Online peňaženka Skrill (Moneybookers) – čo to je, ako funguje, ako si založiť účet, poplatky, výhody, skúsenosti

Vysvetlíme vám, čo je internetová peňaženka Skrill, ako funguje a aké sú poplatky a limity. Prečítajte si návod ako založiť Skrill účet, stiahnuť mobilnú aplikáciu alebo využiť platobnú kartu.

Skrill SK peňaženka – RECENZIA a NÁVOD ako založiť účet

Čo je Skrill?

Skrill / Moneybookers je najlepšia internetová peňaženka, ktorá umožňuje pomocou e-mailovej adresy posielať peniaze zo Skrill účtu do ktorejkoľvek spoločnosti na internete, ktorá platobnú metódu Skrill akceptuje.

Online platby s e-peňaženkou Skrill / Moneybookers sú jednoduché, rýchle, bezpečné a bez poplatkov.

Skrill má viac ako 35 miliónov užívateľov z celého sveta, čo hovorí o veľkej obľúbenosti tejto služby. Skrill / Moneybookers je akciová spoločnosť sídliaca v Londýne, ktorá podlieha britskému a európskemu právu a zároveň je kontrolovaná Úradom pre finančný dohľad Veľkej Británie.

Stránky Skrill.com sú kompletne v češtine a k dispozícii je aj česká podpora. Založenie Skrill účtu je zadarmo. Na účte sú k dispozícii informácie o všetkých platbách, ktoré ste so Skrill uskutočnili.

Výber peňazí sa dá uskutočniť bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo šekom. Peniaze zo Skrill / Moneybookers môžete vyberať aj cez bankomat prostredníctvom platobnej karty Skrill Prepaid MasterCard, o ktorú môžete požiadať. S touto kartou môžete platiť v obchodoch ale aj na internete.

Založiť bezplatný Skrill účet
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Skrill.com/cz/
Internetová peňaženka Skrill spĺňa požiadavky na zabezpečenie platieb na úrovni PCI-DSS Level 1. Čo to znamená? Šifrovanie, zabezpečenie a fyzická ochrana dát spĺňa tie najvyššie štandardy v oblasti financií.
Hodnotenie: 5 z 5

Výhody e-peňaženky Skrill / Moneybookers

 • Jednoduchosť – na posielanie peňazí vám stačí e-mailová adresa a heslo k Skrill účtu.
 • Rýchlosť – peniaze cez Skrill posielate a prijímate v reálnom čase, teda okamžite resp. v priebehu pár sekúnd.
 • Bezpečnosť – internetová peňaženka Skrill / Moneybookers splňuje najvyššie bezpečnostné štandardy v oblastí financií a dosahuje bezpečnosť banky.
 • Voľnosť – so Skrill môžete posielať (prijímať) peniaze do (z) celého sveta.
 • ePeňaženka Skrill je v češtine
 • možnosť požiadať o platobnú kartu Skrill Prepaid MasterCard
 • vernostný program Skrill VIP
 • mobilná aplikácia Skrill

Nevýhody

 • poplatky pri vkladoch a výberoch
 • overenie totožnosti po založení Skrill účtu (kvôli bezpečnosti)

Ako založiť Skrill / Moneybookers účet?

Internetová peňaženka Skrill

Na webovej stránke skrill.com sa bezplatne zaregistrujte. Pri registrácii zadávajte iba pravdivé informácie! Po registrácii budete mať e-mailové adresy rozdelené na primárne a sekundárne, pričom e-mail označený ako primárny (zadaný pri registrácii) bude váš prihlasovací do Skrill. Tento primárny e-mail neodporúčame zadávať pri registrácii do stávkových kancelárií (znižujete riziko zneužitia vášho účtu Skrill). Váš e-mail na hráčskom účte v stávkovej kancelárii a účte Skrill musí byť rovnaký, preto si ako sekundárne e-maily pridajte všetky tie, ktorými ste sa registrovali do stávkových kancelárií.

Registrácia v Skrill Slovensko 
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Skrill.com/cz/

Ako funguje Skrill / Moneybookers?

Do elektronickej peňaženky Skrill musíte najskôr poslať peniaze z vášho bankového účtu a až potom môžete posielať peniaze súkromným osobám, ktoré majú zriadené účty Skrill / Moneybookers alebo do rôznych spoločností ako sú internetové stávkové kancelárie.

