Cash Out – vyplaťte si tiket skôr ako bude nevýherný

Sledujte + tipujte MS v hokeji teraz s 30 € zadarmo bez vkladu
30 € stávka bez rizika + 75 free spinov v kasíne
70 € stávka bez rizika + repre DRES

Vysvetlíme vám čo je Cash out a ako funguje. Cash Out sa označuje aj ako predaj tiketu alebo vyplatiť teraz. Začnite využívať CashOut ešte dnes a vyplaťte si svoje tikety skôr ako budú nevýherné.

CashOut – vysvetlenie ako funguje predaj tiketu

Čo je to Cash out a ako funguje?

Cash out je veľmi užitočná funkcia, ktorá umožňuje okamžite vyplatiť rozohraný tiket.

Cashout označovaný aj ako predaj tiketu alebo vyplatiť teraz dokáže minimalizovať straty ako aj okamžite navýšiť stav finančných prostriedkov na vašom hráčskom účte.

Ak tvorí váš tiket napr. 5 zápasov a povedzme 2 zápasy z tiketu boli víťazne odohrané, nemusíte čakať, kým sa odohrajú zvyšné 3 zápasy. Prejdete na tiket alebo moje stávky a po kliknutí na cash out pri danom tikete uvidíte, koľko peňazí vám môže byť vyplatených.

Z logických dôvodov bude výherná čiastka vždy nižšia ako tá, ktorú ste mali pôvodne na tikete. Použitím funkcie cash out môžete zabrániť zbytočným stratám a okamžite si vyplatiť výhru.

Niektoré stávkové kancelárie nazývajú funkciu cash out aj „vyplatiť teraz / ihneď“ alebo „predať tiket“. Ak sa rozhodnete cash out využiť, tak vaša výhra bude ihneď pripísaná na váš hráčsky účet.


Funkcia cashout na Slovensku
Predaj tiketu: SOLO   ✅ |všetky stávkové
Predaj tiketu: AKU ✅ |všetky stávkové
Systémové stávky (cash out) ✅ | Tipsport
Cashout pri live stávkach ✅ | všetky stávkové
Čiastočné vyplatenie ✅ | Tipsport
TipNajprepracovanejší je Tipsport cashout, ktorý ponúka predaj tiketu aj pri systémových stávkach (vrátane skupín) a ponúka zároveň aj čiastočné vyplatenie. Dostupnosť funkcie je vynikajúco prepracovaná aj pri live stávkach!

Tipsport má aj funkciu uzavretia príležitosti, ktorá vám umožňuje uzavrieť hociktorú príležitosť a zvyšok tiketu je stále v hre. 

Je možné využiť Cash out aj keď sa zápas nevyvíja v môj prospech?

Samozrejme. Ak ste v zápase Chelsea – Manchester Utd podali stávku za 100 EUR na Chelsea a tá po 25 minútach prehráva 0:1, tak pri použití funkcie cash out (predaj tiketu) môžete zachrániť istú časť vkladu (napr. 40 EUR a prehráte tak iba 60 EUR). Ak sa Chelsea podarí vývoj zápasu otočiť, tak použitie cashoutu nebolo dobré rozhodnutie. 

Príklady (úskalia skorého vyplatenia)

Ak ste podali stávku na Real Madrid a toto mužstvo prehráva po polčase 0:1, tak cez cash out si môžete zachrániť časť vkladu. Pravdepodobne pôjde o menej ako polovicu. A tu je problém, pretože Real to môže obrátiť! Vy budete chcieť zachrániť peniaze a v konečnom dôsledku na tom prerobíte. 

Druhý príklad hovorí o stave, kedy váš favorit vyhráva, lenže do konca zostáva ešte desať minúť a vy sa bojíte, že zápas nedotiahnu do víťazného konca. V takomto prípade zadáte okamžité vyplatenie a prichádzate automaticky o časť výhry. 

Je možné využiť Cash out aj pri live stávkach, AKU stávkach alebo systémových stávkach?

Každá stávková kancelária má svoje vlastné podmienky, ktoré určujú kedy môžete využiť funkciu cash out. Väčšina z nich umožňuje cash out využívať aj pri live stávkach.

V niektorých stávkových kanceláriách sa môže stať, že cash out sa nedá použiť pri systémových stávkach. Tipsport ponúka predaj tiketu pri live stávkach aj pri systémových a túto funkciu má najviac prepracovanú. Pri AKU stávkach (tzv. plachta) sa dá cash out použiť takmer vždy. Taktiež sa môže stať, že pri niektorých športoch nebude táto funkcia k dispozícii.

