Porovnanie stávkových kancelárií podľa vkladov a výberov

Zistite ako sa dajú vložiť alebo vybrať peniaze do a zo stávkovej kancelárie. Porovnajte si stávkové kancelárie podľa spôsobu vkladu a výberu. Zistite aký je minimálny vklad a výber, aké sú poplatky a doby trvania.

# Stávková kancelária Platobná karta Okamžitý prevod (ePlatba) Bankový prevod Skrill (Moneybookers) Pobočka Ostatné platobné možnosti
Vklad Výber Vklad Výber Vklad Výber Vklad Výber Vklad Výber Vklad Výber
Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno
Áno Áno Áno Áno
Pre viacnásobné triedenie podržte kláves SHIFT a kliknite na požadované triediace šípky.
# Stávková kancelária Platobná karta Okamžitý prevod (ePlatba) Bankový prevod Skrill (Moneybookers) Pobočka
Min. vklad Poplatok, Trvanie Min. vklad Poplatok, Trvanie Min. vklad Poplatok, Trvanie Min. vklad Poplatok, Trvanie Min. vklad Poplatok, Trvanie
1 € Áno 1 € Áno 1 € Áno 40 € Áno 1 € Áno
1 € Áno 1 € Áno 10 € Áno 1 € Áno
10 € Áno 5 € Áno 10 € Áno 10 € Áno
1 € Áno 1 € Áno 1 € Áno 1 € Áno
5 € Áno 5 € Áno 5 € Áno 5 € Áno 1 € Áno
1 € Áno 1 € Áno 1 € Áno
Pre viacnásobné triedenie podržte kláves SHIFT a kliknite na požadované triediace šípky.
# Stávková kancelária Platobná karta Bankový prevod Skrill (Moneybookers) Pobočka
Min. výber Poplatok, Trvanie Min. výber Poplatok, Trvanie Min. výber Poplatok, Trvanie Min. výber Poplatok, Trvanie
5 € Áno 40 € Áno 1 € Áno
10 € Áno 1 € Áno
10 € Áno 10 € Áno
1 € Áno 1 € Áno
5 € Áno 1 € Áno
1 € Áno
Pre viacnásobné triedenie podržte kláves SHIFT a kliknite na požadované triediace šípky.

Možnosti vkladu a výberu v stávkových kanceláriách

Skôr ako začnete stávkovať, potrebujete vložiť na hráčsky účet finančné prostriedky. Každý spôsob vkladu má svoje špecifiká ako dĺžka transakcie, poplatky či obmedzenia v podobe výšky vkladu (minimálny vklad) a výšky výberu (minimálny výber). V tabuľke vyššie je uvedený prehľad najpoužívanejších možností vkladov a výberov do/zo stávkových kancelárií. Všetky potrebné informácie o danej platobnej metóde v konkrétnej stávkovej kancelárií sa vám zobrazia prejdením kurzoru nad príslušnou ikonou platobnej metódy.

Ak sa chcete na čokoľvek ohľadom vkladov alebo výberov opýtať, využite naše fórum o platbách cez internet.
Odpoveď zaručená!

Medzi najpopulárnejšie vklady patrí vklad pomocou platobnej karty. Vklad prostredníctvom platobnej karty je veľmi rýchly a nepotrebujete sa nikde prihlasovať alebo registrovať. Poskytujete však citlivé informácie a preto sa nedá nazvať najbezpečnejšou platobnou metódou. Medzi podporované kreditné karty patria VISA, MasterCard, VISA Electron, Maestro, Diners Club, American Express (AMEX). Ich akceptáciu sa dozviete z tabuľky vyššie.

S bezpečnosťou je spojený bankový prevod a existujú aj tzv. okamžité bankové prevody (ePlatby). Okamžité bankové prevody sú väčšinou bez poplatkov. Ak stávková kancelária podporuje pre okamžitý prevod práve vašu banku, tak odporúčame využiť práve túto možnosť vkladu. Výhodou okamžitého prevodu je bezpečnosť a krátke trvanie (väčšinou pár sekúnd). Touto platobnou metódou môžete peniaze len vkladať, výplata peňazí okamžitým bankovým prevodom nie je možná.

Možnosti vkladov a výberov dopĺňajú dnes už veľmi populárne elektronické peňaženky SkrillNeteller odkiaľ pošlete peniaze veľmi rýchlo a jednoducho.

Pokiaľ preferujete osobný kontakt, peniaze do stávkovej kancelárie môžete vložiť aj vybrať na kamennej pobočke. Vklady aj výplaty sú v tomto prípade zadarmo a na počkanie.

Ostatné možnosti vkladov tvoria platobné metódy ako predplatené karty Paysafecard alebo služba Trustpay cez ktorú je možné uskutočňovať aj okamžité bankové prevody (tzv. ePlatby). Viac informácií o tom ako vložiť a vybrať peniaze do a zo stávkovej kancelárie sa dočítate v článku platobné možnosti v stávkových kanceláriách.

.
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt