Od 17.7.2017 má byť zverejnený zoznam zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier, ktorí pôsobia na Slovensku nelegálne. Z tohto dôvodu budú blokované webové stránky zahraničných prevádzkovateľov ako aj prevody peňazí do týchto spoločnosti. V slovenskom zákone o hazardných hrách je jeden veľký problém a to ten, že zahraničné spoločnosti nemôžu získať licenciu na Slovensku bez toho, aby si tu museli zakladať slovenské obchodné spoločnosti. Z tohto dôvodu nemôžu byť sankcionované a preto bude záležať iba na zahraničných prevádzkovateľoch, či odídu zo slovenského trhu alebo nie.

Dnes už je jasný odchod niektorých spoločností ako je Oddsring, Betclic alebo Expekt. Spoločnosti sa vedia vysporiadať s blokovaním webových stránok (napr. Bet365) ako aj platieb, preto sa nedá očakávať, že sa všetci stiahnu zo slovenského trhu. Z dôvodu zvláštnej situácie na slovenskom trhu nie je jasné, ktoré spoločnosti opustia trh, preto môžete celú situáciu ohľadne zákona o HH sledovať na aktualizovanej stránke. Zákon o hazardných hrách umožňuje aj blokáciu webových stránok, ktoré propagujú zahraničných prevádzkovateľov. Z tohto dôvodu sú stiahnuté reklamy a iné propagácie aj na našich stránkach.

Z vášho pohľadu ako zákazníkov zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier sa v podstate nič nemení. Ak sa rozhodne zahraničný prevádzkovateľ ukončiť svoje pôsobenie na slovenskom trhu, tak vás bude informovať e-mailom. V prípade, že nestihnete vybrať peniaze z účtu do daného obdobia, tak sa nič nedeje. Stačí ak kontaktujete zákaznícku podporu a oni vám peniaze pošlú na váš účet. Takto môžete postupovať aj v prípade, že sa nedokáže dostať na web stránky prevádzkovateľa hazardných hier.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o tom, čo budú tieto zmeny z dielne Ministerstva financií Slovenskej republiku znamenať v praxi, tak sa prosím prihláste do tohto newstellera:Recenzia BetfairVyzdvihnúť bonus 20 €
Hodnotenie:0 /10

Recenzia Betfair - burza stávok a stávková kancelária v jednom

Betfair je internetová stávková kancelária, ale predovšetkým burza stávok. Čo to znamená? Stávky sa v tomto prípade uzatvárajú navzájom medzi hráčmi a Betfair je len sprostredkovateľ. Aby mohla burza stávok Betfair fungovať, tak si z každej vyhranej stávky zoberie 2-7% (ak prehráte, tak nič neplatíte). Na to, aby sa medzi hráčmi uzatvárali stávky, musí mať takáto burza vysokú likviditu a Betfair ju nepochybne má (konkurovať môže z časti už len burza stávok Betdaq). Vzhľadom na tento fakt, môžu pri menších ligách nastať problémy pri podaní stávok (nikto kurz nevypíše alebo ho vypíšete a nemá ho kto prijať). Hrať v burze stávok Betfair sa však oplatí, pretože tu nájdete veľmi vysoké kurzy, ktoré nemajú konkurenciu a stávky tu môžete uzatvárať v neuveriteľne vysokých sumách. Betfair, ktorá je najlepšou burzou na trhu, už od roku 2000 využívajú hlavne profesionálni hráči, ale dvere sú otvorené aj pre menších hráčov. Sídlo spoločnosti Betfair je vo Veľkej Británii, ale stávková burza Betfair využíva licenciu získanú na Gibraltári. Stávková kancelária Betfair využíva licenciu získanú na Malte. Služby tejto stávkovej spoločnosti nájdete na adrese Betfair.com.

Registrácia v Betfair

Pre založenie vášho stávkového účtu v Betfair kliknite tu (betfair.com). V registračnom formulári dôkladne zadajte všetky požadované údaje. Všetky vaše údaje musia byť pravdivé a správne. Pri registrácii budete vyzvaný na zadanie bezpečnostnej otázky a jej odpovede, ktorú budú od vás požadovať v prípade komplikácií sa stávkovým účtom. Okrem bezpečnostnej otázky je potrebné zadať pri registrácií aj promo kód pre vstupný bonus. Pri registrácií sa vám tento promo kód vyplňí automaticky (príp. odporúčame využiť live chat pre kontrolu promo kódu). Po dokončení registrácie vložte peniaze na váš stávkový účet a začnite tipovať. Ak má stávková kancelária a burza stávok Betfair k dispozícií vstupný bonus, tak vám odporúčame si dôkladne prečítať bonusové podmienky ešte pred registráciou.

Návod ako získať bonus v Betfair

Betfair už aj ako stávková kancelária!

Betfair spustil koncom mája 2012 aj klasickú stávkovú kanceláriu (tzv. kurzové stávky), ktorá je nezávislá na burze stávok. Týmto krokom chce Betfair prilákať ďalších zákazníkov, pre ktorých je burza stávok príliš zložitá resp. jej nerozumejú. Stávková kancelária Betfair ponúka viac možností stávok a kurzy sú stanovené skôr ako na burze. Kurzové stávky majú menšie kurzy ako v burze, ale ak vám nevyhovuje kurz, stačí si prepnúť na burzu stávok a tipovať tam.

Upozornenie V marci 2013 Betfair spustil aj web stránku pre plnohodnotnú stávkovú kanceláriu (vľavo hore si budete môcť prepínať medzi burzou a kurzovými stávkami). Bonus pre kurzové stávky je k dispozícii len pre hráčov registrovaných v Spojenom kráľovstve a Írsku. Okrem tohoto kroku Betfair zrušil niekoľko jazykových verzií web stránky vrátane češtiny! Z tohto dôvodu budete mať k dispozícii už iba angličtinu prípadne iný podporovaný jazyk.

Betfair bonus: 100% stávka zadarmo do 20 €

Druh bonusu Stávka zadarmo
Percentuálny bonus 100%
Maximálny bonus 20 €
Minimálny vklad pre zisk bonusu 20 €
Bonusový kód (promo kód, bonus kód) Nie je potrebný
Pripísanie bonusu Ak prehráte kvalifikačnú stávku
Pretočenie bonusu
Bonusový link Získať vstupný bonus
Zobraziť Bonusové podmienky a Návod ako získať bonus Skryť Bonusové podmienky a Návod ako získať bonus

Betfair má pre hráčov pripravenú stávku zdarma, ktorá prakticky slúži na to, aby si hráči vyskúšali ako Betfair funguje. Stávka zadarmo je vo výške 20 EUR a môžu byť s ňou spojené rôzne cashback akcie. Pre viac informácií prosím kliknite na odkaz, aby ste boli presmerovaní na stránku s Betfair bonusom (nájdete tam podmienky, príp. promo kód). Dôležité je, aby ste pri tejto stávke zdarma stavili kvalifikačnú stávku v plnej hodnote 20 EUR.

PríkladVložíte 20 € a uzavriete stávku v hodnote 20 €. Ak bude nevýherná, tak vám Betfair vráti 20 €.
Úplné znenie bonusových podmienok nájdete na Betfair.com.

Benefity stávkovej kancelárie Betfair

 • Live stávky
 • Vysoké kurzy (payout 92% a viac)
 • Športové priame prenosy
 • Vysoké limity na stávky
 • Priame prenosy cez mobil
 • Vysoké limity na výhry
 • Mobilné stávkovanie
 • Aplikácia pre Android
 • Ázijský handicap
 • Aplikácia pre iOS (iPhone, iPad)
 • Live chat podpora
 • Aplikácia pre Windows Phone
 • Audio komentáre zo zápasov
 • Aplikácia pre BlackBerry
 • Vstupný bonus
 • Bonus za privedenie priateľa
 • Bonus cez mobil
 • Vernostný program
 • SMS notifikácie o vyhodnotení tiketov
 • Supertoto
 • Bez manipulačných a iných poplatkov
 • Superscore
 • Multi zobrazenie live stávok
 • Live stávka na jedno kliknutie
 • Vklad a výber peňazí na pobočke
 • Označenie tutovky na tikete
 • Skupinový tiket (Maxikombi)
 • Cash out (vyplatiť/predať svoj tiket)
 • Stávky na strelcov gólov v hokeji
 • Komunita / Diskusné fórum

Kurzová ponuka Betfair

V kurzovej ponuke Betfair môžete nájsť všetky športy, ktoré nájdete aj v klasickej stávkovej kancelárii. Rozdiely sú však pri podaní kombinovanej stávky, pretože tu môžete vyberať iba zápasy, ktoré sú k dispozícií v sekcii multiples.

Vo futbale si môžete staviť na presné skóre, viac/menej ( v rôznych alternatívach), ďalší gól, výsledok polčasu, ázijský hendikep, celkový počet gólov, penalta, hattrick, stávka bez remízy (DNB), či skórujú obidve mužstva atď.

V hokeji je možné tipovať napr. na hendikepy, 1X2 alebo 12 (vrátane predĺženia).

V burze stávok Betfair môžete podať len stávky, ak ich nejaký iný užívateľ vypísal alebo vy ste ich vypísali a niekto na to stavil. Pre lepšie pochopenie ako funguje Betfair odporúčame pozrieť video.

Live stávky a live prenosy

Live tipovanie je v Betfair veľmi populárne. V burze stávok môžete tipovať live stávky do poslednej sekundy zápasu. Toto u klasických stávkových kancelárií nie je možné.

Stávková burza Betfair už neponúka pre svojich hráčov live prenosy zo športových udalostí (priame prenosy zrušili pre SR, ČR a východnú Európu). Pre krajiny zo západnej Európy je dostupný live streaming pre futbalové, volejbalové, basketbalové alebo  tenisové zápasy. Hráči z SR a ČR majú prístup k live prenosom iba pre konské dostihy a z tohto dôvodu je uvedené v porovnaní stávkových kancelárií, že Betfair neposkytuje live streaming.

Cash out

Betfair po vzore Unibet alebo Bet365 spustil službu cash out, ktorá umožňuje vybrať peniaze z už podaného zápasu skôr ako bude zápas odohraný. Ak sa vám teda nechce čakať kým zápas skončí, stačí kliknuť na cash out. Cash out v Betfair platí pre live stávky a hlavne musí ísť o zápasy s veľkou likviditou.

Tipovanie cez mobil a mobilná aplikácia Betfair

Mobilné stávkovanie na Betfair je zabezpečené prostredníctvom mobilných webových aplikácií pre Android, iOS (iPhone, iPad), Blackberry ako aj Windows Phone. Pre Android a iOS ponúka Betfair mobilnú aplikáciu na stiahnutie. 

Vklady a výbery

Ako vložiť peniaze do Betfair?

Peniaze je možné vložiť viacerými spôsobmi, ale pri vklade cez kreditné karty a debetné karty (VISA, MasterCard, VISA Electron, Maestro) vám bude zaúčtovaný poplatok vo výške 1,5%. Vkladať peniaze do Betfair môžete aj prostredníctvom elektronických peňaženiek Skrill a NETeller, Paysafecard, Western Union alebo tuzemským bankovým prevodom. Minimálny vklad v Betfair je 6 EUR.

Možnosti vkladu

Spôsob vkladu Poplatok Doba spracovania Minimálny vklad
Zadarmo Okamžite 10 €
Založte si bezplatný Skrill účet a posielajte peniaze jednoducho, rýchlo a bez poplatkov
1,5% Okamžite 6 €
 • VISA
 • MasterCard
 • VISA Electron
 • Maestro
Zadarmo 2 - 5 pracovných dní 15 €
Zadarmo Okamžite 15 €
Ostatné možnosti vkladu
ClickandBuyPaysafecardŠekWestern Union

Ako vybrať peniaze z Betfair?

V Betfair môžete vyberať peniaze rôznymi platobnými metódami. Ak požiadate o výber cez bankový prevod, minimálna čiastka pri výbere je 10 EUR. Pri ďalších platobných metódach môžete vyberať peniaze už od 1 EUR. Dĺžka výberu je pri bankovom prevode, kreditných a debetných kartách 2 až 5 dní, ale pri Skrill (Moneybookers) máte peniaze na účte do 24 hodín.

Možnosti výberu

Spôsob výberu Poplatok Doba spracovania Minimálny výber
Zadarmo Do 24 hodín 1 €
Zadarmo 2 - 5 pracovných dní 1 €
 • VISA
Zadarmo 2 - 10 pracovných dní 10 €
Zadarmo Do 24 hodín 4 €
Ostatné možnosti výberu
ClickandBuyŠek
Celkové hodnotenie
0 /10
Použiteľnosť webstránkyHodnotí sa rýchlosť a prehľadnosť webu, intuitívnosť a praktickosť ovládania./10
Kurzová ponukaHodnotí sa šírka kurzovej ponuky, vrátane odvodených stávok a výška kurzov./10
Live tipovanieHodnotí sa šírka kurzovej ponuky live udalostí vrátane odvodených live stávok./10
Live streamingHodnotí sa šírka ponuky live prenosov, rýchlosť a funkčnosť live streamingu, rôzne funkcie (možnosť sledovať viacero prenosov súčasne) ako aj možnosť sledovať prenosy v mobile./10
Mobilné stávkovanie a aplikáciaHodnotí sa rýchlosť a funkčnosť mobilnej aplikácie ako aj dostupnosť funkcií./10
Bonusy a promo akcieHodnotí sa ponuka a výhodnosť bonusov a promo akcií./10
Zákaznícka podporaHodnotí sa dostupnosť live chatu resp. rýchlosť reakcie ako aj ochota zákazníckeho servisu pomôcť pri špecifických problémoch a požiadavkách./10
BezpečnosťHodnotí sa v akom štáte má spoločnosť vydanú licenciu, bezpečnostný certifikát ako aj finančná stabilita spoločnosti./10
Vklady a výberyHodnotí sa jednoduchosť a rýchlosť vkladov a výberov ako aj možnosti vkladu a výberu./10
Osobná skúsenosťHodnotí sa rýchlosť prijímania stávok, limity stávok, nekalé praktiky ako aj funkčnosť stávkových funkcií ako je napr. cashout./10
Stávková kancelária Betfair – recenzia od aktualizovaná