Od 17.7.2017 má byť zverejnený zoznam zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier, ktorí pôsobia na Slovensku nelegálne. Z tohto dôvodu budú blokované webové stránky zahraničných prevádzkovateľov ako aj prevody peňazí do týchto spoločnosti. V slovenskom zákone o hazardných hrách je jeden veľký problém a to ten, že zahraničné spoločnosti nemôžu získať licenciu na Slovensku bez toho, aby si tu museli zakladať slovenské obchodné spoločnosti. Z tohto dôvodu nemôžu byť sankcionované a preto bude záležať iba na zahraničných prevádzkovateľoch, či odídu zo slovenského trhu alebo nie.

Dnes už je jasný odchod niektorých spoločností ako je Oddsring, Betclic alebo Expekt. Spoločnosti sa vedia vysporiadať s blokovaním webových stránok (napr. Bet365) ako aj platieb, preto sa nedá očakávať, že sa všetci stiahnu zo slovenského trhu. Z dôvodu zvláštnej situácie na slovenskom trhu nie je jasné, ktoré spoločnosti opustia trh, preto môžete celú situáciu ohľadne zákona o HH sledovať na aktualizovanej stránke. Zákon o hazardných hrách umožňuje aj blokáciu webových stránok, ktoré propagujú zahraničných prevádzkovateľov. Z tohto dôvodu sú stiahnuté reklamy a iné propagácie aj na našich stránkach.

Z vášho pohľadu ako zákazníkov zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier sa v podstate nič nemení. Ak sa rozhodne zahraničný prevádzkovateľ ukončiť svoje pôsobenie na slovenskom trhu, tak vás bude informovať e-mailom. V prípade, že nestihnete vybrať peniaze z účtu do daného obdobia, tak sa nič nedeje. Stačí ak kontaktujete zákaznícku podporu a oni vám peniaze pošlú na váš účet. Takto môžete postupovať aj v prípade, že sa nedokáže dostať na web stránky prevádzkovateľa hazardných hier.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o tom, čo budú tieto zmeny z dielne Ministerstva financií Slovenskej republiku znamenať v praxi, tak sa prosím prihláste do tohto newstellera:Recenzia Pinnacle SportsPrejsť na PinnacleSports.com
Hodnotenie:0 /10

Recenzia Pinnacle Sports - raj vysokých kurzov a stávok

Pinnacle Sports je profesionálna stávková kancelária. Čo to znamená? Okrem toho, že poskytujú najvyššie kurzy, tak tu môžete neobmedzene tipovať za tisíce resp. desaťtisíce EUR bez toho, aby vás Pinnacle Sport nejako obmedzil (napr. maximálnou výškou stávky). Pinnacle Sport používa každý hráč, ktorý sa tipovaniu venuje na profesionálnej úrovni. Kurzová ponuka Pinnacle Sports nie je široká ako pri rekreačných stávkových kanceláriách, ale pre sólo stávky je postačujúca. Väčšina stávok sú hendikepy, totals (under/over) a money line (stávka na víťazstvo). Pinnacle Sports je americká stávková kancelária a najvyššie limity môžete nájsť predovšetkým na americké športy ako je americký futbal (NFL), basketbal (NBA), bejzbal (MLB), hokej (NHL) alebo európsky futbal (anglická liga a európske súťaže). Pri kombinovaných stávkach máte ponuku obmedzenú a preto Pinnacle Sports pre tento druh tiketov neodporúčame. Stávková kancelária Pinnacle Sports vykonáva svoju činnosť na základe licencie udelenej na Curacao. Od svojho vzniku je PinnacleSports úspešná stávková spoločnosť a vo všetkých top ratingových agentúrach zaoberajúcich sa hodnotením stávkových kancelárií je na najvyšších miestach. Jej služby nájdete na PinnacleSports.com.

Registrácia v Pinnacle Sports

Pre založenie vášho stávkového účtu v Pinnacle Sports kliknite tu (pinnaclesports.com). V registračnom formulári dôkladne zadajte všetky požadované údaje. Všetky vaše údaje musia byť pravdivé a správne. Po dokončení registrácie vložte peniaze na váš stávkový účet a začnite tipovať.

Pinnacle Sports momentálne neposkytuje bonus.

Tipovanie v Pinnacle Sports

Pinnacle Sports - jednoduchá stávkaNa obrázku č. 1 vidíte argentínsku ligu. Všimnite si ako sú zápasy zapísané - napr. River Plate hrá proti Belgrano (mužstva  sú zapísané pod sebou a na konci je draw (remíza). Na pravo vidíte biele políčka, kde sa vypisuje suma za ktorú si chcete staviť. Vyššie v tmavo modrej lište sú maximálne možné vklady na tieto zápasy. V našom prípade je to maximálne 350 EUR na víťazstvo San Martin San Juan pri ázijskom hendikepe (-0,5).

V hornej lište môžete vidieť dynamic lines, buy points (nákup bodov za cenu zníženia kurzu), parlays (kombinované stávky) a teasers stávky.

Pri jednotlivých kurzoch môžete vidieť červené krúžky - znamená to, že kurz sa ešte len tvorí a preto je možné tieto kurzy tipovať len za obmedzené množstvo peňazí. Vľavo v oranžovom rámčeku potom vidíte za akú maximálnu čiastku je možné podať tento zápas (v našom prípade to je 350 EUR na víťazstvo San Martin San Juan). Keď sa tieto krúžky odstránia, tak sa automaticky zvýši aj limit.

Alternatívne ázijské hendikepy – ako na obrázku sami vidíte, tak tieto hendikepy sú súčasťou Pinnacle Sports. Ide nielen o klasické alternatívne hcp, ale aj o hendikepy pri jednotlivých stávkach na over/under (viac/menej). Neviete čo je to pk? Je to forma ázijského hendikepu AH(0) alebo DNB (draw no bet – stávka bez remízy). Ak sa zápas skončí remízou v riadnej hracej dobe, tak vám PinnacleSports vráti vklad

💰 Pinnacle Sports momentálne neposkytuje bonus

✅ Druh bonusu
✅ Percentuálny bonus
✅ Maximálny bonus
✅ Minimálny vklad pre zisk bonusu
✅ Bonus kód (promo kód, akčný kód)
✅ Pripísanie bonusu
✅ Pretočenie bonusu

Benefity stávkovej kancelárie Pinnacle Sports

 • Live stávky
 • Vysoké kurzy (payout 92% a viac)
 • Športové priame prenosy
 • Vysoké limity na stávky
 • Priame prenosy cez mobil
 • Vysoké limity na výhry
 • Mobilné stávkovanie
 • Aplikácia pre Android
 • Ázijský handicap
 • Aplikácia pre iOS (iPhone, iPad)
 • Live chat podpora
 • Aplikácia pre Windows Phone
 • Audio komentáre zo zápasov
 • Aplikácia pre BlackBerry
 • Vstupný bonus
 • Bonus za privedenie priateľa
 • Bonus cez mobil
 • Vernostný program
 • SMS notifikácie o vyhodnotení tiketov
 • Supertoto
 • Bez manipulačných a iných poplatkov
 • Superscore
 • Multi zobrazenie live stávok
 • Live stávka na jedno kliknutie
 • Vklad a výber peňazí na pobočke
 • Označenie tutovky na tikete
 • Skupinový tiket (Maxikombi)
 • Cash out (vyplatiť/predať svoj tiket)
 • Stávky na strelcov gólov v hokeji
 • Komunita / Diskusné fórum

Kurzová ponuka Pinnacle Sports

Pinnacle Sports - ponuka stávokKurzová ponuka Pinnacle Sports je celkom široká a snažia sa ju zameriavať aj pre hráčov z Európy, keďže veľká klientela je práve z tejto oblasti. Na obrázku č. 2 môžete vidieť prakticky všetky športy, ktoré sú k dispozícií u tejto profesionálnej stávkovej kancelárie. Nad kurzovou ponukou vidíte pending bets, kde si môžete pozrieť všetky tikety za posledných 24 hodín, ktoré ešte nie sú vyhodnotené.

Kurzy na Pinnacle Sports

Pri dvojcestných udalostiach ako je napr. under/over kurzy v kamenných a niektorých online stávkových kanceláriách sú kurzy na úrovni 1.85 ku 1.85. V tých lepších stávkových kanceláriách ako sú kurzy 1.91 – 1.91. Stávková kancelária Pinnacle Sports ponúka kurzy 1.952 – 1.952. Na niektoré udalosti sú dokonca ešte vyššie (MLB, NFL). Vyššie kurzy samozrejme nájdete takmer na všetky športové udalosti oproti konkurencii.

Kurzovú ponuka Pinnacle Sports je bohatá na ázijské hendikepy (vrátane stávok na over/under),  kde si môžete pri konkrétnom zápase vybrať z rôznych alternatívnych hendikepov.

V NHL môžete tipovať víťaza zápasu v rámci predĺženia, ale  taktiež môžete podať stávky, ktoré vám vrátia vklad, ak sa zápas po 60 minútach skončí remízou. Zvlášť stávky nájdete aj na remízu v NHL a môžete tak tipovať, či v konkrétnom zápase padne alebo nepadne remíza. Hokejová ponuka je bohatá, pretože tu nájdete všetky európske hokejové ligy.

Na MLB Pinnacle Sports vypisuje nadhadzovačov, preto sú tu stávky na bejzbal oveľa výhodnejšie.

Najlikvidnejším športom na Pinnacle Sports je najpopulárnejší šport v Amerike a to americký futbal. Na tento druh športu si môžete podať stávky za astronomické sumy.

Limity v Pinnacle Sports

V Pinnacle Sports môžete podať stávky už od 1 EUR. Maximálne stávky na jednotlivé udalosti vidíte pri každom zápase. Na americký futbal môžete tipovať v  desiatkach tisíc dolárov (50.000 USD). Pri NBA je táto suma okolo 20.000 USD, MLB 10.000 USD a NHL 4.000 USD. Pri anglickej lige môžete podať stávky v maximálnej výške 30.000 USD a na champions league to je 24.000 USD. Maximálna výhra pri kombinovaných stávkach je 750.000 USD.  

Live stávky a live prenosy

Live stávky v Pinnacle Sports sú k dispozícií na NBA (vrátane NCAA), NFL (vrátane NCAA), NHL, tenis, MLB alebo futbalové ligy ako anglická, nemecká, talianska, španielska liga či európske pohárové súťaže. Po prepnutí prostredia live stávkovania do ázijského štýlu, môžete tipovať na viacero live udalostí naraz, bez nutnosti preklikávania medzi nimi.

Stávková kancelária Pinnacle Sports neposkytuje live prenosy zo zápasov. Vzhľadom na jeho nízku maržu (poskytuje vysoké kurzy) to nie je možné.

PoznámkaV Pinnacle Sports sa veľmi zle tipujú live stávky, preto odporúčame všetkým klientom, aby využívali v Pinnacle asian style (zobrazenie web stránky v ázijskom štýle). Prepínať zobrazenia medzi klasickým a ázijským štýlom si môžete v hornej lište. Pri ázijskom štýle nie je možné tipovať kombinované stávky.

Tipovanie cez mobil a mobilná aplikácia Pinnacle Sports

Pinnacle Sports poskytuje mobilnú verziu stránky pre jednoduchšie telefóny ako aj webovú aplikáciu pre Android, iPhone, Windows Phone či Blackberry. Mobilná webová aplikácia je k dispozícii na pinnaclesports.com/m/.

Vklady a výbery

Ako vložiť peniaze do Pinnacle Sports?

Pinnacle Sports - možnosti vkladuDo Pinnacle Sports môžete vložiť svoje peňažné prostriedky prostredníctvom bankového prevodu, EntroPay, NETeller, Moneta, WebMoney, či kreditných kariet VISA, MasterCard alebo elektronickej peňaženky Skrill (Moneybookers). Minimálne vklady sú 10 EUR. Pri kreditných kartách je to 20 EUR. Všetky vklady do Pinnacle Sports sú bez poplatkov.

Možnosti vkladu

Spôsob vkladu Poplatok Doba spracovania Minimálny vklad
Zadarmo Okamžite 10 €
Založte si bezplatný Skrill účet a posielajte peniaze jednoducho, rýchlo a bez poplatkov
Zadarmo Okamžite 20 €
 • VISA
 • MasterCard
 • VISA Electron
 • Maestro
Zadarmo 2 - 5 pracovných dní 10 €
Zadarmo Okamžite 10 €
Ostatné možnosti vkladu
WebMoney

Bankový prevod do Pinnacle Sports (ako postupovať)

Pinnacle Sports - bankový účet v SRBankový prevod je trošku komplikovanejší, preto odporúčame posielať peniaze cez kreditné karty alebo elektronickú peňaženku Skrill (Moneybookers). V prípade, že sa rozhodnete pre bankový prevod, tak máte k dispozícií tuzemské banky ČSOB alebo Slovenskú sporiteľňu. Jednoducho zašlete peniaze na uvedené bankové údaje:

Číslo účtu ČSOB: 255056153/7500

Banka: ČSOB Bank Bratislava

Variabilný symbol: tento symbol vidíte pod UNIQUE REFERENCE, ale do variabilného symbolu nemusí byť možné zadať písmenka, takže tam vložíte iba číslice ...6456. 

Keďže ide o tuzemský bankový prevod, tak údaje IBAN CODE, SWIFT CODE či IBIS NUMBER nie je potrebné používať. Všimnite si, že pri platbe nad 35 000 EUR máte ísť do sekcie "Deposit nad 35 000 EUR" a tam sa riadiť potrebnými pokynmi.

Pinnacle Sports - bankový prevodHneď pod bankovými údajmi Pinnacle Sports nájdete akýsi lístok, ktorý vyplníte a odošlete Pinnacle Sports po tom ako vykonáte platbu v banke. Vyplníte čiastku (Amount), ktorú ste odoslali. Fees Paid nemusíte vypĺňať. Dátum odoslania platby napíšte a taktiež vašu banku (do Sender´s Bank Name). V prípade, že vám nejde zadať písmenko do sekcie variabilný symbol, tak môžete v additional information uviesť iba tých posledných šesť čísel a za tým dajte do zatvorky unique reference). Sender´s Bank Confirmation nie je povinný údaj, takže ho nevyplňujte.  Na základe tohto odoslaného lístka bude Pinnacle Sports sondovať vašu platbu a potom vám po obdržaní platby pripíše peniaze na účet (niekedy to môže trvať aj 5 dní, tak buďte trpezliví).

Ako vybrať peniaze z Pinnacle Sports?

Pri výbere nebudete môcť použiť kreditné karty. Raz za mesiac máte jeden výber zadarmo. Ďalšie výbery stoja 12 EUR a pri bankovom prevode to je 20 EUR. Minimálny výber je od 10 EUR.

Pri výmenných kurzoch sa Pinnacle Sports riadi podľa oanda.com.

Možnosti výberu

Spôsob výberu Poplatok Doba spracovania Minimálny výber
1. výber v mesiaci zadarmo, inak 12 € Do 24 hodín 10 €
1. výber v mesiaci zadarmo, inak 20 € 2 - 5 pracovných dní 10 €
1. výber v mesiaci zadarmo, inak 12 € Do 24 hodín 10 €
Ostatné možnosti výberu
WebMoney
Celkové hodnotenie
0 /10
Použiteľnosť webstránkyHodnotí sa rýchlosť a prehľadnosť webu, intuitívnosť a praktickosť ovládania./10
Kurzová ponukaHodnotí sa šírka kurzovej ponuky, vrátane odvodených stávok a výška kurzov./10
Stávkovacie funkcieHodnotí sa dostupnosť a kvalita funkcií ako Cash out, Bet Builder, Rýchla stávka, Supertiket a pod./10
Live tipovanieHodnotí sa šírka kurzovej ponuky live udalostí vrátane odvodených live stávok./10
Live streamingHodnotí sa šírka ponuky live prenosov, rýchlosť a funkčnosť live streamingu, rôzne funkcie (možnosť sledovať viacero prenosov súčasne) ako aj možnosť sledovať prenosy v mobile./10
Mobilné stávkovanie a aplikáciaHodnotí sa rýchlosť a funkčnosť mobilnej aplikácie ako aj dostupnosť funkcií./10
Bonusy a promo akcieHodnotí sa ponuka a výhodnosť bonusov a promo akcií./10
Zákaznícka podporaHodnotí sa dostupnosť live chatu resp. rýchlosť reakcie ako aj ochota zákazníckeho servisu pomôcť pri špecifických problémoch a požiadavkách./10
BezpečnosťHodnotí sa v akom štáte má spoločnosť vydanú licenciu, bezpečnostný certifikát ako aj finančná stabilita spoločnosti./10
Vklady a výberyHodnotí sa jednoduchosť a rýchlosť vkladov a výberov ako aj možnosti vkladu a výberu./10
Osobná skúsenosťHodnotí sa rýchlosť prijímania stávok, limity stávok, nekalé praktiky ako aj funkčnosť stávkových funkcií ako je napr. cashout./10
Stávková kancelária Pinnacle Sports – recenzia od aktualizovaná