Výhody

 • tiket si môžete vyplatiť kedykoľvek
 • po okamžitom vyplatení máte peniaze ihneď na hráčskom účte
 • funkcia predaja tiketu je dostupná aj v aplikáciách (mobil a tablet)
 • funkcia dostupná pre SOLO a AKU stávky (vrátane live stávok)

Nevýhody

 • cashout pre systémové stávky nie je dostupný v každej spoločnosti
 • funkcia nie je dostupná pre všetky športy
 • dostupnosť funkcie je iba pri vypísaných kurzoch
 • v každej stávkovej kancelárii môžu byť vo funkcii cash out rozdiely

Je možné pri Cashoute čiastočné vyplatenie?

Ak by ste si chceli vyplatiť predčasne iba časť peňazí, stávkové s funkciou čiastočné vyplatenie to umožňujú. Zvyšné peniaze zostávajú ďalej v hre. Vy si len určite koľko peňazí si chcete nechať vyplatiť. Potom už len kliknete na tlačidlo vyplatiť teraz / cash out.  Zostávajúca časť vašej stávky bude potom vyhodnotená na základe konečného výsledku. Na Slovensku prišla ako prvá s funkciou čiastočného vyplatenie pri cash oute stávková kancelária Tipsport

Je Cash out k dispozícii aj na mobiloch a tabletoch?

Každá stávková kancelária pristupuje k funkciám pre mobilné telefóny a tablety individuálne, ale väčšina z nich sa snaží funkcie ako cashout resp. predaj tiketu integrovať aj na tieto zariadenia. Je potrebné si overiť, či je cash out k dispozícii aj pre aplikácie na stiahnutie alebo mobilné aplikácie dostupné cez web. Tipsport.skiFortuna.sk  alebo DOXXbet.sk ponúkajú túto funkciu pre mobilné webové aplikácie ako aj aplikácie na stiahnutie.

Ako sa vypočíta výplata pri použití Cashoutu?

Pri výpočte sumy, ktorú vám stávková kancelária vyplatí sa berie do úvahy pôvodný vklad, vyhodnotené tipyaktuálne kurzy nevyhodnotených tipov.

Cashout v Tipsporte

Je funkcia Cash out neustále k dispozícii?

Nie. Ak je stávka pozastavená, zatvorená alebo sa kurzy zmenili, tak v tom čase nie je cash out k dispozícii. Často sa to stáva pri live stávkach (pozastavené kurzy) alebo keď ste natipovali na postup. Po odohratí prvého zápasu (napr. pri semifinále Ligy majstrov) nebudú k dispozícii istú dobu kurzy, preto sa nebude dať cash out vypočítať. Akonáhle stávková kancelária vypíše kurzy k druhému zápasu, opäť budete môcť použiť funkciu cash out.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto poskytuje funkciu predaja tiketu? 

Dnes už každá online stávková kancelária ponúka túto službu, ktorá je veľmi populárna. Treba počítať s tým, že si budete tikety vyplácať skôr a málokedy si necháte vyhodnotiť kompletný tiket. 

2️⃣ Sú rozdiely v cashoute v stávkových kanceláriách? 

Rozdiely sa určite nájdu a medzi základné patrí, že niekto má predaj tiketu k dispozícii iba pre SOLO a AKU stávky a iní majú aj pre systémové tikety (napr. Tipsport). Hlavne v minulosti ste sa mohli stretnúť aj s tým, že funkcia cashout nebola k dispozícii, ak jeden z nevyhodnotených zápasov sa práve hrá.

3️⃣ Kedy je cash out dostupný? 

Aby mohla byť táto funkcia dostupná, tak musia byť vypísané kurzy na nevyhodnotené zápasy. Najlepšie to vidíte práve pri live stávkach. Ak predzápasové stávky mali vypísaný kurz na udalosť, ktorá sa pri live stávkach nevypisuje, vtedy nebude táto funkcia dostupná. Potom sú tu prípady, kedy je zápas z nejakého dôvodu prerušený, stornovaný a kurzy nie sú dostupné. Ak nie sú kurzy na danú udalosť vypísané, cash out sa nedá vypočítať. 

4️⃣ Čo je to čiastočné vyplatenie?

Táto funkcia umožňuje vyplatiť iba časť z výhry. Zvyšná časť zostáva stále v hre. Čiastočné vyplatenie je skôr dostupné v zahraničných stávkových kanceláriách a u nás ešte nie je táto doplnková funkcia rozšírená. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt