Od 17.7.2017 má byť zverejnený zoznam zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier, ktorí pôsobia na Slovensku nelegálne. Z tohto dôvodu budú blokované webové stránky zahraničných prevádzkovateľov ako aj prevody peňazí do týchto spoločnosti. V slovenskom zákone o hazardných hrách je jeden veľký problém a to ten, že zahraničné spoločnosti nemôžu získať licenciu na Slovensku bez toho, aby si tu museli zakladať slovenské obchodné spoločnosti. Z tohto dôvodu nemôžu byť sankcionované a preto bude záležať iba na zahraničných prevádzkovateľoch, či odídu zo slovenského trhu alebo nie.

Dnes už je jasný odchod niektorých spoločností ako je Oddsring, Betclic alebo Expekt. Spoločnosti sa vedia vysporiadať s blokovaním webových stránok (napr. Bet365) ako aj platieb, preto sa nedá očakávať, že sa všetci stiahnu zo slovenského trhu. Z dôvodu zvláštnej situácie na slovenskom trhu nie je jasné, ktoré spoločnosti opustia trh, preto môžete celú situáciu ohľadne zákona o HH sledovať na aktualizovanej stránke. Zákon o hazardných hrách umožňuje aj blokáciu webových stránok, ktoré propagujú zahraničných prevádzkovateľov. Z tohto dôvodu sú stiahnuté reklamy a iné propagácie aj na našich stránkach.

Z vášho pohľadu ako zákazníkov zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier sa v podstate nič nemení. Ak sa rozhodne zahraničný prevádzkovateľ ukončiť svoje pôsobenie na slovenskom trhu, tak vás bude informovať e-mailom. V prípade, že nestihnete vybrať peniaze z účtu do daného obdobia, tak sa nič nedeje. Stačí ak kontaktujete zákaznícku podporu a oni vám peniaze pošlú na váš účet. Takto môžete postupovať aj v prípade, že sa nedokáže dostať na web stránky prevádzkovateľa hazardných hier.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o tom, čo budú tieto zmeny z dielne Ministerstva financií Slovenskej republiku znamenať v praxi, tak sa prosím prihláste do tohto newstellera:Recenzia Bet-at-homeVyzdvihnúť bonus 100 €
Hodnotenie:0 /10

Recenzia Bet-at-home - viac ako len žrebovanie o 50 € denne

Bet-at-home je pôvodom rakúska stávková kancelária, ktorá v roku 1999 začala poskytovať online stávkovanie. Od tejto doby si vybudovala vynikajúcu pozíciu a meno na európskom trhu. Bet-at-home vsadila hlavne na vynikajúci marketing a rôzne súťaže ako napr. BET CUP, kde sa hralo o športový automobil Porsche 911. Od roku 2009 patrí stávková kancelária Bet-at-home spoločnosti BetClic Everest Group, ktorá je tiež majiteľom spoločností ExpektBetClic alebo Everest Poker. Zaujímavosťou je, že všetky spoločnosti fungujú nezávisle na sebe vrátane kurzov na jednotlivé futbalové stretnutia. Svoju činnosť vykonáva stávková kancelária Bet-at-home prostredníctvom licencie udelenej na Malte. Registráciou v Bet-at-home môžete každý deň vyhrať 50 EUR.

Registrácia v Bet-at-home

Pre založenie vášho stávkového účtu v Bet-at-home kliknite tu (bet-at-home.com). V registračnom formulári dôkladne zadajte všetky požadované údaje. Všetky vaše údaje musia byť pravdivé a správne. Pri registrácii budete vyzvaný na zadanie bezpečnostnej otázky a jej odpovede, ktorú budú od vás požadovať v prípade komplikácií sa stávkovým účtom. Po dokončení registrácie vložte peniaze na váš stávkový účet a začnite tipovať. Ak má stávková kancelária Bet-at-home k dispozícií vstupný bonus, tak vám odporúčame si dôkladne prečítať bonusové podmienky ešte pred registráciou.

Návod ako získať bonus v Bet-at-home

Kurzová ponuka Bet-at-home

Bet-at-home má v kurzovej ponuke zastúpenú väčšinu športov. V ľavom menu nájdete vypísané všetky športy a po kliknutí na jednotlivé ligy budú pridávané na hlavnú stránku pod seba. V Bet-at-home nenájdete také široké možnosti stávok ako v Bet365, ale tipujúci si tu určite prídu na svoje. Hendikepy v Bet at home sú klasické s možnosťou remízy (tzv. európsky hendikep). V hokeji je jedná zvláštnosť, keď pri vypisovaní hendikepov sa udáva 0:2 a nie 0:1. Keď je nejaká udalosť ako napr. majstrovstvá sveta vo futbale, tak stávková kancelária Bet at home je medzi prvými, ktorá vypíše kurzy. Zároveň je jedna z mála stávkových spoločností, ktorá vypíše kurzy na všetky zápasy dopredu a môžete si tak natipovať na favoritov dopredu. Toto môžete využiť napr.  aj v systémových stávkach. Okrem systémových stávok ponúka stávková kancelária Bet-at-home aj multi stávku, ktorá je taktiež zaujímavá. Jej pravidlá si prečítajte na stránke Bet-at-home.com. V Betathome tiež nechýba možnosť zvolenia tutovky (tzv. banker).

💰 50% vkladový bonus do 100 €

✅ Druh bonusu Vkladový bonus
✅ Percentuálny bonus 50%
✅ Maximálny bonus 100 €
✅ Minimálny vklad pre zisk bonusu 10 €
✅ Bonus kód (promo kód, akčný kód) Nie je potrebný
✅ Pripísanie bonusu Ihneď po vklade
✅ Pretočenie bonusu
✅ Bonusový link Získať vstupný bonus
Zobraziť Bonusové podmienky a Návod ako získať Bet-at-home bonus Skryť Bonusové podmienky a Návod ako získať Bet-at-home bonus
 • Bet-at-home ponúka pre svojich hráčov 50% bonus do výšky 100 EUR. Bonus je veľmi jednoduché získať a ide o veľmi vďačný bonus, pretože ho máte k dispozícií na účte ihneď po vašom vklade. Jediné čo musíte urobiť je ísť do sekcie vyzdvihnúť bonus a tam vyťukať bonusový kód "FIRST".
 • Podmienky bonusu nájdete priamo na stránke Bet-at-home. Aby ste si bonus od Bet-at-home mohli vybrať, tak vklad a bonus musíte pretočiť 4x (200 EUR vklad + 100 EUR bonus = 300 EUR x 4 = 1.200 EUR). Minimálny kurz pri pretáčaní je 1.7. S pripísaním bonusu a výbermi v Bet-at-home nie sú zaznamenané žiadne problémy!
PríkladVložíte 200 € a 100 € získate ako bonus.
Vložíte 100 € a 50 € získate ako bonus.
Vložíte 400 € a 200 € získate ako bonus.
Na čo si dať pozor ako existujúci zákazníkAk si chcete v Bet-at-home ako existujúci zákazník vybrať nový bonus, tak odporúčame pred pripísaním bonusu mať na účte nulový zostatok! Ak by ste tam mali peniaze v Bet-at-home  z predchádzajúceho bonusu (ktorý ste nepretočili), tak by ste museli v Bet-at-home pretočiť aj ten zvyšok z predchádzajúceho bonusu.
Úplné znenie bonusových podmienok nájdete na Bet-at-home.com.

Benefity stávkovej kancelárie Bet-at-home

 • Live stávky
 • Vysoké kurzy (payout 92% a viac)
 • Športové priame prenosy
 • Vysoké limity na stávky
 • Priame prenosy cez mobil
 • Vysoké limity na výhry
 • Mobilné stávkovanie
 • Aplikácia pre Android
 • Ázijský handicap
 • Aplikácia pre iOS (iPhone, iPad)
 • Live chat podpora
 • Aplikácia pre Windows Phone
 • Audio komentáre zo zápasov
 • Aplikácia pre BlackBerry
 • Vstupný bonus
 • Bonus za privedenie priateľa
 • Bonus cez mobil
 • Vernostný program
 • SMS notifikácie o vyhodnotení tiketov
 • Supertoto
 • Bez manipulačných a iných poplatkov
 • Superscore
 • Multi zobrazenie live stávok
 • Live stávka na jedno kliknutie
 • Vklad a výber peňazí na pobočke
 • Označenie tutovky na tikete
 • Skupinový tiket (Maxikombi)
 • Cash out (vyplatiť/predať svoj tiket)
 • Stávky na strelcov gólov v hokeji
 • Komunita / Diskusné fórum

Live stávky a live prenosy

Live stávky sú súčasťou kurzovej ponuky Bet-at-home. Ponuka live stávok sa zameriava hlavne na futbal, hokej, tenis, ale nájdete tu live stávky aj na volejbal alebo hádzanú. Po prepnutí do Kombinovaného náhľadu môžete stávkovať na viacero live udalostí naraz bez nutnosti preklikávania medzi nimi.

Stávková kancelária Bet-at-home od začiatku roku 2014 už neponúka priame prenosy zo športových zápasov.

Tipovanie cez mobil a mobilná aplikácia Bet-at-home

Webová aplikácia pre mobilné telefóny stávkovej kancelárie Bet-at-home (www.bet-at-home.com/mobile/) je dostupná pre operačné systémy iOS, Android, Windows Phone a BlackBerry.

Vklady a výbery

Ako vložiť peniaze do Bet-at-home?

Vložiť peniaze na účet Bet-at-home môžete viacerými spôsobmi. Kreditné a debetné karty (VISA, VISA Electron alebo MasterCard) sú spoplatnené 2%. Skrill (Moneybookers), NETELLER, paysfaecard, Ukash sú bez poplatkov. WebMoney si účtuje 0,8% pri každej transakcii. Bankový prevod je možný do slovenskej banky UniCredit bank.  V Bet-at-home môžete vkladať už od 10 EUR pri všetkých platobných metódach.

Možnosti vkladu

Spôsob vkladu Poplatok Doba spracovania Minimálny vklad
Zadarmo Okamžite 10 €
Založte si bezplatný Skrill účet a posielajte peniaze jednoducho, rýchlo a bez poplatkov
2% Okamžite 10 €
 • VISA
 • MasterCard
 • Diners Club
Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 1 €
Zadarmo Okamžite 10 €
Ostatné možnosti vkladu
PaysafecardWebMoneyWestern Union

Ako vybrať peniaze z Bet-at-home?

Platobné metódy cez ktoré môžete vyberať svoje peňažné prostriedky sú Skrill (Moneybookers), bankový prevod, NETELLER, Western Union alebo WebMoney. Prvé dva resp. tri výbery z Bet-at-home sú bez poplatkov. Minimálny výber je 10 EUR, ale pri kreditných kartách je to až 100 EUR.

Možnosti výberu

Spôsob výberu Poplatok Doba spracovania Minimálny výber
Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 10 €
Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 100 €
 • VISA
Zadarmo 2 - 5 pracovných dní 1 €
Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 10 €
Ostatné možnosti výberu
WebMoneyWestern Union
Celkové hodnotenie
0 /10
Použiteľnosť webstránkyHodnotí sa rýchlosť a prehľadnosť webu, intuitívnosť a praktickosť ovládania./10
Kurzová ponukaHodnotí sa šírka kurzovej ponuky, vrátane odvodených stávok a výška kurzov./10
Stávkovacie funkcieHodnotí sa dostupnosť a kvalita funkcií ako Cash out, Bet Builder, Rýchla stávka, Supertiket a pod./10
Live tipovanieHodnotí sa šírka kurzovej ponuky live udalostí vrátane odvodených live stávok./10
Live streamingHodnotí sa šírka ponuky live prenosov, rýchlosť a funkčnosť live streamingu, rôzne funkcie (možnosť sledovať viacero prenosov súčasne) ako aj možnosť sledovať prenosy v mobile./10
Mobilné stávkovanie a aplikáciaHodnotí sa rýchlosť a funkčnosť mobilnej aplikácie ako aj dostupnosť funkcií./10
Bonusy a promo akcieHodnotí sa ponuka a výhodnosť bonusov a promo akcií./10
Zákaznícka podporaHodnotí sa dostupnosť live chatu resp. rýchlosť reakcie ako aj ochota zákazníckeho servisu pomôcť pri špecifických problémoch a požiadavkách./10
BezpečnosťHodnotí sa v akom štáte má spoločnosť vydanú licenciu, bezpečnostný certifikát ako aj finančná stabilita spoločnosti./10
Vklady a výberyHodnotí sa jednoduchosť a rýchlosť vkladov a výberov ako aj možnosti vkladu a výberu./10
Osobná skúsenosťHodnotí sa rýchlosť prijímania stávok, limity stávok, nekalé praktiky ako aj funkčnosť stávkových funkcií ako je napr. cashout./10
Stávková kancelária Bet-at-home – recenzia od aktualizovaná