Cash Out – vyplaťte si tiket skôr ako bude nevýherný

Vysvetlíme vám čo je Cash out a ako funguje. Cash Out sa označuje aj ako predaj tiketu alebo vyplatiť teraz. Začnite využívať CashOut ešte dnes a vyplaťte si svoje tikety skôr ako budú nevýherné.

CashOut – vysvetlenie ako funguje predaj tiketu

Čo je to Cash out a ako funguje?

Cash out je veľmi užitočná funkcia, ktorá umožňuje okamžite vyplatiť rozohraný tiket. Cashout označovaný aj ako predaj tiketu alebo vyplatiť teraz dokáže minimalizovať straty ako aj okamžite navýšiť stav finančných prostriedkov na vašom hráčskom účte.

Ak tvorí váš tiket napr. 5 zápasov a povedzme 2 zápasy z tiketu boli víťazne odohrané, tak nemusíte čakať kým sa odohrajú zvyšné 3 zápasy. Prejdete na tiket alebo moje stávky a po kliknutí na cash out pri danom tikete uvidíte, koľko peňazí vám môže byť vyplatených. Z logických dôvodov bude výherná čiastka vždy nižšia ako tá, ktorú ste mali pôvodne na tikete. Použitím funkcie cash out môžete zabrániť zbytočným stratám a okamžite si vyplatiť výhru. Niektoré stávkové kancelárie nazývajú funkciu cash out aj „vyplatiť teraz / ihneď“ alebo „predať tiket“. Ak sa rozhodnete cash out využiť, tak vaša výhra bude ihneď pripísaná na váš hráčsky účet.


Funkcia cashout na Slovensku
Predaj tiketu: SOLO   ✅ (všetky stávkové)
Predaj tiketu: AKU ✅ (všetky stávkové)
SYSTEM BETS (cash out) Tipsport
Cashout pri live stávkach ✅ (všetky stávkové)
Čiastočné vyplatenie
TipNajprepracovanejšiu funkciu predaja tiketu (cashout) má stávková kancelária Tipsport, ktorá to ponúka cash out aj pre systémové resp. skupinové tikety. Dostupnosť funkcie je vynikajúco prepracovaná aj pri live stávkach!

Jediné na čo si je treba dávať pozor, aby nevyhodnotená udalosť bola vypísaná aj pri live stávkach (inak táto funkcia bez kurzu nemôže byť dostupná.

Je možné využiť Cash out aj keď sa zápas nevyvíja v môj prospech?

Samozrejme. Ak ste v zápase Chelsea – Manchester Utd podali stávku za 100 EUR na Chelsea a tá po 25 minútach prehráva 0:1, tak pri použití funkcie cash out (predaj tiketu) môžete zachrániť istú časť vkladu (napr. 40 EUR a prehráte tak iba 60 EUR). Ak sa Chelsea podarí vývoj zápasu otočiť, tak použitie cashoutu nebolo dobré rozhodnutie. 

Príklady (úskalia skorého vyplatenia)

Ak ste podali stávku na Real Madrid a toto mužstvo prehráva po polčase 0:1, tak cez cash out si môžete zachrániť časť vkladu. Pravdepodobne pôjde o menej ako polovicu. A tu je problém, pretože Real to môže obrátiť! Vy budete chcieť zachrániť peniaze a v konečnom dôsledku na tom prerobíte. 

Druhý príklad hovorí o stave, kedy váš favorit vyhráva, lenže do konca zostáva ešte desať minúť a vy sa bojíte, že zápas nedotiahnu do víťazného konca. V takomto prípade zadáte okamžité vyplatenie a prichádzate automaticky o časť výhry. 

Je možné využiť Cash out aj pri live stávkach, AKU stávkach alebo systémových stávkach?

Každá stávková kancelária má svoje vlastné podmienky, ktoré určujú kedy môžete využiť funkciu cash out. Väčšina z nich umožňuje cash out využívať aj pri live stávkach. V niektorých stávkových kanceláriách sa môže stať, že cash out sa nedá použiť pri systémových stávkach. Tipsport ponúka predaj tiketu pri live stávkach aj pri systémových a túto funkciu má najviac prepracovanú. Pri AKU stávkach (tzv. plachta) sa dá cash out použiť takmer vždy. Taktiež sa môže stať, že pri niektorých športoch nebude táto funkcia k dispozícii.

Výhody

 • tiket si môžete vyplatiť kedykoľvek
 • po okamžitom vyplatení máte peniaze ihneď na hráčskom účte
 • funkcia predaja tiketu je dostupná aj v aplikáciách (mobil  a tablet)
 • funkcia dostupná pre SOLO a AKU stávky (vrátane live stávok)

Nevýhody

 • cashout pre systémové stávky nie je dostupný v každej spoločnosti
 • funkcia nie je dostupná pre všetky športy
 • dostupnosť funkcie je iba pri vypísaných kurzoch
 • v každej stávkovej kancelárii môže byť vo funkcii cash out rozdiely

Je možné pri Cashoute čiastočné vyplatenie?

Ak by ste si chceli vyplatiť predčasne iba časť peňazí, tak stávkové s funkciou čiastočné vyplatenie to umožňujú. Zvyšné peniaze zostávajú ďalej v hre. Vy si len určite koľko peňazí si chcete nechať vyplatiť. Potom už len kliknete na tlačidlo vyplatiť teraz / cash out.  Zostávajúca časť vašej stávky bude potom vyhodnotená na základe konečného výsledku. Veľmi málo stávkových kancelárií disponuje touto funkciou a jednou z nich je Bet365 (na čiastočné vyplatenie používa tzv. posuvník).  

Je Cash out k dispozícií aj na mobiloch a tabletoch?

Každá stávková kancelária pristupuje k funkciám pre mobilné telefóny a tablety individuálne, ale väčšina z nich sa snaží funkcie ako cashout resp. predaj tiketu integrovať aj na tieto zariadenia. Je potrebné si overiť, či je cash out k dispozícií aj pre aplikácie na stiahnutie alebo mobilné aplikácie dostupné cez web. Tipsport.skiFortuna.sk  alebo DOXXbet.sk ponúkajú túto funkciu pre mobilné aplikácie ako aj aplikácie na stiahnutie.

Ako sa vypočíta výplata pri použití Cashoutu?

Pri výpočte sumy, ktorú vám stávková kancelária vyplatí sa berie do úvahy pôvodný vklad, vyhodnotené tipyaktuálne kurzy nevyhodnotených tipov.

Je funkcia Cash out neustále k dispozícii?

Nie. Ak je stávka pozastavená, zatvorená alebo sa kurzy zmenili, tak v tom čase nie je cash out k dispozícií. Často sa to stáva pri live stávkach (pozastavené kurzy) alebo keď ste natipovali na postup. Po odohratí prvého zápasu (napr. pri semifinále Ligy majstrov) nebudú k dispozícií istú dobu kurzy, preto sa nebude dať cash out vypočítať. Akonáhle stávková kancelária vypíše kurzy k druhému zápasu, tak opäť budete môcť použiť funkciu cash out.

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto poskytuje funkciu predaja tiketu? 

Dnes už každá online stávková kancelária ponúka túto službu, ktorá je veľmi populárna. Treba počítať s tým, že si budete tikety vyplácať skôr a málokedy si necháte vyhodnotiť kompletný tiket. 

2️⃣ Sú rozdiely v cashoute v stávkových kanceláriách? 

Rozdiely sa určite nájdu a medzi základné patrí, že niekto má predaj tiketu k dispozícií iba pre SOLO a AKU stávky a iní majú aj pre systémové tikety (napr. Tipsport). Hlavne v minulosti ste sa mohli stretnúť aj s tým, že funkcia cashout nebola k dispozícií, ak jeden z nevyhodnotených zápasov sa práve hrá.

3️⃣ Kedy je cash out dostupný? 

Aby mohla byť táto funkcia dostupná, tak musia byť vypísané kurzy na nevyhodnotené zápasy. Najlepšie to vidíte práve pri live stávkach. Ak predzápasové stávky mali vypísaný kurz na udalosť, ktorá sa pri live stávkach nevypisuje, tak vtedy nebude táto funkcia dostupná. Potom sú tu prípady, kedy je zápas z nejakého dôvodu prerušený, stornovaný a kurzy nie sú dostupné. Ak nie sú kurzy na danú udalosť vypísané, tak cash out sa nedá vypočítať. 

4️⃣ Čo je to čiastočné vyplatenie?

Táto funkcia umožňuje vyplatiť iba časť z výhry. Zvyšná časť zostáva stále v hre. Čiastočné vyplatenie je skôr dostupné v zahraničných stávkových kanceláriách a u nás ešte nie je táto doplnková funkcia rozšírená. 

Bonusy bez nutnosti vkladu zažívajú veľký boom v Česku a preto sa v rýchlosti pozrime na najpodstatnejšie rozdiely medzi jednotlivými bonusmi. Na začiatkom treba povedať, že bonus iba za registráciu (bonus bez nutnosti vkladu) je v prvom rade dostupný hlavne športové stávky. Ak chcete hrať v online kasíne za tieto peniaze zadarmo, tak musíte ich najprv aspoň 1-krát staviť na kurzových stávkach. Ak ste boli úspešný, tak sa dajú staviť už aj v online kasíne (ale taktiež ich môžete aj vybrať).

 

Tipsport bonus za registraci

Ak Tipsport ponúka bonus za registraci (nie je potrebné urobiť vklad), tak tento bonus dostanete vo vernostných bodoch tzv. Netoch. Za tento bonus za registraci môžete podávať tikety v ľubovoľnej výške (kým neminiete všetky bonusové Nety). Ak je tiket podaný za Nety výherný, tak na hráčsky účet vám už budú pripísané koruny a tieto môžete ihneď vybrať.

 

Čo by ste mali vedieť o Tipsport bonuse bez vkladu?

Peniaze zdarma získate za overenie účtu (online cez banku alebo na pobočke).

1 Net = 1 Kč

Tipsport bonus zdarma: 150 Kč

 

Fortuna bonus za registraci

Fortuna taktiež ponúka bonus, kde dostávate peniaze zdarma. Aby ste získali bonus za registraci, tak nemusíte vkladať do registračného formulára žiadny bonusový kód. Ak chcete aj bonus na vklad, tak si prosím vyberte jeden z bonusov a promo kód sa automaticky vloží.

 

Čo by ste mali vedieť o Fortuna bonuse bez vkladu?

Pre peníze zdarma je potrebné overiť hráčsky účet Fortuny (online cez banku alebo na pobočke).

Fortuna bonus zdarma: 300 Kč

Keď vidíte Vlož 300 Kč a získaj 2x viac znamená prakticky až 300% bonus. Bonus vo výške 600 Kč získate ako bonus + 300 Kč za overenie a spolu tak máte 900 Kč v bonusoch + 300 Kč vklad (1.200 Kč).

Vstupní Fortuna bonusy:

Fortuna bonus za registraci (peniaze zdarma)  + bonus za vklad. Ak vložíte peniaze, tak získate až dva iFortuna bonusy pre športové stávky. Vstupný bonus na vklad je viazaný na Fortuna promo kód! Pri zvolení bonusu v registračnom formulári sa automaticky vyplní!

 

Chance bonus za registraci

Podobne ako v Tipsporte, tak aj tu získate bonus za registraci vo vernostných bodoch (Goldenoch) a môžete uzatvoriť ľubovoľný počet tiketov za bonusové Goldeny. Ak vyhráte, tak peniaze sú už pripísané v korunách a môžete ich ihneď vybrať na bankový účet.

 

Čo by ste mali vedieť?

Peniaze zdarma získate za overenie účtu (online cez banku alebo na pobočke).

1 Golden = 1 Kč

Chance bonus zdarma: 200 Kč

 

SynotTip bonus za registraci

SynotTip bonus bez vkladu je pripísaný vo vernostných bodoch (BB – benefit body) a všetko sa deje postupne. Za otvorenie účtu + overenie osobných údajov + overenie platobnej metódy získate celý Synot bonus zdarma za registraci. Týmito krokmi meníte dočasné konto na trvalé konto.

 

Čo by ste mali vedieť o SynotTip bonuse bez vkladu?

Pre peníze zdarma je potrebné dosiahnuť trvalé konto.

SynotTip bonus zdarma: 300 Kč

Keď vidíte Vlož 300 Kč a získaj 2x viac znamená prakticky až 300% bonus. Bonus vo výške 600 Kč získate ako bonus + 300 Kč za overenie a spolu tak máte 900 Kč v bonusoch + 300 Kč vklad (1.200 Kč).

 

Sazkabet bonus za registraci

Sazka bonus bez vkladu sa pripisuje dvojfázové a na prvom mieste je overenie platobnej metódy. To prebieha tak, že musíte vložiť  min. 100 Kč naraz a potom dostanete 100 Kč zdarma. Zvyšné bonus zdarma získate za overenie totožnosti.

 

Čo by ste mali vedieť o Sazkabet bonuse bez vkladu?

Pre peníze zdarma je potrebné najprv vložiť 100 Kč (naraz) a potom overiť totožnosť.

Sazkabet bonus zdarma: 500 Kč

U Sazkabet je potrebný prvý vklad, aby ste získali peniaze bez vkladu (nie je to typický bonus za registraci bez vkladu).

 

K tomuto bonusu môžete získať aj bonus na vklad, ale to len v prípade, že máte dokončenú plnú registráciu. Keď ju máte dokončenú musíte počkať iba na zaslanie bonusovej ponuky.

 

 

Keď vidíte Vlož 300 Kč a získaj 2x viac znamená prakticky až 300% bonus. Bonus vo výške 600 Kč získate ako bonus + 300 Kč za overenie a spolu tak máte 900 Kč v bonusoch + 300 Kč vklad (1.200 Kč).

 

 

 

 

 

 

Najlepší bonus za registraci?

V princípe je každý bonus bez vkladu výhodný.  Peníze zdarma majú sa v Česku začala výraznejšie objavovať po zmene legislatívy, čo malo za následok odliv zahraničných stávkových kancelárii na trhu.

Pri bonuse za registraci rozhoduje viac menej iba jeho výška, pretože tieto peniaze slúžia predovšetkým ako motivácia, aby ste si overili všetky osobné údaje a platobnú metódu, vďaka čomu sa meníte dočasné konto na trvalé (online hráčske konto bude funkčné dovtedy, kým ho sami nezrušíte). V prípade dočasného konta máte 30 dní na dosiahnutie trvalého konto (potom sa zruší).

Aktuálne najvyšší bonus za registraci si viete pozrieť v tabuľke:

 

 

Bonusy zadarmo a jeho základné pravidlá

V stávkových kanceláriách s českou licenciou platí, že bonusy zadarmo sú naozaj zadarmo (presnejšie za overenie identity resp. overenie platobnej metódy).

Podmienky medzi bonusmi zadarmo (tzv. peniaze na ruku) sa líšia naozaj iba minimálne a najväčší rozdiel je v tom, že bonus je buď vo forme vernostných  bodov alebo priamo v korunách. Vždy je však potrebné, aby ste tento bonus zdarma aspoň 1x stavili (možné aj  na viacero tiketoch).  

Bonus zdarma je potrebné použiť najprv na športové stávky. Ak vyhráte, tak potom ich môžete použiť aj na hru v online kasíne alebo si ich môžete rovno vybrať.

Dôležité pravidlo je, aby ste vedeli za akých podmienok vám stávková kancelária peniaze zdarma pripíše na účet. Najčastejšie je to po registrácii (overení totožnosti), potom po prvom vklade a overení totožnosti alebo niekedy to je až po prvej stávke.

 

 

Bonus zadarmo alebo stávka zadarmo?

Stávka zdarma (stávka bez rizika) je dostupná potom ako vaša prvá stávka bude nevýherná (vo výnimočných prípadoch môžete mať stávková v podmienkach, že ju pripíše bez ohľadu na výsledok prvej stávky). Z tohto dôvodu sú vždy bonusy zadarmo výhodnejšie, pretože nie sú tam žiadne ďalšie skryté podmienky.

Stávkové kancelárie s bonusom zadarmo

V online českých stávkových kanceláriách je to už viac menej pravidlo, že nový zákazník dostane na začiatok peniaze zdarma bez toho, aby musel vložiť peniaze. Môže sa tak zoznámiť s prostredím a ak bude spokojný, tak v budúcnosti možno vloží aj vlastné peniaze.

 

 

TIP: Špeciálne linky, ktoré nájdete aj u nás vám umožnia získať bonusy, ktoré nie sú častokrát viditeľné na web stránkach stávkovej kancelárie!

 

FAQ

Ako získať čo najväčší bonus bez vkladu?

Úplne jednoducho. V našej bonusovej tabuľke vedieť prehľad bonusov bez nutnosti vkladu a už je len na vás, či si vyberiete najväčší alebo stiahnete po menšom z dôvodu lepších bonusových podmienok alebo lepšej stávkovej kancelárii.

Je potrebné pri bonuse za registraci vykonať vklad?

Najčastejšie to je tak, že netreba vkladať žiadne peniaze. Stačí si len overiť účet. Tieto bonusy bez vkladu slúžia hlavne ako motivácia overiť si osobné údaje.

Je možné použiť bonus bez nutnosti vkladu v online kasíne?

Bonusy bez vkladu sú určené primárne pre športové stávky. Aby ste mohli peniaze zadarmo použiť v kasíne, tak musíte tieto peniaze bez vkladu (resp. vernostné body) otočiť najprv na športových stávkach (keď ich stavíte aspoň jeden krát, tak si môžete rozhodnúť či ich vyberiete alebo si zahráte v online kasíne). Okrem toho existujú aj priame bonusy bez nutnosti vkladu do online kasíne, ale tie sú vo forme voľných točení (tzv. free spins).

Čo je to bonusový kód?

Pre získanie bonusu musíte v niektorých stávkových kanceláriách zadať promo kód! Iba takýmto spôsobom získavate nárok na bonus. Ten akčný kód sa zadáva buď pri registrácii alebo až po registrácii v konkrétnej sekcii alebo pri uskutočnení vkladu. Každá stávková kancelária to môže mať inak a veľa hazardných spoločností funguje úplne bez bonusových kódov.

Čo sú to bonusy za stávky?

Veľa stávkových kancelárii má vernostný program, kde hráči získavajú vernostné body (Tipsport vedie vernostné body pod menou Nety, Fortuna vedie klubové body „KB“ a Niké má „Niky“). Ak uzavriete stávku a splníte podmienky, tak získavate určitý počet vernostných bodov. Tieto body je potom možné  použiť na uzatváranie stávok.

 

 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku na ME vo futbale a získajte 50 € + 50€!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť. Teraz navyše získaš ďalších 50 € ako kredit + 50 Free spins do kasína!

DOXXbet bonus

Vložte 10 € získajte až 180 €!

Ak pretipuješ 10 € každý deň počas EURO 2020, tak DOXXbet ti dá automaticky 5 € voľnú stávku.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu