Fortuna TV – recenzia a návod ako sledovať športové zápasy online LIVE a v HD kvalite

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Na Fortuna TV môžete sledovať živé športové prenosy z najlepších svetových líg a súťaží. Live stream zo zápasov Seria A, La Liga, Bundesliga, Fortuna liga, NBA, tenisových grandslamov a ďaľších.

Fortuna TV – ako sledovať športové LIVE streamy v HD kvalite

Chcete sledovať obľúbený šport, napínavý futbalový zápas alebo preteky, ale váš televízny operátor neponúka priamy prenos?

Vyriešiť takýto problém sa dá dvomi spôsobmi – môžete skúsiť hľadať „nie zrovna legálne“ web stránky s live streamom, ktoré sú síce zadarmo, ale možnosť sledovania je vykúpená preklikávaním sa cez otravné reklamy alebo rizikom, že sa na pozadí nainštaluje do vášho zariadenia vírus, malware a podobné neželané „darčeky“.

Čo je ešte horšie, vyskakovacie okná s otravnou reklamou sa často objavia aj počas zápasu a tak napr. v tej najnapínavejšej chvíli nepozeráte zápas, ale musíte sa preklikávať reklamou.

My vám však predstavíme druhú – a oveľa lepšiu metódu ako sledovať live streamy z rôznych športových podujatí na internete. Tou je FORTUNA TV – čítajte ďalej a dozviete sa všetko dôležité o tejto internetovej televízii.

► Spustiť Fortuna TV
Zapnite si televíziu Fortuna a sledujte športové prenosy online

📺 Televízna stanica Fortuna TV
📅 Prenosy na dnes Zobraziť
💶 Cena 1 stávka za 7 dní, kladný zostatok na účte
▶️ Live stream zadarmo ✅ (prvých 7 dní)
⚡ Najvyššia kvalita 720p (HD prenosy)
📱 Prenosy v mobile
🎥 Vysielanie naživo s malým oneskorením
⚽ Športy Zoznam líg a súťaží
⭐ Exkluzívne FORTUNA liga a NASCAR
👉 Ako sledovať  Návod
💻 Fullscreen (PC) ✅ FORTUNA liga
📝 Registrácia TV služby iFortuna.sk

Ako sledovať športové prenosy live zadarmo a bez reklám

Jednoducho vďaka FORTUNA TV. Neviete, čo je to FORTUNA TV? Ide o internetovú televíziu stávkovej kancelárie Fortuna. Ponuka live streamov je skutočne široká – len počas roka vysiela stávková kancelária Fortuna viac ako 400.000 priamych prenosov!

A to všetko bez prerušenia otravnými reklamami. Len ťažko tak nájdete športový kanál, ktorý by sa mohol s touto internetovou televíziou porovnávať.

Na FORTUNA TV ale nenájdete len tie najväčšie športové udalosti ako napr. MS v hokeji alebo najznámejšie futbalové (La Liga alebo Bundesliga) alebo hokejové ligy (KHL, SHL, ...). Nájdete tu aj live streamy z nižších líg, priame prenosy menej známych športov ale i čoraz populárnejších e-športov.

Stále nie ste presvedčení? Skutočným bonusom je fakt, že vďaka stávkovej kancelárii FORTUNA nie ste viazaní na sledovanie športu len na vašom televízore prípadne počítači. Priame prenosy si bez problémov pustíte aj na vašom mobile alebo tablete. Takto budete môcť sledovať to najlepšie zo svetového športu prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako spustiť Fortuna TV stream

Stačí sa iba zaregistrovať na stránke iFortuna.sk a po splnení dvoch základných podmienok môžete sledovať veľké množstvo priamych prenosov – a to všetko nielen na vašom počítači, ale aj napr. na mobile alebo tablete. Čo musíte splniť, aby ste mohli sledovať FORTUNA TV? Stačí mať:

 • Kladný zostatok na vašom hráčskom účte (môže byť aj 0,01 €)
 • Podanú stávku za posledných 7 dní (minimálny vklad ani kurz nie je stanovený)
Návod ako spustiť FORTUNA TV Stream

1. ► Zaregistrujte sa na stránke iFortuna.sk ◄

2. Po dokončení registrácie overte váš hráčsky účet.

3. Po overení uskutočnite váš prvý vklad na vaše herné konto a podajte si prvú stávku. Vďaka našej spolupráci so stávkovou kanceláriou Fortuna a exkluzívnemu bonusu „Stávka bez rizika za 35 EUR“ nič neriskujete.

4. HOTOVO! Sledujte a užívajte si priame prenosy na FORTUNA TV.

Ako spustiť live stream na FORTUNA TV (po registrácii)

Na internetovej stránke iFortuna.sk sa prihláste do vášho hráčskeho účtu. V hornej časti kliknite na záložku s názvom „Stávky LIVE“ a pred sebou uvidíte aktuálny rozpis zápasov, ktoré sa hrajú. Stačí už iba kliknúť na vybraný zápas so známou ikonou „PLAY“ a môžete si užívať ničím nerušený live stream.

Návod, ako spustiť FORTUNA TV
Návod, ako spustiť FORTUNA TV

Nezabudnite, že v stávkovej kancelárii Fortuna môžete sledovať vďaka multi view pohľadu dokonca aj viac live streamov zo športových udalostí naraz. Ak teda chcete sledovať tenisový zápas a popritom aj vývoj futbalového zápasu, ani to nie je na FORTUNA TV problém.

Zapnutý multiview pohľad na FORTUNA TV
Zapnutý multiview pohľad na FORTUNA TV
TV FORTUNA nefunguje. Čo teraz?

Nefunguje vám TV FORTUNA? Ako prvé si overte, či spĺňate už spomínané a základné 2 podmienky pre fungovanie Fortuna TV t.j. kladný zostatok na hráčskom účte (môže byť kľudne aj 0,01 €) a aspoň 1 podaná stávka za posledných 7 dní (minimálny kurz ani vklad nie je stanovený).

Ak problémy pretrvávajú, skontrolujte fórum na stránke iFortuna.sk, či aj ostatní hráči majú problém s dostupnosťou live streamu (môže ísť o dočasný výpadok služby).

LIVE prenosy na mobile a tablete

Okrem internetovej stránky a počítača môžete sledovať Fortuna TV stream aj na vašom mobilnom telefóne alebo tablete. To všetko vďaka mobilnej aplikácii Fortuna

Nezáleží pritom na druhu vášho zariadenia – mobilná Fortuna aplikácia je dostupná pre všetky operačné systémy. Ak máte Android, iOS alebo Harmony OS (telefóny HUAWEI), sledovať môžete vďaka stávkovej kancelárii Fortuna live streamy bez výnimky.

Tipsport apk na AndroidTipsport app na iPhone alebo iPadTipsport aplikácia na zariadenia Huawei

Nainštalujte si mobilnú aplikáciu Fortuna a po prihlásení do svojho účtu (je možné aj cez odtlačok prsta) kliknite v spodnej časti na záložku „Live“. Uvidíte pred sebou ponuku práve hraných športových udalostí – v hornej časti zvoľte obľúbený šport (napr. futbal) a zo zoznamu stretnutí vyberte to s ikonou „PLAY“ v krúžku.

Po kliknutí pred sebou uvidíte kompletnú kurzovú ponuku k danému zápasu alebo v hornej časti menu rozdelené na 3 časti. Kliknite vpravo hore na známe logo PLAY a už môžete sledovať váš obľúbený šport, ligu alebo zápas.

Ako zapnúť Fortuna TV v mobilnej aplikácii FortunaLIVE stream v mobilnej aplikácii Fortuna
Ako spustiť FORTUNA TV na mobilnom telefóne
Chcete vedieť viac o aplikácii Fortuna? Chcete spoznať jej plusy a mínusy alebo chcete vedieť ako aplikáciu nainštalovať? Prečítajte si našu recenziu mobilnej aplikácie Fortuna.

Ako zapnúť FORTUNA TV na celú obrazovku

Téma vysielania priamych prenosov na celú obrazovku je trochu zložitejšia. V jednoduchosti ale môžeme zhrnúť tému tak, že televíziu FORTUNA TV na celú obrazovku môžete sledovať na mobilných zariadeniach (mobilné telefóny a tablety) absolútne bez problémov.

Na sledovanie priameho prenosu na celom displeji stačí otočiť vaše mobilné zariadenie do horizontálnej polohy (na šírku) a formát priameho prenosu sa automaticky roztiahne na celú veľkosť displeja mobilného zariadenia.

Fortuna TV na celú obrazovku na mobilnom telefóne
Fortuna TV na celú obrazovku (cez mobilnú aplikáciu FORTUNA)

Pokiaľ však budete sledovať Fortuna TV live stream na počítači, sledovanie na celej obrazovke nie je možné kvôli veľkosti obrazovky (monitora) a obmedzeným licenčným právam. Sú to podmienky nastavené veľmi prísne práve vlastníkmi vysielacích práv.

Čo robiť, keď nie je možné spustiť na FORTUNA TV live stream

Chcete si pozrieť zápas z Fortuna ligy naživo, ale nefungujú vám v stávkovej kancelárii Fortuna live prenosy? Dôvodov môže byť niekoľko a preto sa poďme pozrieť na najčastejšie problémy a možnosti ich riešenia. Čo je potrebné skontrolovať, ak FORTUNA TV nefunguje?

 1. Skontrolujte, či ste prihlásený do vášho hráčskeho účtu. Ak nie, prihláste sa.
 2. Máte overený hráčsky účet? Ak ste sa len teraz zaregistrovali, počkajte na potvrdzujúcu SMS od stávkovej kancelárie Fortuna o tom, že váš účet je overený a môžete ho začať naplno využívať.
 3. Splnili ste základné 2 požiadavky pre spustenie live streamu? Na hráčskom účte je potrebné mať kladný zostatok (aspoň 0,01 €) a musíte mať za posledných 7 dní podanú aspoň 1 stávku (minimálny kurz ani vklad nie je stanovený – postačuje aj stávka podaná za pár centov).
 4. Máte podporovaný prehliadač prípadne zariadenie? Vyskúšajte live stream spustiť na niektorom z ďalších vašich zariadení postupne (napr. PC alebo mobil, avšak nie súčasne!). Problém môže byť kompatibilita vášho zariadenia.
 5. Nesnažíte sa spustiť live stream na viacerých zariadeniach súčasne? Live stream je povolený iba na jednom zariadení!
 6. Nenachádzate sa v zahraničí? U veľkej väčšiny live streamov sú vysielacie práva exkluzívne viazané iba na územie daného štátu (pre FORTUNA TV napr. Slovensko a Česko). Ak sa teda snažíte pustiť live stream na dovolenke v zahraničí, existuje vysoká šanca, že live stream nespustíte (vaša IP adresa bude lokalizovaná v zahraničí).

V prípade, že máte splnené základné podmienky a nie ste v konflikte so žiadnym z horeuvedených bodov, kontaktujte zákaznícku podporu stávkovej kancelárie Fortuna cez položku „Fortuna kontakty“ v spodnej časti internetovej stránky iFortuna.sk. Určite vám ochotne poradia, ako je možné váš problém vyriešiť.

NEZABUDNITE!Vo výnimočných prípadoch môže dôjsť aj k výpadku iFortuna TV. Skontrolujte Fortuna fórum, či aj ostatní používatelia nemajú rovnaký problém s live streamom.

Ktoré športy vysiela FORTUNA TV live

Ponuka športov, ktoré vysiela TV FORTUNA je skutočne široká. Sám za seba hovorí počet priamych prenosov, ktorý sa vyšplhá až na niekoľko stotisíc streamov ročne. Nájdete tu tie najlepšie a najprestížnejšie futbalové ligy sveta (LaLiga, Bundesliga, Ligue1,...). Nechýba ani hokej (NHL, KHL alebo švédska SHL), basketbal (vrátane NBA), baseball, volejbal, exkluzívne prenosy z americkej série NASCAR a veľa veľa ďalších.

Futbal live stream na FORTUNA TV

Futbalové live streamy patria aj v stávkovej kancelárii Fortuna medzi tie najobľúbenejšie. Na Fortuna TV nájdete tie najznámejšie ligy (Bundesliga, LaLiga, Serie A, Ligue 1) ale i menej známe futbalové ligy (napr. juhokórejská 2. futbalová liga).

Naopak, čo bohužiaľ neuvidíte ako live stream v stávkových kanceláriách sú podujatia s exkluzívnymi vysielacími právami ako napr. ME vo futbale, MS vo futbale, Ligy majstrov alebo Európskej ligy. Dobrou správou je, že niektoré zápasy z predkôl najprestížnejších európskych súťaží vysielajú aj stávkové kancelárie.

Fortuna liga naživo na FORTUNA TV

Ak nechcete pátrať po tom, či vysiela Fortuna liga TV prenosy, zapnite si live stream jednoducho na Fortuna TV. Keďže je stávková kancelária Fortuna generálnym partnerom 1. slovenskej futbalovej ligy, exkluzívne uvidíte VŠETKY priame prenosy Fortuna ligy na Fortuna TV.

Fortuna liga naživo je tak dostupná prakticky zadarmo a keďže je Fortuna TV live stream možné sledovať aj na mobile alebo tablete, vychutnáte si ho vďaka Fortune prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

Live stream z hokeja na FORTUNA TV

Chýbať v online televízii Fortuna nemôžu ani priame prenosy z najlepších hokejových líg na svete. Vychutnať si tak môžete live streamy z KHL alebo elitnej švédskej hokejovej ligy SHL. Nájdete tu ale aj priateľské zápasy klubov i čoraz populárnejšie hokejové zápasy z oblasti e-športov. Zápasy z NHL vysiela iba TV Tipsport.

Fortuna TV a live stream UFC

Obrovský nárast popularity bojových športov a špeciálne MMA o ktorý sa zaslúžila organizácia OKTAGON bola dôvodom na to, aby ste mohli vidieť na FORTUNA TV UFC. Jedná sa o najprestížnejšiu bojovú organizáciu na svete v ktorej uvidíte proti sebe bojovať len tých najlepších z najlepších.

Live stream UFC je na Fortuna TV dostupný z každého číslovaného turnaja UFC a aj UFC Fight Night a chýbať tak nebudú ani slovenskí a českí fighteri (Ľudovít Klein, Mach Muradov, Jiří Procházka alebo David Dvořák).

Ďalšie športy na TV FORTUNA

Okrem najznámejších športov ako hokej, futbal, tenis, MMA alebo basketbal nájdete na Fortuna TV online stream aj zo športov, ktoré vo svete nemajú takú širokú fanúšikovskú základňu.

Pustíte si tak priame prenosy z baseballu, stolného tenisu, volejbalu, badmintonu alebo šípiek. Nezmeškáte ale ani live stream z PROGAMINGových udalostí ako sú zápolenia v CS:GO alebo Dota 2.

FORTUNA TV dnes (kalendár)

Pozrite si základný prehľad dostupných priamych prenosov a live streamov v stávkovej kancelárii FORTUNA, ktoré nájdete v online televízii FORTUNA TV.

Pre zoznam toho, aké priame prenosy dnes uvidíte kliknite tu. Podobne ako v stávkovej kancelárii Tipsport, aj Fortuna má exkluzívne prenosy, ktoré nemá žiadna iná stávková kancelária na Slovensku. Jednotkou ale ostáva v tejto oblasti stále TV Tipsport.

Prehľad dostupných live prenosov na Fortuna TV
Futbal (1.liga) Top európske futbalové ligy
České a slovenské ligy
Ostatné európske futbalové ligy
 • Poľská futbalová liga
 • Portugalská liga
 • Ruská liga
 • Holandská liga
 • Turecká liga
 • Rumunská liga
 • Dánska futbalová liga
 • Rakúska liga
 • Škótska futbalová liga
 • Old Firm Derby 😍
 • Belgická liga
 • Chorvátska liga
 • Rakúska liga
 • Švajčiarska liga
 • Grécka liga
 • Maltská liga
Americké ligy
 • MLS
 • Brazílska liga
 • Argentínska liga
 • Ekvádorská liga
 • Uruguajská liga
 • Mexická futbalová liga
 • Paraguajská liga
  Zvyšok sveta (Austrália a Oceánia, Ázia)
  • Austrálska liga
  • Japonská liga
  • Juhokórejská liga
  • Novozélandská liga
  • SEA liga
  • Singapurská liga
  Futbal (2. liga)
  • 2. anglická liga
  • 2. belgická liga
  • 2. dánska
  • 2. francúzska
  • 2. holandská liga
  • 2. nemecká liga
  • 2. španielska liga
  • 2. juhokórejská liga
  • 2. rakúska liga
  • 2. škótska liga
  • 2. turecká liga
  • 2. švajčiarska liga
  • 2. talianska liga
  • 2. thajská liga
  Futbal
  (poháre a iné)
  • Copa Argentina
  • Coppa Italia (Taliansko)
  • DFB Pokal (nemecký pohár)
  • Coupe de La Ligue (FRA)
  Hokej
  (ligy a turnaje)
  • Švédska liga (SHL)
  • Švajčiarska liga (NLA) 
  • Liga majstrov
  • WHL
  • MHL
  Tenis
  • Turnaj majstrov
  • Davis Cup
  • Fed Cup
  • Laver Cup
  • ITF
  MMA
  Basketbal
  • NBA
  • Nemecká liga
  • Talianska liga
  • Euroliga
  • Ruská liga
  • Česká liga
  • Španielska liga
  • Turecká liga
  • Izraelská liga
  • Poľská liga
  • Brazílska liga
  • Japonská liga
  • Juhokórejská liga
  • Austrálska liga
  • Gruzínska liga
  • Ukrajinská liga
  • Jadranská liga
  Hádzaná
  • Francúzska liga
  • Nemecká liga
  • Španielska liga
  • Liga majstrov
  • Rakúska liga
  • Európska liga
  • Ruská liga
  • MS a ME
  Ďalšie športy
  • NFL
  • Volejbal 
  • Plážový volejbal 
  • Dostihy
  • BOX
  • Šípky
  • Rugby
  • Stolný tenis
  • E-športy
  • Snooker
  Vysvetlivky: ⭐ – exkluzívne prenosy 😍 – populárne zápasy a udalosti

  Najpopulárnejšie derby zápasy vo futbale

  Na FORTUNA TV uvidíte aj tie najväčšie a najznámejšie futbalové derby. Jednoznačne najznámejším futbalovým duelom je španielske El Clásico medzi Barcelonou a Realom Madrid.

  Chýbať nebude ani talianske derby medzi Interom a Juventusom. Rovnako sledovať môžete aj slovenské a české futbalové derby medzi Slovanom Bratislava a Trnavou alebo derby Pražských „S“ medzi Spartou a Slaviou.

  Live streamy derby zápasov na Fortuna TV
  Derby zápasNázov (prezývka) derbyNaživo
  Corinthians – Palmeiras Paulista ✔️
  Nacional – Peñarol Uruguajské „Clásico“ ✔️
  Fenerbahce – Galatasaray Turecké derby ✔️
  Inter Miláno – AC Miláno Derby della Madonnina (Milánske derby) ✔️
  Liverpool – Manchester United Severozápadné derby (North West derby)
  Inter – Juventus Derby d´Italia ✔️
  Boca Juniors – River Plate Superclásico ✔️
  Celtic – Rangers Old Firm Derby ✔️
  Sparta Praha – Slavia Praha Derby Pražské „S“ ✔️
  Slovan – Trnava Tradičné derby ✔️
  Lazio – AS Rím Derby della Capitale  ✔️
  Manchester City – Man. Utd. Manchester derby
  Everton – Liverpool Derby Merseyside
  Arsenal – Tottenham North London derby
  Real Madrid – Barcelona El Clásico ✔️

  Exkluzívne prenosy na FORTUNA TV

  Pre fanúšikov slovenského futbalu je najlepšou správou to, že je v stávkovej kancelárii Fortuna EXKLUZÍVNE dostupná Fortuna liga naživo. Priamy prenos uvidíte z každého stretnutia daného kola. Stačí si už len vybrať najzaujímavejší zápas a otočiť mobilný telefón horizontálne a sledovať môžete Fortuna ligu na Fortuna TV na celú obrazovku.

  Priaznivcov motor športu zase potešia exkluzívne priame prenosy z americkej série NASCAR.

  TV Fortuna – podmienky, cena a stávka bez rizika

  1. Registrácia na stránke iFortuna.sk

  Najdôležitejšou podmienkou na to, aby ste mohli sledovať v stávkovej kancelárii Fortuna live prenosy je mať založený vo Fortune hráčsky účet.

  Nemusíte sa ničoho obávať, registrácia je veľmi jednoduchá a krátka a zvládne ju skutočne každý, kto už niekedy sedel za počítačom. Ďalšie 2 základné podmienky na spustenie už dobre poznáte a písali sme o nich v článku vyššie (kladný zostatok na účte a 1 stávka za 7 dní). 

  2. Cena FORTUNA TV

  Pokiaľ si radi okoreníte sledovanie športových priamych prenosov aspoň 1× za týždeň podaním stávky, bude pre vás televízia stávkovej kancelárie Fortuna prakticky zadarmo.

  Nemusíte nikomu nič platiť ani uskutočňovať pravidelné mesačné platby. V tom je najväčší rozdiel oproti klasickým televíznym balíčkom a službám. Navyše, tak obrovskému počtu live streamov ako uvidíte na televízii Fortuna sa nevyrovná prakticky žiadny športový kanál.

  3. Stávka bez rizika v hodnote až 35 EUR

  Ešte stále váhate s registráciou vo Fortune? Dáme vám ešte dôvod navyše pre ktorý sa oplatí sledovať online televíziu Fortuna.

  Vďaka spolupráci internetovej stránky StavkoveKancelarie.com a stávkovej kancelárie Fortuna veľmi jednoducho získate skvelý Fortuna bonus – s exkluzívnym promo kódom Stávku bez rizika za 35 EUR! Vy teda NIČ NERISKUJETE – v prípade, že bude vaša prvá stávka nevýherná, stávková kancelária Fortuna vám vráti 35 EUR na váš hráčsky účet. Máte záujem o iný bonus? Potom vám odporúčame prečítať si Fortuna promo kódy pre všetky bonusy.

  Zaregistrovať sa vo Fortune a staviť si bez rizika
  Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

  Najčastejšie otázky a odpovede

  1️⃣ Majú live prenosy na Fortuna TV oneskorenie?

  Áno, je potrebné počítať s oneskorením v rade niekoľkých sekúnd. Všetko ale záleží od rýchlosti vášho pripojenia, od konkrétnej ligy alebo poskytovateľa live streamu.

  2️⃣ Je možné sledovať FORTUNA TV zadarmo a bez poplatkov?

  Pre všetkých zaregistrovaných hráčov v stávkovej kancelárii Fortuna je sledovanie priamych prenosov zo športu úplne zadarmo. Prihláste sa do vášho hráčskeho účtu a začnite sledovať na Fortuna TV live stream zadarmo. Stačí mať iba kladný zostatok na účte a mať za posledných 7 dní podanú aspoň 1 stávku.

  3️⃣ Ktoré športy uvidíte na TV Fortuna?

  Ponuka priamych prenosov vo Fortune je skutočne obrovská. Sledovať môžete tie najobľúbenejšie športy a tie najlepšie ligy sveta. Futbalovú LaLigu, Bundesligu, Ligue 1, Serie A, exkluzívne aj Fortuna ligu naživo a veľa ďalších. Z hokeja napr. KHL, švédsku SHL alebo aj MS v hokeji. Z bojových športov si nenechajte ujsť UFC, z motor športu exkluzívne sériu NASCAR a mnoho mnoho ďalších (NBA, tenisové grand slamy, progaming, volejbal, hádzaná,...).

  4️⃣ Aké funkcie nájdete v športovej televízii FORTUNA TV?

  Jednou z najlepších funkcií je, že Fortuna TV stream môžete sledovať na vašom počítači, tablete ale aj mobile. Ak chcete, na PC pozerajte aj viacero live streamov naraz alebo na mobile uvidíte priamy prenos Fortuna TV na celú obrazovku.

  Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
  Aktuálne bonusy
  Tipsport bonus

  30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

  Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

  Fortuna bonus

  70 € bez rizika

  Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

  DOXXbet bonus

  30 € bez rizika + 75 free spinov

  30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

  Ďaľšie bonusy
  Najnovšie príspevky na fóre
  Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
  Otázka k zahraničnému stávkovaniu
  Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
  Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
  Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
  Bet365 dali mi limity
  Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt