DOXXbet klub – získajte za vaše podané stávky stovky vernostných bodov zadarmo

Spoznajte vernostný program DOXXbet klub, ktorý pravidelne odmeňuje všetkých aktívnych tipérov. Zistite ako sa dajú získať a ako je možné využiť vaše získané vernostné body v DOXXbete.

DOXXbet klub – zbierajte a využite svoje body + ako získať kartu

Pokiaľ patríte medzi aktívnych tipérov a chcete skúsiť inú variantu stávkovej kancelárie, tak ste tu správne. Stávková spoločnosť DOXXbet si totižto pripravila nový, ale hlavne vylepšený vernostný program DOXXbet klub, ktorý môže spokojne konkurovať najväčším stávkovým kanceláriám na Slovensku.

V novom vernostnom programe DOXXbetu môžete získať za vaše podané kurzové stávky až stovky vernostných bodov denne! Za vaše získané body je možné zakúpiť voľné stávky, reklamné predmety alebo štýlové vecné ceny. Prečítajte si všetky potrebné informácie o tomto novom vernostnom programe DOXXbetu.

Nezabudnite, že bonus od DOXXbetu 20 €/registrácia nie je jediným vstupným bonusom. Ponúka ich hneď niekoľko a nárok máte na všetky DOXXbet bonusy!
Využiť výhody DOXXbet klubu
Získajte voľné stávky alebo vymeňte body za elektroniku

Benefity pre členov klubu DOXXbetu

Stávková kancelária DOXXbet prináša radu výhod, ktoré sa skutočne oplatí využiť. Všetci novo registrovaní hráči dostanú hneď 2 lákavé vstupné bonusy na svoje tipovanie. Jedným z najväčších benefitov členstva je získavanie vernostných bodov za vaše online tipovanie alebo tipovanie na pobočke DOXXbetu pomocou interaktívneho stávkového terminálu Sportbox.

V prospech tejto stávkovej kancelárie hovorí aj jej široká kurzová ponuka, či do najmenších detailov spracovaná mobilná aplikácia DOXXbet. Tipérov poteší aj možnosť bezplatného sledovania športových live streamov na PC alebo mobile. Novinkou je aj zábavné online kasíno DOXXbetu, v ktorom sa nachádzajú desiatky online automatov či stolových hier. 

💍 Vernostný program DOXXbet Klub
💳 Vernostná karta ✅ (Vernostná karta DOXXbet)
💶 Mena (vernostné body) Bod (Body)
💱 Konverzia (Body za Eurá) Max. 500 bodov za deň
🗓️ Denný limit Max. 500 bodov za deň
🔥 Prenášanie bodov ✅ (Body platia 365 dní do 31.5.)
👉 Dostupnosť využívania bodov Online, Pobočka
📝 Registrácia do DOXXbet Klub DOXXbet.sk
💰 DOXXbet bonus Získať bonus 5.000 €

Ako a kto sa môže zapojiť do vernostného programu DOXXbet?

Členom vernostného programu DOXXbetu sa stáva každý, kto bude mať vytvorenú registráciu herného účtu s následným overením totožnosti. 

Po vašej dokončenej registrácii herného účtu môžete uzatvárať vaše kurzové stávky tromi jednoduchými spôsobmi:

  • online na webe DOXXbetu,
  • na pobočke prostredníctvom interaktívneho stávkového terminálu Sportbox,
  • pomocou mobilnej aplikácie DOXXbet.

Najvyhľadávanejším spôsobom je podávanie kurzových stávok online na internete, pretože tak získate dokonalý prehľad o stave vášho herného účtu a samozrejme aj prehľad o aktuálnom počte vašich získaných vernostných bodov. 

Čo získate vašou registráciou v DOXXbete?Zaregistrujte sa už dnes a získajte vstupný bonus. Stávková kancelária DOXXbet ponúka aj viacero bonusov za registráciu a v prípade využitia skaut kódu môžete získať bonusy navyše. Okrem vstupných bonusov môžete využiť aj online kasíno, kde vás čakajú zábavné online automaty s bonusom. 

Kedy a ako sa vám pripíšu vaše vernostné body?

Za každých celých stavených 0,50 € (vrátane manipulačného poplatku) získavate jeden vernostný bod. Vaše vernostné body sa zvyknú pripísať na váš herný účet najneskôr do 15 minút

Výpočet vernostných bodovAk si podáte tiket za 6.45 € tak získate na vaše konto 12 vernostných bodov. Každých necelých 0,50 € sa pri prepočte na body zaokrúhľuje smerom nadol.

Počas jedného dňa je možné získať maximálny počet bodov 500, pričom po dosiahnutí denného limitu sa za každý váš stavený tiket v danom dni bude pripisovať 0 bodov.

Za aké stávky sa nedostávajú body?Vernostné body sa nepripočítavajú za využitie voľných stávok, virtuálnych hier a za stavené sólo tikety (tikety s jednou udalosťou).V prípade storna tiketu sa vaše získané vernostné body za tiket odpočítavajú.

Ako sa dajú získať vernostné body?

Vernostné body sa pripočítavajú za každú predzápasovú a LIVE stávku, ktorá je podaná online prostredníctvom webovej stránky DOXXbetu, ďalej pomocou mobilnej aplikácie DOXXbetu alebo prostredníctvom hracieho terminálu Sportbox.

Vernostné body je možné získať aj v rôznych súťažiach alebo v aktuálnych promo akciách DOXXbetu. Pozrite si zopár skvelých tipov, ako získať vernostné body v DOXXbete zadarmo:

  • 10.000 bodov pre tipéra mesiaca

Táto promo akcia spočíva v uhádnutí najvyššieho kurzu počas daného týždňa. V tejto akcii bude stačiť, ak počas prvých 7 dní v mesiaci budete mať výherný tiket s najvyšším kurzom. DOXXbet celkovo odmení až 10 najlepších tipérov.

  • 100 bodov za stiahnutú aplikáciu pre Android

Vernostné body si môžete zadovážiť aj jednoduchým stiahnutím mobilnej aplikácie DOXXbetu pre operačný systém Anroid. Za vaše prvé prihlásenie do novej aplikácie DOXXbet vám bude pripísaných 100 vernostných bodov.

  • 100 bodov pre nových tipérov – Začni tipovať!

K vašej prvej stovke dostanete tak ďalšiu zdarma! Ak nahráte 100 vernostných bodov počas prvých 30 dní od vášho prihlásenia, tak DOXXbet vás odmení ďalšou 100 vernostných bodov zdarma.

  • 100 bodov za Tipovačky na Facebooku

Ak sa stanete fanúšikmi DOXXbetu na Facebooku a zapojíte sa do tipovačky, tak máte šancu získať okrem voľných stávok aj slušnú porciu vernostných bodov úplne zadarmo.

Založiť si DOXXbet konto
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku DOXXbet.sk

Ako je možné využiť vaše získané body?

Vaše získané vernostné body môžete zameniť za voľné stávky, reklamné predmety alebo špičkovú elektroniku. Pozrite si prehľad jednotlivých možností pre zámenu vernostných bodov.

  • Reklamné predmety 

Vaše vernostné body si môžete zameniť aj za reklamné predmety a Merch Attila Végh & DOXXbet. V tejto sekcii nájdete napríklad kvalitné oblečenie, cestovnú tašku, MMA rukavice, rúško alebo futbalovú loptu.

  • Elektronika

Body je možné vymieňať aj za špičkovú elektroniku. Pre túto sekciu je potrebný väčší počet získaných bodov. V sekcii elektroniky si môžete zameniť body napríklad za novú GPS navigáciu, Apple iPad, Playstation 4 + hra FIFA 2019, Notebook Asus, mobilný telefón Samsung S9 alebo televízor Samsung TV 65.

  • Voľné stávky 

Poslednou možnosťou je zámená za voľné stávky. Získané vernostné body zamieňate za voľné stávky od 5 € do 100 €. 

Výška voľnej stávkyPočet bodov za uplatnenie
 5 € 3.000 bodov
 10 € 6.000 bodov
 20 € 12.000 bodov
 30 € 18.000 bodov
50 € 30.000 bodov
100 € 60.000 bodov

Čo je vernostná karta a na čo slúži?

Vernostná karta DOXXbet slúži pre všetkých pobočkových klientov, ktorí uzatvárajú kurzové stávky a zbierajú body na hracom termináli Sportbox. Výhodou tejto karty je najmä to, že ju môžu využívať okrem pobočkových klientov aj ostatní, ktorí tipujú online alebo pomocou mobilnej aplikácie.

S vernostnou kartou tak môžete získavať vernostné body na vaše jedno spoločné konto súčasne – podávaním online stávok na internete a podávaním stávok na Sportboxe.

Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia pobočka DOXXbetu so stávkovým terminálom Sportbox. Pozrite si náš článok s otváracími hodinami pobočiek DOXXbetu.

Ako je možné získať kartu DOXXbet

Vernostnú kartu je možné získať vyplnením online formulára, ktorý sa nachádza na webovej stránke DOXXbetu, kde sa po jeho vyplnení vernostná karta zašle priamo na vašu poštovú adresu. Druhou možnosťou je osobné vyžiadanie si karty DOXXbet od obsluhy na ktorejkoľvek prevádzke s hracím terminálom Sportbox.

Ako sa používa vernostná karta?

Vašu kartu DOXXbet je potrebné vložiť do čítačky na Sportboxe. Po vložení karty budete postupovať podľa uvedených pokynov na obrazovke Sportboxu. V Sportboxe nájdete rovnakú kurzovú ponuku ako na webe DOXXbetu a taktiež sa môžete zapojiť do všetkých aktuálnych súťaží a promo akcií. 

Prepojenie vernostnej karty s online účtomAk ste vykonali najprv online registráciu a požiadali ste o vernostnú kartu vyplnením online formulára, tak v takomto prípade už bude karta prepojená. 

V opačnom prípade si nezabudnite prepojiť kartu s vašim online účtom (platí ak ste získali vernostnú kartu od obsluhy Sportboxu skôr ako ste sa registrovali online). V takomto prípade je potrebné prepojiť vernostnú kartu s hráčskym kontom na internete (robí sa to online cez váš hráčsky účet). 

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Za akú vysokú stávku získate 1 bod do vernostného programu?

Za každých podaných 0,5 € získate 1 vernostný bod. Tieto body si môžete zároveň vymeniť za voľné stávky (5 € voľnú stávku si viete zakúpiť za 3 000 bodov).

2️⃣ Kde je možné získať vernostné body?

Vernostné body je možné získať uzatváraním predzápasových a LIVE stávok na pobočke (DOXXbet Sportbox), online na internete alebo cez mobilnú app DOXXbet. Okrem toho je možné získať DOXXbet body aj v rôznych súťažiach a aktuálnych promo akciách

3️⃣ Koľko DOXXbet bodov je možné denne získať?

Maximálny počet vernostných bodov, ktoré je možné získať za 24 hodín je presne 500 bodov (pri stávkach za 250 €/deň získate maximálny denný počet bodov).

4️⃣ Prenesú sa vaše získané body do ďalšieho roka?

V DOXXbet platia vernostné body 365 dní, pričom platia vždy do 31.5. nasledujúceho roku.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt