣ Aké operácie je možné vykonať bez Tipkarty na pobočke? 

Ak nemáte pri sebe vernostnú kartu, tak budete môcť aj tipovať, ale v takomto prípade budete musieť zaplatiť manipulačný poplatok, ktorý sa vypočíta z výšky vkladu. Bez karty môžete dotovať vaše online hráčske konto alebo vykonať výber (budete sa však musieť preukázať dokladom totožnosti).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo