DOXXbet Sportbox – najlepšie výhody, využitie a jeho kurzová ponuka

Spoznajte jedinečný stávkový terminál od DOXXbetu, ktorý naplní aj tie najnáročnejšie očakávania. Sportbox vám umožňuje live stávkovanie na tej najvyššej úrovni.

Sportbox od DOXXbet – čo to je a ako funguje?

Stávková kancelária DOXXbet vám prináša nový samoobslužný stávkový terminál Sportbox, cez ktorý si môžu uzavrieť svoju kurzovú stávku všetci registrovaní aj neregistrovaní klienti DOXXbetu. Interaktívny stávkový terminál Sportbox vám umožňuje podávanie live stávok s tými najširšími možnosťami na slovenskom trhu.

V našom článku vás prevedieme všetkými výhodami Sportboxu a vysvetlíme vám, ako jednoducho si dokážete uzavrieť kurzovú stávku na Sportboxe aj vy. Okrem toho vám poradíme, na ktorej pobočke resp. prevádzke DOXXbetu nájdete tento skvelý interaktívny teminál na stávkovanie.

Od 1.1.2022 nemôžu byť tipujúci vedený v RVO - Registri vylúčených osôb. Viac info tu.

Výhody Sportboxu  

Medzi hlavné výhody Sportboxu patrí jeho široká kurzová ponuka, ktorá sa skladá z viac ako 200 000 športových udalostí týždenne vo vyše 50 športoch! So Sportboxom si vystačíte úplne samy, nakoľko je samoobslužný a nepotrebuje žiadnu dodatočnú obsluhu zo strany personálu.

Na Sportboxe vám neuniknú ani pravidelné súťaže o hodnotné ceny, luxusnú elektroniku, voľné stávky, či dokonca vstupenky na športové zápasy alebo zájazdy na európsky futbal. Sportbox je zárukou rýchleho schvaľovania stávok a následného jednoduchého vyplácania výhier!

Ako vyzerá a ako funguje Sportbox?

Stávkový terminál Sportbox sa skladá z dvoch obrazoviek s pútavou grafikou. Vrchný displej Sportboxu je čisto informačný a nájdete tam napríklad aktuálne akcie, tipy (napr. od Vlada Goffu) alebo zaujímavé ligové štatistiky.

DOXXbet Sportbox

Spodný displej Sportboxu je dotykový a obsahuje kurzovú ponuku, ktorá je rozdelená do viacerých kategórií. Pomocou spodného displeja v podstate uzatvárate všetky druhy stávok – kombináciu predzápasových a LIVE stávok, rozpisové a skupinové tikety či kurzové zvýhodnenia.

Všetci registrovaní hráči DOXXbetu zbierajú vernostné body za svoje podané kurzové stávky na svoju vernostnú kartu DOXXbetu. Chcete vedieť ako môžete získať vernostné body zadarmo? Prečítajte si náš ďalší článok o vernostnom programe DOXXbetu.

Ako je možné získať vernostnú kartu do Sportboxu?

Vernostná karta je súčasťou vernostného programu DOXXbetu a slúži na zbieranie bodov na hracom termináli Sportbox alebo na zbieranie bodov za všetky podané stávky online na internete.

Sportbox však umožňuje tipovanie aj tým zákazníkom, ktorí nemajú vytvorenú vernostnú kartu DOXXbetu. Všetci neregistrovaní klienti DOXXbetu, ktorí si budú chcieť uzavrieť akúkoľvek kurzovú stávku budú musieť používať pri stávkovaní hotovosť.

Vernostnú kartu do Sportboxu si viete zaobstarať dvoma jednoduchými spôsobmi:

  • online na internete – registráciou na webovej stránke DOXXbetu, kde si po vyplnení online formulára a po následnom prihlásení vyžiadate vernostnú kartu na vami uvedenú poštovú adresu.
  • na pobočke DOXXbetu – vernostnú kartu si môžete vyžiadať a aktivovať na ktorejkoľvek prevádzke DOXXbetu, kde sa nachádza aj hrací terminál Sportbox.
 Chcem získať vernostnú kartu DOXXbet
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku DOXXbet.sk

Ako sa používa vernostná karta v Sportboxe?

Vernostnú kartu DOXXbetu je potrebné najprv vložiť do čítačky na Sportboxe. Po vložení karty do čítačky budete postupovať podľa uvedených pokynov na obrazovke Sportboxu. Výhodou vernostnej karty je najmä to, že stávková kancelária DOXXbet vás odmení jedným vernostným bodom za každých stavených 0,50 €. Za vaše nazbierané vernostné body si môžete zakúpiť voľné stávky, špičkovú elektroniku alebo reklamné predmety DOXXbetu.

Ako funguje sportbox po zavedení RVO (Register vylúčených osôb)

Pre získanie vernostnej karty je potrebné, aby sa každý hráč registroval. Na  stránke kartadoxxbet.sk musíte zvoliť registrácia, ktorá je veľmi jednoduchá (je potrebné naskenovať občiansky preukaz). Ak máte online hráčske konto DOXXbet, tak zvolíte len prihlásiť. 

Obsluha, kde je umiestnený sportbox vám teoreticky môže vydať DOXXbet kartu, ale overenie a spárovanie si musíte vykonať sám. Ideálne je vytvoriť si konto na DOXXbet.sk, kde môžete požiadať aj o zaslanie karty (je možné, že budú chodiť každému automaticky). Potom si už stačí len kartu spárovať s hráčskym kontom a to buď cez kartadoxxbet.sk alebo po prihlásení sa na online hráčsky účet.

Kde nájdete Sportbox od DOXXbetu?

Na Slovensku sa momentálne nachádza viac ako 1300 Sportboxov na tipovanie. Stávkové terminály nájdete v krčmách alebo v rôznych pohostinstvách.

Chcete vedieť, kde sa nachádza vaša najbližšia pobočka DOXXbetu so Sportboxom? Prečítajte si náš ďalší článok s otváracími hodinami jednotlivých pobočiek DOXXbetu.

Pozrite si promo video k stávkovému terminálu od DOXXbetu.

Podanie stávky a kontrola tiketu cez Sportbox

Ak tipujúci podá cez interaktívny terminál stávku, tak tento tiket, ktorý výjde zo Sportboxu, slúži ako doklad o podaní stávky. Prostredníctvom terminálu Sportbox si môžete nechať skontrolovať a následne vyplatiť vašu podanú stávku. Tiket je potrebné vložiť do Sportboxu a počkať na vyhodnotenie stávky – výsledok sa za malý moment zobrazí na obrazovke. Výhru potom vyplatí obsluha. 

Tiket zo Sportboxu si dokážete overiť aj online na internete pomocou webovej stránky DOXXbet.sk – na stránke kliknete na hornú sekciu Sportbox a úplne hore kliknete na kolónku s názvom “overenie tiketu”. Do kontroly tiketu už iba stačí vložiť vaše čísla zo Sportbox tiketu.

Online stávkovanie vs Sportbox

Stále viac tipujúcich hráčov využíva online stávkovanie na internete alebo tipovanie cez mobilnú aplikáciu DOXXbet. Uzatváranie stávok na internete je totižto oveľa viac pohodlnejšie a ušetrí vám väčšinu vášho času. Následné skontrolovanie výsledku zápasu vám zaberie iba pár sekúnd. DOXXbet navyše prináša stále nové a nové súťaže alebo promo akcie, v ktorých môžete vyhrať peniaze zadarmo

Najväčšou výhodou online stávkovania je v DOXXbete najmä bezplatné sledovanie športových livestreamov, kedy môžete súčasne uzatvárať stávky a zároveň sledovať výsledok zápasu. Okrem live streamu môžete využiť aj novú funkciu – Bet Builder, ktorá je označovaná za absolútnu novinku v tipovaní! Okrem tipovania sa môžete vyblázniť aj na výherných automatoch v novom online casine DOXXbetu!

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Čo je to Sportbox?

Sportbox je samoobslužný hrací terminál od DOXXbetu, ktorý slúži na uzatváranie kurzových stávok. 

2️⃣ Kto si môže podať stávku na Sportboxe?

Na hracom termináli Sportbox si môže podať kurzovú stávku ktokoľvek – registrovaný aj neregistrovaný klient DOXXbetu. 

3️⃣ Aké druhy stávok je možné na Sportboxe uzatvárať?

Na stávkovom termináli Sportbox je možné uzatvárať kombináciu predzápasových a LIVE stávok, rozpisové a skupinové tikety či kurzové zvýhodnenia.

4️⃣ Kde je možné získať členskú vernostnú kartu?

Vernostnú kartu je možné získať na ktorejkoľvek pobočke DOXXbetu alebo online na internete – vašou registráciou na webe DOXXbet.sk. Na vernostnú kartu potom môžete zbierať vernostné body za všetky vaše podané stávky na Sportboxe. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt