Benfica - Porto (analýza + tip na zápas)

Benfica - Porto (analýza + tip na zápas)

Vo finále Portugalského pohára na seba na neutrálnej pôde v Coimbre narazia odvekí rivali Benfica a Porto. V lige skončilo Porto ako majster, pričom Benfica sa musela uspokojiť s 2. miestom. Vo finále to tak svojmu protivníkovu môže vrátiť, ale nebude to mať ľahké.

V domácej lige hralo práve Porto v závere sezóny bez zaváhania, nedalo tak svojmu rivalovi šancu na zisk titulu. Benfica si však môže za stratu titulu sama, nakoľko hrala v závere sezóny veľmi slabo. Jednak inkasovala veľa lacných gólov od súperov, ktorí ju inak nezvyknú potrápiť. Benfica v prvých dvoch kolách vyradila tímy z nižších súťaží. V osemfinále vyradila Bragu 2:1, v štvrťfinále Rio Ave 3:2. Následne v semifinále, ktoré sa hralo už na 2 zápasy pokorila Familicao doma 3:2 a v odvete remizovala 1:1. Porto na úvod zdolalo tím z nižšej súťaže, následne vyradilo v šestnásťfinále 4:0 Setubal a neskôr v osemfinále Santa Claru 1:0. V štvrťfinále zdolalo opäť tím mimo 1. ligy Vrazim 1:0. V semifinále to bol ďalší tím z nižšej ligy Viseu, keď doma hralo len 1:1, no vonku zabralo a vyhralo 3:0. Čo sa týka cesty do finále, myslím si, že Benfica bola presvedčivejšia, nakoľko Porto malo viac súperov z nižších líg. Tu sa dá očakávať ďalší vyrovnaný súboj, kde bude chcieť každý uspieť.

Čo sa týka vzájomných zápasov, tak jemne lepšie je na tom Porto, ktoré trikrát vyhralo a dvakrát vyhrala Benfica. Je zaujímavé, že tak vyrovnaní dvaja súperi dávno neuhrali v zápase remízu. Pokojne by som veril, že aj tá sa môže v tomto derby zrodiť. Skúsim však tip, že oba celky strelia gól v zápase.

Tip na zápas

Zápas: Benfica - Porto
Súťaž:
Pohár
Čas zápasu: 01.08.2020 21:45
Tip:
Obaja dajú gól
Kurz: 1.68
Bookmaker: iFortuna

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

no však oni plánujú ísť online tento rok. Hento je asi iba nejaký test,...
Aktuálny zoznam slovenských stávkových kancelárií
neviem aké pravidlá čakáš, ale martingale je stratégia. Proti stratégiam...
Martingale
Jasne ďakujem za info, jednoznačne nemôžem hrať tie prales e ligy
BET365 Zakl. Otázky ?