Basaksehir - Kayserispor (analýza + tip na zápas)

Basaksehir - Kayserispor (analýza + tip na zápas)

V tureckej lige sa predstaví na domácom trávniku Basaksehir, ktorý privíta Kayserispor. Kým domáci celok bojuje o titul, hostia o zotrvanie v 1. lige. Basaksehir je na 1. mieste so ziskom 66 bodov. Hosťom patrí predposledná 17. miesto so ziskom 32 bodov.

Basaksehir vlani obsadil v lige 2. miesto a titul mu ušiel. Tento rok to vyzerá veľmi nádejne, nakoľko do konca ligy treba odohrať už len 2 kolá. Domáci tím má pred svojím prenasledovateľom Trabzonsporom náskok 4 body. Basaksehir v predošlom kole zaváhal a nečakane prehral na trávniku Konyasporu 3:4 v zápase hojnom na góly. Až tak to mrzieť nemusí, nakoľko prehral aj hlavný konkurent Trabzonspor 1:2 v Denizlispore. Aktuálne to vyzerá tak, že prehra musí viac mrzieť Trabzonspor, ktorý tak premrhal jedinečnú šancu priblížiť sa Basaksehiru a zdramatizovať tak boj o titul. Basaksehir z predošlých 5-tich duelov trikrát vyhral, raz remizoval a raz prehral. Kayserispor v boji o záchranu nehral ešte nedávno zle, ale víťazná séria sa akosi zasekla. Po troch výhrach prišla prehra a remíza. Dno tabuľky je veľmi vyrovnané, takže pre hostí stále nie je nič stratené. Uspieť v tomto duely bude ale pre hostí zrejme náročné.

Vzájomná bilancia zápasov medzi týmito tímami je lepšia v prospech domáceho celku, ktorý trikrát vyhral a dvakrát sa body delili. Hostia musia bojovať, nakoľko nebudú chcieť vypadnúť do 2. ligy, ale budú to mať ťažké. Domáci celok túži po titule, hrá doma a jeho káder je kvalitnejší. Navyše má náskok a rezervu pred Trabzonsporom, takže by mal byť v lepšej psychickej pohode ako hostia. Budem veriť domácemu tímu, že vyhrá, nakoľko si titul bude chcieť zaistiť už v tomto kole v domácom prostredí. Skúsim tip, že domáci celok navyše vyhrá v handicape, teda aspoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Basaksehir - Kayserispor
Súťaž:
Super Lig
Čas zápasu: 19.07.2020 20:00
Tip:
Basaksehir HCP (-1.5)
Kurz: 1.80
Bookmaker: iFortuna

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zrušili účet alebo len obmedzili? Lebo to je rozdiel. Účty sa podľa mňa len...
Tip sport - obmedzenie účtu kvôli vysokému...
a kde máš bankový účet? no všeobecne ak chceš tipovať v tejto zahraničnej...
Výplata na účet...
dobry den, ano máte pravdu na Slovensku je možné tipovať na pobočke bez...
Sázení na pobočkách