Od 17.7.2017 má byť zverejnený zoznam zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier, ktorí pôsobia na Slovensku nelegálne. Z tohto dôvodu budú blokované webové stránky zahraničných prevádzkovateľov ako aj prevody peňazí do týchto spoločnosti. V slovenskom zákone o hazardných hrách je jeden veľký problém a to ten, že zahraničné spoločnosti nemôžu získať licenciu na Slovensku bez toho, aby si tu museli zakladať slovenské obchodné spoločnosti. Z tohto dôvodu nemôžu byť sankcionované a preto bude záležať iba na zahraničných prevádzkovateľoch, či odídu zo slovenského trhu alebo nie.

Dnes už je jasný odchod niektorých spoločností ako je Oddsring, Betclic alebo Expekt. Spoločnosti sa vedia vysporiadať s blokovaním webových stránok (napr. Bet365) ako aj platieb, preto sa nedá očakávať, že sa všetci stiahnu zo slovenského trhu. Z dôvodu zvláštnej situácie na slovenskom trhu nie je jasné, ktoré spoločnosti opustia trh, preto môžete celú situáciu ohľadne zákona o HH sledovať na aktualizovanej stránke. Zákon o hazardných hrách umožňuje aj blokáciu webových stránok, ktoré propagujú zahraničných prevádzkovateľov. Z tohto dôvodu sú stiahnuté reklamy a iné propagácie aj na našich stránkach.

Z vášho pohľadu ako zákazníkov zahraničných prevádzkovateľov hazardných hier sa v podstate nič nemení. Ak sa rozhodne zahraničný prevádzkovateľ ukončiť svoje pôsobenie na slovenskom trhu, tak vás bude informovať e-mailom. V prípade, že nestihnete vybrať peniaze z účtu do daného obdobia, tak sa nič nedeje. Stačí ak kontaktujete zákaznícku podporu a oni vám peniaze pošlú na váš účet. Takto môžete postupovať aj v prípade, že sa nedokáže dostať na web stránky prevádzkovateľa hazardných hier.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o tom, čo budú tieto zmeny z dielne Ministerstva financií Slovenskej republiku znamenať v praxi, tak sa prosím prihláste do tohto newstellera:Recenzia BetwayPrejsť na Betway.com
Hodnotenie:0 /10

Recenzia Betway - nenadchne, ale ani nesklame

Stávková kancelária Betway, ktorá ma sídlo na Malte je online od roku 2006. Kurzová ponuka Betway je prispôsobená pre európskych zákazníkov a z tohto dôvodu vstupuje táto spoločnosť aj na regulované európske trhy. Stávková kancelária Betway je spoľahlivá spoločnosť, ktorá poskytuje svojim zákazníkom kvalitné produkty na stránke Betway.com. Okrem športového stávkovania vám Betway prináša aj kasíno a poker.

Registrácia v Betway

Pre založenie vášho stávkového účtu v Betway kliknite tu (betway.com). V registračnom formulári dôkladne zadajte všetky požadované údaje. Všetky vaše údaje musia byť pravdivé a správne. Po dokončení registrácie vložte peniaze na váš stávkový účet a začnite tipovať. Ak má stávková kancelária Betway k dispozícií vstupný bonus, tak vám odporúčame si dôkladne prečítať bonusové podmienky ešte pred registráciou.

Betway momentálne neposkytuje bonus.

Kurzová ponuka Betway

Betway je typická európska stávková kancelária, ktorej polovicu kurzovej ponuky tvoria stávky na futbalové stretnutia.

Stávková kancelária Betway ponúka na futbal okrem stávok na 1x2 aj stávky na presný výsledok, prvý gól, dvojitá šanca, stávky bez remízy, menej/viac v rozmedzí od 1,5 až 4,5 vrátane prvého polčasu alebo stávky na polčas/konečný výsledok. Pri najlepších európskych ligách nájdete v Betway kurzovú ponuku ešte bohatšiu a to či konkrétny tím strelí viac ako 1,5 alebo 2,5 gólu, či konkrétny tím skóruje v obidvoch polčasoch, strelca prvého a posledného gólu alebo či daný hráč strelí v zápase gól (90 minút).

Betway vám ponúka v hokeji stávky na menej/viac v rozmedzí 3,5 až 7,5, stávky na prvý gól, presný výsledok, stávky bez remízy, dvojitú šancu alebo či konkrétny tím skóruje viac alebo menej ako dva krát. V NHL poskytuje stávková kancelária Betway stávky na 1x2 ale aj stávky 12, kde sa výsledky zarátavajú vrátane predĺženia. Stávky na viac/menej sa zarátavajú taktiež v rámci predĺženia a sú v rôznych formách (-4,5;-5,0;-5,5 alebo -6,0). V ponuke sú aj stávky na hendikep vo forme -1,5.

Betway momentálne neposkytuje bonus

Druh bonusu
Percentuálny bonus
Maximálny bonus
Minimálny vklad pre zisk bonusu
Bonusový kód (promo kód, bonus kód)
Pripísanie bonusu
Pretočenie bonusu

Benefity stávkovej kancelárie Betway

 • Live stávky
 • Vysoké kurzy (payout 92% a viac)
 • Športové priame prenosy
 • Vysoké limity na stávky
 • Priame prenosy cez mobil
 • Vysoké limity na výhry
 • Mobilné stávkovanie
 • Aplikácia pre Android
 • Ázijský handicap
 • Aplikácia pre iOS (iPhone, iPad)
 • Live chat podpora
 • Aplikácia pre Windows Phone
 • Audio komentáre zo zápasov
 • Aplikácia pre BlackBerry
 • Vstupný bonus
 • Bonus za privedenie priateľa
 • Bonus cez mobil
 • Vernostný program
 • SMS notifikácie o vyhodnotení tiketov
 • Supertoto
 • Bez manipulačných a iných poplatkov
 • Superscore
 • Multi zobrazenie live stávok
 • Live stávka na jedno kliknutie
 • Vklad a výber peňazí na pobočke
 • Označenie tutovky na tikete
 • Skupinový tiket (Maxikombi)
 • Cash out (vyplatiť/predať svoj tiket)
 • Stávky na strelcov gólov v hokeji
 • Komunita / Diskusné fórum

Live stávky a live prenosy

Ponuka live stávok je v Betway priemerná, ale v ponuke vždy nejaký ten zápas na futbal, volejbal, basketbal, tenis alebo hokej nájdete. Pre jednoduchšie live stávkovanie môžete zobraziť dve live udalosti súbežne vedľa seba. Tipovať môžete zároveň aj na viacero zápasov, ale musíte medzi live udalosťami s ponukou stávok preklikávať.

Betway neponúka live prenosy zo športových udalostí.

Tipovanie cez mobil a mobilná aplikácia Betway

Betway disponuje mobilnou webovou aplikáciou, ktorá je k dispozícií pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android, iOS (iPhone, iPad), Windows Phone a BlackBerry. Do prehliadača stačí zadať betway.com

Vklady a výbery

Ako vložiť peniaze do Betway?

Ponuka vkladov je v stávkovej kancelárii Betway veľmi rozmanitá. Zákazníci môžu využiť bankový prevod, ClickandBuy, Click2Pay, Skrill (Moneybookers), NETeller, Instadebit, Paysafecard, Ukash alebo kreditné a debetné karty (VISA, MasterCard). Minimálny vklad je 20 EUR a všetky druhy vkladov sú bez poplatku.

Možnosti vkladu

Spôsob vkladu Poplatok Doba spracovania Minimálny vklad
Zadarmo Okamžite 20 €
Založte si bezplatný Skrill účet a posielajte peniaze jednoducho, rýchlo a bez poplatkov
Zadarmo Okamžite 20 €
 • VISA
 • MasterCard
Zadarmo 2 - 5 pracovných dní 20 €
Zadarmo Okamžite 20 €
Ostatné možnosti vkladu
Clic2PayClickandBuyInstaDebitPaysafecard

Ako vybrať peniaze z Betway?

Stávková kancelária Betway ponúka výbery už od 20 EUR a všetko je bez poplatkov. Ak vyberáte bankovým prevodom menej ako 1.000 EUR, tak si stávková kancelária Betway účtuje poplatok 10 EUR. Ak vyberáte cez Skrill (Moneybookers), tak vám peniaze prídu maximálne do 3 dní.

Možnosti výberu

Spôsob výberu Poplatok Doba spracovania Minimálny výber
Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 20 €
Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 20 €
 • VISA
Do 1.000 € poplatok 10 € 2 - 10 pracovných dní 20 €
Zadarmo 1 - 3 pracovné dni 20 €
Ostatné možnosti výberu
Clic2PayClickandBuyInstaDebit
Celkové hodnotenie
0 /10
Použiteľnosť webstránkyHodnotí sa rýchlosť a prehľadnosť webu, intuitívnosť a praktickosť ovládania./10
Kurzová ponukaHodnotí sa šírka kurzovej ponuky, vrátane odvodených stávok a výška kurzov./10
Live tipovanieHodnotí sa šírka kurzovej ponuky live udalostí vrátane odvodených live stávok./10
Live streamingHodnotí sa šírka ponuky live prenosov, rýchlosť a funkčnosť live streamingu, rôzne funkcie (možnosť sledovať viacero prenosov súčasne) ako aj možnosť sledovať prenosy v mobile./10
Mobilné stávkovanie a aplikáciaHodnotí sa rýchlosť a funkčnosť mobilnej aplikácie ako aj dostupnosť funkcií./10
Bonusy a promo akcieHodnotí sa ponuka a výhodnosť bonusov a promo akcií./10
Zákaznícka podporaHodnotí sa dostupnosť live chatu resp. rýchlosť reakcie ako aj ochota zákazníckeho servisu pomôcť pri špecifických problémoch a požiadavkách./10
BezpečnosťHodnotí sa v akom štáte má spoločnosť vydanú licenciu, bezpečnostný certifikát ako aj finančná stabilita spoločnosti./10
Vklady a výberyHodnotí sa jednoduchosť a rýchlosť vkladov a výberov ako aj možnosti vkladu a výberu./10
Osobná skúsenosťHodnotí sa rýchlosť prijímania stávok, limity stávok, nekalé praktiky ako aj funkčnosť stávkových funkcií ako je napr. cashout./10
Stávková kancelária Betway – recenzia od aktualizovaná