Škótsko – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Škótsko – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Druhým zápasom v skupine D bude súboj domáceho Škótska a Česka. Pre obe krajiny to bude úvodný zápas na turnaji a podľa kurzov sa očakáva pomerne vyrovnaný zápas.

Ani jeden z tímov nie je v skupine favoritom, nakoľko majú v skupine ešte Anglicko a Chorvátsko a tieto 2 krajiny sú pasované na 1 a 2. miesto v skupine. Škótsko odohrá 2 duely v skupine doma v Glasgowe a bude sa spoliehať na domáce publikum, ktoré je azda najlepšie na svete a vie svoj tím hnať mohutne dopredu. Domáci celok postúpil na vrcholový turnaj po dlhom čase, takže určite bude mať veľkú motiváciu. Škótsko skončilo v skupine kvalifikácie až na 3. mieste, no dokázalo dvakrát uspieť v baráži po penaltách nad Izraelom a následne aj v Srbsku, čo bolo pomerne veľké prekvapenie. V príprave pred EURO uhralo cennú remízu 2:2 s Holandskom a uspelo 1:0 proti Luxembursku. Česko obsadilo v kvalifikácii 2. miesto za Anglickom a zaistilo si priamy postup. V príprave pred šampionátom prehralo 0:4 so silným Talianskom a v Bologni zdolalo Albánsko podľa očakávania 3:1 a naladilo sa tak na EURO víťazne. Česko bude hrať proti Škótsku a Anglicku na ich domácej pôde, čo je istá nevýhoda.

Bilancia z predošlých 5-tich vzájomných duelov je lepšia pre Škótsko, ktoré trikrát vyhralo, raz sa zrodila remíza a raz vyhralo Česko, no bolo to už dávno. Oba tímy sa stretli v Lige národov a dvakrát vyhralo Škótsko. Očakávam vyrovnaný duel, kde by sa mohli trafiť oba tímy. Skúsim tip, že obaja dajú gól.

Tip na zápas

Zápas: Škótsko - Česko
Súťaž:
EURO
Čas zápasu: 14.06.2021 15:00
Tip:
Obaja dajú gól
Kurz: 2.05
Bookmaker:Tipsport

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy