Mobilné stávkovanie – návod na stiahnutie a inštaláciu aplikácií pre Android a iOS + mobilné verzie stávkových kancelárií

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Tipujte kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom mobilného telefónu. Nainštalujte si mobilnú stávkovú aplikáciu či už pre OS Android alebo iOS (iPhone, iPad) a stávkujte aj priamo na štadióne.

Ako na tipovanie zápasov cez mobil + stávkové aplikácie

Tipovanie zápasov cez mobil je budúcnosťou športových stávok. 

Online tipovanie už nie je iba o tom, že tipujete na počítači alebo skúšate tipovať cez SMS. Dnes už dominuje mobilné tipovanie a s ním sa začali rozvíjať aj tipovacie aplikácie.

Každá stávková kancelária ponúka vlastnú mobilnú aplikáciu – tipovanie cez mobil bude pre vás ešte jednoduchšie a spolu s možnosťou sledovania LIVE streamov sa z aplikácie stáva skvelý produkt na každodenné používanie.

📱 Mobilná aplikácia ✔️ (ponúkajú všetci)
▶️ Cena aplikácie Zadarmo
⚽ Stávkovanie cez mobil ✔️
📩 Tipovanie cez SMS Niké
✅ Exkluzívne live streamy Tipsport TV, TV Fortuna, DOXXbet, Niké
👉 Funkcia Cash out ✔️ (ponúkajú všetci)
🅱️ Funkcia BetBuilder Fortuna, DOXXbet
🤑 Bonus zadarmo zobraziť ponuku

Dobre to vedia aj samotné stávkové kancelárie, ktoré sa čoraz viac zameriavajú na vývoj vlastných mobilných aplikácií a svoje aplikácie na tipovanie neustále vylepšujú.

Mobilné aplikácie si môžete stiahnuť do mobilu úplne zadarmo a práve vďaka nim si dokážete podať stávku prakticky kedykoľvek a kdekoľvek (samozrejme, pokiaľ máte internet v mobile).

Staviť si na vášho favorita alebo si podať obľúbenú stávku môžete nielen na vašom mobile, ale aj tablete.

Online stávkové kancelárie už vyladili svoje mobilné aplikácie tak, že je kurzové tipovanie dostupné na všetkých typoch mobilných zariadení bez ohľadu na veľkosť displeja, operačný systém alebo značku.

Pritom nie je vôbec nutné, aby ste si zvykali na nové funkcie alebo vzhľad – tipovanie zápasov cez mobil je rovnaké ako tipovanie na vašom počítači. Najväčšia výhoda tipovania cez mobil sa naplno prejaví, ak si chcete podať live stávky.

Ako tipovať cez mobil?

Ak si kladiete otázku ako funguje stávkovanie cez mobil, máme pre vás odpoveď. Jednoducho môžete využiť 2 spôsoby ako tipovať cez telefón.

 • Stiahnete a nainštalujete si aplikáciu svojej obľúbenej stávkovej kancelárie do telefónu. Nepotrebujete špeciálne technické znalosti, inštalácia a spustenie aplikácie je veľmi jednoduché. Ako to urobiť vám podrobne vysvetlíme nižšie v našom návode.
 • Ak si nechcete z akýchkoľvek dôvodov inštalovať aplikáciu do svojho smartfónu (starší telefón alebo nedostatok miesta), potom stačí iba otvoriť mobilnú verziu webových stránok stávkovej kancelárie (napr. m.tipsport.sk), ktorá má vzhľad prispôsobený pre mobilné zariadenia.

  Väčšina stávkových kancelárií vás na túto mobilnú verziu automaticky presmeruje po zadaní webovej adresy stávkovej kancelárie, ale pri niektorých budete musieť zadať presnú adresu mobilnej verzie.

Výhody mobilného stávkovania

 • Prístup k stávkovaniu kedykoľvek a kdekoľvek,
 • jednoduchosť a prehľadnosť,
 • rýchlosť podania stávky,
 • LIVE stávky môžete uzatvárať aj počas zápasu, ktorý sledujete naživo,
 • živé športové prenosy vo vašom telefóne,
 • funkcia Cash out vám umožní vyplatiť tiket kedykoľvek v jeho priebehu,
 • notifikácie o vašich výhrach,
 • prihlásenie sa pomocou odtlačku prsta alebo tváre,
 • všetky aplikácie stávkových kancelárií sú zadarmo.

Nevýhody mobilného stávkovania

 • Menší displej telefónu,
 • v niektorých prípadoch obmedzené funkcie oproti PC.

V aplikáciách stávkových kancelárií nájdete v dnešnej dobe už prakticky všetko to, čo na internetovej stránke. Nemusíte sa teda v ničom obmedzovať a samotná aplikácia vám ponúkne určite viac ako napr. kamenná pobočka stávkovej kancelárie.

Chcete si pred podaním stávky skontrolovať štatistiky oboch tímov, ktoré v zápase bojujú proti sebe? Plánujete si na fóre overiť, že váš tip bude správny alebo sa chcete poradiť s ostatnými hráčmi? Všetko toto je v aplikácii možné – možností je skutočne veľa.

Prehľad mobilných aplikácií stávkových kancelárií

Prinášame vám krátky prehľad mobilných stávkových aplikácií na stiahnutie do mobilu spolu s ich kľúčovými vlastnosťami a funkciami. Zaujíma vás, ktorá stávková kancelária má najlepšiu aplikáciu na tipovanie?

Stávková kancelária má počúvať podnety zákazníkov a tie najlepšie nápady aj aplikovať – a presne toto robí najväčšia spoločnosť na slovenskom a českom trhu TIPSPORT.

Tipsport aplikácia

Mobilná aplikácia Tipsport na stiahnutie určite patrí medzi to najlepšie s čím sa môžete na slovenskom trhu stretnúť. Do aplikácie sa rýchlo a bezproblémovo prihlásite pomocou odtlačku prsta prípadne Face ID/Touch ID.

Pre hráčov sú dostupné aj v aplikácii všetky Tipsport bonusy, využiť môžete bez problémov funkcie (uzavretie príležitosti alebo cash out) ako aj hrať všetky tipovacie súťaže.

TOP aplikácia stávkovej kancelárie Tipsport

Tipsport aplikácia sa neustále zlepšuje. Pravidelne prichádzajú nové aktualizácie pre čo najjednoduchšie používanie a zároveň v nej nájdete také unikátne tipovacie funkcie ako napr. Uzavretie príležitosti, o ktorých konkurencia pravdepodobne ani neuvažuje.

Dostupná je pre vás široká ponuka live streamov z najznámejších líg a najväčších športových podujatí. Tipsport má zároveň najviac exkluzívnych prenosov, pričom nechýba ani zápasový match tracker.

Aby toho nebolo málo, komunita Tipsport je najväčšou komunitou hráčov na území Slovenska a Česka a vďaka nej sa môžete pravidelne zapájať do súťaží, prispievať na fórum, inšpirovať sa tiketmi iných tipujúcich alebo písať vlastné analýzy alebo blogy a zarábať na nich.

Tipsport aplikácia na stiahnutie je pre majiteľov Android zariadení dostupná na oficiálnej stránke Tipsport.sk. Hráči, ktorí vlastnia zariadenia s operačným systémom iOS si môžu stiahnuť aplikáciu Tipsport priamo v oficiálnom obchode AppStore.

Tipsport vytvoril web stránku, kde nájdete všetky podstatné informácie o mobilných aplikáciách pre jednotlivé operačné systémy.

Tipsport apk na AndroidTipsport app na iPhone alebo iPadTipsport aplikácia na zariadenia Huawei

Mobilná aplikácia Fortuna

Najväčším konkurentom Tipsportu je na slovenskom a českom trhu stávková kancelária iFortuna. Jej Fortuna aplikácia je v pomyselnom rebríčku aplikácií stávkových kancelárií na 2. mieste.

Tipovanie cez internet so stávkovou kanceláriou Fortuna je jednoducho dostupné vďaka mobilnej aplikácii Fortuna na stiahnutie.

Aplikácia stávkovej kancelárie Fortuna

Ak sa bližšie pozrieme na rozdiely medzi oboma aplikáciami, plusové body aplikácia Fortuna získava najmä za výšku maximálnej výhry a funkciu betBuilder. Mínusom je naopak funkcia cash out, ktorá vo Fortune nie je tak dobre použiteľná a vyladená ako cashout v Tipsporte.

Rovnako ako v aplikácii Tipsport aj Fortuna aplikácia prináša hráčom možnosť jednoducho sa prihlásiť prostredníctvom tváre alebo odtlačku prsta (faceID). Hneď po otvorení appky rýchlo nájdete najtipovanejšie zápasy na dnes, kompletnú kurzovú ponuku Fortuny a samozrejme aj obľúbené LIVE stávky.

Kontrola tiketu vo Fortune je tiež možná priamo v samotnej aplikácii a veľkým benefitom je aj sledovanie množstva live streamov vďaka Fortuna TV (aj na celú obrazovku telefónu) a zápasový matchtracker. Vďaka týmto skvelým funkciám budete mať vždy skvelý prehľad o tom, čo sa práve deje.

Stiahnuť aplikáciu Fortuna si môžete buď priamo na stránkach iFortuna.sk (Android) alebo v oficiálnom obchode AppStore (iPhone, iPad) alebo AppGallery (HarmonyOS). Viac sa dočítate v sekcii mobilné stávkovanie Fortuna.

Fortuna apk na AndroidFortuna app na iPhone alebo iPadFortuna aplikácia na zariadenia Huawei

Aplikácia DOXXbet

3. miesto medzi aplikáciami slovenských stávkových kancelárií patrí DOXXbet aplikácii. Oproti minulosti prináša DOXXbet častejšie aktualizácie, aplikácia vyzerá modernejšie a dostupný je aj LIVE stream z najobľúbenejších športov na Slovensku ako je futbal, tenis, hokej, basketbal a mnohé ďalšie.

Hodnotenie mobilnej aplikácie DOXXbet

Mobilná aplikácia DOXXbet v ničom nezaostáva za oficiálnou webovou stránkou doxxbet.sk. Rovnako ako v iných aplikáciách, aj tu nájdete kompletnú kurzovú ponuku aj všetky obľúbené funkcie – betBuilder, DOXXbet kontrolu tiketu ale aj virtuálne hry alebo DOXXbet casino.

Navyše, DOXXbet ako prvý zo slovenských stávkových kancelárií priniesol hráčom revolučný BetBuilder, vďaka ktorému môžete na 1 tiket kombinovať hneď niekoľko stávok z jednej športovej udalosti.

Prostredníctvom DOXXbet appky si môžete uplatniť bez problémov aj DOXXbet promo kód (alebo vygenerovať vlastný DOXXbet skaut kód) a získať atraktívne odmeny alebo skvelý DOXXbet bonus. V appke si môžete vytvoriť a podať stávky na jednoduchý tiket alebo rozpisový tiket.

Stiahnuť DOXXbet aplikáciu si môžete pre zariadenia s operačným systémom Android aj iOS, nechýba ani verzia pre Huawei zariadenia, ktorú nájdete v oficiálnom obchode AppGallery.

DOXXbet apk na AndroidDOXXbet app na iPhone alebo iPadDOXXbet aplikácia na zariadenia Huawei

Aj keď najvyladenejšiu a najlepšiu stávkovú aplikáciu má Tipsport, neznamená to, že ďalšie slovenské stávkové kancelárie majú nepoužitelné aplikácie. Prinášame vám v skratke informácie aj o ďalších aplikáciách slovenských stávkových kancelárií.

SynotTip aplikácia

Aplikácia stávkovej kancelárie SynotTip vyzerá na prvý pohľad v porovnaní s konkurenciou jednoduchšie a možno až zastaralo. Online stávkovanie však funguje bez problémov a k dispozícii máte kompletnú ponuku SynotTip kurzov.

V prípade, že sa bojíte o výsledok posledného zápasu na tikete, využiť môžete funkciu cash out alebo si zapnúť upozornenia na priebeh zápasu (dokonca aj na vašich smart hodinkách).

Bočné menu aplikácie SYNOT TIPKOMBI tiket v aplikácii SYNOT TIP
Bočné menu aplikácie a KOMBI tiket v SYNOT TIP aplikácii

Pokiaľ sa radi bavíte v kasínach, vyskúšajte priamo v aplikácii SynotTip casino. Máte podané stávky na vašich favoritov? Nie je nič jednoduchšie ako urobiť v SynotTipe kontrolu tiketu priamo v aplikácii.

Veľkým mínusom appky je ale absencia live streamu z vašich obľúbených športov. V SynotTip live prenosy nenájdete ani v aplikácii, ani na oficiálnych stránkach synottip.sk. Rovnako cez mobil nenájdete ani najbližšie Synot Tip pobočky, vyhľadávanie je možné výlučne na oficiálnych stránkach stávkovej kancelárie.

Ďalšou nevýhodou je, že si stiahnuť aplikáciu SynotTip môžete zatiaľ iba pre systém Android. V prípade, že vlastníte zariadenie Apple alebo Huawei, musíte si vystačiť s mobilnou verziou webu.

SynotTip apk na Android

Niké aplikácia

Stávková kancelária Niké tipovanie cez mobil umožňuje prostredníctvom Niké app. Nájdete v nej možnosť urobiť kontrolu tiketu Niké, aplikácia vám dokonca ukáže aj najbližšiu pobočku Niké vo vašom okolí, samozrejmosťou je kompletný kurzový lístok a výhodné Niké kurzy.

Úvodná obrazovka v Niké apkVýherný tiket v aplikácii Niké
Úvodná obrazovka a výherný tiket v Niké aplikácii

Chcete sledovať cez aplikáciu Niké live stream? Aj to je možné – cez Niké TV môžete sledovať obľúbené športy a navyše, stávková kancelária Niké má exkluzívne práva na viaceré slovenské súťaže ako napr. Slovenská hokejová liga, Niké extraliga ženy (volejbal), atď. Okrem live streamu si spustite matchtracker alebo si skontrolujte podrobné štatistiky priamo v aplikácii.

Príjemným bonusom je aj možnosť prispôsobiť si prostredie aplikácie podľa vašich preferencií (denný, nočný alebo automatický režim).

Niké aplikácia do mobilu je dostupná na viacerých miestach – stiahnuť aplikáciu Niké môžete priamo na oficiálnej stránke www.nike.sk, z oficiálneho obchodu App Store alebo pre Huawei zariadenia v AppGallery.

Niké apk na AndroidNiké app na iPhone alebo iPadNiké aplikácia na zariadenia Huawei

Kde stiahnete mobilné aplikácie stávkových kancelárií?

Aplikácie slovenských stávkových kancelárií si môžete stiahnuť pre operačný systém Android ale aj iOS. Jednoduchšie to však majú majitelia zariadení iPhone alebo iPad, ktorí si aplikáciu stávkovej kancelárie môžu stiahnuť aj z oficiálneho obchodu AppStore.

Pre hráčov, ktorí používajú mobil alebo tablet s konkurenčným operačným systémom Android, majú stávkové kancelárie Android aplikácie zadarmo na stiahnutie priamo na oficiálnych stránkach.

Spoločnosť Google zakazuje propagáciu športových stávok a kasín (hazardných hier) vo svojom obchode Google Play. Pre stiahnutie aplikácie z oficiálnych stránok stávkových kancelárií je potrebné mať povolenú inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov.

Stávkové kancelárie nezabudli ani na tipérov so systémom Harmony OS (Huawei). Tí si môžu jednoducho stiahnuť mobilné aplikácie stávkových kancelárií priamo v obchode AppGallery (ak sa tam aplikácia konkrétnej spoločnosti nenachádza, bude nutné použiť web v mobilnej verzii (mobilná verzia web stránok).

Ak je to možné, vždy odporúčame nainštalovať si aplikáciu stávkovej kancelárie. Mobilná verzia stránky je v porovnaní s aplikáciou vždy tou horšou voľbou – môžu v nej totiž chýbať niektoré funkcie alebo benefity, ktoré v appke nikdy nechýbajú.

Stávkové kancelárie s mobilným stávkovaním
Stávková kancelária Mobilná verzia stránky Aplikácia na stiahnutie
Android iPhone, iPad
Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad
Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad
Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad
Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad
Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad
Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad

Ako nainštalujete aplikáciu, keď chcete stávkovať cez mobil?

Pozrite si náš podrobný návod ako nainštalovať aplikáciu stávkovej kancelárie do vášho telefónu. Inštaláciou vás prevedieme krok za krokom. Na jej konci bude váš telefón alebo tablet pripravený na mobilné stávkovanie.

Návod na inštaláciu stávkovej aplikácie pre Android

 1. V prvom kroku je nutné povoliť vo vašom telefóne inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov. V každom telefóne môže byť uvedené nastavenie mierne odlišné a dostupné v inej časti menu. Ako modelový príklad nám poslúži inštalácia mobilnej aplikácie Tipsport.
 2. Na webovej stránke Tipsport získate aplikáciu – môžete ju stiahnuť bezplatnou SMS správou, naskenovaním QR kódu (prostredníctvom fotoaparátu v telefóne) alebo stiahnutím inštalačného súboru do PC a následným presunom súboru do telefónu.
  tipsportandroid.apk inštalácia + právaInštalácia stávkovej aplikácie Tipsportu
 3. V telefóne kliknete na súbor s aplikáciou a zvolíte možnosť „Inštalovať“.
  tipsportandroid.apk inštalácia + právaInštalácia stávkovej aplikácie Tipsportu
 4. Po nainštalovaní aplikácie môžete danú aplikáciu spustiť a začať naplno využívať. Stačí sa už iba registrovať a prihlásiť pod svojim hráčskym účtom.
  Úvodná obrazovka aplikácieHlavná ponuka aplikácie Tipsport

Návod na inštaláciu stávkovej aplikácie pre iOS

Aplikáciu pre mobilné zariadenia Apple s iOS si stiahnete v oficiálnom obchode Apple.

Záverečné zhodnotenie

Stávkovanie cez mobil je jednoznačne budúcnosťou stávkovania. Doba, keď ste nemali ako tipujúci hráč inú možnosť a museli ste navštíviť pobočku alebo kontrolovať kurzy na svojom počítači je už našťastie za nami.

Ak máte prístup k internetu, môžete si na cestách podať stávku na obrovské množstvo športových udalostí – či už plánovaných alebo na tie, ktoré práve prebiehajú.

Vďaka mobilným aplikáciám stávkových kancelárií si dokonca môžete užiť priame prenosy športových udalostí priamo vo vašom telefóne alebo tablete, nech ste kdekoľvek – či už je to obchod, autobus, divadlo alebo samotný štadión.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Sú mobilné aplikácie stávkových kancelárií dostupné zadarmo?

Áno, samozrejme. Aplikácie všetkých stávkových kancelárií sú dostupné úplne ZADARMO, bez akýchkoľvek poplatkov a otravnej reklamy.

2️⃣ Majú stávkové kancelárie aplikácie dostupné na rôzne zariadenia?

Nezáleží na tom, či chcete aplikáciu spustiť na vašom smartfóne alebo tablete, či máte operačný systém Android alebo iOS, prípadne akú značku zariadenia máte. Stávkové kancelárie aplikácie neustále vylepšujú a optimalizujú pre všetky zariadenia.

3️⃣ Kde a ako nájdete a nainštalujete aplikácie stávkových kancelárií?

Stiahnuť a nainštalovať aplikácie si môžete buď z oficiálnych webstránok stávkových kancelárií (Android) alebo z oficiálnych obchodov AppStore (Apple) a AppGallery (Huawei).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt