Tipkonto – čo to je, ako ho využiť a získať TIpsport Nety zadarmo? Všetko o bonusovom programe Tipsportu

Spoznajte vernostný program Tipsportu, ktorý svojim tipujúcim prináša na Tipkonto (Netkonto) skvelé odmeny. Vysvetlíme vám čo je Tipkonto, ako ho využiť a naučíme vás ako získať Tipsport Nety zadarmo.

Tipkonto – čo to je + ako využiť a získať Tipsport Nety zadarmo

Patríte medzi aktívnych tipérov? Vašou neustálou aktivitou si môžete uloviť stovky bonusových bodov denne. Využite skvelý vernostný program Tipsportu, vďaka ktorému sa stane vaše tipovanie skutočnou zábavou.  

Stávková kancelária Tipsport si pre svojich tipujúcich hráčov pripravila zaujímavý vernostný program Tipkonto (Netkonto), v ktorom môžete získať za vaše tipovanie kurzových stávok odmenu v podobe nových vernostných bodov – Netov. 

Využiť výhody Tipkonta
Tipujte zadarmo, zvýšte si kurz alebo získajte darčeky

Aké sú výhody Tipkonta?

Medzi najväčšie výhody tohto vernostného programu patrí najmä to, že tipéri môžu za svoje podané stávky získať peniaze zadarmo v podobe vernostných bodov (Netov), ktoré môžu ďalej využiť pri svojom tipovaní. Medzi ďalšie výhody patrí široké využitie týchto získaných bodov, o ktorých si môžete prečítať v našom článku nižšie. 

💍 Vernostný program Tipkonto
💳 Vernostná karta ✅ (Tipkarta)
💶 Mena (vernostné body) Net (Nety)
💱 Konverzia (Body za Eurá) 1 Net = 1 cent (100 Netov = 1 €)
🗓️ Denný limit Max. 500 Netov za deň
🔥 Prenášanie bodov ✅ (Nety sa prenášajú do ďalšieho roka)
👉 Dostupnosť využívania bodov Online, Pobočka
📝 Registrácia do Tipkonto Tipsport.sk

Kto sa môže zapojiť do vernostného programu Tipsportu?

Do tohto vernostného programu sa môžu zapojiť všetci registrovaní hráči Tipsportu, ktorí uzatvárajú svoje kurzové stávky online alebo na pobočke. Všetci tipéri, ktorí uprednostňujú stávkovanie na kamenných pobočkách Tipsportu, zbierajú svoje bonusové body (Nety) za svoje uzatvorené stávky na Tipkartu. 

Ostatní tipujúci hráči, ktorí uzatvárajú kurzové stávky online na internete (PC, mobil alebo tablet) v eurách získajú bonus v podobe Netov zdarma na svoje Tipkonto resp. Netkonto. 

Kedy a ako sa pripíšu Nety na váš hráčsky účet?

Získané Nety sa vám automaticky pripíšu na váš herný účet v okamihu vyhodnotenia vašej podanej stávky, pričom ich hodnota sa vytvára z vkladov zo skutočne uzatvorených stávok.  

V prípade kombinácie viacerých stávok na jednom tikete bude pripísaný počet Netov súčtom získaných Netov na jednotlivých stávkach na tikete

Pozrite si tabuľku s parametrami stávok, ktorá udáva podmienky pre pripísanie Netov.

Podmienky pre získanie Netov za tipovanie
Predzápasové stávky + LIVE stávky
Celkový kurz stávky % z vkladu pripísané na Tipkonto v Netoch
20.0+ 1 %
70.0+ 2 %
300.0+ 5 %
1000.0+ 10 %
2000.0+ 15 %
3000.0+ 20 %
PríkladPri stávke v hodnote 140 € s kurzom 72.0 vám bude na účet pripísaných 2,8 Netu (2 % zo 140 EUR je 2,8 EUR = 280 Netov). Platí 1 € = 100 Netov. Po tejto stávke sa vám na Netkonto pripíše 280 Netov. 
Koľko Netov je možné denne získať?Každý aktívny tipér si môže denne prilepšiť až o 500 Netov. Výhodou týchto bonusových bodov je najmä to, že odmena vás neminie ani vtedy, ak výsledok vašej uzatvorenej športovej stávky netrafíte.
Založiť si Tipkonto
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Aký je rozdiel medzi Tipkontom a Netkontom?

V Tipsporte sa nazýva hráčsky účet Tipkonto, ktorého súčasťou je aj Netkonto. Po prihlásení do vášho herného účtu (Tipkonta) nájdete stav účtu vyjadrený dvoma spôsobmi:

 • stav účtu v € – predstavuje stav vašich reálnych peňazí, za ktoré môžete podávať kurzové stávky alebo si ich môžete nechať kedykoľvek vyplatiť.
 • Netkonto – predstavuje stav vašich bonusových bodov tzv. Netov, ktoré sa vo väčšine prípadov používajú predovšetkým pri tipovaní kurzových stávok, pretože ich nie je možné vyplatiť. 

Na čo sa dajú využiť/uplatniť Nety? + bonifikácia

Nety v Tipsporte môžete využiť viacerými zaujímavými spôsobmi napríklad na:

 • uzatvorenie akejkoľvek kurzovej stávky,
 • úhradu SMS s vyhodnotením stávky, pričom cena jednej odoslanej SMS = 4 Nety, 
 • nákupy originálnych darčekov Tipsportu (oblečenie, elektrický gril, mobilný telefón a pod.),
 • 100 % kurzové zvýhodnenie (bonifikáciu) pre vaše tikety okrem stávok Extratip a Šanca.
Aká je cena pre kurzové zvýhodnenie?Cena sa rovná požadovanému percentu kurzového zvýhodnenia uplatnenému na výške vkladu podľa vzorca: (kurz zvýhodnenia – 1) × vklad × 100 = cena v Netoch za kurzové zvýhodnenie.

V prípade kombinácie viacerých stávok na jednom tikete (napr. Maxikombi) je cena kurzového zvýhodnenia (bonifikácia) určená súčtom ceny kurzového zvýhodnenia pre jednotlivé tikety.

Príklad pre výpočet kurzového zvýhodnenia (bonifikácie)Cenu kurzového zvýhodnenia AKU stávky o 25 % s celkovým vkladom 5 € vypočítate nasledovne:   (1.25 - 1) ×5 ×100 = 125 Netov.

Čo je to Tipkarta a na čo slúži?

Tipkarta slúži predovšetkým pre pobočkových klientov, ktorí na ňu zbierajú Nety za podané stávky. Vklad a výber financií je možné vykonať aj bez karty. Ak však chcete vyberať peniaze na akejkoľvek pobočke Tipsportu, tak je potrebné túto skutočnosť uviesť najprv vo svojom hernom účte v sekcii “výplata na pobočke”.

Na pobočke Tipsportu sa obsluhe preukážete svojim dokladom totožnosti – občianskym preukazom a nadiktujete jej Vaše užívateľské meno. Pri dotácii herného účtu na pobočke postupujete rovnako (predloženie OP + nadiktovanie vášho užívateľského mena).

Dá sa získať Tipkarta aj elektronicky, bez návštevy pobočky?

Pokiaľ sa chystáte zaregistrovať elektronicky do Tipsportu s cieľom získania Tipkarty, tak samotná registrácia herného účtu vám na to stačiť nebude. Po registrácii herného účtu je totižto potrebné, aby hráč kontaktoval zákaznícku podporu Tipsportu, kde ju bude žiadať o zaslanie Tipkarty na konkrétnu pobočku Tipsportu. 

Podávajte stávky v hodnote 20 € zadarmo od Tipsport.sk Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Aké sú ďalšie možnosti ako získať Nety v Tipsporte

Okrem vyššie spomínaného klasického stávkovania dokážete Nety získať aj pomocou špeciálnych bonusov:

 • Nety za zdieľanie,
 • Priveď kamaráta.

Posledným spôsobom je získanie Netov pomocou písania analýz k zápasom (max. 5 analýz denne). Nety môžete získať aj zapojením sa do aktuálnych súťaží Tipsportu ako napr. Tipcup, Pyramída alebo Tipovačka. 

Nety za zdieľanie / Tipsport Nety

Nety za zdieľanie dokážete získať pomocou privedenia nového zákazníka, ktorý sa vďaka vášmu odkazu zaregistruje v Tipsporte a uskutoční peňažný vklad na svoj herný účet. Čím vyšší počet zákazníkov do Tipsportu privediete, tým vyššia bude Vaša odmena v Netoch.  

Do programu Nety za zdieľanie sa môžete zapojiť pomocou prihlásenia do vášho vlastného herného účtu, v ktorom kliknete na tlačidlo “Začať zdieľať”. O všetkých potrebných štatistikách sa môžete dočítať v sekcii “Prehľad”. 

Pozrite si prehľad odmien, ktoré môžete získať za privedenie nových zákazníkov do Tipsportu.

Nety za zdieľanie
Počet privedených klientovVaša odmena v Netoch (100 Netov = 1 €)
1 – 6  klientov 400 Netov za klienta 
7 – 11  klientov 500 Netov za klienta
12 – 21  klientov 600 Netov za klienta
22 – 101  klientov 700 Netov za klienta
102  a viac  klientov 800 Netov za klienta

Nety za zdieľanie môžete získať pomocou zdieľania tiketov alebo analýz na známych sociálnych sieťach (Facebook alebo Twitter), ďalej na rôznych stávkarských diskusných fórach alebo iných weboch.

Priveď kamaráta a získaj Tipsport nety zdarma

Priveď kamaráta je posledný jedinečný bonus v Tipsporte, ktorý je nenáročný a veľmi jednoduchý na zrealizovanie. Na webovej stránke Tipsportu si v sekcii Bonusy nájdete bonus s názvom “Priveď kamaráta”. Do Tipsportu môžete priviesť neobmedzený počet kamarátov, avšak je potrebné najprv splniť všetky podmienky tohto bonusu.

Všetko čo potrebujete na získanie Netov zdarma je iba vyplnenie troch bodov formulára a to: meno, priezvisko a e-mailová adresa vášho kamaráta, ktorý ešte nemá založený herný účet v Tipsporte. Váš kamarát dostane obratom do svojho e-mailu pozvánku medzi klientov spoločnosti Tipsport.

Odmena vo výške 2000 Netov vás neminie, pokiaľ si váš kamarát vytvorí herný účet v Tipsporte s rovnakou emailovou adresou, akú ste uviedli vo formulári a taktiež uskutoční vklad na svoj herný účet. 

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Akú hodnotu predstavuje 1 Net?

1 Net vyjadruje hodnotu 1 Cent. Minimálna výška stávky je stanovená na 0,10 €, ktorá predstavuje hodnotu 10 Netov.  Nety sa vám potom pripisujú na Net konto. 

2️⃣ Kde všade môžete tipovať za Nety?

Tipovať za Nety môžete pri online športových stávkach alebo na pobočkách, kde budete potrebovať Tipkartu  (pri pobočkách ide o čiastku bez manipulačného poplatku).

3️⃣ Koľko Netov je možné denne získať?

Maximálny počet Netov, ktoré je možné získať za 24 hodín je presne 500 Netov, čo je v prepočte 5 €. 

4️⃣ Prenesú sa vaše získané Nety do ďalšieho roka?

Na konci roka sa Nety automaticky prenášajú do ďalšieho roka, ale iba v tom prípade, ak ste za posledných 12 mesiacov uskutočnili akúkoľvek kurzovú stávku. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!