Od 17.7.2017 má byť zverejnený zoznam zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier, ktorí pôsobia na Slovensku nelegálne. Z tohto dôvodu budú blokované webové stránky zahraničných prevádzkovateľov ako aj prevody peňazí do týchto spoločnosti. V slovenskom zákone o hazardných hrách je jeden veľký problém a to ten, že zahraničné spoločnosti nemôžu získať licenciu na Slovensku bez toho, aby si tu museli zakladať slovenské obchodné spoločnosti. Z tohto dôvodu nemôžu byť sankcionované a preto bude záležať iba na zahraničných prevádzkovateľoch, či odídu zo slovenského trhu alebo nie.

Dnes už je jasný odchod niektorých spoločností ako je Oddsring, Betclic alebo Expekt. Spoločnosti sa vedia vysporiadať s blokovaním webových stránok (napr. Bet365) ako aj platieb, preto sa nedá očakávať, že sa všetci stiahnu zo slovenského trhu. Z dôvodu zvláštnej situácie na slovenskom trhu nie je jasné, ktoré spoločnosti opustia trh, preto môžete celú situáciu ohľadne zákona o HH sledovať na aktualizovanej stránke. Zákon o hazardných hrách umožňuje aj blokáciu webových stránok, ktoré propagujú zahraničných prevádzkovateľov. Z tohto dôvodu sú stiahnuté reklamy a iné propagácie aj na našich stránkach.

Z vášho pohľadu ako zákazníkov zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier sa v podstate nič nemení. Ak sa rozhodne zahraničný prevádzkovateľ ukončiť svoje pôsobenie na slovenskom trhu, tak vás bude informovať e-mailom. V prípade, že nestihnete vybrať peniaze z účtu do daného obdobia, tak sa nič nedeje. Stačí ak kontaktujete zákaznícku podporu a oni vám peniaze pošlú na váš účet. Takto môžete postupovať aj v prípade, že sa nedokáže dostať na web stránky prevádzkovateľa hazardných hier.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o tom, čo budú tieto zmeny z dielne Ministerstva financií Slovenskej republiku znamenať v praxi, tak sa prosím prihláste do tohto newstellera:Recenzia UnibetVyzdvihnúť bonus 25 €
Hodnotenie:0 /10

Recenzia Unibet - popredná stávková kancelária zo Švédska

Pôvodom švédska stávková kancelária Unibet sa začala výraznejšie presadzovať v Európe v roku 2000. Od svojich začiatkov si stávková kancelária Unibet vedie veľmi dobre a časom sa vypracovala medzi najlepšie stávkové kancelárie na trhu. Unibet vstúpil na trh v Taliansku (Unibet.it), vo Francúzsku (Unibet.fr),  Dánsku (Unibet.dk) ako aj v Česku (Unibet.cz). Pre ostatné európske trhy poskytuje svoje služby na základe licencie vydanej na Malte (Unibet.com), kde má zároveň aj svoje sídlo.

Registrácia v Unibet

Pre založenie vášho stávkového účtu v Unibet kliknite tu (unibet.com). V registračnom formulári dôkladne zadajte všetky požadované údaje. Všetky vaše údaje musia byť pravdivé a správne. Pri registrácii budete vyzvaný na zadanie bezpečnostnej otázky a jej odpovede, ktorú budú od vás požadovať v prípade komplikácií sa stávkovým účtom. Samotná registrácia sa skladá z niekoľkých krokov a pri poslednom kroku budete vyzvaný k tomu, či máte záujem aj o vstupný bonus. Po dokončení registrácie vložte peniaze na váš stávkový účet a začnite tipovať. Ak má stávková kancelária Unibet k dispozícií vstupný bonus, tak vám odporúčame si dôkladne prečítať bonusové podmienky ešte pred registráciou.

Návod ako získať bonus v Unibet

Kurzová ponuka Unibet

Kurzová ponuka v Unibet sa zameriava hlavne na futbalové zápasy. Na najväčšie európske ligy môžete v Unibet nájsť najrôznejšie stávky ako DNB resp. SBR - stávky bez remízy, presný výsledok, polčas/konečný výsledok, kto strelí prvý gól, či domáci alebo hosťujúci tím skóruje (vrátane strelenia gólu v oboch polčasoch) alebo strelenie gólu obidvoch tímov.

Stávková kancelária Unibet pri NHL vypisuje kurzové stávky na domáci hostia (60 minút). Ak sa zápas skončí v riadnej hracej dobe remízou, tak vám vrátia vklad. Stávky na počet gólov v NHL Unibet vypisuje vo väčšine prípadov s možnosťou 4,5 gólu a 5,5 gólu. Nechýba ani možnosť uhádnutia presného skóre či prvej tretiny. Vo švédskej hokejovej lige môžete tipovať aj kto skóruje v danom zápase. Pri európskom hokeji stávková kancelária Unibet vypisuje okrem 1x2 aj stávky na 12, ale na rozdiel od NHL sa zápas ráta v rámci predĺženia.

Tenisové zápasy sú v Unibet bohato zastúpené v rámci challengerov, preto môžeme túto stávkovú kanceláriu na tenis len odporučiť. Okrem klasických stávok môžete tipovať aj počet odohraných hier v prvom sete, presné skóre (na sety) alebo hendikepové stávky (na sety).

Pre hráčov má stávková kancelária Unibet pripravené stávky "Supertoto" a "Superscore", kde môžete tipovať futbalové zápasy za minimálnu hodnotu (napr. 0,1 EUR) a ak budete jediný, kto uhádol všetky zápasy tak môžete vyhrať aj čiastku presahujúcu 10.000 EUR.

Unibet bonus: 100% stávka zadarmo do 25 €

Druh bonusu Stávka zadarmo
Percentuálny bonus 100%
Maximálny bonus 25 €
Minimálny vklad pre zisk bonusu 10 €
Bonusový kód (promo kód, bonus kód) Nie je potrebný
Pripísanie bonusu Ak prehráte kvalifikačnú stávku
Pretočenie bonusu
Bonusový link Získať vstupný bonus
Zobraziť Bonusové podmienky a Návod ako získať bonus Skryť Bonusové podmienky a Návod ako získať bonus
 • Unibet ponúka pre hráčov 100% prvú stávku bez rizika do výšky 25 EUR. Ak bude vaša prvá stávka nevýherná, tak vám Unibet vráti vklad až do výšky 25 EUR. Ak sa tak nestane, prosím kontaktujte zákaznícku podporu a ona vám potom ihneď pripíše peniaze. V prípade problému sa stačí vždy obrátiť na zákaznícku podporu (k dispozícií je aj live chat) - vždy ochotne pomôžu.
 • Bonus je potrebné pred výberom peňazí pretočiť 5x pri minimálnom kurze 1.4. Kombinované predzápasové stávky s live stávkami na jednom tikete sa nezapočítavajú do podmienok plnenia bonusu.
 • Vstupný bonus (stávku zdarma) je možné kombinovať so stávkou zdarma cez mobil (ak je tento bonus k dispozícií)! Obidve stávky zdarma však nie je možné využívať naraz!
PríkladVložíte 10 € a uzavriete stávku v hodnote 10 €. Ak bude nevýherná, tak vám Unibet vráti 10 €.
Vložíte 30 €.a uzavriete stávku v hodnote 25 €. Ak bude nevýherná, tak vám Unibet vráti 25 €.
Vložíte 500 €.a uzavriete stávku v hodnote 100 €. Ak bude nevýherná, tak vám Unibet vráti 25 €.

Bonus je možné pretočiť aj v:

Kasíne: 25x pretočenie bonusu
Live kasíne: 35x pretočenie bonusu
Hry: 25x

Úplné znenie bonusových podmienok nájdete na Unibet.com.

Benefity stávkovej kancelárie Unibet

 • Live stávky
 • Vysoké kurzy (payout 92% a viac)
 • Športové priame prenosy
 • Vysoké limity na stávky
 • Priame prenosy cez mobil
 • Vysoké limity na výhry
 • Mobilné stávkovanie
 • Aplikácia pre Android
 • Ázijský handicap
 • Aplikácia pre iOS (iPhone, iPad)
 • Live chat podpora
 • Aplikácia pre Windows Phone
 • Audio komentáre zo zápasov
 • Aplikácia pre BlackBerry
 • Vstupný bonus
 • Bonus za privedenie priateľa
 • Bonus cez mobil
 • Vernostný program
 • SMS notifikácie o vyhodnotení tiketov
 • Supertoto
 • Bez manipulačných a iných poplatkov
 • Superscore
 • Multi zobrazenie live stávok
 • Live stávka na jedno kliknutie
 • Vklad a výber peňazí na pobočke
 • Označenie tutovky na tikete
 • Skupinový tiket (Maxikombi)
 • Cash out (vyplatiť/predať svoj tiket)
 • Stávky na strelcov gólov v hokeji
 • Komunita / Diskusné fórum

Live stávky a live prenosy

Live stávky v Unibet sú dostupné na volejbal, futbal, hádzanú, tenis, biliard, basketbal, kriket, florbal, bandy, squash alebo hokej. Z hokeja ponúka stávková kancelária Unibet hlavne NHL, ruskú a švédsku hokejovú ligu. Unibet poskytuje pri live stávkach funkciu "Cash in", ktorá umožňuje hráčom minimalizovať straty alebo zaistiť zisk ešte pred ukončením zápasu (ide o tzv. predaj tiketu).

Unibet je jednou z mála stávkových kancelárií, ktorá poskytuje live streaming z jednotlivých športových udalostí. Ide hlavne o futbalové, tenisové a basketbalové zápasy. V ponuke live streamov Unibet TV nájdete okrem spomínaných aj hokej, biliard alebo volejbal. Pri futbale nájdete v Unibet ako jedinej stávkovej kancelárii live prenosy z talianskej najvyššej futbalovej súťažeŠportové prenosy môžete naživo sledovať aj na mobilných zariadeniach s OS Android, iOS a Windows Phone.

Tipovanie cez mobil a mobilná aplikácia Unibet

Unibet poskytuje mobilnú aplikáciu na stiahnutie pre Android, iOS (iPhone, iPad) ako aj Windows Phone (hráči zo SR si túto aplikáciu môžu stiahnuť, ale Unibet na nej umožnuje hrať iba hráčom nachádzajúcim sa v ČR). K dispozícií je aj mobilná webová aplikácia Unibet, ktorá je k dispozícii pre všetky inteligentné mobilné zariadenia.

Vklady a výbery

Ako vložiť peniaze do Unibet?

Na účet v Unibet môžete vložiť peniaze prostredníctvom kreditných kariet (VISA, MasterCard), bankovým prevodom alebo cez Paysafecard. Minimálny vklad do Unibet je už od 10 EUR (kreditné karty). Pri ostatných metódach je to 15 EUR. Unibet spoplatňuje pri vklade iba kreditné karty vo výške 2,5%. Bankový prevod je možné vykonať aj v tuzemských bankách a minimálny limit nie je v tomto prípade stanovený. Elektronické peňaženky Skrill a Neteller nie sú k dispozícii pre zákazníkov z ČR a SR od začiatku februára 2014.

Možnosti vkladu

Spôsob vkladu Poplatok Doba spracovania Minimálny vklad
2,5% Okamžite 10 €
 • VISA
 • MasterCard
 • VISA Electron
 • Maestro
Zadarmo 2 - 5 pracovných dní 1 €
Ostatné možnosti vkladu
Paysafecard

Ako vybrať peniaze z Unibet?

Výber bankovým prevodom v Unibet trvá aj 10 dní. Unibet pri výbere cez kreditné karty posiela peniaze do 2 až 5 dní. Výber peňazí nie je spoplatnený. Minimálny výber je 15 EUR pri každej platobnej metóde.

Možnosti výberu

Spôsob výberu Poplatok Doba spracovania Minimálny výber
Zadarmo 2 - 5 pracovných dní 15 €
 • VISA
Zadarmo 2 - 10 pracovných dní 15 €
Celkové hodnotenie
0 /10
Použiteľnosť webstránkyHodnotí sa rýchlosť a prehľadnosť webu, intuitívnosť a praktickosť ovládania./10
Kurzová ponukaHodnotí sa šírka kurzovej ponuky, vrátane odvodených stávok a výška kurzov./10
Live tipovanieHodnotí sa šírka kurzovej ponuky live udalostí vrátane odvodených live stávok./10
Live streamingHodnotí sa šírka ponuky live prenosov, rýchlosť a funkčnosť live streamingu, rôzne funkcie (možnosť sledovať viacero prenosov súčasne) ako aj možnosť sledovať prenosy v mobile./10
Mobilné stávkovanie a aplikáciaHodnotí sa rýchlosť a funkčnosť mobilnej aplikácie ako aj dostupnosť funkcií./10
Bonusy a promo akcieHodnotí sa ponuka a výhodnosť bonusov a promo akcií./10
Zákaznícka podporaHodnotí sa dostupnosť live chatu resp. rýchlosť reakcie ako aj ochota zákazníckeho servisu pomôcť pri špecifických problémoch a požiadavkách./10
BezpečnosťHodnotí sa v akom štáte má spoločnosť vydanú licenciu, bezpečnostný certifikát ako aj finančná stabilita spoločnosti./10
Vklady a výberyHodnotí sa jednoduchosť a rýchlosť vkladov a výberov ako aj možnosti vkladu a výberu./10
Osobná skúsenosťHodnotí sa rýchlosť prijímania stávok, limity stávok, nekalé praktiky ako aj funkčnosť stávkových funkcií ako je napr. cashout./10
Stávková kancelária Unibet – recenzia od aktualizovaná