Peniaze môžete posielať aj na e-mailové adresy, na ktoré ešte nie sú zriadené Skrill účty. Ihneď po vytvorení účtu s takýmto e-mailom budú peniaze pripísané na daný Skrill účet. V takomto prípade je potrebné si Skrill / Moneybookers účet vytvoriť do 14 dní odo dňa odoslania peňazí, inak sa peniaze vrátia odosielateľovi.

Ďalšia zmena: Bolo oznámené, že od 3.11. 2020 sa nebudú zatiaľ vykonávať žiadne zmeny. Všetko ide zatiaľ po starom. Nižšie si môžete pozrieť čo by sa malo v budúcnosti meniť.

Skrill bude po zmenách rozlišovať dve zákaznícke úrovne! 
 • Užívateľa Skrill,
 • overený užívateľ Skrill.

V prípade, že ste iba užívateľ Skrillu, budete platiť pri prevodoch medzi Skrill účtami poplatok 2.99% za transakciu. Aby ste sa stali overeným užívateľom Skrillu, musíte vykonať nasledujúce kroky: 

 • Vykonať aspoň jeden vklad (neplatí cez NETELLER, paysafecard alebo bitpay),
 • plne overiť účet Skrill,
 • stiahnuť aplikáciu Skrill.

Okrem toho zruší aj úroveň Bronze VIP, takže minimálna hodnota pre splnenie prahovej hodnoty VIP 15.000 € pre úroveň SILVER VIP.

Vklad peňazí na Skrill / Moneybookers účet

Vklad peňazí do Skrill je možný bankovým prevodom alebo kreditnou kartou. Skrill / Moneybookers má zriadený slovenský bankový účet, takže prevod peňazí by mal prebehnúť do pár dní. Bankový prevod je bez poplatkov. Pri kreditnej karte je vklad okamžitý ale spoplatnený!

Posielanie peňazí zo Skrill / Moneybookers do stávkových kancelárií

Na webových stránkach stávkovej kancelárie v sekcii „Vklady“ kliknite na Skrill, následne zadajte peňažnú čiastku, ktorú chcete vložiť. Potom budete presmerovaný cez zabezpečenú stránku na Skrill / Moneybookers, kde je potrebné zadať e-mailovú adresu a heslo do vášho Skrill účtu. Po potvrdení vám budú peniaze na hráčsky účet pripísané okamžite.

Zasielanie peňazí zo stávkových kancelárií do Skrill / Moneybookers

Postup pri vyberaní peňazí zo stávkovej kancelárie je podobný ako pri vklade s tým rozdielom, že v stávkovej kancelárii kliknite na sekciu „Výbery“. Všetky peniaze, ktoré ste vložili do stávkových kancelárií cez Skrill / Moneybookers, je možné vybrať len na e-mailovú adresu, cez ktorú ste peniaze posielali (existujú však aj výnimky).

Posielanie peňazí medzi Skrill účtami

Peniaze zo svojho Skrill účtu môžete poslať na iný Skrill účet. Stačí zadať Skrill e-mail človeka, ktorému chcete poslať peniaze a výšku sumy. Poplatok za túto transakciu je 1,45 % z prevádzanej čiastky, ale minimálne 0,5 EUR (maximum je bez limitu).

Prevod peňazí prostredníctvom Skrill

Okrem posielania peniaze medzi Skrill účtam ako aj výberom na váš bankový účet, ponúka Skrill službu Money Transfer (Prevod peňazí). Táto služba umožňuje poslať peniaze z vašej kreditnej resp. debetnej karty v banke komukoľvek v ktorejkoľvek krajine. Skrill v tomto prípade slúži ako sprostredkovateľ. Aké má výhody táto služba oproti klasickým bankovým prevodom? Skrill pôsobí celosvetovo a jeho hlavnou výhodou je rýchlosť. Niekedy dokážete takto poslať peniaze niekomu z iného kontinentu aj do pár hodín. Pri medzinárodných prevodoch je táto služba zadarmo a pri tuzemských prevodoch sa platí poplatok vo výške 2%. 

Výber peňazí zo Skrill / Moneybookers

Peniaze je možné vybrať šekom, kreditnou kartou alebo bankovým prevodom. Výber peňazí zo Skrill je spoplatnený.

