Stávky a kurzy na parlamentné voľby SR 2020 (AKTUALIZOVANÉ)

Stávky a kurzy na parlamentné voľby SR 2020 (AKTUALIZOVANÉ)

Po 4 rokoch sa budú opäť konať na Slovensku dôležité parlamentné voľby v ktorých si budú Slováci voliť svojich zástupcov v parlamente.

Predseda NR SR Andrej Danko vyhlásil termín, v ktorom sa parlamentné voľby 2020 uskutočnia na 29. 2. 2020, pričom voliť sa bude od rána 7.00 do večera 22.00. Už doslova o pár týždňov tak Slovensko čaká ďalšia volebná sobota.

Tipujte voľby LIVE!

Tipujte v stávkovej kancelárii Tipsport výsledky parlamentných volieb aj priamo počas sčítavania hlasov.

Neváhajte a využite túto skvelú ponuku! Stačí sa zaregistrovať a ako darček dostanete od Tipsportu 15 € na tipovanie zdarma. To všetko bez skrytých podmienok a chytákov.

Parlamentné voľby 2020 – návod ako voliť

Slováci budú voliť v posledný februárový deň strany a poslancov do Národnej rady SR podľa nasledovných pravidiel:

  • Volebné miestnosti sa otvárajú už tradične ráno o 7:00,
  • pred hlasovaním sa volič preukáže volebnej komisii občianskym alebo voličským preukazom,
  • komisia vydá voličovi hlasovacie lístky politických strán a prázdnu obálku,
  • volič vyberie jeden hlasovací lístok politickej strany, ktorej chce odovzdať svoj hlas,
  • na hlasovacom lístku politickej strany môže zakrúžkovať najviac 4 osoby, ktorým chce dať prednosť a preferenčný hlas (ak zakrúžkuje volič viac osôb ako 4, preferenčné hlasy neplatia, hlas pre politickú stranu však áno),
  • volebné miestnosti sa zatvoria o 22:00.
UpozorneniePodrobné informácie pre voliča o tom ako voliť, kde získať voličský preukaz a ďalšie dôležité témy nájdete na oficiálnej stránke Ministerstva vnútra SR.

Prieskum volebných preferencií politických strán

Voľby SR 2020 – stávky a kurzy

Kurzy na víťaza a celkové umiestnenie

Celkovo sa o miesta v parlamente a priazeň voličov bude uchádzať až 25 politických strán. Stávkové kancelárie vypísali kurzy na víťazstvo vo voľbách alebo konkrétne umiestnenie pre 13 najznámejších politických strán kandidujúcich v parlamentných voľbách. 

Kurzy na počet hlasov v percentách boli vypísané rovnako pre 13 vybraných politických strán (v stávkovej kancelárii Tipsport).

Kurzy na víťaza parlamentných volieb
Politická stranaTipsportFortuna
OĽANO 1.17 1.18
SMER-SD 4.40 4.22
ĽS Naše Slovensko 65.00 65.00
Koalícia PS a SPOLU 80.00 80.00
Sme rodina 120.00 120.00
SaS 130.00 130.00
Za ľudí 160.00 160.00
KDH 500.00 450.00
Dobrá voľba 650.00 500.00
MOST HÍD 660.00 550.00
Vlasť 670.00 500.00
SNS 700.00 650.00

Kurzy a stávky na volebnú účasť

Tip na volebnú účasť je jednou z ďalších zaujímavých stávok, ktoré si môžete podať. Od roku 2006 ani jeden krát volebná účasť v parlamentných voľbách SR neprekročila hranicu 60 %.

Dovolíme si tvrdiť, že vzhľadom na znechutenie a určitú apatiu ľudí zo slovenskej politiky existuje vysoká šanca, že aj v roku 2020 tomu nebude inak a s výborným kurzom 4.85 v stávkovej kancelárii Tipsport by sme hrali možnosť „Volebná účasť menej ako 59,97 %“.

Kurzy na volebnú účasť vo voľbách 2020
Volebná účasť v %
Menej ako 59,97 % 4.85
59,97 % a viac 1.12

Kurzy a stávky na počet hlasov

Stávky na počet hlasov v percentách sú dostupné pre vybraných 6 politických strán, ktoré môžu byť ohrozené a nemusia sa dostať do Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR).

Najväčšiu istotu na vstup do parlamentu má podľa bookmakerov stávkových kancelárií strana OĽaNO Igora Matoviča, naopak najmenej veria stávkové kancelárie politickej strane Most-Híd.

Kurzy na počet hlasov pre jednotlivé politické strany (v %)
Politická stranaPočet hlasov v percentách
Menej ako 5,01 %Viac ako 5,01 %
KDH 1.82 1.82
Most-Híd 1.28 3.15
OĽaNO 150.00 –––
SaS 5.78 1.08
Sme rodina 9.19 1.01
SNS 1.15 4.36
Vlasť 1.32 2.93
Dobrá voľba 1.25 3.35
Kurzy sú od stávkovej kancelárie TipsportPopulárna stávková kancelária Tipsport ponúka skvelý bonus pre každého nového hráča. Až 15 € na tipovanie získate úplne zadarmo bez nutnosti vloženia vlastných financií a ďalších skrytých podmienok!

Stačí sa registrovaťpo overení vašej totožnosti získavate ihneď 15€ na tipovanie!

Kde nájdete kurzy na parlamentné voľby SR 2020?

Stávky na parlamentné voľby nájdete pod politickými resp. spoločenskými stávkami. Okrem klasických stávok na víťaza volieb môžete tipovať aj stávky na volebnú účasť v percentách alebo počet hlasov (v percentách) pre jednotlivé politické strany.

Pohľad StavkoveKancelarie.com na voľby 2020

December 2019

Podľa posledných prieskumov sú karty rozdané pomerne jasne – o prvé tri miesta sa pobijú štyri strany. Smer-SD sa stane pravdepodobne víťazom napriek mnohým škandálom z posledného obdobia. Zmeniť to by mohla ešte ďalšia kauza obrovských rozmerov, ktorá by mala svojou závažnosťou ťažký vplyv na preferencie strany a odradila by aj tvrdé voličské jadro strany Smer–SD.

O druhé a tretie miesto sa zvedie boj medzi ĽS Naše Slovensko, koalíciou strán PS–Spolu a stranou Za ľudí. Momentálne je ťažko predpovedať ako súboj skončí, ale dá sa predpokladať, že strana Mariána Kotlebu ĽS Naše Slovensko sa s vysokou pravdepodobnosťou umiestni do 3. miesta. Podobný pohľad majú aj bookmakeri, čomu nasvedčuje kurz 1.45 v stávkovej kancelárii Tipsport.

Trojlístok na stupňoch víťazov doplní podľa nášho názoru nová strana Andreja Kisku Za ľudí. Predsa len, nadšenie okolo koalície strán PS-Spolu po zvolení prezidentky Zuzany Čaputovej postupne opadáva a myslíme si, že strana Za ľudí bude bojovať o druhé miesto v celkovom poradí s Kotlebovou ĽS Naše Slovensko.

Pre odvážnejších odporúčame stávku „Umiestnenie do 2.miesta“ s pekným kurzom 2.70. Hráčom, ktorí tipujú radšej „na istotu“ radíme podať stávku „Umiestnenie do 3.miesta“ s kurzom 1.40.

UpozornenieKurzy v tabuľkách sú uvádzané k dátumu 27. 2. 2020. S blížiacim sa dátumom parlamentných volieb sa môže výška kurzov meniť.

Január 2020

Najnovšie prieskumy potvrdzujú naše predpovede z decembra, avšak niekoľko vecí sa aj zmenilo.

Nemenný ostáva fakt, že o prvé 3 miesta budú bojovať 4 strany – SMER-SD, ĽS Naše Slovensko, strana Za ľudí a koalícia strán PS–Spolu. Podľa posledných prieskumov sa však môže zmeniť rozloženie síl medzi uvedenými stranami.

ĽS Naše Slovensko naberá aj naďalej na sile a zaujímavou tak začína byť stávka na Kotlebovu ĽSNS ako víťaza volieb – v stávkovej kancelárii Tipsport s kurzom 6.80. Pri štatistickej odchýlke z prieskumov +/- 2 až 2,5% nie je takýto scenár vôbec vylúčený.

PoznámkaPre menej odvážnych odporúčame stávku „Umiestnenie do 2. miesta“ s kurzom 1.50, prípadne stávku „Umiestnenie do 3. miesta“ s kurzom 1.14.

Čo sa týka ostatných spomínaných strán, SMER-SD má podľa nás i podľa bookmakerov isté najhoršie 2. miesto. Kurzy na „Umiestnenie do 3. miesta“ pre SMER-SD ani v kurzovej ponuke nenájdete.

Koalícia strán PS/SPOLU aj naďalej pokračuje v pozvoľnom páde preferencií a len potvrdzuje náš odhad, že v súboji so stranou Andreja Kisku Za ľudí bude pravdepodobne ťahať za kratší koniec. Čiernym koňom sa nakoniec môže stať hnutie OĽaNO Igora Matoviča, ktorého preferencie začínajú pekne stúpať a nakoniec by mohlo predbehnúť stranu Za ľudí i koalíciu PS/SPOLU a skončiť na 3. mieste.

Ak veríte, že strana OĽaNO sa stane najsilnejšou opozičnou stranou v parlamente, je pre vás ideálnou stávka „Umiestnenie do 3. miesta“ so zaujímavým kurzom 2.55 v stávkovej kancelárii Tipsport.

Február 2020

Posledné prieskumy pred začiatkom volebného moratória potvrdili – a dokonca aj predčili naše očakávania, čo sa týka hnutia OĽaNO. Igor Matovič skutočne v kampani „trafil klinec po hlavičke“ a preferencie jeho hnutia začali raketovo rásť. 

Podľa nášho názoru má Igor Matovič nakročené k tomu, aby vyhral voľby a porazil SMER-SD, čo bolo doposiaľ nepredstaviteľné. Teraz, menej ako 2 týždne pred voľbami má podľa nás táto stávka s kurzom 1.96 v Tipsporte vysokú šancu na úspech.

Ak by sme mali tipovať umiestnenia na ďalších miestach až po piatu priečku, voľby podľa nás dopadnú nasledovne – druhé miesto (a Čierny Peter) ostane v rukách strany SMER-SD. Tretie miesto obsadí strana Kotlebovci – ĽSNS, na 4. miesto sa prebojuje strana Andreja Kisku Za ľudí a za nimi s tesným závesom koalícia PS-Spolu.

Komentujte a využite LIVE stávkyMáte iný názor na výsledky volieb? Dajte nám vedieť v komentári pod článkom, aký výsledok volieb očakávate vy.

Nezabudnite, že v Tipsporte môžete uzatvárať aj LIVE stávky počas sčítavania hlasov. Zatvorením volebných miestností sa teda tipovanie na parlamentné voľby nekončí.

Pohľad bookmakera stávkovej kancelárie Tipsport

Ako vidia pár dní pred voľbami vývoj samotní bookmakeri stávkových kancelárií? Svoj pohľad na voľby pridal aj bookmaker Tisportu Pavol Boško.

„Strany SMER SD a OĽaNO sú v súboji o prvú priečku. Hnutie Igora Matoviča postupne dobehlo SMER SD vďaka živej a kontaktnej kampani, s veľkým ohlasom na sociálnych sieťach. Klienti začali preto viac tipovať na výhru OĽaNO, čoho dôsledkom bolo aj to, že OĽaNO sa stalo kurzovým favoritom.“

Vývoj preferencií ostatných politických strán kandidujúcich vo voľbách vidí Pavol Boško nasledovne: „Podľa kurzov môžeme povedať, že v súčasnosti je TOP 2 jasná. Dokonca aj tretie miesto, zdá sa, pripadne ĽSNS. Zaujímavá situácia je na 4. mieste. Kým strany Za ľudí a koalícia PS/SPOLU u tipérov idú do úzadia, Sme rodina práve naopak boduje. Iné strany poradím skôr nezamiešajú.“

Stávky na parlamentné voľby v SRRozloženie vkladov na politické strany v stávkovej kancelárii Tipsport

Spoločenské stávky na Tipsport.sk

Okrem tipovania výsledkov ako dopadnú parlamentné voľby 2020 na Slovensku máte možnosť v stávkovej kancelárii Tipsport podať stávky na prezidentské voľby v USA a v Chorvátsku alebo tipovať výsledky niektorých populárnych TV súťaží. Okrem volieb si tu môžete staviť aj na víťaza Let's Dance alebo na spevácku súťaž Superstar.

PoznámkaPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre všetkých hráčov, ktorí sa zaujímajú o stávkovanie si prečítajte v našej recenzii.
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo