Let's Dance 2023 finále – kurzy, stávky, tanečné páry, výsledky, vstupenky, tabuľky + LIVE prenos

Už čoskoro nás čaká finále Let's Dance 2023 s troma najlepšími súťažiacimi. Sledujte výkony slovenských celebrít s ich tanečníkmi a nezabudnite si staviť na víťaza tanečného parketu.

Let's Dance 2023 – tipnite si víťaza + kurzy, stávky a online prenos

Začiatkom marca sa na obrazovkách znova objavila populárna tanečná show Let's Dance 2023. Posledná 7. séria sa konala v roku 2022, v ktorej zvíťazil herec Ján Koleník s tanečnou partnerkou Vandou Polákovou. V poradí 8. séria Let's Dance vám opäť prinesie skvelé tanečné vystúpenia známych slovenských celebrít. Komu sa v tejto sérii pošťastí vyhrať?

Víťazom 8. série sa konečne stala žena!Víťazkou Let's Dance 2023 sa stala Janka Kovalčíková s Vilémom Šírom. Na 2. mieste skončila Gabika Marcinková s Matyášom Adamcom a 3. miesto obsadil Vratko Sirági s Annou Riebauerovou.

Do finále tanečnej show sa podarí dostať len 3 najlepším párom. V 8. sérii uvidíte tancovať hokejistu Mariána Gáboríka s jeho manželkou, kubánskeho herca Maria Cimarra, speváčku Máriu Čírovú, herečku Gabiku Marcinkovú alebo bývalého hokejistu Borisa Valábika. Čas ukáže, kto bude bojovať o titul kráľa alebo kráľovnej parketu. 

V článku nájdete všetko o tanečnej súťaži, vrátane aktuálnych kurzov a stávok na súťažiacich, posledných víťazov + kde sledovať Let's Dance online alebo kto vypadol včera.

Staviť si na víťaza Let's Dance 2023
Len teraz získate 20 € zadarmo na Tipsport.sk iba za registráciu

💃 Udalosť Let's Dance (Slovensko)
📅 Ročník 2023 ➡️ 10. kolo bude 07.05. (finále) 
❌ Kto vypadol dnes? Marián Gáborík vypadol v 9. kole
🔢 Séria 8
🎬 Počet súťažiacich 11
🚙 Výhra pre divákov Škoda Enyaq Coupé
🎥 Posledný víťaz Ján Koleník
📺 TV vysielanie Markíza
➡️ Online prenos VOYO
✔️ Stávky na tanečníkov Tipsport Fortuna DOXXbet
〽️ Kurzy na Let's Dance zobraziť

Kedy nás čaká najbližšie kolo (finále)?

Už v nedeľu 7. mája 2023 sa môžete tešiť na 10. kolo Let's Dance 2023, ktoré bude o 20:30 hod. vysielať televízia Markíza. Čaká nás veľkolepé finále, v ktorom sa rozhodne o víťazovi 8. série tanečnej súťaže. Zlatým klincom večera bude tanečné vystúpenie Jána Koleníka, ktorý vyhral predchádzajúcu sériu Let's Dance 7.


Tanečné páry v Let's Dance 2023 + kto dnes vypadol?

V tohtoročnej Let's Dance sa stretla naozaj silná zostava tanečných párov, ktoré budú spoločne bojovať o titul kráľa alebo kráľovnej tanečného parketu. Zástupcom Márie Čírovej sa natrvalo stal moderátor z Telerána – Vratko Sirági. Pozrite si mená všetkých súťažiacich a aktuálne výsledky, resp. kto vypadol včera v tanečnej show?

💃🏼 Tanečníci v Let's Dance 2023 (VÝSLEDKY) 💃🏼
CelebritaTanečný partnerAktuálny stav v súťaži
Janka Kovalčíková Vilém Šír ⭐ víťaz Let's Dance 2023 ⭐
Gabika Marcinková Matyáš Adamec 2. miesto
Vratko Sirági Anna Riebauerová 3. miesto
Marián Gáborík Ivana Gáborík ❌ vypadol v 9. kole
Richard Autner Dominika Rošková ❌ vypadol v 8. kole
Boris Valábik Eliška Lenčešová ❌ vypadol v 7. kole
Mario Cimarro Vanesa Indrová ❌ vypadol v 6. kole
Henrieta Farkašová Marek Klič ❌ vypadla v 5. kole
Helena Krajčiová Fabio Belucci ❌ vypadla v 4. kole
Milan Junior Zimnýkoval Radka Britaňáková ❌ vypadol v 3. kole
Victor Ibara Simona Brecíková ❌ vypadol v 2. kole
Mária Čírová Joris Yacoub ❌ odstúpila kvôli zraneniu

Prvé kolo bolo len akýmsi „zahrievacím kolom“ tanečnej show, z ktorého žiadny súťažiaci nevypadol. V druhom kole vypadol herec a medik Victor Ibara s jeho tanečnou partnerkou Simonou Brecíkovou. Okrem toho tam chýbala aj speváčka Mária Čírová, ktorá nemohla tancovať kvôli zraneniu na tréningu. 

V treťom kole vypadol modetáror Milan Junior Zimnýkoval s tanečnou partnerkou Radkou Britaňákovou. Spestrením 3. kola bol nováčik Vratko Sirági, ktorý trvalo zastúpi speváčku Máriu Čírovú. Zo show musela odstúpiť aj tanečná partnerka kubánskeho herca Maria Cimarra – Vanda Poláková, kvôli nákaze COVID19.

V štvrtom kole vypadla talentovaná herečka Helena Krajčiová s Fabiom Beluccim. Kvôli nákaze corona vírusu nevystúpila v tomto kole paralympionička Henrieta Farkašová, ktorú však uvidíte tancovať v 5. kole.

V piatom kole sa rozhodovalo medzi vypadnutím Farkašovej a Valábika, napokon vypadla paralympionička Henrieta Farkašová s Marekom Kličom. Šieste kolo prinieslo odchod kubánskeho herca Maria Cimarra a jeho partnerky Vanesy Indrovej.

V siedmom kole dotancoval resp. vypadol bývalý hokejista Boris Valábik s jeho tanečnou partnerkou Eliškou Lenčešovou. Veľkým prekvapením ôsmeho kola bolo vypadnutie herca Richarda Autnera a jeho tanečnej partnerky Dominiky Roškovej. Deviate kolo prinieslo smutný odchod manželov Gáborikovcov

Na webe markiza.sk si môžete pozrieť fotky tanečných párov z novej série

Finále Let's Dance 2023

Do finále tanečnej súťaže sa prebojovali traja najlepší súťažiaci: Vratko Sirági, Janka Kovalčíková a Gabika Marcinková. Najväčší počet SMS hlasov získal v 9. kole moderátor Vratko Sirági a herečka Janka Kovalčíková. V rozstrele sa rozhodovalo o postupe Gabike Marcinkovej a Mariána Gáboríka. Porota napokon rozhodla o postupe Gabiky Marcinkovej.

Vratko Sirági sa dostal do tanečnej show až v 3. kole ako náhradník Márie Čírovej. Už svojim prvým vystúpením dokázal, že je pre tanec doslova stvorený. Jeho výkony sú veľmi profesionálne, a preto je Sirági najväčším favoritom na víťaza Let's Dance 2023, o čom svedčí aj najlepší vypísaný kurz 2.40 vo všetkých stávkových kanceláriách.

Janka Kovalčíková už od začiatku show dokazuje, že patrí medzi najlepšie tanečnice Let's Dance vôbec. Jej ladné pohyby a dokonalé tanečné vystúpenia ju predurčujú na druhú najväčšiu favoritku tejto súťaže. Aktuálne je na ňu vypísaný zaujímavý kurz 2.60

Gabika Marcinková je veľký dríč a do všetkých vystúpení svojich vystúpení sa snažila pridať vždy niečo navyše. Jej tanečné vystúpenia ohúrili nielen porotu, ale aj divákov, ktorí ju milujú. V 9. kole dokonca získala od poroty plný počet bodov (40). Tipéri ju však moc nefavorizujú, a preto si na ňu môžete staviť s atraktívnym kurzom 3.25.

Ako funguje bodovanie v tanečnej súťaži?

Na akom princípe fungujú v Let's Dance body? Bodovanie má na starosti porota, ktorá hodnotí výkony jednotlivých účinkujúcich v tanečnej show. Nezáleží však na tom, aké v Let's Dance bodovanie budú mať súťažiaci, ale koľko SMS hlasov získajú.

Bodová tabuľka v 10. kole Let's Dance 2023
PoradieTanečný párTanec 1Tanec 2Tanec 3Spolu
1. Jana + Vilém 40 40 40 120
2. Gabriela + Matyáš 39 40 40 119
3. Vratko + Anna 38 40 37 115

Tipy na víťazov

Kto sa stane kráľom tanečného parketu? Pozrite si naše tipy na víťaza Let's Dance 2023. 

Kto má najväčšiu šancu sa stať kráľom alebo kráľovnou tanečného parketu?

Najväčšími favoritmi na víťaza sú určite moderátor Vratko Sirági s Annou Riebauerovou a herečka Janka Kovalčíková s Vilémom Šírom.

Náš TIP na víťaza Víťazom Let's Dance 2023 by sa mohol stať Vratko Sirági, ktorý v 9. kole získal najväčší počet SMS hlasov a má najpriaznivejší kurz.

Tabuľka tanečných párov a kurzy na ich víťazstvá

V 8. sérii sa môžete z mužskej kategórie tešiť na dvojicu NHL hokejistov – Mariána Gáboríka a Borisa Valábika, kubánskeho herca z telenovely Skrytá Vášeň – Maria Cimarra, či slovenského herca Richarda Autnera.

V tanečnej show nebude chýbať ani známy televízny a rozhlasový moderátor Milan „Junior“ Zimnýkoval, či herec z nemocničného seriálu Druhá šanca – Victor Ibara. V 3. kole pribudne aj známy moderátor Vratko Sirági.

Valábik a Gáborík v podcaste Boris a Brambor
Boris Valábik a Marián Gáborik pri nahrávaní podcastu Boris a Brambor
(zdroj: rtvs.sk)

Za ženské osadenstvo v Let's Dance 2023 bojuje krásna herečka Gabika Marcinková, talentovaná speváčka Mária Čírová, paralympionička Henrieta Farkašová a herečky Janka Kovalčíková a ryšavá diva Helena Krajčiová

Gabika Marcinková je jednou z hlavných favoritiek Let's Dance 2023
Gabika Marcinková je v rebríčku najkrajších žien sveta
(zdroj: markiza.sk)
Tipnúť si na Let's Dance s 30 € zadarmo
Založte si účet na Tipsport.sk a peniaze máte ihneď na účte

V stávkových kanceláriách môžete podať viacero druhov stávok na:

 • na celkového víťaza tanečnej show,
 • na víťaza poroty najbližšieho kola Let's Dance,
 • na to, ktorý tanečný pár vypadne v aktuálnom kole.

Kurzy na Let's Dance 2023 (10. kolo)
SúťažiaciTvar SMSSMS poslať na čísloKurzy na víťaza
TipsportFortunaDOXXbet
Vratko Sirági TANEC 9503 2.40 2.50 2.80
Gabriela Marcinková 9509 3.25 3.10 3.00
Jana Kovalčíková 9507 2.60 2.65 2.50

Víťazom Let's Dance 2023 sa stane ten tanečný pár, ktorý dostane najviac SMS hlasov. 

Ako uzatvoríte stávku na tanečnú show v Tipsporte?

Na webe Tipsport.sk si môžete uzavrieť vašu kurzovú stávku na tanečníkov pomocou kategórie „Spoločenské stávky“, v ktorých si zvolíte sekciu „Zábava“. Pod touto sekciou si už len vyberiete súťaž „Slovensko – Let's Dance 8“. Po kliknutí na túto kategóriu sa vám zobrazí udalosť Let's Dance 2023 s aktuálnymi výškami kurzov.

Nezabudnite, že ak vám nebude vychádzať tiket podľa vašich predstáv, tak v Tipsporte môžete využiť cash out tiketu (predčasne si necháte vyplatiť peniaze).

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Čo získate svojou registráciou v Tipsporte?Vašou registráciou na Tipsport.sk získate bonus 30 € úplne zadarmo (bonus za registráciu) + ďalší vstupný bonus až do výšky 4.000 € a 100 free spins do online casina Tipsportu.

Ako si staviť na víťaza tanečnej súťaže vo Fortune?

Na iFortuna.sk je potrebné v ľavom menu zvoliť kategóriu „Zábava“, po kliknutí na ňu sa vám zobrazí viacero druhov sekcií a z nich si zvolíte „Slovensko – Let's Dance 8-víťazná celebrita“. Aktuálne výšky kurzov sa vám zobrazia ihneď ako kliknete na danú kategóriu. Vo Fortune sa dá staviť aj na body jednotlivých tanečníkov.

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

Aktivujte si 3 bonusy za registráciu vo Fortune!Všetci noví hráči Fortuny majú nárok na 3 druhy vstupných bonusov: 30 € na stávku zadarmo + 30 free spinov + navyše 30 € kredit. Stačí sa iba zaregistrovať na iFortuna.sk a bonusy sú vaše.

Ako tipovať na Let's Dance 2023 v DOXXbete?

Vašu kurzovú stávku si môžete uzavrieť aj na webe doxxbet.sk. Stačí, ak si v ľavom menu vyberiete kategóriu „Ostatné stávky“ a z nej si zvolíte ďalšiu kategóriu „Zábava“. Po kliknutí na túto kategóriu sa vám rozbalí sekcia „Let's Dance“ s kurzami.

V stávkovej kancelárii DOXXbet si po novom môžete staviť aj na to, ktorý tanečný pár dosiahne najvyšší počet bodov v aktuálnom kole Let's Dance. 

Tipujte bez rizika na DOXXbet.sk za 20 EUR zadarmo 100% Stávka zadarmo vo výške 20 € + bonus 5.000 € na vklad 
 • ak je prvá stávka nevýherná, tak vrátia peniaze 
 • prvá stávka rozhoduje o výške stávky zadarmo
 • zároveň máte nárok aj na vkladový bonus 5.000 €
 • so SKAUT KÓD „TR14846“ získate bonusy navyše 
 • v kasíne získate až 75 free spinov ak použijete kód
Viac informácii o bonusoch nájdete v sekcii bonusy DOXXbet.

Kto vyhrá Let's Dance 2023 Slovensko?

Kto má najväčšiu šancu vyhrať 8. sériu Let's Dance? Favoritov na víťazstvo je hneď niekoľko. Zo ženskej kategórie je najväčšou favoritkou na víťazstvo herečka Gabika Marcinková a z mužskej kategórie Richard Autner a moderátor Telerána Vratko Sirági.

Posledným víťazom Let's Dance 2022 bol charizmatický herec Ján Koleník, ktorý porazil vo finále herca Adama Bárdyho a herečku Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú. Keďže posledná výhra pripadla chlapovi, tak tohtoročná výhra by mohla pripadnúť práve žene.

Pozrite sa na tabuľku so všetkými víťazmi tanečnej show Let's Dance.

Víťazi Let's Dance Slovensko
SériaRočníkVíťazTanečný partner
1. 2006 Zuzana Fialová Peter Modrovský
2. 2008 Michaela Čobejová Tomáš Surovec
3. 2009 Juraj Mokrý Katarína Štumpfová
4. 2010 Nela Pocisková Peter Modrovský
5. 2011 Janka Hospodárová Matej Chren
6. 2017 Vladimír Kobielsky Dominika Chrapeková
7. 2022 Ján Koleník Vanda Poláková
8. 2023 Janka Kovalčíková Vilém Šír

Ako dopadla 7. séria Let's Dance 2022?

Pozrite si posledné výsledky z minuloročnej tanečnej show.

💃🏼 Tanečné páry v Let's Dance 2022 (VÝSLEDKY) 💃🏼
CelebritaTanečný partnerAktuálny stav v súťaži
Marek Fašiang Adriana Mašková vypadol v 2. kole (13.03.)
Fero Joke Vanesa Indrová vypadol v 3. kole (20.03.)
Aicha Fabio Belucci vypadla v 4. kole (27.03.)
Michal Kovačič  Simona Brecíková vypadol v 5. kole (03.04.)
Diana Mórová  Marek Bureš vypadla v 6. kole (10.04.)
Kristína Svarinská  Marek Klič vypadla v 7. kole (17.04)
Dominika Cibulková  Róbert Pavlík vypadla v 8. kole (24.04.)
Attila Végh Eliška Lenčešová vypadol v 9. kole (01.05.)
Zuzana Kubovčíková Šebová Vilém Šír 3. miesto
Adam Bardy Dominika Rošková 2. miesto
Ján Koleník Vanda Poláková ⭐ víťaz Let's Dance 2022 ⭐

Ako vyhrať auto v Let's Dance 8 hlasovaním?

Ako prebieha v Let's Dance hlasovanie 2023? V tanečnej súťaži môžete vyhrať aj vy a to stopercentne elektrické SUV Škoda Enyaq Coupé. Stačí, ak zahlasujete počas za svojho favorita prostredníctvom SMS. Cena jednéhoSMS hlasu na území SR je 1,80 € vrátane DPH. Hlasovať môžete len počas live vysielania v nedeľu.

Do žrebovania bude zaradené vaše telefónne číslo toľkokrát, koľkokrát z neho pošlete hlas. Výhercu nového vozidla vyžrebuje Markíza po finále Let's Dance 2023, po skončení priameho prenosu v TV za prítomnosti notára.

Vyhrajte Škodu Enyaq Coupé v Let's Dance 2023

Kde sa bude vysielať tanečná show?

Tanečná súťaž sa bude vysielať každú nedeľu o 20:30 hod. na televíznej stanici Markíza. Alternatívou priameho prenosu je video portál VOYO, na ktorom si môžete pozrieť Let's Dance 2023 online a bez reklám. 

Live prenos sa dá pozrieť aj v archíve na webe markiza.sk naživo a bez reklám. Okrem iného tam nájdete aj rôzne rozhovory (bonusy) a ukážky z tanečných kôl. 

Video portál VOYO

Kto je v porote Let's Dance?

Nový ročník Let's Dance priniesol aj nové osadenstvo poroty. Ani tento rok nechýbajú v porote dve staré známe tváre – uznávaný choreograf Ján Ďurovčík a profesionálna tanečníčka Tatiana Drexler.

V porote aj naďalej zostáva moderátorská špička Adela Vinczeová. Nováčikom v porote je posledný víťaz Let's Dance 2022 – Ján Koleník, ktorý nahradí Jorga Gonzáleza.

Moderátormi celej súťaže budú televízny moderátor Viktor Vincze a moderátorka z Telerána Lucia Hlaváčková.

Zloženie poroty v Let's Dance 2023
Zloženie poroty v Let's Dance 2023 (zdroj: aktuality.sk)

Kde sa dajú zakúpiť vstupenky na tanečnú show?

V minulosti sa dali zakúpiť na Let's Dance vstupenky priamo na webe ticketportal.sk. O lístky na tanečnú show je možné aj súťažiť priamo na webe Facebooku alebo Instagramu. Stačí iba splniť jednoduché podmienky súťaže na sociálnych sieťach (Facebook alebo Instagram) a lístky na Let's Dance 8 môžu byť vaše.

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 20 € + 100 FS Aktivovať
100 %  30 €  30 FS Aktivovať
100 %  2.000 €   40 € Aktivovať
100 %  5.000 €  20 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy nás čaká finále Let's Dance 8?

Najbližšie kolo nás čaká vždy v nedeľu (najbližšie 07.05.) o 20:30 hod. Pozrite si, akí sú v Let's Dance 2023 tanečníci.

2️⃣ Kde si môžete staviť na Let's Dance?

Na populárnu tanečnú show si môžete staviť v stávkovej kancelárii Tipsport alebo Fortuna. Najväčší počet druhov stávok na Let's Dance nájdete prekvapivo v stávkovej kancelárii DOXXbet.

3️⃣ Kde sa bude vysielať tanečná show v TV a online?

V poradí 8. séra tanečnej súťaže sa bude vysielať na televíznej stanici Markíza. Alternatívou je sledovať Let's Dance online 2023 na video portáli VOYO, z ktorého archívu si môžete pozrieť aj staršie časti. 

4️⃣ Kto je najväčším favoritom na víťazstvo?

Medzi najväčších favoritov tanečnej súťaže patra určite Vratko Sirági alebo herečka Jana Kovalčíková.

 
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde