Let's Dance 2022 finále – víťazom tanečnej súťaže sa stal Ján Koleník!

Tanečná show Let's Dance je po dlhej pauze opäť na televíznych obrazovkách. Sledujte výkony slovenských celebrít a nezabudnite si staviť na víťaza tanečného parketu.

Let's Dance 2022 – tipnite si víťaza + kurzy, stávky a online prenos

Začiatkom marca sa na televíznych obrazovkách znova objavila populárna tanečná show Let's Dance 2022. Posledná tanečná súťaž sa konala ešte v roku 2017, v ktorej zvíťazil populárny herec Vladimír Kobielsky s tanečnou partnerkou Dominikou Chrapekovou. V poradí siedma séria vám opäť prinesie skvelé tanečné vystúpenia známych slovenských celebrít. Komu sa v tejto sérii pošťastí vyhrať?

UpozornenieVíťazom Let's Dance 2022 sa stal Ján Koleník s jeho tanečnou partnerkou Vandou Polákovou. Na 2. miesto skončil Adam Bardy s Dominikou Roškovou a 3. miesto obsadila Zuzana Kubovčíková Šebová a jej tanečný partner Vilém Šír.

Do finále Let's Dance 2022 sa podarilo dostať len trom najlepším párom. O titul kráľa alebo kráľovnej tanečného parketu bude bojovať slovenská herečka Zuzana Kubovčíková Šebová a takisto aj naši dvaja sympatickí herci – Ján Koleník a Adam Bardy.

A čo vy? Ak počas live vysielania pošlete SMS, tak môžete vyhrať nové štýlové vozidlo Seat Cupra Formentor. V článku nájdete všetky informácie o Let's Dance 2022, vrátane aktuálnych kurzov a stávok na tanečnú show. 

Staviť si na víťaza Let's Dance 2022
Len teraz získate 20 € zadarmo na Tipsport.sk iba za registráciu

💃 Udalosť Let's Dance (Slovensko)
📅 Ročník 2022
🔢 Séria 7
🎬 Počet súťažiacich 11
🚙 Výhra pre divákov Seat Cupra Formentor
🎥 Posledný víťaz Ján Koleník
📺 TV prenos Markíza
➡️ Online prenos VOYO
✔️ Stávky na Let's Dance Tipsport Fortuna DOXXbet
〽️ Kurzy na Let's Dance zobraziť

Kedy nás čaká najbližšie kolo Let's Dance?

Najbližšie uvidíme 10. kolo – finále Let's Dance 2022, a to už v nedeľu 08.05. o 20:30 hod. Vo finálnom kole odtancuje každý tanečný pár 3 druhy spoločenských tancov. Víťazom Let's Dance 2022 sa stane ten tanečný pár, ktorý dostane najviac SMS hlasov. Okrem toho sa na parkete predstavia všetci Let's Dance 2022 tanečníci s celebritami.

Kto vypadol v Let's Dance 9. kolo?V semifinále Let's Dance 2022 vypadol MMA bojovník Attila Végh s jeho tanečnou partnerkou Eliškou Lenčešovou. 

Tanečné páry v Let's Dance 2022

V tohtoročnej Let's Dance sa stretla naozaj silná zostava tanečných párov, ktoré budú spoločne bojovať o titul kráľa alebo kráľovnej tanečného parketu. 

Pozrite si mená všetkých súťažiacich a aktuálne výsledky z Let's Dance 2022.

Tanečné páry v Let's Dance 2022 (VÝSLEDKY)
CelebritaTanečný partnerAktuálny stav v súťaži
Marek Fašiang Adriana Mašková vypadol v 2. kole (13.03.)
Fero Joke Vanesa Indrová vypadol v 3. kole (20.03.)
Aicha Fabio Belucci vypadla v 4. kole (27.03.)
Michal Kovačič  Simona Brecíková vypadol v 5. kole (03.04.)
Diana Mórová  Marek Bureš vypadla v 6. kole (10.04.)
Kristína Svarinská  Marek Klič vypadla v 7. kole (17.04)
Dominika Cibulková  Róbert Pavlík vypadla v 8. kole (24.04.)
Attila Végh Eliška Lenčešová vypadol v 9. kole (01.05.)
Zuzana Kubovčíková Šebová Vilém Šír ✔️ postup do finále
Adam Bardy Dominika Rošková ✔️ postup do finále
Ján Koleník Vanda Poláková ✔️ postup do finále

Prvé kolo Let's Dance 2022 sa odohralo v nedeľu (06.03.), ktoré bolo len akýmsi „zahrievacím kolom“ tanečnej show, keďže žiadny súťažiaci z neho nevypadol. V druhom kole (13.03.) sme sa už museli rozlúčiť s charizmatickým hercom Marekom Fašiangom.

Tretie kolo (20.03.) prinieslo nečakaný zvrat a tanečnú show musel opustiť známy komik Fero Joke. Ďalšie tentokrát Let's Dance 4. kolo sa nieslo v znamení viacerých druhov tancov, z ktorých nepriniesla šťastie Čača práve Aichi a Fabiovi Beluccimu. 

Let's Dance 5. kolo (03.04.) prinieslo odchod moderátora Michala Kovačiča. Posledné 6. kolo (10.04.) tanečnej súťaže prinieslo odchod 2. najväčšej favoritky Diany Mórovej. V siedmom kole Let's Dance nečakane vypadla mladá herečka Kristína Svarinská.

V Let's Dance 8. kole diváci neposlali dostatok hlasov tenistke Dominike Cibulkovej. Pred bránami finále skončil MMA fighter Attila Végh. Do finále Let's Dance 2022 postúpili traja súťažiaci: Ján Koleník, Adam Bardy a Zuzana Kubovíčková Šebová.

Tipy na víťazov Let's Dance 2022

Kto vyhrá Let's Dance 2022? Pozrite si naše tipy na víťaza slovenskej Let's Dance 2022.

Kto má najväčšiu šancu sa stať kráľom alebo kráľovnou tanečného parketu?

Za najväčšieho favorita tanečnej súťaže sa považuje slovenský herec Ján Koleník s jeho partnerkou Vandou Polákovou. Ďalšími favoritmi sú určite Adam Bardy s tanečníčkou Dominikou Roškovou a herečka Zuzana Kubovčíková Šebová s Vilémom Šírom.

Náš TIP na víťaza Let's Dance 2022Z pohľadu aktuálnych výšok kurzov, ale aj z nadľudských tanečných výkonov v súťaži Let's Dance 2022 má najväčšiu šancu na víťazstvo práve známy slovenský herec Ján Koleník.

Tabuľka tanečných párov v Let's Dance 2022 a kurzy na ich víťazstvá

Obrovským favoritom na víťazstvo je obľúbený herec Ján Koleník, na ktorého je vypísaný kurz 1.15. Počas svojho pôsobenia v súťaži Let's Dance 2022 dokázal, že je skutočným kráľom parketu a dovolíme si tvrdiť, že v tejto súťaži nemá konkurenciu. 

Slovenská herečka Zuzana Kubovčíková Šebová prekvapivo obsadila 2. miesto s kurzom 6.00. Zuzane Kubovčíkovej sa podarilo ako jedinej spomedzi ženskej kategórie dostať do finále Let's Dance 2022. Od každého kola bolo vidieť na Zuzane výrazne zlepšenie, čo dokazovalo aj vysoké hodnotenie porotcov. 

Tretie miesto s kurzom 9.00 patrí mladému hercovi Adamovi Bardymu, ktorý svojim výkonom už niekoľkokrát po sebe dokázal ohúriť porotu. Za zmienku určite stojí aj jeho tanečná partnerka Dominika Rošková, ktorá v 6. sérii Let's Dance skončila na 2. mieste s hercom Branislavom Deákom.

Tipujte Let's Dance s 20 € zadarmo
Založte si účet na Tipsport.sk a peniaze máte ihneď na účte

V slovenských stávkových kanceláriách si môžete podať svoj tiket na:

  • na celkového víťaza tanečnej show Let's Dance 2022,
  • na víťaza poroty najbližšieho kola Let's Dance,
  • na to, ktorý tanečný pár vypadne v aktuálnom kole Let's Dance 2022.

Kurzy na Let's Dance 2022 FINÁLE
CelebritaTvar SMSSMS poslať na čísloKurzy na víťaza
TipsportFortunaDOXXbet
Adam Bardy TANEC 9502 9.00 6.00 7.50
Ján Koleník 9506 1.15 1.30 1.15
Zuzana Kubovčíková Šebová 9510 6.00 10.00 8.00

Ako uzatvorím stávku na Let's Dance 2022 v Tipsporte?

Na webe tipsport.sk si môžete uzavrieť vašu kurzovú stávku na tanečného favorita pomocou kategórie „Spoločenské stávky“, v ktorých si zvolíte sekciu „Zábava“. Pod touto sekciou si už len vyberiete súťaž „Slovensko – Let's Dance 7“. Po kliknutí na túto kategóriu sa vám zobrazí udalosť Let's Dance 2022 s aktuálnymi výškami kurzov.

Podávajte stávky v hodnote 20 € zadarmo od Tipsport.sk Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Čo získate svojou registráciou v Tipsporte?Vašou registráciou na tipsport.sk získate bonus 20 € úplne zadarmo (bonus za registráciu) + ďalší vstupný bonus až do výšky 4.000 €

Ako podám stávku na Let's Dance 2022 vo Fortune?

Na ifortuna.sk je potrebné v ľavom menu zvoliť kategóriu „Zábava“, po kliknutí na ňu sa vám zobrazí viacero druhov sekcií a z nich si zvolíte „Slovensko – Let's Dance 7-víťazná celebrita“. Aktuálne výšky kurzov sa vám zobrazia ihneď ako kliknete na danú kategóriu.

Aktivujte si 3 bonusy za registráciu vo Fortune!Všetci novo registrovaní hráči majú nárok na tri druhy vstupných bonusov: 30 € na stávku zadarmo + 30 free spinov + predplatné VOYO. Stačí sa iba zaregistrovať na ifortuna.sk a bonusy sú vaše.

Ako si stavím na Let's Dance 2022 v DOXXbete?

Vašu kurzovú stávku na Let's Dance 2022 si môžete uzavrieť aj na webe doxxbet.sk. Stačí, ak si v ľavom menu vyberiete kategóriu „Ostatné stávky“ a z nej si zvolíte ďalšiu kategóriu „Zábava“. Po kliknutí na túto kategóriu sa vám rozbalí sekcia „Let's Dance“ s kurzami.

V stávkovej kancelárii DOXXbet si po novom môžete staviť aj na to, ktorý tanečný pár dosiahne najvyšší počet bodov v aktuálnom kole Let's Dance 2022. 

Let's Dance 2022 10. kolo (Kto bude víťazom poroty?)
Tanečný párKurz Tanečný párKurz
Ján Koleník 1.08 Zuzana Kubovčíková 6.00
Adam Bardy 6.50

Kto vyhrá Let's Dance 2022 Slovensko?

Kto má najväčšiu šancu vyhrať 7. sériu Let's Dance? Favoritov na víťazstvo je hneď niekoľko. Zo ženskej kategórie je najväčšou favoritkou na víťazstvo herečka Zuzana Kubovčíková. Z mužskej kategórie je hlavným favoritom herec Ján Koleník.

Posledným víťazom Let's Dance 2017 bol charizmatický herec Vlado Kobielsky, ktorý porazil vo finále herca Branislava Deáka a missku Silviu Lakatošovú. Keďže posledná výhra pripadla chlapovi, tak tohtoročná výhra by mohla pripadnúť práve žene.

Pozrite sa na tabuľku so všetkými víťazmi tanečnej show Let's Dance.

Víťazi Let's Dance Slovensko
SériaRočníkVíťazTanečný partner
1. 2006 Zuzana Fialová Peter Modrovský
2. 2008 Michaela Čobejová Tomáš Surovec
3. 2009 Juraj Mokrý Katarína Štumpfová
4. 2010 Nela Pocisková Peter Modrovský
5. 2011 Janka Hospodárová Matej Chren
6. 2017 Vladimír Kobielsky Dominika Chrapeková
7. 2022

Ako vyhrať auto v Let's Dance hlasovaním?

Ako prebieha v Let's Dance hlasovanie 2022? V tanečnej súťaži môžete vyhrať aj vy a to štýlové osobné vozidlo Seat Cupra Formentor. Stačí, ak zahlasujete počas za svojho favorita prostredníctvom SMS. Cena jedného Let's Dance 2022 SMS hlasu na území SR je 1,50 € vrátane DPH. 

Svojim hlasom automaticky prispejete na dobrú vec, keďže časť z výťažku poslaných SMS bude poskytnutá do finančnej zbierky Pomôžme spolu Ukrajine. 

Hlasovať môžete len počas live vysielania. Výhercu nového vozidla vyžrebuje Markíza po finále Let's Dance 2022, po skončení priameho prenosu v TV za prítomnosti notára.

Seat Cupra Formentor

Kde sa bude vysielať Let's Dance 2022?

Tanečná súťaž sa bude vysielať každú nedeľu o 20:30 hod. na televíznej stanici Markíza. Alternatívou priameho prenosu je video portál VOYO, na ktorom si môžete pozrieť Let's Dance 2022 online a bez reklám.

Video portál VOYO

Kto je v porote Let's Dance 2022?

Nový ročník Let's Dance priniesol aj nové osadenstvo poroty. Ani tento rok nechýbajú v porote dve staré známe tváre – uznávaný choreograf Ján Ďurovčík a profesionálna tanečníčka Tatiana Drexler.

Nováčikmi poroty sú moderátorská špička Adela Vinczeová a kubánsky choreograf Jorge González, ktorý celú tanečnú show oživil a priniesol veľkú dávku exotiky.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy nás čaká najbližšie kolo Let's Dance?

Najbližšie kolo Let's Dance 2022 nás čaká vždy v nedeľu o 20:30 hod.

2️⃣ Kde si môžete staviť na Let's Dance 2022?

Na populárnu tanečnú show si môžete staviť v stávkovej kancelárii Tipsport alebo Fortuna. Najväčší počet druhov stávok na Let's Dance 2022 nájdete prekvapivo v stávkovej kancelárii DOXXbet.

3️⃣ Kde sa bude vysielať Let's Dance?

Siedma séra Let's Dance sa 2022 sa bude vysielať na televíznej stanici Markíza alebo na video portáli VOYO, z ktorého archívu si môžete pozrieť aj staršie časti. 

4️⃣ Kto je najväčším favoritom na víťazstvo v Let's Dance 2022?

Medzi najväčších favoritov tanečnej súťaže patra určite Ján Koleník a Zuzana Kubovčíková Šebová.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!