Tipsport vklady a výbery – veľký prehľad na jednom mieste!

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Spoznajte v stávkovej kancelárii Tipsport vklad a výbery. Aké máte možnosti, ak si chcete poslať peniaze na váš hráčsky účet alebo si chcete vybrať výhru? Prečítajte si v našom článku!

Tipsport vklady a výbery | karta, online prevody, SMS a pobočka

Stávková kancelária Tipsport ponúka svojim hráčom ale i novým klientom niekoľko spôsobov, ako uskutočniť vklady na hráčske konto alebo ako si vybrať výhru. Tipsport ako najväčšia česko-slovenská stávková kancelária je vďaka tuzemskej licencii vo všetkých oblastiach veľmi bezpečná. Toto platí aj pre každú finančnú transakciu!

Pozorne si prečítajte náš prehľad o tom, aké existujú v stávkovej kancelárii Tipsport vklady a výbery a vyberte si pre vás ten najvhodnejší. 

Tipsport vklady

Aké sú v stávkovej kancelárii Tipsport možnosti vkladu? Sú skutočne bohaté a každý hráč si určite vyberie alternatívu vhodnú práve pre neho.

Poďme si bližšie predstaviť všetky možnosti, ktoré máte k dispozícii, ak si chcete vložiť peniaze do stávkovej kancelárie Tipsport.

Chcete vložiť peniaze na hráčsky účet v Tipsporte a začať tipovať? Musíte sa v prvom rade zaregistrovať. Tipsport registrácia je však veľmi jednoduchá a zvládne ju skutočne každý. Máte s registráciou nejaký problém? Neváhajte a prečítajte si náš návod na Tipsport registráciu krok za krokom.

Tipsport vklad na účet prostredníctvom platobnej karty

Tipsport vklad na účet cez platobnú kartu je mnohým hráčom známy. V ničom sa neodlišuje od platieb na internete, ak si objednávate tovar alebo službu.

Ako na to? Po registrácii a prihlásení do vášho Tipsport účtu kliknite vpravo hore na položku „Vklady / Výbery“. Vyberte platobnú metódu „Platobná karta“ a do príslušného políčka napíšte sumu, ktorú chcete vložiť. Zaškrtnite možnosť „Zapamätať si platobnú kartu“, ak chcete, aby si systém zapamätal vašu platobnú kartu a nechcete vypisovať údaje vždy znovu a znovu.

Potom už uvidíte iba oznámenie o dostupných bonusoch za váš vklad (ak máte záujem o vyšší bonus, môžete svoj vklad zvýšiť). Po kliknutí na tlačidlo „Vložiť“ budete presmerovaní na platobnú bránu vašej platobnej karty. Stačí už iba vypísať údaje z karty – číslo karty, jej platnosť a CVC kód (CVV kód) a je hotovo! Peniaze sú pripísané na váš účet v Tipsporte a vy si môžete podať stávku na vašich favoritov.

Podrobný postup uvidíte názorne po kliknutí na obrázok nižšie.

Návod ako vložiť peniaze do Tipsportu
Návod ako vložiť peniaze do Tipsportu cez platobnú kartu
Pozor na poplatky vo vašej banke!Chcete si poslať peniaze do Tipsportu cez vašu platobnú kartu? Dajte si pozor na poplatky za hazard vo vašej banke! Niektoré slovenské banky totiž tieto transakcie spoplatňujú.

Vy však nemusíte tráviť veľa času nad študovaním dlhých cenníkov slovenských bánk – prehľad všetkých poplatkov nájdete v našom článku Bankové poplatky za hazard na Slovensku.
Vložiť peniaze do Tipsportu cez platobnú kartu
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Tipsport vklad na účet cez internetbanking

Lepšou možnosťou ako vložiť peniaze do Tipsportu bude pre niektorých hráčov vklad do Tipsportu cez internetbanking vybraných slovenských bánk. Ako na to?

Rovnako ako pri vklade cez platobnú kartu je potrebné byť zaregistrovaným hráčom v stávkovej kancelárii Tipsport. Po prihlásení do vášho hráčskeho konta kliknite na položku „Vklady / Výbery“ v pravej hornej časti obrazovky. Opäť pred sebou uvidíte všetky možnosti vkladu peňazí na vaše hráčske konto. Vyberte si internetbanking vašej banky. V Tipsporte môžete vložiť peniaze cez internetbanking týchto bánk:

 • Slovenská Sporitelňa
 • VÚB Banka
 • Tatra banka
 • Poštová banka
 • UniCredit Bank
Návod ako vložiť peniaze do Tipsportu cez internetbanking
Návod ako vložiť peniaze do Tipsportu cez internetbanking

Následne sa už iba prihlásite do vášho internetbankingu a potvrdíte predvyplnené údaje. A je hotovo! 

Zo strany Tipsportu vám za transakciu nebude účtovaný žiadny poplatok. Prehľad poplatkov slovenských bánk pri prevode peňažných prostriedkov do stávkovej kancelárie prostredníctvom internetbankingu nájdete v našom článku poplatky za hazard na Slovensku.

Tipsport vklad cez mobil

Vložiť peniaze do stávkovej kancelárie Tipsport môžete aj prostredníctvom mobilného telefónu. Tipsport vklad uskutočníte jednoducho vďaka Tipsport aplikácii. Aplikácia Tipsport je dostupná pre všetky typy mobilných zariadení (Android, Apple), takže vložiť peniaze na vaše hráčske konto môžete jednoducho aj cez váš mobil alebo tablet.

Ako na to? Stačí kliknúť v pravej hornej časti na ikonku vášho hráčskeho konta (ikona osoby) a hneď uvidíte pred sebou 2 tlačidlá – „Vložiť peniaze“ a „Vybrať peniaze“. Zvoľte si prvé tlačidlo pre vklad a vyberte si platobnú metódu, ako poslať peniaze do Tipsportu.

Napíšte sumu, ktorou chcete dobiť svoje konto v Tipsporte, vypíšte potrebné údaje a potvrďte platbu. A je hotovo! Doslova na pár klikov, jednoducho a rýchlo ste si dobili vaše konto v Tipsporte!

Vklad na účet cez Tipsport apkVklad na Tipsport účet v mobile a cez kartu
Tipsport vklad cez mobil a aplikáciu Tipsport
Chcete sa dozvedieť viac? Podrobná recenzia aplikácie Tipsport je dostupná na našich stránkach. Zistíte, aké má Tipsport aplikácia výhody, nevýhody a funkcie a prezradíme, aké sú naše osobné skúsenosti s touto aplikáciou.
Stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Limity v stávkovej kancelárii Tipsport pre vklady a výbery cez mobil sú rovnaké ako cez stránku www.tipsport.sk. Jediným rozdielom je maximálny limit pri metóde Skrill 1-tap, kde cez počítač vložíte maximálne 10.000 €, cez mobilnú aplikáciu Tipsport však až 50.000 € (všetko nad 10.000 € ide cez schvaľovací proces).

Tipsport vklad cez Skrill

Najobľúbenejšou alternatívou pre hráčov v tejto dobe sú aj elektronické peňaženky – tou najlepšou je internetová peňaženka Skrill a Tipsport vklad cez Skrill umožňuje. Vďaka tomu, môžete poslať peniaze z vášho Skrill účtu do Tipsportu (alebo ktorejkoľvek spoločnosti na internete) pomocou e-mailovej adresy. Všetko navyše jednoducho, rýchlo, bezpečne a bez poplatkov.

Ak vkladáte v Tipsporte cez Skrill, výber nie je viazaný rovnako na Skrill (je možné využiť výber aj na bankový účet).

Tipsport ponúka aj zrýchlenú verziu Skrill 1-Tap. Pri tejto verzii ide minimálne prvý vklad na schválenie a zo skúsenosti vieme, že to môže trvať aj 2 dni, kým Skrill 1-Tap schvália (pri normálnom prevode cez Skrill sa na schválenie nečaká, ak ste predtým nežiadali o vklad cez Skrill 1-Tap).

Meno a e-mailová adresa musí byť v Skrille a Tipsporte rovnaká (Skrill umožňuje pridať alternatívny email).

Kompletnú a podrobnú recenziu elektronickej peňaženky Skrill nájdete na našej stránkach v ktorých sa venujeme platobným metódam na internete.

Čo je to Skrill 1-TapTipsport ponúka aj zrýchlený prevod zo Skrill peňaženky, ktorý nesie názov Skrill 1-Tap. Jedná sa o rýchly a bezpečný prevod peňažných prostriedkov z vášho Skrill účtu bez opätovného prihlasovania sa. Funguje to tak, že iba pri prvej platbe sa prihlasujete štandardným spôsobom (ďalšie vklady sa už realizujú jedným klikom). To najpodstatnejšie pri elektronickej peňaženke Skrill je, že vklady sú povolené iba ak váš Skrill účet je totožný s menom a e-mailom s herným účtom v Tipsporte (v Skrille je možné si pridať alternatívne e-mailové adresy).

Tipsport vklad cez Paysafecard

V minulosti bol obľúbený u niektorých hráčov v stávkovej kancelárii Tipsport vklad cez PaysafecardKarta Paysafecard obsahuje unikátny 16-miestny číselný kód a kúpite ju na partnerských predajných miestach (napr. supermarkety BILLA, čerpacie stanice OMV alebo budovy pošty) po celom Slovensku. Ako paysafecard funguje?

Opäť kliknite na „Vklady / Výbery“ po prihlásení do hráčskeho účtu. Ako platobnú metódu pre vklad do stávkovej kancelárie zvolíte Paysafecard a po zadaní kódu je vaše herné konto ihneď navýšené o vloženú čiastku (avšak je znížené o 5 % manipulačný poplatok, ktorý si Tipsport účtuje z každej transakcie).

Oproti minulosti už Paysafecard nie je úplne anonymná forma platby! Ak si chcete vložiť peniaze do Tipsportu cez Paysafecard, musíte si najskôr vytvoriť Paysafecard konto a prostredníctvom neho vklad uskutočniť (iné stávkové kancelárie môžu stále podporovať platby bez vytvorenia konta teda anonymné).

Prečo prišlo ku zmene? Známa je najmä aféra štátneho Tiposu, kde prichádzalo k podozrivým pohybom. Viacerí hráči vložili veľké sumy na svoje hráčske konto a následne ich bez hry vybrali späť na svoj bankový účet. Je teda jasné, že stávková kancelária Tipsport chráni seba i hráčov pred možným zneužívaním hráčskych účtov na podobné nekalé praktiky.

Tipsport vklad na pobočke

Vklad na svoj účet v Tipsporte môžete urobiť aj na ktorejkoľvek pobočke Tipsport. Výhodou je dostupnosť pobočiek (keďže na Slovensku ich nájdete viac ako 400) ale aj to, že minimálny vklad začína už od 0,01 €. Navyše sa môžete vyhnúť poplatkom, ktoré na Slovensku účtujú niektoré z bánk, ak si posielate peniaze na hráčsky účet v stávkovej kancelárii.

Ak si chcete posielať peniaze cez pobočku na vaše hráčske online konto, tak budete si musieť zaobstarať vernostnú kartu tzv. Tipkarta. Po online registrácii si môžete o ňu požiadať buď cez zákaznícku podporu alebo si ju vyžiadajte cez váš tipérsky online účet. 

Tipsport pobočky na Slovensku

Pri vklade stačí uviesť meno a priezvisko spolu s užívateľským menom pod ktorým sa prihlasujete do svojho Tipsport účtu. Vklad vám pripíšu na účet bez poplatku a ihneď. Sami vidíte, že uskutočniť Tipsport vklad na pobočke je veľmi jednoduché.

Viac informácií o pobočkách a ich otváracích hodinách nájdete na našej stránke Tipsport pobočky – otváracie hodiny a adresy pobočiek.

Tipsport vklad cez SMS

Zaujíma vás, či je možný v stávkovej kancelárii Tipsport vklad cez SMS? Máme pre vás dobrú aj zlú správu. Na jednej strane Tipsport spustil vklad cez SMS, čo je určite pozitívom, nevýhodou sú však vysoké poplatky. Tie si však neúčtuje samotná stávková kancelária, ale samotní mobilní operátori.

Oplatí sa vám v stávkovej kancelárii Tipsport dobitie cez SMS? Ako príležitostná metóda môže byť SMS vklad zaujímavou alternatívou navýšenia hráčskeho účtu – najmä ak potrebujete svoje konto dobiť rýchlo a jednoducho a ste ochotní akceptovať poplatok vo výške 10 % z vkladanej sumy.

Na pravidelné vklady do Tipsportu by sme však určite radšej využili vhodnejšie metódy – či už vklad cez platobnú kartu, internetbanking alebo internetovú peňaženku Skrill alebo paysafecard.

Tipsport limity pri vklade peňazí

Všetky Tipsport vklady a výplaty majú aj svoje limity. V tabuľke nižšie si prečítajte, aké minimálne a maximálne limity platia pre Tipsport vklady. V tabuľke zároveň vidíte, že spoplatnený je iba Tipsport vklad Paysafecard. Ostatné platobné metódy sú bez poplatkov a platí to aj pre Tipsport vklad na pobočke.

Vklady v Tipsporte + poplatky
Platobná metódaMinimálny vkladMaximálny vkladPoplatky
Bankový prevod 1 € Žiadny limit
Platobná karta 1 € 40.000 €
Zrýchlený bankový prevod
Slovenská sporiteľňa 1 € 40.000 €
 VÚB banka 1 € 40.000 €
Poštová banka 1 € 40.000 €
Tatra banka 1 € 40.000 €
UniCredit bank 1 € 40.000 €
Ďalšie možnosti vkladu
Skrill 40 € 10.000 €
Skrill 1-tap (PC) 40 € 10.000 €
Skrill 1-tap (mobil) 40 € 50.000 €
Paysafecard 1 € 1.000 € 5 %
Pobočka 0,01 € 1.500 €
SMS platba 5 20 10 %

Sú vklady do Tipsport naozaj bez poplatku?

V tabuľke vidíte, že takmer všetky možnosti vkladu majú pri poplatku symbol ❌ sú teda bez poplatku! Je to ale naozaj tak? Stávková kancelária môže riešiť poplatky iba z jej strany, preto sa musíte dívať na to tak, že z pohľadu stávkovej kancelárie nie je účtovaný žiadny iný poplatok za vklad na účet.

Ak sa rozhodnete vložiť peniaze platobnou kartou (niektoré banky majú spoplatnené vklady do stávkových kancelárií pri kartách sumou 3 až 5 €), tak Tipsport má uvedené aj poplatky pri jednotlivých bankách. 

Ponúka Tipsport aj PayPal, Revolut, Neteller alebo Bitcoin?

Tipsport SK zatiaľ nedisponuje možnosťou vkladu cez PayPal ani Neteller. PayPal je dostupný už na Tipsport CZ a je možné, že sa to v budúcnosti zmení aj na Tipsport SK.

Máte konto v Neteller? Nanešťastie, keďže internetová peňaženka Neteller je určená skôr pre ázijský trh, v Tipsporte ňou zatiaľ svoje konto nenavýšite. Uvidíme, či v budúcnosti pribudne Neteller medzi možnosti vkladu v Tipsporte.

Skrill podporuje aj kryptomeny, preto je možné využiť Skrill ako sprostredkovateľa pri vklade Bitcoinov. Ako to funguje? Vy máte v tejto elektronickej peňaženke Bitcoiny a po vklade do stávkovej kancelárie sa Bitcoiny premenia na menu EUR. Samotné tipovanie v BTC nebude možné nakoľko menu Bitcoin Tipsport nepodporuje.

Revolut zatiaľ nie je na Slovensku moc známy a pre stávkové kancelárie nemá zmysel zaradzovať ju medzi možnosti vkladov (zrýchlený vklad cez internetbanking). Samozrejme, pokiaľ ste zákazníkom Revolut, vklad prostredníctvom platobnej karty a osobného účtu je rovnako bezproblémový ako pri iných bankách.

Tipsport výplaty – ako vybrať výhru z Tipsportu

Podarilo sa vám v Tipsporte vyhrať? Gratulujeme! Otázkou už ostáva iba to, ako uskutočniť v stávkovej kancelárii Tipsport výber peňazí. Nebojte sa, je to veľmi jednoduché. Po prihlásení do vášho hráčskeho konta opäť kliknite v hornej časti obrazovky na položku „Vklady / Výplaty“ a v sekcii „Výplaty“ máte tieto možnosti na výber:

 1. Tipsport výber na účet (bankový prevod) – jednoducho pridajte IBAN vášho bankového účtu do systému Tipsport a stávková kancelária vám výhru pošle na váš bankový účet.
 2. Tipsport výber na Skrill – podobne ako pri vklade si výhru necháte poslať na vaše Skrill konto. Stačí vyplniť váš email, čiastku a prihlasovacie heslo a výhra vám príde na váš Skrill účet.
  Ak ste vkladali cez Skrill, tak výhru si môžete poslať aj na váš bankový účet! Predtým odporúčame vložiť peniaze z vášho bankového účtu do Tipsportu inak budete musieť doložiť doklad resp. výpis z banky.
 3. Tipsport výber na pobočke – výhru si môžete nechať vyplatiť aj na najbližšej pobočke Tipsport. Zadajte požiadavku na výplatu výhry cez pobočku, vypíšte požadovanú čiastku na výplatu a vaše prihlasovacie heslo a zastavte sa pre výhru na najbližšej pobočke Tipsport.
  Pri výhre nad 300 € musíte vašu požiadavku na výber ohlásiť minimálne 24 hodín vopred na vybranej pobočke spolu s požadovanou čiastkou a dátumom, kedy si prídete pre výhru.
 4. Paysafecard – výber cez paysafecard sa vám na hráčskom účte aktivuje iba v prípade, že ste predtým vykonali aspoň jeden vklad cez túto predplatenú kartu. 
  Vklady cez Paysafecard nie sú v Tipsporte viazané na výbery cez Paysafecard. Aj v tomto prípade si ich môžete poslať na overený bankový účet.

Rovnako ako pre Tipsport vklad, aj pre Tipsport výber platia pravidlá ohľadom minimálnej a maximálnej hranice pre schválenie transakcie. V tabuľke nájdete minimálne a maximálne limity pre Tipsport výber z účtu, Tipsport výber na Skrill, Paysafecard ale aj Tipsport výber na pobočke.

Výbery v Tipsporte + poplatky
Platobná metódaMinimálny výberMaximálny výberPoplatky
Bankový prevod 5 € 100.000 €
Skrill 40 € 10.000 €
Výber na pobočke Tipsport  1 € 1.000 €
Paysafecard 40 € 2.500 €

Hlavne zo zahraničných stávkových kancelárií boli tipujúci zvyknutí, že ak vkladali cez elektronickú peňaženku, tak výber musel byť uskutočnený práve cez túto platobnú metódu.

V prípade, že boli pri vklade použité viaceré platobné metódy, tak sa to pomerovo rozdelovalo. Tipsport ako tuzemská spoločnosť umožňuje vklady cez Skrill vyberať aj na bankový účet. Otázkou je, či to neotvára cestu špekulantom. 

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aké má stávková kancelária Tipsport možnosti vkladu?

Do stávkovej kancelárie Tipsport môžete vložiť peniaze viacerými spôsobmi – môžete tak urobiť platobnou kartou alebo cez internetbanking vybraných bánk, ale aj cez Skrill, Paysafecard alebo vklad na pobočke.

2️⃣ Účtuje za vklad na účet Tipsport poplatok? 

Nie. Stávková kancelária Tipsport si neúčtuje poplatok za vklad na Tipsport účet. Jedinou výnimkou je karta Paysafecard, kde je poplatok vo výške 5 %. Je nutné si dať ale pozor na poplatky za hazard v slovenských bankách. Viac o týchto poplatkoch sa dočítate v článku Bankové poplatky za hazard. Okrem toho aj vklady cez SMS sú výrazne spoplatnené u operátorov. 

3️⃣ Môžem uskutočniť v stávkovej kancelárii Tipsport vklad na pobočke?

Samozrejme môžete. Výhodou je najmä dostupnosť pobočiek Tipsport, ale aj nízka hranica vkladu v porovnaní s ostatnými možnosťami vkladu. Dolná hranica pre vklad na pobočke začína už od sumy 0,01 €. Pre spárovanie s online kontom budete potrebovať Tipkartu!

4️⃣ Ako si môžem nechať vyplatiť výhru v Tipsporte?

Výhru v Tipsporte si môžete nechať vyplatiť 3 spôsobmi – výhru vám Tipsport pošle na váš bankový účet, dáte si vyplatiť výhru na váš Skrill účet alebo uskutočníte v stávkovej kancelárii Tipsport výber na pobočke.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt