Online peňaženka Skrill (Moneybookers) – čo to je, ako funguje, ako si založiť účet, poplatky, výhody, skúsenosti

30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
20 € stávka bez rizika
30 € stávka bez rizika + 30 spinov

Vysvetlíme vám, čo je internetová peňaženka Skrill, ako funguje a aké sú poplatky a limity. Prečítajte si návod ako založiť Skrill účet, stiahnuť mobilnú aplikáciu alebo využiť platobnú kartu.

Skrill SK peňaženka – RECENZIA a NÁVOD ako založiť účet

Čo je Skrill?

Skrill / Moneybookers je najlepšia internetová peňaženka, ktorá umožňuje pomocou e-mailovej adresy posielať peniaze zo Skrill účtu do ktorejkoľvek spoločnosti na internete, ktorá platobnú metódu Skrill akceptuje.

Online platby s e-peňaženkou Skrill / Moneybookers sú jednoduché, rýchle, bezpečné a bez poplatkov.

Skrill má desiatky miliónov užívateľov z celého sveta, čo hovorí o veľkej obľúbenosti tejto služby. Skrill / Moneybookers je akciová spoločnosť sídliaca v Londýne, ktorá podlieha britskému a európskemu právu a zároveň je kontrolovaná Úradom pre finančný dohľad Veľkej Británie.

Stránky Skrill.com sú kompletne v češtine a k dispozícii je aj česká podpora. Založenie Skrill účtu je zadarmo. Na účte sú k dispozícii informácie o všetkých platbách, ktoré ste so Skrill uskutočnili.

Výber peňazí sa dá uskutočniť bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo šekom. Peniaze zo Skrill / Moneybookers môžete vyberať aj cez bankomat prostredníctvom platobnej karty Skrill Prepaid MasterCard, o ktorú môžete požiadať. S touto kartou môžete platiť v obchodoch ale aj na internete.

Založiť bezplatný online Skrill účet
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Skrill.com/cz/

📢 E-peňaženka Skrill.com
👉 Kryptomeny  BTC, ETH, BCH, LTC ...
🆓 Účet Skrill zadarmo ✅ 
📱 Skrill aplikácia Stiahnuť appku
💍 Vernostný program Knect
🏦 Medzinárodné prevody
💳 Skrill MasterCard Zdarma pre „True Skiller“
⚡ Virtuálna karta Skrill ✅ (na požiadanie)
Internetová peňaženka Skrill spĺňa požiadavky na zabezpečenie platieb na úrovni PCI-DSS Level 1. Čo to znamená? Šifrovanie, zabezpečenie a fyzická ochrana dát spĺňa tie najvyššie štandardy v oblasti financií.
Hodnotenie: 5 z 5

Výhody e-peňaženky Skrill

 • Jednoduchosť – na posielanie peňazí vám stačí e-mailová adresa a heslo k Skrill účtu.
 • Rýchlosť – peniaze cez Skrill posielate a prijímate v reálnom čase, teda okamžite resp. v priebehu pár sekúnd.
 • Bezpečnosť – internetová peňaženka Skrill / Moneybookers splňuje najvyššie bezpečnostné štandardy v oblastí financií a dosahuje bezpečnosť banky.
 • Voľnosť – so Skrill môžete posielať (prijímať) peniaze do (z) celého sveta.
 • ePeňaženka Skrill je v češtine
 • možnosť požiadať o platobnú kartu Skrill Prepaid MasterCard
 • vernostný program Skrill VIP
 • mobilná aplikácia Skrill

Nevýhody

 • poplatky pri vkladoch a výberoch
 • overenie totožnosti po založení Skrill účtu (kvôli bezpečnosti)

Ako založiť Skrill / Moneybookers účet?

Internetová peňaženka Skrill

Na webovej stránke Skrill.com sa bezplatne zaregistrujte. Pri registrácii zadávajte iba pravdivé informácie! Po registrácii budete mať e-mailové adresy rozdelené na primárne a sekundárne, pričom e-mail označený ako primárny (zadaný pri registrácii) bude váš prihlasovací do Skrill. Tento primárny e-mail neodporúčame zadávať pri registrácii do stávkových kancelárií (znižujete riziko zneužitia vášho účtu Skrill). Váš e-mail na hráčskom účte v stávkovej kancelárii a účte Skrill musí byť rovnaký, preto si ako sekundárne e-maily pridajte všetky tie, ktorými ste sa registrovali do stávkových kancelárií.

Registrácia v Skrill Slovensko 
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Skrill.com/cz/

Ako funguje Skrill / Moneybookers?

Do elektronickej peňaženky Skrill musíte najskôr poslať peniaze z vášho bankového účtu a až potom môžete posielať peniaze súkromným osobám, ktoré majú zriadené účty Skrill / Moneybookers alebo do rôznych spoločností ako sú internetové stávkové kancelárie.

Peniaze môžete posielať aj na e-mailové adresy, na ktoré ešte nie sú zriadené Skrill účty. Ihneď po vytvorení účtu s takýmto e-mailom budú peniaze pripísané na daný Skrill účet. V takomto prípade je potrebné si Skrill / Moneybookers účet vytvoriť do 14 dní odo dňa odoslania peňazí, inak sa peniaze vrátia odosielateľovi.

Skrill rozlišuje tri zákaznícke úrovne! 

 • Skriller,
 • True Skriller
 • VIP Skriller

V prípade, že ste iba Skriller, budete platiť pri prevodoch medzi Skrill účtami poplatok 2.99 % za transakciu. Aby ste sa stali True Skrillerom (zo Skrillu na Skrill bez poplatku), musíte vykonať konkrétne kroky. 

Postup ako sa stať True Skrillerom
 • stiahnuť aplikáciu Skrill
 • vykonať vklad (nie cez paysafecard alebo paysafecash)
 • overenie totožnosti
Porovnanie zákazníckych úrovni Skrill
SkrillerTrue SkrillerVIP Skriller
Štandardné funkcie
Vernostné body Knect
Prevody Skrill na Skrill (zadarmo)
Bezplatná karta Skrill Prepaid MC
Bonus za odporučenie priateľa
Vernostné odmeny (mimoriadne)
Výhody VIP Silver
Výhody VIP Gold
Výhody VIP Diamond
Prahová hodnota VIP Silver je obrat 15.000 € / štvrťrok. Viac o VIP Skrill.

Vklad peňazí na Skrill / Moneybookers účet

Vklad peňazí do Skrill je možný bankovým prevodom alebo kreditnou kartou. Skrill / Moneybookers má zriadený slovenský bankový účet, takže prevod peňazí by mal prebehnúť do pár dní. Bankový prevod je bez poplatkov. Pri kreditnej karte je vklad okamžitý ale spoplatnený!

Posielanie peňazí zo Skrill do stávkových kancelárií

Na webových stránkach stávkovej kancelárie v sekcii „Vklady“ kliknite na Skrill, následne zadajte peňažnú čiastku, ktorú chcete vložiť. Potom budete presmerovaný cez zabezpečenú stránku na Skrill / Moneybookers, kde je potrebné zadať e-mailovú adresu a heslo do vášho Skrill účtu. Po potvrdení vám budú peniaze na hráčsky účet pripísané okamžite.

Zasielanie peňazí zo stávkových kancelárií do Skrill

Postup pri vyberaní peňazí zo stávkovej kancelárie je podobný ako pri vklade s tým rozdielom, že v stávkovej kancelárii kliknite na sekciu „Výbery“. Všetky peniaze, ktoré ste vložili do stávkových kancelárií cez Skrill, je možné vybrať len na e-mailovú adresu, cez ktorú ste peniaze posielali (existujú však aj výnimky).

Posielanie peňazí medzi Skrill účtami

Peniaze zo svojho Skrill účtu môžete poslať na iný Skrill účet. Stačí zadať Skrill e-mail človeka, ktorému chcete poslať peniaze a výšku sumy. Poplatok za túto transakciu je 1,45 % z prevádzanej čiastky, ale minimálne 0,5 EUR (maximum je bez limitu). Pri úrovni True Skriller je posielanie peňazí bez poplatkov.

Prevod peňazí prostredníctvom Skrill

Okrem posielania peniaze medzi Skrill účtami ako aj výberom na váš bankový účet, ponúka Skrill službu Money Transfer (Prevod peňazí). Táto služba umožňuje poslať peniaze z vášho bankového účtu resp. platobnej karty komukoľvek v ktorejkoľvek krajine. Skrill v tomto prípade slúži ako sprostredkovateľ. Aké má výhody táto služba oproti klasickým bankovým prevodom? Skrill pôsobí celosvetovo a jeho hlavnou výhodou je rýchlosť. Niekedy dokážete takto poslať peniaze niekomu z iného kontinentu aj do pár hodín. Pri medzinárodných prevodoch je táto služba zadarmo a pri tuzemských prevodoch sa platí poplatok. 

Nie je vám niečo jasné? Opýtajte sa na našom fóre o online peňaženke Skrill.

Výber peňazí zo Skrill / Moneybookers

Peniaze je možné vybrať na kreditnú resp. debetnú kartu, bankovým prevodom, na Neteller alebo na krypto peňaženku. Výber peňazí zo Skrill je spoplatnený.

Používanie Skrill peňaženky je zadarmo (bezplatné), ale ak ste sa za posledných 6 mesiacov neprihlásili, tak vám Skrill bude strhávať 5 € mesačne za vedenie účtu.

Stávkové kancelárie podporujúce Skrill
Stávková kancelária Vklad Výber
Poplatok Trvanie Min. vklad Poplatok Trvanie Min. výber
Zadarmo Okamžite 40 € Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 40 €
5 % Okamžite 10 € Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 10 €
Zadarmo Okamžite 5 €

Poplatky v Skrill / Moneybookers

Vklady na Skrill účet:

 • Platobné karty (VISA, MasterCard ako aj AMEX, Diners Club, JCB): 2,5 %
MasterCard je možné používať iba na prevod peňazí alebo na predplatené karty!
 • Bankový prevod: Zadarmo
 • Zrýchlený bankový prevod cez Trustly: nie je k dispozícii
 • Paysafecard: 5 % (maximálny vklad 1.000 €)
 • Paysafecash: 2,5 % (maximálny vklad 900 €)
Ako funguje MasterCard v Skrille?MasterCard môže byť v Skrille použitá iba na prevod peňazí a predplatené karty. Ak dobijete Skrill cez MasterCard, tak tieto peniaze nemôžete ďalej posielať do stávkových kancelárií. Skrill však dokáže fungovať aj ako sprostredkovateľ a vtedy je možné kartu MasterCard použiť.

Funguje to tak, že v stávkovej kancelárii zvolíte vklad cez Skrill, zadajte sumu a potvrďte. Následne budete presmerovaný na Skrill, kde budete musieť zadať heslo. Po potvrdení uvidíte váš zostatok na účte, ale hore si môžete zvoliť platbu kartou. Potom stačí už len kliknúť na novú kartu – zadať údaje – a potvrdiť.

Skrill vám za takúto transakciu nebude účtovať žiadny poplatok. Samotná karta MasterCard sa nedá registrovať na Skrill účte, ale to nemá žiadny vplyv na sprostredkovanie platieb kartou cez Skrill.
Chýba vám v stávkovej kancelárii metóda Skrill?
Hráčom sa nemusí ukazovať možnosť vkladu cez Skrill v stávkovej kancelárii. Môže to byť spôsobené zmenou obchodných podmienok, ale aj odstránením tejto metódy.

Ak by to bola prvá možnosť, tak by pre aktivovanie Skrill účtu stačilo vloženie ľubovoľnej čiastky cez vašu platobnú kartu (budú vás považovať za reálneho hráča nakoľko sa Skrill zneužíva). Po tomto kroku by mohol byť Skrill na vašom hráčskom účte aktívny. V každej stávkovej to môže fungovať inak. 
Pozor na vklady viacerými metódami!Ak sa rozhodnete hrať v stávkovej kancelárii, kde ste pred použitím Skrill museli urobiť cez vašu platobnú kartu minimálny vklad, potom odporúčame všetky tieto peniaze najprv prehrať. Dôležité je, aby ste pred vaším prvým vkladom cez Skrill mali na účte stav presne 0 €. Následne tak budete môcť pre vklad aj výber použiť Skrill.

Jednoducho, pred prvým vkladom cez Skrill je potrebné, aby ste na vašom hernom účte nemali žiadne finančné prostriedky. Keby to tak nebolo, tak časť výberu by musela ísť na bankový účet a časť na Skrill. Takto budete môcť všetky peniaze vybrať na Skrill.

Posielanie peňazí zo Skrillu na Skrill:

 • Súkromná osoba: 2.99 %
 • Obchodník (napr. stávková kancelária): väčšinou zadarmo
Je potrebné sa oboznámiť s  podmienkami každej stávkovej kancelárie. V prípade zaslania peňazí súkromnej osobe je poplatok 2.99 % z prevádzanej čiastky (min. 0,5 €), ale maximum je bez limitu. Pri úrovni „True Skriller“ tieto poplatky nie sú. 

Posielanie peňazí (Money Transfer – medzinárodné prevody):

 • Bankový prevod: zadarmo
 • Debetná karta, paysafecash: 1 %
 • Cez kreditnú kartu: 2.99 %
 • Prevod v rovnakej mene: 4.99 %
 • Prirážka menového kurzu: 4.99 %
 • Tuzemský prevod: 2 %
 • Prijatie peňazí: zadarmo
Služba Money Transfer nemá podľa nás veľké opodstatnenie. Väčšina ľudí túto službu ani nevyužije, preto vás nemusia ani trápiť tieto poplatky. 

Kupovanie a predávanie kryptomien:

 • Crypto (Skriller): 1.50 %
 • Crypto (True Skriller): 1.50 %
 • Crypto (Silver VIP): 1.40 %
 • Gold / Diamond VIP: 1.30 %
 • Kryto P2P: 0.50 % za transakciu

Výbery zo Skrill účtu:

 • Kreditné karty (VISA, MC): 3.99 %
 • Bankový prevod: 5,5 EUR
 • Výber z bankomatu (cez Skrill MasterCard): 1.75 %
 • Neteller: 3,49 %
 • Krypto peňaženka: 2 %

Správne poplatky:

 • Nepresné informácie: 150 €
 • Spätná platba: 25 €
 • Vloženie hotovosti: 10 €
 • Zakázaná transakcia: 150 €
 • Zrušenie nesprávnej transakcie: 25 € za pokus o zrušenie

Neaktivita účtu:

 • Ak ste sa neprihlásili viac ako 6 mesiacov, tak poplatok 6 €.
Viac informácií nájdete na stránke Skrill.com v sekcii Poplatky.

Limity v Skrill / Moneybookers

Limity* sa pohybujú do 10.000 €. Ak ste však VIP zákazník, nebudete obmedzovaný žiadnymi limitmi (VIP zákazníkom sa stanete automaticky pri určitom obrate). Stav svojho limitu** si po prihlásení môžete overiť v sekcii „Nastavenie – Limity účtu“.

Limit je možné zvýšiť nasledujúcimi spôsobmi:

 • Na váš Skrill účet pošlete malú peňažnú čiastku (pár EUR), ktorú vám zvolí Skrill. Po pripísaní peňažnej čiastky na účet, Skrill porovná číslo bankového účtu, z ktorého čiastka prišla s tým, ktoré bolo uvedené pri registrácii – v prípade zhody je tento účet overený.
 • Zvýšenie limitu prostredníctvom kreditnej karty. Pri tejto metóde navýšenia limitu vám bude z kreditnej karty strhnutá čiastka 2 EUR.
 • Verifikácia adresy: Skrill vám zašle poštou kód. Ak tento kód zadáte po prihlásení („Nastavenie – Osobné údaje“), bude vaša adresa akceptovaná a limit navýšený.

*Maximálna peňažná čiastka, ktorú môžete poslať na ďalší Skrill účet v jednej transakcii.
**Maximálna peňažná čiastka, ktorú môžete vybrať alebo poslať na ďalšie Skrill účty za 90 dní.

Skúsenosti so Skrill

Vaše otázky a skúsenosti s peňaženkou SkrillAk sa chcete niečo opýtať ohľadom Skrill, navštívte naše fórum, kde nájdete aj skúsenosti ostatných užívateľov tejto internetovej peňaženky.

Platobná karta Skrill Prepaid MasterCard

Platobná karta Skrill Prepaid MasterCard

Po zaregistrovaní Skrill účtu môžete požiadať o vydanie platobnej karty Skrill Prepaid MasterCard, ktorá je previazaná s vaším Skrill účtom. Platobná karta Skrill je dostupná v menách EUR, GBP, USD alebo PLN. Poplatok za vedenie karty Skrill Prepaid MasterCard je 10 EUR ročne, ktorý je odčítaný z vášho Skrill účtu raz za rok.  Pri žiadosti o kartu sa platí 10 €, ale ak ste True Skriller, tak tento poplatok neplatíte. 

Denný limit pre reštaurácie, obchody ako aj online transakcie je 2.700 EUR. Peniaze môžete vybrať z ktoréhokoľvek bankomatu, avšak pri bankomate je denný limit 900 EUR. Poplatok pri výbere z bankomatu v tuzemsku ale aj v zahraničí je 1.75 %.

Skrill VIP

Elektronická peňaženka Skrill ponúka pre svojich zákazníkov aj VIP program, kde podľa obratu peňazí za posledné 3 mesiace budete zaradení do konkrétneho levelu.

Vo VIP Skrill existujú 3 levely
 • SILVER (obrat min. 15.000 EUR / štvrťrok)
 • GOLD (obrat min. 45.000 EUR / štvrťrok)
 • DIAMOND (obrat min. 90.000 EUR / štvrťrok)
1. štvrťrok = 1-3 mesiac │2. štv. = 4-6 m. │
3. štvrťrok = 7-9 mesiac │4. štv. = 10-12 m.

Ak ste členom Skrill VIP, tak máte množstvo výhod ako neustálu zákaznícku podporu, exkluzívne akcie alebo predplatenú platobnú kartu MasterCard zadarmo. Podľa konkrétneho levelu sú potom ďalšie rozdiely v dennom limite na karte, v poplatkoch (vrátane nižšieho poplatku pri prevode z cudzej meny) ako aj možnosť mať viacero Skrill účtov v rôznych menách.

VIP Skrill
VIP úrovneSilverGoldDiamond
Účet vo viacerých menách +1 účet +2 účty +3 účty
Osobný správca účtu
Prioritné vklady do bank
Dedikovaná non-stop VIP starostlivosť
Lepšia hodnota VIP programu
Poplatky za poslané peniaze zadarmo zadarmo zadarmo
Limit poplatkov za poslané peniaze 0 € 0 € 0 €
Poplatky za bankové výbery zadarmo zadarmo zadarmo
Menové poplatky (bez VIP = 3.99 %) 2.89 % 2.59 % 1.99 %

Mobilná aplikácia Skrill

Mobilná aplikácia Skrill
Pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS (iPhone) má Skrill k dispozícii mobilnú aplikáciu s ktorou môžete prijímať a posielať peniaze kdekoľvek a kedykoľvek.
Výhody mobilnej aplikácie Skrill
 • Prístup k vašim peniazom odkiaľkoľvek
 • Jednoduchý a bezpečný prístup k vášmu Skrill účtu prostredníctvom päťmiestneho PIN kódu
 • Posielanie a prijímanie peňazí
 • Prehľad platieb – história účtu
 • Zostatok na účte + zostatok vernostných bodov
 • Upozornenia o prijatých platbách
 • Rýchle prepínanie medzi Skrill účtami (len pre VIP zákazníkov)

Vernostný program Skrill Knect

Vernostný program Skrill Knect je pre všetkých, ktorí majú aktívny Skrill účet (Skrill account). V tomto programe získavate odmenu vo forme bodov za každú transakciu uskutočnenú pomocou Skrill. Získané body môžete následne využiť a vymeniť ich za rôzne odmeny a darčeky.

V marci 2020 bol zavedený zoznam vylúčených obchodníkov, ktorý nájdete po prihlásení do Skrill účtu (kliknete na „KNECT“, potom „získajte body“ a pri prevode obchodníkov kliknete na „platia výnimky“). Medzi takýchto obchodníkov, ktorí sú vylúčení z vernostného programu patrí napr. aj spoločnosť Bet365. Vernostné body taktiež nezískate, ak budete vkladať cez paysafecard alebo paysafecash.

Bonusové body získate za všetky pohyby na vašom Skrill účte uskutočnené v rámci 7 skupín transakcií. V tabuľke nižšie nájdete informáciu o tom, aká odmena vám bude pripísaná za každú transakciu v závislosti od typu transakcie a jej objemu.

Odmeny za transakcie
TransakciaOdmena
Vklad 1 € = 1 bod
Výber 1 € = 1 bod
Transakcie pomocou Skrill Prepaid Mastercard 1 € = 1 bod
Poslanie peňazí inému držiteľovi účtu Skrill 1 € = 0,5 bodu
Prevod obchodníkovi 1 € = 0,25 bodu
Nákup podielu v podporovaných kryptomenách 1 € = 1 bod
Predaj podielu v podporovaných kryptomenách 1 € = 1 bod
Prevod podielu/podielov v pod. kryptomenách 1 € = 0,5 bod

Čo je najlepšie na vernostnom programe Skrill Knect? Zapojiť sa môžete úplne zadarmo a vernostný program je dostupný pre každého klienta, ktorý používa elektronickú peňaženku Skrill – nie je dostupný iba pre klientov s hodnosťou VIP! 

Ako sa zapojiť do programu Skrill Knect?

Ak sa chcete zapojiť do vernostného programu spoločnosti Skrill, je potrebné splniť iba 2 požiadavky a postupovať podľa nasledujúcich krokov.

Požiadavky, ktoré musíte splniť:
 1. Program Knect musí byť dostupný vo vašej krajine (pre Skrill Slovensko je Knect dostupný)
 2. Je potrebné mať aktívny a plne overený Skrill účet

V prípade, že účet aktívne využívate a máte ho plne overený, postup je nasledovný:

 1. Prihláste sa do svojho Skrill účtu (cez Skrill login)
 2. Kliknite na položku „Knect“ v bočnom menu
 3. Prihláste sa do vernostného programu
 4. Využívajte Skrill na svoje transakcie a získavajte vernostné body
 5. Získané body vymeňte za odmeny

Primárne môžete vaše vernostné body vymeniť za peniaze, čas od času sa ale stretnete s novými odmenami a ponukami, ktoré môžete využiť.

Preto odporúčame sledovať emailovú schránku, prípadne ďalšie informačné kanály spoločnosti Skrill (Facebook, Twitter, Instagram), aby ste pre seba získali tie najlepšie odmeny.

Upozornenie – max. počet vernostných bodov 
 • Za jednu transakciu môžete získať najviac 1 000 bodov do programu Knect.
 • Ak vložíte na Skrill 1.500 €, tak vaša odmena bude vo výške 1000 bodov.
 • Maximálny počet bodov, ktoré môžete získať za kalendárny mesiac je 500 000.

V tabuľke nižšie si môžete pozrieť vaše odmeny v závislosti od získaných bodov.

Odmeny za získané body
Počet získaných bodovOdmena
10 000 10 €
30 000 30 €
50 000 50 €
75 000 75 €
175 000 175 €

Skrill je právom najobľúbenejšou internetovou peňaženkou medzi hráčmi a nový vernostný program Skrill Knect len potvrdzuje, že Skrill (Moneybookers) je na prvom mieste zaslúžene. Je skvelé, že klienti môžu získať ďalšie výhody za to, že túto e-peňaženku aktívne využívajú a nepotrebujú pritom splniť rôzne zložité podmienky alebo mať VIP hodnosť.

Internetová peňaženka Skrill v skratke

Je Skrill v slovenčine?
Nie, ale je v českom jazyku.

Má Skrill slovenskú zákaznícku podporu?
Nie, ale má českú podporu. Okrem toho aj telefonickú českú podporu. Pripravte sa na to, že odpovede vám môžu chodiť len v angličtine.

V akých menách si môžem založiť Skrill / Moneybookers účet?
V rôznych. Jednou z nich je mena EUR.

Vklad a výber do a zo stávkovej kancelárie
Bez poplatkov a takmer okamžite.

Poplatok za prevod z jedného Skrill účtu na druhý Skrill účet
2.99 % (min. 0,5 EUR a max. bez limitu). Ak ste True Skriller, tak bez poplatkov.

Prevody, ktoré v priebehu 14 dní nebudú akceptované, sa vracajú naspäť odosielateľovi.

Aký kurz sa využíva pri platbách v cudzej mene?
Denný kurz európskej centrálnej banky (ako ochrana pred rizikom spojeným s poklesom kurzu sa účtuje 3.99 % z celkovej sumy).

Počet užívateľov Skrill / Moneybookers
Desiatky miliónov. 

Je možné získať platobnú kartu Skrill Prepaid MasterCard?
Áno, ale prvý poplatok je 10 € (ak ste True Skriller, tak je to zadarmo). Potom sa platí ešte ročný obnovovací poplatok 10 €. 

V akej mene môže byť karta Skrill Prepaid MasterCard?
EUR, GBP, USD, PLN.

Čo môžem robiť s kartou Skrill Prepaid MasterCard?
Môžete uskutočňovať platby v reštauráciách, obchodoch ako aj online (všetky transakcie sú zadarmo). Taktiež môžete vyberať peniaze zo Skrill účtu cez bankomat (každý výber bankomatu stojí 1.75 %). Pri prevode do cudzej meny sa účtuje poplatok 3.99 %.

Aké sú limity na karte Skrill Prepaid MasterCard?
Denný limit pre reštaurácie, obchody ako aj online transakcie je 2.700 EUR, ale pri výbere z bankomatu je denný limit 900 €.

Platím za Skrill, ak ho nepoužívam?
Ak sa neprihlásite do vášho Skrill účtu v priebehu 6 po sebe idúcich mesiacov, tak vám bude účtovaný poplatok vo výške 5 € / mesiac ak je na vašom účte zostatok. 

Je možné cez Skrill účet obchodovať aj s kryptomenami? 
Áno, na výber je niekoľko kryptomien vrátane Bitcoinu. Ak je váš účet vedený v inej mene ako EUR, tak budú transakcie kryptomien podliehať menovej konverzii (poplatok 1.5 %).

Je možné posielať peniaze priamo na medzinárodné bankové účty? 
Áno v tomto prípade slúži Skrill ako sprostredkovateľ a hlavnou výhodou je rýchlosť prevodu!

Existuje aj virtuálna karta Skrill? 
Áno, prvá žiadosť je zadarmo a každá ďalšia stojí 2.5 €.

Založte si bezplatné Skrill konto
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Skrill.com/cz/

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Čo je Skrill?

Skrill / Moneybookers je najobľúbenejšia a najlepšia elektronická peňaženka. Len vďaka e-mailovej adrese môžete posielať peniaze z vášho Skrill účtu do ktorejkoľvek spoločnosti na internete, ktorá akceptuje Skrill ako platobnú metódu.

2️⃣ Ako funguje Skrill?

Prvým krokom je poslanie peňazí z vášho bankového účtu na vaše Skrill konto. Po pripísaní peňazí už stačí iba vďaka Skrill poslať peniaze rýchlo a jednoducho do spoločnosti, kde potrebujete – napr. do stávkových kancelárií.

3️⃣ Ako prebieha dobitie elektronickej peňaženky Skrill?

Dobitie elektronickej peňaženky Skrill je možné kreditnou kartou, bankovým prevodom, paysafecard alebo paysafecash. Bankový prevod trvá síce pár dní, ale Skrill poplatky vám nebudú účtované. Naopak dobitie Skrill účtu kreditnou kartou je okamžité, ale spoplatnené.

4️⃣ Je Skrill v slovenčine a má zákaznícku podporu?

Skrill nemá slovenskú jazykovú mutáciu, existuje ale česká verzia. Rovnako má českú zákaznícku podporu, ale odporúčame vedieť po anglicky. Online peňaženka Skrill – recenzia od Redakcia StavkoveKancelarie.com aktualizovaná
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
To si ma vôbec nepotešil. Doteraz som tam nemal žiadne problémy s výberom....
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt