Fortuna bonusy 2022 pre nových hráčov + bonusové podmienky

Stávková kancelária Fortuna ponúka vstupné bonusy pre všetkých nových hráčov, stačí si len zvoliť bonus a registrovať sa. V spolupráci s Fortunou ponúkame aj exkluzívnu stávku bez rizika.

Fortuna vstupný bonus 2022 ☀️ 1.000 € + bonusy bez vkladu

Fortuna, ktorá má svoje korene v Českej republike patrí na Slovensku medzi TOP 3 stávkové kancelárie čo sa tržieb týka. Keď sa povie tipujem u žltých, tak sa myslí práve Fortuna.

Vo formulári si musíte vybrať vstupný bonus (z niekoľkých možných bonusov, ktoré popisujeme nižšie), pričom každý bonus má špeciálny akčný kód (ten sa musí zobraziť v poli Promo Kód).

🏟️ Stávková kancelária iFortuna
💰 Najvyšší bonus 1.000 €
🆓 Bonus bez vkladu ✔️ | cez kupóny od nás
🔥 Stávka bez rizika 50 € + 50 € + 50 FS
🎰 Kasíno bonusy ✔️
👉 Všetky bonusy zobraziť
U nás sa rozdávajú Fortuna kupóny zadarmo. Takto viete získať bonus bez vkladu.

Vstupný bonus od Fortuny je určený pre nových hráčov, ale Penta (Fortuna patrí tejto skupine) ponúka aj ďalšie bonusy ako je napr. bonusové zvýhodnenie (tzv. bonusové kurzy) alebo rôzne špeciálny stávky ako Favorit PLUS alebo EXPERT.

Registračný bonus vo Fortune je častokrát v niekoľkých variantoch, ale politika vo Fortune je prísna čo sa týka získania viacerých bonusov naraz.

Ako získať Fortuna bonus?

Pre získanie Fortuna bonusu či už vkladového alebo stávky zdarma je dôležité zvoliť správny bonus. Niektoré bonusy si viete nájsť pri registrácii, ale u nás ich nájdete kompletne všetky pohromade vrátane promo kódov.

V registračnom formulári je ideálne mať vyplnený Fortuna promo kódAutomaticky si ho viete vyplniť kliknutím na „prevziať“. Následne si môžete zobraziť aj bonusové podmienky.

Pre zisk bonusu bude potrebné vykonať vklad na hráčsky účet (je to možné aj cez Fortuna pobočku) a môžete si užívať tipovanie vo Fortune. Najvýhodnejšie bonusy sú vždy stávky zdarma, ktoré nie je potrebné ani pretáčať.

Ak sa pýtate, ktorý bonus je vo Fortune najlepší, tak jednoznačne triple bonus! Problém je, že je dostupný iba v určitých časových obdobiach!

Aktuálne Fortuna vstupné bonusy na štart
Bonus zadarmo
Bonus bez vkladu info Iba cez Fortuna kupóny Registrácia
Bonusy pre športové stávky (bonus na vklad)
Najvyšší bonus ✔️ 1.000 € Prevziať
TOP bonus ✔️ 50 € bez rizika + 50 € kredit  + 50 FS Prevziať
Navýšený bonus
info 100 € bez rizika + 100 FS Prevziať
EXKLUZÍVNY ✔️ 35 € stávka bez rizika Prevziať
200 % bonus ✔️ 20 € Prevziať
SBR + free spins ✔️ 30 € bez rizika + 30 FS Prevziať
SBR + kredit info 30 € bez rizika + 30 € kredit  Prevziať
VOYO Bonus 30 € bez rizika + predplatné VOYO Prevziať
Benefity pre tipujúcich
Fortuna TV ✔️ Sledujte exkluzívne Fortuna ligu Viac info
Fortuna Klub ✔️ Získajte vernostné (klubové) body Viac o FK
Kombinovaný bonus pre kasíno a športové stávky
 • Fortuna neumožňuje získať bonus pre každý produkt (športové stávky + kasíno).

Fortuna bonusy pri registrácii a promo kód

 • Dostupné bonusy Fortuna nájdete v registračnom formulári (Fortuna ponúka viacero vstupných bonusov, ale ak chcete využiť náš exkluzívny bonus, tak musíte ísť cez náš špeciálny link s jedinečným Fortuna promo kódom).
 • Nárok máte iba na jeden bonus (ako už bolo vyššie uvedené, nemôžete získať bonus do kasína zvlášť a bonus na športové stávky zvlášť).
 • Fortuna bonusy bez vkladu moc neponúka a ak hej tak väčšinou vo forme free spins.
Zadáva sa Fortuna promo kód pre registračný bonus?
 • Promo kód Fortuna sa generuje sám a to po výbere správneho bonusu,
 • po kliknutí na link sa Fortuna promo kód automaticky vloží do formulára,
 • v registračnom formulári môžete zadať aj váš vlastný promo kód,
 • vlastné promo kódy môžete získať pri rôznych športových akciách alebo súťažiach napr. na FB,
 • bez akčného kódu nemusíte získať aktuálne najvýhodnejší bonus!

Vstupný bonus 1.000 EUR

Fortuna bonus vo výške 1.000 € je nastavený veľmi dobre, pretože nie je moc prehnaný s podmienkami pretočenia. Ako je na Slovensku zvykom, podobné bonusy sa pripisujú až po čiastočnom pretočení (niektoré stávkové kancelárie majú bonusové podmienky prísnejšie a pripíšu registračný bonus až po celkovom pretočení).

Vo Fortune pri bonuse 1.000 EUR platí, že pretočenie nezáleží od výšky vkladu – podmienky pretočenia nie sú odstupňované. Z tohto dôvodu platí, že čím vyšší vklad tým je bonus pre vás výhodnejší.

Fortuna bonusové podmienky pre vstupný bonus za vklad

Aby ste si mohli bonus previesť na váš bankový účet, vstupný bonus musíte pretočiť. Vo Fortune sa pripisuje bonus postupne. Po pretočení 20 % z požadovanej sumy sa vám pripíše 1/5 z bonusu (ak by bol bonus 1.000 EUR, tak vám 1/5 predstavuje sumu 200 EUR). Zvyšných 80 % sa vám pripíše až po celkovom pretočení bonusu. Akú sumu predstavuje 20 % resp. zvyšných 80 % pri pretočení bonusu si uvedieme v konkrétnych číslach nižšie v príklade.

Výška bonusu závisí od vášho prvého vkladu (vklad = bonus v max. výške 1.000 €). Aby ste mohli bonus získať, musíte do 10 dní od registrácie  vykonať vklad. Zároveň platí, že po aktivácii vstupného bonusu je potrebné tento bonus pretočiť do 90 dní.

Fortuna vstupný bonus za vklad (najvyšší bonus)
Maximálny bonus = váš 1. vklad 1.000 € Vyzdvihnúť bonus


KLIKNUTÍM SA AUTOMATICKY AKTIVUJE
FORTUNA PROMO KÓD
Pretočenie (bonus + vklad) 7× (b + v)
Minimálny vklad 10 €
Min. kurz pri pretáčaní bonusu 2.0
Maximálna hodnota pretočenia 14.000 €
Vyplatenie bonusu Fortuna (príklad)
 • Ak vložíte 500 €, musíte svoj bonus a vklad pretočiť celkovo 7× z čoho vyplýva, že celková suma na pretočenie je 7.000 €. Fortuna pripisuje vstupný bonus postupne dvojfázovo.
 • Najprv pretočíte 20 % a potom zvyšok. Pri bonuse 500 € musíte pretočiť najprv 1.400 € (20 % z celkového pretočenia bonusu) a potom vám Fortuna pripíše 100 €. Ak následne pretočíte zvyšných 80 % (5.600 €), tak vám Fortuna pripíše zvyšný bonus v hodnote 400 €.
 • Ak sa vám zdajú bonusové podmienky zložité, tak niektoré bonusy majú aj podmienky o minimálnom počte zápasov na tikete!

Ako získať bonus 1.000 € od Fortuny?

 1. Registrujte sa na iFortuna.sk (treba zvoliť bonus).
 2. Vložte peniaze na hráčsky účet.
 3. Uvidíte získaný bonus a ako ďaleko ste s plnením bonusu.
 4. Následne môžete vykonávať stávky, ktoré sa započítavajú do pretočenia bonusu.
Overenie totožnosti, bankový účet a výber peňazíTak ako každá stávková kancelária, tak aj Fortuna si vyžaduje overiť totožnosť. Po tomto kroku je možné získať aj vstupný bonus. Overenie totožnosti nie je zložité a budú vám postačovať dva doklady totožnosti. Môžete si prečítať kompletný návod pre registráciu vo Fortune.

Po registrácii je potrebné zadať aj váš bankový účet (IBAN) do systému. Malo by ísť o ten istý bankový účet z ktorého vkladáte peniaze. Zároveň by malo ísť o slovenský bankový účet a musí byť na vaše meno!
Najvyšší Fortuna bonus 1.000 € AKTIVOVAŤ

200 % bonus do výšky 20 EUR (Bet 10 Get 20)

Tento druh bonusu má celkom jednoduché podmienky a vzhľadom na to, že ide o 200% bonus, tak sa veľmi odporúča, hlavne hráčom, ktorí chcú vložiť do stávkovej kancelárie čo najmenej peňazí a mať čo najvýhodnejší bonus.

Tento bonus s promo kódom FOR20 z času na čas Fortuna stiahne z obehu. Viac informácií o tomto bonuse nájdete aj v našom článku 200 % bonus od Fortuny, ale bonusové podmienky sú tu naozaj jednoduché (napr. pre zisk bonusu 20 EUR potrebujete vložiť a staviť iba 10 €.

Ak si vyberiete tento bonus, iný Fortuna bonus, ktorý by bol vo väčšej hodnote, už nemôžete získať.

Podmienky získania stávkového kreditu

 1. Registruj sa na iFortuna.sk
 2. Vložte minimálne 10 €
 3. Uzatvorte tiket v hodnote 10 € pri kurze min. 2.0 (neplatí pre virtuálne športy)
 4. Do 24 hodín po vsadení tiketu máte na účte stávkový kredit v hodnote 20 €

200 % bonus 200 % do 20 € AKTIVOVAŤ

Fortuna a jej stávky bez rizika

Fortuna ponúka trochu nelogicky viacero bonusov vo forme stávky zadarmo. Musíte si tak zvoliť, či chcete stávku bez rizika 30 € (najmenej výhodná), stávku bez rizika 30 € + 30 Free spinov, exkluzívnu stávku bez rizika 35 € (dostupná počas celého roku) alebo si prajete stávku bez rizika ešte vyššiu (bonus 40 €, 50 €, 80 € alebo 100 € sú krátkodobé ). 

Bonusy sú v rôznych kombináciách a podmienky a môžu trochu líšiť napr. vo výške kurzu pre získanie stávky bez rizika alebo ktoré hry je možné hrať za free spiny. Nižšie uvedené podmienky je potrebné brať orientačne a vždy si ich prečítajte ešte pri registrácii. 

Najvýhodnejší Fortuna bonus je tzv. TRIPLE BONUS, kde za jediný vklad získate až tri bonusy! Ide o bonus, ktorý je dostupný hlavne pri konaní veľkých športových akcií ako je EURO, olympiáda, kvalifikácie alebo MS v hokeji. Čarom tohto jedinečného bonusu spočíva v tom, že urobíte iba jeden vklad a získate 3 bonusy. Zároveň je to kombinácia bonusu pre športové stávky a kasíno, čo nie je vo Fortune bežné.

TRIPLE BONUS je najčastejšie v uvedených hodnotách: 

 • 30 € bez rizika + 30 kredit + 30 free spins (30 + 30 + 30)
 • 40 € bez rizika + 40 kredit + 40 free spins (40 + 40 + 40)
 • 50 € bez rizika + 50 kredit + 50 free spins (50 + 50 + 50)

Bonusové podmienky

STÁVKA BEZ RIZIKA (30 € a viac)

 • Stávka bez rizika (100 % bonus) je dostupná iba 7 dní po aktivácii bonusu,
 • prvá stávka musí mať minimálny kurz 2.0,
 • stávka bez rizika neplatí pre virtuálny hry, terno dňa, maxikombi alebo dlhodobé stávky,
 • Fortuna vám vráti vklad, ak bude vaša prvá stávka nevýherná,
 • pri pobočkách sa vracia iba suma bez manipulačného poplatku,
 • hodnoty stávky bez rizika sú počas roka rôzne: 30 €, 35 €, 40 €, 50 €, 80 € alebo 100 €,
 • ak Fortuna ponúka k stávke bez rizika aj ďalšie bonusy (kredit alebo voľné točenia), tak odporúčame využiť akciu. 

STÁVKOVÝ KREDIT (doplnkový bonus k stávke bez rizika)

 • Bonus bude pridelený v klubových bodoch, pričom každých 5.000 KB predstavuje sumu 10 €, za ktoré môžete nakupovať kurzové zvýhodnenia alebo stávkovať (ak Fortuna ponúka 30 € kredit – získate 15.000 KB),
 • pre získanie bonusu (kreditu) musíte uzavrieť stávky s min. kurzom 1.60, ale ak ste uzavreli už vašu prvú stávku bez rizika (väčšinou s kurzom 2.0+), tak ste ihneď splnili aj podmienky pre stávkový kredit

FREE SPINS (FS)

 • V prípade, že môžete získať stávku bez rizika + kredit + free spins, tak pôjde o TRIPLE BONUS (naj Fortuna bonus),
 • počet voľných točení (free spins), ktoré získate zadarmo závisí od vášho prvého vkladu do stávkovej kancelárie,
 • za vklad do 10 € získate 10 free spins, nad 10 € ⟶ 20 FS, nad 20 € ⟶ 30 FS atď.,
 • free spiny môže hráč využiť na hracích automatoch v sekcii „Casino“,
 • od vkladu máte 10 dní na odohratie bonusu a pripísaný je automaticky.

Predplatné VOYO

S promo kódom VOYO môžete získať okrem bonusu aj predplatné. Táto akcia sa objaví z času na čas a väčšinou je obmedzená iba na kratšie časové obdobie.

TOP BONUS 50 € + 50 € + 50 FS AKTIVOVAŤ
SBR + FREE SPINS 30 € + 30 FS AKTIVOVAŤ
EXKLUZÍVNY BONUS 35 € bez rizika AKTIVOVAŤ
VOYO (6-mesačné predplatné) 30 € bez rizika + VOYO kód AKTIVOVAŤ

Náš web portál poskytuje aj promo kódy na všetky najvyššie Fortuna bonusy. Tieto bonusy už nemusia byť oficiálne ponúkané, ale ak máte promo kód, tak ste vyhrali. Pozrite si najlepšie Fortuna  bonusy v podobe stávky bez rizika

Platnosť bonusu vo FortuneFortuna ponúka niekoľko bonusov a väčšinou všetky nájdete v registračnom formulári. Po výbere bonusu sa vám musí objaviť zelená značka „OK“ ako potvrdenie o tom, že bonus je stále platný.

Fortuna KLUB

Fortuna KLUB vám umožňuje získavať vernostné body za stávky. Za tieto body môžete potom stávkovať alebo nakupovať kurzové zvýhodnenia. Pre viac informácií odporúčame prečítať vernostný program Fortuna KLUB.

Fortuna TV (online live stream zadarmo)

Samozrejmosťou je online televízia Fortuna TV, ktorá ponúka ročne stovky tisíc priamych prenosov. Exkluzívne ponúka roky slovenskú Fortuna ligu, najlepšie európske futbalové súťaže (francúzsku, španielsku, taliansku a  nemeckú ligu) a potom je tu ešte hokej (nechýbajú MS v hokeji, NHL, KHL a iné európske ligy), tenis, nascar, MMA (UFC) alebo basketbal (vrátane NBA).

Podmienky pre sledovanie Fortuna TV nie sú zložité, stačí mať podanú stávku za posledných 7 dní v ľubovoľnej výške.

Fortuna súťaže a promo akcie

Väčšina Fortuna bonusov je viazaných na vklad, ale samotná stávková kancelária Fortuna ponúka aj ďalšie bonusy, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Pre mnohých to bude určite bonus navyše, ktorý vám môže pomôcť pri voľbe stávkovej kancelárie. Zároveň platí, že stávková kancelária má aj vernostný program, kde sa zbierajú klubové body. Niektoré bonusy vo Fortune môžu byť pripísané vo forme klubových bodov (platí aj pre registračný bonus Fortuna).

Ďalšie bonusy od Fortuny
Megatip
Tipovaním Fortuna ligy môžete hrať o jackpot 25.000 €! 
Bonusové zvýhodnenia
Happy hours alebo Black Friday.
Fortuna bez rizika 5 € pri live stávkach
Dostupné častokrát v strede týždňa hlavne počas európskeho futbalu (3x po 5 EUR)
Bonus 5 a Bonus 8
Za klubové body si viete nakúpiť kurzové zvýhodnenia na tiket!
Maratón
Tipujte počas trvania Maratónu takmer každý deň a získajte podiel z banku.
Kvíz
Kvíz sa koná vo štvrtok o 20:00, kde odpovedáte v časovom limite. Hrá sa o stovky €.
Favorit Plus
Získajte lepší kurz na favorita zápasu pri AKU stávkach.
Predaj tiketu (cashout)
Využite funkciu cash out a predajte váš tiket skôr, ako sa stane nevýherným.
BetBuilder
Funkcia umožňuje kombinovať stávky z jednej udalosti!
Storno tiketu
Online 5 minút (pobočka 10 minút).

Fortuna Casino bonus + Free Spins (voľné točenia)

Ani Fortuna nezaváhala a spustila kasíno. Dokonca sú rozdelené ako Fortuna Casino a Fortuna Vegas. Pamätajte, že vo Fortune môžete mať len jeden bonus (preto si musíte zvoliť či chcete bonus do kasína alebo športových stávok). V prípade, že chcete vo Fortune získať obidva bonusy, musíte voliť bonus kombinujúci bonusy (napr. SBR + free spins).

Kasíno bonus
Casino bonus ✔️ 200 € + 100 Free spins Prevziať
Navýšený Fortuna Casino bonus 5.000 € na vklad Prevziať
Voľné točenia v kasíne ✔️ 333 Free spins Prevziať
Free spins bez podmienok 150 Free spins Prevziať

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Dajú sa využívať bonusy aj cez mobilnú aplikáciu?

Samozrejme. Nezáleží na tom či využívate Fortuna aplikáciu alebo mobilnú webovú stránku.

2️⃣ Je možné získať za jednu registráciu bonus pre šport aj kasíno?

Toto Fortuna neumožňuje samostatne. Existujú však bonusy, kde sa väčšinou stávky bez rizika kombinujú s free spinmi.

3️⃣ Sú Fortuna bonusy výhodné?

Minimálne o stávkach bez rizika sa to určite povedať dá. Je to z toho dôvodu, že vy ak prehráte vašu prvú stávku (podanú za vaše vlastné peniaze), tak automaticky vám Fortuna udelí bonus bez toho, aby ste museli bonus pretočiť x-krát pre výberom.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

50 € bez rizika + 50 € kredit + 50 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 50 € kredit + 50 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravim , nie na surebety to nevyuzivam . Vyuzivam to na valuebety
Vykup uctov
Ide o to že slovenské nechcem používať a za a zahranične som mal bet365 ale...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
nejde to, ale dnes mi prišiel e-mail na tom pracujú, tak verím, že čoskoro...
Overovacia appka Bet365