Prehľad online stávkových kancelárií na Slovensku

Stávkové kancelárie podnikajú na Slovensku na základe licencie vydanej URHH. Vyberte si zo zoznamu svoju legálnu online stávkovú kanceláriu a tipujte na internete bez manipulačného poplatku.

Stávkové kancelárie na Slovensku – ZOZNAM

Vyberte svoju stávkovku zo zoznamu internetových stávkových kancelárií so slovenskou licenciou a stávkujte s bonusom a bez manipulačného poplatku. Prečítajte si nezávislé recenzie legálnych, bezpečných a preverených online stávkových kancelárií. Vyberajte s rozumom podľa hodnotenia, stávkových možností a výšky bonusu.

Internetové stávkové kancelárie
# Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
1. 9,4 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
2. 9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 30 €
3. 6,8 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 5.000 €
4. 6,8 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 2.000 €
5. 6,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 1.000 €
6. 4,5 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Nie je

Stávkové kancelárie na Slovensku začali svoje služby na internete ponúkať od roku 2005. Samotné online stávkovanie začalo zažívať veľký rozmach okolo roku 2000 a po dlhých rokoch nejasnej európskej legislatívy si členské štáty začali sami vytvárať legislatívu pre hranie v online stávkových kanceláriách (legislatíva, ktorá je "v súlade s EU" začala platiť až od polovice roku 2017). Zahraničné stávkové kancelárie, tak mohli od roku 2017 žiadať o licenciu bez toho, aby museli mať sídlo v SR

Vďaka krokom európskej únie (nechala reguláciu hazardných hier na členských štátoch) trpia hlavne menšie štáty resp. obyvatelia (ako je napr. Slovensko), pretože pre veľkých zahraničných operátorov nie je Slovenská republika ako malá krajina až tak zaujímavá. Ak sa predsa nájdu zahraničné spoločnosti, ktoré chcú vstúpiť na menší trh, tak rozhoduje legislatíva hazardných hier prípadne požiadavky od orgánov udeľujúcich licenciu. Za prehnanou legislatívou resp. podmienkami pre získanie licencie môže byť teoreticky aj lobing tuzemských spoločností. Najväčšou prekážkou pre zahraničné stávkové kancelárie sú niektoré body v legislatíve (ako napr. jeden rok pred požiadaním o licenciu nesmie podnikať v SR) a potom sú tu ešte ďalšie požiadavky od Úradu pre reguláciu hazardných hier s ktorými sa zahraničný operátori stretávajú až pri žiadosti o licenciu (okrem toho proces získania licencie je zdĺhavý a náročný).

Problém so stávkovaním na SlovenskuŠportové stávky sú na Slovensku veľmi populárne a dá sa to považovať za národný šport, preto je každá nová online stávková kancelária v SR veľmi vítaná. Aktuálne pôsobí na Slovensku len niekoľko stávkových online spoločnosti a je to na škodu, pretože kurzové stávkovanie potrebuje čo najviac konkurencie.

Online tipovanie je spojené s neustálym vývojom nových funkcií
, ktoré má na starosti IT sektor. Tu nastáva trocha kameň úrazu, pretože najrýchlejší progres v oblasti internetového stávkovania zaznamenáte práve pri čo najväčšej konkurencii

Najlepšie stávkové kancelárie

Chceli by ste vedieť, ktoré stávkové kancelárie sú na Slovensku najlepšie? Z osobných skúsenosti ako aj príspevkov od užívateľov vieme, že v porovnaní s ťažkou konkurenciou zahraničných stávkových kancelárií, spĺňajú prísnejšie kritéria iba pôvodom české stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna. Ostatné spoločnosti ako DOXXbetSYNOT TIP alebo Niké v oblasti internetového stávkovania zaostávajú a v prípade stávkových kancelárií Tipos alebo Victory Tip vám odporúčame v súvislosti s kurzovými stávkami pozrieť sa ku konkurencii.

Hodnotenie stávkových kancelárií a skúsenosti hráčov

Každú online stávkovú kanceláriu hodnotíme na základe parametrov ako použiteľnosť webu, kurzová ponuka, live tipovanie, live streaming, mobilné stávkovanie, stávkové bonusy, zákaznícka podpora, bezpečnosť stávkovej kancelárie, možnosti vkladov, rýchlosť výberov ako aj osobnej skúsenosti. Ak si chcete prečítať čo všetko zahŕňajú jednotlivé body, tak si ich môžete prečítať pri porovnaní stávkových podľa hodnotenia. Každá recenzia stávkovej kancelárie obsahuje aj konečný verdikt, ktorý je vždy písaný na základe osobnej skúsenosti.

Kto udeľuje na Slovensku licencie pre hazardné hry?

Vďaka novej legislatíve bol na Slovensku vytvorený nový Úrad pre reguláciu hazardných hier (URHH). Tento úrad je zodpovedný za vydávanie licencií, ale taktiež dohliada na dodržiavanie zákona o hazardných hrách a vedie zoznam legálnych stávkových kancelárií ako aj zoznam blokovaných web stránok a bankových účtov. Okrem tvorby legislatívy má na starosti všetky práva a povinnosti v oblasti regulácie hazardných hier.

Daň z výhry v stávkových kanceláriách na Slovensku

Momentálne sa výhry zo stávkových kancelárií na Slovensku nezdaňujú. Do budúcna sa špekuluje nad tým, že by sa výhry budú zdaňovať ako v Českej republike. Ak sa schváli niečo obdobné ako v ČR, tak zdaneniu výhier budú okrem stávkových kancelárií podliehať aj lotérie, kasíno alebo poker herne. Viac informácií o platení daní v ČR z hazardných hier nájdete v článku daň z výhry.

PoznámkaJe rozdiel pri platení daní pre fyzickú osobu (nepodnikateľa) a pre právnickú osobu (s.r.o.) resp. živnostníka (SZČO). Firma svoje výhry musí zdaniť ako výnos (v stávkových kanceláriách so slovenskou licenciou sa firma nemôže zúčastňovať športového stávkovania).

Bezpečnosť vo svetových stávkových kanceláriách

Šifrovanie dát je dnes už samozrejmosť, pretože je povinnosťou stávkových chrániť dáta klientov a okrem toho existuje aj nariadenie GDPR. Z finančného hľadiska je pre občanov SR najbezpečnejšia stávková kancelária s licenciou v Slovenskej republike, ktoré sú povinné mať ochranu vkladov (finančnú zábezpeku v prípade insolventnosti). Je dobre si to premyslieť, aby bolo pre vás internetové stávkovanie čo najbezpečnejšie.

Existujú aj rôzne organizácie, ktoré poskytujú pomoc v prípade riešenia sporov a zabezpečujú dodržiavanie férovej hry. Medzi takéto organizácie patrí napr. eCOGRA, iTechLabs, IBAS, GamCare, ESSA alebo EGBA. Tieto spoločnosti využívate hlavne vtedy, ak hráte v zahraničných stávkových kanceláriách, ktoré nemajú licenciu priamo na Slovensku.

Registrácia v stávkovej kancelárii

Pre vykonanie registrácie potrebujete mať e-mailové konto a telefónne číslo. Okrem toho by ste mali mať založený aj bankový účet na vaše meno. Teoreticky sa dá fungovať vkladaním a vyberaním peňazí cez pobočku, ale musíte vykonať aj samotné overenie platobnej metódy a to bez účtu nepôjde (pri väčších výberoch idú peniaze iba na bankový účet a tieto peniaze môžu byť vyplatené iba vtedy, ak je účet v banke na vaše meno).

Po registrácii je potrebné ešte overiť totožnosť a to sa robí na základe dvoch dokladov:
  • občiansky preukaz,
  • cestovný pas,
  • vodičský preukaz,
  • kartička poistenca,
  • u cudzincov je potrebné aj povolenie k pobytu.

Samotná registrácia má hneď niekoľko benefitov. Okrem vstupného bonusu za vklad môžete získať niekde aj bonus bez vkladu resp. free spiny v casine. Tipovať, či už v stávkovej alebo online kasíne budete takto môcť kedykoľvek a najväčšou výhodou je, že stávkové kancelárie na Slovensku vám dajú prístup k priamym prenosom (live streamingu) a k live stávkam. Vďaka live streamu môžete pozerať priame prenosy kdekoľvek a podmienky pre pozeranie priamych prenosov (ktoré nenájdete častokrát ani v TV) sú jednoduché na splnenie. Priamy prenos a live stávky sú prepojené a preto môžete aj ihneď využiť dianie na ihrisku k podaniu stávky live.

S akými bonusmi sa môžete stretnúť v stávkových kanceláriách?

V prvom rade ide o vstupné bonusy, ktoré sa získavajú za registráciu. Pred vytvorením účtu je dôležité si poriadne prečítať podmienky resp. požiadavky uvítacích bonusov (okrem bonusu na vklad je rozšírená aj stávka zadarmo).
Pri bonusoch je potrebné si všímať napr. požiadavky na pretočenie,minimálnu výšku kurzu, pripísanie bonusu (po vklade/po častiach/po pretočení) alebo aj bonusový kód (niekedy ho je potrebné zadať priamo pri registrácii).
V každej recenzii je bonus do detailu rozobratý a okrem toho je vytvorená aj veľmi dobrá tabuľka s porovnaním bonusov stávkových kancelárií. Na uvedenej podstránke si môžete preštudovať všetky druhy bonusov, ktoré online stávkové kancelárie ponúkajú.

Reload bonus a vernostný bonusAk ste už v stávkovej kancelárii stály zákazník, tak sa môžete stretnúť s reload bonusom (bonus na opätovný vklad) alebo bonusmi, ktoré získate vďaka existujúcemu vernostnému programu. Ak stávková spoločnosť disponuje vernostným programom, tak za získané body počas hrania si viete neskôr uzatvoriť stávky prípadne si body premeniť na bonus).

Ponúkajú slovenské stávkové kancelárie bonusy?

Stávkové bonusy patria medzi najväčšie lákadlo pre získavanie čo najviac zákazníkov pre kurzové stávky. Ponúkame najkomplexnejší prehľad bonusov stávkových kancelárií. Bonusová tabuľka umožňuje filtrovanie a okrem toho sú vytvorené podstránky pre každý druh bonusu, pričom nechýba ani sekcia bonus bez vkladu.

Vklady a výbery v stávkových kanceláriách

Dostať finančné prostriedky na hráčsky účet je častokrát veľmi jednoduchá úloha, pretože prostredníctvom platobných kariet ide o chvíľkovú záležitosť. Existuje však skupina ľudí, ktorá svojou kreditnou kartou (resp. debetnou platobnou kartou) nechce platiť na internete. Aké má klient v takomto prípade možnosti?

Stávkové kancelárie na Slovensku sú skôr (aspoň zatiaľ) zástancom klasických platobných metód, pretože ani populárna elektronická peňaženka Skrill nie je stále dostupná u všetkých operátorov. Pre čo najrýchlejší spôsob (porovnateľný s rýchlosťou platby cez platobnú kartu) sa najviac využíva okamžitý bankový prevod (tzv. ePlatby). Tento zrýchlený prevod funguje tak, že v registrovanom hráčskom účte prejdete do sekcie platby a kliknete vykonať ePlatbu cez konkrétnu banku. A tu je trocha kameň úrazu, pretože nie každá stávková kancelária má túto službu dostupnú pre všetky banky. V jednotlivých recenziách alebo v porovnaní platobných metód nájdete všetky informácie tak, aby vás nič neprekvapilo.

Skrill, Bitcoin, Paysafecard

Ak sa vám nedarí využiť ani jednu z vyššie uvedených metód, potom odporúčame vklad na pobočke alebo bankový prevod. Teoreticky sa dá vykonať vklad vo vybraných stávkových kanceláriách aj cez elektronickú peňaženku Skrill, ale táto metóda je pre jedno využitie zbytočná. Vďaka Skrill môžete vložiť peniaze aj v kryptomene ako je napr. Bitcoin (Skrill pri prevode prepočíta všetko na eurá). Peniaze je možné vložiť aj cez Paysafecard. Tento kredit (vo forme bločku) je možné zakúpiť v trafikách alebo ďalších predajných miestach (čerpacie stanice atď.).

Aby ste mohli vybrať peniaze zo stávkovej kancelárie, musíte mať overený hráčsky účet. Nie všetky platobné metódy, ktorými ste vkladali sa dajú použiť aj pri výbere. Najčastejšou formou výberu je klasický bankový prevod, žiadosť na pobočke alebo prevod na Skrill (ak je dostupný).

Vklady a výbery cez mobilné aplikácie

Vklady aj výbery je možné vykonávať aj cez mobilné aplikácie na stiahnutie alebo mobilný web. Na Slovensku nájdete poplatky pri vkladoch hlavne pri paysafecard alebo pri platobných kartách. Výbery sú v drvivej väčšine bez poplatkov.

Mobilné aplikácie stávkových kancelárií

Dnes už takmer každá online stávková kancelária na Slovensku poskytuje mobilnú aplikáciu na stiahnutie. Mobilné aplikácie sú dostupné pre Android a operačný systém iOS (Apple). V AppStore nájdete aplikácie na stiahnutie pre produkty iPhone a iPad. Bohužiaľ obchod Google Play aplikácie pre hazardné hry zatiaľ nepodporuje, preto je potrebné si stiahnuť aplikáciu priamo na stránkach stávkovej kancelárie.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Čaute, prosím vás mám pár otázok na betko,,, kamoš mi dal účet Betka bude mi...
BET365 Zakl. Otázky ?
Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille