Live stávkovanie - tipujte v priebehu zápasu

Zdieľajte, ďakujeme:
Live stávky - kde tipovať počas zápasu + pozerať LIVE prenosy

Live stávky vám umožňujú tipovanie počas športovej udalosti, pričom sa kurzy menia dynamicky podľa vývoja. Na rozdiel od pevných kurzov (fixed odds) si teda môžete vsadiť v každom momente prebiehajúceho zápasu. Najlepšie live stávky nájdete v kurzovej ponuke Bet365, Tipsportu, Unibet alebo ázijských stávkových kancelárií. V internetovom stávkovaní majú live stávky čoraz väčšie zastúpenie, ktoré niekedy presahuje až 50% zo všetkých prijatých stávok. Pre live tipovanie majú stávkové kancelárie vytvorené samostatné sekcie - live stávky. V tejto sekcii nájdete všetky dostupné udalosti, ktoré sú alebo budú ponúkané ako live stávky. Súčasťou sekcie live stávok je aj kalendár udalostí na najbližšie dni, kde si môžete pozrieť všetky ponúkané live stávky príp. či bude k danej udalosti aj priamy prenos (tzv. live streaming).

Keďže väčšina tiketov je uzatvorených práve ako live stávka, stávkové kancelárie sa snažia mať čo najlepšiu mobilnú aplikáciu pre rôzne operačné systémy. Mobilná aplikácia umožňuje stávkujúcim podávať live stávky jednoducho a rýchlo.

V čom spočíva čaro live stávok?

 • Live stávky (angl. live betting, in-running, in-play betting) vám dávajú možnosť špekulácie s kurzovými rozdielmi a často krát sa stáva (podľa vývoja zápasu), že môžete uzatvoriť tzv. istú stávku (sure bet).
 • Po tom ako sa zápas začne, máte oveľa lepšiu možnosť odhadnúť zápas resp. určiť jeho ďalší vývoj.
 • Medzi populárne live stávky patria stávky uzatvorené pred koncom zápasu, keď favorizované mužstvá remizujú príp. prehrávajú. Pri takýchto stavoch môžete tipovať za veľmi výhodný kurz či ešte padne gól alebo staviť na favorita.

Výhody live stávkovania

 • Stávkovanie v priebehu zápasu
 • Pri live tipovaní môžete pozerať priamy prenos zo zápasu
 • Pri live stávkovaní minimalizujete riziko straty
 • Pri live stávkach nájdete vysoké kurzy najmä v pokročilom čase, keď favorit stále nevyhráva

Nevýhody live tipovania

 • Prijatie live stávky môže trvať aj niekoľko sekúnd
 • V priebehu dôležitých situácií (napr. pokutový kop, červená karta) nie je možné podať live stávku (kurzy musí bookmaker najprv upraviť)

Stávkové kancelárie s live stávkovaním
Stávková kancelária Multi náhľad live stávok Rýchla stávka Live streaming Hodnotenie live streamingu Live streaming v mobile
Áno Áno Áno 4 Áno
Áno 3 Áno
Áno Áno 3 Áno
Áno
Áno
Áno

Upozornenie
 • Live stávky pri ázijských hendikepoch nezahŕňajú aktuálne skóre.
  PríkladAk hostia vyhrávajú v priebehu zápasu 0:2 a vy podáte live stávku na ázijský hendikep na domáci tým, pričom zápas sa skončí 1:2, tak ste vyhrali! Live stávky na ázijské hendikepy sa rátajú vždy od stavu 0:0.
 • V niektorých stávkových kanceláriách (hlavne amerických) sa môžete stretnúť s tým, že live stávku môžete podať iba počas prestávky (po polčase, po tretine, po štvrtine atď.). Stretnúť sa môžete aj s kombinovaným live tipovaním (napr. pri futbale je umožnené stávkovať počas celého zápasu, ale pri hokeji iba po tretinách).
 • Osobitnú kapitolu live stávok tvorí live tipovanie v burze stávok (napr. Betfair). Tu môžete uzatvárať live stávky až do posledného okamihu, ale všetko je podmienené likviditou na konkrétny zápas. Ak niekto nevypíše stávku resp. ju nikto neprijme, nebude môcť byť uzatvorená.
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravim kontaktuj na na whatsapp/telegram: +421910264494 mam tieto ucty k...
Odkúpim bet365 účty so skrillom/netellerom
Vďaka za reakciu. Dočítal som sa na nete, že je to čistý podvod.
OKsázky
Tipkurz dáva 10 EUR ako vstupný bonus, ale tento bonus je rozdelený medzi...
Vstupný bonus