Live prenosy z tenisu

Je tenis pre vás športom číslo 1 a chcete pozerať tenis LIVE? Pozrite si možnosti, kde nájdete tenis dnes v TV alebo tenis online naživo.

Tenis

Na sledovanie tenisových live prenosov už nemusíte iba sedieť doma pred televízorom.

Navyše, tenis v TV väčšinou uvidíte na platených televíznych staniciach, ktoré sú súčasťou športových balíčkov operátorov.

Existujú aj ďalšie možnosti ako sledovať tenis naživo. Vďaka internetu a stávkovým kanceláriám máte priame prenosy zo športu na dosah ruky prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. 

Prečítajte si viac o alternatívach ako sledovať tenis live v TV alebo online a vyberte si pre vás tú najlepšiu.

Sledujte tenis LIVE cez internet
Stačí sa zaregistrovať a ihneď sledujete tenis cez internet

Tenis online v stávkových kanceláriách

Druhým spôsobom ako pozerať tenis je zapnúť si tenis online naživo v stávkových kanceláriách. Stávkové kancelárie už dlho neslúžia len na tipovanie, nájdete tu priame prenosy z vašich obľúbených športov. Výnimkou nie je ani live stream z tenisu, ktorý tu podobne ako iné športy nájdete zadarmo.

Čo stačí urobiť na to, aby ste mohli sledovať tenis online? Jednoducho sa zaregistrujte v stávkovej kancelárii a ihneď môžete začať sledovať tenis naživo zadarmo. Navyše v najlepších stávkových kanceláriách na Slovensku dostanete ako odmenu bonus za registráciu na vaše nové hráčske konto.

Ktoré stávkové kancelárie vysielajú tenis live online
TipsportFortunaDOXXbetSYNOT TIPNikéTIPOSBET
TV Tipsport Fortuna TV DOXXbet TV nemá TV Niké TV neponúka live stream

Aké tenisové live prenosy môžete sledovať v stávkových kanceláriách? Jednoznačne najširšiu ponuku nájdete v Tipsporte a Fortune. Nájdete tu tenis naživo zo všetkých Grand slamových turnajov roka – Australian Open, Roland Garros, Wimbledon aj US Open.

Nechýbajú ani všetky turnaje ATP Tour a WTA Tour a dokonca aj známe tenisové turnaje ako napr. Davis Cup, Lavor Cup alebo Billie Jean King Cup (predtým známy ako Fed Cup).

Livestream z tenisu na TV TipsportTenisový online prenos na Fortuna TV
Tenis LIVE na TV Tipsport a Fortuna TV

V tesnom závese v počte tenisových live prenosov je za prvými menovanými Niké a DOXXbet, keďže v nich niektoré zápasy alebo turnaje nenájdete. Na opačnom konci rebríčka je SynotTip a TIPOSBET, keďže ako jediné stávkové kancelárie na slovenskom trhu zatiaľ nemajú vlastné internetové televízie.

Kde pozerať tenis live v stávkových kanceláriách
Kde pozerať tenis live v stávkových kanceláriách

Výhody

 • v stávkových kanceláriách sledujete tenis naživo zadarmo – stačí splniť jednoduché podmienky,
 • za vytvorenie hráčskeho účtu získate bonus za registráciu,
 • BEZ REKLAMY,
 • väčší počet live stremov v porovnaní s tenisom v TV,
 • zápasy sledujete online aj na mobilných zariadeniach, tenis naživo tak môžete sledovať takmer vždy a všade,
 • máte možnosť sledovať aj viac zápasov súčasne,

Nevýhody

 • nie tak vysoké rozlíšenie obrazu ako pri televíznom signále (HD kvalita namiesto FullHD, prípadne 4K),
 • podobne ako pri ostatných športoch, ani tenis naživo z olympiády v stávkových kanceláriách nenájdete kvôli exkluzívnym vysielacím právam.

Tenis dnes v TV

Prvou možnosťou ako sledovať tenis live sú televízne obrazovky. Podobne ako pri futbale však drvivú väčšinu najlepších tenisových zápasov nájdete na športových kanáloch, ktoré sú súčasťou tematických športových balíčkov u každého poskytovateľa TV signálu a za tieto stanice je nutné priplatiť si.

Najširšiu ponuku live tenisu nájdete na programe Eurosport – ten má vysielacie práva nielen na všetky grand slamové turnaje, ale aj na turnaje kategórie ATP Tour Masters 1000, ATP Tour 500 a ATP Tour 250. Bonusom je, že túto TV stanicu u vybraných poskytovateľov nájdete aj v rozlíšení 4K

Veľkú porciu tenisu naživo nájdete aj na športových programoch Nova Sport 1, Nova Sport 2, O2 TV Sport alebo špecializovaného kanálu O2 TV Tenis – ten sa však špecializuje najmä na tenisové zápasy z okruhu WTA Tour.

Pokiaľ vás zaujíma, kde sledovať v TV tenis naživo zadarmo, odpoveď je jednoduchá – na výber vám ostávajú známe TV stanice RTVS šport, JOJ šport a ČT šport.

Tu ale ponuka tenisových live prenosov nie je tak široká – pozriete si tu niektoré turnaje WTA Tour alebo ATP Tour, zápasy z Davis Cup-u alebo turnaja Billie Jean King Cup (predtým známy ako Fed Cup) prípadne aj vybrané zápasy z niektorých Grand slamových turnajov.

Kde pozerať tenis naživo
Kde pozerať tenis naživo

Výhody

 • obrazová kvalita – Eurosport vysiela u niektorých providerov grand slamy v 4K,
 • dostupné sú všetky dôležité tenisové turnaje – od najznámejších grand slamov, nižšie challengerové turnaje ATP a WTA až po reprezentačné turnaje ako sú Fed Cup alebo Davis Cup.

Nevýhody

 • nemožnosť sledovať viac live streamov súčasne

Tenis live zdarma na internete

Ďalšou alternatívou ako sledovať online tenis sú webové stránky na ktorých nájdete mnohé odkazy na tenisové live prenosy.

Výhodou je, že tu (podobne ako v stávkových kanceláriách) nájdete takmer každý tenisový zápas – a navyše sledujete tenis naživo zadarmo.

Tenisový live stream z týchto stránok však prináša veľký háčik – skôr ako si vybraný zápas spustíte, musíte sa preklikať cez množstvo „vyskakovacej“ reklamy.

Tá sa navyše môže objaviť aj počas priameho prenosu v tých najnapínavejších momentoch stretnutia nehovoriac o tom, že live streamy na stránkach, ktoré takéto odkazy ponúkajú sú šírené nelegálne.

Nedávno vysielané live prenosy

Ďaľšie live streamy
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde