Kontrola tiketu v SYNOT TIP – Návod ako overiť vaše tipy online

Zistite online, či je váš tiket z pobočky výherný. Návod na rýchle a jednoduché overenie vašich tipov na SynotTip.sk alebo v mobilnej aplikácii.

Kontrola tiketu SYNOT TIP – overte si vaše tipy online!

SYNOTTIP je obľúbená stávková kancelária, ktorá prevádzkuje športové a kurzové stávky, lotérie, kasína alebo spoločenské stávky (na rôzne politické či kultúrne udalosti).

Kontrola podaného tiketu je veľmi jednoduchá a zvládne ju aj úplný začiatočník.

Pamätajte, že každý spôsob overenia stávky (tiketu) svoje výhody aj nevýhody a je teda len na vás vybrať si spôsob, ktorý vám vyhovuje najviac. 

Overenie tiketu v SYNOT TIP viete realizovať:

  • fyzicky na pobočkách SYNOT TIPu,
  • online prostredníctvom internetu,
  • pomocou mobilnej aplikácie Synot Tip.

Overenie tiketu na pobočkách SYNOT TIP

Svoj podaný tiket si jednoducho skontrolujte na akejkoľvek pobočke SYNOT TIPu. Obsluha vám na základe predloženého tiketu overí vaše výsledky a vyplatí prípadnú výhru.

Na Slovensku nájdete takmer 500 kamenných pobočiek stávkovej kancelárie Synot Tip, takže určite nebudete mať problém nájsť tú najbližšiu. Synottip pobočky vo vašom okolí nájdete TU.

Kontrola tiketu na internete

Overenie tiketu online bez prihlásenia

Patríte k hráčom, ktorí nemajú založený herný účet a podávajú svoje stávky na pobočke? Potom viete jednoduchú kontrolu tiketu vykonať aj online prostredníctvom internetu.

Stačí iba navštíviť webovú stránku SYNOT TIP, kde na úvodnej stránke hneď napravo nájdete kolónku s názvom „Overenie tiketu“. Do kolónky napíšte číslo stávky a kliknite na tlačidlo „KONTROLA“. Systém automaticky vyhodnotí podaný tiket.

Kontrola tiketu na www.synottip.sk
Kontrola tiketu na www.synottip.sk

Dozvedeli ste sa z výsledkov, že je váš tiket výherný? Zastavte sa po výhru na najbližšej pobočke SYNOT TIP, kde vám ju obsluha na základe predloženého tiketu vyplatí.

Overenie tiketu online s prihlásením

Pokiaľ patríte k tým hráčom, ktorí majú existujúci herný účet, tak si svoje výsledky podrobne skontrolujte práve cez svoj užívateľský účet a synottip prihlásenie.

Do herného účtu sa treba najprv prihlásiť a prostredníctvom kolónky s názvom „Môj účet“ sa dostanete na odkaz „Moje stávky“.

Kontrola tiketu vďaka prihláseniu do herného účtu
Kontrola tiketu vďaka prihláseniu do herného účtu

Po kliknutí naň sa zobrazia všetky vaše podané stávky spolu s podrobnými výsledkami. So zoznamom podaných stávok môžete ale aj ďalej pracovať a filtrovať tikety podľa časového obdobia, typu stávky alebo jej stavu. Prípadná výhra bude prevedená na váš herný účet v čo najkratšom čase.

Kontrola tiketu a prehľad stávok v stávkovej kancelárii SYNOTTIP
Kontrola tiketu a prehľad stávok v stávkovej kancelárii SYNOTTIP

Kontrola tiketu v mobilnej aplikácii SYNOT TIP

Aj vy máte telefón vždy po ruke? Tak si svoje výsledky skontrolujte rýchlo cez mobilnú aplikáciu SYNOTTIP. Mobilná aplikácia je dostupná zadarmo pre operačný systém Android.

Chcete využiť potenciál aplikácie SYNOT TIP na 100 %? Odporúčame založiť si herný účet a využiť aj všetky synottip bonusy.

UpozornenieKvôli pravidlám spoločnosti Apple na dynamický obsah už SYNOTTIP aplikácia pre iOS nebude podporovanáďalej vyvíjaná. Všetci majitelia Apple zariadení však môžu vyskúšať responzívnu web stránku, ktorá by ich nemala pri tipovaní nijako obmedzovať.

Po prihlásení si skontrolujte svoje výsledky cez užívateľské konto. Pre synottip prihlásenie stačí zadať užívateľské meno a heslo, potom kliknite na ikonu v pravom hornom rohu a pod ním nájdete položku s názvom „Moje stávky“.

Po následnom kliknutí uvidíte všetky vaše podané stávky s detailými výsledkami. Pre lepší prehľad o vašich stávkach použite filter, vďaka ktorému vytriedite podané stávky podľa časového obdobia, stavu stávky alebo jej typu.

Menu v aplikácii SYNOTTIPFilter podaných tiketov v aplikácii SYNOTTIP
Kontrola tiketu v SYNOTTIP aplikácii
Recenzia a hodnotenie mobilnej aplikácie SYNOTTIPChcete vedieť, či je SynotTip aplikácia tou správnou aplikáciou pre vaše tipovanie? Prečítajte si našu recenziu stávkovej aplikácie SYNOT TIP a dozviete sa všetko dôležité!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, v ČR overenie bankového účtu prebehne automaticky po prvom vklade...
účet u Tipsportu
zrušili účet alebo len obmedzili? Lebo to je rozdiel. Účty sa podľa mňa len...
Tip sport - obmedzenie účtu kvôli vysokému...
Fast bank transfer je cez tretiu banku. Ja vidím celkom problematické tie...
Je betko legalne ci nie?