UpozorneniePoužívanie elektronickej peňaženky Skrill je pre osobné účely bezplatné, ak sa za posledných 12 mesiacov do svojho účtu prihlásite alebo uskutočníte transakciu. V opačnom prípade bude mesačný poplatok za vedenie Skrill účtu 5 EUR odpočítavaný dovtedy, pokiaľ to zostatok na Skrill účte umožní.
Nie je vám niečo jasné? Opýtajte sa na našom fóre o online peňaženke Skrill. Odpoveď zaručená!
Stávkové kancelárie podporujúce Skrill
Stávková kancelária Vklad Výber
Poplatok Trvanie Min. vklad Poplatok Trvanie Min. výber
Zadarmo Okamžite 40 € Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 40 €
Zadarmo Okamžite 10 € Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 10 €
Zadarmo Okamžite 5 €

Poplatky v Skrill / Moneybookers

Vklady na Skrill účet:

 • Platobné karty (VISA, MasterCard) vrátane (AMEX, Diners Club, JCB): 1%
PoznámkaMasterCard je možné používať iba na prevod peňazí alebo na predplatené karty (vložené peniaze cez MasterCard do Skrillu, nie je možné používať na vklady obchodníkom a tam patria aj stávkové). Ak budete využívať Skrill ako sprostredkovateľa platieb, tak je možné používať aj MasterCard a vkladať tak peniaze priamo do stávkových kancelárií.  
 • Bankový prevod: 1%
 • Zrýchlený bankový prevod (Fast Bank Transfer cez Trustly): 1%
 • Paysafecard: 1% (maximálny vklad 1.000 €)
 • Neteller: 1% (maximálny vklad 500 €)
 • Paysafecash: 1% (maximálny vklad 900 €)
 • Bitcoin & Bitcoin Cash: 1% (maximálny vklad 500 €)

Upozornenie

MasterCard môže byť v Skrille použitá iba na prevod peňazí a predplatené karty. Ak vložíte do peňaženky Skrill peniaze prostredníctvom karty MasterCard, tieto peniaze nemôžete ďalej posielať obchodníkom (napr. do stávkových kancelárií). Skrill však dokáže fungovať aj ako sprostredkovateľ a vtedy je možné kartu MasterCard použiť. Funguje to tak, že v stávkovej kancelárii zvolíte vklad cez Skrill, zadajte sumu a potvrďte. Následne budete presmerovaný na Skrill, kde budete musieť zadať heslo. Po potvrdení uvidíte váš zostatok na účte, ale hore si môžete zvoliť platbu kartou. Potom stačí už len kliknúť na novú kartu – zadať údaje – a potvrdiť. Skrill vám za takúto transakciu nebude účtovať žiadny poplatok. Samotná karta MasterCard sa nedá registrovať na Skrill účte, ale to nemá žiadny vplyv na sprostredkovanie platieb kartou cez Skrill.

Upozornenie (v ponuke platobných metód chýba Skrill): Hráčom sa nemusí ukazovať možnosť vkladu cez Skrill v stávkovej kancelárii. Môže to byť spôsobené zmenou obchodných podmienok. Aby ste aktivovali Skrill, tak budete musieť najprv vložiť ľubovoľnú čiastku prostredníctvom vašej platobnej karty. Po tomto kroku by mal byť Skrill na vašom hráčskom účte aktívny. V každej spoločnosti to môže fungovať inak.

Odporúčanie: Ak sa rozhodnete hrať v stávkovej kancelárii, kde ste pred použitím Skrill museli urobiť cez vašu platobnú kartu minimálny vklad, tak potom odporúčame všetky tieto peniaze najprv prehrať. Dôležité je, aby ste pred vaším prvým vkladom cez Skrill mali na účte stav 0,0 €. Následne tak budete môcť pre vklad aj výber použiť Skrill. Jednoducho, pred prvým vkladom cez Skrill je potrebné, aby ste na vašom hernom účte nemali žiadne finančné prostriedky. Keby to tak nebolo, tak časť výberu by musela ísť na bankový účet a časť na Skrill. Takto budete môcť všetky peniaze vybrať na Skrill.

Posielanie peňazí do stávkových kancelárií je vo väčšine prípadov zadarmo. Je potrebné sa oboznámiť s  podmienkami každej stávkovej kancelárie. V prípade zaslania peňazí súkromnej osobe je poplatok 1.45% z prevádzanej čiastky (min. 0,5 €), ale maximum je bez limitu.

Služba Money Transfer: Medzinárodné prevody (bez poplatku) a tuzemské prevody (2%).

