Online peňaženka Skrill (Moneybookers) – vy ju ešte nemáte?

Skrill SK ePeňaženka – recenzia a Návod ako založiť účet

Čo je Skrill?

Skrill / Moneybookers je najlepšia internetová peňaženka, ktorá umožňuje pomocou e-mailovej adresy posielať peniaze zo Skrill účtu do ktorejkoľvek spoločnosti na internete, ktorá platobnú metódu Skrill akceptuje. Online platby s e-peňaženkou Skrill / Moneybookers sú jednoduché, rýchle, bezpečné a bez poplatkov. Skrill má viac ako 35 miliónov užívateľov z celého sveta, čo hovorí o veľkej obľúbenosti tejto služby. Skrill / Moneybookers je akciová spoločnosť sídliaca v Londýne, ktorá podlieha britskému a európskemu právu a zároveň je kontrolovaná Úradom pre finančný dohľad Veľkej Británie.

e-Peňaženka SkrillStránky Skrill.com sú kompletne v češtine a k dispozícii je aj česká podpora. Založenie Skrill účtu je zadarmo. Na účte sú k dispozícii informácie o všetkých platbách, ktoré ste so Skrill uskutočnili. Výber peňazí sa dá uskutočniť bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo šekom. Peniaze zo Skrill / Moneybookers môžete vyberať aj cez bankomat prostredníctvom platobnej karty Skrill Prepaid MasterCard, o ktorú môžete požiadať. S touto kartou môžete platiť v obchodoch ale aj na internete.

Internetová peňaženka Skrill spĺňa požiadavky na zabezpečenie platieb na úrovni PCI-DSS Level 1. Čo to znamená? Šifrovanie, zabezpečenie a fyzická ochrana dát spĺňa tie najvyššie štandardy v oblasti financií.
Hodnotenie: 5 z 5

Výhody e-peňaženky Skrill / Moneybookers

 • Jednoduchosť – na posielanie peňazí vám stačí e-mailová adresa a heslo k Skrill účtu.
 • Rýchlosť – peniaze cez Skrill posielate a prijímate v reálnom čase, teda okamžite resp. v priebehu pár sekúnd.
 • Bezpečnosť – internetová peňaženka Skrill / Moneybookers splňuje najvyššie bezpečnostné štandardy v oblastí financií a dosahuje bezpečnosť banky.
 • Voľnosť – so Skrill môžete posielať (prijímať) peniaze do (z) celého sveta.
 • ePeňaženka Skrill je v češtine
 • možnosť požiadať o platobnú kartu Skrill Prepaid MasterCard
 • vernostný program Skrill VIP
 • mobilná aplikácia Skrill

Nevýhody

 • poplatky pri vkladoch a výberoch
 • overenie totožnosti po založení Neteller účtu (kvôli bezpečnosti)

Založenie Skrill / Moneybookers účtu

Internetová peňaženka Skrill

Na webovej stránke skrill.com sa môžete bezplatne zaregistrovať. Pri registrácii zadávajte iba pravdivé informácie! Po registrácii budete mať e-mailové adresy rozdelené na primárne a sekundárne, pričom e-mail označený ako primárny (zadaný pri registrácii) bude váš prihlasovací do Skrill. Tento primárny e-mail neodporúčame zadávať pri registrácii do stávkových kancelárií (znižujete riziko zneužitia vášho účtu Skrill). Váš e-mail na hráčskom účte v stávkovej kancelárii a účte Skrill musí byť rovnaký, preto si ako sekundárne e-maily pridajte všetky tie, ktorými ste sa registrovali do stávkových kancelárií.

Ako funguje Skrill / Moneybookers?

Do elektronickej peňaženky Skrill musíte najskôr poslať peniaze z vášho bankového účtu a až potom môžete posielať peniaze súkromným osobám, ktoré majú zriadené účty Skrill / Moneybookers alebo do rôznych spoločností ako sú internetové stávkové kancelárie.

Peniaze môžete posielať aj na e-mailové adresy, na ktoré ešte nie sú zriadené Skrill účty. Ihneď po vytvorení účtu s takýmto e-mailom budú peniaze pripísané na daný Skrill účet. V takomto prípade je potrebné si Skrill / Moneybookers účet vytvoriť do 14 dní odo dňa odoslania peňazí, inak sa peniaze vrátia odosielateľovi.

Vklad peňazí na Skrill / Moneybookers účet

Vklad peňazí do Skrill je možný bankovým prevodom alebo kreditnou kartou. Skrill / Moneybookers má zriadený slovenský bankový účet, takže prevod peňazí by mal prebehnúť do pár dní. Bankový prevod je bez poplatkov. Pri kreditnej karte je vklad okamžitý ale spoplatnený!

Posielanie peňazí zo Skrill / Moneybookers do stávkových kancelárií

Na webových stránkach stávkovej kancelárie v sekcii „Vklady“ kliknite na Skrill, následne zadajte peňažnú čiastku, ktorú chcete vložiť. Potom budete presmerovaný cez zabezpečenú stránku na Skrill / Moneybookers, kde je potrebné zadať e-mailovú adresu a heslo do vášho Skrill účtu. Po potvrdení vám budú peniaze na hráčsky účet pripísané okamžite.

Zasielanie peňazí zo stávkových kancelárií do Skrill / Moneybookers

Postup pri vyberaní peňazí zo stávkovej kancelárie je podobný ako pri vklade s tým rozdielom, že v stávkovej kancelárii kliknite na sekciu „Výbery“. Všetky peniaze, ktoré ste vložili do stávkových kancelárií cez Skrill / Moneybookers, je možné vybrať len na e-mailovú adresu, cez ktorú ste peniaze posielali (existujú však aj výnimky).

Posielanie peňazí medzi Skrill účtami

Peniaze zo svojho Skrill účtu môžete poslať na iný Skrill účet. Stačí zadať Skrill e-mail človeka, ktorému chcete poslať peniaze a výšku sumy. Poplatok za túto transakciu je 1,45% z prevádzanej čiastky, ale minimálne 0,5 EUR (maximum je bez limitu).

Výber peňazí zo Skrill / Moneybookers

Peniaze je možné vybrať šekom, kreditnou kartou alebo bankovým prevodom. Výber peňazí zo Skrill je spoplatnený.

UpozorneniePoužívanie elektronickej peňaženky Skrill je pre osobné účely bezplatné, ak sa za posledných 12 mesiacov do svojho účtu prihlásite alebo uskutočníte transakciu. V opačnom prípade bude mesačný poplatok za vedenie Skrill účtu 1 EUR odpočítavaný dovtedy, pokiaľ to zostatok na Skrill účte umožní.
Nie je vám niečo jasné? Opýtajte sa na našom fóre o online peňaženke Skrill.
Odpoveď zaručená!
Stávkové kancelárie podporujúce Skrill
Stávková kancelária Vklad Výber
Poplatok Trvanie Min. vklad Poplatok Trvanie Min. výber
Zadarmo Okamžite 40 € Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 40 €
Zadarmo Okamžite 10 € Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 10 €
Zadarmo Okamžite 5 € - - -

Poplatky v Skrill / Moneybookers

Vklady na Skrill účet:

Kreditné karty (VISA) vrátane (AMEX, Diners Club, JCB): 1%
MasterCard nie je k dispozícii od 1.2.2018, ale ak budete využívať Skrill ako sprostredkovateľa platieb, tak je možné používať aj MasterCard a vkladať tak peniaze jednoducho do stávkových kancelárií.  
Bankový prevod: 1%
Zrýchlený bankový prevod (Fast Bank Transfer cez Trustly): 1%
Paysafecard: 1% (maximálny vklad 1.000 EUR)
Neteller: 1% (maximálny vklad 500 EUR)
Paysafecash: 1% (maximálny vklad 900 EUR)
Bitcoin & Bitcoin Cash : 1% (maximálny vklad 500 EUR)

Upozornenie
Cez platobnú kartu MasterCard už nie je možné dobíjať účet Skrill. Platí od 1.2.2018 a iba pre občanov zo Slovenskej republiky. Skrill však dokáže fungovať aj ako sprostredkovateľ a vtedy je možné kartu MasterCard použiť. Otestované je to na spoločnosti Bet365. Funguje to tak, že v Bet365 zvolíte vklad cez Skrill, zadajte sumu a potvrďte. Následne budete presmerovaný na Skrill, kde budete musieť zadať heslo. Po potvrdení uvidíte váš zostatok na účte, ale hore si môžete zvoliť platbu kartou. Potom stačí už len kliknúť na novú kartu – zadať údaje – a potvrdiť. Skrill vám za takúto transakciu nebude účtovať žiadny poplatok. Samotná karta MasterCard sa nedá registrovať na Skrill účte, ale to nemá žiadny vplyv na sprostredkovanie platieb kartou cez Skrill. 

Posielanie peňazí do stávkových kancelárií je vo väčšine prípadov zadarmo. Je potrebné sa oboznámiť s  podmienkami každej stávkovej kancelárie. V prípade zaslania peňazí súkromnej osobe je poplatok 1,45% z prevádzanej čiastky (min. 0,5 EUR), ale maximum je bez limitu.

Výbery zo Skrill účtu:
Kreditné karty (VISA): 7,5%
Bankový prevod: 5,5 EUR
Výber z bankomatu (ak ste majiteľom karty Skrill Prepaid MasterCard): 1,75%

Viac informácií nájdete na stránke skrill.com v sekcii „Osobný – Poplatky a dostupnosť“.

Limity v Skrill / Moneybookers

Limity* sa pohybujú do 10.000 EUR. Ak ste však VIP zákazník nebudete obmedzovaný žiadnymi limitmi (VIP zákazníkom sa stanete automaticky pri určitom obrate). Stav svojho limitu** si po prihlásení môžete overiť v sekcii „Nastavenie – Limity účtu“.

Limit je možné zvýšiť nasledujúcimi spôsobmi:

 • Na váš Skrill / Moneybookers účet pošlete malú peňažnú čiastku (pár EUR), ktorú vám zvolí Skrill. Po pripísaní peňažnej čiastky na účet, Skrill porovná číslo bankového účtu, z ktorého čiastka prišla s tým, ktoré bolo uvedené pri registrácii – v prípade zhody je tento účet overený.
 • Zvýšenie limitu prostredníctvom kreditnej karty. Pri tejto metóde navýšenia limitu vám bude z kreditnej karty strhnutá čiastka 2 EUR.
 • Verifikácia adresy: Skrill / Moneybookers vám zašle poštou kód. Ak tento kód zadáte po prihlásení („Nastavenie – Osobné údaje“), bude vaša adresa akceptovaná a limit navýšený.

*Maximálna peňažná čiastka, ktorú môžete poslať na ďalší Skrill účet v jednej transakcii.
**Maximálna peňažná čiastka, ktorú môžete vybrať alebo poslať na ďalšie Skrill účty za 90 dní.

Skúsenosti so Skrill

Vaše otázky a skúsenosti s peňaženkou SkrillAk sa chcete niečo opýtať ohľadom Skrill, navštívte naše fórum, kde sa dočítate aj skúsenosti ostatných užívateľov tejto internetovej peňaženky.

Platobná karta Skrill Prepaid MasterCard

Platobná karta Skrill Prepaid MasterCard

Po zaregistrovaní Skrill účtu môžete požiadať o vydanie platobnej karty Skrill Prepaid MasterCard, ktorá je previazaná s vaším Skrill účtom. Platobná karta Skrill je dostupná v menách EUR, GBP, USD alebo PLN. Poplatok za vedenie karty Skrill Prepaid MasterCard je 10 EUR ročne, ktorý je odčítaný z vášho Skrill účtu raz za rok.

Denný limit pre reštaurácie, obchody ako aj online transakcie je 2.700 EUR. Peniaze môžete vybrať z ktoréhokoľvek bankomatu, avšak pri bankomate je denný limit 900 EUR. Poplatok pri výbere z bankomatu v tuzemsku ale aj v zahraničí je 1,75%.

Skrill VIP

Elektronická peňaženka Skrill ponúka pre svojich zákazníkov aj VIP program, kde podľa obratu peňazí za posledné 3 mesiace budete zaradený do konkrétneho levelu.

Vo VIP Skrill existujú 4 stupne levelov:

 • BRONZE (obrat min. 6.000 EUR / 3 mesiace)
 • SILVER (obrat min. 15.000 EUR / 3 mesiace)
 • GOLD (obrat min. 45.000 EUR / 3 mesiace)
 • DIAMOND (obrat min. 90.000 EUR / 3 mesiace)

Ak ste členom Skrill VIP, tak máte množstvo výhod ako neustálu zákaznícku podporu, exkluzívne akcie alebo predplatenú platobnú kartu MasterCard zadarmo. Podľa konkrétneho levelu sú potom ďalšie rozdiely v dennom limite na karte, v poplatkoch (vrátane nižšieho poplatku pri prevode z cudzej meny) ako aj možnosť mať viacero Skrill účtov v rôznych menách.

Mobilná aplikácia Skrill

Mobilná aplikácia Skrill
Pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS (iPhone) má Skrill k dispozícii mobilnú aplikáciu s ktorou môžete prijímať a posielať peniaze kdekoľvek a kedykoľvek.
Výhody mobilnej aplikácie Skrill
 • Prístup k vašim peniazom odkiaľkoľvek
 • Jednoduchý a bezpečný prístup k vášmu Skrill účtu prostredníctvom päťmiestneho PIN kódu
 • Posielanie a prijímanie peňazí
 • Prehľad platieb – história účtu
 • Zostatok na účte + zostatok vernostných bodov
 • Upozornenia o prijatých platbách
 • Rýchle prepínanie medzi Skrill účtami (len pre VIP zákazníkov)

Internetová peňaženka Skrill v skratke

Je Skrill v slovenčine?
Nie, ale je v českom jazyku.

Má Skrill slovenskú zákaznícku podporu?
Nie, ale má českú podporu. Má aj telefonickú českú podporu. 

V akých menách si môžem založiť Skrill / Moneybookers účet?
V množstve. Jednou z nich je EUR.

Vklad a výber do a zo stávkovej kancelárie
Bez poplatkov a takmer okamžite.

Poplatok za prevod z jedného Skrill účtu na druhý Skrill účet
1,45% (min. 0,5 EUR a max. bez limitu)

Prevody, ktoré v priebehu 14 dní nebudú akceptované, sa vracajú naspäť odosielateľovi.

Aký kurz sa využíva pri platbách v cudzej mene?
Denný kurz európskej centrálnej banky (ako ochrana pred rizikom spojeným s poklesom kurzu sa účtuje 3,99 % z celkovej sumy).

Počet užívateľov Skrill / Moneybookers
Viac ako 35.000.000.

Je možné získať platobnú kartu Skrill Prepaid MasterCard?
Áno, ale za ročný poplatok 10 EUR.

V akej mene môže byť karta Skrill Prepaid MasterCard?
EUR, GBP, USD, PLN.

Čo môžem robiť s kartou Skrill Prepaid MasterCard?
Môžete uskutočňovať platby v reštauráciách, obchodoch ako aj online (všetky transakcie sú zadarmo). Taktiež môžete vyberať peniaze zo Skrill účtu cez bankomat (každý výber bankomatu stojí 1,75%). Pri prevode do cudzej meny sa účtuje poplatok 3,99%.

Aké sú limity na karte Skrill Prepaid MasterCard?
Denný limit pre reštaurácie, obchody ako aj online transakcie je 2.700 EUR, ale pri výbere z bankomatu je denný limit 900 EUR.

Platím za Skrill ak ho nepoužívam?
Ak sa neprihlásite do vášho Skrill účtu v priebehu 12 po sebe idúcich mesiacov, tak vám bude účtovaný poplatok vo výške 5 EUR/mesiac ak je na vašom účte zostatok. 
Skrill (Moneybookers) recenzia od aktualizovaná

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

no ved to sú tzv. ePlatby - okamžité bankové prevody. a už ti prišli money...
Bankový účet v EUR, platba v USD
No ja som tam hrával, ale teraz čo som čítal a aj pozeral, tak tam dosť...
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365