Športové tipovanie na internete – výhody, nevýhody, live stávky, športové prenosy, mobilné stávkovanie, stávkové kancelárie

Zaujímate sa o online tipovanie zápasov a stávky cez internet? Zistite aké sú výhody a nevýhody stávkovania na internete alebo aké online stávkové kancelárie máme na Slovensku.

Tipovanie zápasov a stávky

Online tipovanie na šport sa začalo viac rozširovať v roku 1998 a v súčasnosti jeho popularita naďalej rastie. Tipovanie cez internet prináša v porovnaní so stávkovaním v kamenných pobočkách stávkových kancelárií samé výhody! Vo väčšine prípadov je stávkovanie online bez manipulačných poplatkov, pričom najväčšia výhoda tipovania zápasov na internete spočíva vo vybraní najvyššieho kurzu! Stávkovanie na najvyššie kurzy vám umožňuje maximalizovať zisk. Ak ste úplný začiatočník, odporúčame prečítať návod ako začať tipovať na internete, kde je rozpísané krok za krokom ako začať stávkovať online. Každá stávková kancelária ponúka rôzne možnosti zostavenia tiketov. Na stránke druhy stávok sa dočítate o rôznych možnostiach podania tiketu ako aj zaujímavých stávkach. Pri tipovaní športových výsledkov na internete sa môžete stretnúť s rôznymi pojmami, ktoré ste ešte nepočuli alebo nevideli. Z toho dôvodu odporúčame prečítať slovník stavkára, ktorý vám objasní množstvo pojmov používaných v online stávkovaní.

Odporúčané stávkové kancelárie
Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
8,8 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 30 €

Najnovšie aktuality stávkových kancelárií

Ďaľšie novinky zo stávkovania

Výhody tipovania cez internet

 • Stávkovanie cez internet ponúka stávky takmer na všetko (stávkovanie na šport, víťaza volieb a pod.)
 • Tipovanie bez manipulačných poplatkov
 • Stávkovanie v renomovaných stávkových kanceláriách
 • Bonusy pre nových aj existujúcich zákazníkov
 • Live tipovanie – stávkovanie počas zápasu
 • Živé prenosy z množstva športových zápasov
 • Podanie stávky z pohodlia vášho domova
 • Mobilné stávkovanie (k dispozícii sú aj mobilné stávkové aplikácie pre Android, iOS a pod.)
 • Sólo stávky na slovenskú alebo českú ligu
 • Tipovanie 24 hodín denne a 7 dní v týždni
Stávkovanie cez internet na Tipsport.sk
Kurzové tipovanie na Tipsport.sk

Nevýhody online stávkovania

 • Ak chcete tipovať online stávky za väčší obnos peňazí, tak máte na výber menší počet stávkových kancelárií (vysoké limity na stávky a výhry má napr. Bet365, Pinnacle Sports alebo burza stávok Betfair)
 • Limitovanie – ak sa stanete pre stávkovú kanceláriu nežiaducim hráčom, tak vám udelí limit a budete môcť stávkovať nanajvýš za pár EUR alebo vôbec. Nežiaducimi hráčmi sú väčšinou špekulanti, ktorý tipujú iba vtedy, ak má stávková kancelária na konkrétny zápas vypísaný najvyšší kurz alebo má zle vypísané kurzy. Limit môžete dostať aj vtedy, keď veľmi často vyhrávate vyššie sumy. Presná definícia limitovania neexistuje, pretože každá stávková kancelária má svoje vlastné pravidlá. Z tohto dôvodu vznikol pojem profesionálne stávkové kancelárie, ktoré kurzové stávky nelimitujú. Najznámejšou je Pinnacle Sports alebo burza stávok Betfair.

Live stávky a live streaming

V počiatkoch internetového stávkovania bolo možné tipovať iba na predzápasové stávky. V súčasnosti stávkové kancelárie ponúkajú okrem predzápasových stávok aj live stávky. Stávkovanie počas zápasu je čoraz obľúbenejšie a v niektorých stávkových kanceláriách tvorí tipovanie v priebehu zápasu viac ako 50 % všetkých prijatých stávok. Fenomén live tipovanie sa rozrastá a dnes už asi nenájdete stávkovú kanceláriu, ktorá by ho neponúkala.

Online tipovanie dalo nový rozmer sledovaniu športových priamych prenosov tzv. live streaming, kde popri pozeraní živého prenosu zo zápasu môžete uzatvárať live stávky. Stávkové spoločnosti disponujú najrôznejšími licenciami pre športové prenosy z najrôznejších športov a líg sveta, čím umožňujú svojím zákazníkom sledovať dianie na ihrisku online a zadarmo.

Mobilné tipovanie

Stávkovanie cez mobil je možné buď prostredníctvom mobilnej verzie stránky alebo mobilnej aplikácie príslušnej stávkovej kancelárie. Mobilné stávkové aplikácie sa vytvárajú predovšetkým pre operačné systémy Android, iOS (iPhone, iPad), Windows Phone a BlackBerry. Výhodami mobilného stávkovania sú rýchlosť, jednoduchosť a možnosť uzavrieť stávku kdekoľvek a kedykoľvek.

Online stávkové kancelárie

Internetové stávkové kancelárie rozdeľujeme na tuzemské so slovenskou licenciou (Tipsport, iFortuna, Niké, DOXXbet) a zahraničné s európskou licenciou.

Základné parametre stávkových kancelárií si môžete porovnať na stránke porovnanie stávkových kancelárií.

Najlepšie stávkové spoločnosti podľa určitej kategórie nájdete na stránke odporúčané stávkové kancelárie. Kategóriami sú napr. live tipovanie, mobilné stávkovanie, live streaming, najvyššie kurzy, najvyššie limity atď.

Stávkové kancelárie lákajú nových zákazníkov predovšetkým na registračné bonusy (vstupné bonusy). Pri bonusoch je najdôležitejšia výška bonusu, percentuálna hodnota bonusu a spôsob pripísania bonusu. Ak vám bude bonus pripísaný ihneď, tak máte ihneď na začiatku k dispozícii väčšie množstvo peňazí na tipovanie.

Vklad a výber peňazí do a zo stávkovej kancelárie je možné uskutočniť rôznymi platobnými metódami. Medzi obľúbené platobné metódy patria internetová peňaženka Skrill (Moneybookers), kreditné a debetné karty (VISA, MasterCard atď.) a online bankové prevody (SporoPay, TatraPay, ePlatby VÚB atď). Prehľadný zoznam spôsobov vkladov a výberov do a zo stávkových kancelárií nájdete v porovnaní vkladov a výberov.

Ako zdaniť výhru?

Viac informácií o zdaňovaní výhier sa dočítate v článku daň z výhry zo stávkovania v SR a zahraničí.

Fórum o stávkovaní

Svoje otázky ohľadom stávkovania na internete môžete písať do fóra Tipovanie na internete. Vo fóre sa môžete podeliť s ostatnými so svojimi skúsenosťami so stávkovými kanceláriami. Tipovanie zápasov má vo fóre vytvorené samostatné témy, do ktorých môžete pridávať svoje tipy na zápasy. Ak potrebujete poradiť s výberom stávkovej kancelárie napíšte svoje požiadavky do fóra Vyberáme stávkovú kanceláriu. Ak ste začiatočník, ktorý chce vyskúšať športové tipovanie na internete a potrebuje poradiť, svoje otázky píšte do fóra Otázky nováčikov.

Fórum o tipovaní
Stávkarské fórum oTipovani.com

Live výsledky

S tipovaním zápasov úzko súvisia aj aktuálne športové výsledky. Servis s výsledkami je pre každého stávkara veľmi dôležitý. Vďaka nemu nájde veľmi rýchly prehľad od všetkých aktuálne hraných aj blížiacich sa zápasoch. Ak je takýto výsledkový servis obohatený o štatistiky, históriu zápasov, live komentár, tabuľky, rôzne porovnania kurzov či dokonca o možnosť sledovania videa zo zápasu, tak je kurzové stávkovanie oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Najlepšie športové výsledky dostupné zadarmo poskytuje česká spoločnosť LiveSport s.r.o., ktorá prevádzkuje na Slovensku webovú stránku FlashScore.sk.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde