Registrácia v stávkovej kancelárii – všetko čo potrebujete vedieť o založení hráčskeho účtu

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Zistite najdôležitejšie informácie o registrácii v stávkových kanceláriách. Aké požiadavky je nutné splniť pri založení hráčskeho konta a aké výhody vám registrácia v stávkovej kancelárii prinesie?

Registrácia v stávkovej kancelárií – NÁVOD na založenie účtu

Registrácia v stávkovej kancelárii je pre každého záujemcu o online tipovanie a stávky cez internet prvým krokom k tomu, aby sa pridal k miliónom hráčov po celom svete.

V každej stávkovej kancelárii je registrácia stávkarského konta úplne zadarmo a navyše častokrát nemusíte vložiť do stávkovej kancelárie žiadne peniaze na to, aby ste mohli začať tipovať.

Tie najlepšie stávkové kancelárie dávajú bonusy bez vkladu ako darček len za registráciu. To všetko bez toho, aby ste museli navštíviť pobočku – celý proces registrácie hráčskeho účtu vybavíte bez problémov z pohodia domova.

Požiadavky na registráciu účtu v stávkových kanceláriách

Existujú 2 základné požiadavky, ktoré musí spĺňať každý nový klient stávkovej kancelárie:

 • Minimálny vek 18 rokov,
 • žiadateľ o registráciu nie je evidovaný v registri fyzických osôb vylúčených z hrania hazardných hier (RVO – Register vylúčených osôb). Ak v registri evidovaný je, registrácia nebude možná.
Požiadavky na registráciu v stávkovej kancelárii

Okrem toho záujemca o registráciu je povinný v stávkovej kancelárii poskytnúť úplne a správne osobné údaje. Ide najmä o:

 • Meno, priezvisko a titul,
 • rodné číslo (alebo dátum narodenia v prípade, ak RČ nebolo pridelené),
 • trvalé bydlisko alebo povolenie na pobyt,
 • štátna príslušnosť,
 • druh a číslo dvoch dokladov totožnosti.

Žiadateľ o registráciu musí predložiť pre overenie identity aj kópie 2 dokladov totožnosti. Jeden doklad totožnosti bude slúžiť ako hlavný (občiansky preukaz alebo povolenie na pobyt) a pri OP je potrebné odfotiť obidve strany.

Na druhom doklade totožnosti (EÚ preukaz poistenca, vodičský preukaz, cestovný pas alebo povolenie k pobytu) stačí odfotiť už iba 1 stranu.

V súčasnosti pri registrácii účtu cez mobil alebo tablet, prípadne počítač úplne postačí, keď záujemca o kurzové stávky oba doklady odfotí a odošle (nahrá) fotky dokladov do stávkovej kancelárie. Celý proces prebieha rýchlo, intuitívne a je veľmi jednoduchý.

V prípade, že záujemca o registráciu nesplní niektorú z podmienok, neuvedie správne alebo úplné osobné údaje nebude možné v registrácii pokračovať alebo môže daná stávková kancelária hráčsky účet zrušiť.

Ako sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii?

Chcete podávať stávky cez internet? Registrácia a vytvorenie hráčskeho účtu vám zaberie iba 5 minút. Veľkou výhodou v dnešnej dobe je, že nemusíte nikde chodiť a celú registráciu viete vybaviť z pohodlia domova vďaka vášmu mobilu, tabletu alebo počítaču.

Postup registrácie hráčskeho konta

Každá stávková kancelária má registračný proces mierne odlišný. Celkovo je však možné povedať, že registrácia sa skladá z 2 hlavných fáz:

 • Vyplnenie registračného formulára (vyplnenie osobných údajov, overenie e-mailu a telefónneho čísla prípadne výber bonusu),
 • nahranie dokladov a overenie totožnosti pre plnohodnotné využívanie hráčskeho účtu.
Dve fázy registrácie hráčskeho účtu v stávkovej kancelárii
V niektorých stávkových kanceláriách môže nasledovať zhotovenie 1 alebo viac fotografií vašej tváre pre overenie identity nového hráča.

Na videu nižšie si pozrite ako prebieha v stávkovej kancelárii Fortuna registrácia cez mobilný telefón. 

Máte problémy so založením konta alebo chcete vedieť ako prebieha registrácia v stávkovej kancelárii krok za krokom? Podrobný návod na registráciu v slovenskej stávkovej kancelárii nájdete na našich stránkach.

Výhody registrácie v stávkových kanceláriách

Bonusy za registráciu stávkarského účtu

Najväčšou výhodou registrácie sú bonusy stávkových kancelárií. Najobľúbenejším typom je jednoznačne bonus za registráciu resp. bonus zadarmo. Len za vytvorenie hráčskeho konta dostanete ako darček od stávkovej kancelárie bonusy bez vkladu na vaše stávky. Nemusíte teda na začiatok vkladať žiadne peniaze.

Vstupný bonus bez vkladu ponúkajú ich iba najlepšie stávkové kancelárie.

Ak na váš nový hráčsky účet nejaké peňažné prostriedky aj vložíte, bude na vás čakať aj vstupný bonus za vklad. Ten môže byť vo forme vkladového bonusu alebo napríklad stávky bez rizika. V prípade, že máte vlastný promo kód, dostať sa môžete k ďalším extra peniazom zadarmo.

Kurzová ponuka

Všetky slovenské stávkové kancelárie majú širokú kurzovú ponuku – tá je ďalšou výhodou online tipovania. V porovnaní s minulosťou sa už nemusíte obmedzovať iba na predzápasové (pre-match) stávky, čoraz viac hrajú v stávkových kanceláriách prím LIVE stávky, vďaka ktorým si stavíte priamo počas daného zápasu.

Kurzová ponuka vo Fortune
Kurzová ponuka Fortuna

Vďaka sledovaniu máte lepší prehľad o vývoji a väčšiu šancu vyhrať. Stávkové kancelárie sa však v dnešnej dobe nezameriavajú len na športové stávky – ak vás viac zaujíma spoločenské dianie, staviť si môžete napr. aj na Parlamentné voľby do NRSR, Voľby prezidenta USA, Lets DanceSuperStar a mnoho ďalších spoločenských stávok.

Sledovanie LIVE streamov

Jednou z najväčších výhod registrácie v stávkových kanceláriách je aj sledovanie live streamov úplne zadarmo!

Bez problémov môžete sledovať prostredníctvom internetových televízií stávkových kancelárií tie najobľúbenejšie športy na svete, tie najnapínavejšie derby zápasy alebo najväčšie športové turnaje ako napr. MS v hokeji.

TV Tipsport
LIVE stream na TV Tipsport

Niektoré stávkové kancelárie vysielajú dokonca exkluzívne priame prenosy zo športových udalostí, ktoré nikde inde nenájdete – príkladom je TV Tipsport, ktorý vlastní exkluzívne vysielacie práva na Oktagon.

Všetky live streamy zo športu navyše budete sledovať vo vašej stávkovej kancelárii bez otravnej reklamy. Najlepšie je, že live stream môžete pozerať aj na vašom telefóne alebo tablete – prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, kde budete mať prístup k internetu.

Odmeny vo vernostných programoch

Ďalšie špeciálne bonusy a mimoriadne prémie získate vo vernostných programoch. Každá stávková kancelária má vlastný vernostný program a pravidlá nastavené tak, aby za ich splnenie získaval každý už zaregistrovaný hráč ďalšie výhody.

Ako funguje vernostný program v stávkovej kancelárii? Stačí jednoducho tipovať.

Za vaše stávky získavate odmenu vo forme voľných stávok (stávka zadarmo) alebo vernostných bodov – za tie môžete podávať nové stávky a získať nové výhry, nakúpiť si kurzové zvýhodnenie na podaných tiketoch alebo vymieňať získané body za atraktívne vecné ceny (merch, darčekové poukážky, atď.).

Stávkovanie online

Veľkou výhodou je, že vďaka online stávkam už nemusíte chodiť na pobočky stávkovej kancelárie a čakať v radoch. Tipovať cez internet môžete pohodlne z domu a s najnovšími tipovacími funkciami, ktoré v minulosti neexistovali (cashout – vrátane čiastočného cashoutu, uzavretie príležitosti, pridanie príležitosti na tiket alebo BetBuilder).

Vďaka online stávkovým kanceláriám si jednoducho podáte tiket prakticky kedykoľvek a kdekoľvek – napr. aj v aplikácii na telefóne alebo tablete počas cestovania do práce alebo dokonca na futbalovom štadióne počas futbalového zápasu.

Bezpečnosť registrácie v stávkových kanceláriách

Všetky stávkové kancelárie na Slovensku spracúvajú osobné údaje poskytnuté hráčmi (alebo žiadateľmi o registráciu) podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, pričom na ochranu osobných údajov kladú stávkové kancelárie veľký dôraz.

Slovenské stávkové kancelárie taktiež používajú pre bezpečnosť svojich klientov systémy šifrovania dát a overovania totožnosti, ktoré zabraňujú podvodom a zabezpečujú v maximálnej miere súkromie hráčov.

V žiadnom prípade sa nemusíte báť ani vkladať peniaze na váš hráčsky účet prostredníctvom platobnej karty alebo vyberať výhry na váš bankový účet. Rovnako ako osobné údaje, aj vklady a výbery sú v stávkových kanceláriách úplne v bezpečí – podliehajú bezpečnostnej certifikácii a nikto zo zamestnancov samotných stávkových kancelárií nemá prístup k údajom o vašej platobnej karte.

Vklady do stávkových kancelárií cez platobné karty začali banky na Slovensku spoplatňovať v roku 2017 a preto vám odporúčame vkladať cez internet banking, ktorý je bez poplatkov. Každá stávková kancelária má k dispozícii hneď niekoľko bánk a celý proces je veľmi bezpečný:

 • zvoľte si metódu vkladu (napr. VÚB ePlatby),
 • zadajte čiastku (napr. 20 €) a kliknite na tlačidlo „Vložiť“,
 • budete bezpečne presmerovaný na web stránky vašej banky,
 • zadajte prihlasovacie údaje (ako keď sa prihlasujete do internet bankingu),
 • a následne uvidíte celú platbu už predvyplnenú (stačí ju iba autorizovať) .

Peniaze máte na hráčskom účte ihneď a bez poplatkov. Pri vklade cez platobné karty si niektoré banky účtujú poplatok vo výške až 7 € za jednu transakciu.

Zahraničné stávkové kancelárie

Ak vás zaujíma, či ako občan SR môžete tipovať aj v zahraničných stávkových kanceláriách ako napr. Bet365, William Hill alebo Unibet tak teoreticky áno, ale tipovanie v zahraničných stávkových je komplikované a samotný štát proti stávkovaniu u zahraničných prevádzkovateľov bojuje.

Zahraničné stávkové kancelárie

Vzhľadom na prijatý zákon o hazardných hrách z roku 2017 je tipovanie u zahraničných prevádzkovateľov komplikované, ale nie nemožné. V prvom rade je dôležité zistiť, či zahraničný prevádzkovateľ hazardných hier prijíma hráčov zo Slovenska.

Ak ste takého prevádzkovateľa našli, musíte vyriešiť nasledujúce záležitosti:

 • SR blokuje zahraničných operátorov,
 • a taktiež blokuje aj platby do zahraničia.

Tieto zoznamy vytvára Úrad pre regulácie hazardných hier (URHH). Na webe URHH nájdete všetkých prevádzkovateľov, ktorých sa snaží tento úrad obmedzovať. Môžete si pozrieť súdne rozhodnutia (príkazy súdu), zoznam blokovaných webov alebo zakázaných sídiel.

Vklady do zahraničia viete vyriešiť napr. pomocou Skrill účtu alebo si môžete vytvoriť bankový účet v zahraničí (napr. česká banka Fio má bankové účty bez poplatkov). To isté platí aj pre výber peňazí zo zahraničnej stávkovej kancelárie – aby ste mali garantovaný výber, posielajte peniaze taktiež do zahraničnej banky alebo do spomínanej elektronickej peňaženky.

Horšie to je s prístupom na web. Jedným z riešení je VPN, ale toto riešenie nemusí byť postačujúce. Niektoré zahraničné stávkové kancelárie môžu mať prístup prostredníctvom VPN automaticky blokovaný. Ideálnym riešením je alternatívny link (mirror link – zrkadlenie webov).

