Kontrola tiketu vo Fortune – Návod ako overiť vaše tipy online

Skontrolujte si svoj tiket z pobočky Fortuna online a zistite, či ste vyhrali. Návod na rýchlu a jednoduchú kontrolu vašich tipov na iFortuna.sk.

Kontrola tiketu Fortuna – overte si vaše tipy online!

Stávkovanie na rôzne športové zápasy alebo kurzové stávky sa v súčasnosti stáva obľúbenou aktivitou športových fanúšikov.

Tipujúcim hráčom ponúka stávkovanie navyše lákavú možnosť na zbohatnutie. Pre vaše stávky vám odporúčame stávkovú kanceláriu Fortuna.

Ako postupovať, aby prebehla kontrola tiketu vo Fortune bez problémov?

Prinášame vám hneď niekoľko spôsobov ako na to. Predtým si však nezabudnite vo Fortune podať svoju stávku.

Staviť si môžete na pobočke Fortuna, na internetovej stránke www.ifortuna.sk alebo vám výborne poslúži mobilná aplikácia Fortuna.

Fortuna kontrola tiketu je možná:

  • na všetkých dostupných pobočkách Fortuny,
  • online prostredníctvom internetu na www.ifortuna.sk,
  • pomocou mobilnej aplikácie Fortuna.

Overenie tiketu na pobočkách Fortuna

Svoju kontrolu tiketu viete vykonať rovnako jednoducho ako samotné podanie tiketu. Na dostupných kamenných pobočkách Fortuny vám obsluha na základe vášho predloženého tiketu skontroluje, či ste vyhrali.

V prípade, ak je váš herný tiket výherný, výhru vám vyplatí obsluha Fortuna pobočky. Pozrite si prehľadný zoznam a mapu všetkých pobočiek stávkovej kancelárie Fortuna.

Kontrola tiketu online bez prihlásenia

Skontrolovanie tiketu online je azda najobľúbenejší spôsob overenia tiketu, ktorý pomáha hráčom najmä šetriť ich čas, pretože nemusia fyzicky navštíviť pobočku Fortuny.

Svoju kontrolu tiketu môžete realizovať na stránke iFortuny, kde kolónku „kontrola tiketu“ nájdete v pravom dolnom rohu stránky.

Pre skontrolovanie doplňte číslo a kód tiketu. Po doplnení údajov iba stačí kliknúť na tlačítko „Skontroluj“ a systém vám automaticky vyhodnotí váš podaný tiket (stávku).

Kontrola tiketu na www.ifortuna.sk
Kontrola tiketu na www.ifortuna.sk

Treba dodať, že pre prípadnú výhru je potrebné navštíviť akúkoľvek pobočku Fortuny, kde vám obsluha vyplatí získanú výhru na základe vami predloženého tiketu.

Kontrola tiketu online s prihlásením

V prípade, ak už máte založený herný účet, svoju stávku viete pomerne rýchlo skontrolovať na stránke iFortuna.sk. Podané stávky skontrolujete prihlásením do svojho herného účtu, cez kolónku „môj účet“, ktorú nájdete na pravom hornom rohu stránky.

Po kliknutí na kolónku „môj účet“ si nájdete podkategóriu „história stávok“ na ktorú kliknete a automaticky sa vám rozbalí kolónka „prehľad tiketov“. Cez prehľad tiketov sa dostanete na všetky svoje výsledky zo športových a kurzových stávok.

Výsledky môžete dokonca filtrovať podľa zvolených kritérií (napr. zobraziť iba výherné tikety, zobraziť tikety iba za určité obdobie a pod.)

Prehľad podaných tiketov na www.ifortuna.sk
Prehľad podaných tiketov na www.ifortuna.sk

Systém vám dokáže podrobne vyhodnotiť a zobraziť každý jeden podaný tiket, vrátane informácie o výške stávky, výške prípadnej výhry alebo celkovom kurze. Všetky dosiahnuté výhry sa vyplácajú hráčom na ich herný účet.

Kontrola tiketu cez mobilnú aplikáciu Fortuna

Stávková kancelária Fortuna overenie tiketu ponúka aj cez svoju výbornú mobilnú aplikáciu Fortuna.

V aplikácii máte 2 možnosti ako skontrolovať tiketbez prihlásenia si môžete skontrolovať tiket podaný na Fortuna pobočke naskenovaním alebo vďaka prihláseniu do herného účtu môžete mať ihneď k dispozícii kompletný prehľad o všetkých vašich stávkach.

Mobilná aplikácia je dostupná zadarmo pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad) 

Overenie tipov v aplikácii bez prihlásenia

Tiket podaný na niektorej Fortuna pobočke dokážete veľmi rýchlo skontrolovať bez prihlásenia vďaka skeneru tiketov v aplikácii.

Postup je veľmi jednoduchý. Otvorte aplikáciu a kliknite na ikonu „Menu“ vľavo hore. Uvidíte pred sebou bočné menu, kde kliknete na položku „Skenovať tiket“. Aktivuje sa fotoaparát – ten zamierte na váš Fortuna tiket, zosnímajte čiarový kód a ihneď sa dozviete výsledok.

Menu v aplikácii FortunaSkener tiketov v aplikácii Fortuna
Kontrola tiketu v aplikácii Fortuna bez prihlásenia

Vyhrali ste? Vyberte si výhru na najbližšej pobočke Fortuna, kde vám výhru v hotovosti vyplatí obsluha.

Na to, aby ste využili mobilnú aplikáciu Fortuna a všetky jej funkcie na 100% je vhodné mať existujúci herný Fortuna účet. Že ešte nie ste registrovaným hráčom? Zaregistrujte sa jediným kliknutím na tlačidlo nižšie a využite aj skvelé Fortuna bonusy!

Kontrola tipov v aplikácii Fortuna po prihlásení

Fortuna apk dokáže detailne vyhodnotiť vaše výsledky z akéhokoľvek zápasu alebo podanej stávky cez internet. Po prihlásení do herného účtu si jednoducho skontrolujte váš tiket v aplikácii Fortuna cez ikonu „Tikety“ v dolnej lište aplikácie. Po kliknutí pred sebou uvidíte kompletný zoznam všetkých podaných stávok.

Kontrola tiketu v aplikácii FortunaZoznam podaných tiketov v aplikácii Fortuna
Kontrola tiketu v aplikácii Fortuna bez prihlásenia

Vaše stávky môžete ďalej filtrovať presne podľa vašich požiadaviek. Chcete zobraziť iba LIVE stávky alebo kurzové stávky? Zaujímajú vás iba výherné alebo prehraté tikety? Prípadne máte záujem o zobrazenie tiketov  z určitého časového obdobia alebo zoradiť stávky podľa typu (SOLO, AKO, MAXIKOMBI)? Toto všetko je v aplikácii Fortuna možné.

Recenzia a hodnotenie mobilnej aplikácie FortunaV aplikácii na vás čaká množstvo obľúbených a výborných funkcií – napr. Fortuna Live, Fortuna Fórum, Fortuna Casino a ďalšie.
Zaujíma vás, či je Fortuna aplikácia tou najlepšou aplikáciou pre online tipovanie? Prečítajte si našu recenziu stávkovej aplikácie Fortuna a dozviete sa viac!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?
no je to ťažké s tými limitmi. Ja to beriem športovo držím sa viac menej...
Aktuálny zoznam slovenských stávkových kancelárií
no tak ja mám dva účty a na jednom skrill mám a na druhom nemám. Raz mi...
Výplata na účet...