Výbery zo Skrill účtu:
Kreditné karty (VISA): 7.5%
Bankový prevod: 5,5 EUR
Výber z bankomatu (ak ste majiteľom karty Skrill Prepaid MasterCard): 1.75%

Viac informácií nájdete na stránke skrill.com v sekcii „Osobný – Poplatky a dostupnosť“.

Limity v Skrill / Moneybookers

Limity* sa pohybujú do 10.000 €. Ak ste však VIP zákazník, nebudete obmedzovaný žiadnymi limitmi (VIP zákazníkom sa stanete automaticky pri určitom obrate). Stav svojho limitu** si po prihlásení môžete overiť v sekcii „Nastavenie – Limity účtu“.

Limit je možné zvýšiť nasledujúcimi spôsobmi:

 • Na váš Skrill / Moneybookers účet pošlete malú peňažnú čiastku (pár EUR), ktorú vám zvolí Skrill. Po pripísaní peňažnej čiastky na účet, Skrill porovná číslo bankového účtu, z ktorého čiastka prišla s tým, ktoré bolo uvedené pri registrácii – v prípade zhody je tento účet overený.
 • Zvýšenie limitu prostredníctvom kreditnej karty. Pri tejto metóde navýšenia limitu vám bude z kreditnej karty strhnutá čiastka 2 EUR.
 • Verifikácia adresy: Skrill / Moneybookers vám zašle poštou kód. Ak tento kód zadáte po prihlásení („Nastavenie – Osobné údaje“), bude vaša adresa akceptovaná a limit navýšený.

*Maximálna peňažná čiastka, ktorú môžete poslať na ďalší Skrill účet v jednej transakcii.
**Maximálna peňažná čiastka, ktorú môžete vybrať alebo poslať na ďalšie Skrill účty za 90 dní.

Skúsenosti so Skrill

Vaše otázky a skúsenosti s peňaženkou SkrillAk sa chcete niečo opýtať ohľadom Skrill, navštívte naše fórum, kde nájdete aj skúsenosti ostatných užívateľov tejto internetovej peňaženky.

Platobná karta Skrill Prepaid MasterCard

Platobná karta Skrill Prepaid MasterCard

Po zaregistrovaní Skrill účtu môžete požiadať o vydanie platobnej karty Skrill Prepaid MasterCard, ktorá je previazaná s vaším Skrill účtom. Platobná karta Skrill je dostupná v menách EUR, GBP, USD alebo PLN. Poplatok za vedenie karty Skrill Prepaid MasterCard je 10 EUR ročne, ktorý je odčítaný z vášho Skrill účtu raz za rok.

Denný limit pre reštaurácie, obchody ako aj online transakcie je 2.700 EUR. Peniaze môžete vybrať z ktoréhokoľvek bankomatu, avšak pri bankomate je denný limit 900 EUR. Poplatok pri výbere z bankomatu v tuzemsku ale aj v zahraničí je 1.75 %.

Skrill VIP

Elektronická peňaženka Skrill ponúka pre svojich zákazníkov aj VIP program, kde podľa obratu peňazí za posledné 3 mesiace budete zaradení do konkrétneho levelu.

Vo VIP Skrill existujú 4 levely
 • BRONZE (obrat min. 6.000 EUR / 3 mesiace)
 • SILVER (obrat min. 15.000 EUR / 3 mesiace)
 • GOLD (obrat min. 45.000 EUR / 3 mesiace)
 • DIAMOND (obrat min. 90.000 EUR / 3 mesiace)

Ak ste členom Skrill VIP, tak máte množstvo výhod ako neustálu zákaznícku podporu, exkluzívne akcie alebo predplatenú platobnú kartu MasterCard zadarmo. Podľa konkrétneho levelu sú potom ďalšie rozdiely v dennom limite na karte, v poplatkoch (vrátane nižšieho poplatku pri prevode z cudzej meny) ako aj možnosť mať viacero Skrill účtov v rôznych menách.

Mobilná aplikácia Skrill

Mobilná aplikácia Skrill
Pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS (iPhone) má Skrill k dispozícii mobilnú aplikáciu s ktorou môžete prijímať a posielať peniaze kdekoľvek a kedykoľvek.
Výhody mobilnej aplikácie Skrill
 • Prístup k vašim peniazom odkiaľkoľvek
 • Jednoduchý a bezpečný prístup k vášmu Skrill účtu prostredníctvom päťmiestneho PIN kódu
 • Posielanie a prijímanie peňazí
 • Prehľad platieb – história účtu
 • Zostatok na účte + zostatok vernostných bodov
 • Upozornenia o prijatých platbách
 • Rýchle prepínanie medzi Skrill účtami (len pre VIP zákazníkov)

Vernostný program Skrill Knect

Na konci novembra 2019 spoločnosť Skrill spustila nový vernostný program pre všetkých užívateľov, ktorí majú aktívny Skrill účet (Skrill account) – Skrill Knect. V marci 2020 bol zavedený zoznam vylúčených obchodníkov, ktorý nájdete po prihlásení do Skrill účtu (kliknete na „KNECT“, potom „získajte body“ a pri prevode obchodníkov kliknete na „platia výnimky“). Medzi takýchto obchodníkov, ktorý sú vylúčený z vernostného programu patrí napr. spoločnosť Bet365. Vernostné body taktiež nezískate, ak budete vkladať cez NETELLER, paysafecard alebo bitpay.

Skrill Knect je špeciálny vernostný program spoločnosti Skrill, vďaka ktorému získavate odmenu vo forme bodov za každú transakciu uskutočnenú pomocou Skrill-u. Získané body môžete následne využiť a vymeniť ich za rôzne odmeny a darčeky.

Bonusové body získate za všetky pohyby na vašom Skrill účte uskutočnené v rámci 7 skupín transakcií. V tabuľke nižšie nájdete informáciu o tom, aká odmena vám bude pripísaná za každú transakciu v závislosti od typu transakcie a jej objemu.

Odmeny za transakcie
TransakciaOdmena
Vklad 1€ = 1 bod
Výber 1€ = 1 bod
Transakcie pomocou Skrill Prepaid Mastercard 1€ = 1 bod
Poslanie peňazí inému držiteľovi účtu Skrill 1€ = 0,5 bodu
Prevod obchodníkovi 1€ = 0,25 bodu
Nákup podielu v jednej alebo viacerých podporovaných kryptomenách 1€ = 1 bod
Predaj podielu v jednej alebo viacerých podporovaných kryptomenách 1€ = 1 bod
Prevod podielu/podielov v jednej alebo viacerých podporovaných kryptomenách 1€ = 0,5 bod

Čo je najlepšie na vernostnom programe Skrill Knect? Zapojiť sa môžete úplne zadarmo a vernostný program je dostupný pre každého klienta, ktorý používa elektronickú peňaženku Skrill – nie je dostupný iba pre klientov s hodnosťou VIP! 

Ako sa zapojiť do programu Skrill Knect?

Ak sa chcete zapojiť do vernostného programu spoločnosti Skrill, je potrebné splniť iba 2 požiadavky a postupovať podľa nasledujúcich krokov.

Požiadavky, ktoré musíte splniť:
 1. Program Knect musí byť dostupný vo vašej krajine (pre Skrill Slovensko je vernostný program dostupný)
 2. Je potrebné mať aktívny a plne overený Skrill účet

V prípade, že účet aktívne využívate a máte ho plne overený, postup je nasledovný:

 1. Prihláste sa do svojho skrill účtu (cez Skrill login)
 2. Kliknite na položku „Knect“ v bočnom menu
 3. Prihláste sa do vernostného programu
 4. Využívajte Skrill na svoje transakcie a získavajte vernostné body
 5. Získané body vymeňte za odmeny

Primárne môžete vaše vernostné body vymeniť za peniaze, čas od času sa ale stretnete s novými odmenami a ponukami, ktoré môžete využiť.

Preto odporúčame sledovať emailovú schránku, prípadne ďalšie informačné kanály spoločnosti Skrill (Facebook, Twitter, Instagram), aby ste pre seba získali tie najlepšie odmeny.

Upozornenie

Za jednu transakciu môžete získať najviac 1 000 bodov do programu Knect. Ak teda vložíte na svoj skrill účet 1.000 €, dostanete 1 000 bodov. Ak vložíte na svoje konto 1.500 €, stále bude vaša odmena vo výške 1000 bodov.

Maximálny počet bodov, ktoré môžete získať za kalendárny mesiac je 500 000.

V tabuľke nižšie si môžete pozrieť vaše odmeny v závislosti od získaných bodov.

Odmeny za získané body
Počet získaných bodovOdmena
10 000 10 €
30 000 30 €
50 000 50 €
75 000 75 €
175 000 175 €

Skrill je právom najobľúbenejšou internetovou peňaženkou medzi hráčmi a nový vernostný program Skrill Knect len potvrdzuje, že Skrill (Moneybookers) je na prvom mieste zaslúžene. Je skvelé, že klienti môžu získať ďalšie výhody za to, že túto e-peňaženku aktívne využívajú a nepotrebujú pritom splniť rôzne zložité podmienky alebo mať VIP hodnosť.

Internetová peňaženka Skrill v skratke

Je Skrill v slovenčine?
Nie, ale je v českom jazyku.

Má Skrill slovenskú zákaznícku podporu?
Nie, ale má českú podporu. Má aj telefonickú českú podporu. 

V akých menách si môžem založiť Skrill / Moneybookers účet?
V množstve. Jednou z nich je EUR.

Vklad a výber do a zo stávkovej kancelárie
Bez poplatkov a takmer okamžite.

Poplatok za prevod z jedného Skrill účtu na druhý Skrill účet
1.45% (min. 0,5 EUR a max. bez limitu)

Prevody, ktoré v priebehu 14 dní nebudú akceptované, sa vracajú naspäť odosielateľovi.

Aký kurz sa využíva pri platbách v cudzej mene?
Denný kurz európskej centrálnej banky (ako ochrana pred rizikom spojeným s poklesom kurzu sa účtuje 3.99 % z celkovej sumy).

Počet užívateľov Skrill / Moneybookers
Viac ako 35.000.000.

Je možné získať platobnú kartu Skrill Prepaid MasterCard?
Áno, ale za ročný poplatok 10 EUR.

V akej mene môže byť karta Skrill Prepaid MasterCard?
EUR, GBP, USD, PLN.

Čo môžem robiť s kartou Skrill Prepaid MasterCard?
Môžete uskutočňovať platby v reštauráciách, obchodoch ako aj online (všetky transakcie sú zadarmo). Taktiež môžete vyberať peniaze zo Skrill účtu cez bankomat (každý výber bankomatu stojí 1.75%). Pri prevode do cudzej meny sa účtuje poplatok 3.99%.

Aké sú limity na karte Skrill Prepaid MasterCard?
Denný limit pre reštaurácie, obchody ako aj online transakcie je 2.700 EUR, ale pri výbere z bankomatu je denný limit 900 €.

Platím za Skrill, ak ho nepoužívam?
Ak sa neprihlásite do vášho Skrill účtu v priebehu 12 po sebe idúcich mesiacov, tak vám bude účtovaný poplatok vo výške 5 €/mesiac ak je na vašom účte zostatok. 

Založte si bezplatné Skrill konto
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Skrill.com/cz/

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Čo je Skrill?

Skrill / Moneybookers je najobľúbenejšia a najlepšia elektronická peňaženka. Len vďaka e-mailovej adrese môžete posielať peniaze z vášho Skrill účtu do ktorejkoľvek spoločnosti na internete, ktorá akceptuje Skrill ako platobnú metódu.

2️⃣ Ako funguje Skrill?

Prvým krokom je poslanie peňazí z vášho bankového účtu na vaše Skrill konto. Po pripísaní peňazí už stačí iba vďaka Skrill / Moneybookers poslať peniaze rýchlo a jednoducho do spoločnosti, kde potrebujete – napr. do stávkových kancelárií.

3️⃣ Ako prebieha dobitie elektronickej peňaženky Skrill?

Dobitie elektronickej peňaženky Skrill je možné kreditnou kartou alebo bankovým prevodom. Bankový prevod trvá síce pár dní, ale Skrill poplatky vám nebudú účtované. Naopak dobitie Skrill účtu kreditnou kartou je okamžité, ale spoplatnené.

4️⃣ Je Skrill v slovenčine a má zákaznícku podporu?

Skrill nemá slovenskú jazykovú mutáciu, existuje ale český preklad. Rovnako má českú zákaznícku podporu.
Online peňaženka Skrill (Moneybookers) – recenzia od aktualizovaná

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku na ME vo futbale a získajte 50 € + 50€!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť. Teraz navyše získaš ďalších 50 € ako kredit + 50 Free spins do kasína!

DOXXbet bonus

Vložte 10 € získajte až 180 €!

Ak pretipuješ 10 € každý deň počas EURO 2020, tak DOXXbet ti dá automaticky 5 € voľnú stávku.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu