Brentford – Fulham (analýza + tip na zápas)

Brentford – Fulham (analýza + tip na zápas)

Vo fínále baráže o Premier League sa stretnú v derby zápase dvaja odvekí rivali zo severu Londýna. Brentford bude v prvom zápase hostiť Fulham. Táto konfrontácia by mala ponúknuť 2 vyrovnané súboje.

V základnej časti Championship obsadili 1. miesto Leeds a 2. miesto WBA, ktorí teda postúpili priamo do hlavnej súťaže. Brentford obsadil 3. miesto a tým pádom sa v semifinále baráže stretol so Swansea, ktorá obsadila 6. miesto. Prvý zápas doma Swansea vyhrala 1:0, no v odvete vyhral doma Brentdford 3:1 a šiel tak ďalej. Fulham skončil v lige na 4. mieste a musel tak nastúpiť proti Cardiff City, ktorý skončil na 5. mieste. Prvý zápas vonku vyhral Fulham 2:0, no následne v odvete trošku prekvapujúco prehral 1:2. Čo sa týka semifinále, tak oba celky, ktoré postúpili ďalej boli povedzme miernymi favoritmi. Očakávalo sa, že vo finálovom súboji by si to mohli spolu rozdať práve títo dvaja odvekí rivali. Tento dvojzápas by mal mať všetko, čo k pravej futbalovej atmosfére patrí, hlavne nasadenie a emócie – navyše pôjde o postup do Premier League. Myslím si, že domáci celok bude v úvodnom súboji mierny favorit. Očakávam však veľmi tesné výsledky.

Vzájomná bilancia z predošlých 5-tich zápasov týchto dvoch celkov je lepšia v prospech Brentfordu, ktorý dokázal až trikrát vyhrať a dvakrát sa body delili. V posledných časoch teda Fulham nedokázal svojho rivala zdolať. Nemyslím si, že sa to stane teraz, aj keď Fulham má veľmi kvalitný tím. Brentford musí doma uhrať dobrý výsledok, ak chce v odvete uspieť. Skúsim preto tip, že Brentford vyhrá 1. polčas alebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Brentford – Fulham
Súťaž:
Championship - play-off
Čas zápasu: 04.08.2020 20:45
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo výsledok zápasu: Brentford
Kurz: 1.71
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy