Stávkové kancelárie na Slovensku – aktuálny prehľad + bonusy, hodnotenie a možnosti stávkovania

Všetky stávkové kancelárie podnikajú na Slovensku na základe licencie vydanej URHH. Vyberte si zo zoznamu svoju legálnu online stávkovú kanceláriu a tipujte na internete bez manipulačného poplatku.

Online stávkové kancelárie na Slovensku – ZOZNAM

Vyberte svoju stávkovú zo zoznamu internetových stávkových kancelárií so slovenskou licenciou a stávkujte s bonusom a bez manipulačného poplatku. Prečítajte si nezávislé recenzie legálnych, bezpečných a preverených online stávkových kancelárií na Slovensku. Vyberajte s rozumom podľa hodnotenia, stávkových možností a výšky bonusu. Všetky stávkové kancelárie tu nájdete na jednom mieste. Nové stávkové kancelárie sa snažíme čo najskôr zrecenzovať a pridať na stránku.

Internetové stávkové kancelárie
# Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
1. 9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
2. 8,8 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 30 €
3. 7,2 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 5.000 €
4. 6,9 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 2.000 €
5. 6 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 20 €
6. 4,5 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Nie je

V tabuľke si môžete pozrieť rýchly prehľad toho najlepšieho čo ponúkajú slovenské stávkové kancelárie. Vďaka prehľadu si viete pozrieť, ktorý bookmaker ponúka najvyššie výhry, najlepšie kurzy alebo najväčšiu komunitu tipujúcich. Najväčšej popularite sa tešia nové funkcie pre tipujúcich, ktoré môžete využívať hlavne pri online stávkach ako je funkcia predaja tiketu (cash out) alebo BetBuilder (umožňuje  kombinovať viacero stávok na jednom tikete z jednej udalosti).

🏅 TOP stávkové na SVK Tipsport | Fortuna
▶️ Exkluzívne prenosy (NAJ) ✔️ | TV Tipsport
💰 Najvyššia výhra | tiket 1.000.000 € | Fortuna
🔝 Funkcie (BetBuilder, Cashout) ✔️ | zobraziť prehľad
👍 Najlepšie kurzy Tipsport | Fortuna
🤑 Bonus zadarmo ✔️ | zobraziť ponuku
✌️ Najväčšia komunita Tipsport | Tiket Aréna + Analýzy
⭐ Dostupnosť Skrill ✔️ | zobraziť dostupnosť
💶 Najvyššie limity Tipsport

Stávkové kancelárie na Slovensku začali svoje služby na internete ponúkať od roku 2005. Samotné online stávkovanie začalo zažívať veľký rozmach okolo roku 2000 a po dlhých rokoch nejasnej európskej legislatívy si členské štáty začali sami vytvárať legislatívu pre hranie v online stávkových kanceláriách (legislatíva, ktorá je „v súlade s EÚ“ začala platiť až od polovice roku 2017). Zahraničné stávkové kancelárie, tak mohli od roku 2017 žiadať o licenciu bez toho, aby museli mať sídlo v SR

Ktoré zahraničné stávkové kancelárie ukončili pôsobenie na slovenskom trhu?Takýto zoznam podľa nás neexistuje, ale môžete si pozrieť aspoň zoznam najpopulárnejších zahraničných stávkových kancelárií, ktoré pôsobili na Slovensku a svoju činnosť ukončili po zmene zákona.
Zahraničné stávkové kancelárie

Vďaka krokom európskej únie (nechala reguláciu hazardných hier na členských štátoch) trpia hlavne menšie štáty resp. obyvatelia (ako je napr. Slovensko), pretože pre veľkých zahraničných operátorov nie je Slovenská republika ako malá krajina až tak zaujímavá.

Ak sa predsa nájdu zahraničné stávkové spoločnosti, ktoré chcú vstúpiť na menší trh, tak rozhoduje legislatíva hazardných hier, prípadne požiadavky od orgánov udeľujúcich licenciu. Za prehnanou legislatívou resp. podmienkami pre získanie licencie môže byť teoreticky aj lobing tuzemských stávkových spoločností.

Najväčšou prekážkou pre zahraničné stávkové kancelárie sú niektoré body v legislatíve (ako napr. jeden rok pred požiadaním o licenciu nesmie podnikať v SR) a potom sú tu ešte ďalšie požiadavky od Úradu pre reguláciu hazardných hier s ktorými sa zahraničný operátori stretávajú až pri žiadosti o licenciu (okrem toho proces získania licencie je zdĺhavý a náročný).

Problém so stávkovaním na SlovenskuŠportové stávky sú na Slovensku veľmi populárne a dá sa to považovať za národný šport, preto je každá nová online stávková kancelária v SR veľmi vítaná. Aktuálne pôsobí na Slovensku len niekoľko stávkových online spoločností a je to na škodu, pretože kurzové stávkovanie potrebuje čo najviac konkurencie.

Online tipovanie je spojené s neustálym vývojom nových funkcií
, ktoré má na starosti IT sektor. Tu nastáva trocha kameň úrazu, pretože najrýchlejší progres v oblasti internetového stávkovania zaznamenáte práve pri čo najväčšej konkurencii

Najlepšie stávkové kancelárie

Chceli by ste vedieť, ktoré stávkové kancelárie sú na Slovensku najlepšie? Z osobných skúsenosti ako aj príspevkov od užívateľov vieme, že v porovnaní s ťažkou konkurenciou zahraničných stávkových kancelárií, spĺňajú prísnejšie kritériá iba pôvodom české stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna.

Slovenské stávkové kancelárie

Ostatné stávkové spoločnosti ako DOXXbetSYNOT TIP alebo Niké v oblasti internetového stávkovania zaostávajú (stále to platí aj pre Niké, ktorá v poslednej dobe vylepšuje svoj produkt pre športové stávky). Pri Tipose alebo Victory Tip vám odporúčame v súvislosti s kurzovými stávkami pozrieť sa radšej ku konkurencii.

Prečo je u nás Tipsport najlepšia stávková?V ČR je Tipsport dlhodobo najlepšou stávkovou na trhu. Po vstupe na slovenský trh sa začal postupne presadzovať. Rozbeh bol pomalší, ale už sa doťahuje na najväčšie stávkové kancelárie na Slovensku.

Hlavné prednosti Tipsportu: 

 • Rýchlosť prijímania stávok
 • Veľká hráčska komunita (prepojená s českým trhom)
 • TOP funkcie (napr. vyladený cashout – predaj tiketu) 
 • Mnoho súťaží celý rok (súťaže sú aj zadarmo a ceny sú v desiatkach tisíc EUR)
 • Vynikajúco prispôsobené užívateľské prostredie
 • Najväčší počet live prenosov (možnosť sledovať aj cez mobil)
 • Vyladená stávková aplikácia
 • Vynikajúci limit na maximálnu výhru na tikete
 • Hra pyramída (všetci hrajú individuálne vlastnú súťaž o jackpot)
 • Dlhodobo ponúkajú bonus za registráciu úplne zadarmo (stačí si overiť účet) 

Tipsport.sk je úplná jednotka a napreduje veľmi rýchlo, pričom neustále vyvíja nové funkcie. 

Hodnotenie stávkových kancelárií a skúsenosti hráčov

Každú online stávkovú kanceláriu hodnotíme na základe parametrov ako použiteľnosť webu, kurzová ponuka, live tipovanie, live streaming, mobilné stávkovanie, stávkové bonusy, zákaznícka podpora, bezpečnosť stávkovej kancelárie, možnosti vkladov, rýchlosť výberov ako aj osobnej skúsenosti.

Ak si chcete prečítať čo všetko zahŕňajú jednotlivé body, prečítajte si ich pri porovnaní stávkových podľa hodnotenia. Každá recenzia stávkovej kancelárie obsahuje aj konečný verdikt, ktorý je vždy písaný na základe osobnej skúsenosti.

Sú dôležité skúsenosti hráčov so stávkovými kanceláriami v SR?Je dobre, ak hráč vie, čo ho čaká po registrácii. Nie je stávková ako stávková a u nás to najlepšie vystihuje rating, ktorý je skutočne vytvorený čo najobjektívnejšie. Ak sú veľké rozdiely medzi hodnoteniami, tak vám odporúčame dôkladne prečítať recenziu.

Kto udeľuje na Slovensku licencie pre hazardné hry?

Vďaka novej legislatíve bol na Slovensku vytvorený nový Úrad pre reguláciu hazardných hier (URHH). Tento úrad je zodpovedný za vydávanie licencií, ale taktiež dohliada na dodržiavanie zákona o hazardných hrách a vedie zoznam legálnych stávkových kancelárií ako aj zoznam blokovaných web stránok a bankových účtov. Okrem tvorby legislatívy má na starosti všetky práva a povinnosti v oblasti regulácie hazardných hier.

Daň z výhry v stávkových kanceláriách na Slovensku

Momentálne sa výhry zo stávkových kancelárií na Slovensku nezdaňujú. Do budúcna sa špekuluje nad tým, že sa výhry budú zdaňovať ako v Českej republike. Ak sa schváli niečo obdobné ako v ČR, tak zdaneniu výhier budú okrem stávkových kancelárií podliehať aj lotérie, kasíno alebo poker herne. Viac informácií o platení daní v ČR z hazardných hier nájdete v článku daň z výhry.

Platenie daní nepodnikateľ vs podnikateľJe rozdiel pri platení daní pre fyzickú osobu (nepodnikateľa) a pre právnickú osobu (s.r.o.) resp. živnostníka (SZČO). Firma svoje výhry musí zdaniť ako výnos (v stávkových kanceláriách so slovenskou licenciou sa firma nemôže zúčastňovať športového stávkovania).

Bezpečnosť vo svetových a slovenských stávkových kanceláriách

Šifrovanie dát je dnes už samozrejmosť, pretože je povinnosťou stávkových chrániť dáta klientov a okrem toho existuje aj nariadenie GDPR. Z finančného hľadiska je pre občanov SR najbezpečnejšia stávková kancelária s licenciou v Slovenskej republike, ktoré sú povinné mať ochranu vkladov (finančnú zábezpeku v prípade insolventnosti). Je dobre si to premyslieť, aby bolo pre vás internetové stávkovanie čo najbezpečnejšie.

Existujú aj rôzne organizácie, ktoré poskytujú pomoc v prípade riešenia sporov a zabezpečujú dodržiavanie férovej hry. Medzi takéto organizácie patrí napr. eCOGRA, iTechLabs, IBAS, GamCare, ESSA alebo EGBA. Tieto spoločnosti využívate hlavne vtedy, ak hráte v zahraničných stávkových kanceláriách, ktoré nemajú licenciu priamo na Slovensku.

Ako sú tipujúci chránení v prípade problémov slovenskej stávkovej kancelárie?

Všetko záleží od konkrétneho problému. V prípade, že reklamujete stávku, podajte reklamáciu v prvom rade u samotnej stávkovej kancelárie. V prípade, že sa vám ich rozhodnutie nepozdáva, tak odporúčame kontaktovať URHH. 

Ak sa samotná stávková kancelária v SR stáva insolventnou, tak existuje „Finančná zábezpeka“, ktorú musí vytvoriť každá stávková spoločnosť žiadajúca o licenciu. V prípade kurzových stávok alebo kasíne je finančná zábezpeka vo výške 750.000 €. Táto zábezpeka je niečo ako ochrana vkladov, pretože slúži aj na výplatu výhier hráčov. Finančná zábezpeka sa ukladá na účet daňového úradu. 

Je reputácia stávkových kancelárií dôležitá?

Áno, je to dôležité. V prípade, že stávková kancelária začne mať problémy napr. s výplatami, tak si to mnoho ľudí všimne a cez sociálne siete sa bude táto informácia raketovo šíriť (takýmto spôsobom sa stávková kancelária môže stať veľmi rýchlo insolventnou – platí to hlavne pre menšie spoločnosti).

Vždy odporúčame hrať v renomovaných stávkových kanceláriách a je lepšie sa vyhnúť menším spoločnostiam (resp. nie je dobré tam mať väčší obnos peňazí).

Registrácia v stávkovej kancelárii

Pre vykonanie registrácie potrebujete mať e-mailové konto a telefónne číslo. Okrem toho by ste mali mať založený aj bankový účet na vaše meno. Teoreticky sa dá fungovať vkladaním a vyberaním peňazí cez pobočku, ale musíte vykonať aj samotné overenie platobnej metódy a to bez účtu nepôjde (pri väčších výberoch idú peniaze iba na bankový účet a tieto peniaze môžu byť vyplatené iba vtedy, ak je účet v banke na vaše meno).

Po registrácii je potrebné ešte overiť totožnosť a to sa robí na základe dvoch dokladov:
 • občiansky preukaz,
 • a cestovný pas,
 • vodičský preukaz,
 • kartička poistenca,
 • alebo u cudzincov je potrebné aj povolenie k pobytu.

Registrácia má hneď niekoľko benefitov. Okrem vstupného bonusu za vklad môžete získať niekde aj bonus bez vkladu resp. free spiny v casine. Tipovať, či už v stávkovej alebo online kasíne budete takto môcť kedykoľvek a najväčšou výhodou je, že stávkové kancelárie na Slovensku vám dajú prístup k priamym prenosom (live streamingu) a k live stávkam.

Vďaka live streamu môžete pozerať priame prenosy kdekoľvek a podmienky pre pozeranie priamych prenosov (ktoré nenájdete častokrát ani v TV) sú jednoduché na splnenie. Priamy prenos a live stávky sú prepojené a preto môžete aj ihneď využiť dianie na ihrisku k podaniu stávky live.

Bonusy v stávkových kanceláriách

V prvom rade ide o vstupné bonusy, ktoré sa získavajú za registráciu. Pred vytvorením účtu je dôležité si dôkladne prečítať podmienky resp. požiadavky uvítacích bonusov (okrem bonusu na vklad je rozšírená aj stávka bez rizika).

Pri bonusoch je potrebné si všímať napr. požiadavky na pretočenie, minimálnu výšku kurzu, pripísanie bonusu (po vklade/po častiach/po pretočení) alebo aj bonusový kód (niekedy ho je potrebné zadať priamo pri registrácii).

Bonusy v stávkových kanceláriách

V každej recenzii je bonus do detailu rozobratý a okrem toho je vytvorená aj veľmi dobrá tabuľka s porovnaním bonusov stávkových kancelárií. Na uvedenej podstránke si môžete preštudovať všetky druhy bonusov, ktoré online stávkové kancelárie ponúkajú.

Reload bonus a vernostný bonusAk ste už v stávkovej kancelárii stály zákazník, môžete sa stretnúť s reload bonusom (bonus na opätovný vklad) alebo bonusmi, ktoré získate vďaka existujúcemu vernostnému programu.

Ak stávková spoločnosť disponuje vernostným programom, tak za získané body počas hrania si viete neskôr uzatvoriť stávky, prípadne si body premeniť na bonus).

Ponúkajú slovenské stávkové kancelárie bonusy bez vkladu?

Stávkové bonusy bez vkladu patria medzi najväčšie lákadlo pre získavanie nových zákazníkov pre kurzové stávky. Pozrite si aktuálny zoznam bonusov bez vkladu, pričom si môžete pozrieť aj najkomplexnejšiu bonusovú ponuku v stávkových kanceláriách v SR. Bonusová tabuľka umožňuje filtrovanie a okrem toho u nás nájdete vytvorené podstránky pre každý druh bonusu.

Je vždy potrebné zadať akčný bonusový kód pre zisk bonusu v stávkovej kancelárii?Akčné promo kódy resp. bonusové kódy sa teoreticky môžu zadávať do systému pri registrácii. Či je naozaj potrebné tento akčný kód zadať pri registrácii informujeme priamo v informáciách o vstupnom bonuse (v recenzii) alebo túto informáciu nájdete v prehľadnej a jedinečnej bonusovej tabuľke.

Niekedy
 sa tieto promo kódy zadávajú až pri vklade (v bonusových informáciách budete na to tiež upozornený), ale vo všeobecnosti vždy odporúčame dôkladne čítať bonusové podmienky.

Vklady a výbery v stávkových kanceláriách

Dostať finančné prostriedky na hráčsky účet je častokrát veľmi jednoduchá úloha, pretože prostredníctvom platobných kariet ide o chvíľkovú záležitosť. Existuje však skupina ľudí, ktorá svojou kreditnou kartou (resp. debetnou platobnou kartou) nechce platiť na internete. Aké má klient v takomto prípade možnosti?

Stávkové kancelárie na Slovensku sú skôr (aspoň zatiaľ) zástancom klasických platobných metód, pretože ani populárna elektronická peňaženka Skrill nie je stále dostupná u všetkých operátorov. Pre čo najrýchlejší spôsob (porovnateľný s rýchlosťou platby cez platobnú kartu) sa najviac využíva okamžitý bankový prevod (tzv. ePlatby).

Výbery a vklady v stávkových kanceláriách

Tento zrýchlený prevod funguje tak, že v registrovanom hráčskom účte prejdete do sekcie platby a kliknete vykonať ePlatbu cez konkrétnu banku. A tu môže nastať problém, pretože nie každá stávková kancelária má túto službu dostupnú pre všetky banky. V jednotlivých recenziách alebo v porovnaní platobných metód nájdete všetky informácie tak, aby vás nič neprekvapilo.

Aké sú poplatky pri vkladoch a výberoch a podmienky pre výplatu?

Poplatky sa vo väčšine prípadov neplatia (mala by ich znášať stávková kancelária), ale v prípade platobných kariet alebo Paysafecard môžu byť vklady spoplatnené. Výplaty sú vo väčšine prípadov bez poplatkov, ale tu treba skôr sledovať minimálne čiastky, ktoré jednotlivé metódy vyžadujú. V porovnávacej tabuľke si môžete pozrieť poplatky v jednotlivých stávkových kanceláriách

Aby ste mohli vybrať peniaze zo stávkovej kancelárie, musíte mať overený hráčsky účet. Nie všetky platobné metódy, ktorými ste vkladali sa dajú použiť aj pri výbere. Najčastejšou formou výplaty je klasický bankový prevod, žiadosť na pobočke alebo prevod na Skrill (ak je dostupný).

Skrill, Bitcoin, Paysafecard alebo PayPal

Ak hľadáte alternatívnu metódu k platobným kartám resp. zrýchlenému bankovému prevodu, tak odporúčame vklad na pobočke alebo bankový prevod. Vklad sa dá vykonať vo vybraných stávkových kanceláriách aj cez elektronickú peňaženku Skrill, ale táto metóda je pre jedno využitie zbytočná. Vďaka Skrill môžete vložiť peniaze aj v kryptomene ako je napr. Bitcoin (Skrill pri prevode prepočíta všetko na EURá). Peniaze je možné vložiť aj cez Paysafecard. Tento kredit (vo forme bločku) je možné zakúpiť v trafikách alebo ďalších predajných miestach (čerpacie stanice atď.).

Na rozdiel od ČR sa PayPal na Slovensku ešte nedá využiť v žiadnej stávkovej kancelárii. Je ale pravdepodobné, že v budúcnosti sa to zmení aj v slovenských stávkových kanceláriách. 

Je možné vykonávať vklady aj výbery cez mobil? Vklady aj výbery je možné vykonávať aj cez mobilné aplikácie na stiahnutie alebo mobilný web. Dostupné by mali byť všetky možnosti s ktorými sa stretnete aj na webovom prehliadači cez PC.

Mobilné aplikácie stávkových kancelárií

Dnes už takmer každá online stávková kancelária na Slovensku poskytuje mobilnú aplikáciu na stiahnutie. Mobilné aplikácie sú dostupné pre Android a operačný systém iOS (Apple). V AppStore nájdete aplikácie na stiahnutie pre produkty iPhone a iPad. Bohužiaľ obchod Google Play aplikácie pre hazardné hry zatiaľ nepodporuje, preto je potrebné si stiahnuť aplikáciu priamo na stránkach stávkovej kancelárie.

Je stávkovanie cez mobil plnohodnotne dostupné?Stávkové kancelárie ponúkajúce stávkovanie cez mobilnú verziu web stránky alebo cez aplikáciu na stiahnutie. V oboch prípadoch majú totožnú kurzovú ponuku ako na web stránkach určených pre PC. 

Neprídete o žiadne funkcie a dokonca môžete pozerať v mobile aj priame prenosy  a  zároveň využívať live tipovanie.

Stávkovanie v slovenských stávkových kanceláriách

Slovenské online stávkové kancelárie dlhodobo zaostávali za zahraničnými stávkovými kanceláriami, ale posledné roky ich služby výrazne napredujú. Postupne sa začali objavovať aj nové funkcie ako je cashout (predčasný predaj tiketu) alebo BetBuilder (umožňuje vytvoriť stávku skladajúcu sa z niekoľkých tipov z jednej udalosti).

Pre hráčov je vždy najpodstatnejšie rýchlosť prijatia stávky ako aj suma za ktorú im stávku príjmu resp. či vôbec tiket príjmu. Rozdiely medzi stávkovými kanceláriami robia aj maximálne výhry na tiket, počet zápasov na tiket alebo či sú dostupné systémové stávky s možným vytváraním skupín (tzv. MAXIKOMBI).

Je na Slovensku dostupné stávkovanie cez SMS?
Áno, tento druh tipovania je na Slovensku možný. Poskytuje ho stávková kancelária Tipos (Tipkurz) a Niké. Okrem tipovania je možné vykonať aj vklad prostredníctvom SMS (tento druh vkladu nemusí byť dostupný pre všetkých mobilných operátorov a ponúkajú ho tieto stávkové kancelárie).

Slovenské stávkové kancelárie a Arbitrage Bets

Pri arbingu (inými slovami surebets, isté stávky, arbitrážne stávky) uzatvárate stávky na všetky možné výsledky, tak aby ste boli v zisku. Z toho vyplýva, že budete podávať stávky minimálne v dvoch odlišných stávkových kanceláriách. Vklad je potrebné rozložiť tak, aby ste boli v zisku pri každom výsledku. Toto je možné, iba ak nájdete kurzy, ktoré to umožňujú. Sú rôzne vyhľadávače pre surebets, pričom majú v sebe zabudovanú rovno aj kalkulačku pre rozloženie vkladu.

Dá sa arbing využívať na Slovensku?
Arbing sa dá považovať za tipovaciu stratégiu, pretože vaším cieľom je dosiahnuť istý zisk. Túto tipovaciu taktiku nemajú stávkové kancelárie v láske, preto sú hráči častokrát limitovaní (znižujú im vklady na online stávky). Z tohto dôvodu to neodporúčame. V prípade, že využívate iba stávkové kancelárie v SR, tak Arbing je veľmi málo použiteľný (skôr nepoužiteľný).

Kedy je najlepšie tipovať v stávkovej kancelárii?

Ide o veľmi subjektívnu záležitosť, pretože každý tipér je individuálny v tom, o čo sa najviac zaujíma. Všeobecne sa dá za najlepšie obdobie považovať začiatok futbalových líg, ktoré sú spojené aj s populárnou Ligou majstrov alebo Európskou ligou. Potom sa pridajú európske hokejové súťaže a kanadsko-americká NHL.

Veľmi dobré sú obdobia, kedy stávkové kancelárie vypisujú kurzy na voľby. Či už ide o parlamentné voľby v SRvoľbu prezidenta alebo americké prezidentské voľby. V takýchto prípadoch sa kurzy môžu výrazne meniť, preto stačí naozaj dobre sledovať dianie v krajinách a nebáť sa ísť aj proti kurzom (spoločenské stávky medzi ktoré patrí aj napr. Let's Dance sú veľmi populárne). 

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Dajú sa na území Slovenska využívať zahraničné stávkové kancelárie?

Teoreticky je možné hrať v stávkových kanceláriách bez slovenskej licencie, ak prijímajú hráčov zo SR. Slovenské úrady (URHH) bojujú s nelegálnym hazardom (napr. blokovaním web stránok a bankových účtov), preto tipovanie u nelegálnych bookmakerov nemôžeme odporučiť.

2️⃣ Nevyplatila vám slovenská stávková kancelária peniaze?

Ak stávková kancelária vám nevyplatila výhru resp. ste zadali požiadavku na výplatu peňazí z hráčskeho účtu a tento výber trvá veľmi dlhú dobu je potrebné zistiť, či stávková kancelária nemá problémy

V prípade, že viacero hráčom neboli vyplatené peniaze je potrebné kontaktovať URHH, napísať do televízie alebo osloviť právnikov

Problém s nevyplatením peňazí môže vzniknúť v menších spoločnostiach ako nedávno v ČR, kde to spoločnosť MaxiTip nezvládla. 

3️⃣ Zdaňujú sa výhry z online stávkových kancelárií?

Momentálne sa výhry v stávkových kanceláriách nezdaňujú. V ČR sa už platia dane aj z výhier a preto je veľmi pravdepodobné, že sa v budúcnosti dočkáme aj zdaňovania výhier v stávkových kanceláriách. Dobrou správou je, že v ČR sa platí daň až pri výhre nad 1 milión korún.

4️⃣ Ktoré doklady totožnosti vyžadujú stávkové kancelárie na Slovensku?

Pre dokončenie overenia budete potrebovať dva doklady. Prvým je občiansky preukaz alebo pas a druhým je zvyčajne nevyužitý doklad z prvého výberu, kartička poistenca alebo vodičský preukaz. Pre cudzincov je potrebné povolenie k pobytu v SR

Pri registrácii do stávkovej kancelárie budete potrebovať hlavne e-mail a telefónne číslo (treba rátať s tým, že pri registrácii budete musieť zadať aj iné podrobnejšie osobné údaje ako je číslo občianskeho preukazu resp. rodné číslo). 

V prípade, že nemáte bankový účet na vlastné meno, tak vám ho odporúčame vytvoriť si ho (môžete vykonať aj po registrácii). Nie je dovolené posielať peniaze z cudzieho bankového účtu na váš hráčsky účet. 

5️⃣ Ponúka slovenská stávková kancelária bonus bez nutnosti vkladu?

Tento druh bonusu pre online stávky je skôr výnimočný, ale pre spoločnosti poskytujúce kurzové stávky nemusí byť stávka zadarmo bez vkladu úplne nereálna (najčastejšie bol bonus bez vkladu poskytovaný od Tipsportu).

6️⃣ Prečo sa mobilné aplikácie na stiahnutie pre hazard nenachádzajú v obchode Google Play? 

Google vo svojom obchode neakceptuje aplikácie spoločností z oblasti hazardných hier. Vďaka politike Google si musíte aplikáciu (Apk) stiahnuť priamo na webstránke stávkovej kancelárie alebo nájsť iný spôsob.

Apple svoje aplikácie ponúka priamo vo svojom obchode Apple Store (App pre iPhone a iPad).

7️⃣ Je možné pozeranie priamych prenosov cez tipovaciu mobilnú aplikáciu?

Áno, je možné pozerať live stream zo zápasov okrem webového prehliadača aj cez mobilnú aplikáciu na stiahnutie. Niektoré stávkové kancelárie majú live streaming podmienený podaním stávky za posledných 7 dní/30 dní prípadne je potrebný zostatok na účte.

Podmienky live streamingu pre stávkové kancelárie v SR sú uvedené na podstránke športové prenosy.

8️⃣ Je možné do stávkových kancelárií v SR vkladať peniaze prostredníctvom kryptomien ako je Bitcoin?

Priamo to nie je možné, pretože žiadna stávková kancelária na Slovensku zatiaľ nevedie účty v kryptomene. Teoreticky je možné využitie elektronickej peňaženky Skrill, kde práve Skrill prevedie vašu kryptomenu na EURá a tieto peniaze potom môžete použiť na stávkovanie.

9️⃣ Ktorá stávková kancelária je na slovenskom trhu najlepšia?

Podľa nášho názoru ide jednoznačne o stávkovú kanceláriu Tipsport. Konkurovať jej môže Fortuna, ale v Tipsporte máte najväčšiu komunitu tipérov a so stávkovými funkciami napredujú najrýchlejšie. Ide aj o najlepšiu voľbupohľadu prijímania stávok ako aj súťaží pre tipujúcich, do ktorých sa zapojíte aj úplne zadarmo

🔟 Dá sa odstrániť oznámenie o výhrach a prehrách, ktoré zobrazujú stávkové kancelárie v SR?

Bohužiaľ informácie o vašich podaných stávkach za uplynulé obdobie nie je možné odstrániť, pretože to vyžaduje zákon. Tento informačný panel je otravný, pretože sa zobrazuje 5 sekúnd po každom prihlásení.

Určite by sme všetci prijali, keby sa táto informácia zobrazila jedenkrát za deň a nie pri každom prihlásení do web stránky resp. mobilnej aplikácie.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde