RB Lipsko - Leverkusen (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Leverkusen (analýza + tip na zápas)

Najvyrovnanejším zápasom 19. kola v Bundeslige bude súboj domáceho Lipska, ktoré privíta Leverkusen. Bude sa jednať o súboj susedov v tabuľke a Lipsko je uvádzané ako pomerne jasný favorit, povieme si prečo.

Lipsko je priebežne na 2. mieste so ziskom 35 bodov. Na vedúci Bayern stráca 7 bodov a myslím si, že pre tak silný tím, akým je Bayern to bude dostatočný náskok na zisk titulu. Forma Lipska v predošlých zápasoch ukázala aj mnohé trhliny vo forme zbytočných zaváhaní. Z predošlých 5-tich duelov Lipsko len dvakrát vyhralo, dvakrát prehralo a raz remizovalo. Za stratu bodov sa považuje predošlý duel na trávniku Mainzu, kde prehralo 2:3 a v prípade výhry by pred Leverkusenom malo náskok v tabuľke už 6 bodov. Leverkusen je na 3. mieste so ziskom 32 bodov a na Lipsko tak stráca 3 body. Leverkusen ťahal vynikajúcu šnúru výhier a darilo sa mu, pokiaľ nenarazil na Bayern a zápas nešťastne v samom závere prehral. Odvtedy to s formou mužstva šlo akosi dole. Z predošlých 5-tich duelov až trikrát prehral, raz vyhral a raz remizoval a to veru žiadna sláva nie je. Práve z hľadiska postavenia v tabuľke je tento vzájomný súboj nesmierne dôležitý. Ak Leverkusen vyhrá, dotiahne sa na Lipsko, čo určite domáci tím nebude chcieť dopustiť. Ak vyhrá domáci tím, tak odskočí svojmu súperovi na rozdiel už 6 bodov.

Vzájomná bilancia súbojov týchto dvoch tímov je lepšia v prospech Lipska, ktoré síce vyhralo dvakrát, ale 3 predošlé súboje sa skončili vždy remízou 1:1. Aktuálne postavenie v tabuľke a aj podobná forma oboch tímov mi naznačuje opäť podobný scenár. Hrám tip, že 1. polčas, alebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Leverkusen
Súťaž:
Bundesliga
Čas zápasu: 30.01.2021 18:30
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.86
Bookmaker:Tipsport

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy