Pozrite si stručný prehľad ako realizovať vklady a výbery vo Fortune

Zistite, ako sa jednoducho dajú realizovať v stávkovej kancelárii Fortuna vklady a výbery. Neviete, ako si dobiť vaše konto alebo naopak, ako si vybrať výhru? V článku nájdete odpovede na vaše otázky.

Fortuna vklady a výbery | karta, online prevody, pobočka a kupóny

Stávková kancelária Fortuna patrí medzi najlepšie stávkové spoločnosti na Slovensku. V súčasnosti existuje hneď niekoľko spôsobov ako sa dajú v nej realizovať vklady na hráčske konto alebo ako si bezpečne vybrať výhru. Keďže Fortuna je držiteľom oficiálnej licencie pre hazardné hry, nemusíte sa obávať, že by ste prišli o vaše vyhraté peniaze.

Prečítajte si celý náš prehľad spoločne s jednoduchým návodom ako bezpečne realizovať Fortuna vklady a výbery a vyberte si ten spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje.

Dobitie konta vo Fortune s bonusom
Vytvorte si účet a vkladom aktivujte vstupný bonus

🏟️ Stávková kancelária iFortuna
💳 Platobná karta ✔️ | VISA, MasterCard, Apple Pay
🗂️ Internetbanking   ✔️ | okamžitý prevod
📃 Paysafecard ✔️ | predplatená karta
📑 Fortuna kupón ✔️ | možnosť získať kupóny zdarma
💻 Skrill ❌ | recenzia
📱 Vklad cez mobil  ✔️ | všetky metódy ako cez PC
💬 SMS vklad ❌ 
🏙️ Dobitie na pobočke ✔️ | Fortuna pobočky
💰 Výber peňazí ✔️ | bankový prevod a pobočka

Vklady vo Fortune

Viete aké sú v stávkovej kancelárii Fortuna možnosti dobitia vášho herného účtu? Na výber máte hneď niekoľko alternatív ako realizovať Fortuna vklad zadarmo.

Spoločne sa pozrieme na niekoľko zaujímavých možností, ktoré môžete využiť, ak si chcete vložiť peniaze do stávkovej kancelárie Fortuna. 

Vkladu peňazí však predchádza registrácia a ak máte záujem o vstupný bonus, tak ten je viazaný na Fortuna promo kód

Fortuna registrácia je veľmi jednoduchá a dokáže ju zvládnuť skutočne každý. V prípade problémov využite náš návod na Fortuna registráciu krok za krokom.

Fortuna vklad na účet prostredníctvom platobnej karty

Dobitie herného účtu vo Fortune cez platobnú kartu nie je dnes ničím výnimočným. Táto služba sa žiadnym spôsobom neodlišuje od platieb na internete, na ktorom si objednávate službu alebo tovar.

Registrácia vo Fortune s bonusom

Ako realizovať Fortuna vklad prostredníctvom platobnej karty:

 • Po registrácii a následnom prihlásení do Fortuny je potrebné kliknúť vpravo hore na svoj profil. Pred vami sa zobrazí váš aktuálny stav herného účtu vo Fortune. V ľavom menu je potrebné kliknúť na položku „Vklady a výbery“.
 • Pod touto kategóriou sa vám zobrazia ďalšie sekcie, ale vy musíte kliknúť na sekciu „Dotácia konta“. V tejto kategórii si zvolíte platobnú metódu „Platobná karta“ a do príslušného políčka napíšete sumu, ktorú chcete vložiť.
 • Nezabudnite zaškrtnúť možnosť „Zapamätať si platobnú kartu“, ktorá vám v budúcnosti uľahčí dobitie vášho herného účtu vo Fortune.
 • Po kliknutí na tlačidlo „Vložiť“ budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu vašej platobnej karty. Potom stačí už iba dopísať údaje z karty – číslo platobnej karty, jej platnosť a CVC kód (CVV kód). 
 • V okamihu realizovania vkladu máte peniaze pripísané na váš herný účet vo Fortune.

Podrobný postup si môžete pozrieť jediným kliknutím na obrázok nižšie. 

Ako vložiť peniaze do Fortuny
Ako vložiť peniaze do Fortuny cez platobnú kartu
Pozor na poplatky vo vašej banke!Chcete si poslať peniaze do Fortuny cez vašu platobnú kartu? Dajte si pozor na poplatky za hazard vo vašej banke! Niektoré slovenské banky totiž tieto transakcie spoplatňujú.

Vy však nemusíte tráviť veľa času študovaním dlhých cenníkov slovenských bánk – prehľad všetkých poplatkov nájdete v našom článku Bankové poplatky za hazard na Slovensku.
Vložiť peniaze do Fortuny cez platobnú kartu
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

Fortuna vklad na účet cez internetbanking

Druhou najobľúbenejšou možnosťou ako vložiť peniaze do Fortuny je pre mnohých tipérov stále okamžité Fortuna dobitie konta cez internetbanking  (iba vybrané banky). Aj v tomto prípade platí, že musíte mať vytvorený herný účet v stávkovej kancelárii Fortuna.  

Ako realizovať Fortuna vklad prostredníctvom internetbankingu:

 • Po prihlásení do vášho herného účtu kliknite na svoj profil a následne na kategóriu „Vklady a výbery“ v ľavom menu. Túto kategóriu je ďalej potrebné rozbaliť a kliknúť na samostatnú sekciu „Dotácia konta“.
 • Táto sekcia vám rozbalí buď „Moje spôsoby platby“ (kde je uložená vaša platobná karta) a „Ďalšie spôsoby platby“, v ktorých nájdete internetbanking vybraných bánk.
 • Vyberiete si vašu banku a následne sa už iba prihlásite do vášho internetbankingu a potvrdíte predom vyplnené údaje.
Dostupné banky pre okamžité prevody vo Fortune
Slovenská sporiteľňa VÚB banka Tatra banka
Poštová banka  UniCredit Bank ČSOB
Vklad peňazí do Fortuny cez internetbanking
Vklad peňazí do Fortuny cez internetbanking
Zo strany Fortuny vám za transakciu nebude účtovaný žiadny poplatok. Prehľad poplatkov slovenských bánk pri prevode peňažných prostriedkov do stávkovej kancelárie prostredníctvom internetbankingu nájdete v našom článku poplatky za hazard na Slovensku.

Dobitie účtu Fortuna pomocou Apple Pay a Google Pay

Ak ste vlastníkom platobnej karty, tak si môžete dobiť vaše konto vo Fortune cez Apple Pay. Stačí, ak máte kompatibilné mobilné zariadenie, ktoré má zaregistrované údaje vašej platobnej karty a samozrejme príslušnú aplikáciu. Fortuna možnosť cez Google Pay zatiaľ neponúka

Ak ste vlastníkom zariadenia značky Apple, tak je potrebné mať aktualizovanú verziu iOS a zapnutý iCloud. Treba dodať, že v oboch prípadoch sa jedná o bezpoplatkové vklady do stávkovej kancelárie Fortuna.

Fortuna vklad cez mobil

Vložiť peniaze do stávkovej kancelárie Fortuna je možné aj pomocou vášho mobilného telefónu. Fortuna vklad sa dá uskutočniť pomerne rýchlo a to vďaka prepracovanej mobilnej aplikácie Fortuna.

Mobilná aplikácia Fortuna je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android, Apple) úplne zadarmo, takže realizovať vklad na váš hráčsky účet môžete jednoducho aj cez váš mobil alebo tablet.

Ako dobiť herný účet vo Fortune pomocou telefónu:

 • Najprv si musíte otvoriť Fortuna aplikáciu, ktorú máte vo vašom mobile a následne kliknúť na svoj profil v pravom hornom rohu aplikácie Fortuna.
 • Potom je potrebné kliknúť na sekciu „Dotácia konta“, zvoliť sumu, ktorú chcete vložiť na hráčsky účet a následne stlačiť tlačidlo „Vklad“.
 • Nakoniec už stačí iba potvrdiť platbu a je hotovo!
Vklad na účet cez Fortuna apkVklad na Fortuna účet v mobile a cez kartu
Fortuna vklad cez mobil a aplikáciu Fortuna
Chcete sa dozvedieť viac? Podrobná recenzia aplikácie Fortuna je dostupná na našich stránkach. Zistíte, aké má Fortuna aplikácia výhody, nevýhody, funkcie a prezradíme, aké sú naše osobné skúsenosti s touto aplikáciou.
Stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Fortuna 
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

Fortuna vklad cez Skrill

Najvyhľadanejšou alternatívou pre hráčov v tejto dobe sú aj elektronické peňaženky – tou najlepšou je internetová peňaženka Skrill. Táto možnosť dobitia herného účtu vo Fortune zatiaľ neexistuje. Je však viac ako pravdepodobné, že v blízkej dobe sa bude dať určite realizovať Fortuna vklad cez Skrill

Fortuna Paysafecard (vklad cez predplatenú kartu)

V minulosti bol u viacerých hráčov veľmi obľúbený aj Fortuna vklad cez Paysafecard. Karta Paysafecard obsahuje unikátny 16-miestny číselný kód. ktorý vám umožňuje realizovať vklad vo Fortune.

Paysafecard si môžete zakúpiť na partnerských predajných miestach (napr. supermarkety BILLA, čerpacie stanice OMV, novinové stánky alebo budovy pošty) po celom Slovensku.

Ako si dobiť herný účet vo Fortune pomocou Paysafecard:

 • Po prihlásení do vášho herného účtu vo Fortune je potrebné kliknúť na ikonu vášho profilu v pravom hornom rohu. 
 • Znova je potrebné kliknúť na kategóriu „Vklady a výbery“, ktorá rozbalí ďalšie sekcie. Nás však zaujíma sekcia „Dotácia konta“, na ktorú musíte kliknúť.
 • V nej je potrebné kliknúť na „Ďalšie spôsoby platby“, v ktorých sa nachádza spôsob platby, ktorý hľadáte – „My Paysafecard“.
 • Kliknutím na „My Paysafecard“ doplníte už len sumu, ktorú chcete vložiť a stlačíte tlačidlo „Vklad“. Toto tlačidlo vás presmeruje na prihlásenie do vášho účtu v Paysafecard, kde doplníte ostatné potrebné údaje a potvrdíte platbu.

Nezabudnite, že ak si vložíte peniaze do Fortuny pomocou Paysafecard, tak váš vklad sa automaticky zníži o 5 %. Ak si chcete dobiť účet napr. za 20 €, tak po vložení kódu z Paysafecard sa vám pripíše na herný účet 19 € a zvyšné 1 € je manipulačný poplatok, ktorý si Fortuna účtuje z každej transakcie. 

Oproti minulosti už Paysafecard nie je úplne anonymná forma platby! Ak si chcete vložiť peniaze do Fortuny cez Paysafecard, musíte si najskôr vytvoriť Paysafecard konto a prostredníctvom neho vklad uskutočniť (iné stávkové kancelárie môžu stále podporovať platby bez vytvorenia konta teda anonymné).

Prečo prišlo ku zmene? Známa je najmä aféra štátneho Tiposu, kde prichádzalo k podozrivým pohybom. Viacerí hráči vložili veľké sumy na svoje hráčske konto a následne ich bez hry vybrali späť na svoj bankový účet. Je teda jasné, že stávková kancelária Fortuna chráni seba i ďalších hráčov pred možným zneužívaním hráčskych účtov.

Fortuna vklad na pobočke

Dobitie herného konta vo Fortune môžete urobiť aj osobne na ktorejkoľvek pobočke Fortuny. Na Slovensku sa aktuálne nachádza viac ako 300 kamenných pobočiek Fortuny, na ktorých je možné uskutočniť minimálny vklad už od 1 €.

Výhodou Fortuna pobočky je najmä to, že na nej môžete platiť v hotovosti, takže sa vyhnete ďalším zbytočným poplatkom, ktoré bežne účtujú banky pri prevode peňazí z osobného účtu na herný účet vo Fortune.

V prípade, ak si chcete poslať peniaze cez pobočku na vaše hráčske online konto, tak si budete musieť zaobstarať klubovú kartu Fortuny. Po online registrácii si môžete o ňu požiadať buď cez zákaznícku podporu alebo priamo cez váš tipérsky online účet.

Pobočky stávkovej kancelárie Fortuna

Aké doklady si vyžaduje Fortuna pri vklade na pobočke? Pri dobití vášho herného účtu vo Fortune je obsluhe vždy nutné predložiť váš doklad totožnosti (občiansky preukaz). Ak plánujete vložiť na váš herný účet vyššiu sumu ako je 999 €, potom musíte vypísať aj tzv. identifikačný list.

Viac o pobočkách a ich jednotlivých otváracích hodinách sa dočítate v článku Fortuna pobočky – otváracie hodiny a adresy pobočiek.

Vklad prostredníctvom Fortuna kupónov

Stávková kancelária Fortuna prišla s ďalšou prelomovou novinkou a tou je dobitie konta pomocou Fortuna kupónov. Minimálna hodnota kupónov je 2 € a ich maximálna hodnota je 100 €. Fortuna kupóny je možné zatiaľ zakúpiť len v sieti Tabak Press. Váš herný účet vo Fortune si tak dokážete dobiť jednoduchým zadaním kódu z kupónu.

Fortuna dobitie konta cez SMS

Od roku 2023 spustila stávková kancelária Fortuna dobitie konta cez SMS. Ako na to? Jednoducho si zakúpite Fortuna kupón cez SMS, zadáte 10-miestne číslo do príslušného políčka a váš Fortuna vklad cez SMS je hotový a váš hráčsky účet navýšený.

Nevýhodou tejto formy vkladu sú poplatky – nie zo strany samotnej stávkovej kancelárie, ale poplatky si účtujú mobilní operátori. Obmedzujúce sú aj limity pre vklad – jednorazovo môžete vložiť minimálne 5 € a maximálne 20 €, mesačne si takto účet navýšite najviac o 200 €, aj to len u niektorých operátorov.

V stávkovej kancelárii Fortuna tipovanie cez SMS nenájdete!

Fortuna limity pri vklade peňazí

Každá stávková kancelária má svoje vlastné limity pre vklady a výplaty, takže Fortuna nie je výnimkou. V tabuľke nižšie si môžete pozrieť všetky minimálne a maximálne limity, ktoré platia pre Fortuna vklady.

Ako ste si už mohli všimnúť, tak jediný poplatok za vklad si Fortuna účtuje len pri Paysafecard, pričom všetky ostatné platobné metódy zostávajú bez poplatkov.

Vklady vo Fortune + poplatky
Platobná metódaMinimálny vkladMaximálny vkladPoplatky
Bankový prevod 1 € Žiadny limit zadarmo
Platobná karta 1 € 99.999 € zadarmo
Zrýchlený bankový prevod
Slovenská sporiteľňa 1 € 99.999 € zadarmo
 VÚB banka 1 € 99.999 € zadarmo
Poštová banka 1 € 99.999 € zadarmo
Tatra banka 1 € 99.999 € zadarmo
ČSOB 1 € 99.999 € zadarmo
UniCredit bank 1 € 99.999 € zadarmo
Ďalšie možnosti vkladu
Paysafecard 1 € 1.000 € 5 %
Pobočka 1 € Žiadny limit zadarmo
Fortuna kupóny 2 € 100 € zadarmo

Sú vklady do Fortuny naozaj bez poplatku?

V tabuľke jasne vidíte, že takmer všetky možnosti vkladu majú pri poplatku symbol ❌ sú teda bez poplatku! Fortuna môže riešiť poplatky iba z jej strany, takže z pohľadu stávkovej kancelárie vám nie je účtovaný žiadny iný poplatok za vklad na účet.

Ak sa rozhodnete vložiť peniaze platobnou kartou (niektoré banky majú spoplatnené vklady do stávkových kancelárií pri kartách sumou 3 až 5 €), takže o poplatku vašej banky sa na stránke Fortuny určite nedočítate. 

Ponúka Fortuna aj PayPal, Revolut, Neteller alebo Bitcoin?

Fortuna SK žiaľ, zatiaľ nedisponuje možnosťou vkladu cez Paypal, Skrill, Revolut, Neteller alebo Bitcoin. Momentálne je dobitie herného účtu prostredníctvom Paypal dostupné len v českom Tipsporte.

Ste vlastníkom konta v Neteller? Máte smolu, pretože táto internetová peňaženka je skôr určená pre ázijský trh a vo Fortune si pomocou nej taktiež svoj herný účet nenavýšite.

Revolut je nová alternatíva, ktorá zatiaľ nie je dostupná v žiadnej stávkovej kancelárii na Slovensku. Stávkové spoločnosti ju moc nemajú zmysel zaradzovať medzi možnosti vkladov (zrýchlený vklad cez internetbanking). 

Skrill (Moneybookers) je najlepšia internetová peňaženka, ktorá umožňuje dobitie herného účtu len v Tipsporte. Táto internetová peňaženka podporuje aj kryptomény, takže ju je možné využiť aj ako sprostredkovateľa pri vklade Bitcoinov (BTC). Jediný háčik je v tom, že ani jedna zo stávkových spoločností zatiaľ nepodporuje BTC.

Ste za Tipsport alebo Fortunu? Ak máte nejaké pochybnosti o tom, ktorá stávková spoločnosť je pre vás lepšia, tak si prečítajte náš článok Tipsport vs Fortuna.

Fortuna výplaty – ako vybrať výhru z Fortuny

Podarilo sa vám vo Fortune vyhrať? Gratulujeme! Konečne môžete uskutočniť v stávkovej kancelárii Fortuna výber peňazí. Je to veľmi jednoduché a zvládne to skutočne každý.

Ako realizovať výber (výplatu) peňazí vo Fortune:

 • Po prihlásení do vášho hráčskeho účtu je potrebné kliknúť na ikonu vášho profilu,
 • V pravom menu kliknete na kategóriu „Vklady a výbery“ a vyberiete si sekciu „Žiadosti o výber“.
 • V tejto sekcii si vyberiete spôsob výplaty, doplníte údaje a stlačíte tlačidlo „Výber“.

V žiadostiach o výber peňazí resp. výplatu si môžete vybrať z dvoch možností: 

 1. Fortuna výber na účet (bankový prevod) – jednoducho pridajte IBAN vášho bankového účtu do systému Fortuny, sumu, ktorú chcete vyplatiť a stávková kancelária vám výhru pošle na váš bankový účet.
 2. Fortuna výber na pobočke – výhru si môžete nechať vyplatiť aj na najbližšej pobočke Fortuny. Zadajte požiadavku na výplatu výhry cez pobočku a vypíšte požadovanú čiastku na výplatu. Po výplatu sa môžete zastaviť na pobočke ihneď, ako obdržíte potvrdzujúcu SMS od Fortuny.
  Maximálny možný výber je na pobočkách Fortuny 5.000 € (za jeden deň), pričom na jednej pobočke Fortuny je možné uskutočniť výplatu len za 1.000 €.

Rovnako ako pre Fortuna vklad, aj pre Fortuna výber platia pravidlá ohľadom minimálnej a maximálnej hranice pre schválenie transakcie. V tabuľke nájdete minimálne a maximálne limity pre Fortuna výber z účtu a Fortuna výber na pobočke.

Výbery vo Fortune + poplatky
Platobná metódaMinimálny výberMaximálny výberPoplatky
Bankový prevod 5 € 99.999 € zadarmo
Výber na pobočke Fortuna  0,01 € 5.000 € zadarmo

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aké má stávková kancelária Fortuna možnosti vkladu?

Do stávkovej kancelárie Fortuna môžete vložiť peniaze viacerými spôsobmi – platobnou kartou alebo cez internetbanking vybraných bánk, prípadne pomocou Paysafecard. Poslednou alternatívou je realizovať vklad na pobočke.

2️⃣ Účtuje za vklad na účet Fortuna poplatok? 

Nie, stávková kancelária Fortuna si neúčtuje žiadny poplatok za vklad na Fortuna účet. Jedinou výnimkou je karta Paysafecard, kde je poplatok vo výške 5 %. Nezabudnite, že niektoré banky si účtujú poplatky za hazard. Viac o týchto poplatkoch sa dočítate v článku Bankové poplatky za hazard.

3️⃣ Môžem uskutočniť v stávkovej kancelárii Fortuna vklad na pobočke?

Áno, môžete. Obrovskou výhodou je veľká dostupnosť pobočiek Fortuny a samozrejme aj nízka hranica vkladu (1 €). Pre spárovanie s online kontom budete samozrejme potrebovať Klubovú kartu Fortuny.

4️⃣ Ako si môžem nechať vyplatiť výhru vo Fortune?

Výhru si môžete nechať vyplatiť 2 spôsobmi – výhru vám Fortuna pošle na váš bankový účet alebo uskutočníte v stávkovej kancelárii Fortuna výber na pobočke. Viac informácií nájdete v našom článku.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt