TV Tipsport – recenzia a návod ako sledovať športové zápasy online LIVE a v HD kvalite

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Sledujte na TV Tipsport živé športové prenosy z najlepších svetových líg a súťaží. Live stream zo zápasov Seria A, La Liga, Bundesliga, NHL, NBA, Oktagonu, tenisových grandslamov a ďaľších.

TV Tipsport – ako sledovať športové LIVE streamy v HD kvalite

Internetová televízia Tipsport TV prináša riešenie pre všetkých fanúšikov, ktorí chcú sledovať obľúbený šport, ale žiadna televízia zápas nevysiela.

Aké výhody prináša sledovanie TV Tipsport naživo?

V stávkovej kancelárii za sledovanie na rozdiel od streamingových služieb neplatíte žiadny mesačný poplatok a nie ste ani neustále rušení vyskakovacou reklamou ako na web stránkach s nelegálnym live streamom „zadarmo“.

► Spustiť TV Tipsport
Sledujte zápasy z najlepších športov, líg a súťaží na Tipsport.sk

📺 Televízna stanica TV Tipsport
📅 Prenosy na dnes Zobraziť
💶 Cena stávky za min. 1,20 € / mesiac
▶️ Live stream zadarmo ✅ (prvých 7 dní)
⚡ Najvyššia kvalita 720p (HD prenosy)
📱 Prenosy v mobile
🎥 Vysielanie naživo s malým oneskorením
⚽ Športy Zoznam líg a súťaží
⭐ Exkluzívne Oktagon, Tipos Extraliga, MotoGP, TdF
👉 Ako sledovať  Návod
💻 Fullscreen (PC) ✅ (Česká Tipsport extraliga)
📝 Registrácia TV služby Tipsport.sk

Kde sledovať športové prenosy zadarmo a bez reklám?

Najlepšou možnosťou, ktorú vám odporúčame je stávková kancelária. Nikdy nebolo tak jednoduché pozerať živé prenosy, ako na oficiálnej stránke tipsport.sk alebo cez mobilnú aplikáciu stávkovej kancelárie!

Tipsport aplikácia vám umožní zapnúť si live stream aj na vašom mobile alebo tablete a vy tak budete mať prístup k vysielaniu vždy a všade. Tipsport ako najlepšia stávková kancelária má aj najväčší počet priamych prenosov, pričom jedinou podmienkou pre sledovanie je podaná stávka za 1,20 € 1× mesačne.

V ďalších stávkových kanceláriách sa podmienky pre sledovanie živých prenosov môžu líšiť. Môže to byť napríklad:

 • zostatok na účte,
 • za stanovenú dobu je potrebné staviť si určitú čiastku,
 • alebo nevyhodnotený tiket.

Ako pozerať Tipsport TV – cena, podmienky, mobil

1. Registrácia na Tipsport.sk

Najdôležitejšou podmienkou je vytvoriť si hráčsky účet – registrácia v stávkovej kancelárii Tipsport je veľmi jednoduchá a celý proces bez problémov zvládnete do 3 minút. TV Tipsport naživo si môžete spustiť ihneď po registrácii.

2. Cena TV Tipsport a podmienky

Aká je Tipsport TV cena? Narozdiel od rôznych streamovacích služieb nemusíte platiť žiadny mesačný poplatok. Jedinou podmienkou ktorú stačí splniť je, že si 1× mesačne podáte stávku za 1,20 €. Neexistujú žiadne ďalšie podmienky a obmedzenia – je len na vás, či si stavíte AKO tiket s 20 zápasmi a obrovskou výhrou, alebo si podáte SOLO tiket za 1,20 € s kurzom 1.01.

Stačí tak staviť 1,20 € mesačne a sledujte obrovské množstvo priamych prenosov – navyše po registrácii je TV Tipsport dostupná na 7 dní úplne zadarmo!

3. Bonus bez vkladu

Navyše, samotná stávková kancelária Tipsport vás za vytvorenie hráčskeho konta aj odmení. Tipsport ponúka aj peniaze zadarmo (za overenie totožnosti získate vernostné body – Nety, za ktoré môžete tipovať).

Tieto peniaze viete využiť na stávky a viete tak pozerať dlhú dobu na TV Tipsport live prenosy bez toho, aby ste tam vložili peniaze. Prečítajte si všetko, čo potrebujete vedieť o bonuse zadarmo.

Spustiť živý prenos na Tipsport TV

📺 Športové prenosy na TV Tipsport

Live stream zo športu neponúkajú na Slovensku svojim klientom všetky stávkové kancelárie. Okrem Tipsportu, ktorý má najširšiu ponuku a najviac priamych prenosov uvidíte šport naživo aj v stávkovej kancelárii:

Stávkové kancelárie SynotTip a TIPOSBET svojim klientom vlastné internetové televízie neponúkajú a hráči môžu sledovať vývoj zápasu maximálne prostredníctvom matchtrackeru.

Ako sledovať šport online na internete?

Online televízia TV Tipsport prináša športové prenosy z najrôznejších líg, ale zároveň sa tu stretnete aj s exkluzívnou ponukou, ktorú nenájdete v inej stávkovej kancelárii alebo dokonca v televízii.

Ak by ste sa rozhodli porovnať ponuku prenosov so športovou televíziou, tak sa ponuka nikdy nevyrovná. Živé prenosy na TV Tipsport sú pre aktívnych tipujúcich úplne zadarmo (presné podmienky sú vysvetlené v článku).

Návod ako pozerať Tipsport TV live a zadarmo
 1. Zaregistrujte sa na Tipsport.sk
 2. Po dokončení registrácie si overte váš hráčsky účet.
 3. Po registrácii je možné sledovať TV Tipsport 7 dní zadarmo.
 4. Po 7 dňoch je potrebné staviť 1,20 € mesačne a môžete sledovať TV celý mesiac.

Ako spustiť livestream na TV Tipsport? (návod)

Aktuálny program TV Tipsport nájdete po kliknutí na záložku TV Tipsport, ktorú nájdete v hornej lište na oficiálnej stránke. Tu vidíte všetky zápasy a viete si spustiť priamo aj live prenos – musíte byť však prihlásený do vášho hráčskeho účtu. Ďalšou alternatívou ako spustiť prenosy na TV Tipsport je ísť cez sekciu LIVE stávok:

 1. Prihláste sa do vášho hráčskeho účtu, prejdite do LIVE sekcie, kde uvidíte všetky dostupné LIVE stávky.
 2. Tu si po kliknutí na „STREAM“ zobrazíte len zápasy s priamym prenosom.
 3. Po kliknutí na zápas alebo na „LIVE STREAM IKONU“ spustíte priamy prenos (v hornej lište úplne napravo viete zobraziť aj kalendár zápasov s LIVE stávkami resp. LIVE streamom).
Ako spustiť LIVE stream na TV Tipsport
Ako spustiť LIVE stream na TV Tipsport

Mali ste niekedy problém, že sa konali naraz až dve stretnutia, ktoré ste chceli sledovať? Pre stávkovú kanceláriu Tipsport žiadny problém! Na Tipsport TV online môžete sledovať aj dva live prenosy súčasne vďaka multiview pohľadu! Ako zapnúť multiview pohľad? Postup je jednoduchý:

1. Prihláste sa do vášho hráčskeho účtu a vstúpte do sekcie „LIVE“.

2. Pre rýchlejší prístup k živým prenosom si vyfiltrujte iba zápasy s live streamom kliknutím na tlačidlo „STREAM“.

3. Spustite live stream z vybraného zápasu.

4. Po spustení live streamu 1. zápasu už iba stačí, keď si vyberiete druhú športovú udalosť z menu v ľavej časti obrazovky. Po prejdení kurzorom „nad druhý zápas“ pred sebou automaticky uvidíte možnosť zobrazenia live streamu na ľavej alebo pravej strane. Zvolíte si stranu zobrazenia a sledujete obidva live streamy súčasne.

Ako sledovať súčasne viac live streamov na TV Tipsport
Ako sledovať súčasne viac live streamov na TV Tipsport
Problémy so spustením TV Tipsport1. Ak vám stream nefunguje, overte si, či ste za posledných 30 dní podali stávky aspoň za 1,20 €.
2. Skontrolujte na live fóre, či viacero ľudí nezaznamenalo rovnaký problém (môže dôjsť k výpadku služby).
3. Ak vám bude live stream na TV Tipsport sekať, skúste si otvoriť live stream v popup (samostatnom) okne.

📱 Live prenosy naživo aj v mobile

Tipsport TV vysiela zápasy naživo nielen na PC ale aj cez mobilnú aplikáciu (platí pre mobilnú aplikáciu na stiahnutie ako aj webovú aplikáciu).

Na mobile aj tablete spustíte priame prenosy bez problémov a nezáleží ani na tom, či máte operačný systém iOS (iPhone, iPad) alebo Android resp. HarmonyOS (Huawei). Vďaka mobilu môžete sledovať a tipovať športové zápasy kedykoľvek a kdekoľvek.

Športové prenosy cez mobilnú aplikáciu

Ako sledovať Tipsport TV na mobile alebo tablete? Jednoducho si nainštalujte mobilnú aplikáciu od Tipsportu, prihláste sa do vášho hráčskeho účtu a priamy prenos máte ihneď k dispozícii. Využite na prihlásenie odtlačok prsta a do sekcie TV Tipsport sa dostanete „na pár klikov“ a ihneď môžete pozerať živé prenosy.

Spustenie TV Tipsport na mobileSpustenie live streamu na TV Tipsport
Ako spustiť TV Tipsport na mobilnom telefóne

Cez mobil resp. mobilnú aplikáciu máte všetky výhody a možnosti ako na PC. Nechýba žiadna funkcia, dostupné sú aj všetky súťaže, aktuality ako aj analýzy, blogy, fórum či „Tiket aréna“. Platí pre Android, iOS (apple) ako aj HarmonyOS.

Tipsport apk na AndroidTipsport app na iPhone alebo iPadTipsport aplikácia na zariadenia Huawei

Je možné sledovať Tipsport TV cez PC na celú obrazovku? (fullscreen)

Fullscreen priameho prenosu majú stávkové kancelárie z licenčných dôvodov obmedzené, preto ich nesmú ponúkať na svojich portáloch. Toto platí hlavne pre PC kvôli väčšiemu rozmeru obrazovky. Existujú však výnimky, kedy je na Tipsport TV fullscreen povolený aj na PC.

LIVE stream Tipsport TV na celej obrazovke
Živé prenosy na TV Tipsport

V Tipsporte môžete na PC sledovať českú hokejovú extraligu (Tipsport extraliga) na celú obrazovku. Túto exkluzívnu možnosť má Tipsport aj preto, že je oficiálnym sponzorom českej hokejovej ligy.

Na mobile je možné sledovať každý zápas na celej obrazovke!

❌ Nie je možné spustiť živé prenosy na Tipsport TV

Neviete čo robiť v prípade, že TV Tipsport nefunguje a nedá sa spustiť live stream v televízii Tipsport? Existuje niekoľko dôvodov, kde môže byť problém:

 1. Prvým dôvodom môže byť, že nie ste prihlásený.
 2. Problém môže nastať aj vtedy, ak nemáte overený hráčsky účet.
 3. Nesplnili ste požiadavky na vašom účte pre spustenie live streamu.
 4. Teoreticky sa môže stať, že vám ide zvuk ale nejde obraz. Potom odporúčame ísť podľa návodu, ktorý je uvedený na Tipsport.sk v sekcii nápoveda (TV Tipsport a potom FAQ).
 5. Problém môže byť aj v nepodporovanom prehliadači.
 6. Nie je povolený prístup z viacerých zariadení súčasne!
Čo robiť, ak problémy budú pretrvávať? 
 • V prípade, že spĺňate všetky podmienky, skúste refresh web stránky (aktualizácia sa robí aj cez klávesu F5). Poruchu môže mať aj samotná stávková kancelária, ale určite odporúčame ísť do fóra a zistiť či problém nemá viacero užívateľov.
 • Vyskúšať inú platformu – počítač alebo mobil.
 • Ak problém bude stále pretrvávať, odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu a to buď telefonicky, e-mailom prípadne cez live chat

▶️ Ktoré športy vysiela Tipsport TV live?

Zoznam športov je naozaj veľký, pričom prenosy sú ponúkané nielen na ligy, ale aj turnaje či rôzne exhibičné zápasy. V ponuke nájdete najznámejšie európske futbalové ligy (okrem anglickej Premier League), NHL, KHL, NBA, MMA, MLS, MLB, tenis alebo Super Bowl.

Aké exkluzívne živé prenosy ponúka TV Tipsport? Nechýba ani live streaming zo zápasov, ktoré nevysiela žiadna iná stávková kancelária, pričom ide hlavne o slovenskú a českú hokejovú extraligu, Oktagon či cyklistickú Tour de France (TdF).

Futbal live stream

Medzi najvyhľadávanejšie živé prenosy patrí rozhodne futbal, pretože aj samotné športové stávky sú vo veľkej miere uzatvárané práve na tento najpopulárnejší šport. Ponuka je naozaj široká, preto sa budeme baviť o tom, čo na TV Tipsport skôr nenájdete.

Problémom sú televízne práva najmä na anglickú Premier League ako aj najslávnejšie európske súťaže – live stream Ligy majstrov, Európskej ligy aj novej Európskej konferenčnej ligy. Dobrou správou je, že predkolá európskych líg môže vysielať aj stávková kancelária. Pri veľkých šampionátoch ako sú Majstrovstvá svetaMajstrovstvá Európy vo futbale live stream nemôžete očakávať, nakoľko ide o exkluzívne vysielacie práva.

Priame prenosy slovenskej futbalovej Niké ligy takisto na Tipsport TV neuvidíte, keďže exkluzívne vysielacie práva na zápasy má stávková kancelária Fortuna a jej online televízia Fortuna TV.

Hokejové live prenosy na TV Tipsport

V ponuke Tipsport TV hokej taktiež nesmie chýbať a je na TV Tipsport veľmi dobre zastúpený. Okrem najpopulárnejšej ligy sveta NHL môžete sledovať aj konkurenčnú ruskú hokejovú ligu KHL a zároveň máte prístup aj k slovenskej a českej hokejovej lige (exkluzívne). Najväčšiu radosť robí Tipsport fanúšikom MS v hokeji, keďže ponúka live stream z MS pravidelne každý rok!

TV Tipsport tenis live stream

Tenis je druhým najpopulárnejším športom na tipovanie a preto nie je prekvapením, že práve tenisový live stream je v ponuke Tipsport TV zastúpený vo vysokej miere. Nechýba ani jeden Grandslam, ATP a WTA turnaje, Turnaj majstrov alebo Challengere.

Plánujete pri sledovaní tenisu na televízii Tipsport aj tipovať? Potom starostlivo vyberajte stávkovú kanceláriu, pretože pravidlá vyhodnocovania stávok pri skreči sa môžu v jednotlivých stávkových kanceláriách líšiť. 

Tipsport TV ponúka MMA naživo a zadarmo

Bojové športy zažívajú na Slovensku obrovský boom aj vďaka organizácii Oktagon. Stávková kancelária Tipsport nezaváhala, zareagovala na tento trend a podpísala s Oktagonom zmluvu na exkluzívne vysielacie práva.

Okrem toho, že uvidíte na TV Tipsport Oktagon zápasy, nebudú chýbať ani turnaje naznámejšej a najlepšej organizácie na svete UFC. Vďaka tomu si vychutnáte v stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon (prevažne česko-slovenských bojovníkov) ale aj UFC (tu môžete sledovať českého bojovníka Jiřího Procházku alebo slovenského fightera Ľudovíta Kleina).

UFC live stream na Tipsport TV
LIVE STREAM z UFC na TV Tipsport

Ďalšie športy

Medzi ďalšie populárne športy, ktoré nájdete na TV Tipsport patrí NFL (vrátane Super Bowl), baseballové zápasy (MLB) alebo aj motoristické športy v podobe MotoGP. Medzi live streamy, ktoré sú pravidelne vysielané z turnajov je snooker a šípky (darts), ale tipérov potešia aj zápasy z hádzanej a volejbalu. 

📅 TV Tipsport dnes (kalendár)

Prinášame vám základný prehľad priamych prenosov v stávkovej kancelárii Tipsport, ktoré vysiela cez televíziu Tipsport TV online. Pre aktuálny prehľad prenosov na dnes je potrebné kliknúť tu. Medzi priamymi prenosmi nájdete aj exkluzívne live streamy, ktoré žiadna iná stávková kancelária (a niekedy aj TV kanál) so slovenskou licenciou neponúka! 

Prehľad dostupných live prenosov na TV Tipsport
Futbal (1.liga) Top európske futbalové ligy
 • Nemecká liga (Bundesliga)
 • Španielska liga (La Liga)
 • El Clásico 😍
 • Talianska liga (Serie A)
 • Milánske derby 😍
 • Francúzska liga (Ligue 1)
České a slovenské ligy
Ostatné európske futbalové ligy
 • Poľská futbalová liga
 • Portugalská liga
 • Ruská liga
 • Holandská liga
 • Turecká liga
 • Rumunská liga
 • Dánska futbalová liga
 • Rakúska liga
 • Škótska futbalová liga
 • Old Firm Derby 😍
 • Belgická liga
 • Chorvátska liga
 • Rakúska liga
 • Švajčiarska liga
 • Grécka liga
 • Maltská liga
Americké ligy
 • MLS
 • Brazílska liga
 • Argentínska liga
 • Ekvádorská liga
 • Uruguajská liga
 • Mexická futbalová liga
 • Paraguajská liga
  Zvyšok sveta (Austrália a Oceánia, Ázia)
  • Austrálska liga
  • Japonská liga
  • Juhokórejská liga
  • Novozélandská liga
  • SEA liga
  Futbal (2. liga)
  • 2. anglická liga
  • 2. belgická liga
  • 2. dánska
  • 2. francúzska
  • 2. holandská liga
  • 2. nemecká liga
  • 2. španielska liga
  • 2. juhokórejská liga
  • 2. rakúska liga
  • 2. škótska liga
  • 2. turecká liga
  • 2. švajčiarska liga
  • 2. talianska liga
  • 2. thajská liga
  Futbal
  (poháre a iné)
  • Copa Argentina
  • Coppa Italia (Taliansko)
  • DFB Pokal (nemecký pohár)
  • Coupe de La Ligue (FRA)
  Hokej
  (ligy a turnaje)
  • AHL
  • Švédska liga (Eliteserien)
  • Švajčiarska liga (NLA) 
  • Liga majstrov
  • WHL
  • MHL
  Tenis
  • Turnaj majstrov
  • Davis Cup
  • Fed Cup
  • Laver Cup
  • ITF
  Motor šport
  MMA
  Cyklistika
  Lyžovanie
  Basketbal
  • NBA
  • Nemecká liga
  • Talianska liga
  • Euroliga
  • Ruská liga
  • Česká liga
  • Litovská liga
  • Turecká liga
  • Izraelská liga
  • Poľská liga
  • Brazílska liga
  • Japonská liga
  • Juhokórejská liga
  • Austrálska liga
  • Gruzínska liga
  • Ukrajinská liga
  • Jadranská liga
  Hádzaná
  • Francúzska liga
  • Nemecká liga
  • Španielska liga
  • Liga majstrov
  • Rakúska liga
  • Európska liga
  • Ruská liga
  • MS a ME
  Ďalšie športy
  Vysvetlivky: ⭐ – exkluzívne prenosy 😍 – populárne zápasy a udalosti

  Najpopulárnejšie derby zápasy vo futbale

  Vo futbale existuje celosvetovo mnoho veľmi populárnych futbalových derby. Medzi najväčší futbalový zážitok patrí určite notoricky známe El Clásico medzi FC Barcelona a Real Madrid. Medzi Celtic Glasgow a Glasgow Rangers možno neuvidíte najlepší futbal, ale divácky zážitok bude určite stáť za to. 

  Live streamy derby zápasov na TV Tipsport
  Derby zápasNázov (prezývka) derbyNaživo
  Corinthians – Palmeiras Paulista ✔️
  Nacional – Peñarol Uruguajské „Clásico“ ✔️
  Fenerbahce – Galatasaray Turecké derby ✔️
  Inter Miláno – AC Miláno Derby della Madonnina (Milánske derby) ✔️
  Liverpool – Manchester United Severozápadné derby (North West derby)
  Inter – Juventus Derby d´Italia ✔️
  Boca Juniors – River Plate Superclásico ✔️
  Celtic – Rangers Old Firm Derby ✔️
  Sparta Praha – Slavia Praha Derby Pražské „S“ ✔️
  Slovan – Trnava Tradičné derby
  Lazio – AS Rím Derby della Capitale  ✔️
  Manchester City – Man. Utd. Manchester derby
  Everton – Liverpool Derby Merseyside
  Arsenal – Tottenham North London derby
  Real Madrid – Barcelona El Clásico ✔️

  Vysiela TV Tipsport Ligu majstrov, Majstrovstvá sveta alebo EURO?

  Futbal je najpopulárnejší šport na svete a vysielacie práva na najlepšie súťaže a turnaje sú veľmi drahé a exkluzívne dostupné iba pre televízne kanály. Platí to najmä pre Ligu majstrov, Európsku ligu, Európsku konferenčnú ligu alebo Majstrovstvá Európy vo futbale (EURO) alebo Majstrovstvá sveta vo futbale.

  Všetky uvedené súťaže zatiaľ na internetovej televízii TV Tipsport nenájdete. Okrem nich chýba v ponuke niekoľko ďalších líg a podujatí, ktorých zoznam si pozrite v tabuľke nižšie.

  Súťaže, ktoré na TV Tipsport (zatiaľ) neuvidíte
  Liga, súťaž, turnajLIVELiga, súťaž, turnajLIVE
  Anglická liga (Premier League) Euro U21
  Liga majstrov (Champions League) Kvalifikácia ME vo futbale
  Európska liga (UEFA Europe League) Kvalifikácia MS vo futbale
  Majstrovstvá sveta (World Cup) World Cup U20
  Majstrovstvá Európy (Euro) Copa America
  Slovenská futbalová liga (Fortuna liga) Gold Cup
  Liga národov (Nations League) Africký pohár národov
  Olympijské hry (zimné, letné) MS klubov
  Slovenský pohár (Slovnaft Cup) Superpohár UEFA
  Slovenská basketbalová liga Slovenská liga v hádzanej

  ⭐ TV Tipsport naživo a exkluzívne live prenosy

  Na Slovensku nájdete viaceré stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú svojim klientom športové priame prenosy. Medzi jednotlivými stávkovými kanceláriami však existujú rozdiely v poskytovaní live streamu podľa množstva zakúpených práv na vysielanie.

  Tipsport je v tomto smere jednoznačne jednotkou na slovenskom a českom trhu a ponúka svojim klientom najširšiu ponuku, ktorej súčasťou sú aj exkluzívne vysielacie práva. Vďaka tomu si môžete zadarmo pozrieť exkluzívne živé prenosy iba v stávkovej kancelárii Tipsport.

  Niektoré exkluzívne live prenosy sa nedajú sledovať na žiadnej televíznej stanici!

  🥊 Oktagon prenosy naživo 🔥

  Medzi najexkluzívnejšie prenosy patrí určite na Tipsport TV Oktagon live stream, kde uvidíte najlepších bojovníkov (nielen) z česko-slovenskej MMA scény. Je veľmi pravdepodobné, že Oktagon sa už v TV neobjaví v priamom prenose a okrem platenej možnosti na Oktagon.tv budete môcť sledovať tieto súboje zadarmo už len na Tipsport TV.

  Oktagon live stream na TV Tipsport
  LIVE STREAM z Oktagonu na Tipsport TV

  🏒 Slovenská a česká hokejová súťaž

  Tipos extraliga

  Slovenská hokejová liga zmenila po dlhšom období názov súťaže, keď novým sponzorom sa stal Tipos (predtým to bola práve Tipsport extraliga). Tipsportu však ostala exkluzívna možnosť vysielať online slovenskú Tipos extraligu naživo.

  Tipsport extraliga

  V ČR je dlhodobo partnerom najvyššej českej hokejovej ligy taktiež spoločnosť Tipsport. Aj vďaka tomuto sponzorstvu vysiela exkluzívne celú českú hokejovú ligu, ktorú je dokonca možné pozerať na počítači na celej obrazovke.

  Chance liga

  Tipsport vlastní aj stávkovú kanceláriu Chance, ktorá sa stala sponzorom druhej českej hokejovej ligy a vďaka tomuto sponzorstvu vám prináša Tipsport SK aj exkluzívne vysielacie práva z českej Chance ligy.

  🚴Tour de France online zdarma (cyklistika)

  Sledovanie Tour de France výrazne stúplo po tom, ako Peter Sagan začal súťažiť na najslávnejších cyklistických pretekoch. Na tento trend zareagovala aj stávková kancelária Tipsport a už niekoľko rokov prináša priame prenosy z Tour de France.

  ⛷️ Alpské lyžovanie live streaming (MS a SP)

  Alpské lyžovanie do ponuky live streamov zaradil Tipsport aj vďaka Ester Ledeckej a Petre Vlhovej, ktoré robia tento šport na Slovensku a v Česku veľmi populárnym. Vďaka priamemu prenosu môžete vidieť každý pretek z majstrovstiev sveta a väčšinu pretekov zo svetového pohára.

  🏍️ MotoGP live naživo na TV Tipsport

  Ak ste fanúšikom motoristických športov, máme pre vás skvelú správu – sledujte na Tipsport TV Moto GP a môžete spojiť vášeň k motoršportu so sledovaním a live stávkami zároveň. Tieto preteky nájdete zo stávkových kancelárií exkluzívne iba na TV Tipsport.

  🎯 Tipsport Premier League

  Tipsport organizoval počas pandémie turnaj elitných hráčov zo Slovenska a Česka. V dobe COVID-19 turnaj fungoval tak, že všetci hráči hrali proti sebe na diaľku z pohodlia domova.

  Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
  V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

  Online TV

  Online televízia nie je dostupná len v slovenských stávkových kanceláriách! Priame prenosy zo športu nájdete aj cez streamingové služby, ktoré sú však platené! Existujú síce aj web stránky na ktorých nájdete live stream zadarmo z mnohých športov – tieto ale neodporúčame z viacerých dôvodov:

  1. ponúkané live streamy sú na týchto stránkach šírené nelegálne,

  2. kým spustíte priamy prenos, musíte sa preklikať množstvom reklám, ktoré vám môžu prerušiť sledovanie aj počas zápasu,

  3. prinášajú so sebou riziko nainštalovania malwaru a iných vírusov do vašich zariadení.

  Možností, ako sledovať šport dnes je v súčasnosti mnoho, stávkové kancelárie a ich televízie sú však pre mnohých tou najlepšou voľbou. Bez nutnosti pravidelných vysokých mesačných platieb má každý tipujúci hráč prístup k obrovskému množstvu priamych prenosov prakticky úplne zadarmo.

  Nezabúdajte, že živé prenosy môžete sledovať aj v ďalších slovenských stávkových kanceláriách Fortuna, DOXXbet alebo Niké. Stávková kancelária SynotTip a TIPOSBET zatiaľ vlastnú internetovú TV svojim klientom neponúkajú.

  Najčastejšie otázky a odpovede

  1️⃣ Majú živé prenosy na Tipsport TV oneskorenie?

  Live streaming v stávkovej kancelárii má vždy určité oneskorenie. Dĺžka oneskorenia závisí od konkrétnej ligy a pohybovať sa môže aj v pár desiatkach sekúnd. Keď stávková kancelária počas prenosu stiahne kurzy, tak sa pravdepodobne niečo udeje. Taktiež aj skóre zápasu môže byť na live stávke zmenené skôr ako vy uvidíte gól cez live stream.

  2️⃣ Je vysielanie na Tipsport TV online zadarmo?

  Pre registrovaných hráčov v Tipsporte sú priame prenosy bez poplatkov. Dôležité je byť prihlásený, pretože bez toho určite nespustíte live stream. Tipsport TV je zadarmo prvých 7 dní od registrácie, potom je potrebné staviť 1,20 € mesačne

  3️⃣ Ktoré futbalové ligy a športy môžete sledovať na Tipsport TV?

  Živé prenosy na Tipsport TV majú najširšie zameranie spomedzi konkurencie. Nebudú chýbať najlepšie európske futbalové ligy, slovenská hokejová extraliga, lyžovanie, NHL, KHL, NBA, grandslamové turnaje, ATP a WTA turnaje, snooker, eSporty a mnoho iných športov. Ponuka na TV Tipsport je naozaj pestrá!

  4️⃣ Aké funkcie poskytuje športová televízia Tipsport TV?

  Tipsport TV umožňuje sledovať živé prenosy cez mobil ako aj na počítači (cez PC viacero priamych prenosov naraz). Fullscreen na PC je dostupný iba pre českú hokejovú extraligu, ale na mobile sú vidíte prenosy na celej obrazovke. Najvyššia kvalita live streamingu je 720p. 

  Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
  Aktuálne bonusy
  Tipsport bonus

  30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

  Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

  Fortuna bonus

  70 € bez rizika

  Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

  DOXXbet bonus

  30 € bez rizika + 75 free spinov

  30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

  Ďaľšie bonusy
  Najnovšie príspevky na fóre
  Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
  Otázka k zahraničnému stávkovaniu
  Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
  Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
  Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
  Bet365 dali mi limity
  Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt