Porovnanie bonusov za registráciu (bonusov bez vkladu) stávkových kancelárií

Vyberte si svoj bonus z aktuálneho prehľadu bonusov za registráciu bez nutnosti vkladu. Získajte peniaze zadarmo na stávkovanie a uzavrite svoje stávky úplne bez rizika. Bonusy bez vkladu sú tu pre vás!

# Stávková kancelária Hodnotenie Druh bonusu Percentuálny bonus Maximálny bonus Pripísanie bonusu Pretočenie bonusu Min. vklad pre bonus Bonusový kód Extra bonus
9,4 Bonus bez vkladu 15 € Bonus vám bude pripísaný po registrácii.
1× B
(max. 15 €)
0 € Získať bonus
Pre viacnásobné triedenie podržte kláves SHIFT a kliknite na požadované triediace šípky.

Viac o bonuse bez vkladu (bonuse za registráciu)

Bonus bez vkladu je forma bonusu kedy nemusíte vkladať do stávkovej kancelárie žiadne peniaze a stávková spoločnosť vám ich pripíše na váš hráčsky účet. V Českej republike sa možete stretnúť s výrazom peniaze na ruku. Tento druh bonusu, kde nemusíte vkladať žiadne peniaze môžete nájsť pod rôznymi názvami ako no deposit bonus, bonus zadarmo, peniaze za ruku, či bonus za registráciu. Bonusy bez vkladu sú väčšinou považované za vstupné bonusy a okrem nich môžete získať ešte aj bonus za vklad.

Predtým ako začnete stávkovať s bonusom bez nutnosti vkladu, tak si poriadne prečítajte bonusové podmienky, aby ste neboli neskôr prekvapení. Ak je bonus za registráciu bez vkladu k dispozícii, tak vo väčšine prípadov je potrebné, aby ste ho pri tipovaní pretočili, príp. či výber peňazí vyhratých z tohto bonusu zadarmo nie je podmienený vašim vkladom. Okrem toho je potrebné zistiť, či nie je potrebné pri registrácii hráčskeho účtu vložiť bonusový kód resp. promo kód. Potom vám nemusia uznať nárok na váš no deposit bonus. Na Slovensku sa s bonusom bez nutnosti vkladu stretnete zriedka alebo vôbec.

Príklad bonusu bez vkladu

Ak stávková kancelária ponúka bonus bez vkladu vo výške 10 EUR, tak je potrebné splniť po registrácii iba základné podmienky. Medzi takéto podmienky môže patriť napr. overenie totožnosti, dokončenie registrácie na pobočke (s tým sa môžete stretnúť v ČR) alebo vám peniaze zadarmo dajú len za registráciu. Po tom ako vám bude bonus za registráciu pripísaný, tak môžete tieto peniaze staviť a to buď jednorázovo alebo ich môžete rozdeliť na viacero tiketov (všetko záleží od podmienok stávkovej kancelárie). Stávková kancelária môže mať v bonusových podmienkach stanovené, že bonus bez vkladu je potrebné pred výberom pretočiť.

Na čo si dať pozor?
  • Dôkladne si prečítať bonusové podmienky
  • Ubezpečiť sa, či nie je potrebné bonus bez vkladu pretočiť pred požiadaním o výber peňazí
  • Pri bonusových podmienkach môže byť uvedený napr. minimálny kurz alebo  ktoré udalosti je možné tipovať s bonusom bez vkladu
  • Skôr ako sa zaregistrujete, tak sa uistite či nie je potrebné zadať aj bonusový kód pri registrácii hráčskeho účtu (nájdete to v bonusových podmienkach)
.