Brno - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Brno - Sparta Praha (analýza + tip na zápas)

Po krátkej pauze nám štartuje aj najvyššia súťaž v Česku. Pozrieme sa na zaujímavý zápas nováčika z Brna, ktorý privíta Spartu. Bude to súboj dvoch najväčších miest v republike, v ktorom je favorit hosťujúci celok.

Brnu sa po zostupe nepodarilo postúpiť medzi elitu vlani, ale tento rok už áno. V 2. lige sa mu darilo veľmi dobre, keď obsadil výborné 2. miesto a zaistil si tak opäť účasť medzi elitou. Brno je rozhodne mesto v ktorom futbal tradíciu má a tak isto aj samotný klub patril k stáliciam najvyššej súťaže. Samozrejme, ako to býva zvykom pre nováčika môže byť úvodná sezóna náročná, ale nemusí to tak byť. Konkurencia medzi jednotlivými tímami bude o kus vyššia. Sparta vlani zachránila sezónu v druhej polovici. Zlý vstup do ligy pretrvával dlhé obdobie. Sparta sa dokonca pohybovala až na 10. mieste, no postupom času začala vyhrávať a ťahala dlhé série bez prehry. Nakoniec obsadila veľmi pekné 3. miesto a zaistila si účasť v Európskej lige. Navyše sa jej podarilo získať aj domáci pohár. Predošlé sezóny Sparty neboli pre priaznivcov dobré, klubu sa nedarilo podľa očakávaní, pričom ju prevýšil mestský rival Slavia aj ďalší konkurent Plzeň. Sparta by si už mohla dať na zlý štart pozor a konečne by mohla potvrdiť úlohu tímu, ktorý ma vysoké ambície.

Čo sa týka vzájomných zápasov týchto dvoch tímov, tak o niečo lepšie je na tom Brno, ktoré dvakrát vyhralo, dvakrát sa zrodila remíza a raz vyhrala Sparta. Myslím si, že na rade sú hostia, aby vyrovnali stav víťazstiev. Hostia sú pre mňa favorit, preto skúsim veriť, že vyhrajú a zápas ponúkne aspoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Brno - Sparta Praha
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 22.08.2020 19:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker: iFortuna

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille
tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?