Fortuna bonusy 2022 pre nových hráčov + bonusové podmienky

Stávková kancelária Fortuna ponúka vstupný bonus pre všetkých nových zákazníkov, stačí si len zvoliť bonus a registrovať sa. V spolupráci s Fortunou ponúkame aj exkluzívny Fortuna bonus.

Fortuna vstupný bonus 2022 ☀️ 1.000 € + stávky bez rizika

Fortuna, ktorá má svoje korene v Českej republike patrí na Slovensku medzi TOP 3 stávkové kancelárie čo sa tržieb týka. Keď sa povie tipujem u žltých, tak sa myslí práve Fortuna.

Vo formulári si musíte vybrať vstupný bonus (z niekoľkých možných bonusov, ktoré popisujeme nižšie), pričom každý bonus má špeciálny promo kód (ten sa musí zobraziť v poli Promo Kód).

🏟️ Stávková kancelária www.iFortuna.sk
💰 Najvyšší bonus 1.000 €
🆓 Bonus bez vkladu
🔥 Stávka bez rizika 30 € + 30 € kredit + 30 FS
🎰 Kasíno bonusy ✔️
👉 Všetky bonusy zobraziť
TipDo 30.6.2022 môžete získa ešte 10 + 20 € bez vkladu vo Fortuna kupónoch. Skôr ako sa zaregistrujete vo Fortune prečítajte si podmienky pre získanie kupónov zadarmo.  

Vstupný bonus od Fortuny je určený pre nových hráčov, ale Penta (Fortuna patrí tejto skupine) ponúka aj ďalšie bonusy ako je napr. bonusové zvýhodnenie (tzv. bonusové kurzy) alebo rôzne špeciálny stávky ako Favorit PLUS alebo EXPERT.

Registračný bonus vo Fortune je častokrát v niekoľkých variantoch, ale politika vo Fortune je prísna čo sa týka získania viacerých bonusov naraz.

Ako získať Fortuna bonus?

Pre získanie Fortuna bonusu či už vkladového alebo stávky zdarma je dôležité zvoliť správny bonus. Niektoré bonusy si viete nájsť pri registrácii, ale u nás ich nájdete kompletne všetky pohromade vrátane promo kódov.

V registračnom formulári je ideálne mať vyplnený Fortuna promo kódAutomaticky si ho viete vyplniť kliknutím na „prevziať“. Následne si môžete zobraziť aj bonusové podmienky.

Pre zisk bonusu bude potrebné vykonať vklad na hráčsky účet (je to možné aj cez Fortuna pobočku) a môžete si užívať tipovanie vo Fortune. Najvýhodnejšie bonusy sú vždy stávky zdarma, ktoré nie je potrebné ani pretáčať.

Ak sa pýtate, ktorý bonus je vo Fortune najlepší, tak jednoznačne triple bonus! Problém je, že je dostupný iba v určitých časových obdobiach!

Aktuálne Fortuna vstupné bonusy na štart
Bonus zadarmo
Bonus bez vkladu Registrácia
Bonusy pre športové stávky (bonus na vklad)
Najvyšší bonus ✔️ 1.000 € Prevziať
TOP bonus ✔️ 30 € + 30 € kredit + 30 FS Prevziať
Navýšený bonus
100 € stávka bez rizika Prevziať
EXKLUZÍVNY BONUS ✔️ 35 € stávka bez rizika Prevziať
200 % bonus ✔️ 20 € Prevziať
Kombi bonus ✔️ 30 € bez rizika + 30 free spins  Prevziať
Benefity pre tipujúcich
Fortuna TV ✔️ Sledujte exkluzívne Fortuna ligu Viac info
Fortuna Klub ✔️ Získajte vernostné (klubové) body Viac o FK
Kombinovaný bonus pre kasíno a športové stávky
 • Fortuna neumožňuje získať bonus pre každý produkt (športové stávky + kasíno).

Fortuna bonusy pri registrácii a promo kód

 • Dostupné bonusy Fortuna nájdete v registračnom formulári (Fortuna ponúka viacero vstupných bonusov, ale ak chcete využiť náš exkluzívny bonus, tak musíte ísť cez náš špeciálny link s jedinečným Fortuna promo kódom).
 • Nárok máte iba na jeden bonus (ako už bolo vyššie uvedené, nemôžete získať bonus do kasína zvlášť a bonus na športové stávky zvlášť).
 • Skôr výnimočne ponúkne Fortuna aj bonus bez vkladu (najčastejšie free spiny).
Zadáva sa Fortuna promo kód pre registračný bonus?
 • Promo kód Fortuna sa generuje sám a to po výbere správneho bonusu,
 • po kliknutí na link sa Fortuna promo kód automaticky vloží do formulára,
 • v registračnom formulári môžete zadať aj váš vlastný promo kód,
 • vlastné promo kódy môžete získať pri rôznych športových akciách alebo súťažiach napr. na FB,
 • bez akčného kódu nemusíte získať aktuálne najvýhodnejší bonus!

Vstupný bonus 1.000 EUR

Fortuna bonus vo výške 1.000 € je nastavený veľmi dobre, pretože nie je moc prehnaný s podmienkami pretočenia. Ako je na Slovensku zvykom, podobné bonusy sa pripisujú až po čiastočnom pretočení (niektoré stávkové kancelárie majú bonusové podmienky prísnejšie a pripíšu registračný bonus až po celkovom pretočení).

Vo Fortune pri bonuse 1.000 EUR platí, že pretočenie nezáleží od výšky vkladu – podmienky pretočenia nie sú odstupňované. Z tohto dôvodu platí, že čím vyšší vklad tým je bonus pre vás výhodnejší.

Fortuna bonusové podmienky pre vstupný bonus za vklad

Aby ste si mohli bonus previesť na váš bankový účet, vstupný bonus musíte pretočiť. Vo Fortune sa pripisuje bonus postupne. Po pretočení 20 % z požadovanej sumy sa vám pripíše 1/5 z bonusu (ak by bol bonus 1.000 EUR, tak vám 1/5 predstavuje sumu 200 EUR). Zvyšných 80 % sa vám pripíše až po celkovom pretočení bonusu. Akú sumu predstavuje 20 % resp. zvyšných 80 % pri pretočení bonusu si uvedieme v konkrétnych číslach nižšie v príklade.

Výška bonusu závisí od vášho prvého vkladu (vklad = bonus v max. výške 1.000 €). Aby ste mohli bonus získať, musíte do 10 dní od registrácie  vykonať vklad. Zároveň platí, že po aktivácii vstupného bonusu je potrebné tento bonus pretočiť do 90 dní.

Fortuna vstupný bonus za vklad (najvyšší bonus)
Maximálny bonus = váš 1. vklad 1.000 € Vyzdvihnúť bonus


KLIKNUTÍM SA AUTOMATICKY AKTIVUJE
FORTUNA PROMO KÓD
Pretočenie (bonus + vklad) 7× (b + v)
Minimálny vklad 10 €
Min. kurz pri pretáčaní bonusu 2.0
Maximálna hodnota pretočenia 14.000 €
Vyplatenie bonusu Fortuna (príklad)
 • Ak vložíte 500 €, musíte svoj bonus a vklad pretočiť celkovo 7× z čoho vyplýva, že celková suma na pretočenie je 7.000 €. Fortuna pripisuje vstupný bonus postupne dvojfázovo.
 • Najprv pretočíte 20 % a potom zvyšok. Pri bonuse 500 € musíte pretočiť najprv 1.400 € (20 % z celkového pretočenia bonusu) a potom vám Fortuna pripíše 100 €. Ak následne pretočíte zvyšných 80 % (5.600 €), tak vám Fortuna pripíše zvyšný bonus v hodnote 400 €.
 • Ak sa vám zdajú bonusové podmienky zložité, tak niektoré bonusy majú aj podmienky o minimálnom počte zápasov na tikete!

Ako získať bonus 1.000 € od Fortuny?

 1. Registrujte sa na iFortuna.sk (treba zvoliť bonus).
 2. Vložte peniaze na hráčsky účet.
 3. Uvidíte získaný bonus a ako ďaleko ste s plnením bonusu.
 4. Následne môžete vykonávať stávky, ktoré sa započítavajú do pretočenia bonusu.
Overenie totožnosti, bankový účet a výber peňazíTak ako každá stávková kancelária, tak aj Fortuna si vyžaduje overiť totožnosť. Po tomto kroku je možné získať aj vstupný bonus. Overenie totožnosti nie je zložité a budú vám postačovať dva doklady totožnosti. Môžete si prečítať kompletný návod pre registráciu vo Fortune.

Po registrácii je potrebné zadať aj váš bankový účet (IBAN) do systému. Malo by ísť o ten istý bankový účet z ktorého vkladáte peniaze. Zároveň by malo ísť o slovenský bankový účet a musí byť na vaše meno!
Najvyšší Fortuna bonus 1.000 € AKTIVOVAŤ

200 % bonus do výšky 20 EUR (Bet 10 Get 20)

Tento druh bonusu má celkom jednoduché podmienky a vzhľadom na to, že ide o 200% bonus, tak sa veľmi odporúča, hlavne hráčom, ktorí chcú vložiť do stávkovej kancelárie čo najmenej peňazí a mať čo najvýhodnejší bonus.

Tento bonus s promo kódom FOR20 z času na čas Fortuna stiahne z obehu. Viac informácií o tomto bonuse nájdete aj v našom článku 200 % bonus od Fortuny, ale bonusové podmienky sú tu naozaj jednoduché (napr. pre zisk bonusu 20 EUR potrebujete vložiť a staviť iba 10 €.

Ak si vyberiete tento bonus, iný Fortuna bonus, ktorý by bol vo väčšej hodnote, už nemôžete získať.

Podmienky získania stávkového kreditu

 1. Registruj sa na iFortuna.sk
 2. Vložte minimálne 10 €
 3. Uzatvorte tiket v hodnote 10 € pri kurze min. 2.0 (neplatí pre virtuálne športy)
 4. Do 24 hodín po vsadení tiketu máte na účte stávkový kredit v hodnote 20 €

200 % bonus 200 % do 20 € AKTIVOVAŤ

Stávka bez rizika 30 € a viac

Fortuna ponúka trochu nelogicky viacero bonusov vo forme stávky zadarmo. Musíte si tak zvoliť, či chcete stávku bez rizika 30 € (najmenej výhodná), stávku bez rizika 30 € + 30 Free spinov (kombi bonus), exkluzívnu stávku bez rizika 35 € (dostupná počas celého roku) alebo si prajete stávku bez rizika ešte vyššiu (bonus 40 €, 50 €, 80 € alebo 100 € sú krátkodobé ). 

Najvýhodnejší Fortuna bonus je tzv. TRIPLE BONUS, kde za jediný vklad získate až tri bonusy! Ide o bonus, ktorý je dostupný hlavne pri konaní veľkých športových akcií ako je EURO, olympiáda, kvalifikácie alebo MS v hokeji. Čarom tohto jedinečného bonusu spočíva v tom, že urobíte iba jeden vklad a získate 3 bonusy. Zároveň je to kombinácia bonusu pre športové stávky a kasíno, čo nie je vo Fortune bežné.

TRIPLE BONUS je najčastejšie v uvedených hodnotách: 

 • 30 € bez rizika + 30 kredit + 30 free spins (30 + 30 + 30)
 • 40 € bez rizika + 40 kredit + 40 free spins (40 + 40 + 40)
 • 50 € bez rizika + 50 kredit + 50 free spins (50 + 50 + 50)

Bonusové podmienky

STÁVKA BEZ RIZIKA (30 € a viac)

 • Stávka bez rizika (100 % bonus) je dostupná iba 7 dní po aktivácii bonusu,
 • prvá stávka musí mať minimálny kurz 2.0,
 • stávka bez rizika neplatí pre virtuálny hry, terno dňa, maxikombi alebo dlhodobé stávky,
 • Fortuna vám vráti vklad, ak bude vaša prvá stávka nevýherná,
 • pri pobočkách sa vracia iba suma bez manipulačného poplatku,
 • hodnoty stávky bez rizika sú počas roka rôzne: 30 €, 35 €, 40 €, 50 €, 80 € alebo 100 €,
 • ak Fortuna ponúka k stávke bez rizika aj ďalšie bonusy (kredit alebo voľné točenia), tak odporúčame využiť akciu. 

STÁVKOVÝ KREDIT (doplnkový bonus k stávke bez rizika)

 • Bonus bude pridelený v klubových bodoch, pričom každých 5.000 KB predstavuje sumu 10 €, za ktoré môžete nakupovať kurzové zvýhodnenia alebo stávkovať (ak Fortuna ponúka 30 € kredit – získate 15.000 KB),
 • pre získanie bonusu (kreditu) musíte uzavrieť stávky s min. kurzom 1.60, ale ak ste uzavreli už vašu prvú stávku bez rizika (väčšinou s kurzom 2.0+), tak ste ihneď splnili aj podmienky pre stávkový kredit

FREE SPINS (FS)

 • V prípade, že môžete získať stávku bez rizika + kredit + free spins, tak pôjde o TRIPLE BONUS (naj Fortuna bonus),
 • počet voľných točení (free spins), ktoré získate zadarmo závisí od vášho prvého vkladu do stávkovej kancelárie,
 • za vklad do 10 € získate 10 free spins, nad 10 € ⟶ 20 FS, nad 20 € ⟶ 30 FS atď.,
 • free spiny môže hráč využiť na hracích automatoch v sekcii „Casino“,
 • od vkladu máte 10 dní na odohratie bonusu a pripísaný je automaticky.

Predplatné VOYO

S promo kódom VOYO môžete získať okrem bonusu aj 3 mesiace predplatného pre túto streamovaciu službu. Akcia bola časovo obmedzená od 1. do 30.4. 2022. Minimálny vklad bol pre získanie predplatného 6 mesiacov. 

TOP bonus 30 € bez rizika + 30 € + 30 FS AKTIVOVAŤ
EXKLUZÍVNY BONUS 35 € bez rizika AKTIVOVAŤ

Stávka zadarmo vo výške 30 € + 30 free spins (kombi bonus)

Fortuna ponúka trochu nelogicky až dva bonusy vo forme stávky zadarmo vo výške 30 €. Jedna je samostatná (bez free spinov v online kasíne) a druhá aj s vyššie uvedenými voľnými točeniami. Lepší bonus je s voľnými točeniami, ale nečakajte zázraky.

Ak by sme to ešte porovnali s exkluzívnou stávkou bez rizika vo výške 35 €, tak minimálne finančne vychádza lepšie kombi bonus s 30 free spins (1 spin = 0,4 €). Stávka zadarmo 30 EUR + 12 € vo free spins oproti 35 € bez rizika.

Bonusové podmienky pre 30 voľných zatočení + 30 € bez rizika

 • Minimálny vklad 10 € (tento vklad je možné použiť aj na stávku bez rizika),
 • registrovaný hráč má 3 dni na to, aby si vyzdvihol bonus Free spiny v hre White King,
 • 1 spin má hodnotu 0,4 €,
 • 30 Free spinov je potrebné pretočiť do 7 dní a potom sa výhra pripíše na účet,
 • na tento bonus sa nevzťahuje žiadna podmienka prestávkovania,
 • Podmienky pre stávku bez rizika sú obdobné tým, ktoré sme uviedli vyššie.
Kombi bonus (kasíno + šport) 30 € + 30 FS AKTIVOVAŤ
Platnosť bonusu vo FortuneFortuna ponúka niekoľko bonusov a väčšinou všetky nájdete v registračnom formulári. Po výbere bonusu sa vám musí objaviť zelená značka „OK“ ako potvrdenie o tom, že bonus je stále platný.

Fortuna KLUB

Fortuna KLUB vám umožňuje získavať vernostné body za stávky. Za tieto body môžete potom stávkovať alebo nakupovať kurzové zvýhodnenia. Pre viac informácií odporúčame prečítať vernostný program Fortuna KLUB.

Fortuna TV (online live stream zadarmo)

Samozrejmosťou je online televízia Fortuna TV, ktorá ponúka ročne stovky tisíc priamych prenosov. Exkluzívne ponúka roky slovenskú Fortuna ligu, najlepšie európske futbalové súťaže (francúzsku, španielsku, taliansku a  nemeckú ligu) a potom je tu ešte hokej (nechýbajú MS v hokeji, NHL, KHL a iné európske ligy), tenis, nascar, MMA (UFC) alebo basketbal (vrátane NBA).

Podmienky pre sledovanie Fortuna TV nie sú zložité, stačí mať podanú stávku za posledných 7 dní v ľubovoľnej výške.

Fortuna súťaže a promo akcie

Väčšina Fortuna bonusov je viazaných na vklad, ale samotná stávková kancelária Fortuna ponúka aj ďalšie bonusy, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Pre mnohých to bude určite bonus navyše, ktorý vám môže pomôcť pri voľbe stávkovej kancelárie. Zároveň platí, že stávková kancelária má aj vernostný program, kde sa zbierajú klubové body. Niektoré bonusy vo Fortune môžu byť pripísané vo forme klubových bodov (platí aj pre registračný bonus Fortuna).

Ďalšie bonusy od Fortuny
Megatip
Tipovaním Fortuna ligy môžete hrať o jackpot 25.000 €! 
Bonusové zvýhodnenia
Happy hours alebo Black Friday.
Fortuna bez rizika 5 € pri live stávkach
Dostupné častokrát v strede týždňa hlavne počas európskeho futbalu (3x po 5 EUR)
Bonus 5 a Bonus 8
Za klubové body si viete nakúpiť kurzové zvýhodnenia na tiket!
Maratón
Tipujte počas trvania Maratónu takmer každý deň a získajte podiel z banku.
Kvíz
Kvíz sa koná vo štvrtok o 20:00, kde odpovedáte v časovom limite. Hrá sa o stovky €.
Favorit Plus
Získajte lepší kurz na favorita zápasu pri AKU stávkach.
Predaj tiketu (cashout)
Využite funkciu cash out a predajte váš tiket skôr, ako sa stane nevýherným.
BetBuilder
Funkcia umožňuje kombinovať stávky z jednej udalosti!
Storno tiketu
Online 5 minút (pobočka 10 minút).

Fortuna Casino bonus + Free Spins (voľné točenia)

Ani Fortuna nezaváhala a spustila kasíno. Dokonca sú rozdelené ako Fortuna Casino a Fortuna Vegas. Pamätajte, že vo Fortune môžete mať len jeden bonus (preto si musíte zvoliť či chcete bonus do kasína alebo športových stávok). V prípade, že chcete vo Fortune získať obidva bonusy, musíte voliť kombi bonus.

Kasíno bonus
Casino kombi bonus ✔️ 200 € + 100 Free spins Prevziať
Fortuna Casino bonus ✔️ 5.000 € na vklad Prevziať
Voľné točenia v kasíne ✔️ 333 Free spins Prevziať

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Dajú sa využívať bonusy aj cez mobilnú aplikáciu?

Samozrejme. Nezáleží na tom či využívate Fortuna aplikáciu alebo mobilnú webovú stránku.

2️⃣ Je možné získať za jednu registráciu bonus pre šport aj kasíno?

Toto Fortuna neumožňuje samostatne. Existujú však kombi bonusy, kde sú väčšinou dostupné stávky zdarma v kombinácii s free spinmi.

3️⃣ Sú Fortuna bonusy výhodné?

Minimálne o stávkach bez rizika sa to určite povedať dá. Je to z toho dôvodu, že vy ak prehráte vašu prvú stávku (podanú za vaše vlastné peniaze), tak automaticky vám Fortuna udelí bonus bez toho, aby ste museli bonus pretočiť x-krát pre výberom.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € + 30 FS + 30 € zdarma

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit +30 FS + 30 €.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ano aj paypal na neho
Podavate aj nadalej cez bet365?
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny
Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)