Zahraničné spoločnosti vs zákony na SlovenskuViaceré stávkové kancelárie so sídlom v zahraničí pôsobenie na slovenskom trhu ukončili z legislatívnych dôvodov (licenčné poplatky nebol hlavný problém).

Vzhľadom na to, že slovenský trh je malý, pre veľkých hráčov je málo atraktívny. Aj z tohto dôvodu sa rozhodli niektoré spoločnosti úplne odísť zo slovenského trhu.

My určite odporúčame hrať v stávkových kanceláriách, ktorým bola udelená licencia na území SR. Napriek obmedzeniam zo strany štátu sa však nemusíte obávať postihov – hranie u zahraničných prevádzkovateľov nie je trestné, nehrozí vám zaň žiadna sankcia a dokonca prípadné výhry nie sú hráči povinní zdaňovať.

Možnosti vkladu a výberu

V súčasnosti majú klienti k dispozícii množstvo spôsobov ako vložiť peniaze do stávkovej kancelárie, ale aj ako výhru zo stávkovej kancelárie vybrať.

Okrem najpopulárnejších vkladov pomocou platobnej karty môžete využiť aj obľúbené elektronické peňaženky Skrill alebo paysafecard, nechýba tradičný bankový prevod alebo v prípade, že preferujete osobný kontakt, vložiť peniaze do stávkovej kancelárie môžete aj na pobočke. Fortuna umožňuje vklad aj cez ich vlastné kupóny, ktoré si viete zakúpiť vo vybraných trafikách.

Vklady a výbery v stávkovej kancelárii Fortuna
Možnosti vkladu vo Fortune

Ako vyzerajú možnosti vkladu a výberu v slovenských stávkových kanceláriách? Kompletný zoznam metód vkladu a výberu nájdete v našej tabuľke „Porovnanie stávkových kancelárií podľa vkladov a výberov“.

Chcete sa dozvedieť viac podrobností o jednotlivých platobných metódach? Potom v článku „Platobné možnosti na internete“ nájdete bližší popis jednodlivých spôsobov vkladu a výberu. Nechýbajú ani recenzie na najpoužívanejšie platobné metódy.

Zrušenie účtu v stávkovej kancelárii

Ako zrušiť účet v stávkovej kancelárii? Každá stávková kancelária má vlastné pravidlá a postup zrušenia sa bude mierne líšiť.

Odporúčame prečítať si herný plán – ešte jednoduchšie ale bude kontaktovať zákaznícku podporu. Každá slovenská stávková kancelária s licenciou má vlastnú zákaznícku podporu, kde vám zamestnanci ochotne a veľmi radi pomôžu a poradia, ako postupovať pri vymazaní vášho účtu.

Ako zrušiť účet v stávkovej kancelárii?
 • Fortuna vyžaduje poslať písomnú žiadosť na korešpondenčnú adresu spoločnosti.
 • DOXXbet naopak stačí požiadať o zrušenie hráčskeho konta cez príslušnú funkciu v internetovej aplikácii alebo zaslaním e-mailu.
 • V Tipsporte zrušíte konto taktiež jednoducho elektronicky – stačí vytlačiť príslušný formulár, podpísať ho a oskenovaný poslať prostredníctvom e-mailu do stávkovej kancelárie Tipsport.

Báť sa nemusíte ani o peniaze a výhry, ktoré máte na vašom hráčskom účte – určite o ne neprídete. Každá seriózna stávková kancelária vám všetky finančné prostriedky na konte vráti a zostatok peňažných prostriedkov vysporiada. Zvyčajne na bankový účet, ktorý využívate na vyplácanie výhier, zvoliť si ale môžete aj výplatu zostatku na niektorej z pobočiek.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aké podmienky je nutné splniť pre registráciu v stávkovej kancelárii?

Stať sa novým hráčom stávkovej kancelárie môže každá osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov a nie je vedená v registri vylúčených osôb.

2️⃣ Ako dlho trvá vytvoriť nový účet?

Samotný proces založenia účtu vám nezaberie viac ako 5 minút. Stačí vyplniť osobné údaje, poslať doklady na overenie a ihneď môžete tipovať cez internet.

3️⃣ Je registrácia v stávkovej kancelárii zadarmo?

Registrácia v ktorejkoľvek slovenskej stávkovej kancelárii je a aj v budúcnosti vždy bude zadarmo.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt