Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

V Česku sa v predošlom kole rozhodlo predčasne o domácom titule, ktorý opäť získala Slavia po výhre 1:0 nad Plzňou. Slavia má na konte 78 bodov, čo je veľmi sľubný náskok pred druhou Plzňou. Jablonec je zatiaľ na 4. mieste so ziskom 50 bodov. Navyše hostia nemajú v tejto chvíli najlepšiu formu.

Domáci celok by do tohto duelu mal vstúpiť dobre naladený, nakoľko majstrovské oslavy prebehli 3 kolá pred koncom súťaže. Plzeň ťahá šnúru 3 dôležitých výhier v rade. Aj keď zažila menší pokles formy, tak dokázala zabrať v správnom čase, a dokázala si udržať na čele snubný náskok, ktorý mala pred Plzňou. Po výhre v kľúčovom zápase nad Plzňou príde súper, ktorý má menšiu kvalitu, navyše nemá takú formu. Jablonec z predošlých 5-tich duelov dvakrát vyhral, dvakrát prehral a raz remizoval. Znamená to, že z predošlých 3 duelov dokázal vyťažiť len bod. Navyše Slavia to na svojho súpera vie, ako sa tak pozerám na vzájomné zápasy.

Vzájomná bilancia zápasov týchto dvoch celkov je jasne lepšia v prospech domáceho celku, ktorý až štyrikrát vyhral a raz vyhral Jablonec - bolo to však ešte v roku 2018. Navyše má Jablonec hrozivé skóre 1:11 proti Slavii z predošlých 4 zápasov. Všetko nasvedčuje tomu, že Slavia tohto súpera zdola aj v tomto meraní síl. Je možné, že v tomto zápase dostanú šancu aj hráči z lavičky, no ja verím, že Slavia doma vyhrá napriek tomu v handicape, teda aspoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha - Jablonec
Súťaž:
1. Liga - skupina o titul
Čas zápasu: 28.06.2020 19:00
Tip:
Slavia Praha HCP (-1.5)
Kurz: 2.36
Bookmaker:iFortuna

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy