TV Tipsport – recenzia a návod ako sledovať športové zápasy online a NAŽIVO

Sledujte na TV Tipsport živé športové prenosy z najlepších svetových líg. Nechýba futbalová Seria A, La Liga, Bundesliga, hokejová NHL a KHL, basketbalová NBA alebo tenisové grandslamy.

TV Tipsport – sledujte športové prenosy LIVE a ZADARMO

Ak chcete sledovať nejaký konkrétny šport, turnaj resp. zápas v priamom prenose a tento zápas nevysiela žiada televízna stanica, tak vzniká problém.

Následne začína vyhľadávanie služieb s priamymi prenosmi, ale tieto sú v drvivej väčšine spoplatnené. Ak chcete sledovať priamy prenos zadarmo, začnete využívať rôzne nelegálne web stránky poskytujúce live streaming zadarmo.

V tomto prípade je však „zadarmo“ vykúpené otravnou reklamou, ktorá vám často znemožní sledovať zápasy z dôvodu neustáleho prerušovania prenosu pop-up oknami a inými sofistikovanými reklamami. Z vášho prenosu sa stáva nepozerateľný live stream.

Sledovať šport na TV Tipsport
Sledujte zápasy z najlepších športov, líg a súťaží na Tipsport.sk

📺 Televízna stanica TV Tipsport
📅 Prenosy na dnes Zobraziť
💶 Cena stávky za min. 1,20 € / mesiac
▶️ Live stream zadarmo ✅ (prvých 7 dní)
⚡ Najvyššia kvalita 720p (HD prenosy)
📱 Prenosy v mobile
🎥 Vysielanie naživo s malým oneskorením
⚽ Športy Zoznam líg a súťaží
⭐ Exkluzívne Oktagon, Tipos Extraliga, MotoGP, TdF
👉 Ako sledovať  Návod
💻 Fullscreen (PC) ✅ (Česká Tipsport extraliga)
📝 Registrácia TV služby Tipsport.sk

Kde sledovať športové prenosy naživo zadarmo a bez reklám?

Aby ste predišli problémom s otravnými reklamami, odporúčame vám založiť si účet v nejakej službe. Najlepšou možnosťou, ktorú vám odporúčame je stávková kancelária. Práve Tipsport ako najväčšia stávková kancelária má aj najväčší počet priamych prenosov. Tieto prenosy sú za určitých okolností aj zadarmo, ale medzi najčastejšie podmienky, ktoré si stávkové kancelárie dávajú pre voľné sledovania športového zápasu sú:

 • zostatok na účte,
 • za určitú dobu je potrebné si staviť menšiu čiastku,
 • nevyhodnotený tiket.

Ako presne funguje TV Tipsport si rozoberieme v článku. Už teraz ale môžeme povedať, že mnoho z vás rozmanitosť športových prenosov cez online televíziu Tipsport TV prekvapí. Nikdy nebolo ľahšie pozerať živé prenosy ako cez weby resp. mobilné aplikácie stávkových kancelárií!

📺 Športové prenosy na TV Tipsport

Live stream resp. priamy prenos poskytujú spomínané stávkové kancelárie, pričom výnimkou nie je ani Tipsport. Táto renomovaná stávková kancelária s českými koreňmi má jedno z najlepších pokrytí prenosov naživo (celosvetovo). Vďaka službe TV Tipsport môžete sledovať priame prenosy na PC, mobile alebo tablete. Všetky športové prenosy vysielané naživo sú bez otravných reklám. Vďaka poskytovaniu live streamingu sa z Tipsportu stáva okrem stávkovania aj vynikajúca online športová televízia.

Ako sledovať šport online na internete?

Online televízia TV Tipsport prináša športové prenosy z najrôznejších líg, ale zároveň sa tu stretnete aj s exkluzívnou ponukou, ktorú nenájdete v inej stávkovej kancelárii. Ak by ste sa rozhodli porovnať ponuku prenosov so športovou televíziou, tak sa ponuka nikdy nevyrovná. Priame prenosy na TV Tipsport sú pre aktívnych tipujúcich úplne zadarmo (presné podmienky sú vysvetlené v článku).

Návod ako pozerať live stream zadarmo na TV Tipsport
 1. Zaregistrujte sa na Tipsport.sk
 2. Po dokončení registrácie je potrebné overiť váš hráčsky účet.
 3. Po registrácii je možné sledovať TV Tipsport 7 dní zadarmo.
 4. Po 7 dňoch je potrebné staviť 1,20 € mesačne a môžete sledovať TV celý mesiac.

Ako spustiť livestream na TV Tipsport? (návod)

Aktuálny program TV Tipsport nájdete po kliknutí na záložku TV Tipsport, ktorú nájdete v hornej lište. Tu vidíte všetky zápasy a viete si z tohto priestoru spustiť priamo aj live prenos – musíte byť však prihlásený. Ďalšou alternatívou ako spustiť prenosy na TV Tipsport je ísť cez sekciu LIVE stávok:

 1. Keď sa prihlásite na hráčsky účet, je potrebné prejsť do LIVE sekcie, tam kde sú dostupné všetky LIVE stávky.
 2. Tu si môžete po kliknutí na „STREAM“ zobraziť len zápasy s priamym prenosom.
 3. Po kliknutí na zápas alebo na „LIVE STREAM IKONU“ spustíte priamy prenos (v hornej lište úplne napravo viete zobraziť aj kalendár zápasov s LIVE stávkami resp. LIVE streamom). 
Problémy so spustením TV Tipsport1. Ak vám stream nepôjde, je potrebné overiť, či ste za posledných 30 dní podali stávky za 1,20 €.
2. Treba na live fóre skontrolovať, či viacero ľudí nezaznamenalo rovnaký problém (môže dôjsť k výpadku služby).
3. Ak vám bude live stream na TV Tipsport sekať, skúste si otvoriť live stream v popup okne.

📱 Live prenosy naživo aj v mobile

Tipsport TV vysiela zápasy naživo nielen na PC ale aj cez mobilnú aplikáciu (platí pre mobilná aplikácia na stiahnutie ako aj webová aplikácia). Priame prenosy je možné pozerať na mobile aj tablete a nezáleží na tom, či máte operačný systém iOS (iPhone, iPad) alebo Android resp. HarmonyOS (Huawei). Vďaka mobilu môžete sledovať a tipovať športové zápasy kedykoľvek a kdekoľvek.

Športové prenosy cez mobilnú aplikáciu

Najideálnejší spôsob je nainštalovať si mobilnú aplikáciu od Tipsportu, pretože sa potom automaticky prihlási na váš účet a priamy prenos máte ihneď k dispozícii (je to najjednoduchšia cesta).

Na prihlásenie viete využiť aj odtlačok prsta. Do sekcie TV Tipsport alebo LIVE stávok sa viete prekliknúť dvomi klikmi a ihneď môžete pozerať priamy prenos.

Cez mobil resp. mobilnú aplikáciu máte všetky výhody a možnosti ako na PC. Nechýba žiadna funkcia, dostupné sú aj všetky súťaže, aktuality ako aj analýzy, blogy, fórum či „Tiket aréna“. Platí pre Android, iOS (apple) ako aj HarmonyOS.

Ak si chcete prečítať viac o mobilnej aplikácii ako aj samotnej inštalácii, prečítajte si recenziu na mobilnú aplikáciu Tipsport, ktorá zahŕňa aj spomínanú online televíziu „TV Tipsport“.

Je možné sledovať Tipsport TV cez PC na celú obrazovku? (fullscreen)

Fullscreen priameho prenosu majú stávkové kancelárie z licenčných dôvodov obmedzené, preto ich nesmú ponúkať na svojich portáloch. Toto platí hlavne pre PC kvôli väčšiemu rozmeru obrazovky. Existujú však výnimky, kedy je fullscreen povolený aj na PC.

V Tipsporte môžete na PC sledovať českú hokejovú extraligu (Tipsport extraliga) na celú obrazovku. Túto exkluzívnu možnosť má Tipsport aj preto, že je oficiálnym sponzorom českej hokejovej ligy.  

Na mobile je možné sledovať každý zápas na celej obrazovke. 

❌ Nejde spustiť priamy prenos na Tipsport TV?

Neviete čo robiť v prípade, že sa vám nedá spustiť live stream v televízii Tipsport? Existuje niekoľko dôvodov, kde môže byť problém:

 1. Prvým dôvodom môže byť, že nie ste prihlásený.
 2. Problém môže nastať aj vtedy, ak nemáte overený hráčsky účet.
 3. Na vašom účte ste nesplnili požiadavky pre spustenie live streamu.
 4. Teoreticky sa môže stať, že vám ide zvuk ale nejde obraz. Potom odporúčame ísť podľa návodu, ktorý je uvedený na Tipsport.sk v sekcii nápoveda (TV Tipsport a potom FAQ).
 5. Problém môže byť aj v nepodporovanom prehliadači.
 6. Nie je povolený prístup z viacerých zariadení súčasne!
Čo robiť, ak problémy budú pretrvávať? 
 • V prípade, že spĺňate všetky podmienky, skúste refresh web stránky (aktualizácia sa robí aj cez klávesu F5). Poruchu môže mať aj samotná stávková kancelária, ale určite odporúčame ísť do fóra a zistiť či problém nemá viacero užívateľov.
 • Vyskúšať inú platformu – počítač alebo mobil.
 • Ak problém bude stále pretrvávať, odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu a to buď telefonicky, e-mailom prípadne cez live chat

▶️ Ktoré športy vysiela TV Tipsport naživo?

Zoznam športov je naozaj veľký, pričom prenosy sú ponúkané nielen na ligy, ale aj turnaje či rôzne exhibičné zápasy. V ponuke nájdete najznámejšie európske futbalové ligy (okrem anglickej Premier League), NHL, KHL, NBA, BOX, MMA, MLS, MLB, tenis alebo Super Bowl.

Aké exkluzívne priame prenosy ponúka TV Tipsport? Nechýba ani live streaming zo zápasov, ktoré nevysiela žiadna iná stávková kancelária, pričom ide hlavne o slovenskú a českú hokejovú extraligu, Oktagon či cyklistickú Tour de France (TdF).

Futbal livestream

Medzi najvyhľadávanejšie zápasy patrí rozhodne futbal, pretože aj samotné športové stávky sú vo veľkej miere uzatvárané práve na tento najpopulárnejší šport. Ponuka je naozaj široká, preto sa budeme baviť o tom, čo na TV Tipsport skôr nenájdete.

Problémom sú televízne práva hlavne na anglickú Premier League ako aj najslávnejšie európske súťaže (Liga majstrov, Európska liga) a asi to bude platiť aj pre novú Európsku konferenčnú ligu. Dobrou správou je, že predkolá európskych líg môže vysielať aj stávková kancelária. Pri veľkých šampionátoch ako sú Majstrovstvá sveta a Majstrovstvá Európy live stream nemôžete očakávať nakoľko ide o exkluzívne vysielacie práva.

Hokej livestream na TV Tipsport

Live stream z hokeja je na TV Tipsport veľmi dobre zastúpený. Okrem najpopulárnejšej ligy sveta NHL môžete sledovať aj konkurenčnú ruskú hokejovú ligu KHL a zároveň máte prístup aj k slovenskej a českej hokejovej lige (exkluzívne). Najväčšiu radosť robí Tipsport fanúšikom MS v hokeji, keďže ponúka live stream z MS pravidelne každý rok!

TV Tipsport tenis live stream

Tenis patrí k druhému najpopulárnejšiemu športu na stávkovanie a preto sa netreba čudovať, že práve live stream z tenisu je pokrytý vo veľmi vysokej miere. Nechýba ani jeden Grandslam, ATP a WTA turnaje, Turnaj majstrov alebo Challengere. Ak plánujete zároveň aj tipovať, tak treba starostlivo vyberať stávkovú kanceláriu, pretože pravidlá vyhodnocovania stávok pri skreči sa môžu líšiť. 

Tipsport TV ponúka MMA naživo a zadarmo

Bojové športy zažívajú na Slovensku BOOM a to hlavne vďaka projektu Oktagon (vrátane Oktagon Underground, Oktagon Prime atď). Už teraz je Oktagon jedna z najlepších MMA organizácií na svete a má vykročené na veľké úspechy.

V súvislosti s úspechom Oktagonu nezaváhala TV Tipsport ani s najväčšou resp. najlepšou organizáciou na svete UFC a uzavrela zmluvu na vysielacie práva aj s ňou. Vďaka tomu môžete sledovať na TV Tipsport Oktagon (prevažne česko-slovenských bojovníkov) a zároveň aj UFC (tu môžete sledovať českého bojovníka Jiřího Procházku alebo slovenského fightera Ľudovíta Kleina).

Ďalšie športy

Medzi ďalšie populárne športy, ktoré viete nájsť na TV Tipsport patrí NFL (Super Bowl), baseballové zápasy (MLB) alebo aj motoristické športy v podobe MotoGP. Medzi live streamy, ktoré sú pravidelne vysielané z turnajov je snooker a šípky (darts). U nás hráčov potešia aj zápasy z hádzanej a volejbalu. 

📅 TV Tipsport dnes (kalendár)

Prinášame vám základný prehľad priamych prenosov v stávkovej kancelárii Tipsport, ktoré vysiela cez online televíziu Tipsport TV. Pre aktuálny prehľad prenosov na dnes je potrebné kliknúť tu. Medzi priamymi prenosmi nájdete aj exkluzívne prenosy, ktoré žiadna iná stávková kancelária so slovenskou licenciou neponúka! 

Prehľad dostupných live prenosov na TV Tipsport
Futbal (1.liga) Top európske futbalové ligy
 • Nemecká liga (Bundesliga)
 • Španielska liga (La Liga)
 • El Clásico 😍
 • Talianska liga (Serie A)
 • Milánske derby 😍
 • Francúzska liga (Ligue 1)
České a slovenské ligy
 • Česká futbalová liga (Fortuna liga)
 • Derby pražských „S“ 😍
Ostatné európske futbalové ligy
 • Poľská futbalová liga
 • Portugalská liga
 • Ruská liga
 • Holandská liga
 • Turecká liga
 • Rumunská liga
 • Dánska futbalová liga
 • Rakúska liga
 • Škótska futbalová liga
 • Old Firm Derby 😍
 • Belgická liga
 • Chorvátska liga
 • Rakúska liga
 • Švajčiarska liga
 • Grécka liga
 • Maltská liga
Americké ligy
 • MLS
 • Brazílska liga
 • Argentínska liga
 • Ekvádorská liga
 • Uruguajská liga
 • Mexická futbalová liga
 • Paraguajská liga
  Zvyšok sveta (Austrália a Oceánia, Ázia)
  • Austrálska liga
  • Japonská liga
  • Juhokórejská liga
  • Novozélandská liga
  • SEA liga
  Futbal (2. liga)
  • 2. anglická liga
  • 2. belgická liga
  • 2. dánska
  • 2. francúzska
  • 2. holandská liga
  • 2. nemecká liga
  • 2. španielska liga
  • 2. juhokórejska liga
  • 2. rakúska liga
  • 2. škótska liga
  • 2. turecká liga
  • 2. švajčiarska liga
  • 2. talianska liga
  • 2. thajská liga
  Futbal
  (poháre a iné)
  • Liga majstrov (predkolá LM)
  • Európska liga (predkolá EL)
  • Eur. konferenčná liga (pr. EKL)
  • Anglický ligový pohár 
  • Copa del Rey (Španielsko)
  • Copa Argentina
  • Coppa Italia (Taliansko)
  • DFB Pokal (nemecký pohár)
  • Coupe de La Ligue (FRA)
  Hokej
  (ligy a turnaje)
  • Majstrovstvá sveta v hokeji
  • NHL
  • KHL
  • Česká liga (Tipsport Extraliga) ⭐
  • 2. česká liga (Chance liga) ⭐
  • Slovenská liga (Tipos Extraliga) ⭐
  • AHL
  • Švédska liga (Eliteserien)
  • Švajčiarska liga (NLA) 
  • Liga majstrov
  • WHL
  • MHL
  Tenis
  • Australian Open
  • French Open
  • Wimbledon
  • US Open
  • ATP a WTA turnaje
  • Challengere
  • Turnaj majstrov
  • Davis Cup
  • Fed Cup
  • Laver Cup
  • ITF
  Motor šport
  • MotoGP ⭐
  MMA
  • Oktagon ⭐
  • UFC
  Cyklistika
  • Tour de France
  Lyžovanie
  • Svetový pohár v alpskom lyžovaní ⭐
  • Majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní ⭐
  Basketbal
  • NBA
  • Nemecká liga
  • Talianska liga
  • Euroliga
  • Ruská liga
  • Česká liga
  • Litovská liga
  • Turecká liga
  • Izraelská liga
  • Poľská liga
  • Brazílska liga
  • Japonská liga
  • Juhokoréjská liga
  • Austrálska liga
  • Gruzínska liga
  • Ukrajinská liga
  • Jadranská liga
  Hádzaná
  • Francúzska liga
  • Nemecká liga
  • Španielska liga
  • Liga majstrov
  • Rakúska liga
  • Európska liga
  • Ruská liga
  • MS a ME
  Ďalšie športy
  • NFL 
  • MLB
  • Volejbal 
  • Plážový volejbal 
  • Dostihy
  • Veľká pardubická 😍
  • BOX
  • Šípky
  • Rugby
  • Stolný tenis
  • Florbal (Česká Superliga) 
  • E-športy
  • Snooker
  • Biatlon
  Vysvetlivky: ⭐ – exkluzívne prenosy 😍 – populárne zápasy

  Najpopulárnejšie derby zápasy vo futbale

  Vo futbale existuje celosvetovo niekoľko veľmi populárnych futbalových derby. Medzi najväčší futbalový zážitok patrí určite El Clásico, čo je dlhoročné derby medzi FC Barcelona a Real Madrid. Medzi Celtic Glasgow a Glasgow Rangers možno neuvidíte najlepší futbal, ale divácky zážitok bude určite stáť za to. 

  Live streamy derby zápasov na TV Tipsport
  Derby zápasNázov (prezývka) derbyNaživo
  Corinthians – Palmeiras Paulista ✔️
  Nacional – Peñarol Uruguajské „Clásico“ ✔️
  Fenerbahce – Galatasaray Turecké derby ✔️
  Inter Miláno – AC Miláno Derby della Madonnina (Milánske derby) ✔️
  Liverpool – Manchester United Severozápadné derby (North West derby)
  Inter – Juventus Derby d´Italia ✔️
  Boca Juniors – River Plate Superclásico ✔️
  Celtic – Rangers Old Firm Derby ✔️
  Sparta Praha – Slavia Praha Derby Pražské „S“ ✔️
  Slovan – Trnava Tradičné derby
  Lazio – AS Rím Derby della Capitale  ✔️
  Manchester City – Man. Utd. Manchester derby
  Everton – Liverpool Derby Merseyside
  Arsenal – Tottenham North London derby
  Real Madrid – Barcelona El Clásico ✔️

  Vysiela TV Tipsport Ligu majstrov, Majstrovstvá sveta alebo EURO?

  Futbal je najpopulárnejším športom a preto sú vysielacie práva pri rôznych TOP súťažiach resp. turnajoch veľmi exkluzívne. Platí to hlavne pri Ligy majstrov, Európskej lige či turnajoch ako sú Majstrovstvá Európy alebo Majstrovstvá Sveta. 

  Nižšie vám prinášame prehľad líg, súťaží či turnajov z rôznych športov, ktoré sa na TV Tipsport nevysielajú. Zároveň sa nedá vylúčiť, že v budúcnosti nastanú zmeny. 

  Súťaže bez live streamu na TV Tipsport
  Liga, súťaž, turnajLIVELiga, súťaž, turnajLIVE
  Anglická liga (Premier League) Euro U21
  Liga majstrov(Champions League) Kvalifikácia ME vo futbale
  Európska liga (UEFA Europe League) Kvalifikácia MS vo futbale
  Majstrovstvá sveta (World Cup) World Cup U20
  Majstrovstvá Európy (Euro) Copa America
  Slovenská futbalová liga (Fortuna liga) Gold Cup
  Liga národov (Nations League) Africký pohár národov
  Olympijské hry (zimné, letné) MS klubov
  Slovenský pohár (Slovnaft Cup) Superpohár UEFA
  Slovenská basketbalová liga Slovenská liga v hádzanej

  ⭐ TV Tipsport – exkluzívne priame prenosy

  Dnes je na trhu viacero spoločností, ktoré poskytujú priame prenosy zo športových zápasov. Medzi jednotlivými stávkovými kanceláriami sú rozdiely v poskytovaní live streamu podľa zakúpených práv na vysielanie. Tipsport je v tomto smere jednotkou na SK/CZ trhu a preto ponúka najširšiu ponuku, ktorej súčasťou sú aj exkluzívne vysielacie práva. Vďaka týmto právam si môžete zadarmo pozrieť priame prenosy iba v stávkovej kancelárii Tipsport. 

  Niektoré exkluzívne live prenosy sa nedajú sledovať na žiadnej televíznej stanici!

  🥊 Oktagon prenosy naživo 🔥

  Medzi najexkluzívnejšie prenosy patrí určite Oktagon, kde môžete sledovať kvalitných česko-slovenských MMA bojovníkov. Je dosť možné, že sa Oktagon už neobjaví v TV a okrem platenej možnosti na Oktagon.tv budete môcť sledovať tieto súboje bezplatne už len na Tipsport TV.

  🏒 Slovenská a česká hokejová súťaž

  Tipos extraliga

  Slovenská hokejová liga zmenila po dlhšom období názov súťaže, keď novým sponzorom sa stal Tipos (predtým to bola práve Tipsport extraliga). Tipsportu však ostala exkluzívna možnosť vysielať online slovenskú Tipos extraligu naživo.

  Tipsport extraliga

  V ČR je dlhodobo partnerom najvyššej českej hokejovej ligy taktiež spoločnosť Tipsport. Aj vďaka tomuto sponzorstvu môže vysielať exkluzívne celú českú hokejovú ligu, ktorú je dokonca možné pozerať na PC na celej obrazovke.

  Chance liga

  Tipsport vlastní aj stávkovú kanceláriu Chance, ktorá sa stala sponzorom druhej českej hokejovej ligy a vďaka tomuto sponzorstvu vám prináša Tipsport SK aj exkluzívne vysielacie práva z českej Chance ligy.

  🚴Tour de France online zdarma (cyklistika) 

  Sledovanie Tour de France výrazne stúplo po tom, ako náš Peter Sagan začal súťažiť na najslávnejších cyklistických pretekoch. Na toto reagovala aj stávková kancelária Tipsport a už niekoľko rokov prináša priame prenosy z TdF.

  ⛷️ Alpské lyžovanie live streaming (MS a SP)

  Pridanie alpského lyžovania do ponuky live streamov ponúka Tipsport aj vďaka lyžiarkam ako Ester Ledecká a Petra Vlhová, ktoré robia tento šport v ČR a SR veľmi populárnym. Vďaka priamemu prenosu môžete vidieť každý pretek z majstrovstiev sveta a väčšinu pretekov aj zo svetového pohára.

  🏍️ MotoGP live naživo na TV Tipsport

  Ak ste fanúšikom motoristických športov, máme pre vás skvelú správu, pretože na Tipsport TV môžete spojiť vášeň k MotoGP so sledovaním a live stávkami zároveň. Tieto preteky môžete nájsť zo stávkových kancelárií exkluzívne iba na TV Tipsport. Cez PC môžete pozerať dokonca viacero live streamov naraz.

  🎯 Tipsport Premier League

  Tipsport organizuje turnaj medzi elitnými hráčmi z ČR a SR. Počas pandémie turnaj funguje tak, že všetci hráči hrajú proti sebe z domu.

  Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
  V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

  🔁 Rekapitulácia

  Ponuka športových online prenosov je naozaj veľká a je z čoho vyberať. Aby ste mohli live stream spustiť, musíte vykonať určité kroky, preto si teraz ešte raz všetko zrekapitulujeme. Online televízia TV Tipsport je tou najlepšou spomedzi všetkých stávkových kancelárií. 

  Ako spustiť TV Tipsport – cena, podmienky, mobil

  1. Registrácia na Tipsport.sk

  To najdôležitejšie je mať hráčsky účet – registrácia na Tipsport.sk je veľmi jednoduchá a viete to zvládnuť do 3 minút. Potom už nebude problém spustiť TV Tipsport.

  2. Cena TV Tipsport

  TV Tipsport sa nedá priamo zakúpiť ako nejaký predplatený balík. Je to služba, ktorú stávková kancelária ponúka pre svojich (v prvom rade) tipujúcich hráčov. Celý princíp spočíva v tom, že vďaka tomu, že vy si podáte stávky iba za 1,20 € mesačne, vie Tipsport zaplatiť náklady spojené s nákupom práv na priame prenosy.

  Za 1,20 € mesačne, ktoré je potrebné staviť, môžete vyhrať a nemusí vás to stáť nič. Služba, kde si za 1,20 € viete predplatiť také množstvo športových prenosov pravdepodobne ani neexistuje (okrem toho po registrácii je služba 7 dní úplne zadarmo).

  3. Bonus bez vkladu

  Tipsport ponúka aj peniaze zadarmo (za overenie totožnosti získate vernostné body – Nety, za ktoré môžete tipovať). Tieto peniaze viete využiť na stávky a viete tak pozerať dlhú dobu priame prenosy na TV Tipsport bez toho, aby ste tam vložili peniaze. Prečítajte si všetko, čo potrebujete vedieť o bonuse zadarmo.

  Spustiť Tipsport TV a získať bonus
  Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

  Online TV

  Online televízia nie je dostupná len v slovenských stávkových kanceláriách! Priame prenosy nájdete aj cez rôzne iné služby, ale tieto už budú platené! Existujú aj ďalšie nelegálne live streamy, ale tieto neodporúčame, pretože sú plné reklám a zo sledovania nebudete mať dobrý zážitok.

  Stávkové kancelárie sú v tomto prípade najlepšou voľbou a ak máte vzťah k tipovaniu, tak tieto priame prenosy budú pre vás v podstate úplne zadarmo.

  Živé prenosy sa dajú sledovať aj v iných stávkových kanceláriách ako je napr. Fortuna alebo Niké.

  Najčastejšie otázky a odpovede

  1️⃣ Majú živé prenosy na Tipsport TV oneskorenie?

  Live streaming v stávkovej kancelárii má vždy určité oneskorenie. Dĺžka oneskorenia závisí od konkrétnej ligy a pohybovať sa môže aj v pár desiatkach sekúnd. Keď stávková kancelária počas prenosu stiahne kurzy, tak sa pravdepodobne niečo udeje. Taktiež aj skóre zápasu môže byť na live stávke zmenené skôr ako vy uvidíte gól cez live stream.

  2️⃣ Je vysielanie na TV Tipsport zadarmo bez poplatkov?

  Pre registrovaných hráčov v Tipsporte sú priame prenosy bez poplatkov. Dôležité je byť prihlásený, pretože bez toho určite nespustíte live stream. Tipsport TV je zadarmo prvých 7 dní od registrácie, potom je potrebné staviť 1,20 € mesačne

  3️⃣ Ktoré futbalové ligy a športy môžete sledovať na Tipsport TV?

  Živé prenosy na Tipsport TV majú najširšie zameranie spomedzi konkrencie. Nebudú chýbať najlepšie európske futbalové ligy, slovenská hokejová extraliga, lyžovanie, NHL, KHL, NBA, grandslamové turnaje, ATP a WTA turnaje, snooker, eSporty a mnoho iných športov. Ponuka na TV Tipsport je naozaj pestrá!

  4️⃣ Aké funkcie poskytuje športová televízia Tipsport TV?

  Tipsport TV umožňuje sledovať živé prenosy cez mobil ako aj na počítači (cez PC viacero priamych prenosov naraz). Fullscreen na PC je dostupný iba pre českú hokejovú extraligu, ale na mobile sú vidíte prenosy na celej obrazovke. Najvyššia kvalita live streamingu je 720p. 

  Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

  Aktuálne bonusy

  Tipsport bonus

  20 € zdarma za overenie totožnosti

  Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

  Fortuna bonus

  30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 free spins!

  Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit + 30 voľných točení v online kasíne.

  Ďaľšie bonusy

  Najnovšie príspevky na fóre

  J.Mesrine@azet.sk
  Wonna betting tips
  obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
  Betfair na slovensku
  caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
  Otázka k zahraničnému stávkovaniu