Cash Out – vyplaťte si tiket skôr ako bude nevýherný

Vysvetlíme vám čo je Cash out a ako funguje. Cash Out sa označuje aj ako predaj tiketu alebo vyplatiť teraz. Začnite využívať CashOut ešte dnes a vyplaťte si svoje tikety skôr ako budú nevýherné.

CashOut – vysvetlenie ako funguje predaj tiketu

Čo je to Cash out a ako funguje?

Cash out je veľmi užitočná funkcia, ktorá umožňuje okamžite vyplatiť rozohraný tiket. Cashout označovaný aj ako predaj tiketu alebo vyplatiť teraz dokáže minimalizovať straty ako aj okamžite navýšiť stav finančných prostriedkov na vašom hráčskom účte.

Ak tvorí váš tiket napr. 5 zápasov a povedzme 2 zápasy z tiketu boli víťazne odohrané, tak nemusíte čakať kým sa odohrajú zvyšné 3 zápasy. Prejdete na tiket alebo moje stávky a po kliknutí na cash out pri danom tikete uvidíte, koľko peňazí vám môže byť vyplatených. Z logických dôvodov bude výherná čiastka vždy nižšia ako tá, ktorú ste mali pôvodne na tikete. Použitím funkcie cash out môžete zabrániť zbytočným stratám a okamžite si vyplatiť výhru. Niektoré stávkové kancelárie nazývajú funkciu cash out aj „vyplatiť teraz / ihneď“ alebo „predať tiket“. Ak sa rozhodnete cash out využiť, tak vaša výhra bude ihneď pripísaná na váš hráčsky účet.

Je možné využiť Cash out aj keď sa zápas nevyvíja v môj prospech?

Samozrejme. Ak ste v zápase Chelsea – Manchester Utd podali stávku za 100 EUR na Chelsea a tá po 25 minútach prehráva 0:1, tak pri použití funkcie cash out (predaj tiketu) môžete zachrániť istú časť vkladu (napr. 40 EUR a prehráte tak iba 60 EUR). Ak sa Chelsea podarí vývoj zápasu otočiť, tak použitie cashoutu nebolo dobré rozhodnutie.

Je možné využiť Cash out aj pri live stávkach, AKU stávkach alebo systémových stávkach?

Každá stávková kancelária má svoje vlastné podmienky, ktoré určujú kedy môžete využiť funkciu cash out. Väčšina z nich umožňuje cash out využívať aj pri live stávkach, ale napr. Tipsport.sk túto možnosť zatiaľ neponúka. V niektorých stávkových kanceláriách sa môže stať, že cash out nebudete môcť použiť pri systémových stávkach. Pri AKU stávkach (tzv. plachta) sa dá cash out použiť takmer vždy. Taktiež sa môže stať, že pri niektorých športoch nebude táto funkcia k dispozícii.

Je možné pri Cashoute čiastočné vyplatenie?

Ak by ste si chceli vyplatiť predčasne iba časť peňazí, tak existuje možnosť použitia tzv. posuvníka. Zároveň nechávate zvyšné peniaze ďalej v hre. Vďaka posuvníku si určite koľko peňazí si chcete nechať vyplatiť. Potom už len kliknete na tlačidlo vyplatiť teraz / cash out.  Zostavajúca časť vašej stávky bude potom vyhodnotená na základe konečného výsledku. Posuvníkom disponuje veľmi málo stávkových kancelárií a jednou z nich je Bet365.com.  

Je Cash out k dispozícií aj na mobiloch a tabletoch?

Každá stávková kancelária pristupuje k funkciám pre mobilné telefóny a tablety individuálne, ale väčšina z nich sa snaží funkcie ako cashout resp. predaj tiketu integrovať aj na tieto zariadenia. Je potrebné si overiť, či je cash out k dispozícií aj pre aplikácie na stiahnutie alebo mobilné aplikácie dostupné cez web. Tipsport.skiFortuna.sk ako aj Bet365.com ponúkajú túto funkciu pre mobilné aplikácie ako aj aplikácie na stiahnutie.

Ako sa vypočíta výplata pri použití Cashoutu?

Pri výpočte sumy, ktorú vám stávková kancelária vyplatí sa berie do úvahy pôvodný vklad, vyhodnotené tipyaktuálne kurzy nevyhodnotených tipov.

Je funkcia Cash out neustále k dispozícii?

Nie. Ak je stávka pozastavená, zatvorená alebo sa kurzy zmenili, tak v tom čase nie je cash out k dispozícií. Často sa to stáva pri live stávkach (pozastavené kurzy) alebo keď ste natipovali na postup. Po odohratí prvého zápasu (napr. pri semifinále Ligy majstrov) nebudú k dispozícií istú dobu kurzy, preto sa nebude dať cash out vypočítať. Akonáhle stávková kancelária vypíše kurzy k druhému zápasu, tak opäť budete môcť použiť funkciu cash out.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu