Belgicko – Portugalsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Belgicko – Portugalsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Jeden z najväčších osemfinálových šlágrov bude súboj Belgicka a Portugalska, ktorý sa odohrá v Seville. Mierny favorit je Belgicko, ale tento zápas bude zrejme mimoriadne vyrovnaný a ťažko tipovať víťaza.

Belgicko v skupine získalo taktiež 9 bodov a potvrdilo rolu jedného z favoritov na celkový triumf na šampionáte. Belgicko má mimoriadne vyrovnaný káder a aj celú lavičku. Na úvod vyhralo hladko 3:0 v Rusku, následne zdolalo 2:1 Dánsko v Kodani, pričom v tomto jedinom súboji mali problémy proti vzdorujúcemu tímu, kde otáčali stav zápasu. Do tretice zdolali 2:0 Fínsko. Portugalsko sa ocitlo v skupine smrti, kde obsadilo 3. miesto so ziskom 4 bodov. Na úvod zdolalo vďaka mohutnému záveru zápasu 3:0 Maďarsko v Budapešti, následne prehralo v Mníchove s Nemeckom 2:4 a do tretice si body rozdelili po remíze s Francúzskom 2:2. Na seba narazia 2 mimoriadne kvalitné a ambiciózne krajiny, pričom Portugalci sú obhajcovia titulu z roku 2016 a vtedy im stačili na postup zo skupiny len 3 body. Belgicko má stále mladý tím, ktorý však už pár rokov hrá pokope a zreje. Myslím si, že pomaly by mohlo prísť k veľkému triumfu tohto mužstva na medzinárodnej úrovni.

Bilancia z predošlých 5-tich vzájomných zápasov je lepšia v prospech Portugalska, ktoré trikrát vyhralo a dvakrát sa zrodila remíza. Futbalisti Belgicka čakajú pomerne dlho na víťazstvo proti tomuto tímu. Očakávam vyrovnaný a atraktívny zápas, ktorý dúfam, že naplní očakávania. Viac verím Belgicku, že postúpi a preto skúsim tip, že Belgicko zvíťazí do rozhodnutia, teda aj v predĺžení, alebo po penaltách.

Tip na zápas

Zápas: Belgicko – Portugalsko
Súťaž:
EURO - play-off
Čas zápasu: 27.06.2021 21:00
Tip:
Víťaz zápasu do rozhodnutia: Belgicko
Kurz: 1.76
Bookmaker:Tipsport

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy